Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 korespondencja nr 15

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
korespondencja nr 15 QzgSDG8




Specjalny




korespondencja nr 15 Empty


Pisaniekorespondencja nr 15 Empty korespondencja nr 15  korespondencja nr 15 EmptyNie 01 Kwi 2012, 00:36;

***
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
korespondencja nr 15 QzgSDG8




Specjalny




korespondencja nr 15 Empty


Pisaniekorespondencja nr 15 Empty Re: korespondencja nr 15  korespondencja nr 15 EmptyNie 01 Kwi 2012, 16:31;

Somebody!

Może i nie zbyt trafne. Ale nic innego nie przychodzi mi do głowy. Dziwnie się czuję zaczynając naszą rozmowę. Naprawdę wolałbym być tym odpowiadającym. Właściwie to nawet nie wiem dlaczego się do tej całej zabaw zgłosiłem. Nie mam przecież nawet czasu podrapać się po tyłku, a co dopiero pisać z kimś anonimowe listy, uzewnętrzniać się nie wiadomo przed kim. Tak już mam że najpierw robię potem myślę.
Chociaż staram się nad tym panować. Mam tylko nadzieję że nie okażemy się wrogami.
Bo potem to co Ci powiem zostanie wykorzystane przeciwko, gdy dowiesz się kim jestem naprawdę.
Chociaż to tylko imię i nazwisko. Nic nie znaczące. Liczy się to co mam w środku, prawda? Bardzo chciałbym w to wierzyć. Że jestem coś wart, że jak stanę się pożywieniem dla robaków ktoś będzie o mnie pamiętał. Nie chciałbym umrzeć między pętelkami czasu. Bardzo bym nie chciał.
Nie bój się mnie. Ostatnio wzięło mi się na jakieś głębsze przemyślenia, które są tylko filozoficznym bełkotem. Ale w gruncie rzeczy jestem bardzo normalny. Aż za przeciętny. Ostatnimi czasy robiłem wszystko żeby na to wpłynąć. Ale to tylko zewnętrzna otoczka. Żeby zmienić się w środku, musiałbym się znów urodzić. Jak feniks.
Ale dość. Bo jeszcze mi nie odpiszesz. A chyba właśnie doszło do mnie czemu zgłosiłem się do tej całej zabawy. Z powodu samotności. Ostatnio trochę zaniedbałem moje kontakty z przyjaciółmi. I nawet ta niewielka część bliskich mi osób się rozpierzchła się.
Rozpłynęła jak śnieg pod wpływem słońca. Żałuje, ale nie mam w sobie aż tyle
samo zaparcia żeby do nich napisać. Nie chcę się płaszczyć. Może i głupie, ale inaczej nie potrafię….
Może mi coś o sobie opowiesz? Oczywiście tak żebym się nie domyślił kim jesteś…
Czytasz może książki? Ostatnio nie wpadło mi nic interesującego do ręki, a tęsknie za smukłymi literami które otwierają mi bramy do innego świata.
Czekam z niecierpliwością na odpowiedź,
Nobody
PS. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś żebym mówił do ciebie inaczej niż Sombody, napisz.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
korespondencja nr 15 QzgSDG8




Specjalny




korespondencja nr 15 Empty


Pisaniekorespondencja nr 15 Empty Re: korespondencja nr 15  korespondencja nr 15 EmptyCzw 05 Kwi 2012, 12:01;

Drogi Nobody!
Początki zawsze są trudne, później będzie już co raz lepiej. Nie Tobie jednemu ciężko zacząć korenspodencje. Mimo, że ja już tylko odpisuje to też nie jest mi łatwo. Pierwszy raz mam zaszczyt korenspondować z osobą mi nie znaną.
Wrogów zbyt wielu nie mam, ale jak wiadomo zawsze ktoś sie znajdzie. Widzę, że tak jak ja czujesz się samotny. Zupełnie tak jak ja, ale z innego powodu. Mam dużo znajomych i przyjaciół, ale czuję, że to nie są prawdziwi przyjaciele. Zgłosiłam się do tej zabawy po to, by anonimowo mówić o tym co mnie boli. Niebój się to co będziemy teraz pisać zostanie między nami. POtrafię dotrzymac tajemnicy więc nigdy nie wykorzystam tego przeciwko Tobie. Nie potrafiłbym się tak chamsko zachować.
Z tymi książkami to dobrze trafiłeś. Dużo czytam. OStatnio czytałem "Pamiętnika Eliksiromanki". BArdazo interesujaca książka opowiadająca o dziewczynie, która jest uzależniona od eliksirów odurzającyh. Co bym ci mogła jeszcze o sobie powiedzieć? Moim ulubionym filmem jest Zmrok. A ty co lubisz oglądać?
Somebody
PS. Mam nadzieję, że nie przestarszysz się moich nieskładnych listów.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
korespondencja nr 15 QzgSDG8




Specjalny




korespondencja nr 15 Empty


Pisaniekorespondencja nr 15 Empty Re: korespondencja nr 15  korespondencja nr 15 EmptyPią 06 Kwi 2012, 12:40;

Somebody!
Bardzo się bałem że mój list Cię spłoszy. Trochę przesadziłem. Ale ostatnio tylko taki nastrój mam. To długa i bardzo bolesna dla mnie historia o której staram się jak najszybciej zapomnieć. Co nie jest łatwe, bo takie rany, bardzo długo się goją. No ale dość o moich problemach. Nie chcę żeby skończyło się tym że w następnym liście wyślesz mi skierowanie do psychologa.
Samotność to podobno bardzo dobra przyjaciółka. Nie zrani, i jak odejdzie, to zawsze w zamian czegoś lepszego. Ale ja pieprze taką przyjaźń. Lubię się budzić z myślą że dziś będę mógł się spotkać z moim przyjacielem, i po prostu z nim pobyć. Jak to kiedyś ujęła moja najlepsza przyjaciółka (o ile mogę tak jeszcze o niej mówić) jestem tani w utrzymaniu. Wystarczy mi trochę uwagi i trochę przytulenia. Uwielbiam się przytulać. To działa kojąco na moje nerwy. I mimo że często gram twardego, mężnego typa, w środku czuję jestem strasznie niepewny, i nieśmiały. Cholernie nieśmiały, co bardzo często mnie irytuje. I obawiam się że to nie jest cecha wrodzona tylko nabyta. Nie potrafiłem sprostać wymaganiom moich rodziców. Mimo że wszyscy powtarzali że jestem ich oczkiem w głowie, szczególnie ojca.
Cieszę się że mogę Ci zaufać. Nie wiem czemu Ci o tym wszystkim piszę. Pewnie dlatego że nie chcę martwić moich bliskich, a Ciebie nie znam, więc łatwiej mi Cię zasypywać moimi problemami.
Nie czytałem. Dzięki za polecenia, chętnie zanurzę nos w literkach. Nie oglądam filmów, głównie to spaceruje i gram na gitarze. A jako że moje oczy odmawiają posłuszeństwa, nie psuje ich bardziej filmami…
Może coś mi o sobie opowiesz. oczywiście tak, żebym nie domyślił się kim jesteś.
Jak lubisz kolor? Ulubiona książka? Masz jakąś pasję?

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź
Nobody
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
korespondencja nr 15 QzgSDG8




Specjalny




korespondencja nr 15 Empty


Pisaniekorespondencja nr 15 Empty Re: korespondencja nr 15  korespondencja nr 15 EmptyPią 13 Kwi 2012, 15:21;

Drogi Nobody
Na wstępie mojego listu chcę cię serdecznie przeprrosić az to, że tak długo nie pisałem. Niestety miałam problem z internetem. Długo myślałem nad tym co zrobić, ale nic nie wymyśliłem. Widzę, że masz taką samą przyjaciółke jak ja. Niby jest ze mna prawie zawsze to i tak za nią nie przepadam. Prześladuje mnie ta samotność. Kiedyś było inaczej, tęsknie za swoimi starymi przyjaciółmi, sa niestety mam problemy z kontaktem z nimi. Chwilami żałuję, że zgodziłam się na opuszcze mego rodzinnego miasta. Boję się, że jak kiedyś zapragnę wrócić do niego to będę czuła się oba. ZApomnę jak tam jest pięknie. Gdybym chociaż tak naprawdę potrafiła odkryć maskę przed znajomymi. JEdnak i tego nie potrafie, jestem słaba. NAwet bardzo słaba. Dość moich użaleń. Ty masz dobrze, potrafisz grać na gitarze. JA zawsze się chciałam nauczyć, ale nigdy nie wiedziałam jacząć. Najlepiej chyba byłoby od gitary, ale rodzice nie byli zachwyceni moim pomysłem. Długo już grasz na gitarze
Moim ulubionym kolorem jest kolor miłości, czerwiweń i lazurowy. A ty jakie lubisz kolory? Hmm co bym mógł ci polecić. Nie wiem co lubisz czytać, ale mi spodobała się Pozłącana Rybka. Paaasji to ja nie mam, ale kocham zwierzęta. Liczę, że jeszcze o mnie nie zapomniałeś.
Somebody
Powrót do góry Go down


Sponsored content

korespondencja nr 15 QzgSDG8








korespondencja nr 15 Empty


Pisaniekorespondencja nr 15 Empty Re: korespondencja nr 15  korespondencja nr 15 Empty;

Powrót do góry Go down
 

korespondencja nr 15

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: korespondencja nr 15 KQ4EsqR :: Korespondencje-