Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Korespondencja nr 5

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 5 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 5 Empty


PisanieKorespondencja nr 5 Empty Korespondencja nr 5  Korespondencja nr 5 Empty13.05.13 18:15;


Korespondencja nr 5

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 5 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 5 Empty


PisanieKorespondencja nr 5 Empty Re: Korespondencja nr 5  Korespondencja nr 5 Empty13.05.13 19:27;

Witaj Tajemniczy Odbiorco/Tajemnicza Odbiorczyni

A więc to mi przypadło w udziale rozpoczęcie naszej korespondencji.
Nie za bardzo wiem, jak się zabrać za pisanie listu do osoby, o której nic nie wiem.
Ciężko piszę się nie znając adresata, dlatego też czy możesz zdradzić mi czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną? Wydaje mi się, że tak będzie łatwiej. Ja sam jestem chłopakiem.
Po za tym pierwszy raz biorę udział w czymś takim i ciekawi mnie jak potoczy się ta wymiana listów. Nie bardzo mam pojęcie, co jeszcze tak na wstępie mogę napisać. Tak żeby się nie zdradzić, bo przecież to popsuje całą zabawę. Nie wiem nawet czy wspomnieć, czy jest się z Hogwartu, z Australii czy Kanady?
Jeśli oboje jesteśmy z Hogwartu to ciężko będzie się domyśleć chyba, że się znamy. Jeśli jesteśmy z Australii czy Kanady to zakres osób jest znacznie mniejszy. A jeżeli jesteśmy z dwóch różnych szkół to to dopiero może być ciekawie.
Mam nadzieję, że będę Cię zanudzał i oboje będziemy się dobrze bawić.
To chyba tyle z mojej strony na początek.

Pozdrawiam
Nadawca
Powrót do góry Go down
 

Korespondencja nr 5

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Korespondencja nr 5 KQ4EsqR :: Tajna Korespondencja-