Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Eden Haynes

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Eden Haynes
Eden Haynes

Student Slytherin
Rok Nauki : I studencki
Wiek : 18
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 185 cm
C. szczególne : szczupła, krucha sylwetka; zmęczony, najczęściej nieprzyjemny wzrok; usta przełamane w kąśliwej prowokacji uśmiechu
Dodatkowo : Metamorfomagia
Galeony : 20
  Liczba postów : 16
https://www.czarodzieje.org/t22657-eden-haynes
https://www.czarodzieje.org/t22662-poczta-edena-haynesa#758417
https://www.czarodzieje.org/t22655-eden-haynes#758018
Eden Haynes  QzgSDG8
Gracz
Eden Haynes  Empty


PisanieEden Haynes  Empty Eden Haynes   Eden Haynes  EmptyNie Lis 19 2023, 16:43;


eden haynes

DATA URODZENIA19/04/2005
CZYSTOŚĆ KRWI 50%
MIEJSCE URODZENIAHeversham, Anglia
MIEJSCE ZAMIESZKANIAHogsmeade
W HOGWARCIE JEST OD KLASYI
OBECNIE JEST NA ROKU I studenckim
WYMARZONY DOM Slytherin
WYBRANY WIZERUNEKKarol Kozłowski


wyglad

WZROST 185 centymetrów
BUDOWA CIAŁA Szczupła i krucha; pod bladą, napiętą skórą odznaczają się wydatne obojczyki, palce kolejnych żeber zaciskają się łukowatą wypukłością przy każdym, czerpanym wdechu, a delikatne struny błękitnych żył prześwitują, rysując skręcone ścieżki.
KOLOR OCZU Zielone
KOLOR WŁOSÓW Brązowe
ZNAKI SZCZEGÓLNE Usta przełamane w kąśliwej prowokacji uśmiechu; zmęczony, najczęściej nieprzyjemny wzrok, przyglądający się innym ludziom uważniej, niż mogą początkowo przewidywać; fiołkowe cienie stygnące pod oczami; plastyczna zmienność metamorfomagii; kilka niewielkich, rozsypanych w pobliżu żuchwy pieprzyków.
PREFEROWANE UBRANIA Od prostej i wyważonej elegancji (wyprasowany, nienaganny mundurek, koszule ze starannie zapiętymi guzikami, swetry w nienatarczywych krojach i kolorach), po mniejsze i większe, udane i nieudane, wdrażane eksperymenty. Nie stroni od biżuterii, uwielbia wszystko, co błyszczy się i przykuwa spojrzenia. W chłodniejszych, mniej przychylnych miesiącach zazwyczaj kryje się w długich, opadających płaszczach, których poły kołyszą się i łopoczą niczym żałobna flaga.


charakter i historia


Przeszłość tworzy ruinę, czas teraźniejszy - więzienie.
Wczesny, dziecięcy etap zamyka krwiożerczy ogień, jaskrawa, pełzająca gąsienica płomieni obgryza szkielety domu aż do zwęglonej, sterczącej masy kikutów. Wczesny, dziecięcy etap okrywa gruba niepamięć, narzucona na umysł niczym ponure prześcieradło; nie umie wywołać z głowy twarzy swoich rodziców, klisze zatartych i odległych wydarzeń wypadają mu z rąk. Ręce nagle się trzęsą, gdy czuje, że znów jest sam. Samotność jest taka zimna.
Nazywa się Eden Haynes, choć nie wie, co to oznacza. Sprzedaje płucom nikotynę z rozpalonego, migoczącego w półmroku papierosa i myśli, próbując ubrać się w słowa. Miał niecałe trzy lata, gdy umarł z ojcem i matką, a wszystko inne jest kłamstwem. (Marzy, aby tak było). Miał niecałe trzy lata, gdy został osierocony; zakończony porażką, magiczny eksperyment ojca, skutkował pożarem domu. Jego rodzice zginęli, próbując uratować dobytek i zapanować nad kapryśnością magii, wcześniej jednak wydostali go, jedynego syna, w bezpieczne miejsce na podwórzu. Pewnie obiecywali, że wrócą; wyobrażał sobie, jak zgodnie mu przyrzekają, nie wiedząc, że będą kłamać. Pomoc przyszła zbyt późno, rozległe smugi oparzeń nie mogły zostać skutecznie opatrzone przez uzdrowicieli.
Z uwagi na brak bliskich krewnych zdolnych sprawować nad nim opiekę, trafił do domu dziecka dla sierot z rodzin czarodziejów. Nie przebywał w nim długo, prędko przykuwając uwagę państwa Haynesów, bogatego małżeństwa, które zdecydowało się go adoptować. Dorastał w ich wielkim domu, tętniącym wielkim przepychem i zgryźliwą samotnością, której miarowy oddech osiadał na drobnym karku. Był na początku lękliwym oraz nieśmiałym chłopcem, zamkniętym w swoim pokoju jak w złotej, wspaniałej klatce. Liczył pięć i pół roku, gdy odkrył, że więzienie pozostaje więzieniem bez względu na jego wystrój; państwo Haynesowie nie poświęcali mu wiele swojego czasu, tłumacząc, że są zajęci; pracują, zawsze pracują i poszerzają majątek, nie wiedząc, gdzie leży umiar. Miał siedem lat, gdy zrozumiał, że służy im za argument - przedstawiają go zawsze na uroczystych spotkaniach z gośćmi, próbując wzbudzić wzruszenie. Chcą, aby inni niezmiernie ich podziwiali; co za szlachetny czyn, przygarnąć pod dach sierotę. Sierotę wyjątkową, niezwykłą, obdarzoną niecodzienną zdolnością.
Lubił śmiać się, że wychowała go musztra odosobnienia; z biegiem lat coś w nim pękło i zawaliło się raz na zawsze, aż stał się taki jak teraz. Nie miał dobrego charakteru i tym gorzej, bo był śmiertelnie świadomy każdej, wymierzonej podłości zapadającej jak siarczysty policzek. (Nie wierzył w swoją poprawę). Kapryśny, często marudny, potrzebował do szczęścia czegoś niemożliwego, gwiazd z nieba albo księżyca zawieszonego posłusznie na patyku. Chętnie wprowadzał nieład i wystawiając różnych ludzi na próbę, budował w nich wątpliwości, a jeszcze bardziej był wierny palącym wnętrze ambicjom. Wszystko, co postanowił, zamierzał zawsze do końca doprowadzić. Sumiennie uczył się każdej, ciekawiącej go dziedziny, potrafił nie spać, byle tylko powtórzyć nurtujące go informacje. Miał wyznaczone cele i zamierzał je spełniać, nie patrząc na wagę ceny i czekających go poświęceń. Dla swoich bliskich znajomych był w stanie rzucić się w przepaść, choć nigdy im tego otwarcie nie przyznawał. Kierował się wysłużoną intuicją i sprytem, nigdy nie porzucając sprzyjających mu sytuacji. (Porzucić nagłą okazję to jak otwarcie przyznać się do głupoty).
List, nadesłany z Hogwartu, nie był dla niego zaskoczeniem; wychowany w rodzinie czarodziejów, obdarzony chybotliwym pierwiastkiem metamorfomagii, nie znał innego życia. Otoczony przez magię, mógł ją nareszcie zgłębiać, przydzielony przez wyświechtaną Tiarę do właściwego domu. Jego ulubionym przedmiotem stała się naturalnie transmutacja, dzięki której poznawał też lepiej zagadanienia swojej genetyki. Uczęszczał dodatkowo na zajęcia artystyczne, pielęgnując w sobie pasję aktorstwa; snuł wizje o karierze w teatrze, nieustannie rozwijając zdolności i posiadany warsztat. Po ukończeniu siódmego roku edukacji, zdecydował się na podjęcie studiów, wierząc, że okażą się pomocne przed ostatecznym wkroczeniem w drapieżną paszczę dorosłości. Przeprowadził się i wynajął niewielkie mieszkanie w Hogsmeade.
Nazywa się Eden Haynes, choć mógłby też być kimkolwiek.


rodzina


★ Grace Harrison (†), matka, czarownica czystej krwi, wytwórca magicznych kosmetyków. Ze względu na niepopierane przez krewnych małżeństwo z mugolakiem, odłączyła się całkowicie od swojej dawnej rodziny.
★ Vincent Harrison (†), ojciec, mugolak, teoretyk magii i badacz zaklęć próbujący wynajdywać kolejne, użyteczne inkantacje. Jego nieudany eksperyment doprowadził do pożaru, w którym zginął razem ze swoją małżonką.
★ Cassius Haynes - przybrany ojciec, czystość krwi ¾, właściciel sklepu jubilerskiego.
★ Elizabeth Haynes - przybrana matka, czystość krwi ¾, wierna towarzyszka swojego męża pomagająca mu w prowadzonych interesach, filantropka.

ciekawostki


★ ze względu na posiadaną umiejętność koncepcja własnej płci oraz tożsamości wydaje mu się dość płynna; nie przywiązuje do niej szczególnej wagi. Nie zwierzał się do tej pory nikomu ze swoich odczuć i poglądów, ponieważ nie sądził, aby ktokolwiek był w stanie go zrozumieć.
★ stały bywalec hogwarckiej biblioteki i innych miejsc tętniących literaturą. Stara się regularnie czytać nie tylko tytuły związane z rozwijaną na bieżąco edukacją. Interesuje się szeroko pojętą sztuką z wyjątkowym naciskiem na aktorstwo; marzy, aby w przyszłości rozwijać swoją karierę na teatralnej scenie.
★ jego ulubionym przedmiotem szkolnym jest bez wątpienia transmutacja. Poświęca jej znacznie więcej czasu niż pozostałym dziedzinom, co skutkowało już niejedną porażką na lekcjach eliksirów czy obrony przed czarną magią.
★ jest beznadziejnie niestały w wyznawanych uczuciach, żaden jego związek nie przetrwał dłużej niż kilka miesięcy i rozpadał się najcześciej z jego winy.
★ nie przepada za grą w Quidditcha, gdyby sam miał być jej uczestnikiem. Z wielkim entuzjazmem, pomimo tego, przygląda się jej z trybunów, komentując poczynania zawodników oraz wspierając drużynę swojego domu.
★ zdarza się, że niektóre słowa wypowiada z bezmyślną arogancją, zupełnie tak, jakby nie był świadomy ich późniejszych konsekwencji. Zdarzało mu się w ten sposób zaostrzyć lub powodować zupełnie niepotrzebne konflikty.

Powrót do góry Go down


Aleksandra Krawczyk
Aleksandra Krawczyk

Absolwent Hufflepuffu
Wiek : 21
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 162cm
C. szczególne : Podłużna blizna przy prawym obojczyku; pierścień Sidhe na palcu;
Galeony : 3161
  Liczba postów : 1714
https://www.czarodzieje.org/t18582-alexandra-krawczyk
https://www.czarodzieje.org/t18589-aleksandra-krawczyk
https://www.czarodzieje.org/t18583-aleksandra-krawczyk
https://www.czarodzieje.org/t19009-aleksandra-krawczyk-dziennik#
Eden Haynes  QzgSDG8
Moderator
Eden Haynes  Empty


PisanieEden Haynes  Empty Re: Eden Haynes   Eden Haynes  EmptyNie Lis 19 2023, 22:56;SLYTHERIN!

Witamy Cię na Czarodziejach! Twoja karta zostaje zaakceptowana, dostajesz więc uprawnienia do gry. Poniżej znajdziesz przydatne w dalszych krokach na forum linki, z którymi warto abyś się zapoznał!


Następne kroki:
stworzenie poczty
założenie relacji
rozpoczęcie gry
rozwój postaci
Życzymy

miłej gry!

Powrót do góry Go down
 

Eden Haynes

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Eden Haynes  QCuY7ok :: 
karty postaci
 :: 
karty uczniów i studentow
-