Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Mieszkanie nr 14

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 2 Previous  1, 2
AutorWiadomość


Bartholomew G. Kean
Bartholomew G. Kean

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 28
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 113
  Liczba postów : 37
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13907-bartholomew-gideon-kean
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13910-bartholomew-g-kean?highlight=Bartholomew
Mieszkanie nr 14 - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Mieszkanie nr 14 - Page 2 Empty


PisanieMieszkanie nr 14 - Page 2 Empty Mieszkanie nr 14  Mieszkanie nr 14 - Page 2 EmptySob 7 Sty 2017 - 23:10;

First topic message reminder :


Dom Bartha



kuchnia z salonem i sypialnią


W pomieszczeniu tym znajduje się duża ilości magicznej roślinności. Ściany zostały pomalowane na biało, co idealnie kontrastuje z jasnobrązową, powycieraną podłogą oraz kwiatami. Na ścianach wiszą proste, drewniane półki, na których poustawiane są książki głównie o tematyce Quidditcha, ale również te o mugolskiej animacji i sztuce filmowej. Nie ma w tym miejscu stołu przy którym można byłoby zjeść, znajduje się tam jedynie stolik kawowy, obok którego stoi ciemnogranatowa kanapa oraz dwa, wielkie fotele.
Część kuchenna jest jasna i dość ciasna. Wszystkie szafki, jakie się w niej znajdują są drewniane oraz
Część sypialniana znajduję się nad wejściem albowiem wchodzi się do niej po drewnianej drabince i nie ma tam miejsca na zbyt wiele rzeczy. Leży tam tylko materac, niewielka lampka nocna i parę książek o Quiddichu. Niemożliwe jest również wyprostowanie w tej części mieszkania, bo od sufitu dzieli nas wysokość około metra.



łazienka


Łazienka jest minimalistyczna. Utrzymana w kolorach brązu i zieleni, jest miejscem w którym również jest parę roślinek. Podłoga i ściany zostały wykonane z drewna. Wanna została zastąpiona prysznicem i jako, że miejsce co jest bardzo ciasne, wręcz klaustrofobiczne znajduje sie tam również ubikacja i mała umywalka, umieszczona na białej szafeczce.

Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Bridget Hudson
Bridget Hudson

Absolwent Hufflepuffu
Wiek : 24
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 167cm
Galeony : 992
  Liczba postów : 2287
https://www.czarodzieje.org/t13874-bridget-hudson
https://www.czarodzieje.org/t13915-bridget-hudson#367829
https://www.czarodzieje.org/t13904-bridget-hudson
Mieszkanie nr 14 - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Mieszkanie nr 14 - Page 2 Empty


PisanieMieszkanie nr 14 - Page 2 Empty Re: Mieszkanie nr 14  Mieszkanie nr 14 - Page 2 EmptyPią 14 Kwi 2017 - 21:53;

Bridget była bardzo zadowolona, że Bartholomew zdecydował się na powrót do Hogwartu. Co prawda musiała jeszcze sporo poczekać, żeby faktycznie pojawił się w zamku, bo do września jeszcze mnóstwo czasu. Całe wakacje i w ogóle. I mimo tego, że nie chciał rezygnować z samotnego mieszkania, cieszyła się, że będzie miała do niego znacznie lepszy dostęp niż obecnie. Będą chodzili na te same zajęcia, spędzali czas w tych samych pokojach i na tych samych korytarzach i zdecydowanie łatwiej będzie im się spotykać.
- Nie zajmę Ci dużo czasu. Tak po prostu chciałam sobie z Tobą pogadać, bo dawno się nie widzieliśmy. A jeśli koniecznie chcesz, to możemy się potem przejść albo możesz mnie odprowadzić do Hogwartu - powiedziała i uśmiechnęła się szeroko. Bartek z reguły przystawał na jej propozycje, więc liczyła, że tym razem też tak będzie. - Cisną, ale da się przeżyć. W sumie mam teraz znacznie więcej czasu na naukę niż kiedy byłam z Ezrą... Przepraszam, miałam już o nim nie mówić - powiedziała i skrzywiła się lekko. Bartek bardzo jej pomagał w pozbieraniu się po tym rozstaniu i Bridget obiecała mu, że nie będzie wspominała o swoim byłym chłopaku, by nie przywoływać złych wspomnień. Ciężko było jednak tak zupełnie pominąć ten temat, mimo wszystko miał on duży wpływ na to, jaka Bridget była teraz. - No, w każdym razie uczę się i nawet całkiem nieźle mi idzie to zakuwanie do egzaminów. A poza tym mianowali mnie prefektem! - pochwaliła się. Była to świeża sprawa i jeszcze niewiele osób o tym wiedziało. Coś się stało z poprzednim prefektem i musieli mu zabrać plakietkę, a szukając kogoś na zastępstwo, Bridget wypadła najlepiej na tle większości osób z roku. I dostała odznakę! - A poza tym mam się całkiem nieźle! Serio. Jakoś tak bardziej w siebie wierzę ostatnio. Miałam rozmowę z pewną dziewczyną, wiesz, byłam jakoś chorobliwie zazdrosna i zupełnie bez powodu, jak się okazało. I ona mi powiedziała, że powinnam więcej w siebie wierzyć. Więc zaczęłam i jest super. A Tobie jak idzie na treningach? Wygraliście coś ostatnio? Niestety nie mam jak śledzić wyników - taki oto słowotok wypadł z jej ust.
Powrót do góry Go down
 

Mieszkanie nr 14

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Mieszkanie nr 14 - Page 2 KQ4EsqR :: 
mieszkania
-