Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Klasa Eliksirów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 1 z 39 1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
AutorWiadomość


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPią Cze 11 2010, 02:39;


Klasa eliksirów


W tej sporej klasie, będącej w lochach mieści się około dwudziestu kociołków, na specjalnych palnikach. Zwykle panuje tu dość niska temperatura, co jest szczególnie uciążliwe zimą. Przez brak okien jedyne światło dają tu lampy wiszące na ścianach. W rogu klasy znajduje się gargulec z którego uczniowie mogą czerpać wodę potrzebną do warzenia mikstur. Przy prawej ścianie natomiast mieszczą się gabloty po same brzegi wypchane różnymi składnikami.
Powrót do góry Go down


Connie Tenebres
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -34
  Liczba postów : 1457
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:02;

Weszła powolutku do klasy eliksirów. Nareszcie! Jedna z najwspanialszych lekcji jaka może istnieć. Miała ambicję wykazać się aktywnością. Rozejrzała się i stanęła przy jednym z kociołków. Wypakowała podręcznik i pergaminy. Najwidoczniej nauczyciel się jeszcze nie pojawił. Westchnęła, ale z jej twarzy nie zniknął uśmiech, chociaż sporządzanie eliksirów czarnomagicznych byłoby znacznie ciekawsze.
Powrót do góry Go down


Gabriela Snake
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 61
  Liczba postów : 72
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:04;

Wbiegła do klasy z zieloną torbą a w niej miała to co zawsze, czyli pióro, zielony atrament i nawet wzięła różdżkę. Całe szczęście, nie było jeszcze nauczycielki. O mały włos! Zajęła miejsce w pierwszym rzędzie, były to jej ulubione lekcje. Na brodę Merlina! Chyba zapomniałam o bluzie! Zapomniałam że tu jest tak zimno! Chuchnęła na ręce. Było zimno, ale gorzej bywało już w zimie.
Powrót do góry Go down


Charlotte di Noyer
Charlotte di Noyer

Nauczyciel
Rok Nauki : I studencki
Wiek : 50
Galeony : 21
  Liczba postów : 16
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:06;

Profesor Noyer wkroczyła do klasy w ciepłym sweterku i bordowym szaliku. Obrzuciła wzrokiem salę i usiadła za biurkiem. Spojrzała na siedzącą w ławce Connie i uśmiechnęła się do niej.
- Poczekamy, może ktoś przyjdzie - powiedziała i zaczęła coś notować.
Powrót do góry Go down


Connie Tenebres
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -34
  Liczba postów : 1457
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:08;

Przytaknęła patrząc na wbiegającą Gabi. No, to są już dwie osoby. Przytupywala nogą czekając na inne osoby. Niech sie nareszcie zacznie. Chciała coś uwarzyć. Miała dodatkowo małą nadzieję, że nie będzie zadania domowego czy coś. Westchnęła gapiąc się tępo w swój kociołek.
Powrót do góry Go down


Namida Kirei
Namida Kirei

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 146
  Liczba postów : 1320
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:09;

Nami powoli wkroczył do klasy. Zostawił siostrę samą sobie, żeby zapoznała się ze szkołą, chociaż martwił się, żeby niczego nie wywinęła.
Kiedy zobaczył Connie uśmiechnął się. Miał wrażenie, że będzie dobra w Eliksirach, więc zajął kociołek obok niej. Jeśli będę mieli działać w parach, zrobi tylko krok w bok i już jest!
Powrót do góry Go down


Raisen Windbreaker
Raisen Windbreaker

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 0
  Liczba postów : 56
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:09;

Rai wbiegł szybko do klasy eliksirów , po czym zaczął rozglądać się po pomieszczeniu -Nauczyciela jest... już po mnie - Pomyślał po czym stanął w drzwiach jak wryty patrząc wzrokiem na profesorkę -eee... ten teges... Pociąg jechał i przez niego się spóźniłem ... tak tak pociąg - Powiedział pierwszą lepszą wymówkę jaka przyszła mu do głowy po czym cichutko zajął miejsce przy kociołku za kuzynką
Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:11;

Biegła przez cały zamek, pędząc na eliksiry - jej ulubiony przedmiot. Zawsze, jak coś ją interesowało, zapominała o tym! Nawet nie potrafiła znaleźć klasy od eliksirów, a w dormitorium poszukiwała podręcznika, który jej zaginął.
Drzwi huknęły, a w nich pojawiła się szarooka blondynka!
- Eliksiry! - niemal wykrzyczała. - Ups, przepraszam - mruknęła, siadając pokornie na pierwszym lepszym miejscu. - Wiem, spóźniłam się, a to nie wypada tak na pierwszą lekcję, ale po prostu byłam taka szczęśliwa, że nauczyciel wreszcie zorganizował zajęcia, że zapomniałam! - powiedziała zakłopotana. - Ale już jestem i uważnie słucham.


Ostatnio zmieniony przez Rose Stuner dnia Pon Wrz 06 2010, 19:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Connie Tenebres
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -34
  Liczba postów : 1457
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:11;

-Nami przynaj się, ty za mną łazisz- Powiedziała z lekkim uśmiechem widząc chłopaka po raz kolejny.
-Jeszcze trochę i sie uzależnisz od mojej obecności- Dodała po chwili spoglądając na niego. Z tego co dowiedziała się z rozmów to też lubi eliksiry, więc bedzie im się dobrze razem pracowało. Szczególnie, że akurat jemu nie będzie próbowała wszystkiego zepsuć jak to robiła sztywniaką w Beauxbatons.
Powrót do góry Go down


Effie Fontaine
Effie Fontaine

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : pół wila
Galeony : 4381
  Liczba postów : 2482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t24-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t253-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7168-effie-fontaine#204310
http://czarodzieje.forumpolish.com/forum
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Administrator




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:14;

Effie jak zwykle nieco za późno zorientowała się, że dziś są eliksiry. No, tak przecież nie mogłaby się nie spóźnić. Kiedy więc wybiła dziewiętnasta szybkim krokiem udała się do klasy w podziemiach. Bez problemu odnalazła właściwe pomieszczenie i szybko, zupełnie cichutko weszła do środka.
- Dzień dobry - rzekła do nauczycielki i szybko zielonymi oczami rozejrzała się po klasie. Gdzieś tam z tyłu wypatrzyła idealne miejsce, a przynajmniej jej zdaniem. Usiadła przy owej ławce zastanawiając się czy coś ma wyciągnąć, aby notować, czy może przejdą do warzenia.
Powrót do góry Go down


Charlotte di Noyer
Charlotte di Noyer

Nauczyciel
Rok Nauki : I studencki
Wiek : 50
Galeony : 21
  Liczba postów : 16
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:14;

Noyer uśmiechnęła się do uczniów.
- Dobrze - powiedziała. - Wierzę wam.
Po czym odchrząknęła i zaczęła przemowę:
- Witam was. – Noyer uśmiechnęła się serdecznie do zebranych i rozłożyła ręce w geście powitania, po czym nimi klasnęła i założyła palce za siebie. – To co, zaczynamy?
Przebiegła wzrokiem po klasie, licząc pod nosem uczniów i zapisała coś w notesie.
- Zmuszona jestem – zaczęła, nie podnosząc wzroku z kartki. – powiedzieć wam parę zasad dotyczących lekcji. Po pierwsze: nie rozmawiacie ze sobą. Jeśli chcecie się mnie o coś spytać, podnieście rękę. Jeżeli lekcja was nie interesuje- możecie wyjść, nikt was tu nie trzyma. Ale… - Noyer wstała i zaczęła przechadzać się po klasie, żywo gestykulując przy opowiadaniu – nie liczcie wtedy na moją pozytywną opinię! Po drugie: na eliksirach nie używamy różdżek. Jedyną osobą posiadającą różdżkę w tej sali mam być ja. Oczywiście wiadomo, że i tak nosicie ze sobą różdżki, więc po prostu ich nie wyjmujcie. Po trzecie: w razie wątpliwości o wszystko się mnie pytajcie, nie możemy pozwolić, aby przez nieuwagę coś się komuś stało! Po czwarte: obowiązkowo musicie mieć pergamin i pióro. Zapisujecie to, co uważacie za stosowne, przede wszystkim prace domowe. – Uśmiechnęła się i kontynuowała – Podręczniki ja mam, w razie konieczności będę je rozdawać. I ostatnia rzecz: Wy macie dwa tygodnie na oddanie zadanej pracy, ja mam dwa na jej sprawdzenie. Uważam, że to jest w porządku. Wcześniejsze oddanie pracy będzie stosownie punktowane. Nie wliczają się w to oczywiście odpowiedzi ustne, lub krótkie pytania zadawane z lekcji na lekcję. Jeżeli ktoś ma jakiś problem, może przyjść przed lekcją. Zawsze jestem 15 minut wcześniej. To tyle. Jakieś pytania? – nauczycielka rozejrzała się po klasie z wielkim uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry Go down


Myron Windbreaker
Myron Windbreaker

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 17
  Liczba postów : 25
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:15;

Wszedł do klasy, gdy zauważył nauczycielkę i trochę sie zestresował.
- Eee... przepraszam za spóźnienie...- powiedział po czym ruszył w kierunku brata, siadając obok niego.
- Nie zaczęło się za ciekawie- mruknął cicho do Raisena.
Powrót do góry Go down


Sydney Tortuga
Sydney Tortuga

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 111
  Liczba postów : 650
http://czarodzieje.my-rpg.com/t318-sydney-ann-tortuga
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4690-sowka-sydki#137474
http://www.historia-puente-edwards.blog.onet.pl
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:17;

Szła korytarzem patrząc nerwowo na zegarek.
- Spóźniłam się. Ja to jestem genialna. - mruknęła do siebie schodząc do lochów.
Szybkim krokiem zeszła po schodach i zatrzymała się przed salą eliksirów. Odetchnęła głęboko i weszła do slai.
- Dzień Dobry. Przepraszam za spóźnienie. - powiedziała z delikatnym uśmiechem do nauczyciielki.
Powrót do góry Go down


Namida Kirei
Namida Kirei

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 146
  Liczba postów : 1320
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:18;

- Chyba się uzależniłem. - przyznał, przesyłając jej buziaka. Śmiać mu sie przy tym chciało, ale udało mu się utrzymać powagę.
Spojrzał na nauczycielkę... nie mógł się doczekać, czego to będą się uczyć? Jaki eliksir uwarzą? A może będzie tak, jak na innych lekcjach, i po prostu będzie zgiełk, hałas i nie zrobią nic?
Kiedy wytłumaczyła im wszystkie zasady, tylko się uśmiechnął i pokiwał głową... może jednak będzie ciekawie?
Powrót do góry Go down


Emerson Berkley
avatar

Student Ravenclaw
Wiek : 31
Galeony : -17
  Liczba postów : 398
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:20;

Dzisiejszego dnia wyjątkowo się nudziła. Prawie cały ranek spędziła przed kominkiem w Pokoju Wspólnym słodko drzemiąc. Dopiero po południu, po obiedzie postanowiła wybrać się na krótką wizytę do biblioteki. Teoretycznie, miała odrabiać zaległą pracę domową ze Starożytnych Run, ale "przypadkowo" pomyliła działy, i znalazła się w tym, o wróżbiarstwie. I nauka skończyła się jak zwykle, a mianowicie spędziła całe wrześniowe popołudnie nad wyjątkowo pasjonującą książką do wróżbiarstwa. Dopiero krótka, bezczelnie przez nią podsłuchana rozmowa młodszych o rok krukonek przypomniała jej o eliksirach. Tak więc, powolutku, bez pospiechu ruszyła w stronę tej właśnie klasy. Bo i po co ma się spieszyć na głupie eliksiry, których nawet nie lubiła? Jednak, niestety zapewne przydadzą jej się w przyszłości.
- Dzień Dobry, przepraszam za spóźnienie. - wymamrotała do nowej nauczycielki, po czym ziewając zajęła ostatnią ławkę w klasie. Zauważywszy Raisena posłała mu niewyraźny uśmiech i spojrzała wyczekująco na profesorkę.
Powrót do góry Go down


Connie Tenebres
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -34
  Liczba postów : 1457
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:21;

-Jestem jak narkotyk, albo babcine ciastka- Szepnęła słysząc, że nauczycielka juz rozpoczyna lekcję. Wysłuchała jej dokładnie i zanotowała już z początku kilka zasad. Przydadzą się w razie czego, bo akurat do takich rzeczy pamięci nie miała. Sprawdziła czy różdzka spoczywa w kieszeni i usmiechnęła się lekko.
Powrót do góry Go down


Raisen Windbreaker
Raisen Windbreaker

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 0
  Liczba postów : 56
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:22;

Rai słuchał, a raczej tylko udawał że słuchał przemówienia pani profesor... jakieś-tam, ehh... nawet nie zapamiętał jej imienia, po prostu gapił się i myślał o niebieskich migdałach, a raczej o czymś co na razie utajnię - To chyba do siebie nie pasuje - Pomyślał siedząc na krześle i patrząc przed siebie nieobecnymi oczami
Powrót do góry Go down


Charlotte di Noyer
Charlotte di Noyer

Nauczyciel
Rok Nauki : I studencki
Wiek : 50
Galeony : 21
  Liczba postów : 16
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:24;

Westchnęła ciężko i zwróciła się do nich:
- Czy mogłabym, prosić o zjawianie się na moich lekcjach punktualnie? Czy może mam czekać na klasę pół godziny?
Była już trochę zdenerwowana. To była jej pierwsza lekcja, a uczniowie już spóźniali się dwadzieścia minut!
- Dobrze. Skoro nikt nie ma żadnych pytań, możemy przejść do tematu lekcji? – spytała rozpromieniona i przebiegła wzrokiem po twarzach uczniów.
- Kto z was mi powie, z czym kojarzy mu się słowo „eliksir”?
Powrót do góry Go down


Sydney Tortuga
Sydney Tortuga

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 111
  Liczba postów : 650
http://czarodzieje.my-rpg.com/t318-sydney-ann-tortuga
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4690-sowka-sydki#137474
http://www.historia-puente-edwards.blog.onet.pl
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:26;

- Przepraszam. Następnym razem zjawię sie punktualnie. - powiedziała i usiadła w jakiejś ławce z przodu.
Wsłuchała się w słowa nauczycielki, ale nic nie odpowiedziała. Mogła oczywiście sie zglosić i odpowiedzieć, ale było więcej osób w klasie.
Powrót do góry Go down


Connie Tenebres
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -34
  Liczba postów : 1457
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:28;

Uniosła rękę w górę, sama się sobie dziwiąc. Nie była pewna czy zacząc mówić, ale skoro widziała już kilak razy jak za przedwczesne gadanie niektórym osobą się nie odrywa powiedziała cicho.
-Z alhemikami, napojami o właściwościach magicznych, z lekami- Następnei opuściła rękę i spojrzała wyczekująco na uczycielke. Oby akurat na tej lekcji Slytherin nie tracił przez nią punktów.
Powrót do góry Go down


Renne' Wrong
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 27
Galeony : 97
  Liczba postów : 97
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:31;

Weszła do klasy, spóźniona, na jej twarzy pojawiły się rumieńce, ręce złożyła za plecami, a twarz starała się jak najbardziej schować za kołnierzem, wydawało jej się to możliwe choć teoretycznie nie było. Miała ochotę zapaść sie pod ziemię, ale niestety nie było to możliwe w lochach. - Pszepraszam - wymamrotała nie mając odwagi spojrzeć nauczycielce w oczy. Była odważna, ale w końcu to jej wina, że się spóźniła, uznała to zawstydzenie za wyraz szacunku. Torba zsuwała jej się z ramienia, czekała niecierpliwie, aż pozwoli jej siąśdź. Grzywka spadła jej na oczy.
Powrót do góry Go down


Charlotte di Noyer
Charlotte di Noyer

Nauczyciel
Rok Nauki : I studencki
Wiek : 50
Galeony : 21
  Liczba postów : 16
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:33;

- Dobry przykład, panno Tenebres - powiedziała, po wysłuchaniu wypowiedzi uczennicy. - Choć nie wiem, czy można Cię wciąż nazywać panną, widząc zachowanie Twoje i pana Kirei'a? - puściła oko do Ślizgonki.
- Wracając do tematu, alchemik, to osoba zajmująca się wywarami, a alchemia to nauka o wywarach. Czy ktoś ma jeszcze inne skojarzenia?
Kątem oka spojrzała na wchodzącą Krukonkę i powiedziała ostrym tonem, tak odmiennym od poprzedniego:
- Ravenclaw traci pięć punktów. Proszę zająć miejsce.
Powrót do góry Go down


Connie Tenebres
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -34
  Liczba postów : 1457
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:35;

-Ee- mruknęła po wyowiedzi nauczycielki i speszona położyłą dłoń na karku. Na jej twarzy pojawił się lekki rumieniec, ale wolała tego nie komentować. Raczej na dobre jej nie wyjdzie. Zaśmiała się tylko pod nosem. Kiedy Racenclaw stracił punkty prawie podskoczyła z radości. Byli na pierwszym miejscu, wiec najlepiej, żeby tracili jak najwięcej.
Powrót do góry Go down


Emerson Berkley
avatar

Student Ravenclaw
Wiek : 31
Galeony : -17
  Liczba postów : 398
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:36;

Zmarszczyła brwi w swojej końcowej ławce. Naprawdę będą zaczynali od takich podstaw? Przecież takich rzeczy uczą się pierwszoklasiści! A tutaj jakoś żadnego nie zauważyła... Wyciągnęła pergamin i zapisała dużymi drukowanymi literami słowo Eliksir. Dobrze wiedziała co to jest, aczkolwiek nigdy nie należała do osób szczególnie aktywnych na lekcjach. Wychyliła się niezauważalnie by zobaczyć co robił Raisen. Ten jak widac również był mało zainteresowany przebiegiem lekcji.
Zaczęła rysować jakieś gwiazdki i serduszka przywodzące jej na myśl nikogo innego jak oczywiście Wilkie'go. Zresztą, niedługi czas potem na pergaminie znalazł się i portret ślizgona, opatrzony oczywiście inicjałami i naręczem serduszek.
Powrót do góry Go down


Raisen Windbreaker
Raisen Windbreaker

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 0
  Liczba postów : 56
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:37;

Rai leżąc na ławce wymamrotał coś w stylu "Eliksiry kojarzą mi się z wywarami,trucizną, tą salą, i w ogóle wszystkim w płynie, co jest zmieszane z czymś innym i ma jakieś działanie " po czym położył głowę w ramionach i zaczął myśleć kiedy ta lekcja się skończy
Powrót do góry Go down


Charlotte di Noyer
Charlotte di Noyer

Nauczyciel
Rok Nauki : I studencki
Wiek : 50
Galeony : 21
  Liczba postów : 16
Klasa Eliksirów QzgSDG8




Gracz




Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów EmptyPon Wrz 06 2010, 19:39;

- Dobrze, dziękuję bardzo – powiedziała z przejęciem Noyer i wyjęła zza ucha pióro. Zapisała coś w notesie i wróciła do tematu:
- Zaczniemy od genezy słowa „eliksir”. Krótko mówiąc, od teorii, co pewnie nie ucieszy większości z was. – tu uśmiechnęła się przepraszająco. – Wracając, eliksir pochodzi od łacińskiego słowa elixir lub arabskiego al-iksir, oznaczającego "płyn zapewniający młodość i długie życie". I pytanie za pięć punktów: jaki eliksir daje nieśmiertelność?
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Klasa Eliksirów QzgSDG8








Klasa Eliksirów Empty


PisanieKlasa Eliksirów Empty Re: Klasa Eliksirów  Klasa Eliksirów Empty;

Powrót do góry Go down
 

Klasa Eliksirów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 39Strona 1 z 39 1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Klasa Eliksirów JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Podziemia
 :: 
klasa eliksirów
-