Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Korespondencja nr 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 3 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 3 Empty


PisanieKorespondencja nr 3 Empty Korespondencja nr 3  Korespondencja nr 3 EmptyPon 13 Maj 2013 - 18:13;


Korespondencja nr 3

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 3 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 3 Empty


PisanieKorespondencja nr 3 Empty Re: Korespondencja nr 3  Korespondencja nr 3 EmptyPon 13 Maj 2013 - 19:23;





NIMFO Z OCEANU MARZEŃ!

Me serce oddane jest sadzeniu magicznych, niebieskich pomidorów. Czy jesteś w stanie pokonać mroczny czar, rzucony przez niewdzięczny los i wyruszyć na niekończącą się podróż, przez bezkresne doliny diabelskiej lawy?

Pozdrawiam, Rudy pierwszak z brzydkim nosem.

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 3 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 3 Empty


PisanieKorespondencja nr 3 Empty Re: Korespondencja nr 3  Korespondencja nr 3 EmptyPon 13 Maj 2013 - 20:39;







RUDY PIERWSZAKU Z BRZYDKIM NOSEM! (brzydkie nosy mnie jarają!)


Cholera, ja NIMFA chyba się zakochałam! Nie straszna mi diabelska lawa, chętnie wybiorę się na poszukiwanie nasion tęczowych karczochów przez bezkres mrocznych dolin, o ile nie będą pełne różowych jednorożców! To jak, mam się już pakować?



TWOJA ZIELONA NIMFA Z JEZIORA NIEOPODAL

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 3 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 3 Empty


PisanieKorespondencja nr 3 Empty Re: Korespondencja nr 3  Korespondencja nr 3 EmptyPon 13 Maj 2013 - 21:53;







Nimfa ma!

Co w plecaczku swym zabierzesz? Masz ty może jakieś zwierzę? Żółwia, słonia czy koguta? Zawsze chciałem mieć koguta...

Rudy ja!

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 3 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 3 Empty


PisanieKorespondencja nr 3 Empty Re: Korespondencja nr 3  Korespondencja nr 3 EmptyPon 13 Maj 2013 - 23:39;






Rudzielcu Ty!


Gdybym była jak Ty ruda, narobiłabym Ci cuda, a że cudów we wsiach mało, za kogutem w pościg śmiało!
A tak serio, to w plecaczku zmieszczę z pół domu, ale cichaj nie mów nic nikomu, bo obciach. Nie mam koguta, mam sowę, ale jest głupia. Zawsze chciałam mieć kota. Raz nawet przyniosłam do domu, ale zniknął w tajemniczych okolicznościach... Czujesz nastrój grozy?


Nimfa Twa, tak to ja!

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 3 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 3 Empty


PisanieKorespondencja nr 3 Empty Re: Korespondencja nr 3  Korespondencja nr 3 EmptySro 15 Maj 2013 - 23:53;






Nimfo!

Upewnij się tylko, że zabrałaś krem przeciwzmarszczkowy. Podróż czarną dziurą pod prąd, jest niezwykle długa. I groźna. Te nastroje są już wszędzie!

Rudychudy.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 3 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 3 Empty


PisanieKorespondencja nr 3 Empty Re: Korespondencja nr 3  Korespondencja nr 3 EmptyWto 21 Maj 2013 - 0:13;






Chudyrudyrudychudy!

Krem przeciwzmarszczkowy mi nie straszny, z nimi też dam sobie radę, a jak nie to będę straszyć Cię po nocach! Siema, hura, czarna dziura! Zabierz mnie wszędzie i nawet w podróż do kolejnej galaktyki byleby wykręciła świat do góry nogami, aj. Wiesz jak to jest nie wiedzieć nic? Nastroje się zmieniają, więc bądź czujny.

Niepomarszczona Nimfa
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 3 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 3 Empty


PisanieKorespondencja nr 3 Empty Re: Korespondencja nr 3  Korespondencja nr 3 EmptyCzw 23 Maj 2013 - 19:13;






Nimfo!

Czyżbyś niezrównoważona psychicznie była? Bo jeśli tak, to wiedz, że pociągasz mnie jeszcze bardziej niż poprzednio, ale ze względu na własne zdrowie, chyba do podróży nie dopuszczę! Już miałem incydenty z wariatkami! Nie było fajnie!

Rudy!
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 3 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 3 Empty


PisanieKorespondencja nr 3 Empty Re: Korespondencja nr 3  Korespondencja nr 3 EmptyPią 24 Maj 2013 - 2:12;





Rudy!


Ciężkie pytanie mi zadałeś. Co po niektórzy mogą stwierdzić, że niezrównoważenie psychiczne to za mało powiedziane, ale ja się z tym czuję wspaniale, choć wariatką jeszcze nie zostałam. Respekt! Hej, hej, do odważnych świat należy. Nie odpuszczaj podróży, bo ominie nas cała zabawa! Możesz na noc mnie wiązać, a za dnia zabierać wszystkie potencjalne narzędzia tortur z rąk. Co Ty na to rudy łotrze?


Ta niezrównoważona psychicznie Nimfa (ale niegroźna!)

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 3 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 3 Empty


PisanieKorespondencja nr 3 Empty Re: Korespondencja nr 3  Korespondencja nr 3 EmptyPon 27 Maj 2013 - 20:53;






Niezrównoważona Nimfo!

Jeśli obiecasz mi, że w swym szaleństwie nie pozbawisz mnie kończyn, to wracam na ścieżkę przygody i czekam na Ciebie z plecakiem pełnym fasolek. Te smaki tylko czekają na jakąś wariatkę.

I z wrażenia mi włosy bardziej zrudziały!
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Korespondencja nr 3 QzgSDG8








Korespondencja nr 3 Empty


PisanieKorespondencja nr 3 Empty Re: Korespondencja nr 3  Korespondencja nr 3 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Korespondencja nr 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Korespondencja nr 3 KQ4EsqR :: Tajna Korespondencja-