Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Tablica ogłoszeń

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość


Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 27
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Tablica ogłoszeń - Page 4 QzgSDG8
Gracz
Tablica ogłoszeń - Page 4 Empty


PisanieTablica ogłoszeń - Page 4 Empty Tablica ogłoszeń  Tablica ogłoszeń - Page 4 EmptyPią Lis 18 2011, 22:04;

First topic message reminder :
Zgubione, znalezione, odwołane, poszukiwane, ośmieszające i inne. Czego nie ma na tej tablicy? Nosiła na sobie mnóstwo ogłoszeń, zdjęć, planów i innych, ciekawych rzeczy. Zdecydowanie przydaje się tu zaglądać, ponieważ wywieszane są tu zastępstwa na lekcjach, jak i informacje o szkolnych imprezach. Jeśli coś zgubiłeś, śmiało, wywieś swoją kartkę na tablicy, a zwiększysz szanse odnalezienia. Oczywiście jeżeli trafisz na uczciwego znalazcę. Każdy wie, gdzie znajduje się tablica, dlatego śmiało można się pod nią umówić, aby nie szukać się po całym zamku.
Znajdziesz tu także najświeższy numer gazetki szkolnej. Gdybyś nie zdobył jej wcześniej, możesz przyjść w to miejsce i zabrać ten z pokaźnego stosu, umieszczonego na niewysokiej szafeczce.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość


Lucas Sinclair

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 20
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 183cm
Dodatkowo : Prefekt Naczelny
Galeony : 1454
  Liczba postów : 1928
https://www.czarodzieje.org/t18564-lucas-sinclair#529285
https://www.czarodzieje.org/t18598-landryna-lukiego#531203
https://www.czarodzieje.org/t18574-wbijac-do-lucka#529769
https://www.czarodzieje.org/t18566-lucas-sinclair#529292
https://www.czarodzieje.org/t18716-lucas-sinclair-dziennik#53577
Tablica ogłoszeń - Page 4 QzgSDG8
Gracz
Tablica ogłoszeń - Page 4 Empty


PisanieTablica ogłoszeń - Page 4 Empty Re: Tablica ogłoszeń  Tablica ogłoszeń - Page 4 EmptyPią Gru 18 2020, 15:07;

Prawda była taka, że każdy chciał pomóc Solbergowi. Nikt, kto interesował się jego stanem w tym momencie przecież nie chciał pogorszyć sytuacji, to wiadome. Jednak często bywało tak, że chcemy dobrze, a wychodzi zupełnie odwrotnie. W tym przypadku największą robotę do wykonania ma sam Ślizgon i nikt w jego otoczeniu nie zrobi tego za niego i w żaden sposób tego mu nie ułatwi, organizując mu czas na najbliższe tygodnie.
Westchnął, poprawiając ręcznik na ramionach, który już prawie spadał mu z barków, bo o nim zapomniał. Zmiął nieco przez to plakat, trzymany w ręku, jednak szybko to naprawił, prasując go między dłońmi. Z lekkiego zamyślenia na temat hasła, które widniało na papierze wyrwały go kolejne słowa Krukonki. Uśmiechnął się półgębkiem, kiedy poklepała go po ramieniu, po czym uniósł nieco pergamin, który od niej dostał.
- Postaram się znaleźć czas. - obiecał - Wzajemnie, wesołych świąt! Na razie - pożegnał się jeszcze z uśmiechem, obserwując jak dziewczyna znika w tłumie maszerujących do Wielkiej Sali uczniów. Sam również ruszył schodami, tyle że w dół, aby dostać się do lochów, wziąć prysznic, swoje rzeczy i udać na zajęcia.

//zt x2

+
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Eskil Clearwater

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 17
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 180
C. szczególne : rozczochrane włosy wołające o pomstę do nieba; wszędzie nosi ze sobą bezdenny plecak; poza lekcjami widziany w bluzach z kapturem
Dodatkowo : Półwil
Galeony : 134
  Liczba postów : 1407
https://www.czarodzieje.org/t19775-edward-eskil-clearwater#597052
https://www.czarodzieje.org/t19779-pokrecona-skrzynka-na-listy#597322
https://www.czarodzieje.org/t19776-eskil-clearwater#597057
https://www.czarodzieje.org/t20151-eskil-clearwater-dziennik#624
Tablica ogłoszeń - Page 4 QzgSDG8
Gracz
Tablica ogłoszeń - Page 4 Empty


PisanieTablica ogłoszeń - Page 4 Empty Re: Tablica ogłoszeń  Tablica ogłoszeń - Page 4 EmptyPon Mar 01 2021, 22:12;

Człapał. Nie można nazwać tego żwawym przemieszczaniem się skoro kolejna noc z rzędu skończyła się koszmarami, których nie mógł się pozbyć od dnia powrotu z ferii. Zdołał pospać raptem dwie godziny kiedy na nowo nawiedziły go wspomnienia z runicznego kręgu, gdzie to dusiła go niewidzialna siła. Tak i teraz, co noc, powracała ta sama scena. Wiercił się w pościeli, bo cały czas wydawało mu się, że coś chce go zabić. Widział w snach twarz Freddie, białka jej oczu kiedy recytowała mu grobowym tonem wizję śmierci, a potem to ona go dusiła, a nie niewidzialna siła z nordyckiej wycieczki. Po takiej nocy nikt normalny nie mógłby wyglądać dobrze. A jednak choć na twarzy Eskila było widać cienie i efekty niewyspania to nie można powiedzieć, aby wyglądał odstręczająco. Wrodzona uroda sprawiała, że nawet w kiepskim stanie miał w sobie jakiś urok. Doprawdy, nie było to jednak ani trochę teraz ważne. Roztrzepany, z wywiniętym źle kołnierzykiem, pogniecionym krawatem i mundurkiem człapał przez korytarz i ściągał ze słupków, filarów, ścian i tablic ogłoszenie związane z zaginięciem jego kameleona. Wciskał pergaminy w swoje przytulone do torsu przedramię, a robił to iście nieprzytomnie. Nic więc dziwnego, że nie zauważył stojącej tyłem do niego dziewczyny, a tym bardziej walizek ułożonych na drodze do niej.  - Aj... - potknął się o pierwszą z nich, wpadł na drugie, a wszystkie zgniecione kulki-ogłoszenia rozsypały się po podłodze i po stopach dziewczyny. Sam Eskil epicko wylądował na kolanach gdzieś pomiędzy walizkami. - CO ZA IDIOTA TU TO ROZSTAWIŁ NO! - krzyknął w geście irytacji i zaczął się podnosić, omiatając wzrokiem syf który narobił, a i walizki, które przewrócił. Podniósł spojrzenie i zobaczył w końcu ciemnoskórą dziewczynę. Zmrużył oczy i potarł kłykciem powiekę.- O. Nie zauważyłem cię. - podniósł się do pionu ale nie miał sił sprzątać tych dwudziestu paru ogłoszeń rozsypanych z podłogi. - Też się wyłożyłaś na tych głupich walizkach? Nie no, co trzeba być za tępakiem by je rozstawić na środku korytarza. - był wymęczony koszmarami na tyle, że nie dodał sobie dwa do dwóch i nie domyślił się, że te walizki mogą należeć do dziewczyny. Opuścił barki i przy tym ciężko westchnął. Próbował się odnaleźć w sobie, aby pozbierać bałagan jeśli Rangarsson ma go nie wypatroszyć za ten hogwardzki spam.

@Loulou Moreau
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Loulou Moreau

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 173cm
C. szczególne : francuski akcent, burza loków, ciemniejsza karnacja
Galeony : 835
  Liczba postów : 1047
https://www.czarodzieje.org/t18184-loulou-moreau
https://www.czarodzieje.org/t18218-loulou-m#518183
https://www.czarodzieje.org/t18443-lou-zaprasza#525367
https://www.czarodzieje.org/t18195-loulou-moreau
https://www.czarodzieje.org/t18299-loulou-moreau-dziennik#520878
Tablica ogłoszeń - Page 4 QzgSDG8
Gracz
Tablica ogłoszeń - Page 4 Empty


PisanieTablica ogłoszeń - Page 4 Empty Re: Tablica ogłoszeń  Tablica ogłoszeń - Page 4 EmptyPią Mar 12 2021, 10:42;

Stała z walizkami, sprawdzając szybko ogłoszenia, czy coś ważnego ją ominęło, gdy nagle ktoś uznał, że wzrok jest niepotrzebnym zmysłem. Być może nie powinna tak myśleć, skoro nie tak dawno niewidomy był członkiem drużyny quidditcha, ale właśnie to pokazywało, że nawet ślepy potrafił ominąć przeszkodę. W takim razie, dlaczego ktoś ośmielił się przewrócić przez jej bagaże? Odwróciła się do niego, starając się liczyć do dziesięciu. Obiecała sobie, że od teraz nie będzie chodzić tak poirytowana, jak wcześniej i warczeć na każdego, ale gdy zdała sobie sprawę, że minęła już liczbę dwadzieścia, była pewna, że to nie będzie jej najlepszy dzień.
- Pewnie trzeba być takim samym tępakiem, co ktoś, kto nie dostrzega stojących na korytarzu walizek i wchodzi prosto w nie - odpowiedziała cicho, a w jej głosie wibrowała złość. Machnęła różdżką, aby przywołać do siebie jedno z ogłoszeń, które wypadło z ramion chłopaka. Przyglądała się wieściom o zaginięciu kameleona, aby wrócić lodowatym spojrzeniem do nieznajomego. - Jesteś pewien, że się zgubił? Może jego również po prostu nie dostrzegłeś? - spytała, podając mu kartkę. Była co najmniej zła nie tyle o to, że przewrócił jej walizki, co za słowa, jakie z siebie wyrzucał, nie mając pojęcia, że mówi o niej. Dopiero teraz przyjrzała mu się, nie będąc pewną, czy widywała go wcześniej w Hogwarcie. Mimo bycia tu rok nie była pewna, czy zdążyła poznać wszystkich.
- Walizki są moje i chciałam tylko sprawdzić tablicę ogłoszeń. Uważaj następnym razem na to, co mówisz. Potrzebujesz pomocy z tym? - spytała, wzdychając lekko i wskazując dłonią na rozrzucone po posadzce papiery.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Eskil Clearwater

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 17
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 180
C. szczególne : rozczochrane włosy wołające o pomstę do nieba; wszędzie nosi ze sobą bezdenny plecak; poza lekcjami widziany w bluzach z kapturem
Dodatkowo : Półwil
Galeony : 134
  Liczba postów : 1407
https://www.czarodzieje.org/t19775-edward-eskil-clearwater#597052
https://www.czarodzieje.org/t19779-pokrecona-skrzynka-na-listy#597322
https://www.czarodzieje.org/t19776-eskil-clearwater#597057
https://www.czarodzieje.org/t20151-eskil-clearwater-dziennik#624
Tablica ogłoszeń - Page 4 QzgSDG8
Gracz
Tablica ogłoszeń - Page 4 Empty


PisanieTablica ogłoszeń - Page 4 Empty Re: Tablica ogłoszeń  Tablica ogłoszeń - Page 4 EmptyNie Mar 14 2021, 15:55;

Zirytował się postawą dziewczyny, nie zauważając tym samym winy w sobie. - Większy tępak to ten, co rozwala swoje rzeczy w przejściu i nie myśli o tym, że ktoś może mieć święte prawo w nie nieumyślnie wpaść. - warknął bo nie miał sił na swoją swobodą pogodność. Niewyspany bywał trudny do zniesienia bowiem należał do osób kochających spać nawet i do południa. A tu proszę, nie dość, że dręczyły go koszmary to potem nie mógł zmrużyć już oka przez co w końcu przestał się spóźniać na poranne lekcje. Przekładało się to na jego nastrój i niestety rzadko mógł liczyć na cudzą wyrozumiałość. Posłał Gryfonce złowrogie spojrzenie i wyrwał jej z ręki ogłoszenie dotyczące zaginięcia kameleona. - Ktoś sobie go upolował, ale wątpię żeby cię to interesowało. - zgniótł ogłoszenie w kulkę i rzucił z pewnej odległości do stojącego nieopodal kosza na śmieci. Nie trafił, ale też nie kwapił się do posprzątania ich. Już i tak musiał pozbierać rozrzucone kartki. Wyciągnął więc różdżkę, usiadł sobie na ławeczce obok tablicy ogłoszeń i przywoływał do siebie raz po raz ogłoszenia. Układał je z powrotem w jedną górkę, ale przy tym mógł chociaż robić to na siedząco bez ryzyka, że znów się o coś wywali. Przetarł kłykciami powieki, aby pozbyć się z nich uczucia piasku. Zrobiło mu się głupio, że to ją nazwał tępakiem, bo wcale nie zamierzał jej wyzywać. - Nie wiedziałem, że są twoje. Koszmarnie spałem i mnie wszystko wkurza. - to była jedyna możliwa forma przeprosin u tego chłopaka. Nie umiał inaczej. Owe magiczne słowo bardzo rzadko opuszczało jego usta. To była jego zasadnicza wada, niezbyt chlubna i warta żartowania. Kiedy zebrał kilka ogłoszeń (a zostało na podłodze jeszcze z dwadzieścia, a nie opanował zaklęcia przywołującego wielokrotność danego przedmiotu), opuścił różdżkę i oparł nadgarstek o swoje kolano. - Jeśli ci się chce to nie będę udawać, że nie. Rozwieszanie tego to większa frajda niż odklejanie, ale Ragnarson zagroził mi, że jeśli tego nie posprzątam to wciśnie mi szlaban. - wywrócił oczami jakby chciał pokazać co sobie myśli na temat takiego rodzaju nakazów. Zerknął na ogłoszenie i na widniejące na nim zdjęcie Pokraki. Westchnął kiedy przypomniał sobie co z niego zostało po tamtej wizycie w igloo. Jelito, krwawa miazga i zadowolony krwiożerczy kot. Powinien bardziej lubić swojego pupila, a tak to spotkało go nieszczęście.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Loulou Moreau

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 173cm
C. szczególne : francuski akcent, burza loków, ciemniejsza karnacja
Galeony : 835
  Liczba postów : 1047
https://www.czarodzieje.org/t18184-loulou-moreau
https://www.czarodzieje.org/t18218-loulou-m#518183
https://www.czarodzieje.org/t18443-lou-zaprasza#525367
https://www.czarodzieje.org/t18195-loulou-moreau
https://www.czarodzieje.org/t18299-loulou-moreau-dziennik#520878
Tablica ogłoszeń - Page 4 QzgSDG8
Gracz
Tablica ogłoszeń - Page 4 Empty


PisanieTablica ogłoszeń - Page 4 Empty Re: Tablica ogłoszeń  Tablica ogłoszeń - Page 4 EmptyPon Mar 15 2021, 20:21;

Przyglądała się uważnie chłopakowi, wciąż starając się przypomnieć sobie, czy go jakkolwiek kojarzy, ale dała sobie z tym spokój w końcu. Nie miało to większego sensu, gdy w tej chwili potrafiła na niego jedynie warczeć. Dlaczego większość jej znajomości z płcią przeciwną musiała zaczynać się od irytacji i sprzeczki? Dlaczego nie mogły być jak spotkanie, chociażby ze Skylerem? Nie skomentowała jego odpowiedzi na jej słowa, ale też nie wyglądała, jakby miała zamiar od razu zebrać walizki i wycofać się do dormitorium. Wpatrywała się w niego wyczekująco, gdy sama przeprosiła, nie używając odpowiedniego słowa. Kiedy i on to zrobił, zdecydowanie zmieniła swoje nastawienie, uśmiechając się nawet do niego kącikiem ust.
- Musiałabym tylko przenieść te walizki do dormitorium - stwierdziła, wyjmując różdżkę, aby rzucić niewerbalnie chorus omnia i mrugnąć zaczepnie do chłopaka, gdy wszystkie jego ogłoszenia uniosły się w powietrze. Spokojnie pozbierała unoszące się kartki, aby podejść do niego i wręczyć mu wszystkie.
-To co się stało z twoim zwierzakiem? Sama straciłam sowę i choć nie była najlepsza to i tak trochę szkoda - zagadała jeszcze, uśmiechając się lekko, kącikiem ust. Odwróciła się w stronę swoich walizek, ale tych już nie było. Najwyraźniej skrzaty zrobiły swoje, co przyjęła z szerszym uśmiechem. - Jak widać, mogę ci pomóc od razu. To gdzie jeszcze je rozkleiłeś? - dopytała, chowając różdżkę do kieszeni spodni, czekając wyraźnie na wskazanie kierunku. Mniej irytacji, więcej pomagania innym, więcej nauki i samodzielności. Skoro tak brzmiały jej postanowienia na ten semestr, dlaczego miałaby nie zacząć od razu?

@Eskil Clearwater
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Eskil Clearwater

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 17
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 180
C. szczególne : rozczochrane włosy wołające o pomstę do nieba; wszędzie nosi ze sobą bezdenny plecak; poza lekcjami widziany w bluzach z kapturem
Dodatkowo : Półwil
Galeony : 134
  Liczba postów : 1407
https://www.czarodzieje.org/t19775-edward-eskil-clearwater#597052
https://www.czarodzieje.org/t19779-pokrecona-skrzynka-na-listy#597322
https://www.czarodzieje.org/t19776-eskil-clearwater#597057
https://www.czarodzieje.org/t20151-eskil-clearwater-dziennik#624
Tablica ogłoszeń - Page 4 QzgSDG8
Gracz
Tablica ogłoszeń - Page 4 Empty


PisanieTablica ogłoszeń - Page 4 Empty Re: Tablica ogłoszeń  Tablica ogłoszeń - Page 4 EmptyPon Mar 15 2021, 20:46;

Nie chciało mu się tego wszystkiego zbierać. Mógłby siedzieć i warczeć na ludzi ale to do niego nie pasowało. Może nie należał do najmilszych osób na świecie ale też nie będzie przecież buczeć na przypadkowo spotkanych ludzi. Chciałby zrzucić całą winę na harpię, ale tym razem nie mógł. Był po prostu niewyspany i zirytowany, że musiał sprzątać po sobie pod groźbą wymyślnego szlabanu. Naprawdę ci prefekci nie mieli co robić tylko się czepiać niewinnych osób. A bałagan? Co z tego?! Skrzaty mogą to posprzątać, co nie? Co z tego, że nie mają pojęcia, iż ogłoszenie jest już nieaktualne. Zbieranie tego było dla niego katorgą choć wystarczyło jedynie kilka sprawnych zaklęć i byłoby po kłopocie. Nie, jemu nie chciało się robić nawet tego. Wyraz twarzy dziewczyny złagodniał, nawet zobaczył na jej ustach zalążek uśmiechu i chciałby odwzajemnić się tym samym, ale musiał usiąść i westchnąć głośno. - Głupio, że macie dormitorium w wieżach. Na gacie Merlina, to tysiąc schodów i to codziennie. - aż jej współczuł (!), a przemawiał tonem lenia pełnoetatowego. Powinien zaoferować pomoc, ale w chwili obecnej z tym zwlekał bo nie chciało mu się wstawać z tej wygodnej ławki do czasu aż nie przywoła do siebie wszystkich rozrzuconych po podłodze ogłoszeń. Odebrał plik kartek. - O, dzięki, szybko ci poszło. - przynajmniej to mu "odeszło", a miał do przejścia jeszcze kilka pięter. - Znacznie fajniej było je rozwieszać niż teraz zbierać. - westchnął głośno aby pokazać jak on to bardzo cierpi w tym trudnym zadaniu przemieszczania się między piętrami w imię nudnego sprzątania. - To co się stało sowie? - zapytał z zaciekawieniem bowiem miło było spotkać kogoś kto zna uczucie "straty pupila". Pomińmy fakt, że nie lubił Pokraki. Nie potrzebował pocieszenia w tej kwestii, ale ogólnie nie lubił jak jakiekolwiek zwierzę, które chwilę wcześniej trzymał na kolanach czy dotykał nagle umierało i to w tak drastyczny sposób. - Profesor Dear ma kota. Krwiożerczego kota. I ten kot przylazł w Norwegii do mojego pokoju, wlazł do terrarium tego kameleona... - zastukał palcem w ruchome zdjęcie gada - ... i go zżarł. Wdepnąłem w jelito! Ale się wkurzyłem, mówię ci. Chciałem zrobić aferę stulecia ale się okazało, że ten kot jest opiekunki domu i nie mogłem. Ale ona w ogóle fajnie zareagowała i powiedziała, że dostanę w zamian małego kociaka jak urośnie. I ten kociak jest dzieckiem tego mordercy i zaczynam się zastanawiać czy profesor Dear nie chce mi wcisnąć w ręce potwora. - ależ się rozgadał! Od razu streścił całą historię, nawet jeśli szczegóły dziewczyny nie interesowały. Miło jest opowiadać o tym strasznym wydarzeniu i tym samym rozpowiadaniu o krwiożerczości kota nauczycielki eliksirów. Skierował wzrok w miejsce gdzie przed momentem stały walizki. Super, nie musiał udawać dżentelmena i oferować swojej pomocy. - No i za to skrzaty się lubi. - przyznał nieco weselej i podniósł się, przeciągając przy tym jakby dopiero co wstał z łóżka. - Na wszystkich korytarzach, niestety. - nie wierzył, że będzie się jej chciało poświęcać swój wolny czas na sprzątanie za niego z nim tego syfu, ale też nie zamierzał się upewniać czy jest świadoma ile to roboty. Skoro tak dobrze poszło jej z tymi ogłoszeniami tutaj...

| zt x2
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Tablica ogłoszeń - Page 4 QzgSDG8
Tablica ogłoszeń - Page 4 Empty


PisanieTablica ogłoszeń - Page 4 Empty Re: Tablica ogłoszeń  Tablica ogłoszeń - Page 4 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Tablica ogłoszeń

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Tablica ogłoszeń - Page 4 JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Parter
-