Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Klepanka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 4 z 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AutorWiadomość


Emerson Berkley
avatar

Student Ravenclaw
Wiek : 31
Galeony : -17
  Liczba postów : 398
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyPon Cze 28 2010, 08:40;

First topic message reminder :

Wymyślamy trzy pytania, a następnie wybieramy osobę która ma na nie odpowiedzieć.
Jeżeli gra będzie "stała" to rzecz jasna ktoś inny może odpowiedzieć na pytania.

A więc... klepię pierwsza osobę, która to przeczyta.

1. Czy twoim zdaniem forum pracuje lepiej niż na tamtym serwerze?
2. Jesteś zadowolony z tego jak prowadzisz swoją postać? Czy nie jest ona dla ciebie nudna, uciążliwa?
3. Wolisz brunetki czy blondynki? Uzasadnij. :D
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Elena Marion
Elena Marion

Absolwent Gryffindoru
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 467
  Liczba postów : 739
http://czarodzieje.my-rpg.com/t536-elena-marion?highlight=Elena+Marion
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1070-elena-marion?highlight=Elena+Marion
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9392-elena-marion?highlight=Elena+Marion
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptySob Lip 16 2011, 12:48;

1. to wszystko szczera prawda
2. chciałam stworzyć postać zuą do szpiku kości, ale wyszła mi taka Elenka. A na Gryfa jest dalej wkurzona, ale już nie aż tak jak na począdku
3. Johnny Depp. Gościu jest tak porąbany, ze aż zajebisty

Klepię... Aleksandra Brendana!!

1. Dlaczego na początku twoja postać nosiła maskę? Skąd ten pomysł?
2. Dlaczego zakolegowałeś się z Eleną? Dlaczego chcesz jej pomóc się zmienić? I czemu nie chcesz z nią teraz pisać?
3. Gdybyś miał do wyboru kolację z ulubioną aktorką, modelką, czy kimś takim, lub popołudnie z ulubionym zespołem, co byś wybrał? I dlaczego?
Powrót do góry Go down


Aleksander Brendan
Aleksander Brendan

Nauczyciel
Wiek : 35
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Hipnoza, zaklęcia bezróżdżkowe
Galeony : 2993
  Liczba postów : 1179
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1905-aleksander-brendan
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1903-aleksander-brendan
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7261-aleksander-brendan#205316
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptySob Lip 16 2011, 13:05;

Bałem się że znowu mnie trafi dzięki LSD
1. dalej ją nosi zajrzyj do kp to zrozumiesz, czy ludzie ich nie czytaja. A pomysł po prostu za dużo tu pięknych i idealnych, poza tym wpadł mi on do głowy jakiś czas temu przy tworzeniu postaci i mi się spodobał.
2. szczerze myślałem że da się coś zrobić, poza tym jakbyś nie wiedziała Aleks podchodzi pod czarnoksiężnika znaczniej bardziej od innych, po prostu widział w tobie potencjał, oraz skrzywdzone głupiutkie i pełne ignorancji stworzonko z przerostem ego, jeśli jestem zbyt szczery no cóż. Co do mojego niepisania z Eleną, no cóż mam być szczery to będę, nie widzę ani możliwości odpowiedniego rozwinięcia wątków, plus jest między nami zbyt znaczna różnica wieku jako graczami wyprzedzam cię o dekadę, i po paru próbach nie pasujemy do siebie stylami pisania. Proszę o zrozumienie.
3. No cóż szczerze to nie wiem bo wolałbym pogawędkę z Telleyrandem Richelieu SunTzu, Oktawianem Augustem, ale hmm w końcu jestem historykiem nie widzą
potencjału w rozmowie z aktorami lub żaden nie przychodzi mi na myśl

kogo by tu klepnąć i jakie pytania zadać. odstępuję swoją kolejkę pomyślmy Bell wybierz sobie kogoś i zadaj mu pytania.
W wyniku niezadowolenia społecznego oto pytania.
1. Jakie są twoje plany życiowe?
2. Jak czujesz się prowadząc swoją postać?
3 skąd pomysł na nią?
Powrót do góry Go down


Rivka Goldbaum
Rivka Goldbaum

Nauczyciel
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 77
  Liczba postów : 109
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyPią Lip 22 2011, 21:53;

1. Jakie są twoje plany życiowe?
Poza tym, że będę zapewne studiować italianistykę, to nie mam. Może potem pojadę do włoch i znajdę sobie jakiegoś włocha? <3. Alboo będę studiowała parapsychologię i zostanę potem hipnotyzerem jak w książce K-PAX (polecam!). Nazwę swoje dziecko Gabriel i i i nie wiem. Może będę mieszkała w Australii? Kupię swoją własną żyrafę? kto wie
2. Jak czujesz się prowadząc swoją postać? o bell chyba mowa oO
tak.. no, normalnie. Zazwyczaj dość naturalnie, chociaż czasem robi rzeczy, których jak bym nie zrobiła albo myśli w inny sposób... zależy
3 skąd pomysł na nią?
była jeszcze na innym forum, a ta tutaj jest całkiem podobna, chociaż wiadomo, im dłużej ją mam tym bardziej się rozwija. Bell jest całkiem podobna do mnie, chociaż mą taką... ym, śmiałość, której mi czasem brak. Tak myślę. Właściwie, to wszystkie moje postacie takie są, więc to okropnie nudne i oklepane, mam nadzieję, że Rivki tam nie zepsuję.

klepięęęę Bruka
1. Pomyśl, że żyjesz sobie jak żyjesz, tylko, że w świecie magii. Wiesz, Hogwart i takie tam. No i umierasz, ale możesz zdecydować czy chcesz sobie umrzeć i już czy powrócić jako duch. Co wybierasz i dlaczego?
2. Co myślisz o samobójstwie? Byłabyś do niego zdolna, gdyby bliski ci człowiek umarł? Albo, no nie wiem, gdybyś czuła się na świecie kompletnie niepotrzebna.
3. Uważasz, że kastracja pedofilów to dobre rozwiązanie? Dlaczego.
Powrót do góry Go down


Brooklyn Toxic
Brooklyn Toxic

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 68
  Liczba postów : 973
http://czarodzieje.my-rpg.com/t576-brooklyn-asteria-toxic
http://czarodzieje.my-rpg.com/t577-brooklyn-toxic
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyWto Lip 26 2011, 02:03;

1. Pomyśl, że żyjesz sobie jak żyjesz, tylko, że w świecie magii. Wiesz, Hogwart i takie tam. No i umierasz, ale możesz zdecydować czy chcesz sobie umrzeć i już czy powrócić jako duch. Co wybierasz i dlaczego?

Ooooo, pierwsze co pomyślałam, to że chciałabym wrócić jako duch! Straszyć zagubionych pierwszaków, snuć się nocami po korytarzach, dobrze wyglądać i takie tam. Ale jak tak teraz dłużej się nad tym zastanawiam, dochodzę do wniosku, że to jednak strasznie dupne być otoczone chmarą żywych ludzi, być taka samotna, wyodrębniona, nie móc nikogo dotknąć. Chyba wolałabym jednak odejść na dobre.

2. Co myślisz o samobójstwie? Byłabyś do niego zdolna, gdyby bliski ci człowiek umarł? Albo, no nie wiem, gdybyś czuła się na świecie kompletnie niepotrzebna.

Jestem strasznym tchórzem. Nie wiem, czy byłabym do tego kiedykolwiek zdolna, ale, owszem, czasem myślę, czy nie byłoby lepiej, gdybym tak po prostu sobie odeszła. Nie byłoby problemów, wszystko byłoby proste, a ile bym się mogła obijać, heheheh. Ale to tylko gdybanie, bo przecież życie jest takie cenne, i na pewno nie dałabym rady.

3. Uważasz, że kastracja pedofilów to dobre rozwiązanie? Dlaczego.

Nonono! Pedofilia, fuj. To jest straszne, tak samo jak gwałty, molestowanie. Sądzę, że kastracja byłaby bardzo dobrym rozwiązaniem. Może gdyby weszła taka kara, to byłoby mniej pedofilów? Zaczęliby się bać i chociaż niektórzy by się opamiętali.

Klepię Żaka, bo chciałeś, co nie? i sorry za dupne pytania. nie myślę, nigdy.

1. Stworzyłaś sporo postaci, chociażby na samych czarodziejach. Która jest Twoją ulubioną i dlaczego? : >
2. To... O, możesz być sobie kimś magicznym, jakąś magiczną istotą, stworzeniem, you know. Wampajerem, wilkołakiem, nimfą, syreną, czarodziejem? Wolałabyś hasać sobie wesoło z Edziem w poszukiwaniu sarenek, czy może ciskać zaklęciami w bitwie o Hogwart razem z ziomkami Pottera? Kim chciałabyś być i ze względu na jakie umiejętności właśnie tym kimś?
3. Z którą z książkowych postaci chciałabyś się umówić i dlaczego właśnie z nią? : D
Powrót do góry Go down


Colin Fitzgerald
Colin Fitzgerald

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 31
  Liczba postów : 440
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1248-colin-fitzgerald#33270
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyWto Sie 02 2011, 20:05;

:dusia:

1. Stworzyłaś sporo postaci, chociażby na samych czarodziejach. Która jest Twoją ulubioną i dlaczego? : >
O rety, to pytanie to jest cienszki orzech do zgryzienia :< wyznam ci w sekrecie, że moją ulubioną postacią forever jest osoba stworzona nie tutaj, na innym rpg, na którym już w sumie nie gram, ale i jest to niejaki Wolfgang Harrison z twarzą Andreja Pejica! wub do dziś żałuję, że go tu nie mogę stworzyć neutral hm, ale o nim się nie będę rozwodzić, bo i tak nikt go nie zna, a na czaro moim ulubieńcem jest bezapelacyjnie NICHOLAS P. FIZGERALD 8) w sumie nie wiem czemu, bo jest debilem, ale naprawdę mega go lubię i tak łatwo się nim pisze, no a o jego zajebistości najlepiej świadczy fakt, ze jest jedyną postacią w historii mojej kariery tutaj, której nie porzuciłam 8D poza tym jego się nie da nie kochać i kropka.

2. To... O, możesz być sobie kimś magicznym, jakąś magiczną istotą, stworzeniem, you know. Wampajerem, wilkołakiem, nimfą, syreną, czarodziejem? Wolałabyś hasać sobie wesoło z Edziem w poszukiwaniu sarenek, czy może ciskać zaklęciami w bitwie o Hogwart razem z ziomkami Pottera? Kim chciałabyś być i ze względu na jakie umiejętności właśnie tym kimś?
Ojejjjjjjjjjjj, czarodziejem to ja już jestem 8D ale GDYBYM NIE BYŁA, to chciałabym być! właśnie mam podwójną fazę na Pottera, hehe. Totalnie bym chciała być czarodziejem, ta MOC w kawałku kija, świadomość że masz power i w ogóle, życie byłoby wtedy takie ciekawe, nie marnowałabym czasu z komputerem tylko cisnęłabym na mecze kłidicza albo łapała gnomy w ogródku czy coś wub mogłabym się teleportować, latać, a jakby mnie ktoś wkurwił to oberwałby Upiorogackiem i byłby spokój 8) a bitwa o Hogwart to dopiero coś, choć znając mnie, kucałabym w jakimś kącie i udawała, że mnie nie ma, żeby mnie nikt nie trzasnął zaklęciem :< albo w ogóle bym zemdlała, ale to inna sprawa. CHCIAŁABYM. Do 11 roku życia nawet czekałam na list, ale nie przyszedł neutral czuję ze ktoś go przechwycił!

3. Z którą z książkowych postaci chciałabyś się umówić i dlaczego właśnie z nią? : D
Myślałam nad tym z dziesięć minut hehehehehhe. Chciałabym się umówić z Fredem i Georgem Wesleyami, bo byli tacy zajebiści, zabawni, popieprzeni, w ogóle kozaki niezłe wub a nie umiem wybrać jednego, więc WYBIERAM OBU hehe.



klepię Gab :>
1. Gdybyś mogła dołączyć do obsady jednego filmu/serialu, jaki i dlaczego byś wybrała?
2. Z którym bohaterem HP się utożsamiasz i dlaczego? 8D
3. Gdybyś mogła sama wymyślić zakończenie Harry'ego Pottera, jak potoczyłyby się losy bohaterów?
Powrót do góry Go down


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyWto Sie 02 2011, 20:31;

1. Gdybyś mogła dołączyć do obsady jednego filmu/serialu, jaki i dlaczego byś wybrała?
Hm, hm, nie wiem. Trudno wybrać. Ale po głębokim zastanowieniu myślę, że wybrałabym Glee. I nie, nie z powodu Kevina wyłącznie, nie, wcale. Po prostu mogłaby pośpiewać sobie, potańczyć, co uwielbiam robić, a obecnie mam rzadko do tego okazję no i myślę, że mogłabym jakoś rozwinąć swoje umiejętności :D
2. Z którym bohaterem HP się utożsamiasz i dlaczego? 8D
Z Luną Luniastą 8D Nie wiem, dlaczego dokładnie, po prostu lubię tę postać i mamy sporo cech wspólnych (obie chłonące wiedzę i trochę odrealnione), myślę, że ona jest, przynajmniej z charakteru, osobą, którą mogłabym być, gdyby była magia XD.
3. Gdybyś mogła sama wymyślić zakończenie Harry'ego Pottera, jak potoczyłyby się losy bohaterów?
Na pewno nie połączyłabym bohaterów tak, jak Rowling to zrobiła, nie. Myślę, że zmieniłabym sam epilog. Może Rona bym zostawiła z Hermioną, ale Harry i Ginny to zUo. Potter powinien być z Draco. 8D Albo z Luną. 8D O i zostawiłabym Snape'a przy życiu. A więcej to nie wiem, nigdy nad tym nie myślałam.

klepię Quenia 8D

1. Wierzysz w przyjaźń damsko-męską? Tak czy nie i dlaczego?
2. Jest coś, co chciałabyś zmienić w swoim wyglądzie? Co i dlaczego?
3. Chciałabyś być wiecznie dzieckiem, tęsknisz za dzieciństwem czy może usilnie dążysz do dorosłości? Z czego wynika twoja postawa?

[sory za dupne pytania, ale brak pomysłów]
Powrót do góry Go down


Quentin Tricheur
Quentin Tricheur

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 329
  Liczba postów : 341
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2673-quentin-tricheur
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6043-quenio#171480
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7211-quentin-tricheur#204514
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyPią Sie 05 2011, 02:08;

1. Wierzysz w przyjaźń damsko-męską? Tak czy nie i dlaczego?
No wierzę. Dlatego, że sama mam przyjaciela, który jest mężczyzną. Tyle, że on jest gejem, a ja zupełnie na niego nie lecę. Może faktycznie nie istnieje tak w pełni? W zasadzie często się nad tym zastanawiałam. Byłam nawet raz całkiem przekonana, że faktycznie ona funkcjonuje, kolejnego dnia stwierdzałam, że jednak nie. Dobra trochę zagmatwałam, mimo wszystko mówię, że tak, wierzę.
2. Jest coś, co chciałabyś zmienić w swoim wyglądzie? Co i dlaczego?
Nos. Nie lubię swojego nosa. Czasem mam wrażenie, że kiedy patrzę w dół wciąż widzę go w całej swojej okazałości. I jeszcze zmniejszyłabym odrobinę łydki, żeby były bardziej proporcjonalne do ud.
3. Chciałabyś być wiecznie dzieckiem, tęsknisz za dzieciństwem czy może usilnie dążysz do dorosłości? Z czego wynika twoja postawa?
Wiecznie dzieckiem to już bardziej, chociaż kiedy pomyślę jak naiwne i proste są dzieci, to mi się odechciewa. Ale dorosłość? Jestem trochę nieodpowiedzialna, nie myślę o przyszłości tak jak w sumie powinnam. Ja mogłabym być wiecznie nastolatkiem. To jest w rubryce dzieciństwo? Imprezy, przyjaciele, wieczna zabawa <33 Jedyne kiedy mam ochotę być dorosła to jak pomyślę, że mogłabym robić u siebie szalone domówki i zapraszać sobie kogo tylko chcę, wracać też kiedy mam ochotę. To chyba nie jest zbyt dorosłe podejście xd. Cała reszta mnie przeraża.
Wynika z tego, że CHCĘ WIECZNEJ ZABAWY.

Klepię emmm… Peony!
1. Masz możliwość wyruszenia w kosmos na jakiś czas. Masa pieniędzy, niepowtarzalne przeżycia. Robisz to, czy nie? I dlaczego?
2. Na ile utożsamiasz się z szaleństwem Twojej postaci?
3. Forum jest całkowicie odrębną częścią Twojego życia, czy ściśle powiązane ze wszystkim? Żaden ze znajomych nie wie, że jesteś czarodziejem na pół etatu, czy wręcz przeciwnie, fora to Twoje główne życie, a znajomi na drugim planie?
Powrót do góry Go down


Peony Femke van Zephyr
Peony Femke van Zephyr

Student Ravenclaw
Rok Nauki : II
Wiek : 29
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 52
  Liczba postów : 139
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyNie Sie 21 2011, 23:52;

Ujujuj!

1. Masz możliwość wyruszenia w kosmos na jakiś czas. Masa pieniędzy, niepowtarzalne przeżycia. Robisz to, czy nie? I dlaczego?
Raczej nie. Nigdy mnie kosmos nie interesował. Tzn. lubię, uwielbiam patrzeć w gwiazdy i księżyc i tak dalej, sratatata, ale jeżeli mam to przekładać na stronę naukową, chce mi się rzygać - jestem dzieckiem prozy, mogę poczytać o tym, jak powstaje gwiazda, jeżeli jest to opis metaforyczny, w wersji szkolnej nudzi mnie to niesamowicie. Owszem, wycieczka w kosmos byłaby interesująca, ale skorzystałabym z okazji, gdybym ją bodaj wygrała w konkursie. Mam dużo innych pomysłów na wydanie dużej kwoty pieniędzy 8D Ewentualnie mogłabym przejść trening poruszania się w stanie nieważkości :D

2. Na ile utożsamiasz się z szaleństwem Twojej postaci?
Hm. To bardzo trudne pytanie. Napisałam już, ze około siedemdziesięciu, ale teraz stwierdzam, że mniej. W sumie zależy, w czym to szaleństwo ma się objawiać, bo myślę w podobny sposób, tak jak ona przeinaczam, ale na resztę jestem za leniwa :d Napiszę, że to około pięćdziesięciu procent, ale wahania są bardzo duże, zależy, od której strony się patrzy. Bo jestem prawie tak szalona jak ona, ale... hm, nie widać tego po mnie na co dzień.

3. Forum jest całkowicie odrębną częścią Twojego życia, czy ściśle powiązane ze wszystkim? Żaden ze znajomych nie wie, że jesteś czarodziejem na pół etatu, czy wręcz przeciwnie, fora to Twoje główne życie, a znajomi na drugim planie?
Pół na pół tak właściwie. Jakoś szczególnie się nie chwalę siedzeniem na forach, ale też tego skrzętnie nie ukrywam i nie wstydzę. Jeżeli ktoś mnie zna na trochę wyższym poziomie, niż znajomego, to o nich wie. I moje życie towarzyskie nie umiera z ich powodu, ma się dobrze.


Klepięęę... Herę!

1. Czy jest jakiś bohater z HP, którego chętnie poddałabyś torturom? Który i dlaczego właśnie on?
2. Jak wyglądały twoje początki na forach pbf? O jakiej tematyce było pierwsze forum, jaka była pierwsza postać?
3. Jeżeli miałabyś przenieść się w realia jakiejś książki, co by to było? Dlaczego?
(kompletnie nie umiem wymyślać pytań)
Powrót do góry Go down


Haerowen Trowsent
Haerowen Trowsent

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 24
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 144
  Liczba postów : 347
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2286-haerowen-trowsent
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5210-poczta-hery-powraca
http://czarodzieje.forumpolish.com/t2795-nieco-pokrcony-wizbook-
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyPon Sie 22 2011, 00:12;

1. Czy jest jakiś bohater z HP, którego chętnie poddałabyś torturom? Który i dlaczego właśnie on?
Żaden ._. BO JA JESTEM MIŁA! Proszę to sobie zapisać i nie zapominać, o! Chociaż... Trochę mnie ten facet-szczur denerwował, jak mu tam... Peter?

2. Jak wyglądały twoje początki na forach pbf? O jakiej tematyce było pierwsze forum, jaka była pierwsza postać?
Ha! TO, właśnie TO, forum było moim pierwszym i szło mi koszmarnie, to było jakiś rok temu .______. Moja postać była straszliwie nudna (nie żeby teraz było lepiej), posty ledwo miały trzy linijki, nie wspominając o tym, że robiłam dużo błędów ortograficznych....

3. Jeżeli miałabyś przenieść się w realia jakiejś książki, co by to było? Dlaczego?
(kompletnie nie umiem wymyślać pytań)

Oj umiesz, umiesz <3
No więc byłby to albo HP, albo Dary Anioła... Ale bardziej HP, zwłaszcza jakbym była pełno[prawną czarodziejką!

Klepię Simonka, o!

1. Ratujesz życie wszechmogącemu czarnoksiężnikowi (nie mam pojęcia jak, ale ciii....) ten w zamian spełni twoje JEDNE życzenia, a na zastanowienie daje ci pół minuty. Jakie pierwsze życzenie wpadło ci do głowy?
2. Gdybyś miała wybrać jedną osobę, by zamienić się z nią wyglądem, to kogo byś wybrała?
3. Więcej czasu spędzasz przed komputerem/ telewizorem (itp.) czy ze znajomymi w realu?
Powrót do góry Go down


Simon Lewis
avatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 149
  Liczba postów : 1357
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyPon Sie 22 2011, 00:41;

1. Ratujesz życie wszechmogącemu czarnoksiężnikowi (nie mam pojęcia jak, ale ciii....) ten w zamian spełni twoje JEDNE życzenia, a na zastanowienie daje ci pół minuty. Jakie pierwsze życzenie wpadło ci do głowy?
Yyyyy to jest trudne pytanie. Chyba nie potrafię na nie odpowiedzieć. Teraz jak próbuje się nad tym zastanowić, to wychodzi mi strasznie długo. Myślę że poprosiłabym o jakąś głupotę. Jeszcze zależy jakie były by moje marzenia w obecnym czasie, czy ktoś mi bliski by zachorował, albo miał problemy. Naprawdę nie wiem o co bym poprosiła...

2. Gdybyś miała wybrać jedną osobę, by zamienić się z nią wyglądem, to kogo byś wybrała?
Hmmmm rozważam między Megan Fox a Angeliną Jolie 8D Nie żartuje. Nie zamieniałbym się na wygląd. Mimo ze nie lubię w sobie wielu rzeczy, zamienienie się z kimś było by próżnością i głupotą. W końcu nikt nie jest doskonały.

3. Więcej czasu spędzasz przed komputerem/ telewizorem (itp.) czy ze znajomymi w realu?

Chyba więcej z internetowymi, i wymyślonymi. Przez długi czas cierpiałam na brak przyjaciół, wtedy nawet posunęłam się do udawania faceta. Choć ostatnio muszę się pochwalić że spędzam całkiem sporo czasu z REALNYMI znajomymi i przyjaciółmi.
(ale mi krótko wyszło neutral)

Klepię Szarlotkę!

1. Wyobraź sobie że po śmierci stajesz między ziemią a niebem w tak zwanym czyśćcu. Nie wiesz czy pójdziesz na gore czy na dół. Jesteś tam z pięcioletnią dziewczynką, z biednego domu i milonerem. Bóg daje Ci możliwość powrotu do Twojego dawnego życia, dodatkową opcją Możesz "oddać" swój prezent któremuś z towarzyszy. Co robisz? Wracasz do swojego życia czy oddajesz tą możliwość komuś? Jak oddajesz to napisz komu. 8D
2. Masz możliwość przez tydzień być facetem. Godzisz się na to?
3. Co uważasz za priorytetowe w życiu?

Powrót do góry Go down


Charlotte de La Brun
Charlotte de La Brun

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 314
  Liczba postów : 859
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2124-charlotte-de-la-brun#71682
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6063-szarlotka#172038
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyPon Sie 22 2011, 20:05;

1. Wyobraź sobie że po śmierci stajesz między ziemią a niebem w tak zwanym czyśćcu. Nie wiesz czy pójdziesz na gore czy na dół. Jesteś tam z pięcioletnią dziewczynką, z biednego domu i milionerem. Bóg daje Ci możliwość powrotu do Twojego dawnego życia, dodatkową opcją Możesz "oddać" swój prezent któremuś z towarzyszy. Co robisz? Wracasz do swojego życia czy oddajesz tą możliwość komuś? Jak oddajesz to napisz komu.

Z natury jestem okropnym samolubem, więc pewnie bez zastanowienia wybrałabym swój powrót na ziemię i dokończenie tego, co w ogóle tam robiłam itepe. Z drugiej strony jakbym już wróciła stamtąd, miałabym pewnie ogromne wyrzuty sumienia, że zostawiłam na pastwę losu to biedne dziecko. Milionerem bym sobie głowy nie zawracała :face: No ale cusz, trudno, żyje sie dalej. Po tygodniu zapomniałabym w ogóle że coś takiego przeżyłam 8DD

2. Masz możliwość przez tydzień być facetem. Godzisz się na to?

Nie, nie i jeszcze raz NIE. A dlaczego? Ponieważ gdybym się nim stała, a potem byłoby mi tak fajnie, och i ach i w ogóle, że nie chciałabym wrócić z powrotem do swojej postaci to co bym zrobiła? Później przez całe życie płakała, dlaczego los jest okrutny i nie mogłam być facetem. Dlatego lepiej nie kusić losu, siedzieć na dupie i być tym, kim jestem.

3. Co uważasz za priorytetowe w życiu?

Nie jestem osobą która ma jakieś ważne rzeczy w życiu, które zawsze stawia na pierwszym miejscu. Raczej właśnie wszystko ze sobą miesza. No bo, w sumie jasne, nauka jest dla mnie ważna, ale znowu kiedy tam dostane kilka razy z rzędu pałę np. z chemii albo matematyki (z czego leżę i kwiczę, że można by tak powiedzieć) to nie płacze i nie załamuje sie, tylko grzecznie na następny dzień poprawiam. A jeśli z poprawki też pała, to trudno, co się będę. W końcu z żadnym z tych przedmiotów nie wiążę zbytnio przyszłości. W każdym razie... u mnie nie ma czegoś takiego że coś jest ważne, a coś nie. BO WSZYSTKO JEST (NIE)WAŻNE 8D


Klepię Kortni Anderson
sorki, mój musk nie był w stanie nic innego wykombinować :c
1. Jakie cechy charakteru lub wyglądu z góry odpychają cię od nowo poznanych osób? I dlaczego akurat te?
2. Jesteś czarodziejem. Jak każdy posiadasz własnego patronusa. Jak myślisz, jakie zwierze by nim było? Odpowiedź uzasadnij, oczywiście.
3. Co jest w stanie cię dogłębnie wzruszyć? Podaj klika przykładów.

Powrót do góry Go down


Courtney Anderson
Courtney Anderson

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 377
  Liczba postów : 1211
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyWto Sie 23 2011, 12:31;

1. Jakie cechy charakteru lub wyglądu z góry odpychają cię od nowo poznanych osób? I dlaczego akurat te?
Strasznie odrzuca mnie egoizm i pycha. No bo cholera, nienawidzę słuchać, jak ktoś prowadzi trzydziestominutowy monolog o tym, jaki to on jest cudowny, bogaty i w ogóle naj neutral No i pesymizm. Pewnie dlatego, że kojarzy mi się z moją byłą przyjaciółką, a może po prostu dlatego, że sama jestem optymistką. Rozumiem oczywiście, że ktoś ma problemy i nie umie sobie z nimi poradzić, to okej! Ale nie musi tego powtarzać co pięć minut i cały czas psuć mi humoru tym swoim podejściem, a nie da się tej osobie przemówić do rozsądku, że życie jest cholera jasna piękne albo chociaż nie da sobie pomóc. Co do wyglądu… no cóż… tu właściwie nie mam jakiś konkretnych cech, które mnie odrzucają. Chociaż nie… strasznie nie lubię brodawek i kurzajek. Nie, żebym od razu skreślała ludzi z takimi defektami, ale no…

2. Jesteś czarodziejem. Jak każdy posiadasz własnego patronusa. Jak myślisz, jakie zwierze by nim było? Odpowiedź uzasadnij, oczywiście.

O kurde… Chciałabym, żeby to był lemur. Uwielbiam te zwierzęta, nie tylko z powodu Króla Juliana, choć i on odgrywa tu dużą rolę. Ale… ale nie jestem godna tak wspaniałego zwierzęcia, poza tym lemury kojarzą mi się z głupotą (to akurat mam!) i wyniosłością, której nie mam. Bardziej chyba przypominam owcę. Nie dość, że z wyglądu, to jeszcze jestem typowo stadnym osobnikiem. W tłumie zgrywa twardziela, a w samotności, w obawie przed wilkami, trzęsie się jak galaretka, o. Poza tym, to takie pocieszne stworzonka <3

3. Co jest w stanie cię dogłębnie wzruszyć? Podaj klika przykładów.
Uuu… tu będzie trochę ciężko. Chciałabym powiedzieć, że wzrusza mnie pan Dariusz od Karolinki, ale hmm… to nie będzie dobry przykład do tak poważnego pytania! 8)
Okej, ryczę na filmach, kiedy umierają moi ulubieni bohaterowie, choć na tę chwilę przypominam sobie tylko dwa filmy, na których ryczałam jak bóbr – Moulin Rouge i Troja. Inne też mnie jakoś tam wzruszają, ale nie w takim stopniu. No i pełno razy ryczałam ze wzruszenia nad jakąś książką, hyhy. W życiu codziennym… hmm… chyba jeszcze nie było takiej sytuacji, kiedy naprawdę bym się wzruszyła…


Klepnę sobie… Lily vel Spencer 8D
1. Utożsamiasz się ze swoimi postaciami? Nadajesz im jakieś swoje cechy, zainteresowania?
2. Jaki kolor najlepiej cię określa? Dlaczego akurat ten?
3. I teraz walnę jakieś filozoficzne czy cóś… Nie, dobra. Nie wymyślę nic ambitnego, Soł… W jakiej kreskówce chciałabyś się pojawić? Dlaczego akurat w tej i co byś zrobiła?
Powrót do góry Go down


Lilyanne Wayland
Lilyanne Wayland

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : fachowe robienie zdjęć lucjanowi pod prysznicem ♥
Galeony : 142
  Liczba postów : 270
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1323-lilyanne-wayland#35758
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1312-lilyanne-wayland?highlight=Lilyanne+Wayland
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyPią Sie 26 2011, 13:09;

1. Utożsamiasz się ze swoimi postaciami? Nadajesz im jakieś swoje cechy, zainteresowania?

Ahaha, jak bym napisała 'tak, jestem bardzo podobna do Spencera!', większość ludzi uznałaby mnie za nienormalną, no ale nic. 8D Możliwe, że coś tam mam z moich postaci. W przypadku Lil jest to chyba wrażliwość i oddanie oraz pomoc przyjaciołom. Towarzyskość... chyba raczej nie, bo nie obracam się wśród wielu ludzi i ciężko mi jest złapać z kimś kontakt, więc zazwyczaj sama tego nie robię. Mam dwie najwspanialsze przyjaciółki we wszechświecie, które absolutnie kocham i nie wymieniłabym na nic innego, i to mi w zupełności wystarcza. Jak tak teraz czytam KP mej postaci (tak, tak, zupełnie zapomniałam, co też tam ponawypisywałam!) to dochodzę do wniosku... że opisałam osobę, którą mogłabym być i dodałam jej kilka moich cech. No, z wyjątkiem tego całego porządku, co muszę, z bólem serca, przyznać. Owszem, przeszkadza mi bałagan i czasem już coś ogarnę, ale to tak na szybko i cześć! Jestem leniem, co mi z lubością wytykają rodzice, choć naprawdę się staram jak mogę, ale to różnie bywa.
Natomiast Spencer... cóż, nie jestem taką ofiarą losową, nie rzucam się i nie wyznaję też miłości wszystkiemu, co się rusza. Spencer jest wynikiem mej głupoty i wariactwa oraz pustej bani, że tak powiem. Po prostu przypomniałam sobie moje wiejskie rozmowy z Madzią i jazdę czerwonym traktorkiem dziadka 8D. Tak, w tej chwili robię z siebie idiotkę, ale pamiętam, jak chodziłyśmy razem po wsi, piszcząc na widok kombajnów i ciągników. Jeden miły pan zaproponował nam nawet przejażdżkę, a ryzyka wielkiego nie było, bo na tej wiosce się wszyscy znają. 8). Którąś noc z kolei nie mogłam zasnąć, a że pomiędzy 3:00 - 4:30 mi całkowicie odwala... pisałam to, co pisałam. Stworzyłam ofiarę, która lubuje się w wiejskim życiu i która jest wielkim kujonem, oraz jest gnębiona przez większość społeczeństwa, w tym przez własną siostrę. Kasia mi pomogła tylko z nazwiskiem i napisałam jej, że koniecznie musi się zaczynać od Mc. Rzzuciła mi McGovney, na co ja od razu zareagowałam krótkim "JAK MAK GÓWNO". No idealnie wiejsko, czyż nie? Wtedy powstało też łajno i widły, które zostały jego znakiem rozpoznawczym. Chciałam zrobić durną postać, a że Lil nikt nie kojarzył, to za namową Kasi wysłałam KP, bo żadnego ryzyka nie było. Ach, no i byłam pewna, że on się zupełnie tu nie przyjmie, zostanie wyśmiany i porządnie zjechany przez tutejszych użytkowników, więc się trochę... zdziwiłam. 8D
Cholera, strasznie odbiegłam od tematu i się trochę rozpisałam, więc wybacz człeku, który chciał to w ogóle czytać. No, i szczerze mówiąc, byłoby tak, że gdyby nie Kasia, Spencer leżałby na dnie mej szuflady, a i Lil by po jakimś czasie zniknęła. Do tego mam wrażenie, że kompletnie nie umiem prowadzić mych postaci i często się wkurzam, że je niszczę. Cały czas myślę, że robię to źle, bądź mogłabym to zrobić lepiej.

2. Jaki kolor najlepiej cię określa? Dlaczego akurat ten?

Kolor mnie określa? A może w ogóle? Jejku, jestem zbyt durna na takie głębokie pytania! Może jakiś turkus, błękit morski? Spokojny i ufny, ale w razie czego burzliwy i potrafiący się obronić. Ewentualnie wrzos, bo jest taki delikatny, wiadomo od razu, że jeżeli byłby istotą żyjącą, to wrażliwość byłaby jego drugim mieniem! Albo zieleń! KURCZAKI, NIE MAM POJĘCIA.
I tak moim ulubionym kolorem jest sinokoperkowyróż 8).

3. I teraz walnę jakieś filozoficzne czy cóś… Nie, dobra. Nie wymyślę nic ambitnego, Soł… W jakiej kreskówce chciałabyś się pojawić? Dlaczego akurat w tej i co byś zrobiła?

OMATKONIEWIEM. Ale chciałabym być kimś niedobrym, aby było ciekawie i inaczej!
Najchętniej to w Rodzince Addamsów! Tylko, że to jest film i serial... Ale kreskówka też została wyprodukowana, która mi absolutnie nie przypadła do gustu, bo była zbyt kolorowa i za mało było tego mroku, dlatego całym sercem jestem przy serialu, który swego czasu puszczany był z Gęsią Skórką na FoxKids i Jetix, czy jakoś tak. Tam wcieliłabym się w kogoś całkowicie innego, niż jestem. Na przykład byłabym jakąś jedyną przyjaciółką Wednesday, i razem męczyłybyśmy ludzi i siebie nawzajem wymyślnymi torturami 8). Ewentualnie mogłabym zostać Atomówką! Ratowałabym świat przed potworami, a jakieś lasery, czy też gwiezdny pył, ciągnąłby mi się z tyłka, czy tam nóg przy lataniu. Na koniec jednak zakochałabym się w Mojo Jojo i bym za niego wyszła, oraz toczyłabym walki po stronie zła i mroku przeciwko trzem siostrzyczkom. Ale ja jestem niedoobra! :<

Klepnę sobie Katarzynę, Katarzyna pod pierzynę... 8) To znaczy, Melonku, choodź!

pytanie pierwsze:
pijesz?
palisz?
ćpasz?

...

TO MOŻE HARRY POTTER?

pytanie drugie:
Wyobraź sobie sytuację następującą:
Jesteś samotna, mieszkasz w jakimś Pierdziszewie Dolnym czy innym zadupiu, prowadzisz nudne życie polegające na dojeniu krów i zarzynaniu świń, sprzątaniu obory oraz od czasu do czasu chodzisz pasac barany. I nagle nadarza się okazja by wyjechac ze wsi do miasta i zostac pomocnikiem na cmentarzu (twoje zadania są następujące - otwieranie trumien i przesypywanie kości z jednej do drugiej, tak aby w grobowcach było więcej miejsca - czyż to nie jest oszczędne rozwiązanie!). Moje pytanie brzmi następująco, czy porzuciłabyś te pola malowane zbożem rozmaitem, wyzłacanych pszenicą, posrebrzanych żytem na rzecz ergonomicznego zagospodarowania cmentarzy?

pytanko trzecie:
Wszyscy wiemy, że Twoim niedoścignionym wzorem jest Jola ER. To znaczy, Rutowicz.
DLACZEGO?
Powrót do góry Go down


Luke Gringott
Luke Gringott

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Legilimencja i oklumencja, teleportacja
Galeony : 292
  Liczba postów : 674
http://czarodzieje.org/t1383-luke-gringott
http://czarodzieje.org/t1419-luke-gringott
http://www.lastfm.pl/user/hollywoodo
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyPią Sie 26 2011, 14:00;

1. pijesz?
palisz?
ćpasz?
TO MOŻE HARRY POTTER?


Tak, piję. Wodę mineralną. Dwie butelki dziennie. I hektolitry herbaty. Przeróżne smaki, wiesz, owoce leśne, cytrusy, malinowa, truskawkowa, mięta.. No wszystkie jakie są. Lipton, of kors! Klepanka - Page 5 Obraz1w
A palę! U babci w piecu. Zawsze zakładam czerwone gumiaki. To znaczy, zakładałam, bo ostatnio mi je Helga.. NO ZAZNACZYŁA NA NICH SWÓJ TEREN. I teraz mam nowe, niebieskie! Ale do rzeczy. Zakładam te niebieskie gumiaki. One mają takie śliczne kwiatuszki! A dokładniej jednego. NO OKEJ. No to wkładam je na swoje patyki, gwizdam na psa, Reksia. Czy to nie cudowne imię dla psa? ... No i idę z Reksiem przez podwórko, ostatnio dołączała nawet Helga. Tzn. robiła to, bo teraz jest chora :( Więc ja i Reksio idziemy do szopy. I potem, jako rasowy drwal rąbię drzewo, dopóki nie przyleci babcia OMATKOBOSKADZIECKOTYSIĘCHCESZZABIĆ! i nie zrobi tego za mnie, bo zawsze kończy się krwawiącymi palcami i Reksiem, który wyje, bo czuje krew. Coś jest z nim nie halo, bo zawsze mdleje, jak ją widzi. Krew, nie babcię. No i jak babcia Cela już to drewno urąbie to idzie gotować dalej rosół, a ja ładuję je do koszyka. I razem z psem targam to wszystko do domu, bo wiadomo, czasami cięższe ode mnie, ale nie dam sobie nikomu pomóc, a pfff. Jak już wejdę do domu to zawsze jest wrzask, że podłogę zabrudziłam buciorami i muszę ją myć, chociaż ja potrzeby nie widzę, bo na wieczór i tak znowu cisnę do szopy. Ściągam moje gumiaki i uwaga - ładuję drewno do pieca. Takiego ładnego, starego! Moja prababka go kupiła! Wiesz, Rozalka. No i mam nadzieję, że ta odpowiedź Cię usatysfakcjonowała. :3
Oczywiście, że ćpam. Jeszcze nie wiem co dokładnie, bo diler nie chce mi zdradzić, ale cóż. Nie ma innego wyjścia. Muszę coś brać, no bo po czym mam takie chore sny z Ekierką i NNN w roli głównej? Albo ksiądz śpiewający piosenkę o bananach na pogrzebie moich rodziców? neutral No, soł widzisz, coś w tym jest. Możliwe, że to Ty tak na mnie działasz, ale mniejsza o to. W każdym bądź razie - heroina to to nie jest. Zdecydowanie za słaba na takie odloty, jakie miewam ja.
HARRY POTTER POWIADASZ? Nie, nie, nie. O wiele bardziej wolę Voldemorta. Chociaż do Pottera pasuję pod względem wzrostu. Oboje jesteśmy takimi kurduplami. Ale chyba wszyscy wiedzą, iż najbardziej kocham Dracona. Klepanka - Page 5 Obraz1w I jesteśmy w szczęśliwym związku małżeńskim już kilka ładnych lat. Razem chodzimy na spotkania Śmierciożerców, gdzie spotykamy się z Dżejsem, Tobą i Stefkiem serducha O, lubię też sobie pogawędzić z Severusem o szamponach! On podobno używa Dove, a ja nadal uważam, że Timotei jest najlepszy. Cóż, oby mnie posłuchał - na dobre mu to wyjdzie. A z Bellatrix uwielbiam znęcać się nad pająkami. Wyrywamy im nóżki, walimy Cruciatusa i hej ho! To moja bff Klepanka - Page 5 Obrazft Dodatkowo potajemnie wyję sobie z Remusem do księżyca, a Tonks na moje życzenie zmienia kolor włosów. Bo to takie fascynujące! No i oczywiście SYRIUSZ. Razem parę razy zwialiśmy już z Azkabanu, ach. Cudowne jest życie czarodzieja. A małego Bogdana zabieram na spacery do Hogsmeade. On też najbardziej lubi Wrzeszczącą Chatę!
I tak tylko uprzejmie wspomnę - SKĄD WIEDZIAŁAŚ, ŻE FLIRTUJĘ Z KSIĘDZEM NATANKIEM?! Klepanka - Page 5 Obraz1w

2. Wyobraź sobie sytuację następującą: blablabla.
Nie musiałam się namyślać ani sekundy. Pewnie, że bym się stamtąd wyrwała. Nie nadaję się na to, aby wieść wiejskie życie. Owszem, z Tobą dałabym radę, ale sama? Noł, noł, noł. Zwariowałabym tam. Po pierwsze - nie umiem doić krów. Więc umarłabym z pragnienia. A owieczki pewnie też by mi serka nie robiły, soł, bieda z nędzą i tyle. Jestem typowym mieszczuchem, choć na wieś lubię jeździć. Nie przeszkadzałaby mi praca na cmentarzu. Być może dlatego, że widok kości mam na co dzień, na własnym ciele! Ale nie no, to nie takie straszne. Przecież to tylko kości, nie? :face: Zapewne moje wykonywanie obowiązków wyglądałoby następująco: NO TO TERAZ Z TEGO GROBU DO TAMTEGO, KASIU! OKEJ. AAAAAAAAAAAAA! PAJĄK! I już mnie nie ma. I dopóki bym go nie zabiła bądź by mi nie uciekł nie byłabym w stanie dotknąć jakiejkolwiek rzeczy w pobliżu której go zauważyłam.
Tak więc - porzuciłabym tą wieś Pierdziszewo Dolne, chociaż ona brzmi tak mraśnie.. Nawet sam Mickiewicz nie przekonałby mnie to powrotu na to zadupie, ot co.

3. Wszyscy wiemy, że Twoim niedoścignionym wzorem jest Jola ER. To znaczy, Rutowicz.
DLACZEGO?

O kurza twarz neutral Skąd wiedziałaś i jak mogłaś zdradzić taką tajemnicę?! Idę zrobić dfaiścia przysiaduf, aby się uspokoić :<
No dobra, jestem. Och, Jolę kocham za wszystko. Zdecydowanie chciałabym wyglądać tak, jak ona, ale wiadomo, takiej piękności się nie da nawet skopiować! :( Tak więc jestem jej żałosną imitacją. Oczywiście główną rolę gra tutaj.. KONIK. Nie kociak - KONIK TYM RAZEM. No kto by nie chciał takiego pluszowego różowego kochanego skarbusia?! NO KTO?! A właśnie, nie ma takich osób, ale sorry, byłam pierwsza.
No nie mogę wybrać jednej rzeczy dlaczego. To się po prostu czuje! Wiesz, idziesz, widzisz ją nagle na ekranie i BACH! Magia normalnie! Lucian miał tak samo z Johnnym Bravo. Mówię ci. Fascynujące zjawisko!
ALE I TAK JOLKA MA ŚLICZNE PAZNOKCIE. I JEST MISZCZEM OD MAKIJAŻU Klepanka - Page 5 Obraz1w

:face:

Klepię Audrey 8)
1. Czego się najbardziej boisz? Jakich miejsc unikasz? Dlaczego?
2. Możesz nauczać dowolnego przedmiotu w Hogwarcie. Który by to był?
3. Dajmy na to.. Przed jeden dzień jesteś.. BANANEM. Ale uwaga. Byłby to owoc niezwykły, bo mógłby chodzić, myśleć, mówić... Co byś zrobiła w ciągu tych 24h? 🍌
Powrót do góry Go down


Chiara Ana Morello
Chiara Ana Morello

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja, jasnowidzenie
Galeony : 356
  Liczba postów : 702
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2988-chiara-ana-morello
http://czarodzieje.my-rpg.com/t3065-chiara
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyWto Wrz 27 2011, 19:30;

Aud :zak:
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyWto Paź 18 2011, 17:18;

dłużej zwlekać nie mogłam, no xddddddddddd

1. Najbardziej boję się utraty przyjaciół tak doszczętnie i do końca, bo już po jednym razie jest mocno źle. Czyli ogólnie chyba samotności, nie znoszę tego, chociaż czasem wiadomo, trzeba. A z takich rzeczy bardziej materialnych, to zdecydowanie noży i ostrzy. Unikam i strasznie uważam jak coś kroję, to musi śmiesznie wyglądać xd Miejsc unikam... chyba nie unikam. Zimnych, śmierdzących... Nie wiem no XD

2. Omg, zaklęcia, to takie najbardziej magiczne, klasyczne i w ogóle <3 Fajnie byłoby sobie tak machać różdżką i znać tysiące formułek, które by wychodziły xd prawie wszystko na twoje zawołanie, lubię to :lubie:

3. Zmieniłabym swój zapach i kolor, to po pierwsze, bo bananów nie lubię :C to akurat owoc, którego kompletnie nie trawię, już szybciej zjem jabłko, którego nie cierpię. Co innego taka truskawa <33 W każdym razie na pewno podensiłabym sobie i poreklamowała CZ jako banan :3

klepię... auhhudbuddbdufb... Borisa/Ksiu/Śliwkę/Jerzego/Dżejka
1. Wyobraź sobie że po śmierci stajesz między ziemią a niebem w tak zwanym czyśćcu. Nie wiesz czy pójdziesz na gore czy na dół. Jesteś tam z pięcioletnią dziewczynką, z biednego domu i milionerem. Bóg daje Ci możliwość powrotu do Twojego dawnego życia, dodatkową opcją Możesz "oddać" swój prezent któremuś z towarzyszy. Co robisz? Wracasz do swojego życia czy oddajesz tą możliwość komuś? Jak oddajesz to napisz komu. (pytanie Gilberta, ponawiam, bo mi się bardzo podoba <3)

2. Gdzie chciałabyś najbardziej pojechać i dlaczego? Co robiłabyś w tym miejscu? (oryginalność, fak je)

3. Udowodnij mi, że... nie wiem, udowodnij mi coś ciekawego XD
Powrót do góry Go down


Simon Lewis
avatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 149
  Liczba postów : 1357
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptySob Lis 19 2011, 00:05;

Aud pytanie nr jedne jest MOJE!
Powrót do góry Go down


Jiri Broskev
Jiri Broskev

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 217
  Liczba postów : 335
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2958-jiri-broskev
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2959-jiri-broskev
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9752-jiri-broskev#273766
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptySob Lis 19 2011, 13:38;

1. Wyobraź sobie że po śmierci stajesz między ziemią a niebem w tak zwanym czyśćcu. Nie wiesz czy pójdziesz na gore czy na dół. Jesteś tam z pięcioletnią dziewczynką, z biednego domu i milionerem. Bóg daje Ci możliwość powrotu do Twojego dawnego życia, dodatkową opcją Możesz "oddać" swój prezent któremuś z towarzyszy. Co robisz? Wracasz do swojego życia czy oddajesz tą możliwość komuś? Jak oddajesz to napisz komu.

Hm, zapewne mogłabym napisać, że wspaniałomyślnie komuś bym oddała taką możliwość, ale nie wiem czy tak by się stało. Podejrzewam, że ostatecznie egoizm wziąłby górę nad samarytańskimi odczuciami, niestety. Jeżeli jednak naprawdę zdecydowałabym się to komuś oddać, to chyba wybrałabym milionera. Nie wiem, wydaje mi się, że biedna dziewczynka miałaby więcej szczęścia w niebie, aniżeli na marnym, ziemskim padole. Milioner mógłby jeszcze coś zmienić, nie wiem, oddać kasę na cele charytatywne, cokolwiek. Choć pewnie szybko po powrocie na ziemię by o tym zapomniał. Dlatego wybór jest ciężki, a ja nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie.

2. Gdzie chciałabyś najbardziej pojechać i dlaczego? Co robiłabyś w tym miejscu?

Do Grecji, oczywiście! Co prawda nigdy nie byłam, ale z tego, co inni mi o niej opowiadali i ile albumów oraz przewodników pochłonęłam, to stwierdziłam, że tam będzie mi najlepiej. Klimat, ludzie... poza tym jedzenie, kultura, historia... wszystko jest absolutnie cudowne. Co bym robiła? Zwiedzała wszystko, co możliwe. I kosztowała różnych dań. Na plażę raczej bym się nie zapuszczała, może ewentualnie raz, żeby porównać z naszym Bałtykiem, HEHE.

3. Udowodnij mi, że... nie wiem, udowodnij mi coś ciekawego XD

erm... no dobra, nie jest to nic ciekawego i wszyscy pewnie o tym wiedzą, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy:

nieścisłość 1/3
Klepanka - Page 5 1a_
Klepanka - Page 5 2a
Klepanka - Page 5 3a
no i wychodzi na to, że to nie jest pełne 1
Klepanka - Page 5 4
oczywiście nie ja na to wpadłam, ale mniejsza. Tzn. to się chyba tyczy różnic w skończoności i nieskończoności, ale i tak moim zdaniem ciekawe odkrycie.

klepię Simona
1. Czy zjadłabyś człowieka, gdyby oferowali Ci za to mnóstwo pieniędzy? Nie wiem, miliardy funtów np.
2. Najfajniejsza gra, w jaką kiedykolwiek grałaś? Nie musi być komputerowa, jakakolwiek, nawet z dzieciństwa.
3. Jak myślisz, co będzie po śmierci? O ile w ogóle coś będzie?

sorka, że takie durne pytania ale nie mam pomysłu.
Powrót do góry Go down


Simon Lewis
avatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 149
  Liczba postów : 1357
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyNie Lis 20 2011, 00:12;

1.Czy zjadłabyś człowieka, gdyby oferowali Ci za to mnóstwo pieniędzy? Nie wiem, miliardy funtów np.

Nie chyba nie. To dziwne. Może jakby by było ładnie podany i nie wiedziałabym co jem. Może okazało by się smaczne. NIE. Po dłuższym zastanowieniu bym tego nie zrobiła. Miałabym do końca życia wyrzuty sumienia.

2.Najfajniejsza gra, w jaką kiedykolwiek grałaś? Nie musi być komputerowa, jakakolwiek, nawet z dzieciństwa

Raczej nie grywam w gry. CHOCIAŻ WIEM! „Szalone Emerytki”! Generlanie polegało to na tym że na szynach od kolejki stawiało się wózki z starymi babciami (plastikowe) i robiło się wyścigi. Dostałam ją kiedyś od ojca, chyba na pierwsze święta gdy z nami nie mieszkał. Dopóki się nie zepsuło, robiło furorę <3

3.Jak myślisz, co będzie po śmierci? O ile w ogóle coś będzie?

Czasem. Jak mam doła. I jak zasypiam. I jak wracam ze szkoły. Ale myślę w takim pozytywny sensie. Jako ateistka, uważam że śmierć to nic złego. Wręcz przeciwnie. Dla mnie śmierć to rodzaj oczyszczenia się z starego życia. No i wierze w życie po życiu. Chciałabym być w przyszłym życiu żółwiem oO


Klepię….. Namide <3
1.Gdybyś mogła się wcielić w swoją formową postać, zrobiłabyś wszystko tak jak ona? Czy może starałabyś się zamienić Namidę w moralną osóbkę?

2.Jaki był twój najdziwniejszy sen?

3.Czy gdybyś mogła się cofnąć w czasie, jak daleko byś się cofnęła i co zmieniłą?
Powrót do góry Go down


Namida Kirei
Namida Kirei

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 146
  Liczba postów : 1320
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyNie Lis 20 2011, 00:37;

1.Gdybyś mogła się wcielić w swoją formową postać, zrobiłabyś wszystko tak jak ona? Czy może starałabyś się zamienić Namidę w moralną osóbkę?

Namida ogólnie jest taką... wymarzoną mną w wersji męskiej i japońskiej. Pewny siebie przystojniak, świetny muzyk i w ogóle. Ale w większości kwestii jest podobny do mnie. Robi rzeczy, których ja w rzeczywistości bym nie zrobiła, jak na przykład zdrady czy coś w tym guście. Ale pewnie raczej nie. Namiś to Namiś, on musi być niemoralny 8D

2.Jaki był twój najdziwniejszy sen?

Najdziwniejszy... ja miewam dużo różnych dziwnych snów... Ale najgłupsze są chyba moje sny erotyczne. Nie będę ich przybliżała dokładnie, no bo BEZ PRZESADY, ale tak. A tak z takich "normalnych" snów, to najdziwniejszy był taki jeden... że miałam dziecko, syna dokładniej... I nie wiem, z kim je miałam i w ogóle... ale jak od zawsze marzę o córce, to teraz to nie pogardziłabym synkiem, bo w tym śnie tak uroczo z nim wyglądałam xD No i w sumie to na tyle... Dziwny też miałam sen, jak śniło mi się, że kładę się spać i po ułamku sekundy dosłownie w rzeczywistości się obudziłam (zadzwonił głupi budzik) i czułam się, jakbym faktycznie spała tylko chwileczkę i caaały dzień chodziłam nieprzytomna...

3.Czy gdybyś mogła się cofnąć w czasie, jak daleko byś się cofnęła i co zmieniła?

Ja ogólnie jestem zdania... Że niczego w życiu nie można żałować. Że jeśli w życiu kiedyś stało się coś złego, ale w teraźniejszości jest już dobrze, to przeszłości nie powinno się żałować. Tak, jak to, że byłam kiedyś w mega toksycznym związku... skończył się, ale dzięki temu, że był, to poznałam moją aktualną życiową miłość, i teraz jestem szczęśliwa. Więc gdyby nie to złe, to nie było by teraz dobrze. No, ale jeśli już faktycznie cofnęłabym się w czasie... To pewnie lepiej rozegrałabym pewne rzeczy. Najpewniej wzięłabym się zmusiła, żeby lepiej się uczyć, a nie, przesrałam całe gimnazjum i liceum i teraz na studiach dostaje po dupie... No, więc w sumie pewnie tyle... No, i może lepsze towarzystwo bym sobie zapewniła. Bo też się w takim gronie obracałam, że szkoda gadać i cud, że w wieku 15 lat w ciąże nie zaszłam, no ale... No, to tak ogólnie. I może bardziej o rodzinę bym zadbała...? Tak, wydaje mi się, że tak bym właśnie zrobiła.


Kleeeepię...? Haru, niech będzie, o! nyan
1. Jaki jest Twój ulubiony cytat, nie ważne, czy z książki filmu czy czegoś innego, i dlaczego akurat taki a nie inny?
2. Czy uważasz, że Twój znak zodiaku (jaki by on nie był xD) dobrze Cię opisuje? Bo wiadomo, że każdy znak ma jakąś tam swoją charakterystykę.
3. Gdybyś mogła zmienić imię - to na jakie byś je zmieniła?
Powrót do góry Go down


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptySob Gru 17 2011, 22:05;

Haru :zak:
Powrót do góry Go down


Harukichi Yamato
Harukichi Yamato

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 28
Czystość Krwi : 0%
Galeony : 27
  Liczba postów : 198
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyNie Gru 18 2011, 22:17;

No jestem jestem 8)

1. Jaki jest Twój ulubiony cytat, nie ważne, czy z książki filmu czy czegoś innego, i dlaczego akurat taki a nie inny?


W sumie nie mam żadnego ulubionego cytatu z książki. Owszem, czytam dużo, lecz dotychczas nie mam jakiegoś ulubionego. Jeżeli bym miała to pewnie wzięłabym go sobie głęboko do serca. W sumie jak sucharki dosłownie biorę do serca, to tak samo jak i z cytatami będzie 8D. A w której książce bym jakiś znalazła? Od jakiegoś czasu mam fazę na ,,Zwiadowców" i ogólnie to tam bym jakiś ładny znalazła. W filmach to od groma mam hue hue :face: Szczególnie w komediach i z mojego nieśmiertelnego filmu ,,Madagaskaru" <333. O każdej porze dnia cytowałabym każdy tekst Melman czy Alexa - tytułowych postaci tego filmu.

2. Czy uważasz, że Twój znak zodiaku (jaki by on nie był xD) dobrze Cię opisuje? Bo wiadomo, że każdy znak ma jakąś tam swoją charakterystykę.


W stu procentach mnie opisuje! Co tydzień, kiedy mama kupuje gazetę (teletydzień, kropka tv czy inna tak gazeta, aczkowliek te dwie pierwsze najczęściej :face:) czytam po czym myślę sobie czy to na pewno się spełni. Rzadko, ale w sumie fajnie się takie horoskopy czyta. A co do mojego znaku. W moim przypadku mój znak zodiaku to wodnik. Nie wiem czemu, ale bardzo lubię mój znak. ,,Cicha woda, brzegi rwie" - to określenie najczęściej dają do tego znaku i zgadzam się z tym.

3. Gdybyś mogła zmienić imię - to na jakie byś je zmieniła?

Rodzicie pokrzywdzili mnie imieniem Paulina(z góry przepraszam wszystkie Pauliny :c) Sama nie wiem na jakie bym zmieniła. Ale w tej chwili moją faworytką jest dość nietypowe imię, a mianowicie Kunegunda :face:. Mam słabość do tego imienia. Często mi się kojarzy z czarownicą, z kimś roztrzepanym, niezależnym. Uwielbiam je i nawet biorę je sobie do bierzmowania XDD.


Klepięęęęę Sam-Wiesz-Kto :face: (Tak, Ciebie Jo!)

1. Jak byś zareagowała na wiadomość, gdyby Justin Bieber był twoim zaginionym bratem? xd

2. Wyobraź sobie, że mieszkasz na pustyni ze swoją najlepszą przyjaciółką. Staracie się jakoś razem stąd wydostać. Nagle przed waszymi oczyma ląduje ekskluzywny helikopter i proponuje powrót do domu. Tyle, że jest tylko jedno miejsce. Co byś zrobiła? Zachowała się jak totalna egoistka i sama poleciała czy ustąpiła swej najlepszej przyjaciółce?

3. Czy wzięłabyś udział w reklamie jakiegoś supermarketu?
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Klepanka - Page 5 QzgSDG8








Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyNie Gru 18 2011, 22:35;

1. Jak byś zareagowała na wiadomość, gdyby Justin Bieber był twoim zaginionym bratem? xd
yyyyyyyyyyyyy
O_O
a to on jeszcze żyje?
nie mam pojecia
to chyba jest niemożliwe

2. Wyobraź sobie, że mieszkasz na pustyni ze swoją najlepszą przyjaciółką. Staracie się jakoś razem stąd wydostać. Nagle przed waszymi oczyma ląduje ekskluzywny helikopter i proponuje powrót do domu. Tyle, że jest tylko jedno miejsce. Co byś zrobiła? Zachowała się jak totalna egoistka i sama poleciała czy ustąpiła swej najlepszej przyjaciółce?
e tam jedno miejsce, ścisnęłybyśmy się na nie we dwie 8)
a jak serio byśmy się nie zmieściły, to poprosiłabym o jakieś coś do picia, etc i dalej byśmy razem wędrowały, bo samemu to tak smutno

3. Czy wzięłabyś udział w reklamie jakiegoś supermarketu?
no pewnie 8D

klepię Villemoooo
1. Co cię popchnęło do tworzenia postaci dziewczyny? Tak masz czy to twoja pierwsza? A jak tak masz to czemu!
2. YYYM co planujesz na sylwestra?
3. kiedy przestałeś wierzyć w istnienie świętego mikołaja? dlaczego?
Powrót do góry Go down


Villemo Ingrid Pritchard
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 153
  Liczba postów : 237
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyPon Gru 19 2011, 20:22;

1. Co cię popchnęło do tworzenia postaci dziewczyny? Tak masz czy to twoja pierwsza? A jak tak masz to czemu!
2. YYYM co planujesz na sylwestra?
3. kiedy przestałeś wierzyć w istnienie świętego mikołaja? dlaczego?

1.) Często tak robię. Czemu? No nie wiem, staram się nie ograniczać, tylko dobrze się bawić :D Zresztą dziewczyną mi się lepiej pisze niż facetami Oo

2.) Sylwester spędzę na sali treningowej w Londynie. Być może będzie symboliczny kieliszek szampana. Mam sporo do nadrobienia przez chorobę.

3.) Nie pamiętam bym wgl. W niego wierzył Oo No ale jak każdy dzieciak, pewnie w niego wierzyłem. :) Hmm pewnie jakoś w gimnazjum, tak sądzę. Co mnie skłoniło? Sądzę że to mógł być ciągły brak prezentów o których się tak słyszało :D

Klepię...Hmmm... DES!

1. Co cie skłania do robienia nowych postaci?
2. Kogo najbardziej lubisz w HP (Uzasadni)
3. Co byś zrobiła, gdyby okazało się że Święty mikołaj istnieje naprawdę?
Powrót do góry Go down


Aileen Desiree Weaver
Aileen Desiree Weaver

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 285
  Liczba postów : 362
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyPon Gru 19 2011, 21:24;


1. Co mnie skłania do robienia nowych postaci? E...no nie wiem xD Mam dwie na razie a Vic to kompletny niewypał, więc trzeba ją nadrobić 8D A tak w ogóle to robienie postaci uzależnia xDD Mam tyle pomysłów na nowe że to jest po prostu szok :D Ale jak już do samego tworzenia przychodzi to pustka w głowie^^ Teraz mam problem ze znalezieniem fajnego modela beczy

2. Hem...mam wiele ulubionych postaci. Głównie czarne charakterki bo inni są za słodcy xD A więc uwielbiam Draco serducha jest taki zły i tajemniczy...ale fajnie by było gdyby grał go inny aktor. Nie cierpię facetów z jasnymi włosami^^ A, i kocham Dramione ale to inna historia :face: Potem chyba będzie Snape :D Od prawie samego początku wiedziałam że on nie jest zły 8D A jego historia opisana w Insygniach śmierci..."-After all this time? -Always." Ryczałam jak bóbr. Kocham Voldka :D Nie wiem czemu, jest śmieszny XD Ma fajny łysy łeb i nozdrza :P A dalej to będzie Syriusz (ot tak, po prostu go lubię). Zgredek, był taki faaaaajny [*] Szkoda że JKR go uśmierciła :C Lubię też Lunę, jest tak głupia i dziwna że aż fajna (jak nasza Quenia albo Spencer :3 ) I trochę się z nią utożsamiam^^ Moją ulubioną smierciożerczynią jest Bellatrix. Ma fajny śmiech i teksty: "ecie pecie mały Potter" 8D I to chyba wszyscy :P
3. Wyrwałabym mu brodę :devil: A tak na serio to nie wiem XD Pewnie bym sobie coś zażyczyla, no i chciałabym go poznać C:

A teraz klepię...Aud xd Nie umiem wymyślać pytań ;<

1. Twój ideał mężczyzny. Możesz podać też nazwisko aktora, modela któy Ci się najbardziej podoba :3
2. Jak i kiedy zaczęła się twoja przygoda z HP, jak trafiłaś na to forum, czy grasz na wielu o tej tematyce?
3. Kim z HP chciałabyś najbardziej być? I dlaczego akurat tą osobą?

Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Klepanka - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 EmptyPią Sty 20 2012, 08:33;

1. Ojeeej, ideał, hm. Zewnętrznie to na pewno długie włosy. Jasne, ciemne, bez różnicy, długie po prostu, tylko żeby wyglądał porządnie, a nie jakiś wymoczek, któremu nie pasują. Bandanka na łbie - nie pogardzę. Na ręce też może być, ewentualnie. Trampki albo glany, błagam tylko nie kolorowe spodnie. Kolor oczu mi zwisa, niech pasują do ogółu. Ładny uśmiech. Nie wygląda jak pedał ani pedofil : > Jest całkiem przystojny i bardziej przystojny niż ładny. Pewnie jakaś koszulka z zespołem, na przykład Led Zeppelin. Może być hipisem, metalem, tylko niech się myje. No. A z charakteru, w sumie ciężko mi wymienić cechy, bo po prostu nie mam takiego ideału. Raczej zdolny i ambitny, nie pali nałogowo, zafajczy od czasu do czasu. Nie szpaner, nie skejt, nie skin i tak dalej. No wiadomo, że miły i w ogóle, ale NIE NUDNY. Zawsze znajdzie się z nim jakieś zajęcie i jest fajnie. Pozytywnie.

2. Zaczęła się w II klasie podstawówki, tj. 8 lat temu, kiedy byłam u przyjaciółki i oglądałyśmy film. Pożyczyła mi pierwszą część i tak oto jestem tu, po tylu latach. Z czasem przeszła mi mania na HP, bo w sumie najbardziej ze wszystkiego urzeka nie historia, a świat. Na forum trafiłam, uwaga, dzięki spamowi na blogu grupowym, na którym wtedy pisałam, ale umierał bardzo szybko. Przeczytałam regulamin (serio) i zarejestrowałam się, bo się spodobało. Do tego stopnia, że zaangażowałam się nie tylko w pisanie postów. No i jestem tu już pewnie ponad półtora roku. A CZARODZIEJE to pierwsze i jedyne forum RPG na jakim piszę <3

3. W zasadzie to nikim xD Ale jeśli już miałabym wybierać, to padłoby chyba na Tonks. Z prostych powodów - odgrywa sporą rolę w książce, ale nie należy do tych najgłówniejszych bohaterów. I jest metamorfomagiem.

ponawiam pytania, bo jest wcześnie i zimno oraz klepię pierwszą osobę, która raczy odpisać :3
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Klepanka - Page 5 QzgSDG8








Klepanka - Page 5 Empty


PisanieKlepanka - Page 5 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 5 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Klepanka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 15Strona 4 z 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Klepanka - Page 5 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-