Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Biblioteka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 3 z 39 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Next
AutorWiadomość


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptyPią Cze 11 2010, 17:36;

First topic message reminder :


Biblioteka


Wielkie regały z książkami sięgają niemal do sufitu. Można tu spotkać przede wszystkim osoby lubiące się uczyć, czytające dla przyjemności lub po prostu grupki dziewczyn chcące obgadać coś w spokoju. Całe pomieszczenie wypełnia zapach starego pergaminu, a niektóre półki pokrywa cienka warstwa kurzu. Jest tu przestrzeń na której stoją stoliki z krzesłami, by można było przeczytać książkę której nie można wypożyczyć, bądź w ciszy odrobić lekcje
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:19;

- Na mugoloznawstwo? - Hayley zrobiła wielkie oczy. - A co było na mugoloznawstwo? Chyba przegapiłam to, jak Bosil o tym mówiła...
Wskazała palcem włosy Gabi i otworzyła szerzej usta, ale zamknęła je z powrotem. Penie jej się przywidziało, w końcu w ogóle nie spałą w nocy.
Powrót do góry Go down


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:20;

- "Za krótka praca", też mi coś - prychnęła.
- Rose, później ci powiem. Albo napiszę, jak będziemy uzgadniać zemstę na Oliverze.
- Mugoloznawstwo... omawiacie jakieś ciekawe rzeczy? Czy tylko jakieś głupie regułki? - zapytała.
Sama żyła w swoim domu praktycznie jak mugolka. Najpierw zmuszała ją do tego praca matki, później się do tego przyzwyczaiła. To, co dla wielu czarodziejów było czymś niezwykłym, dla niej stało się czymś normalnym.
Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:20;

- Okey - puściła jej oczko.
- Och! Mugoloznawstwo jest bardzo ciekawe. Wcale nie uczymy się regułek. Ostatnio uczyliśmy się o internecie, a wcześniej o telefonie komórkowym. To bardzo ciekawa lekcja. Profesor powiedziała, że nadaje się na nauczyciela i tłumacze lepiej od niej- parsknęła cicho.- Na szczęście ja już napisałam wypracowanie. Dokładnie wczoraj, w pokoju wspólnym puchonów. Nie poszło mi tak źle...
Znów zwróciła wzrok na książkę. Natychmiast zaczęła szukać strony i zaklęcia. Było o nim całkiem sporo, więc zabrała się za pisanie.
W książce znalazła wyjaśnienie, na czym polega zaklęcie, kto je wynalazł, użył jako pierwszy i ostatni. Była zadowolona z poleconej lektury.
Przypomniała sobie, ze Hay nie wie, co trzeba na Mugoloznawstwo.
- Hay, trzeba napisać o tym, dlaczego internet jest tak ważny dla mugoli.
Powrót do góry Go down


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:21;

- Internet, telefon komórkowy... Widocznie macie kompetentną nauczycielkę, która wie, co zaciekawi uczniów - odparła.
- Rose, ty na nauczyciela? - zapytała.
- No w sumie... Czemu nie? - zastanowiła się...
Przyszło jej do głowy pewne pytanie.
- Co byście chcieli robić w dorosłym zyciu?
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:22;

- Smoki - powiedziała Hayley z uśmiechem, jednocześnie wyjmując z torby pióro i atrament. - Chciałabym studiować smoki w Rumuni.
Dziewczyna odkręciła buteleczkę i zmoczyła w niej koniuszek pióra. Zastanowiła się chwilę, po czym zaczęła pisać. Napisała dwa zdania, po czym przyjrzała się dziewczynom.
- Moje wypracowanie to będzie totalne lanie wody.
Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:22;

- Nie wiem - przyznała. - Może pójdę na Aurora? Chociaż bardziej interesuje mnie wymyślanie zaklęć i ważenie eliksirów. Mugoloznwstwo również, że na nauczyciela się nie nadaję. - westchnęła. jak one mogą myśleć o przyszłości? Ona dopiero się uczy...
Nakreśliła jeszcze kilka zdań i uśmiechnęła się triumfalnie.
- Skończyła - pokazała dziewczyną pergamin. Można powiedzieć, ze napisała bardzo dużo, w bardzo krótkim czasie.
Powrót do góry Go down


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:23;

- Smoki... - westchnęła Krukonka.
- W Rumunii? Hmm... - zaczęła zastanawiać się.
- A ja tam uważam, że napiszesz coś z sensem - powiedziała miłym głosem.
Słysząc Rose, odpowiedziała jej.
- Ja tam chcę zostać aurorem.
Przyszedł jej do głowy pewien pomysł...
- Hayley, słyszałam, że tobie i Rose podpadł pewien Ślizgon o imieniu Oliver...
Postanowiła nie owijać w bawełnę.
- Czy chciałabys się na nim zemścić?
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:25;

Hayley zaczęła obracać pióro w palcach. Czy chciała się zemścić na Oliverze? To prawda, był zadufanym w sobie dupkiem i go nie lubiła. Fakt, sama wzmianka o nim budziła jej irytację. Ale Hayley miała dość kłopotów, chciała spędzić spokojnie chociaż tydzień - bez żadnych intryg, niespodzianek i irytujących ludzi.
- Raczej nie - powiedziała. - To znaczy... mam ochotę mu przywalić, ale nie chcę mieć wrogów w Hogwarcie.
Starczy mi, że wszyscy mają mnie za dziwaczkę...
Powrót do góry Go down


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:25;

- Ach, no cóż... Bo my z Rose planujemy odegrać się na Oliverze Kim-To-Ja-Nie-Jestem Evans. I myślałyśmy - zwróciła się w imieniu swoim i Puchonki - że nam pomożesz. No ale twoja decyzja - rozczarowała się Gabrielle.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:26;

- Mam dość intryg, potrzebuję trochę spokoju. - Heyley uśmiechnęła się do niej. - A co planujecie? - Zapytała.
Zamoczyła pióro jeszcze raz i zawiesiła je nad pergaminem, aż zrobił się spory kleks.
Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:27;

- Żałuj- mruknęła. W tej samej chwili do stolika podeszła bibliotekarka.
- Chciałaś coś?- zapytała kobieta.
- Tak, ale już znalazłam. Przyjaciółka pomogła- uśmiechnęła się i kobieta odeszła.
- Pomóc Ci z OPCM? Jakoś napisałam, więc może i Tobie w czymś pomogę, co? Gab, to napiszesz, czy ja mam napisać? Tylko, ze mi grozi wywalenie ze szkoły- mruknęła niezadowolona.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:27;

- Możęsz pomóc - powiedziała Hayley. - Nigdy nie uwielbiałam tego przedmiotu, a moim zdaniem wypracowania o zaklęciach to bezsens. Po co mamy wiedzieć kto je wymyślił i w ogóle? Tylko nam się wszystko miesza.
Powrót do góry Go down


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:28;

- Rose, napiszę do ciebie - odpowiedziała Gabrielle.
Nagle zaczęła ziewać.
- No nic, czas na mnie. Przepraszam, ale jestem bardzo śpiąca. Nie gniewajcie się.
Gabrielle wstała ze swojego miejsca, zebrała swoje rzeczy i wyruszyła w kierunku wyjścia.
- Dobranoc - powiedziała na odchodne.
Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:28;

- Dobranoc - pożegnała się i zajrzała przez ramię Hay do jej wypracowania.
- Jest całkiem dobre- skwitowała.
Dała jej jeszcze kilka rad i w razie jakiegoś błędu to poprawiła go. Po przeczytaniu całości dodała kilka wiadomości, które wiedziała z głowy, a potem pokazywała najważniejsze fragmenty w książce.
- Widzisz, wcale nie jest tak źle. Jeśli chodzi o zaklęcia... Uważam, że to jest ważne, ale nie wszystko. Skutki działania i kto wynalazł może się przydać, ale po co rozpisywać się na całe stopy o jednym zaklęciu? Nie lepiej napisać esej o kilku, najważniejszych zaklęciach?
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:28;

- Dobranoc.
- Zgadzam się - powiedziała Hayley. Ziewnęła przeciągle, zakrywając buzię ręką. - Wybacz. Chyba wezmę przykład z Gabrielle i pójdę spać - powiedziała.
A jeżeli nie zasnę, znów będę się szwendać po zamku, dodała w myślach.
Spakowała się pospiesznie, dziękując w międzyczasie Rose za pomoc przy eseju i wyszła z biblioteki, przekonana, że jednak nie zaśnie.
Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:29;

Dziewczyna została sama. Zabrała ze stolika książkę i oddała bibliotekarce. Zajrzała jeszcze między regały, zabierając stamtąd trzy książki. Nie miała dużo nauki, prawie wszystko odrabiała w jeden dzień, a resztę wieczorów miała wolnych. Wyszła z biblioteki i poszła do dormitorium. ,,Tak, przydałoby się iść spać - pomyślała''
Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:29;

Dziewczyna została sama. Zabrała ze stolika książkę i oddała bibliotekarce. Zajrzała jeszcze między regały, zabierając stamtąd trzy książki. Nie miała dużo nauki, prawie wszystko odrabiała w jeden dzień, a resztę wieczorów miała wolnych. Wyszła z biblioteki i poszła do dormitorium. ,,Tak, przydałoby się iść spać - pomyślała''
Powrót do góry Go down


Valentin Favreau
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : -2
  Liczba postów : 231
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:35;

Rudowłosy przechadzając się korytarzami skierował się wprost na czwarte piętro, gdzie też znajdowała się biblioteka. Gdy znał się w pomieszczeniu pełnym książek, jak zwykle nie śpiesząc się skierował się do działu poświęconego Astronomii. Postanowił bowiem, że pora poczytać coś interesującego. Naturalnie nie z nudy! Valentin nigdy się nie nudził.
Spoglądając na stare tomy, co jakiś czas sięgał po jeden i szybko przeglądał. Niestety żadna z książek nie wydała mu się wystarczająco interesująca. Jednak po pewnym czasie, gdy wziął do rąk jeden z tomów ustawionych na najniższej półce z zainteresowaniem zaczął przeglądać poszczególne strony. Czyżby znalazł to czego szukał?
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:36;

Weszła do biblioteki. Miała chwilę wolnego, więc wpadła do biblioteki po książkę do numerologii. Nie opłacało jej się wracać do lochów, więc postanowiła zostać tu. Pomyliła działy i weszła na ‘Astronomię’. Zanim się zorientowała przeszła kawałek. Nie zauważyła rudego chłopaka, czytającego jakiejś książki. Zahaczyła o niego, wpadając na jeden z regałów.
Powrót do góry Go down


Valentin Favreau
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : -2
  Liczba postów : 231
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:37;

Gdy stał sobie spokojnie przeglądając właśnie ciekawy temat dotyczący planety Wenus, ktoś o niego bezczelnie zahaczył. Szybko się obrócił i dostrzegł wpadającą na regał dziewczynę. Zdziwiony uniósł lekko brwi. Pijana, ślepa, czy co?
- Uważaj jak chodzisz - mruknął ze swym charakterystycznym akcentem.
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:37;

- Sorry - powiedziała. Natychmiast poprawiła sobie włosy, które opadły na jej twarz. - Nie zauważyłam Cię.
Chwyciła się za bolącą głowę. Rozejrzała się, w poszukiwaniu źródła dźwięku. Musiała się obrócić, aby stanąć naprzeciwko chłopaka. Z tego co zobaczyła był ślizgonem.
Powrót do góry Go down


Valentin Favreau
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : -2
  Liczba postów : 231
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:38;

Zauważył, że owa wywracająca się dziewczyna jest z jego roku, kojarzył ją. Przez chwilę zastanawiał się jakim cudem go nie zauważyła.
- Szłaś tyłem? - zapytał szukając sensownej odpowiedzi na owe zajście. Jakoś jemu raczej nie zdarzały się podobne sytuacje. Z resztą po co on znów dopytywał?
- Nie ważne - odpowiedział ponownie przenosząc swój wzrok na wyniszczony tom, który to trzymał w rękach.
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:38;

- Nie. Zamyśliłam się – zbyła go.
Tak, myślała o książce. Nawet nie znała tytułu, a szukała czegoś.
- Niestety pomyliłam działy – zmarszczyła czoło. – Jesteś tu nowy? – spytała inteligentnie. - Jakoś Cię nie kojarzę.
Spojrzała przez ramię, co czyta. Prychnęła. Kolejny ‘astronom’. Jak na razie jej marzenie się spełniało. Nie spotkała Javier’a od incydentu przed wrzeszczącą chatą.
Powrót do góry Go down


Valentin Favreau
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : -2
  Liczba postów : 231
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:40;

Juliette:
Nagle do biblioteki weszła Juliette. Rozejrzała się i spojrzała niezbyt przychylnie na bibliotekarkę. Pewnym krokiem skierowała się w stronę regałów z książkami. Przy jednym z nich stała dwójka osób.

Valentin:
Spojrzał na nią zastanawiając się, czy jest oby na pewno normalna, skoro zamyśla się tak, że przewraca się o innych. Wydało mu się to co najmniej dziwne.
- Tak, przyjechałem tu wczoraj - zamknął książkę z głośny trzaśnięciem, kiedy dziewczyna spojrzała na nią. Zawsze go dziwiło, że też ludzie nie wiedzą z kim są na roku.
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:40;

- O co Ci chodzi?
- O, przyjechałeś wczoraj? Cudownie – zacmokała ustami. – Może oprowadzić Cię o zamku? – zapytała z drwiną.
Miała dobry humor, więc chciała się podroczyć. Wyrwała mu z rąk książkę i zaczęła przeglądać. Kiedy próbował odebrać ‘swoją’ własność odwracała się. Przyjemnie było patrzeć jak jego irytacja rośnie.
Jakaś dziewczyna ciagle im się przyglądała.

Juliette:
Juliette uniosła brew, widząc dziecinne gierki Ślizgonki. Wyrywanie sobie książek? Przeszła pomiędzy nimi i stanęła przy regale obok. Zaczęła zawzięcie szukać odpowiedniej książki. Chociaż, tak naprawdę chyba bardziej zależało jej, by dowiedzieć się, jak dalej przebiegnie tak akcja.
Powrót do góry Go down


Valentin Favreau
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : -2
  Liczba postów : 231
Biblioteka - Page 4 QzgSDG8




Gracz




Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 EmptySob Cze 19 2010, 00:42;

- Na spacery po zamku mam już niestety zapewnione towarzystwo - odpowiedział z udawanym żalem.
Gdy dziewczyna zabrała mu książkę i nie zamierzała jej oddać skrzyżował ręce i przyglądał się jej poczynaniom. Nie zamierzał bawić się z nią w jakieś idiotyczne gierki. Kontem oka dostrzegł, że pojawiła się kolejna dziewczyna, a tej już chyba nie kojarzył. Kto by pomyślał, że dział Astronomii jest taki popularny?

Juliette:
Pech chciał, że książka, której szukała, znajdowała się na samym dole regału. Niechętnie ukucnęła i wyjęła ją. Uśmiechnęła się pod nosem. No, w końcu ma to, co chciała! Zerknęła na dwójkę. Raczej nie była to przyjacielska pogawędka. Uśmiechnęła się zalotnie po czym oparła się o ramię chłopaka.
- Tak, on już ma towarzystwo.. - powiedziała dobitnie, patrząc na dziewczynę. Gdy ta nie patrzyła, mrugnęła do niego porozumiewawczo. Lubiła takie gierki.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Biblioteka - Page 4 QzgSDG8








Biblioteka - Page 4 Empty


PisanieBiblioteka - Page 4 Empty Re: Biblioteka  Biblioteka - Page 4 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Biblioteka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 39Strona 3 z 39 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Biblioteka - Page 4 JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Wielkie schody
 :: 
czwarte pietro
 :: 
biblioteka
-