Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Beatriz Sanchez

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Bea Sanchez
Bea Sanchez

Nieokreślony
Galeony : 8
  Liczba postów : 3
Beatriz Sanchez  QzgSDG8
Gracz
Beatriz Sanchez  Empty


PisanieBeatriz Sanchez  Empty Beatriz Sanchez   Beatriz Sanchez  EmptySro Wrz 20 2023, 14:43;


Beatriz Sanchez

DATA URODZENIA 26 października 1985r.
CZYSTOŚĆ KRWI 75%
MIEJSCE URODZENIASycylia
MIEJSCE ZAMIESZKANIAWielka Brytania
UKOŃCZONA SZKOŁA Durmstrang I-V, Calpiatto VI-VII, Beauxbatons VIII-X
UKOŃCZONE STUDIA Tak
WYBRANA POSADA DO OBJĘCIARzeczoznawca artefaktów (zawód wolny)
PRZEPRACOWANY CZAS W POWYŻSZEJ PRACY od 2015 roku
WYBRANY WIZERUNEKPenelope Cruz


Wyglad

WZROST 168
BUDOWA CIAŁA Kobieca, gibka, zadbana
KOLOR OCZU Piwne
KOLOR WŁOSÓW Ciemny brąz
ZNAKI SZCZEGÓLNE Latynoska uroda
PREFEROWANE UBRANIA Dopasowane do okoliczności


Charakter

Beatriz Sanchez
Wulkan emocji, kobieta o nieokiełznanym latynoskim temperamencie, która uwielbia życie i czerpie z niego pełnymi garściami, spragniona najsilniejszych doznań . Kocha i nienawidzi całym sercem, bawi się do upadłego, a jej odwaga nie bez powodu bywa mylona z szaleństwem. Bea jest żywiołem, który nie raz pociągnął za sobą innych, czy to do radości, czy do zguby. Jej nastroje gwałtownie się zmieniają, dlatego w jednej chwili potrafi się promiennie śmiać, w drugiej zdzierać gardło w kłótni, w trzeciej oddaje się płomiennej namiętności, a w czwartej trzaska drzwiami, wychodząc "na zawsze". Po czym zwykle szybko wraca, gdy ponownie zmieni jej się humor.
Ta energia musi mieć swoją przeciwwagę, dlatego Bei zdarza się z równą siłą zatracać w smutku, a jej skłonności do używek niebezpiecznie wzrastają, gdy pochłania ją żal, zawiść czy tęsknota. Zmienna nie tylko w humorach, ale i w poglądach. Jednego dnia wciąga ukochanego w wir eksperymentów, drugiego jest gotowa wydrapać mu oczy za to, że spojrzał na inną, lub co gorsza, innego. Trudno za nią nadążyć, choć warto próbować, by nasycić się jej energią i witalnością.
Absolutną i bezwzględną miłością darzy swoją córkę, którą pragnie ochronić przed całym światem, a w szczególności przed swoją rodziną. Nie jest idealną matką, ale się stara, a przynajmniej próbuje. Skoczyłaby dla niej w ogień, gdyby tylko zaszła taka potrzeba, jednak nawet dla niej nie potrafi długo usiedzieć w miejscu.Historia


Suche fakty:Rodzina


Leandra Angelina de Sanchez (ur. 1965) - matka Bei, czarownica o wysokim statusie krwi, pochodząca z hiszpańskiej rodziny znanej z często występującego daru metamorfomagii. W młodości uległa i podporządkowana mężowi, z czasem jednak nauczyła się gry pozorów i intryg, zakulisowo rosnąc w siłę. Zamordowała swojego męża i wyrzekła się pierworodnego syna, w którym widzi jedynie zło. Nadrzędną wartość mają dla niej córka i wnuczka, dla których gotowa jest zapłacić najwyższą cenę. Pomogła im uciec od rodziny di Angelo i obecnie razem z nimi ukrywa się na Wyspach Brytyjskich jako Isabell Russo. Ma dalekich brytyjskich krewnych od strony jednej z babć, ale nawet jej matka miała słaby kontakt z tą częścią rodziny.
Sofia Beatriz Díaz Angelo (ur. 31.12.2020) - pierworodna córka Beatriz i Antonio. Odziedziczyła dar metamorfomagii w linii żeńskiej, po ojcu zaś brązowe oczy, przez które nigdy nie zdoła się go wyprzeć. Mimo młodziutkiego wieku już zaczyna udowadniać, że jest nieodrodną córką swoich rodziców, zdolną do manipulowania innymi na swoim dziecięcym poziomie. W oficjalnych papierach funkcjonuje jako Sofia Russo.
Antonio Díaz (ur. 7.09.1985) - jej jedyna prawdziwa miłość, ojciec jej dziecka, partner w życiu i partner w zbrodni. Przynajmniej do czasu. Jako jedyny oprócz najbliższych krewnych jest w stanie rozpoznać Beę niezależnie od tego, jaki wygląd aktualnie przybrała. Nie mają kontaktu od tamtej nocy i choć Bea z upodobaniem zrzuca na niego winę za swoją obecną złą sytuację, prawda jest taka, że kocha go do szaleństwa.
Vincenzo di Angelo (ur. 1983) - wierny tradycjom rodziny di Angelo, brat Bei, jej znienawidzony wróg, niszczyciel jej szczęścia. W dzieciństwie stawiany był Bei za wzór, w Durmstrangu był jej opiekunem i katem w jednym. Szpieg i zabójca, pracujący pod czarującą przykrywką pracownika włoskiego Ministerstwa Magii w Departamencie Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów. Prywatnie sadysta i ostatni sukinsyn. Oficjalnie dla świata Rodrigo De Luca.
Santiago di Angelo (ur. 1960 zm. 2020) - ojciec Bei, zamordowany przez małżonkę, którą od zawsze miał za słabą i bezbronną. Jako di Angelo z krwi i kości całe życie kultywował jej mordercze tradycje, wierząc, że liczy się tylko wypełnienie zadania. Człowiek żelaznej dyscypliny, który swoje dzieci traktował jak projekt. Żadne z nich spełniło jego oczekiwań. Bea śmiertelnie się go bała, nie bez powodu. Przed światem udawał dobrodusznego przedsiębiorcę, właściciela sieci sklepów z magicznymi kuframi.
Rodzina di Angelo - włoska rodzina, która oficjalnie nie istnieje, ponieważ wszyscy jej członkowie ukrywają się pod innymi personaliami. Przekazywane z pokolenia na pokolenie tradycje są w niej jednak silne do tego stopnia, że ich zła sława powtarzana jest szeptem już od starożytności. Jeśli potrzebny jest kogokolwiek od brudnej roboty, każdy wie, że najskuteczniej jego problem rozwiążą właśnie di Angelo, oczywiście za sowitą opłatą. Mówi się, że współpracują także z mugolską mafią sycylijską, ale trudno o jakiekolwiek rzetelne informacje w tym temacie.
Rodzina de Sanchez - rodzina Bei od strony matki. Pochodzący z Hiszpanii ród czarodziejów o wysokim statusie krwi. Rodzinnie zajmują się uprawą roślin, a ich winnice są znane w całej Europie. Nie chwalą się tym, ale występuje wśród nich wiele przypadków metamorfomagów. Bea nie zna zbyt wielu krewnych z tej strony, bo po ślubie Leandra nie utrzymywała z nimi większego kontaktu.

Ciekawostki


★ Jej pełna godność to Valentina Carlota Beatriz Angelo Sanchez, ale nie wie o tym nikt prócz jej rodziny. Świat ją zna jako Beatriz Sanchez, jednak często posługuje się także fałszywymi danymi. Do Wielkiej Brytanii przybyła jako Angelina Russo.
★ Ma szczególny talent do języków, a ponieważ bardzo sprzyjało to interesom rodzinnym, Bea dostała szerokie możliwość rozwijania się w tym aspekcie. Mówi w licznych językach europejskich na różnym poziomie, płynnie zaś posługuje się włoskim, hiszpańskim, angielskim, francuskim, rosyjskim i niemieckim.
★ Posiada doskonale podrobione przez magicznego fałszerza dokumenty na nazwisko Russo, łącznie z dyplomami ukończenia szkół, kursów i staży, które rzeczywiście robiła. O to samo zadbała dla swojej matki, a także córki, by mogły bezpiecznie funkcjonować w brytyjskiej społeczności.
Uwielbia Ricky’ego Martina.
★ Papierosy w pobliżu Sofii budzą w niej agresję i natychmiastową reakcję mającą ochronić jej dziecko przed szkodliwym wpływem dymu. Sama pali, gdy tylko znajduje się daleko od córki. Głównie z nerwów, trochę z sentymentu, czasem dla przyjemności.
Powrót do góry Go down
 

Beatriz Sanchez

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Beatriz Sanchez  QCuY7ok :: 
karty postaci
 :: 
nowe karty
-