Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Departament Transportu Magicznego

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 18 z 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
AutorWiadomość


Percival M. Follett

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 28
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4904
  Liczba postów : 972
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5587-percival-magnus-follett
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5589-plomykowka-percivala#161774
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5588-relacje-percivala#161773
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7256-percival-m-follett#205227
Departament Transportu Magicznego - Page 18 QzgSDG8
Gracz
Departament Transportu Magicznego - Page 18 Empty


PisanieDepartament Transportu Magicznego - Page 18 Empty Departament Transportu Magicznego  Departament Transportu Magicznego - Page 18 EmptyPią Mar 21 2014, 21:14;

First topic message reminder :


Departament Transportu Magicznego
Pomieszczenie jest dosyć duże, ale oprócz biurka nie znajdują się w nim żadne meble. Czujesz tremę? Drżą ci kolana? Nie przejmuj się, tu zupełnie normalne, zapytaj swoich rodziców czy starszych kolegów! Każdy się denerwuje przed swoim pierwszym egzaminem z teleportacji. Miejmy nadzieję, że ten będzie dla ciebie zarówno pierwszy, jak i ostatni!


kurs - teleportacja indywidualna

Egzaminator uśmiecha się przyjaźnie, choć wydaje się nieco znudzony kolejnym egzaminem. Okazujesz potwierdzenie odbycia kursu, egzaminator kiwa głową i życzy ci powodzenia, dodając, żebyś pamiętał o zasadzie ce- wu – en.

WYMAGANIA:
• ukończone 17 lat
• pierwsza podejście do kursu - darmowe
• każda poprawa: 5 galeonów (zapłać w temacie Zmiany stanu konta)
• jeśli chcesz odbyć egzamin w retrospekcji, dopisz datę ukończenia kursu w poście
• osoby, które nie zdawały egzaminu w Londynie, dopisują, w inisterstwie jakiego kraju odbyli egzamin

Teleportacja indywidualna
Rzucasz trzema kostkami.
Pierwsza kostka odpowiada za CEL.
Druga kostka odpowiada za WOLĘ.
Trzecia kostka odpowiada za NAMYSŁ.

Aby dowiedzieć się, jak Ci poszło, zsumuj oczka z trzech kostek:
18–14 – zdałeś w pięknym stylu, egzaminator pogratulował ci serdecznie, a ty nie wiedziałeś, jak mu dziękować. Nieprzytomny z radości wybiegłeś z sali, ściskając w dłoni papier, uprawniający cię do teleportowania się, gratulacje! Po dyplom zgłoś się tutaj.

13–9 – no cóż, może nie było idealnie, ale na tyle dobrze, że egzaminator machnął ręką i uznał, że coś z ciebie będzie. Może nawet nie rozszczepisz się gdzieś po drodze. Grunt, że się udało i zdałeś, ale nie masz prawa podejść do egzaminu z teleportacji łącznej.

8–3 – och, chyba nie poszło ci najlepiej... może za mało ćwiczyłeś, a może za bardzo się denerwowałeś, w każdym razie egzaminator potrząsnął ponuro głową i odprawił cię z kwitkiem, mówiąc, że miałeś dużo szczęścia, że się nie rozszczepiłeś.


Kurs - teleportacja laczna

Egzamin z teleportacji łącznej jest znacznie trudniejszy. Do sali weszła przelękniona urzędniczka z włosami zebranymi w chaotyczny kok. Właściwie trudno się dziwić jej zszarganym nerwom. W końcu każdego dnia ryzykuje rozszczepieniem teleportując się razem z niedoświadczonymi czarodziejami.

WYMAGANIA:
• ukończone 17 lat
• ukończony kurs na teleportację indywidualną z wynikiem minimum 14-18pkt
• pierwsze podejście: darmowe
• każda poprawa: 5g (zapłać)
• jeśli chcesz odbyć egzamin w retrospekcji, dopisz datę ukończenia kursu w poście
• osoby, które nie zdawały egzaminu w Londynie, dopisują, w inisterstwie jakiego kraju odbyli egzamin

Znów rzucasz trzema kostkami i sumujesz liczbę oczek:
18–12 – zdałeś. Niebywałe, ale naprawdę ci się udało! Egzaminator kręci głową z niedowierzaniem. Dawno nie widział nikogo tak zdolnego, możesz czuć się wyróżniony! Po dyplom zgłoś się tutaj.

11–3 – niestety, teleportacja łączna to wyższa szkoła jazdy i nie powiodło ci się. Trudno, bywa!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość


Marie R. Moreau

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 173 cm
C. szczególne : znamię w kształcie półksiężyca na prawym nadgarstku, słyszalny francuski akcent
Galeony : 382
  Liczba postów : 247
https://www.czarodzieje.org/t19862-marie-r-moreau-karta-postaci#605482
https://www.czarodzieje.org/t19866-poczta-marie-r-moreau#605949
https://www.czarodzieje.org/t19889-marie-r-moreau-relacje#607570
https://www.czarodzieje.org/t19863-marie-r-moreau#605484
https://www.czarodzieje.org/t19888-marie-r-moreau-dziennik#60756
Departament Transportu Magicznego - Page 18 QzgSDG8
Gracz
Departament Transportu Magicznego - Page 18 Empty


PisanieDepartament Transportu Magicznego - Page 18 Empty Re: Departament Transportu Magicznego  Departament Transportu Magicznego - Page 18 EmptySob Gru 12 2020, 16:16;

Po kilku tygodniach ciężkiej pracy Marie zdecydowała się ponownie podejść do egzaminu. Nie należy się jednak spodziewać, że stresowała się mniej niż za pierwszym razem. Wręcz odwrotnie. Jako ambitna uczennica, zawsze była niezadowolona, gdy coś jej nie wychodziło, a teleportacja to jedna z podstawowych umiejętności czrodzieja. Weszła więc na salę z negatywnym nastawieniem. Jednak ku swojemu ogromnemu zdziwieniu (i jeszcze większemu zdziwieniu egzaminatora) udało jej się od razu. Kiedy usłyszała, że zdaje i ma oczekiwać na dyplom, po prostu nie mogła powstrzymać się od okrzyku radości. Kiedy teleportowała się do swojego dormitorium w Hogwarcie, mimo ogromu zadanych lekcji, postanowiła uczcić ten dzień i zrobić sobie wolne.

z/t (kostki: 6+6+3)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Hunter O. L. Dear

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 19
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 191cm
Galeony : 677
  Liczba postów : 569
https://www.czarodzieje.org/t19794-hunter-ossian-lewis-dear#599888
https://www.czarodzieje.org/t19804-sowa-huntera#600487
https://www.czarodzieje.org/t19806-lowca-zaprasza#600489
https://www.czarodzieje.org/t19795-hunter-o-l-dear#599914
Departament Transportu Magicznego - Page 18 QzgSDG8
Gracz
Departament Transportu Magicznego - Page 18 Empty


PisanieDepartament Transportu Magicznego - Page 18 Empty Re: Departament Transportu Magicznego  Departament Transportu Magicznego - Page 18 EmptySob Gru 12 2020, 18:32;

Teleportacja indywidualna (styczeń - luty 2019r.)

Pierwszy raz: 3,1,3
I poprawka: 4,2,3
II poprawka: 5,1,2
III poprawka: 5,3,3
IV poprawka: 4,2,4
V poprawka: 3,3,2
VI poprawka: 5,3,3

Z dniem siedemnastych urodzin, każdy czarodziej stawał się pełnoletni w świetle prawa magicznego. Dlatego oczywistym było, że każdy chciał jak najszybciej zdać egzamin na teleportację, którą ćwiczyło się wcześniej i chciało się już umieć przemieszczać za pomocą tego czarodziejskiego środka transportu. Jednak Hunterowi już na lekcjach teleportacji nie za bardzo szło; ciągle miał problemy ze skupieniem się, co niestety ale w przypadku tej umiejętności było niezbędne. Bardzo trudno było mu opanować tę zdolność i musiał poświęcić dużo więcej wysiłku, aby wreszcie nauczyć się przenosić z miejsca w miejsce, za pomocą kanałów teleportacyjnych.
Kilka dni po swoich siedemnastych urodzinach pojawił się w Departamencie Transportu magicznego, aby podejść do najważniejszej próby. Jednak stało się tak jak podejrzewał. Jego uwaga była niewystarczająco skupiona na tym co robił, zabrakło mu przede wszystkim pewności siebie, co przy tylu miesiącach nieudanych prób było niejako do przewidzenia. I tak jak nie udawało mu się tygodniami, tak i tego dnia jego egzamin legł w gruzach. Nie załamał się, ale gdzieś tam z tyłu głowy czuł, że nie idzie mu to jeszcze najlepiej. W miedzy czasie, kiedy zapisał się na poprawkę, dokupił sobie jeszcze kilka lekcji z instruktorem, aby mógł jeszcze poćwiczyć. Ale i druga próba, podobnie jak trzecia, czwarta i piąta - nie powiodły się. Ciągle coś było nie tak. Albo jego wola nie chciała współpracować, albo nie miał czystego umysłu, aby zwizualizować sobie cel... Kolejne porażki sprawiały, że coraz bardziej się zniechęcał, jednak nie mógł zrezygnować, bo potrzebował licencji na teleportacje, a przede wszystkim chciał umieć przenosić się z miejsca na miejsce w ten sposób.
Dlatego podszedł do tej próby kolejny raz. Tym razem był o wiele bardziej pewny siebie, zapomniał o tych wszystkich próbach i tym, że się denerwuje. Uznał, że co będzie to będzie. I to chyba było kluczem do sukcesu. Teleportował się we wskazane przez egzaminatora miejsce i aż nie mógł uwierzyć, kiedy po kilku minutach otrzymał od niego potwierdzenie zdania testu. Co prawda nie mógł przystąpić do teleportacji łącznej, ponieważ nie opanował tej zdolności idealnie, ale osobiście Dearowi wystarczyło to, że po tylu niepowodzeniach wreszcie mógł legalnie używać teleportacji.

//zt
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Evedlyn Nevina Dear

Student Gryffindor
Rok Nauki : VIII
Wiek : 26
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 157 cm
C. szczególne : Kolorowe, odważne i specyficzne stroje, niski wzrost, zmienny kolor włosów, zaraźliwy optymizm i bezpośredniość, gadulstwo, amerykański akcent.
Galeony : 1194
  Liczba postów : 143
http://czarodzieje.org/t14019-evedlyn-nevina-deep
http://czarodzieje.org/t14027-pocztowy-kot-castiel-3
http://czarodzieje.org/t14028-evedlyn-nevina
http://czarodzieje.org/t14026-evedlyn-deep
Departament Transportu Magicznego - Page 18 QzgSDG8
Gracz
Departament Transportu Magicznego - Page 18 Empty


PisanieDepartament Transportu Magicznego - Page 18 Empty Re: Departament Transportu Magicznego  Departament Transportu Magicznego - Page 18 EmptyPon Gru 28 2020, 14:46;

Kurs teleportacji indywidualnej
Stany, lipiec 2012 r.

Podejście I: 1, 5, 1
Podejście II: 5, 5, 2
>>Opłacone<<

Eve właściwie nie miała zamiaru robić kursu na teleportację. Od zawsze przemieszczała się z grupą w normalny, mugolski sposób, i to jej w zupełności odpowiadało. Jej matka jednak, niejako szantażem emocjonalnym, nakłoniła ją do podejścia do tego kursu. Chcąc czy nie - musiała to zrobić. Nie chciała zawieść jedynej rodziny, jaką znała.
Do kursu podeszła z dużą niepewnością. Należała do roztrzepanych osób, więc wymagane skupienie stanowiło dla niej spore wyzwanie. Nawet dosyć miło wyglądający urzędnik nie zdołał jej wystarczająco uspokoić. Zapewne przez to roztrzęsienie nie poszło jej najlepiej, a właściwie - poszło jej tragicznie. Ponura mina egzaminatora tylko ją w tym utwierdziła.
Zaparła się jednak w sobie i kilka dni później ponownie przystąpiła do tego egzaminu. Kilka dni ćwiczeń koncentracji najwidoczniej się opłaciło, bo tym razem nawet czuła się nieco pewniej. Nadal się stresowała, ale o wiele mniej. Gdy nadeszła jej kolej, skupiła się na osiągnięciu celu i przeniesienie się w wybrane miejsce. Co prawda nie poszło jej najlepiej, ale chyba wystarczająco, by zdać, bo egzaminator ostatecznie uznał, że teleportowała się wystarczająco dobrze, by zdać egzamin.
Z zadowolonym uśmiechem opuściła miejsce egzaminu. Matka będzie z niej dumna!

// zt
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Cali Reagan

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 19
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 158 cm
C. szczególne : bardzo krucha sylwetka, przenikliwe spojrzenie, ciężki zapach waniliowych perfum
Galeony : 1139
  Liczba postów : 665
https://www.czarodzieje.org/t18857-california-reagan#541882
https://www.czarodzieje.org/t18893-kalifornijska-poczta#543682
https://www.czarodzieje.org/t18898-kalifornijskie-relacje#543787
https://www.czarodzieje.org/t18878-cali-reagan#543255
https://www.czarodzieje.org/t18932-cali-reagan-dziennik#544825
Departament Transportu Magicznego - Page 18 QzgSDG8
Gracz
Departament Transportu Magicznego - Page 18 Empty


PisanieDepartament Transportu Magicznego - Page 18 Empty Re: Departament Transportu Magicznego  Departament Transportu Magicznego - Page 18 EmptyPią Sty 08 2021, 21:01;

Teleportacja indywidualna - kwiecień, 2019
I: 12
II: 14

Cel. Wola. Namysł. Powtarzała sobie te trzy słowa jak mantrę, zaczynając przygotowywać się do kursu teleportacji jeszcze przed ukończeniem siedemnastu lat. Wiedziała, że to na tyle przydatna umiejętność, że nie może jej olać lub zignorować albo liczyć na kwalifikacje kogoś innego. Jeśli zamierzała w czasie studiów pracować i nie dylać tam na nogach albo wydawać niepotrzebnie pieniądze na Błędnego Rycerza, powinna się przyłożyć.
I tak też zrobiła.
Nie czuła stresu, a jej mina była perfekcyjnie obojętna w dniu egzaminu. Znała swoje możliwości, ćwiczyła w każdej wolnej chwili, toteż nie brała porażki pod uwagę. Nie spodziewała się, że zda, ale nie na tyle dobrze, aby zostać dopuszczonym do zdawania na teleportację łączną - której również zignorować nie mogła. Wróciła do Ministerstwa po tygodniu, jeszcze bardziej zawzięta i przygotowana. Z pełnym spokojem przyjęła dyplom, ale w środku krzyczała ze szczęścia. To nie był jednak odpowiedni moment, aby celebrować swój sukces, bo ten miał nadejść w przypadku zdania kolejnego, tego trudniejszego egzaminu.

Teleportacja łączna - czerwiec, 2019
I: 6
II: 9
III: 15

Tym razem drżała z przejęcia, bo teleportowanie się - nieważne jak blisko - z drugą osobą, czyli poniekąd wzięcie za nią odpowiedzialność, powodowało u niej dygoty serca. Gdy ujrzała biedną, starszą kobiecinę, spanikowała, zapominając o wszystkich uwagach, które były istotne. Podobnie jej poszło przy drugim podejściu. I kiedy nadeszło to trzecie, zawzięła się w sobie. Musiała zaliczyć i zdać, nie chciała wrócić do zamku i po raz kolejny poinformować najbliższych, że się nie udało. Nie znosiła porażek.
Wzięła głęboki wdech i zerknęła na urzędniczkę. W jej oczach jawiło się zrezygnowanie - ale nie mogła jej za to winić, w końcu każdego dnia ryzykowała swoim życiem, pozwalając, aby banda nieudaczników narażała ją na rozszczepienie. 
Maksymalnie się skupiła, gdy otrzymała wskazówki w które miejsce ma się teleportować. I wyszło jej to perfekcyjnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Ivy Davies

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 27
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 168 cm
C. szczególne : lekko odstające uszy, przeważnie uśmiechnięta, krótkie włosy
Galeony : 159
  Liczba postów : 60
https://www.czarodzieje.org/t19892-ivy-davies-karta-postaci#607926
https://www.czarodzieje.org/t19912-ivy-davies-poczta#609116
https://www.czarodzieje.org/t19947-ivy-davies-relacje#611983
https://www.czarodzieje.org/t19893-ivy-davies-kuferek#607927
https://www.czarodzieje.org/t19913-ivy-davies-dziennik
Departament Transportu Magicznego - Page 18 QzgSDG8
Gracz
Departament Transportu Magicznego - Page 18 Empty


PisanieDepartament Transportu Magicznego - Page 18 Empty Re: Departament Transportu Magicznego  Departament Transportu Magicznego - Page 18 EmptyPon Sty 25 2021, 11:21;

22.01.2013 r.

TELEPORTACJA INDYWIDUALNA

Weszła do Ministerstwa bardzo zestresowana. Chociaż wielokrotnie ćwiczyła teleportację pod czujnym okiem nauczyciela, to jednak stres okazywał się być nieodłączną częścią każdego egzaminu. Stojąc w kolejce do sali egzaminacyjnej przypominała sobie wszystko czego się nauczyła przez ostatnich kilka miesęcy. Cel, Wola, Namysł. Musiała być całkowicie skupiona, starala się więc wyrzucić z głowy wszystkie zbędne myśli. Ile by dała żeby móc teraz wszystkie mśli zamknąć w fiolce. Po głowie krążyły jej błahe sprawy. Praca domowa z eliksirów, czy sprawdzian z zaklęć. Zawsze tak było. Kiedy powinna się skupić na jakiejś konkretnej rzeczy potrafiła myśleć o wszystkim innym.
Wreszcie jednak przyszła kolej i na nią. Weszła do sali. Egzaminator czekał już na nią. Wyglądał na znudzonego, ale czego się spodziewać jeśli przeegzaminował już wcześniej kilkadziesiąt czarodziejów. Słowa, które do niej kierował nie do końca do niej docierały. Egzamin się zaczął. Nie do końca jej wyszło zdała, ale nie mogła podejść do egzaminu z teleportacji łącznej.
3+1+5=9

29.01.2013 r.

Poprawa:
Ponownie przystapić do egzaminu postanowiła już po tygodniu. Wiedziała, że to potrafi, tylko po prostu ten jeden raz się nie udało. Kiedy ponownie pojawiła się na sali egzaminacyjnej uśmiechnęła się tylko do egzminatora, z którym widziała się już tydzień temu. Tym razem była spokojna i całą uwagę skupiła na teleportacji. Opłaciło się. Egzaminator podał jej dyplom i pogratulował idealnie zdanego egzaminu.
6+6+6=18

TELPORTACJA ŁĄCZNA

Tego samego dnia, po zdaniu egzaminu na teleportację indywidualną postanowiła spróbować swojego szczęścia w teleportacji łącznej. Weszła do sali obok. Czekała tam na nią szczupła wręcz filigranowa urzędniczka. Sprawiała wrażenie przestraszonej, jednak Ivy nie chciała dać się zwieść. Od początku poczuła do kobiety jakiś respekt. Tym razem trochę zdenerwowana i nieswoja stanęła obok niej i ponownie się skupiła. Niestety tym razem się nie udało.
1+6+3=10

1.04.2013 r.

Poprawa:

Dopiero za drugą poprawą, dwa miesiące później, udało się jej także zdobyć dyplom zaliczeniowy z teleportacji łącznej.

5+4+6=15
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Keyira Shercliffe

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 21
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 168 cm
C. szczególne : magiczny tatuaż w formie węża | blizn zbyt wiele, by można je było zliczyć | tęczówki w odcieniu sztormu | jakieś zwierzę jako częsty towarzysz
Dodatkowo : animagia
Galeony : 851
  Liczba postów : 693
https://www.czarodzieje.org/t17789-keyira-shercliffe
https://www.czarodzieje.org/t17819-meresin#501873
https://www.czarodzieje.org/t17818-keyira-shercliffe#501866
https://www.czarodzieje.org/t17805-keyira-shercliffe
https://www.czarodzieje.org/t19447-keyira-shercliffe-dziennik#57
Departament Transportu Magicznego - Page 18 QzgSDG8
Gracz
Departament Transportu Magicznego - Page 18 Empty


PisanieDepartament Transportu Magicznego - Page 18 Empty Re: Departament Transportu Magicznego  Departament Transportu Magicznego - Page 18 EmptySro Sty 27 2021, 14:32;

TELEPORTACJA INDYWIDUALNA
— POPRAWA KURSU Z 2017 ROKU, styczeń 2021 —


KOSTKI: 14 (5 + 5 + 4)
wyniki kursu: zdany
zapłata: 5G (poprawa)

Pamiętała doskonale swoje pierwsze podejście do kursu na teleportację. Nawet po tylu latach, wciąż potrafiła przywołać gorzki posmak porażki, której wtedy doświadczyła. Sukces osiągnęła dopiero za trzecim razem i nie był ani trochę satysfakcjonujący. Prawdę powiedziawszy... Miała wrażenie, że ledwo zmieściła się w granicach normy. Tym razem była o wiele lepiej przygotowana. Przede wszystkim, posiadała cztery lata praktyki, która była niezbędna do podejścia do kursu na teleportację łączną.
Kiedy nadeszła jej kolej, Keyira stanęła przed komisją w postaci egzaminatora. Przywitała się uprzejmie, wysłuchała standardowej pogadanki na wejście i przystąpiła do zadania. Zasady przyświecające jego sukcesowi stały się jej mantrą, nawet jeśli już jej nie potrzebowała; dodawały jej otuchy.
Cel, wola, namysł, powtórzyła i przeszła do teleportacji.
Tym razem udało jej się już przy pierwszym podejściu, czego mężczyzna nadzorujący egzamin nie omieszkał jej gorąco pogratulować. Studentka podziękowała mu z uśmiechem i pożegnawszy się, życząc mu miłego dnia, opuściła salę. Przyglądała się certyfikatowi z jawną satysfakcją, uznając, że po powrocie do domu jak najszybciej spali stary.
TELEPORTACJA ŁĄCZNA
— 2021, styczeń, dwa dni później —


KOSTKI: 13 (6 + 6 + 1)
wyniki kursu: zdany
zapłata: darmowe pierwsze podejście

Gdyby mogła, Shercliffe przystąpiłaby do kolejnego egzaminu jeszcze tego samego dnia. Niestety, listy były zapełnione, a kolejki przed salami ciągnęły się w nieskończoność. Jak widać, umiejętność teleportacji łącznej stała się ostatnio modna. Tym razem na swoją kolej dziewczyna musiała zaczekać ponad godzinę. Podczas jednego zaliczenia doszło do wypadku, jakiś uczniak rozszczepił się podczas skoku i zanim doprowadzili go do porządku, część oczekujących zdążyła się już porządnie zirytować. Ktoś chyba nawet zrezygnował, bojąc się podobnych konsekwencji.
Keyira daleka była jednak od kapitulacji. Rozszczepienie, o ile by do niego doszło, byłoby niczym w porównaniu z przygodami, które ją ostatnio spotykały. Dlatego też czekała wytrwale, póki nie wywołano jej nazwiska. Podniosła się z westchnieniem i pomaszerowała do sali. Nawet jeśli była dość pewna, odczuwała całkiem zrozumiałe podenerwowanie. Mimo wszystko miała być teraz odpowiedzialna za druga istotę i jeśli coś poszłoby źle, byłaby to jej wina...
Przywitała się z egzaminatorem i otrzymała chwilę na przygotowanie. Wykorzystała ją, by podwinąć rękawy koszuli i powtórzyć sobie wszystko, czego się nauczyła.
Cel, wola, namysł. Cel, wola, namysł - powtarzała sobie do momentu, w którym mężczyzna nie skinął głową. W tej samej chwili urzędniczka chwyciła ją za ramię i przełknęła głośno ślinę. Shercliffe posłała jej pokrzepiający uśmiech i dokonała przeniesienia.
Tak jak w przypadku kursu na teleportację indywidualną, udało jej się już za pierwszym razem. Odetchnęła, a urzędniczka zachichotała z nerwowej ulgi tuż obok niej. Egzaminator natomiast nie szczędził gratulacji i pochwał. Ślizgonka podziękowała mu, odebrała swój certyfikat i opuściła budynek w o wiele lepszym humorze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Olivia Callahan

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 17
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 173
C. szczególne : lekka wada wzroku; zmuszona jest przez nią nosić okulary, wąskie usta, gęste i długie włosy
Dodatkowo : Prefekt
Galeony : 540
  Liczba postów : 818
https://www.czarodzieje.org/t18233-olivia-callahan
https://www.czarodzieje.org/t18263-pegaz
https://www.czarodzieje.org/t18255-oli
https://www.czarodzieje.org/t18234-olivia-callahan
Departament Transportu Magicznego - Page 18 QzgSDG8
Gracz
Departament Transportu Magicznego - Page 18 Empty


PisanieDepartament Transportu Magicznego - Page 18 Empty Re: Departament Transportu Magicznego  Departament Transportu Magicznego - Page 18 EmptyPią Mar 12 2021, 08:29;

Kostka na teleportację indywidualną:
Spoiler:
 
UDAŁO SIĘ!  

Kostka na teleportację łaczną: 
Spoiler:
 
udane  

Teleportacja indywidualna
 

Cel. Wola. Namysł. Trzy niezależne byty, dzięki którym możliwa była teleportacja. 
Podjęcie decyzji o podejściu do egzaminu nie było mocno przemyślane, jedna z rzeczy do których podeszła bardzo spontanicznie, czując, że zwyczajnie chce to zrobić - głównie dla siebie. Być może powinien towarzyszyć temu stres, zdenerwowanie objawiające się poceniem rąk, nerwowym podrygiwaniem nóg, przygryzaniem wargi. Nie dało się jednak takich odruchów zauważyć u siedzącej na korytarzu brunetki, która uśmiechała się delikatnie czekając na swoją kolejkę. 
Wchodząc do pomieszczenia egzaminacyjnego przywitała się uprzejmy "dzień dobry", a potem rozpoczęła się cała procedura przez którą przebrnęła, nawet jeśli mężczyzna w średnim wieku patrzył na nią posępnym spojrzeniem, nie do końca zadowolony z efektu jaki osiągnęła. Czuła podobnie. To było pierwsze podejście do egzaminu. 
Z racji tego, że mimo uzyskania pozytywnego wyniku nie mogła podejść do egzaminu na teleportację łaczną Oliv postanowiła próbować dalej, aż w końcu po tygodniu od ukończenia siedemnastu lat udało jej zdać z wynikiem zadowalającym, a co więcej takim, który od razu pozwolił jej na podejście do kolejnego egzaminu. 

Teleportacja łączna
 

Upór Olivii był zadziwiający, każda porażka która ostatecznie doprowadziła ją do celu, budziła w niej coraz większą determinację, dlatego zaledwie kilka dni po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu z teleportacji indywidualnej postanowiła nauczyć się również teleportacji łącznej, która w wielu przypadkach była nie tyle pomocna, co nieoceniona. 
Stając przed salą tym razem czuła pewne zdenerwowanie, choć starała się go nie okazywać, tak samo, jak nie poddała się przy pierwszej porażce, ani w myśli zasady "do trzech razy sztuka", bo udało jej się zdać dopiero za czwartym. Ale udało i to w tym momencie liczyło się dla Callahan najbardziej, bo w końcu miała namacalny dowód na to, że jednak potrafi zrobić coś dobrze. 
Opuszczając pomieszczenie egzaminacyjne, nie potrafiła powstrzymać szerokiego uśmiechu radości. 


ZtDo zapłaty: 90 g
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Zephaniah van Wieren

Student Gryffindor
Rok Nauki : VIII
Wiek : 20
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 193cm
C. szczególne : Tatuaż z łapą nundu na przedramieniu, blizny na łopatkach
Galeony : 164
  Liczba postów : 302
https://www.czarodzieje.org/t19733-zephaniah-van-wieren
https://www.czarodzieje.org/t20064-sowa-zefka
https://www.czarodzieje.org/t19732-zephaniah-van-wiener
https://www.czarodzieje.org/t20207-zephaniah-van-wieren-dziennik
Departament Transportu Magicznego - Page 18 QzgSDG8
Gracz
Departament Transportu Magicznego - Page 18 Empty


PisanieDepartament Transportu Magicznego - Page 18 Empty Re: Departament Transportu Magicznego  Departament Transportu Magicznego - Page 18 EmptyNie Mar 21 2021, 02:39;

Pretoria, rok 2020 - Styczeń

Kostki:
Spoiler:
6; 6; 12; 7; 9; 12; 4; 8; 10; 13

Zephaniah van Wieren przebył naprawdę wiele poprawek zanim tak naprawdę nie nauczył się jak umiejętnie posługiwać się zdolnością teleportacji z jednego miejsca do drugiego. Nikt mu nie mówił, że jest to takie trudne, a ludowe powiedzenie wielu narodów "Daj coś trudnego komuś, kto nie wie, że jest trudne - i to zrobi" mogło zadziałać i tym razem... To nie zadziało. I tym samym dużo pieniędzy już poszło w baobaby. Mimo tego... On się nie poddawał. Ostatnia próba, ostatnia prosta. Zasada CE-WU-EN. Już, masz to w głowie Zephaniah... To dajesz, już, dasz radę. W pewnym momencie nawet zdawało się chłopakowi, że nadal stoi w miejscu, ale kiedy otworzył oczy... zobaczył, że był już gdzie indziej. W kompletnie innym miejscu. Cholera, udało się. Zdał ten test, w końcu go zdał. Jeszcze nawet go pochwalili, ale potem dodali o nierobieniu teleportacji łącznej... No nic, cholerni zazdrośnicy. Już tak dużo pieniędzy nie dostaną.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Patricia D. Brandon

Nauczyciel
Wiek : 27
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 170cm
Galeony : 438
  Liczba postów : 108
https://www.czarodzieje.org/t20195-patricia-danielle-brandon#626883
https://www.czarodzieje.org/t20197-poczta-patricii#627724
https://www.czarodzieje.org/t20196-patricia-danielle-brandon#627505
Departament Transportu Magicznego - Page 18 QzgSDG8
Gracz
Departament Transportu Magicznego - Page 18 Empty


PisanieDepartament Transportu Magicznego - Page 18 Empty Re: Departament Transportu Magicznego  Departament Transportu Magicznego - Page 18 EmptyNie Mar 28 2021, 15:24;

Teleportacja Indywidualna rok 2011

I próba darmowa: 3, 3, 2

II próba płatna: 6, 5, 3

Teleportacja Łączna rok 2011

I próba darmowa: 1, 1, 3

II próba płatna: 5, 3, 2

III próba płatna: 5, 2, 5

To był ten dzień. Odkąd osiągnęła pełnoletność nie mogła się doczekać aż będzie mogła zgłosić się w Ministerstwie po ustalenie terminu egzaminu na teleportacje. Chciała już mieć to za sobą i legalnie używać tego magicznego środka transportu, by moc szybciej przemieszczać się. Irytowało ją, że wszyscy jej znajomi i brat mogli deportować się kiedy chcieli, a jej pozostawało korzystanie z miotły, co na dłuższe dystanse było bardzo niewygodne.
Dlatego pojawiła się w Departamencie Transportu Magicznego przed czasem, aby miec pewność, że kiedy przyjdzie jej kolej, będzie mogła szybko przejść egzamin i dostać licencję. Jednak nie było tak łatwo. Pierwsza próba okazała się tragedią, co przypisywała oczywiście temu, że zbyt zależało jej na powodzeniu. Zawsze tak było, że im bardziej "chciała" i była pewna, że jej się uda, tym gorzej jej szło.
Ale od czego były poprawki. Niecały tydzień później, podeszła do egzaminu jeszcze raz. Tym razem starała się uzbroić w więcej pokory i nie obstawiać najlepszego scenariusza. Po prostu weszła tam "na luzie", co pozwoliło jej skupić sie maksymalnie i w końcu wyszła z Ministerstwa z licencją.

Miesiąc później umówiła datę egzaminu na teleportację łączną. Wiedziała doskonale, że jest to dużo bardziej złożone i może pójść jeszcze trudniej, niż w przypadku teleportacji indywidualnej. Tym razem musiała przenieść się z jednego końca sali w konkretne, wyznaczone przez egzaminatora miejsce, ale wraz z nim. Tutaj była dużo większa odpowiedzialność, większe ryzyko rozszczepienia, z racji tego, że zostaje teleportowania zdecydowanie większa.  materia. I tak dwie pierwsze próby skończyły się fiaskiem. Troche ją to załamało, ale nie poddawała się i wróciła do sali egzaminacyjnej po raz trzeci, by poradzić sobie doskonale, bezpiecznie przenosząc siebie i czarodzieja, bez komplikacji. Zadowolona z siebie, wyskoczyła z pomieszczenia, zaraz po ogłoszeniu wyniku, by od razu udać się po dokument potwierdzający zdobycie licencji.

|zt|
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Tristan Kerganton

Student Gryffindor
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 182 cm
Galeony : 93
  Liczba postów : 120
https://www.czarodzieje.org/t20223-tristan-kerganton#630085
https://www.czarodzieje.org/t20226-gwiazdka#630149
https://www.czarodzieje.org/t20224-tristan-kerganton#630088
Departament Transportu Magicznego - Page 18 QzgSDG8
Gracz
Departament Transportu Magicznego - Page 18 Empty


PisanieDepartament Transportu Magicznego - Page 18 Empty Re: Departament Transportu Magicznego  Departament Transportu Magicznego - Page 18 EmptySob Kwi 03 2021, 23:12;

Kurs teleportacji indywidualnej
Kostki: 1,6,4=11, kurs zdany

Wchodząc na salę egzaminacyjną zrozumiał, jak bardzo się boi. Wystarczyła chwila nieuwagi, pomyślenie o czymś zbędnym, by teleportować się tylko połową ciała. Widok egzaminatora uaktywnił głos niepewności, krzyczący w jego głowie, by zawrócił. On jednak szedł dalej, chwiejąc się na galaretowanych nogach. Przecież wiedział, że dużo trenował, że jest gotowy i na pewno się mu uda. Musi się udać, innego wyniku nie brał pod uwagę. Pozwolił sobie na kilka sekund przygotowania, oczyszczenia umysłu i ukierunkowania myśli na jednym - miejscu, w które w ma się przenieść. Wziął głęboki oddech, następnie drugi. Wypuszczając powietrze przekręcił się lekko. Coś poszło nie tak i lekko się zachwiał, co spowodowało przewrócenie się w miejscu docelowym. Lądując na ziemi jak długo potrzebował dłuższej chwili by dotarł do niego sukces. Został obdarzony machnięciem ręki, a chyba nawet przewróceniem oczami i szybko zakrytym uśmiechem. Możliwe, że było coś jeszcze, jakieś gratulacje czy komentarze, by uważał pod nogi. Zbyt zaaferowany otrzymanym dyplomem nie zwracał uwagi na otoczenie, niemalże wchodząc w drzwi, gdy opuszczał salę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Tristan Kerganton

Student Gryffindor
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 182 cm
Galeony : 93
  Liczba postów : 120
https://www.czarodzieje.org/t20223-tristan-kerganton#630085
https://www.czarodzieje.org/t20226-gwiazdka#630149
https://www.czarodzieje.org/t20224-tristan-kerganton#630088
Departament Transportu Magicznego - Page 18 QzgSDG8
Gracz
Departament Transportu Magicznego - Page 18 Empty


PisanieDepartament Transportu Magicznego - Page 18 Empty Re: Departament Transportu Magicznego  Departament Transportu Magicznego - Page 18 EmptyWto Kwi 06 2021, 20:34;

Kurs teleportacji indywidualnej
Kostki:6,3,5=14, kurs zdany za 16 razem
Kurs teleportacji grupowej
Kostki: 4,3,5=12, kurs zdany

Uzyskanie zgody na podejście do kursu teleportacji łącznej okazało się trudniejsze niż myślał. Jego twarz musiała pojawiać się w koszmarach egzaminatorów. Wiele podejść, wylanego potu i krwi..no dobra, krwi nie...by osiągnąć cel. Pojawiał się w departamencie praktycznie codziennie, pokazując swoje zdolności raz lepiej, raz gorzej, ale za każdym razem nie wystarczająco.
Wchodząc na salę tego pamiętnego dnia, czuł, że dziś jego los się odmieni. Egzaminator przywitał go skromnym uśmiechem i po prostu na niego czekał. Żadnego zbędnego słowa czy ponownego przypominania zasad. Młody gryfon uznał to za wyzwanie. Tym razem nie oczyścił umysłu, tylko oczami wyobraźni popatrzył na zdumioną minę egzaminatora. Kilka sekund później nie musiał już sobie tego wyobrażać. Zamrugał, jakby samemu nie wierząc w swój sukces, po czym złapał wyciągnięty w jego kierunku papier i wyszedł z sali egzaminacyjnej, udając się prosto na teleportację łączną. Wiedziony niczym pod wpływem Felix Felicis, odczekał na swoją kolej i bez problemu przeniósł się wraz z kobietą we wskazane miejsce. Za pierwszym razem. Myśli szalały chaotycznie po jego umyśle. Szczypnął się w policzek, upewniając się, że to nie sen. Opuszczając budynek zapewne wyglądał komicznie, wyrażając swoją mimiką i całym ciałem strach, zaskoczenie, radość i wiele innych emocji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Mulan Huang

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 176cm
C. szczególne : niewielki tatuaż z przodu lewego barku, często zmienia kolor włosów
Galeony : 15
  Liczba postów : 77
https://www.czarodzieje.org/t20227-mulan-huang#630198
https://www.czarodzieje.org/t20246-lacze-lan
https://www.czarodzieje.org/t20247-mulan#631275
https://www.czarodzieje.org/t20228-mulan-huang#630207
Departament Transportu Magicznego - Page 18 QzgSDG8
Gracz
Departament Transportu Magicznego - Page 18 Empty


PisanieDepartament Transportu Magicznego - Page 18 Empty Re: Departament Transportu Magicznego  Departament Transportu Magicznego - Page 18 EmptyCzw Kwi 08 2021, 00:19;

Ferie 2020
Indywidualna: druga poprawa
Łączna: czwarta poprawa

Zdecydowanie jednym z wielkich plusów wynikających z bycia urodzonym w styczniu był fakt, że jako jedna z pierwszych mogła korzystać z uroków osiągnięcia odpowiedniego wieku. W tym wypadku było to prawo do przystąpienia do egzaminu z teleportacji. Wprost nie mogła się tego doczekać i wiedziała, że z pewnością będzie w przyszłości korzystała z tej umiejętności.
Stawiła się w pierwszym możliwym terminie tuż po swoich siedemnastych urodzinach, aby przystąpić po raz pierwszy do wspomnianego egzaminu. I cóż ogólnie rzecz biorąc nie było aż tak źle. Co prawda z pewnością mogłaby się podciągnąć tu i ówdzie, ale egzaminator przymknął oko i stwierdził, że wręczy jej dyplom, ale nie będzie jej on uprawniał do podjęcia egzaminu na teleportację łączną. Czy miała więc jakieś wyjście niż przyjąć chwilowo certyfikat i próbować dalej zdobyć uprawnienia do przejścia na wyższy szczebel?
Każdy kto znał Huang wiedział, że nie potrafiła sobie odpuścić. Nic więc dziwnego, że jeszcze dwa razy krótko po zdaniu indywidualnego egzaminu pojawiła się w progach Ministerstwa, aby ponowić swoje próby. I chyba opłaciło jej się to, gdy w końcu przyznano jej prawo do starania się o teleportację łączną. No i zabawa zaczęła się od nowa...
Szło jej dosyć kiepsko na samym początku i tego nie ma co ukrywać. Zapewne gdyby była sama to to wszystko wyglądałoby zupełnie inaczej, ale jakoś musiała zacisnąć zęby i próbować do skutku. Jak to mawiają do trzech razy sztuka... Albo i nie, bo w sumie trzy pierwsze próby zakończyły się fiaskiem. Dopiero czwarta sprawiła, że mogła bez większego problemu wraz z egzaminatorem przenieść się kawałek dalej w obrębie sali po uprzednim skupieniu się na celu. Niezwykły wyczyn, który jej zapewnił dyplom okupiony kilkodziesięcioma galeonami i godzinami ciężkiej nauki. Ale było warto!

z|t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Tuilelaith Brennan

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 17
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 180 cm
C. szczególne : Wysoki wzrost, wieczne garbienie się, niezliczona ilość kolczyków w obu uszach
Dodatkowo : Wężoustość
Galeony : 44
  Liczba postów : 79
https://www.czarodzieje.org/t20204-tuilelaith-brennan
https://www.czarodzieje.org/t20209-korespondencja-tuilelaith
https://www.czarodzieje.org/t20208-relacje-tuilelaith
https://www.czarodzieje.org/t20206-tuilelaith-brennan
Departament Transportu Magicznego - Page 18 QzgSDG8
Gracz
Departament Transportu Magicznego - Page 18 Empty


PisanieDepartament Transportu Magicznego - Page 18 Empty Re: Departament Transportu Magicznego  Departament Transportu Magicznego - Page 18 EmptyCzw Kwi 08 2021, 14:00;

Teleportacja indywidualna, styczeń 2021
Próba pierwsza: 10 (4 + 1 + 5)

Ślizgonka była jedną z pierwszych szóstoklasistów, którzy mieli możliwość przystąpienia do tegorocznego egzaminu, szybko więc wykorzystała tę szansę. Mimo pewnych obaw związanych ze swoimi dotychczasowymi postępami w zakresie teleportacji, uznała, że takiego dyplomu wstyd byłoby nie posiadać.
Serce podeszło jej do gardła, gdy wkroczyła nieśmiało do sali egzaminacyjnej. Uśmiech oczekującego jej urzędnika nieco ją pokrzepił, lecz stres wziął górę nad dziewczyną. Starała się tego po sobie nie pokazywać, ale czuła, że jej nazbyt materialne ciało nie miało zamiaru wybierać się w tę nieprzyjemną nicość, jaką napotyka czarodziej pomiędzy miejscem startu a celem swej podróży.
Cel, wola, namysł. Powtarzała te hasła jak mantrę w swoim umyśle, gdy wreszcie nakazano jej podjąć pierwszą próbę. Koncentrację na celu utrudniał jej nieco widoczny kątem oka egzaminator, co z kolei przysporzyło problemów z wyrażeniem woli. Ostatecznie jednak moc jej wyobraźni wzięła górę i lekko się chwiejąc, Tuilelaith obróciła się wokół własnej osi, a gdy otworzyła oczy, znajdowała się już w wyznaczonym miejscu destynacji.
Nie było to podejście idealne, co Ślizgonka sama doskonale wiedziała, ale egzaminator ostatecznie wydał jej odpowiednią licencję. Zastrzegł jednak, iż panna Brennan nie będzie mogła podejść do testu z teleportacji łącznej, jeśli nie poprawi dotychczasowego wyniku. Dziewczyna uznała to za znak, by podszkolić się samodzielnie i dopiero przy lepszej sposobności podjąć kolejną próbę. Na razie zdawała się być usatysfakcjonowana swym dzisiejszym osiągnięciem.

/zt
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Blaine Jagvarsson

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 182
C. szczególne : Tatuaż z runą "Jera" na lewym pośladku
Galeony : 2
  Liczba postów : 81
https://www.czarodzieje.org/t20232-blaine-jagvarsson#633001
https://www.czarodzieje.org/t20274-odinson-kruk-jagvarssona#633479
https://www.czarodzieje.org/t20231-blaine-jagvarsson#630623
Departament Transportu Magicznego - Page 18 QzgSDG8
Gracz
Departament Transportu Magicznego - Page 18 Empty


PisanieDepartament Transportu Magicznego - Page 18 Empty Re: Departament Transportu Magicznego  Departament Transportu Magicznego - Page 18 EmptyWto Kwi 13 2021, 23:27;

Teleportacja Indywidualna

2020, Lipiec, Londyn

Kostki: 14

Czy był jakkolwiek stremowany przed przybyciem do Ministerstwa Magii i odbyciem swojego pierwszego podejścia do egzaminu na teleportację bez towarzystwa osób postronnych? Nie. Była to raczej zasługa tego, że rodzina jeśli już dowiedziała się o tym, że uczy się aportacji to zamierzają dopilnować, że nauczy się tego porządnie. Choćby z matką czy ojcem, który akurat miał jeszcze trochę czasu przed swoim "łowieckim safari", jak to nazywali oboje męskich członków rodziny. Blaine zamierzał podejść do egzaminu poważnie i tym samym wchodząc do sali wiedział, że trzy warunki spełnione zostaną dopiero wtedy, kiedy faktycznie będzie wystarczająco skupiony. Ilekroć w jego głowie pojawiała się myśl o teleportacji, wyobrażał sobie to jak wzięcie jednego wdechu, aby wydech nastąpił już na miejscu. Metoda wydawała się właściwa, bo oczywiście po tym, gdy Jagvarsson powiedział otwarcie do egzaminującego, że jest gotowy, już w kolejnym momencie był w innym miejscu, perfekcyjnie na "X", które znajdowało się na drugim końcu sali. Jedyne co zrobił to przekrzywił lekko wargi na bok, zerkając na egzaminatorkę od dołu do góry, upewniając się co mu odpowie. No, dobra... Zdał. Czyli teraz jeszcze tylko miesiąc treningu

Teleportacja Łączna

2020, Sierpień, Londyn

Kostki: 8; 12 (-5G)

Jak obiecał sobie miesiąc temu - tak zamierzał czynić. Powrócił do tego samego budynku w którym jeszcze miesiąc udało mu się za pierwszym razem dostać możliwą licencję na samodzielną teleportację. Od tamtego momentu nawet często z niej korzystał. Wszystko po to, aby obyć się z nowo nabytą umiejętnością, tak jak dziecko uczy się swoich pierwszych kroków tylko po to, aby ostatecznie zasuwać po domu już w pełni sił. Jak wcześniej zostało powiedziane - powrócił. Ale nie korzystał już z rodzinnego kominka podpiętego do sieci Fiuu, a własnej możliwości teleportacji. Młodzieniec więc przeniósł się z Jagversthwaite do ministerstwa i tam podjął się swojego testu. Niestety, ale tym razem faktycznie słowa, że teleportacja łączna jest trudniejsza, miały sens. A dlaczego? Gdyby tylko podsumować fakt, że teleportował się z egzaminatorką na stół zamiast nakreślonego na podłożu iksa to byłoby wszystko w porządku. Zero rozszczepienia, zero zaginionego ucha czy problemami z migreną... Wszystko wyglądało na pewny ruch. Ale to dopiero następna próba, dosłownie za dwa dni okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, gdy Blaine idealnie pojawił się w oznaczonym, ale już innym miejscu i mógł "się cieszyć" oficjalnym dyplomem ministerstwa. Cóż... To wszystko było już formalnością... Zrobił swoje. Więc wyjście z ministerstwa skończyło się kolejnym trzaskiem do swojego domu.

|z.t|
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Departament Transportu Magicznego - Page 18 QzgSDG8
Departament Transportu Magicznego - Page 18 Empty


PisanieDepartament Transportu Magicznego - Page 18 Empty Re: Departament Transportu Magicznego  Departament Transportu Magicznego - Page 18 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Departament Transportu Magicznego

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 18 z 18Strona 18 z 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Departament Transportu Magicznego - Page 18 JHTDsR7 :: 
londyn
 :: 
ministerstwo magii
 :: 
Drugie Pietro
-