Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Nad Jeziorem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 10 z 39 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 39  Next
AutorWiadomość


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptySob 12 Cze 2010, 2:10 pm;

First topic message reminder :


Nad Jeziorem

W samym centrum błoni rozciąga się ogromne jezioro. Uczniowie często tu przychodzą, szczególnie w gorętsze dni, gdy chłodna woda jest wprost idealnym sposobem by choć odrobinę się ochłodzić. Jest to również idealne miejsce, by przy cichym plusku małych fal obijających się o brzeg, odrobić lekcje, bądź poczytać książkę. Czasem można zaobserwować tu ogromną kałamarnicę, leniwie przebierającą swoimi mackami.


Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Prince Rolvsson
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 204
  Liczba postów : 207
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:37 pm;

Ramię w ramię a Andreą doszli nad jezioro, nadal nie krył swojego zdziwienia co do zachowania dziewczyny. Chyba wciąż czekał na jej zmianę oraz, że zaraz pokażę swoją "ślizgońską" stronę.
- Szkoda, że zima się skończyła. Nawet nie zdążyłem pojeździć na łyżwach.

(Sillia)
Wolnym krokiem weszłam na plaże, przy jeziorze kucała tylko jedna dziewczyna. Podeszłam do niej i uśmiechnęłam się.
-Jestem Sillia, a ty?- zapytałam, nie kojarzyłam wszystkich osób w szkole , a lepiej jest zapytać o imię niż udawać że znam jej imię.

(Andrea)
- Za rok znów będziesz miał zimę, może wtedy zdążysz - zaśmiała się. - W razie czego, pozostają Ci jeszcze sztuczne, mugolskie lodowiska - dodała.
Nareszcie doszli nad jezioro. Dziewczyna przez całą drogę całkowicie zgubiła wątek. Zapamiętała tylko, że puchon i tamta gryfonka, rozmawiali o aparatach. A potem skierowali się tu. Nic z ich poprzedniej rozmowy nie zostało jej w pamięci.

(Arya)
Oparłszy dłonie na udach, wyprostowała się. Zwróciła się w stronę "głosu".
- Arya - uśmiechnęła się, ciesząc się w duchu, że pozna kolejną członkinię społeczności hogwarckiej do której... no tak, od wczoraj należy.
Powrót do góry Go down


Prince Rolvsson
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 204
  Liczba postów : 207
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:38 pm;

Podszedł bliżej tafli jezioro, stanął bardzo blisko wody uważając aby nie zmoczyć butów.
- Ale to dopiero za rok - zrobił smutną minę. Nie podobała mu się perspektywa czekania, aż roku. - Mugolskie lodowiska są oszukane. To nie to samo co to, tu - wskazał ręką na jezioro.

(andrea)
- No tak, ale zawsze coś. mugole nigdy nie przewyższą czarodziei, nie ważne, że idą z postępem do przodu.
Usiadła na śniegu.
- Tylko się tam nie utop! Uprzedzam, że głęboko... i zimno.

(Sillia)
- Jesteś nowa? Nie widziałam cię dotychczas w szkole.-Zapytałam i przeniosłam wzrok z dziewczyny na parkę idącym w kierunku jeziora, a z nich na lekko pofalowaną tafle jeziora.
- Na jakie zajęcia chodzisz?
Powrót do góry Go down


Prince Rolvsson
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 204
  Liczba postów : 207
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:39 pm;

- Nie mam takiego zamiaru, a jak już będę tonął pociągnę Cię za sobą - odwrócił głowę w jej stronę i schylił się po kamyk.
- Co powiesz mi oprócz tego, że mieszkasz w Wenecji. Może skrywasz jakąś mroczną tajemnicę?
Przyciągnął jej rękę do serca.
- Jesteś... wspaniała! Kto by pomyślał, że tak niewiele trzeba aby Cię rozśmieszyć. Powinnaś częściej się śmiać. Masz piękny śmiech.
Wstał z ziemi i pociągnął ją za rękę w stronę zamku.
- Ze mną nie zginiesz, może trochę pobłądzimy, ale w końcu trafimy do kuchni.
Powrót do góry Go down


Angie Davis
Angie Davis

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Animag (testral)
Galeony : 676
  Liczba postów : 889
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:41 pm;

Angie wyszła na zewnątrz. Może pogoda nie była jakaś cudowna, ale było jej na tyle ciepło, że była na dworze jedynie w bluzie, którą i tak rozpięła. Szła w kierunku jeziora, omijając mokre tereny. Chciała już usiąść na konarze, który zajmował swoje miejsce tuż przed tym rozlewiskiem wodnym. Hop. Przeskoczyła niedużą kałużę i już byłą tuż przy nim, i nawet był suchy! To się nazywa szczęście.
- Nice - mruknęła do siebie i usiadła na konarze. Jej wzrok powędrował ku tafli jeziora, która niespokojnie falowała, a nogi zaczęły się naprzemiennie poruszać. Było tak przyjemnie.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:42 pm;

Wyszedł na zewnątrz ponuro paląc skręta. W zasadzie nie miał co ze sobą zrobić, dlatego wybrał się na przechadzkę. Zaczęło trochę wirować mu w głowie. Trudno mu było ogarnąć myśli. Dlatego usiadł niedaleko jeziora. Zobaczył niedaleko nieznaną mu ślizgonkę. Tuż obok siedziała też Vivien z jakimś krukonem. Przezornie odsunął się w stronę drugiej blondynki, uśmiechając się do niej.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:43 pm;

- Uwielbiam, są naprawdę eksyctujacy - powiedziała kiwając głową. Dopiero po dłużej chwili zauważyła, że nie są sami. Skrzywiła się lekko widząc siedzącą niedaleko blond Angie. A kiedy doszedł do tego Jaydon uśmiechnęła się do niego i pomachała mu ręką, chociaż chłopak udawał, że jej nie widzi.
- Świetnie- mruknęłą niezadowolona z obecnego towarzystwa.
Powrót do góry Go down


Angie Davis
Angie Davis

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Animag (testral)
Galeony : 676
  Liczba postów : 889
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:43 pm;

Plum. Jakaś skała uderzyła o wodę, dziewczyna odwróciła wzrok w kierunku, z którego pochodził odgłos i zobaczyła dwójkę jakichś osób... krukonów? Ich szaty wyraźnie o tym świadczyły i czy czasami tam nie było tej Vivien? Rawr! Jak ona jej nie lubiła i to od samego początku. Odwróciła się w drugą stronę, by nie musieć na nich patrzeć i jej wzrok spoczął na wysokim, przystojnym chłopaku. Ciekawe ile panienek zaliczył? Przeszło jej przez myśl i odwzajemniła uśmiech, uśmiechając się cwaniacko.
- Hey, nudzisz się? - był ślizgonem, no cóż, wreszcie jakiś ślizgon w tej szkole - bo wiesz, ja też - zamrugała kilka razy. - O! Dasz bucha? - przygryzła dolną wargę. Papierosów nie paliła, zioło się jej zdarzało... no ale miała chęć.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:43 pm;

Uśmiechnął się lekko do blondynki, próbując dalej ignorować machającą Vivien. Usiadł obok niej i bez słowa podał jej skręta. Miał nadzieję tylko, że wie, iż nie ma do czynienia ze zwykłym papierosem. Patrząc na nią w głowie kołatało mu się wiele myśli snujących teorię o charakterze dziewczyny.
- Już się nie nudzę- powiedział lustrując ją wzrokiem i całując lekko w dłoń, w której nie trzymała skręta- Jestem Jay.
Powrót do góry Go down


Angie Davis
Angie Davis

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Animag (testral)
Galeony : 676
  Liczba postów : 889
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:44 pm;

Szybkim ruchem chwyciła skręta przywołując na twarz uśmiech, którym chciała za niego podziękować. Wsadziła do ust i zaciągnęła się. Gdy wypuściła powietrze poczuła się od razu żywsza. Przeszedł ją przyjemny dreszcz gdy usta chłopaka dotknęły jej dłoni, od razu pomyślała, że to przez ten gorąc. Tak, dziś na polu było tak ciepło!
- A mi możesz mówić Angie - powiedziała znów się zaciągając. Zakręciło się jej w głowie. Dawno nie paliła. - siódma klasa? - zapytała mając nadzieję, że trafi - siódmoklasiści są tacy seksowni, i wyglądasz na jednego z nich - przejechała palcami po końcówkach swoich włosów, jednocześnie nie patrzyła na niego, a na poruszające się fale.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:44 pm;

Kiwnął głową na jej słowa, ale równocześnie prychnął lekko, unosząc do góry brwi.
- Myślałem, że jestem jedynym tak seksownym siódmoklasistą- powiedział zerkając na dziewczynę. Wziął z jej ręki skręta i zaciągnął się ponownie, po chwili oddał go jej, wypuszczając dym z ust.
Dziewczyna wydawała mu się... hm... podrywaczką? W zasadzie miło było dla odmiany usłyszeć coś wyzywającego od dziewczyny, niż wymyślanie ciągłych komplementów innym.
Powrót do góry Go down


Angie Davis
Angie Davis

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Animag (testral)
Galeony : 676
  Liczba postów : 889
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:44 pm;

Wzruszyła ramionami robiąc smutną minkę i składając nogi w kostkach, w krzyżyk.
- No niestety jeszcze paru się znajdzie - za wszelką cenę starała się nie wybuchnąć śmiechem. Znowu zaciągnęła się szlugiem. - no ale w sumie... - udała, że ogląda go z każdej strony - możesz się czuć lepszy, fajnie się ubierasz... i ten fryz! - grzywka opadła jej na oczy.
Na pobliskim drzewie, a w sumie na jego gałęzi pojawiła się wiewiórka, która przez chwilę stała trzymając w łapkach orzech, ale po chwili zniknęła. Panna Davis jeszcze raz się zaciągnęła a następnie wystawiła rękę ze szlugiem w kierunku chłopaka. Miło było czasami do kogoś pozarywać. Ostatnio jakoś nie miała okazji.
- Mam nadzieję, że nie grasz na żadnym instrumencie, co? - usta przez chwilę wykrzywiły się jej w cynicznym smirku, który szybko zniknął.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:45 pm;

Zaśmiał się lekko. W zasadzie zawsze sądził, że był lepszy od innych, ale nie powiedział tego na głos. Zaciągnął się po raz ostatni i oddał resztę skręta dziewczynie. Przy okazji lekko odsuwając grzywkę z jej oka.
- Całe szczęście, nie wiem co bym zrobił, gdybyś powiedziała, że jestem mniej przystojny od innych siódmoklasistów- powiedział, unosząc lekko do góry kąciki ust.
Powrót do góry Go down


Angie Davis
Angie Davis

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Animag (testral)
Galeony : 676
  Liczba postów : 889
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:45 pm;

- Przyjąłbyś to z godną Ślizgona pokorą i uległością? - zażartowała - o taaaak, ja na pewno bym tak zrobiła - spojrzała w niebo, jakby na zaprzeczenie swoich słów. Oczywiście, na stówę, właśnie tak by zrobiła. Zaczęła się śmiać. - nie no, nie umiem ci wmówić, że jestem grzeczna, gdy stanowczo nie jestem. No może w niektórych sprawach, ale stanowczo nie jest to chodzenie na lekcje, w ogóle się na nich nie pokazuje - odwzajemniła uśmiech.
Zauważyła, że nie ma kłopotów z gestami. Odgarnął jej grzywkę, jakby nigdy nic. Dobry znak? A może nie dobry... utwierdzała się w tym, że co chwilę musiał mieć inną panienkę. Noo, ale jak lubił? Warto się było z nim zaznajomić.
- A u ciebie jak z tymi lekcjami? - podniosła brwi patrząc na niego z ukosa i równocześnie podniosła nieco swoją bluzkę, z nieco za dużym dekoltem.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:45 pm;

- Z daleka widać, że jesteś niegrzeczna. Ani na chwilę nie pomyślałem, że jesteś ułożoną dziewczynką- powiedział z przekonaniem odwracając głowę z powrotem ku blondynki.
- Chodzę na zielarstwo, raz byłem na zaklęciach i jestem zapisany na astronomię- wyliczał swój niezbyt duży dobytek, jeśli chodzi o lekcje. Kiedy zaczęła poprawiać bluzkę, jego wzrok jak na zawołanie przeniósł się na dłuższą chwilę na jej biust. No cóż, nad tym wciąż nie potrafił odpowiednio zapanować. Nie był zbyt pewny czego dziewczyna od niego chce, dlatego nie podchodził do dziewczyny ze swoim zwykłym zapałem. A może to tylko przez skręty?
Powrót do góry Go down


Angie Davis
Angie Davis

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Animag (testral)
Galeony : 676
  Liczba postów : 889
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:46 pm;

- Nawet się nie staram tak wyglądać, po prostu jestem sobą i robię co mi się podoba. Przeważnie zależy od dnia, jak się akurat zachowuję, ale to nie są jakieś radykalne zmiany - dopaliła skręt, a po chwili rzuciła go na ziemię i przydeptała.
Z uwagą słuchała na jakie lekcje chodzi, ale wcale nie dlatego, by jak połowa dziewczyn, które o to pytały, zapisać się na nie, o nieee, z uwagą po prostu po to by kiedyś o tym wspomnieć. Nie miała zamiaru nagle zacząć pokazywać się na lekcjach.
- Ja chodzę na Transmutację, ale już miesiąc nie pojawiam się na lekcjach, to jakoś mnie na nie nie ciągnie... wiesz, jakoś mi się nie wydaję, że jak się pokażę, to będę traktowana jakby nigdy nic. Na pierwsze zajęcia się spóźniłam i od razu miałam kłopoty - przytrzymała wzrok na jego oczach trochę zbyt długo, ale zdążyła się otrząsnąć. - w sumie lubię wpadać w kłopoty... szlabany... mmm. A! I miałeś powiedzieć czy na czymś grasz. - wystawiła mu język, ale szybko go schowała.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:46 pm;

- Świetnie, to tak jak ja- powiedział pewnym tonem. W końcu on zawsze był sobą i nigdy nie udawał, że jest romantycznym chłopcem, szukającym prawdziwej miłości. Aczkolwiek starał się też nie pokazywać, kiedy mu zależało.
Zależało na czymś więcej niż pocałunki, oczywiście.
- Ja nie lubię wpadać w kłopoty. Lubię panować nad sytuacją- przyznał delikatnie bawiąc się guzikiem przy koszuli.
- Ja miałem powiedzieć? Ja nie gram na niczym, nie śpiewam, nie tańczę, ani inne rzeczy, którymi mógłbym Cię rozkochać w sobie- mruknął wznosząc oczy do góry.
Powrót do góry Go down


Angie Davis
Angie Davis

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Animag (testral)
Galeony : 676
  Liczba postów : 889
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:48 pm;

- Ufff, jaki fart! - odetchnęła z ulgą - kogo bym nie spotkała w tej szkole to się zaczynają chwalić na czym to oni nie grają, albo w czym to oni nie są dobrzy. To takie wkurzające! - wywróciła oczami. Jay bawił się guzikiem, całkiem interesująco to wyglądało, ale nie na tyle, by ją to zaabsorbowało.
Kopnęła kamyk, który z cichym pluskiem wylądował w jeziorze. Już niedługo będzie się można w nim kąpać. Noo, może przesadziła, raczej trochę jeszcze minie.
- Kłopoty to moja specjalność, a więc w tym się różnimy - nie wspomniała, że ona tańczy hip hop, nawet jej to na myśl nie weszło.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:48 pm;

- To miłe, że wszyscy się czymś interesują. Ale jeśli znowu spotkam jakiegoś chłopca grającego na gitarze, flecie, skrzypcach, pianinie... To przysięgam, że mu to rozwalę na kawałki- powiedział parskając śmiechem, przestał bawić się guzikiem, by patrzeć na wpadający do wody kamień, po czym przenieść wzrok na dziewczynę.
- Przeciwieństwa się przyciągają- powiedział z zawadiackim uśmiechem, delikatnie pukając Angie w dłoń.
Powrót do góry Go down


Angie Davis
Angie Davis

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Animag (testral)
Galeony : 676
  Liczba postów : 889
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:48 pm;

Delikatnie przesunęła rękę, przejeżdżając opuszkami palców po jego dłoni, od nadgarstka aż po palce, by po prostu ją odsunąć.
- Ale jesteś ciepły - uśmiechnęła się - To jakbyś planował napad na kogoś takiego, to mi daj znać, chętnie to zobaczę - przez chwilę bawiła się swoim zawieszonym na szyi, bursztynowym serduszkiem. - ach ci nasi muzycy szkolni! - zrobiła swawolny ruch rękoma i oblizała usta, truskawkowy błyszczyk był taki słodki!
Strzepała Jay'owi niewidzialny pyłek z bluzy, zatrzymując na chwilę ruch na jego ramieniu.
- Ach, szkoda, że nie można w Hogwarcie słuchać muzyki z tych mugolskich odtwarzaczów! Tak sięchyba je nazywa, co? Posłuchałabym rapu... albo rocku...
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:49 pm;

Kiedy dziewczyna odsunęła jego dłoń wywrócił oczami. Czy to przez zioło, czy po prostu, nie chciała mu się bawić w powolne podrywanie dziewczyny. Oczywiście była ładna i kusząca, ale Jay po prostu nie miał siły na żadne gierki. Wystarczająco dużo ma problemów z określeniem swojego obecnego celu. Chcąc pokazać, że nie ma ochoty na taką podszytą podtekstami rozmowę zdjął dłoń dziewczyny ze swojego ramienia i wstał.
- Zawsze możesz posłuchać takiego samego typu muzyki w naszych odtwarzaczach- powiedział wzruszając ramionami.
- Do zobaczenia w najbliższej przyszłości Angie- powiedział, pomachał jej i skierował się w stronę zamku.
Powrót do góry Go down


Angie Davis
Angie Davis

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Animag (testral)
Galeony : 676
  Liczba postów : 889
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 1:49 pm;

- Mogę, a wręcz muszę, i na pewno to zrobię - wzruszyła ramionami - tak, tak do kolejnego spotkania Jay! - zaakcentowała jego imię.
Dobrze się z nim dziś bawiła, ale wiedziała, że jeżeli nie chce się zakochać musi z nim chwilę pograć, tak by poczuła, że nie chce go na stałe. W końcu wydawał się ciągle zmieniać panienki, a nie chciała być jedną z wielu. Kto wie ile panienek pocałowałaby równocześnie całując się z nim, w sensie, że każdą jego poprzednią .Wiedziała tylko, że kiedyś i tak go "spróbuje".
- See ya - dodała ciszej.
Jakiś czas później również wstała z konaru i ruszyła do zamku. Stawiając ostrożne kroki, tak by nie domoczyć butów.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8








Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 7:51 pm;

Przyszła nad jezioro z koszykiem, który przygotowały dla niej i dla Nory skrzaty z kuchni. Rozejrzała się za koleżanką, która chciała jeszcze gdzieś po drodze zajść. Postanowiła poczekać kilka minut, żeby razem mogły zadecydować, gdzie się umiejscowią.
Powrót do góry Go down


Nora Moore
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 64
  Liczba postów : 62
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 7:52 pm;

Wbiegła na polane , z dosyc duzym koszykiem w ręku. Obejrzała się wokół. Z daleka zobaczyła zgrabną sylwetke July. Podbiegła do niej szybko.
- Kurde , przepraszam , ale naprawdę nie mogłam sie zdecydować ,co mam ze sobą zabrać. - uśmiechnęła się szeroko. - To gdzie siadamy ? - spojrzała na towarzyszkę pytająco.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8








Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 7:53 pm;

Wnioskując, że Norę zatrzymały jakieś ważne sprawy znudzona podeszła bliżej dwóch kręconych się po błoniach postaci. Będąc juz całkiem blisko, rozpoznała Blair i znaną jej tylko z widzenia krukonkę.
-Hej - powiedziała ciepło do dziewczyn
Powrót do góry Go down


Nora Moore
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 64
  Liczba postów : 62
Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 7:53 pm;

Podreptała za July. Zobaczyła dwie dziewczyny. Jedną znała , nawet wymieniła z nią pare zdań. Drugą natomiast kojarzyła tylko z widzenia.
- Cześć Alice. - uśmiechnęła się do niej i przeniosła wzrok na drugą z dziewczyn. - Dobry wieczór. - kiwnęła głową na znak przywiatnia. - Co wy tu robicie o tej porze ? - spytała zaciekawiona.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8








Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 EmptyCzw 24 Cze 2010, 7:53 pm;

Spojrzała z zaciekawieniem na krukonkę, nazwaną przez Norę, Alice.
-jestem July Viollet - powiedziała - miło mi sie poznać - dodała z ledwo widocznym uśmiechem.
-Nora, nareszcie przyszłaś, zatrzymało cię coś ? - zapytała odwracając głowę w stronę koleżanki
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Nad Jeziorem - Page 10 QzgSDG8








Nad Jeziorem - Page 10 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 10 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 10 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Nad Jeziorem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 10 z 39Strona 10 z 39 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 39  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Nad Jeziorem - Page 10 JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Okolice zamku
 :: 
jezioro
-