Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share

Serce lasu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 30 Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next
AutorWiadomość

Cassandra Lancaster

Nauczyciel
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : metamorfomag
Galeony : 620
  Liczba postów : 1718
http://czarodzieje.my-rpg.com/t171-cassandra-villiers
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4274-cass
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6690-thanks-for-loving-me#189323
Serce lasu - Page 2 QzgSDG8

Gracz

Serce lasu - Page 2 Empty

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 16 2010, 23:18;

First topic message reminder :

Nielegalny – niezlecony przez nauczyciela – pobyt tutaj może być karany szlabanem i minusowymi punktami dla Domu (automatycznie wyrażasz w tym temacie zgodę na ingerencję Mistrza Gry).

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość

Cassandra Lancaster

Nauczyciel

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 16 2010, 23:39;

Uśmiechnęła się do nauczycielki promiennie.
- Mogę wpaść do Pani gabinetu, pani profesor, a teraz naprawdę przepraszamy - odparła lekko drżąc z zimna - Śnieg nas wykończy, a pielęgniarka, jak wspomniała już Hanna nie należy do osób mało troskliwych. - pomachała im, zapominając, że nie powinna robić tak w stosunku do nauczyciela i skierowała się z dziewczynami do zamku. Przekraczając próg, poczuła rozkoszne ciepło.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 16 2010, 23:40;

Uśmiechnęła się błogo kiedy fala ciepła nagle ją zalała.
- Jak tu przyjemnie. - Uśmiechnęła się szeroko. - Nie wiem jak ty, ale ja umieram z głodu. Mam zamiar zjeść porządny posiłek, bo wycieczka do lasu nieźle mnie wykończyła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Cassandra Lancaster

Nauczyciel

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 16 2010, 23:41;

- Przepraszam, ale nie będę Ci już towarzyszyć. Mam ochotę tylko wskoczyć pod ciepła kołdrę - odpowiedziała z zapałem, myśląc o przytulnym dormitorium. - Hanno, trzymaj się, widzimy się na kolacji. - pomachała jej energicznie, a Janette oddała kurtkę.
- Dziękuję - powiedziała dziecięcym głosem, patrząc na nią wdzięcznie. Ucałowała w polik i zaczęła biec w stronę piwnic.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 16 2010, 23:41;

- Jasne, do zobaczenia ! - Krzyknęła za dziewczyną, która zmierzała w stronę lochów. No tak, tam puchoni mają swoje dormitoria, chyba. Uśmiechnęła się, nagle straciła apetyt. Miała ochotę usiąść przed kominkiem w fotelu i przeczytać książkę. Skierowała się w stronę lochów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Galeony : 372
  Liczba postów : 364

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 13:47;

Andrea wyszła na błonia. Niestety nie mogła znaleźć tam żadnego miejsca, gdzie mogłaby spokojnie pomyśleć. Wszędzie była masa uczniów. Wybrała się wiec na spacer po zakazanym lesie. Wprawdzie nie można było tu wchodzić, ale ją to nie obchodziło. Lubiła łamać regulamin. Nie nawiedziła zasad, żadnych. Ceniła niezależność.
Szła po śniegu, który zapadał się pod jej ciężarem. W niektórych miejscach był nawet za kolana. Wzięła ze sobą torbę, a w niej książkę o zaklęciach i kilka pergaminów i pióro. Może coś ją natchnie i cos napisze? Wątpiła w to. Ostatnio napisała coś zanim poszła do szkoły.
Chciała iść na polanę, ale pomyślała, że tam też kogoś spotka, więc została tutaj. Usiadła pod jednym z drzew. Dobrze, że założyła długą, ciepłą kurtkę. Przynajmniej nie przemarznie.
Robiło się coraz ciemniej, ale dziewczynie to nie przeszkadzało. Zawzięcie pisała coś na pergaminie, nie zwracając uwagi na otoczenie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Galeony : 3
  Liczba postów : 607

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 13:48;

- Co mi jeszcze o sobie powiesz, Hayley Splend?- zapytał czekając, aż ją dogoni i idąc powoli zakazanym lasem. Nie patrzył na nią, tylko przezornie rozglądał się dookoła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 13:52;

- Hmm, nie wiem? - Zabrzmiało to bardziej jak pytanie, niż stwierdzenie. - A c byś chciał wiedzieć?
Zrównała się z nim, rozglądając z ciekawością dookoła. Musiała przyznać, ze duchu nastroiła się na zawód, ale Zakazany Las rzeczywiście robił wrażenie, tak, jak słyszała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 14:04;

- Wymyśl coś, opowiedz o sobie, na pewno masz coś ciekawego do powiedzenia. Masz chłopaka?- zapytał na koniec swojego monologu. Dopiero przy ostatnim pytaniu przelotnie spojrzał na Hayls, wcześniej rozglądał się po zakazanym lesie. Nigdy tu nie był, a było co podziwiać i prawdopodobnie było czego się bać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hayley Splend

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 14:13;

Hayley zaśmiała się.
- Rzeczywiście trudno ci wychodzi trzymanie nosa w swoich sprawach - powiedziała. - No, jestem w piątej klasie, mam trochę amerykańskiej krwi, urodziłam się w Barcelonie, kocham smoki i chcę kiedyś wyjechać do Bułgarii, żeby je badać... - wyliczała na palcach. - Na razie starczy, teraz ty coś o sobie powiedz.
Uśmiechnęła się do niego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 14:14;

- Jestem w ostatniej klasie, a nie mam żadnego pomysłu na przyszłość, więc zapewne wezmę część majątku rodziców, kupię sobie jakiś sklep, czy coś w tym stylu... Jestem ze Szkocji... Od zawsze mieszkam w tym samym miejscu.
Spojrzał sceptycznie na dziewczynę.
- Barcelona? Bardziej bym powiedział, że Helsinki, albo Oslo, albo jakaś miła wioska na Syberii.
Przez chwilę wydawało mu się, że coś słyszy. Złapał za rękaw dziewczynę, ale szybko ją puścił.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hayley Splend

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 14:14;

- Ja się tam tylko, niestety, urodziłam. Potem wyjechałam do Włoch, ale jak tylko zaczęłam naukę w Hogwarcie, przeniosłam się do Anglii.
Przystanęła na moment.
- Zazdroszczę ci. Przez tą głupią przeprowadzkę musiałam zerwać mnóstwo znajomości.
- Co jest? - zapytała chłopaka, gdy dość nerwowo złapał ją na chwilę za rękaw.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 14:15;

- Ja zaś bym oddał wszystko, żeby nie siedzieć tylko w jednym domu, tylko podróżować po świecie- powiedział z lekkim rozmarzeniem. Dużo by za to dał. Szczególnie teraz.
- Nie, nic- powiedział lekko zmieszany. Zakazany las nie był zbyt przyjemnym miejscem, to trzeba było przyznać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hayley Splend

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 14:15;

- Ja marzę tylko o jednej podróży, a mój pomysł został stanowczo zawetowany - mruknęła pod nosem. Odchrząknęła szybko i spojrzała na chłopaka. - A ty nie masz żadnych zainteresowań? - zapytała.
Przyglądała mu się przez moment, a na jej twarzy wykwitł zadziorny uśmiech.
- Czy ty się przypadkiem... nie boisz? - zapytała, patrząc na niego z rozbawieniem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

- Jakiej podróży?- zapytał.- No nie wiem... Nie mam żadnych konkretnych raczej... Nie mam żadnych talentów, nie umiem nic na wysokim poziomie. Jestem trochę nudny, nie sądzisz?
Spojrzał na jej uśmieszek i wzniósł oczy do góry.
- Jak Ci się coś nie podoba, idź szukaj sobie odważnego gryfona, który przeniesie Cię przez ten las na plecach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hayley Splend

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 14:16;

- Bułgaria - powiedziała krótko. - Na prawdę nie masz żadnych zainteresować? A co myślisz, na przykład, o quidditchu?
Nie byłaby sobą, gdyby nie zapytała.
- Chyba zapomniałeś, że też jestem odważną gryfonką i nie potrzebuję nikogo, kto mnie przeniesie - odparła ze śmiechem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 14:16;

- Możesz mnie ponieść- oznajmił z uśmiechem.
Zatrzymał się na chwilę i spojrzał na Hayley.
- Masz rację- powiedział- Lubię Quidditcha, a nawet uwielbiam. Hah, jak mogłem o tym zapomnieć.
Było to dla niego jak objawienie. Zawsze ubolewał nad tym, że mimo swojej perfekcyjności nie ma niczego czym by się interesował na przyszłość.
- Hayls, jesteś cudowna. Jak chcesz to wykupię Ci ten wyjazd do Bułgarii w wakacje i pojadę z Tobą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hayley Splend

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 14:17;

- Niestety, na ryzyko połamania kręgosłupa się już nie odważę - odparła z szerokim uśmiechem.
- No widzisz! - powiedziała ze śmiechem. - Komu kibicujesz?
- Wiem - zamrugała słodko oczami. - Ale do Bułgarii chcę pojechać po szkole. Chociaż... - Zastanowiła się chwilę. - Mogłoby byś ciekawie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 14:18;

- Jak będziemy w przyjemniejszym miejscu to ja Cię ponoszę- powiedział, przezornie rozglądając się dookoła.
- Po szkole? Jak ty skończysz szkołę to już nie będziesz o mnie pamiętać. W której jesteś klasie? Trzeciej? Czwartej? Pojedziemy w te wakacje. Jestem już pełnoletni. A sama sobie pojedziesz później, żeby tam pracować.
Uśmiechnął się do dziewczyny.
- Kibicuję Srokom z Montrose, to szkocka drużyna, a ty?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hayley Splend

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 14:19;

- Och, ależ Zakazany Las jest bardzo przyjemnym miejscem - powiedziała Hayley.
- No dzięki - Hayley odchrząknęła. - Przed momentem Ci powiedziałam, że w piątej. No, i przynajmniej będę miała gdzie spędzić wakacje.
Odpowiedziała mu uśmiechem i przyspieszyła nieco kroku. Jej wcześniejsza irytacja powoli mijała.
- Płomienie z Franklin. Amerykańska. Przyszły sezon należy do nich - powiedziała. - Ich szukający jest sąsiadem mojej babci.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 14:19;

- Nie dla mnie- powiedział kręcąc głową z rozbawieniem.
- Nie mówiłaś- powiedział słysząc jej słowa, naprawdę był przekonany, że nie wspominała w której jest klasie- To już za cztery miesiące, możemy już planować wyprawę- dodał z uśmiechem.- Płomnienie z Franklin? Daj spokój, Szkocja ich rozgromi.
Kiedy przyspieszyła kroku on również to zrobił.
- Jesteś pewna, że im dalej tym bezpieczniej?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hayley Splend

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 14:20;

- Mówiłam, jestem togo pewna - powiedziała. - Nie słuchasz mnie. - Pogroziła mu palcem. - Cztery miesiące? - Z przerażeniem uświadomiła sobie ten fakt. Nagle zaczęła się denerwować.
Co ja wymyślę przez tak krótki czas?, pomyślała z rezygnacją.
- Chyba nie widziałeś ich jeszcze w akcji po całkowitej rekonstrukcji drużyny. Nowy trener wywalił pół składu. A Tom jest naprawdę świetnym
graczem.
Popatrzyła na niego z rozbawieniem.
- Nie, ale jestem pewna, że im dalej, tym ciekawiej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 14:20;

- Przepraszam- powiedział robiąc zbolałą minę- Czemu się przestraszyłaś, że cztery miesiące?
- Może i nie widziałem, nie interesowałem się nimi, słyszałem tylko o tym ich nowym trenerze. I który to Tom?
Również na nią spojrzał, ale już mniej rozbawiony.
- Słowo "ciekawy" jest inne u gryfonów i u ślizgonów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hayley Splend

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 14:21;

- Przestraszyłam się? - Dziewczyna chciała zachować obojętny wyraz twarzy, ale jak zwykle, gdy się denerwowała, aktorstwo jej nie wychodziło. - Nie, nie przestraszyłam się.
- Mój sąsiad i bardzo dobry znajomy - powiedziałam. - Niedawno skończył szkołę w Stanach, a jest tak genialny na pozycji szukającego, że od razu wzięli go do drużyny.
- Jeżeli się boisz - uśmiechnęła się złośliwie i zamrugała słodko oczami - to możemy wrócić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 14:44;

- Przestraszyłaś. Powiedz o co chodzi. Boisz się ze mną jechać do Bułgarii, bo nie lubią Zakazanego Lasu?- zapytał z przekorą lekko trącając ją w ramię.
- Ha, ha. Bardzo dobry znajomy. Hmmm... A jak dobry? Tak samo dobry jak jest w quidditchu?
Uśmiechnął się lekko.
- Nie, poradzę sobie, w końcu jestem z Tobą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hayley Splend

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 14:45;

- Nie - Hayley uśmiechnęła się pod nosem. - Nie o to chodzi.
Odchrząknęła i wbiła wzrok w swoje stopy. Natychmiast podniosła go jednak i spojrzała na Jaya
- Coś koło tego.
Uśmiechnęła się szerzej.
- A to podobno dziewczyny szukają obrońców wśród chłopaków.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 EmptySro Cze 23 2010, 14:47;

- No to o co?- zapytał z lekką irytacją.
Jednak po chwili zaśmiał się, po kolejnych słowach Hay.
- Jesteś z chłopakiem, który jest od Ciebie tyle starszy, mała?
Uśmiechnął się do niej.
- Ty takiego nie chcesz, więc na twoje potrzeby wcielam się w potulnego misiaczka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content

PisanieSerce lasu - Page 2 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 2 Empty;

Powrót do góry Go down

Serce lasu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 30Strona 2 z 30 Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next