Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Pokój Życzeń

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 5 z 39 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Next
AutorWiadomość


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 11 2010, 18:28;

First topic message reminder :




Chyba najfajniejsze pomieszczenie w całym Hogwarcie. Wystarczy coś sobie wymarzyć, a już to mamy. Niestety, nie można tam wyczarować jedzenia, ani picia, także jeśli chce się przygotować romantyczną kolację, posiłek trzeba przynieść samemu. Jedną z większych zalet jest, że gdy jesteś w środku osoba która nie wie czymś stał się dla ciebie ten pokój nie może dostać się do środka. Aby pojawiły się drzwi, przez które można wejść, należy przejść trzy razy wzdłuż ściany, myśląc o odpowiedniej rzeczy.

UWAGA: Aby wejść obowiązkowo należy rzucić kostką w pierwszym poście. Nieparzysta – udaje Ci się wejść, parzysta – niestety nie udaje Ci się wejść. Jeśli już raz odkryjesz lokację możesz odwiedzać ją bez ponownego rzucania kością. Zezwala się zdradzić lokalizację tematu dwóm osobom towarzyszącym.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:28;

- Skąd wiedziałam, że to powiesz? - zapytała Hayley ze śmiechem. - Zadajesz bardzo trudne pytania. Ale chyba w Bułgarii ze smokami. Chodziłeś kiedyś z dziewczyną starszą od siebie?
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:32;

- Za to ty łatwe- odgryzł jej się, wywracając oczami- Tak, chodziłem.
Przez chwilę zastanawiał się nad kolejnym pytaniem.
- Jakie masz o sobie zdanie?
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:32;

- Bo nic nie mogę wymyślić!
Hayley zapatrzyła się w sufit, zastanawiając się nad tym.
- Nie wiem. Specjalnie zła nie jestem, ale fajna też nie. - Spojrzała na niego ze złośliwym uśmieszkiem. - Ja cię o to nie będę pytać, bo dobrze znam odpowiedź, tak jak i chyba cały zamek. - Zamrugała słodko oczami. - Ulubiona pora raku?
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:33;

- Mogłabyś rozwleklej odpowiadać na moje inteligentne pytania- powiedział wywracając oczami- Cały zamek? Bez przesady. Tak się wam wszystkim tylko wydaje.
- Jesień- dodał po chwili- Największa Twoja wada, której u siebie nie lubisz?
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:33;

- Najpierw mówię, potem myślę - powiedziała. Żuła gumę, patrząc bezmyślnie na ścinę i zastanawiając się nad pytaniem.
- Dobra, to samo.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:33;

Pfff. Jego wada?
- Nie wiem co robić jak dziewczyna płacze- powiedział po dłuższej chwili zastanowienia- Plotkujesz czasem?
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:33;

- Jeśli już, to raczej niechcący - powiedziała. - Dzięki mojej wyżej wymienionej wadzie.
Obróciła się na bok i podłożyła dłoń pod głowę, a nogi podwinęła tak, że kolana stykały jej się z łokciem.
- Co byś zrobił, gdybyś wygrał milion galeonów?
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:34;

- Kupiłbym wielki dom w Kalifornii i zostałbym alfonsem- wymyślił na poczekaniu, wyobrażając sobie ową piękną wizję.
- Jak byś chciała, żeby wyglądała Twoja przyszłość?
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:34;

Hayely spojrzała na niego z ukosa z dziwną miną.
- Ale ty masz pomysły... - przygryzła wargę. - Smoki, Bułgaria, przecież już ci kiedyś mówiła. Znowu się okazuje, że mnie nie słuchasz - wywróciła oczami. - A jakie ty masz plany?
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:34;

- Cały czas powtarzasz to samo- stwierdził z przekąsem- Smoki, Bułgaria...
- Ja nie mam żadnych sprecyzowanych planów, zobaczymy jak będzie. Czego we mnie nie lubisz, a co lubisz?- zadał kolejne egoistyczne pytanie, skoro ona kopiuje jego pytania, to on może zadać parę idiotycznych.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:34;

- Bo cały czas o to samo pytasz. - Pokazała mu język.
Zastanowiła się chwilę.
- Lubię twój sposób bycia, nawet ten twój straszliwy egoizm, i poczucie humoru. A nie lubię całej reszty - uśmiechnęła się złośliwie. - Kreatywność mi siada. To samo.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:35;

- Czyli wszystko we mnie lubisz- stwierdził, kiedy usłyszał jej odpowiedź.- Ja lubię, że zawsze masz jakąś odpowiedź dla mnie, nie płaczesz z mojego powodu i potrafisz być czasem miła. Wymarzony chłopak?
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:35;

- Miałeś jeszcze powiedzieć, czego we mnie nie lubisz - przypomniała mu. - Nie tworzę swojego ideału. Ważne tylko, żeby nie był tchórzem bez honoru. Nie znoszę typów, którzy oddali by moje życie za własne. - Wywróciła oczami. - Ile czasu dziennie spędzasz przed lustrem?
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:35;

- Nie chciało mi się wymieniać- powiedział, czochrając ją po blond włosach z uśmiechem.
- Wiem, że wyglądam, jakbym właśnie wyszedł od fryzjera, ale uwierz, biorę tylko rano prysznic. Gorzej z szukaniem ubrania. Jest jakaś osoba w Hogwarcie, z którą nie mogłabyś się zaprzyjaźnić?
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:36;

Hayley zaśmiała się i odepchnęła jego rękę, jednocześnie drugą wygładzając włosy.
- Christine. Ilekroć zaczynam na nią przychylniej patrzeć, czymś mnie do siebie zniechęca. - Hayley przewróciła się na plecy. - Jaki jest dla ciebie najważniejszy dzień w roku?
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:36;

- Nie dziwę Ci się- powiedział z powagą, kiwając głową.
- Nie wiem... Moje urodziny? Nigdy nie miałem takiego dnia...- stwierdził, mówiąc pierwsze, bo mu przyszło do głowy.
- Najbardziej romantyczny dzień w życiu?
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:36;

- Nie każ mi tego wspominać - powiedziała wypuszczając głośno powietrze. Zastanawiała się chwilę nad pytaniem. - Znudziła mi się ta gra. Skończyły się pytania - powiedziała, wyjmując z kieszeni nową gumę i wkładając ją sobie do ust.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:36;

- No to co teraz?- zapytał, ponownie kładąc się na łóżku. Przymknął lekko oczy, poczuł zapach czekolady. Nie wiedział, czy to tylko mu się zdaję.
- Idziemy spać?
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:37;

- Nie chce mi się spać - powiedziała Hayley głosem obrażonej pięciolatki. - Chce mi się biegać. Albo śpiewać. Ale nie spać.
Gryfonka przeciągnęła się.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:37;

- Ale ja stary wujek Jay, wolę iść spać, a nie biegać i hałasować- powiedział jej cierpliwym, pouczającym tonem. Przewrócił się z powrotem na plecy i skulił lekko, by zasnąć w jakiś sposób.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:37;

- Ale ja nie chcę spaać. - Jej słowa zagłuszyło przeciągłe ziewnięcie. - No dobra, chcę.
Ułożyła się wygodniej. Zwinęła się prawie jak kot, tak, że mogła dotknąć nosem kolana i ziewnęła ponownie, zakrywając buzię ręką.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:38;

Nawet nie usłyszał słów Hayley, pomyślał o kołdrze, która natychmiast się pojawiła tuż obok. Nakrył się nią i zasnął. O tak, zdecydowanie świetne wyjście.
- Tylko na chwilkę- mruknął po czym zapadł w sen, chrapiąc cicho.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:39;

Hayley było niewygodnie. Zdecydowanie niewygodnie. Zgramoliła się z łózka i ułożyła na ziemi.
Dużo lepiej, pomyślała.
Chwilę później jej oddech wyrównał się i zasnęła.
- Taak - mamrotała przez sen. - Tak, ja też tak chcę...
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:42;

Chciała się szamotać, wyrwać, ale odpuściła. Nie chciała sprawiać jeszcze większej przykrości krukonowi. I tak pewnie musiało mu być smutno, poprzez jej zachowanie. najpierw jest wspaniale, a nagle wszystko leży w gruzach.
- Bo życie jest niesprawiedliwe i niektórym nie jest dana długowieczność. Dostajesz sygnały, że Twoje życie jest bez sensu, tak samo jak i Ty. Chcesz dostać coś od życia, aby nie było takie smutne i monotonne, ale jednak Ci nie wychodzi. Wtedy właśnie dochodzisz do wniosku, że jednak śmierć jest najlepszym rozwiązaniem. Nie oznacza to jednak, ze tak postąpisz. Ludzie boją się śmierci. Boją najbardziej na świecie. Ja tak samo - przyznała cicho.
Weszli do PŻ. Pokój był dość duży, utrzymany w jasnych barwach, jakby miał zachęcać do uśmiechu. Był w nim jedynie stolik oraz dość duże łóżko i fotel. nic więcej. Wspaniałe miejsce do rozmów.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8








Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:42;

Postawił ją, gdy znaleźli się w środku. Zmarszczył czoło patrząc na Andreę.
- Andy, nie rozumiem Cię - powiedział cicho, sam nie wiedział, jak dobrać słowa - życie jest sprawiedliwe, jedynie trzeba się z nim ostrożnie obchodzić. Mówisz, że chcesz dostać coś od życia. Czy na prawdę nie ma takiej rzeczy, która mogłaby Cię uszczęśliwić ? Zrobię wszystko... - tu urwał. Czuł się zakłopotany całą sytuacją, nie wiedział co miał zrobić. Chciał ją do siebie przytulić, jednak powstrzymał się, kiedy zdał sobie sprawę, że pewnie oberwie kolejny raz.
I co teraz ?- zapytał się w myślach.
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 EmptyPią Cze 18 2010, 23:43;

Usiadła na łóżku, odgarniając włosy z twarzy, które przysłaniały jej widok.
- Ja sama czasami siebie nie rozumiem - odpowiedziała.
- Gdzie Ty widzisz sprawiedliwość? Ja jej niestety nie widzę. Gdzie jest sprawiedliwość w tym, ze inni żyją bez problemów, a ja mam ich w nadmiarze?
Skuliła się, jakby w obawie przed czymś.
- Dostałam to, czego pragnęłam, ale nie potrafię tego wykorzystać. Ranię osobę mi najbliższą. Co mi po takim szczęściu, jeżeli jest ono jednostronne?
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Pokój Życzeń - Page 5 QzgSDG8








Pokój Życzeń - Page 5 Empty


PisaniePokój Życzeń - Page 5 Empty Re: Pokój Życzeń  Pokój Życzeń - Page 5 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Pokój Życzeń

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 39Strona 5 z 39 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Pokój Życzeń - Page 5 JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Wielkie schody
 :: 
siodme pietro
-