Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Tanaka Hiroto

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Tanaka Hiroto
Tanaka Hiroto

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 16
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 183
C. szczególne : Tatuaż na plecach przedstawia skrzydła, ma kolczyk w uchu, nosi złoty łańcuszek
Dodatkowo : Jasnowidzenie
Galeony : 14
  Liczba postów : 6
https://www.czarodzieje.org/t23016-tanaka-hiroto#783736
https://www.czarodzieje.org/t23024-tanaka-hiroto
Tanaka Hiroto QzgSDG8
Gracz
Tanaka Hiroto Empty


PisanieTanaka Hiroto Empty Tanaka Hiroto  Tanaka Hiroto EmptyCzw 13 Cze 2024 - 22:08;


Tanaka Hiroto

DATA URODZENIA16.04.2008
CZYSTOŚĆ KRWI 90%
MIEJSCE URODZENIALondyn
MIEJSCE ZAMIESZKANIALondyn
W HOGWARCIE JEST OD KLASYod I klasy
OBECNIE JEST NA ROKU VI
WYMARZONY DOMSlytherin
WYBRANY WIZERUNEKHwang Hyunjin

Wyglad

WZROST 183
BUDOWA CIAŁA Szczupły
KOLOR OCZU ciemne
KOLOR WŁOSÓW brunet
ZNAKI SZCZEGÓLNE kolczyk w lewym uchu, tatuaż na plecach w kształcie skrzydeł.
PREFEROWANE UBRANIA Hiroto preferuje miejskie jak i wygodne ubrania oraz sportowe. Do ubrań zawsze zakłada złoty łańcuszek. W Hogwarcie nosi oficjalne ubranie szkolne. Preferuje ciemne kolory ubrań: Granatowy i Czarny. Jedynym jasnym kolorem, który lubi to biały.


Charakter


Dominujące cechy: Ambitny, Nieobliczalny, Sprytny, Przebiegły.

Hiroto jest osobą o spokojnym i tolerancyjnym usposobieniu. Zazwyczaj zachowuje stoicki spokój i akceptuje różnorodność, co czyni go łatwym do dogadania się z ludźmi o różnych charakterach. Jednak, jeśli ktoś przekroczy granice przyzwoitości, potrafi się wkurzyć i stanowczo postawić na swoim. Jest uparty i tajemniczy, co dodaje mu aury nieprzeniknioności. Jego skupienie na zadaniach i celach jest godne podziwu; potrafi z pełnym zaangażowaniem poświęcać swój wolny czas, aby osiągnąć zamierzone rezultaty.
Podczas dyskusji Hiroto jest bezpośredni i nie owija w bawełnę. Zawsze mówi prosto z mostu, co może czasem zaskakiwać, ale również budzi szacunek za jego szczerość i otwartość.
Młodzieniec potrafi być nieobliczalny i przebiegły. Jeśli ktoś mu podpadnie, może oberwać podczas bójki lub w ostrej konwersacji. W jego zachowaniu i charakterze widać, że jest ambitnym uczniem. Jednakże nie zawsze wszystko mu wychodzi, czasami potknie się lub udaje, że jest kompletnym leserem, choć jest to złudne wrażenie w oczach nauczycieli.
Tanaka potrafi dobrze ukrywać swoje uczucia, które są zakryte murem, i mało kogo wpuszcza do swojego kręgu. Jednakże jeśli ktoś zbliży się i pozna go bardzo dobrze, zauważy, że jest troskliwym i oddanym osobom bliskim, takim jak rodzina, przyjaciele i osoby bliskie jego sercu. Nigdy się nie poddaje i zawsze dąży do celu, nawet jeśli wymaga to ogromnego poświęcenia i zaangażowania. Hiroto jest typem osoby, na którą zawsze można liczyć, która z determinacją realizuje swoje plany i marzenia.
Historia


Hiroto urodził się jako trzecie dziecko, będąc owocem miłości mieszanego małżeństwa: ojciec był Japończykiem, a matka Koreanką. Odziedziczył urodę głównie po ojcu, a szczupłe i długie nogi po matce. Ma dwójkę rodzeństwa: Tsuyoshi i Eri. Wychował się w ciepłej rodzinnej atmosferze, więc niczego mu nie brakowało. W dzieciństwie był bardzo nieznośnym i upartym dzieckiem, które lubiło sprawiać rodzicom kłopoty, w przeciwieństwie do swojego rodzeństwa. Jego niesforny charakter stawał się coraz bardziej wyrazisty, dlatego najstarszy brat, na prośbę ojca, zaczął pilnować i pohamowywać Hiro, aby ten zachowywał się kulturalnie wśród gości z Japonii. Od dzieciństwa wpajano mu, że powinien nienawidzić mugolaków, uważanych za zakałę społeczeństwa. Rodzina Tanaka wierzyła, że tylko czystokrwiści powinni istnieć. On przyjmował te wartości jako normalne i uczył się rodowych zasad na pamięć. Mimo to uważał, że wolałby sam ocenić, czy mugolacy rzeczywiście są tak źli, jak mu wmawiano przez całe życie.

W wieku sześciu lat zaczął mieć niewytłumaczalne sny, których nie potrafił jasno zinterpretować. Początkowo rozmawiał o nich ze swoją mamą, ale ta mu nie uwierzyła, uznając, że to tylko głupie sny wywołane opowieściami najstarszego brata. Hiroto nie zgadzał się z matką, ponieważ sny były bardzo realne i świadome. Pewnego dnia ojciec usłyszał ich rozmowę i zaniepokoiło go to. Wziął więc syna do siebie, aby móc wysłuchać go jeszcze raz.

Po opowiedzeniu snu o śmierci babci ojca, Takuya wiedział, że coś złego może się stać w jego rodzie. Poprosił swojego syna, aby wrócił do swojego pokoju. Chłopiec, zmęczony, zasnął na swoim wygodnym łóżku. Śniła mu się kontynuacja koszmaru: znów widział mgłę, a przez nią samochód potrącający kobietę. Hiroto obudził się z przeraźliwym krzykiem, a do jego pokoju wpadli rodzice, którzy usłyszeli jego relację o kontynuacji snu i przyczynie śmierci kobiety. Zrozumieli, że ich syn odziedziczył jasnowidzenie, dar pielęgnowany z pokolenia na pokolenie w rodzie Tanaka. Rodzice zadzwonili do założyciela rodu Tanaka, dziadka Hiroto. Po dwóch dniach przyjechał, chcąc zobaczyć swojego wnuka i posłuchać jego snu. Młodzieniec opowiedział ze szczegółami, a dziadek potwierdził jego dar, mówiąc: "Jasnowidzenie". Hiroto na początku nie rozumiał, dlaczego to on odziedziczył tę zdolność, a nie jego starszy brat, który był zazdrosny o ten dar i dokuczał młodszemu przy każdej nadarzającej się okazji.

Młodszy Hiroto, zwalczany przez starszego brata, postanowił obrać ścieżkę buntownika-wojownika, aby pokazać, że potrafi się bronić i pyskować. Z czasem stał się pyskatym, zahartowanym dzieckiem, odpornym na perfidne zagrywki starszego brata.

Gdy Hiroto ukończył dziesięć lat, otrzymał list z Hogwartu, który trafił w ręce jego ojca. Po przeczytaniu listu, ojciec uznał to za dobry znak i odbył z synem poważną rozmowę. Hiroto początkowo nie chciał opuszczać domowego ogniska, obawiając się, że jego dar jasnowidzenia będzie przeszkodą w nawiązywaniu relacji. Jednak wiedział, że musi nad tym pracować i opanować swój dar niczym dzikie zwierzę. Młodzieniec miał rok na przygotowanie się do wyjazdu w nieznane i naukę wśród rówieśników, licząc na to, że zostanie dobrze przyjęty w nowym środowisku. Pierwsze lata w Hogwarcie nie były najgorsze. Spotkał wielu miłych i przyjaznych uczniów, którzy przyjęli go z otwartymi ramionami. Ku jego zaskoczeniu, nie doświadczał takiego dokuczania jak inni. Czasem jednak angażował się w zaczepki, szczególnie wobec uczniów z Gryffindoru, aby pokazać swoją naturę. Choć początkowo nie chciał się do tego przyznawać, czasami zaczynało mu się to podobać. Dotarł do piątego roku nauki i nadal zmagał się z wyzwaniami, jednocześnie odkrywając magiczny świat i spotykając fantastyczne stworzenia. Hiroto rozwijał swoje umiejętności i z każdym dniem stawał się coraz bardziej pewny siebie, gotowy stawić czoła wszystkim przeciwnościom, jakie niosło życie w Hogwarcie.

W miarę zbliżania się egzaminów Hiroto intensywnie przygotowywał się dniami i nocami, aby dobrze je zdać. W dniu egzaminów nie poszło mu tak, jak chciał z powodu drobnej tremy, ale mimo to zdał i przeszedł z piątego na szósty rok.

Rodzina


★ Tanaka Misaru
[*] (100%) - przodek i przedstawiciel rodu Tanaka.
★ Tanaka Shigeru (90%) - aktualny głowa rodu Tanaka. On jest na emeryturze.
★ Tanaka Takuya (90%) - Tata, pracuje w ministerstwie magii, który jest aurorem. (Następna głowa rodu - wybrany przez swojego ojca)
★ Tanaka Hyewon (90%) - Mama, która pracuje w ministerstwie magii w departamencie tajemnic.
★ Tanaka Tsuyoshi (90%)- Najstarszy brat, jest z zawodu lekarzem w Londynie.
★ Tanaka Eri (90%) - Starsza siostra, pracuje jako weterynarz.


[*]
Ciekawostki


★ Hiroto urodził się w zamożnej rodzinie Tanaka, pochodzącej z Japonii.
★ Ród Tanaka jest jednym ze najstarszych rodów, który wywodzi się z Japonii.
★ Jego rodzice zamieszkują w Dolinie Godryka, gdzie mają swój dom, a Hiro wychowywał się tam wraz ze swoim rodzeństwem. Hiro planuje jednak osiedlić się w Dolinie Godryka na stałe, chcąc zarobić na rezydencję, aby godnie reprezentować ród Tanaka.
★ Tanaka Hiroto został wybrany jako kolejny dziedzic, aby zostać głową rodu z powodu daru jasnowidzenia.
★ Zna trzy języki:
Angielski: ojczysty
Japoński: średnio zaawansowany
Koreański: początkujący (jest w trakcie nauki).
★ Uwielbia malować i szkicować scenerie, głównie łono natury w ciszy.
★ Lubi czytać książki o magii i jasnowidzeniu.
★ Umie bardzo dobrze pływać.
★ Interesuje się zielarstwem i czarną magią.
★ Jest biseksualny (preferuje mężczyzn, jednakże nie ma problemów z przeciwną płcią).
★ Bardzo lubi jeść lody o smakach: miętowym, śmietankowym i cytrynowym. Jego ulubione kolory to czarny, granatowy, biały i ciemny fiolet.
★ Hiroto zawsze utożsamiał się z jednym z czterech żywiołów, czyli ogniem.
★ W dniu piętnastych urodzin dostał od rodziców kota syjamskiego, z którym najczęściej spędza wolny czas.
★ Lubi farbować włosy, w różnych okolicznościach.
★ Tanaka preferuje spacery po cmentarzach oraz na łonie natury.
★ Bardzo lubi muzykę poważną i klasyczną, która koi jego zmysły podczas nauki i po niej.Ostatnio zmieniony przez Tanaka Hiroto dnia Sro 10 Lip 2024 - 19:40, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down


Nakir Whitelight
Nakir Whitelight

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 24
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 183
C. szczególne : dołeczki w policzkach, runa jera na lewym biodrze
Galeony : 1642
  Liczba postów : 344
https://www.czarodzieje.org/t22721-nakir-qaspiel-whitelight#765528
https://www.czarodzieje.org/t22740-general#766833
https://www.czarodzieje.org/t22732-nakir-whitelight#766468
Tanaka Hiroto QzgSDG8
Moderator
Tanaka Hiroto Empty


PisanieTanaka Hiroto Empty Re: Tanaka Hiroto  Tanaka Hiroto EmptySro 10 Lip 2024 - 20:27;SLYTHERIN!

Witamy Cię na Czarodziejach! Twoja karta zostaje zaakceptowana, dostajesz więc uprawnienia do gry. Poniżej znajdziesz przydatne w dalszych krokach na forum linki, z którymi warto abyś się zapoznał!


Następne kroki:
stworzenie poczty
założenie dziennika
rozpoczęcie gry
rozwój postaci
Życzymy

miłej gry!


______________________

Like an oak,
I must be stand firm
Like bamboo
I'll bend in the wind
Powrót do góry Go down
 

Tanaka Hiroto

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Tanaka Hiroto QCuY7ok :: 
karty postaci
 :: 
karty uczniów i studentow
-