Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Elijah J. Swansea

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Elijah J. Swansea

Student Ravenclaw
Rok Nauki : X
Wiek : 21
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 185 cm
C. szczególne : znamię na karku, na które nie działa metamorfomagia; okulary do czytania, na szyi drewniana zawieszka w kształcie aparatu fotograficznego
Dodatkowo : metamorfomagia, kapitan drużyny Krukonów
Galeony : 1655
  Liczba postów : 2734
https://www.czarodzieje.org/t16927-elijah-julian-swansea#471679
https://www.czarodzieje.org/t16932-jeczybula#471794
https://www.czarodzieje.org/t16933-elijah-j-swansea#471795
https://www.czarodzieje.org/t16919-elijah-j-swansea
https://www.czarodzieje.org/t18741-elijah-j-swansea-dziennik#537
Elijah J. Swansea QzgSDG8
Moderator
Elijah J. Swansea Empty


PisanieElijah J. Swansea Empty Elijah J. Swansea  Elijah J. Swansea Empty23.12.18 11:53;

• Swansea •

Elaine J. Swansea

Siostra bliźniaczka, najbliższa jego sercu, najważniejsza pod słońcem osoba. Mimo wyraźnych różnic w charakterze (a może właśnie dzięki nim?), zdają się nawzajem dopełniać; rozumieją się niemalże bez słów i zawsze mogą na sobie polegać.
Éléonore J. Swansea

Starsza siostra, ma z nią mniej zażyłe niż z bliźniaczką relacje, ale mimo wszystko pozostają w bliskich i bardzo ciepłych stosunkach. Odwykł od jej obecności, gdyż przez okres studiów przebywała w Kanadzie – teraz na nowo pojawiła się w ich życiu, wprowadzając do domu dawkę pozytywnej energii.
Gabriel R. Swansea

Młodszy o zaledwie kilka miesięcy kuzyn jest mu bliski w niemalże równym stopniu co Elaine. Rozumieją się prawie bez słów i bez wahania skoczyliby za sobą w ogień. Zawsze mogą na siebie polegać i zdaje się, że nie istnieje coś ani ktoś, kto mógłby poróżnić ich na stałe.
Billie J. Swansea

Ulubiona kuzynka, łączy ich dobra relacja, zachowuje się wobec niej trochę jak starszy brat. Uważa, że Billie jest przesłodka i pieszczotliwie nazywa ją swoim „łabądkiem”, zdarza się, że namawia ją na wspólny taniec.
Caelestine Swansea

Nigdy tak naprawdę jej nie poznał – mijają się w szkole i w rodzinnej rezydencji, ale tak naprawdę nic o niej nie wie. Jest wobec niej zdystansowany i najprawdopodobniej jest to kwestia tego, że dziewczyna jest siostrą Cassiusa. Nie potrafi do końca zrelaksować się w towarzystwie rudowłosej Swansea i zdarza mu się unikać jej towarzystwa.
Cassius Swansea

W przypadku tych dwóch panów wzajemne dogryzanie sobie to już norma; malarz upodobał sobie najwyraźniej prowokowanie Krukona do okazywania głębszych emocji. Raz doszło nawet do bójki. Elijah tak do końca nie wie dlaczego darzy kuzyna aż tak głęboką antypatią, wie za to, że jedynym powodem, dla którego w swoim towarzystwie zachowują względny spokój jest obecność Elaine i Billie.
Chloé Swansea

Zdawać by się mogło, że tak bliskie pokrewieństwo z Cassiusem wyklucza jakiekolwiek pozytywne relacje, a mimo to Elijah potrafi znaleźć z Chloé wspólny język. Nie są ze sobą bardzo blisko, ale zdecydowanie nie skaczą sobie do gardeł.
Gabrielle R. Swansea

Trudno za nią nadążyć. To jak bardzo jest odmienna od swojego bliźniaczego brata sprawia, że ilekroć z nią rozmawia, ma w głowie dziwny mętlik. Najbarwniejsza ze Swansea, nie sposób nie uśmiechnąć się na jej widok.


• Reszta świata •


Aleksander Cortez

Poznał go kopalni na Islandii, ale nie można powiedzieć, by bardzo się do siebie zbliżyli. Niemniej, chłopak wykazał się tam niemałym rozsądkiem, umiejętnościami i przede wszystkim uratował mu życie, czym zaskarbił sobie nie tylko wdzięczność, ale również szacunek Eliego.
Alise L. Argent

Pierwsza dziewczyna, z którą związał się na poważnie i pierwsza, która złamała mu serce. Przesympatyczna Krukonka, do której nie potrafi mieć żalu, nawet mimo tego, że zostawiła go ze względu na wyjazd za granicę. Zawsze dobrze się dogadywali i kto wie co było gdyby ten związek nie zakończył się przedwcześnie.
wiosna 2018
Blaithin ‘fire’ A. Dear

Bywa nieprzystępna i nie każdy jest w stanie się z nią zaprzyjaźnić, ale Elijah wcale nie zwraca na to uwagi. Potrafią znaleźć wspólny język, dobrze im się rozmawia, ale i milczy i prawdopodobnie to ta cicha część jego natury ostatecznie przekonała do niego Gryfonkę. Wie, że Fire nie przepada za Elaine, ale stara się nie zwracać na to uwagi jeśli dziewczyna otwarcie tego nie okazuje.
Cherry A. R. Eastwood

Jako kapitanowie drużyn quidditcha rywalizują ze sobą na boisku, ale prywatnie pozostają w przyjacielskich stosunkach – nawet mimo tego, że Cherry dała mu kiedyś kosza. Łączy ich zamiłowanie do fotografii, ale i herbaty, którą piją bez umiaru. Zawsze informuje ją o nowych, ciekawych smakach, które można dostać w herbaciarni.
Ezra T. Clarke

Prefekt Krukonów, jeden ze znajomych Cassiusa – nie zna go zbyt dobrze, ale ma wobec niego duży dług wdzięczności. Widząc mordercze treningi Eliego, chłopak postanowił ufundować krukońskiej drużynie quidditcha nowiusieńkie miotły tuż przed wymagającym meczem z Puchonami. Choć jest to ich mała tajemnica, Swansea przekonał się, że pod twardą skorupą kryje się dobra osoba.
Fabien Arathe-Ricœur

Sympatyczny chłopak, znają się i lubią, chociaż nie potrafią zrozumieć się w pełni, co bierze się z kalectwa Fabiena. Elijah postrzega świat jako szereg obrazów, on zaś nie może ich zobaczyć, próby wyjaśnienia fotograficznej pasji kończą się raczej niepowodzeniem. Swansea jest zaskoczony skutecznością Fabiena na pozycji obrońcy i wbrew niepochlebnym opiniom nakłania go aby został w ich drużynie.
Skrycie zazdrości mu talentu muzycznego.
Gabrielle Levasseur

Łączy ich wiele, a jednocześnie zupełnie nic. Walentynkowe nieporozumienie zrodziło w nich wzajemną niechęć, natomiast późniejsza wymiana anonimowej korespondencji – silne uczucie. Los nie stał jednak po ich stronie, rozdzielając ich tak często i cierpliwie, że w końcu dali za wygraną.
Zakochanie, które skończyło się, nim dostało szansę by się zacząć.
Isabelle L. Cortez

Lubi ją, tak po prostu. Są dość spójni charakterami, przez co na lekcjach często zdarza im się wybierać swoje towarzystwo. Wspólna przygoda w islandzkiej kopalni, a także nielegalny pojedynek, jaki ze sobą nieświadomie stoczyli zdecydowanie zbliżyły ich do siebie. Elijah nie do końca rozumie kim tak naprawdę jest Isabelle, choć coraz silniej dostrzega, że dziewczyna ma w sobie pewne niebezpieczeństwo... co bynajmniej go nie zniechęca.
Jeremy Dunbar

Najlepszy kumpel – po prostu. Spędzają ze sobą dużo czasu i dogadują się ze sobą w praktycznie każdej kwestii. Potrafią się wygłupiać, ale kiedy trzeba, potrafią zachować powagę i rozmawiać na wszystkie niewygodne tematy. Jerry czasem służy mu za osobistego uzdrowiciela i już nie raz uratował mu tyłek.
Liam A. Rivai

Tak naprawdę połączyła ich potrzeba i fascynacja sylwestrowym balem ministerstwa. Elijah, w przeciwieństwie do Liama, był w stanie załatwić wejściówki, znajdował się jednak w momencie skrajnej, studenckiej biedy i nie mógł za nie zapłacić. Chłopak zgodził się ufundować mu imprezę, w zamian zostając jego osobą towarzyszącą. I choć Elijah opowiada się po heteroseksualnej stronie, musiał przyznać, że prezentowali się razem naprawdę wybornie.
Matthew C. Gallagher

Nie przepadają za sobą. Nie bardzo wiadomo co między nimi nie gra, zwłaszcza, że obaj przyjaźnią się z Jerrym, ale coś ewidentnie jest nie tak. Często sobie dogryzają i zaciekle rywalizują ze sobą na meczach. Sytuacja nieco uspokoiła się po meczu towarzyskim na Saharze, ale wciąż są dalecy od zostania dobrymi kumplami.
Morgan A. Davies

Pomogła mu uwolnić się z pustynnej pułapki, w którą wpadł na Saharze. Przyjaciół poznaje się w biedzie, prawda? Nie wie czy może nazywać ją przyjaciółką, ale marsz w słońcu pustyni i wyznawanie sekretów przy zaczarowanej studni bez wątpienia ich do siebie zbliżyło. Elijah uczy dziewczyny transmutacji.
Nessa M. Lanceley

Pani prefekt z zamiłowaniem do transmutacji już od dawna wzbudzała jego sympatię, ale dopiero na Islandii porozmawiali ze sobą dłuższą chwilę. Dobrze im się ze sobą rozmawia na te bardziej i mniej filozoficzne tematy, a nieplanowana, dość traumatyczna kąpiel w rzece przypieczętowała tę znajomość, ostatecznie zbliżając ich do siebie.
Pandora J. Doux

Choć początki nie były łatwe i pozostawał na stopie koleżeńskiej o wiele dłużej niż by sobie tego życzył, ostatecznie udało mu się dać jej do zrozumienia, że widzi w niej kogoś więcej niż tylko koleżankę. Przepełniony słodyczą związek nie trwał jednak zbyt długo, dziewczyna tuż przed feriami oznajmiła mu, że wraca do Czech i dołączyła tym samym do grona osób, które złamały mu serce.
William S. Fitzgerald

Nie lubi go – ot, po prostu. Nie podoba mu się to w jaki sposób traktuje ludzi, a jego gadatliwość i fakt, że wszędzie go pełno działa mu na nerwy. Do tego dochodzi rywalizacja na boisku i fakt, że obaj panowie nie lubią kiedy ktoś im się rządzi... z tego nie może wyniknąć nic dobrego.

- code by lilie -

Nieaktywni:
Desdamona Swansea
Pozytywnie zwariowana ciocia, naucza astronomii w Hogwarcie, niegdyś uczyła go też gry na skrzypcach. W rodzinie Swansea nie cieszy się dużą sympatią niektórych jej członków, bo zamiast czystej sztuki, wybrała pozycję nauczycielki. Może właśnie dlatego Elijah tak bardzo ją lubi? Potrafią znaleźć wspólny język.
Fayette Richerlieu
Przypadkiem pomógł jej odkryć talent, kiedy to na piątym roku stanęła za obiektywem jego aparatu. Szybko stała się jego ulubioną modelką, bo poza urodą urzeka również charakterem. Często chodzą razem na imprezy, a pomimo chęci i zabiegań Krukonki, ich relacja pozostaje na przyjacielskim szczeblu – Elijah zna ją zbyt dobrze, by nie wiedzieć, że byłaby to przygoda na jedną noc i woli delikatnie ją odtrącać, aniżeli ulec jej (niewątpliwemu) urokowi.
Tyler Woods
Dobry kumpel Eliego, poza imprezami w swoim towarzystwie, łączą ich wspólne zainteresowania: obaj panowie zarabiają na siebie cykaniem zdjęć i pracą w kawiarni/herbaciarni, a do tego przejawiają zamiłowanie do gotowania. Nic dziwnego, że dobrze się ze sobą dogadują.
Matthew Alexander
Osobliwy mężczyzna, poznał go podczas spaceru z aparatem. Okazało się, że dzielą wspólną pasję, a jest nią fotografia. Dodatkowo podczas ich przypadkowego spotkania po raz pierwszy zobaczył z bliska mugolski aparat, można więc powiedzieć, że to właśnie Matthew – może nawet nieświadomie – skłonił go do zakupu tegoż przedmiotu.
Lilianne Frey
Sympatyczna dziewczyna, z którą łączy go głównie zamiłowanie do fotografii. Zwykli urządzać sobie małe konkursy na najlepsze zdjęcie, dzięki czemu oboje mogą szlifować swoje umiejętności i porównywać artystyczne spojrzenie na świat.

https://i.imgur.com/rbndgBv.jpg Elizabeth L. Cortez
Zaiskrzyło między nimi jesienią 2018r., umówili się na kilka randek i spędzili ze sobą upojną noc, ostatecznie jednak dość zgodnie stwierdzili, że nie jest to to, czego szukają. Mimo romantycznego zainteresowania pozostają w bardzo dobrej, przyjacielskiej relacji. Choć nie są ze sobą, naprawdę zgrana z nich para!


Ostatnio zmieniony przez Elijah J. Swansea dnia 25.10.19 11:22, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Isabelle L. Cortez

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 21
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 163
C. szczególne : leworęczna, blizna na ramieniu zakryta tatuażem, hiszpański akcent, szczupła, długie brązowe włosy, brązowe oczy .
Galeony : 666
  Liczba postów : 726
https://www.czarodzieje.org/t16449-isabelle-l-cortez
https://www.czarodzieje.org/t16500-skrzynka-pocztowa-i-l-c#453646
https://www.czarodzieje.org/t16476-welcome-in-my-world#452752
https://www.czarodzieje.org/t16459-isabelle-cortez
https://www.czarodzieje.org/t18678-isabelle-luna-cortez#534230
Elijah J. Swansea QzgSDG8
Gracz
Elijah J. Swansea Empty


PisanieElijah J. Swansea Empty Re: Elijah J. Swansea  Elijah J. Swansea Empty23.12.18 14:51;

Cześć awww możemy się znać? Co prawda nie mam konkretnego pomysłu ale coś chce awww
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Elijah J. Swansea

Student Ravenclaw
Rok Nauki : X
Wiek : 21
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 185 cm
C. szczególne : znamię na karku, na które nie działa metamorfomagia; okulary do czytania, na szyi drewniana zawieszka w kształcie aparatu fotograficznego
Dodatkowo : metamorfomagia, kapitan drużyny Krukonów
Galeony : 1655
  Liczba postów : 2734
https://www.czarodzieje.org/t16927-elijah-julian-swansea#471679
https://www.czarodzieje.org/t16932-jeczybula#471794
https://www.czarodzieje.org/t16933-elijah-j-swansea#471795
https://www.czarodzieje.org/t16919-elijah-j-swansea
https://www.czarodzieje.org/t18741-elijah-j-swansea-dziennik#537
Elijah J. Swansea QzgSDG8
Moderator
Elijah J. Swansea Empty


PisanieElijah J. Swansea Empty Re: Elijah J. Swansea  Elijah J. Swansea Empty23.12.18 16:23;

@Isabelle L. Cortez

Chcę Cię lubić serducha i wszystko wskazuje na to, że mam do tego powody! Eli i Isabelle powinni z łatwością się dogadać, jego raczej nie drażni jej wszechwiedza, a i on nie powinien drażnić jej. Są na tym samym roku, więc pewnie zdarza im się siedzieć razem ja jakichś zajęciach. Proponuję przyjaźń, zwłaszcza, że masz pozytyw z Tylerem i ja również takowy posiadam ;>
(mam ochotę mówić do Ciebie Lunabelle bo brzmi jak lunaballa, ale wątpię żebyś mi na to pozwoliła XD może Elio nazywa ją tak w chwilach kiedy chce ją zdenerwować?)

______________________

Może nie perfekcja życia, a jego chaos
sprawia, że rzeczy nabierają znaczenia?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Isabelle L. Cortez

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 21
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 163
C. szczególne : leworęczna, blizna na ramieniu zakryta tatuażem, hiszpański akcent, szczupła, długie brązowe włosy, brązowe oczy .
Galeony : 666
  Liczba postów : 726
https://www.czarodzieje.org/t16449-isabelle-l-cortez
https://www.czarodzieje.org/t16500-skrzynka-pocztowa-i-l-c#453646
https://www.czarodzieje.org/t16476-welcome-in-my-world#452752
https://www.czarodzieje.org/t16459-isabelle-cortez
https://www.czarodzieje.org/t18678-isabelle-luna-cortez#534230
Elijah J. Swansea QzgSDG8
Gracz
Elijah J. Swansea Empty


PisanieElijah J. Swansea Empty Re: Elijah J. Swansea  Elijah J. Swansea Empty23.12.18 18:18;

Jestem na tak serducha i zapewne Isabelle nie zgodziła by się aby tak ją nazywał, szczególnie przy innych xd ale jego siostra może. A odnośnie tego siedzenia to Izzy na pewno będzie siadała koło niego chodźby on sam nie chciał 8D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Galilée Golightly

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 170cm
C. szczególne : znamię (blizna) blisko ust - pamiątka po spotkaniu ze szklaną szybą nocnego stolika :)
Galeony : 13
  Liczba postów : 20
https://www.czarodzieje.org/t17447-galilee-zola-golightly-ourichian
https://www.czarodzieje.org/t17454-galilee-zola-golightly-ourichian
https://www.czarodzieje.org/t17448-galilee-zola-golightly-ourichian
Elijah J. Swansea QzgSDG8
Gracz
Elijah J. Swansea Empty


PisanieElijah J. Swansea Empty Re: Elijah J. Swansea  Elijah J. Swansea Empty13.08.19 10:12;

o! widzę, że ktoś tu interesuje się fotografią ;3 moja bohaterka zaliczyła krótki epizod zarówno stojąc przed obiektywem, jak i przygotowując modelki do sesji (jej pasją są ubrania, więc gdy wraca do Londynu to bawi się w stylistkę i "organizatorkę szafy"). podrzucam tylko pomysł skąd ewentualnie mogą się znać, ale resztę pozostawiam twojej wyobraźni. zapraszam do zapoznania się z kartą mojej postaci. może uda się nam coś wspólnie zmachcić ;3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Elijah J. Swansea QzgSDG8
Elijah J. Swansea Empty


PisanieElijah J. Swansea Empty Re: Elijah J. Swansea  Elijah J. Swansea Empty;

Powrót do góry Go down
 

Elijah J. Swansea

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Elijah J. Swansea QCuY7ok :: 
akcesoria postaci
 :: 
powiazania postaci
-