Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Droga do Hogsmeade

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 1 z 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutorWiadomość


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptySob 12 Cze 2010 - 14:20;



Ta droga prowadzi od Hogsemade aż do hogwarckiej bramy. Jest dość szeroka, by z łatwością zmieściły się powozy przywożące uczniów ze stacji kolejowej. Na jej powierzchni widać lekkie wgniecenia od kół, zapewne z okresów gdy już we wrześniu psuła się pogoda i nowy rok rozpoczynał się wyjątkowo deszczowo, przekształcając drogę w wielką rzekę błota. Uczniowie chodzą tędy zawsze do wioski, co zajmuje im około dwudziestu minut.

Podczas podróży przez ścieżkę masz możliwość natknięcia się na uczniów pobierających przede wszystkim galeony od pozostałych uczestników życia w czarodziejskiej szkole. Nikt nie wie, kiedy dokładnie pełnią swoją wartę, niemniej jednak jest to zależne przede wszystkim od Twojego szczęścia. Zaleca się zatem trzymania w minimum trzyosobowej grupie, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, by iść samemu - jeżeli posiada się odpowiednie ku temu umiejętności.

Aby dowiedzieć się, czy na Twojej drodze stanęli skorzy do bijatyki uczniowie, rzuć kostką.
Spoiler:

Zasady

1. Walka opiera się z początku na wylosowaniu zaklęcia, z którego będziesz korzystać. Odruch ten jest normalny, naturalny, w związku z czym postanowiłeś użyć pierwszego czaru, który przyszedł Ci do głowy, by móc się obronić, gdy próba przekonania uczniów w żaden sposób nie zadziałała.
Spoiler:

Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 15:53;

- Zimno mi- powiedziała.- Chodźmy szybciej, bo zamarznę, bez zaklęcia Olivera!- zaśmiała się.
Szła, razem z gryfonką do Hogsmeade. Cieszyła się, ze nie będzie sama. Jakoś nie lubiła byś sama, bez nikogo. lepiej czuła się z innymi, w grupie.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 15:53;

- To chodźmy - Hayley przyspieszyła kroku. Potarła o siebie dłońmi i naciągnęła bardziej wełnianą czapkę.
- Mogłybyśmy pójść potem do Trzech Mioteł na coś rozgrzewającego - powiedziała. - Piwo kremowe na gorąco czy coś.
Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 15:54;

- Chętnie. Może kogoś spotkamy- puściła oczko.- Może jakiegoś krukona?
Szły obok lasu, w spokoju. Rose zakładała na dłonie rękawiczki. Jedna jej spadł, więc kucnęła, aby ją podnieść. Własnie wtedy, usłyszała jak coś poruszyło się w śniegu między drzewami. Natychmiast wstała, patrząc na Hay.
- Jak myslisz, co to? Ostatnio, było tu mnóstwo napadów na wilkołaki...
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 15:54;

Hayley cofnęła się kilka kroków.
- Nie mam pojęcia - wymamrotała. - Ale raczej nic niebezpiecznego.
Jeszcze raz zatarła ręce, wpatrując się w miejsce, gdzie coś się poruszyło.
Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 15:54;

- Idziemy- powiedziała stanowczo.
- Wiesz, jeszcze nie miałyśmy okazji pogadać na spokojnie. Zawsze coś się działo. Przydałoby się poznać.
Szły ranie w ramię patrząc się przed siebie. Była cisza. Jedynie trzeszczący śniego co rusz ją przerywał.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 15:55;

- Fakt - przytaknęła jej Hayley. - Więc, jaki jest twój ulubiony przedmiot? - palnęła pierwszą rzecz, która przyszła jej na myśl. Cały czas pocierała swoje ramiona rękami. Wtuliła twarz w szalik, gdy mimowolnie zaczęła szczękać zębami.
Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 15:55;

- O ile Quiddich można nazwać przedmiotem, to właśnie on. Po nim są Eliksiry i OPCM. Chociaż to ostatnie coraz mniej. A Twoje?
Podobało jej się, ze to nie ona musiała zaczynać temat. Nie była w tym najlepsza.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 15:55;

- Kocham Quidditch. A później są Zaklęcia i Opieka, je też uwielbiam. - odparła Hayley. - Chciałabym kiedyś wyjechać do Rumuni i badać smoki - wyjaśniła.
- I nie kibicujesz rzednej drużynie? - zdziwiła się.
Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 15:56;

- Hm... Tak trochę to Armatą z Chudley. Brat mnie w to wciągnął. Niestety- uśmiechnęła się ironicznie.
- Zobacz! Już Hogesmeade!
Powrót do góry Go down


Emerson Berkley
avatar

Student Ravenclaw
Wiek : 31
Galeony : -17
  Liczba postów : 398
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 16:05;

Emma i Viv weszły na drogę kierując się w stronę zamku. Przed nimi szły jakieś dwie osoby.
- Niewiem jak ty ale ja bym się napiła gorącej herbaty. - uśmiechnęła sie do Viv.
- I trzeba nazwać jakoś to biedne zwierzę. W życiu nie wpadnę na żadne imię. - westchnęła patrząc na kotkę, która usilnie starała sie dostać do kieszeni jej płaszcza.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 16:06;

-Ja też, zdecydowanie- stwierdziła Viv. Chuchała sobie w zziębnięte dłonie. Jej buty bardzo przemokły.
- Pójdziemy od razu do kuchni? Fan często tam przebywa, naprawdę, nie mam pojęcia jak on to robi- powiedziała dziewczyna z uśmiechem.
- Hm... Nie umiem nazywać zwierząt, mam z tym problemy... Wymyśl coś.
Powrót do góry Go down


Emerson Berkley
avatar

Student Ravenclaw
Wiek : 31
Galeony : -17
  Liczba postów : 398
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 16:06;

Powoli dochodziły do zamku. Nawet z daleka było już widać ogólny zarys.
- No to w takim razie pójdżmy do kuchni. A mnie może coś wpadnie do głowy. Za ambitne imię to to nie będzie, ale cóż zrobić. - westchnęła.
- Aż tak Ci zimno? Dać ci rękawiczki? Mi jakoś nigdy nie jest zimno. Nie odczuwam tak mocno zimna. - uśmiechnęła sie podajac Vivien rękawiczki. - Cieakwe co dostanę za moje wypracowanie z OPCM. Trochę... przesadziłam. - powiedziała próbujac się nie rozesmiać.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 16:07;

Przyjęła z wdzięcznością rękawiczki.
- Och, ale trzeba go nazwać i to jak najszybciej!-wykrzyknęła Viv- Szybko, wymyśl coś... Może Wiertarka?
- W jakim sensie przesadziłaś z wypracowaniem?- zapytała zaciekawiona dziewczyna, przypominając sobie o swoim portrecie numerologicznym, skrzywiła się lekko.
Powrót do góry Go down


Emerson Berkley
avatar

Student Ravenclaw
Wiek : 31
Galeony : -17
  Liczba postów : 398
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 16:07;

- Wiertarka jest fajne. - zaśmiała się. - W jakim sensie? Hm... Po prosu wytknęłam nauczycielowi, że źle uczy... I ogólnie to wypracowanie tak jakos napisałam... dziwnie. Własnie teraz żałuję, że już oddałam. Słyszałam, ze jakiś chłopak napisał coś w swoim wypracowaniu i dostał tydzień szlabanu. - westchnęła. Szlaban zdecydowanie jej się nie usmeichał. Ale może nie napisała tak źle jak myśli? Zawsze miała skłonności do wyolbrzymiania.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 16:08;

- Wiem, to takie mugolskie urządzenie. Podoba mi się ta nazwa- powiedziała Viv.
- Trochę żałuję, że nie chodzę na opcm, ale wszyscy tak się go boją, że aż cieszę się czasem, że nie mogę chodzić. A o czym one było?- zapytała jeszcze. Już były praktycznie w zamku. Viv od razu skierowała się z Em w stronę kuchni.
Powrót do góry Go down


Emerson Berkley
avatar

Student Ravenclaw
Wiek : 31
Galeony : -17
  Liczba postów : 398
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 16:08;

- Były pojedynki. Dwa. I mieliśmy opisać jeden z nich. Zapowiedział, że wszyscy będą się pojedynkować. Jestem przerażona, wiesz? Nie dam sobie rady. On jest strasznie zlosliwy, wiesz? Po prostu... Na przykład do pierwszego pojedynku wziął Hayley i Rose. Wie, że się przyjaźnią i specjalnie je wybrał, żeby zobaczyć jak zareagują. A jak walczyły normalnie - spojrzała na Viv znacząco - zakończył pojedynek. Bo co było w tym ciekawego, prawda? - powiedziała ironicznie.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 16:11;

Ponieważ dochodziły już do zamku, Vivien oddała Em rękawiczki. Kiwała głową, słysząc jak Em opowiada o nauczycielu.
- No i faworyzuje ślizgonów! Tak samo jak ten od zaklęć, czy ty widziałaś co on zrobił?- Dziewczyny wspinały się już po schodach, do drzwi Hogwartu.
- Nie znasz się takich... zaklęciach do walki?
Powrót do góry Go down


Cassandra Lancaster
Cassandra Lancaster

Nauczyciel
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : metamorfomag
Galeony : 620
  Liczba postów : 1718
http://czarodzieje.my-rpg.com/t171-cassandra-villiers
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4274-cass
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 16:16;

- Zimno? - spytała zaskoczona. - Już niedługo będziemy, napijesz się ciepłej herbatki i powinno od razu zrobić się lepiej - powiedziała ciepłym tonem. - No, ale teraz nie wywiniesz mi się... Co u Ciebie? - naciągnęła na dłonie rękawiczki i uśmiechnęła się w jej kierunku.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 16:18;

- Oh nic ciekawego. Zarobiłam tydzień szlabanu, trochę pozwiedzałam zamek. Tęskniłam za Tobą i rozważałam nawet, że uciekłaś ze szkoły. - Zaśmiała się. - Ostatnio nigdzie nie mogłam Cię złapać.
Powrót do góry Go down


Cassandra Lancaster
Cassandra Lancaster

Nauczyciel
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : metamorfomag
Galeony : 620
  Liczba postów : 1718
http://czarodzieje.my-rpg.com/t171-cassandra-villiers
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4274-cass
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 16:19;

- Szlaban? Ty? - zaczęła się śmiać - Co żeś nabroiła? A ja Cię uważałam za grzeczną, ułożoną Ślizgonkę. Och, przepraszam. Naprawdę nie miałam głowy do spotkań, ale teraz obiecuję Ci, zmieni się to! - położyła dłoń na sercu i uśmiechnęła się zniewalająco.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 16:19;

- Nic takiego. Nie wiem czy miałaś okazję poznania profesora od opcm. Jest naprawdę surowy. Musiałam sprzątać klasę za nieodpowiednie przywitanie się z nim ! - Mówiła oburzona i wymachiwała przy tym rękoma. Całość wyglądała przekomicznie.
- Trzymam Cię za słowo. - Uśmiechnęła się do niej.
Powrót do góry Go down


Cassandra Lancaster
Cassandra Lancaster

Nauczyciel
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : metamorfomag
Galeony : 620
  Liczba postów : 1718
http://czarodzieje.my-rpg.com/t171-cassandra-villiers
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4274-cass
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 16:20;

- Nieodpowiednie przywitanie? - parsknęła śmiechem - Nie no, nauczyciel ma klasę. Widział, że wypadałoby posprzątać, to od razu znalazł pierwszą ofiarę. Jednak nie spodziewałam się, że wybierze ślizgonkę. - rzekła z niedowierzaniem, po chwili spojrzała na Hannę i ponownie wybuchła śmiechem - Kochanie, nie denerwuj się tak, cukier Ci zaraz skoczy.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 16:21;

- Na szczęście nie byłam sama. - Pocieszyła sama siebie.
Roześmiała się głośno słysząc słowa dziewczyny.
- Masz rację mam za dużo stresów w życiu. - Rozpromieniła się. - Mam wielką ochotę na tą herbatę!
Powrót do góry Go down


Cassandra Lancaster
Cassandra Lancaster

Nauczyciel
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : metamorfomag
Galeony : 620
  Liczba postów : 1718
http://czarodzieje.my-rpg.com/t171-cassandra-villiers
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4274-cass
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 16:21;

- Oj, Hanno jesteś strasznie niecierpliwa - skarciła ją spojrzeniem - Przecież zaraz będziemy. A dużo miałaś do sprzątania? I powiedz mi, kto został? Widocznie ten nauczyciel naprawdę kocha swoją pracę i postanowił spełniać swoją życiową misję, dręczenia innych. - spytała i owinęła się mocniej szalikiem. Cóż, zaczynało się robić jej coraz zimnej. Wierzyła mocno, że zaraz napiją się ciepłej herbaty.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Droga do Hogsmeade QzgSDG8




Gracz




Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade EmptyWto 15 Cze 2010 - 16:22;

- No tak, ale jest tak zimno. - Zaśmiała się kiedy Cass spojrzała na nią morderczym wzrokiem.
- Jeszcze jedna ślizgonka, nie zjawiła się jednak. Więc sama musiałam posprzątać całą klasę od opcm. Jednak nie narzekam, była to praca łatwa. No i nie odjęto nam punktów to dobrze. Trzeba przyznać, że jawnie faworyzuje od ślizgonów. Może dlatego jest naszym opiekunem. Dlatego innym odejmuje punkty, a nam nie. Dostajemy "tylko" szlabany.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Droga do Hogsmeade QzgSDG8








Droga do Hogsmeade Empty


PisanieDroga do Hogsmeade Empty Re: Droga do Hogsmeade  Droga do Hogsmeade Empty;

Powrót do góry Go down
 

Droga do Hogsmeade

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 19Strona 1 z 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Droga do Hogsmeade JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Okolice zamku
-