Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Widziadła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Christopher Walsh
Christopher Walsh

Nauczyciel
Wiek : 35
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 183
C. szczególne : Blizna u dołu brzucha oraz niewielka blizna na ręce, blizny na piersi po jadzie akromantuli, ciemnogranatowe blizny na lewym ramieniu; obrączka z czarno-zielonej muszli; runa agliz na lewym nadgarstku
Galeony : 4777
  Liczba postów : 2286
https://www.czarodzieje.org/t18076-christopher-o-connor#514253
https://www.czarodzieje.org/t18088-poczta-chrisa#514438
https://www.czarodzieje.org/t18079-christopher-o-connor#514252
https://www.czarodzieje.org/t18310-christopher-o-connor-dziennik
Widziadła QzgSDG8
Moderator
Widziadła Empty


PisanieWidziadła Empty Widziadła  Widziadła EmptyPią Mar 01 2024, 18:33;


WidziadłaSmog nad Wyspami coraz bardziej się rozprzestrzenia, zdaje się osiadać dosłownie wszędzie, zupełnie, jakby zamierzał wcisnąć się w każdą dziurę, jakby zamierzał przemknąć pod progami domostw, wsunąć się do każdej jamy i legowiska dzikiego stworzenia, jakby każdy przedmiot miał się delikatnie mienić. Pył zdaje się skrzyć w słońcu, lśni w blasku księżyca, a nawet jaśnieje pośród ciemności. Nie ma od niego odwrotu, jest bowiem dosłownie wszędzie, dominując w krajobrazie, tworząc bajkową przestrzeń.

Halucynacje, które do tej pory dotknęły ledwie kilka osób, zdają się rozlewać na cały czarodziejski świat, pochłaniając coraz więcej istnień. Nie ma ucieczki od pyłu, próbującego zdominować całą przestrzeń, nie ma również ucieczki od konsekwencji zbyt długiego przebywania w tym smogu...

Zasady i dodatkowe informacje

W każdym rozpoczynanym od 1 marca wątku (również w jednopostówkach, wątkach w pracy, lekcjach, spotkaniach kół naukowych, etc.) należy umieścić wynik rzutu kością literową, który określa, czy postać będzie mierzyła się z halucynacjami wywołanymi pyłem, czy też nie. Jeśli wylosujecie samogłoskę - musicie je uwzględnić, a jeśli wylosujecie spółgłoskę halucynacje was nie dotykają. Uwaga: kostkę tę rzuca każda postać biorąca udział w danym wątku.

Powyższego rzutu nie należy wykonywać dla wątków, które mają miejsce na feriach w Himalajach! Dotyczy on nowych wątków rozpoczynanych na terenie Anglii.

Opis halucynacji w danej sesji możecie rozpisać na wszystkie posty, choć nie musicie. Wystarczy, że uwzględnicie je w jednej swojej odpowiedzi, zwracając na nie szczególną uwagę. Uwaga: pamiętajcie, że są to halucynacje, a zatem to, co się w nich dzieje, widzicie jedynie wy!

Żeby dowiedzieć się, jakie będą towarzyszyć wam halucynacje, musicie dokonać rzutu jedną kością tarota. W przypadku, w którym po raz kolejny wypadłby wam ten sam scenariusz, możecie dokonać przerzutu kości na halucynację.

Poniżej umieszczono scenariusze halucynacji:
Scenariusze:

Każdy z rozpoczynających wątek postów, musi zostać opatrzony poniższym kodem:
Kod:
<zgss>Widziadła:</zgss> [url=LINK]wynik rzutu kości literowej[/url] tak/nie
<zgss>Scenariusz:</zgss> [url=LINK]wynik rzutu kości tarota[/url]

Wszystkie pytania i wątpliwości proszę kierować do @Christopher Walsh

______________________

After all these years
you still don't know
The things
that make you
beautiful
Powrót do góry Go down
 

Widziadła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Widziadła MGJ6B65 :: 
Aktualnosci
-