Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share

Serce lasu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 5 z 30 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Next
AutorWiadomość

Cassandra Lancaster

Nauczyciel
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : metamorfomag
Galeony : 620
  Liczba postów : 1718
http://czarodzieje.my-rpg.com/t171-cassandra-villiers
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4274-cass
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6690-thanks-for-loving-me#189323
Serce lasu - Page 5 QzgSDG8

Gracz

Serce lasu - Page 5 Empty

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 16 2010, 23:18;

First topic message reminder :

Nielegalny – niezlecony przez nauczyciela – pobyt tutaj może być karany szlabanem i minusowymi punktami dla Domu (automatycznie wyrażasz w tym temacie zgodę na ingerencję Mistrza Gry).

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość

Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 15:10;

Hayley spojrzała na niego z dezaprobatą i spojrzała wymownie w niebo, nic nie mówiąc. Wywróciła oczami i odwróciła je ku ziemi. Patrzyła przez chwilę na swoje mokre już i brudne trampki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 15:10;

- Może będą chcieli pocałować Cię w usta... A może coś więcej... Ale nie przejmuj się Hayley jesteś już w takim wieku, że możesz sobie pozwolić na takie ekscesy. Tylko spotykaj się z jednym, uczciwym chłopcem, a nie jakimś maniakiem, który chciałby Cię wykorzystać- kontynuował swój monolog, nie zważając na to, że dziewczyna ponownie postanowiła go ignorować.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hayley Splend

Uczeń Gryffindor

Gracz

Hayley uniosła brwi, patrząc rozbawiona na Jaya. Nie skomentowała jego monologu, tylko szła dalej, z rękami w kieszeniach. Nagle noga zapadła jej się po łydkę w błoto.
- Kurna! - krzyknęła, próbując ją oswobodzić, ale błoto zassało jej nogę. - Cholerna pogoda!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 15:11;

- O Hayley, Tobą naprawdę ktoś musi się zająć- powiedział dramatycznym tonem, kręcąc z ubolewaniem głową. Przez chwilę patrzył się jak dziewczyna próbuje się oswobodzić. Zastanawiał się nad jakimś mądrym zaklęciem, ale ponieważ nic nie wymyślił, po krótkiej chwili złapał dziewczynę za talię i sprawnie wyjął z błota.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hayley Splend

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 15:11;

- Dzięki - mruknęła dziewczyna.
Spojrzała na swoją nogę i ledwo się powstrzymała, żeby nie zakląć siarczyście. But pełny był błota i nie dało się powiedzieć, że to był trampek, a brudne i mokre dżinsy przykleiły się do nogi.
- Hayley i jej talent - powiedziała głośno. - Szkoda, że nie będę mogła na tym zarabiać.
Ze złością potrząsnęła nogą, ale na niewiele się to zdało. Zaczęła iść w stronę zamku. Obejrzała się, żeby sprawdzić, czy Jay za nią idzie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 15:12;

A Jay oczywiście za nią szedł.
- Może w cyrku?- zaproponował uprzejmie doganiając ją.- Nie jest tak źle, mogłaś się tam wywalić, w tym błocie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hayley Splend

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 15:13;

- Tak, trzeba zawsze dostrzegać jasną stronę sytuacji. Będę chora, założę się. Nie wiem, czy wielkim zjawiskiem w cyrku będzie talent do... właściwie do czego, posiadania pecha?
Hayley gestykulowała żywo, wymachując rękami, jak zawsze, gdy była zdenerwowana.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 15:14;

- Zostanę Twoim lekarzem- powiedział z uśmiechem- No możesz być, klaunem- dodał wywracając oczami. Spojrzał na jej latające wszędzie ręce i złapał ją za nadgarstki.
- Spokojnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hayley Splend

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 15:14;

- Czy ja wyglądam jak klaun? Szczerze! - zapytała, odwracając się i patrząc na Jaya, krzyżując przy tym ręce na piersi. - I nie potrafię być spokojna, gdy mam przemoczonego całego buta, w dodatku brudnego, nie mówiąc już o spodniach!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 15:15;

- Nie, wyglądasz pięknie- oznajmił uśmiechając się uprzejmie do dziewczyny.
- Ach, Hayley jak ty sobie beze mnie radziłaś na świecie?- zapytał wyjmując różdżkę.
- Silverto! Chłoszczyść!- powiedział machając różdżką, a po chwili zarówno nogawka jak i but dziewczyny były suche i czyste.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hayley Splend

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 15:16;

- No wiesz, nie jesteś jedynym mądrym chłopcem, który pomoże sobie przypomnieć takiej głupiej dziewczynce jak ja, że umie czarować - powiedziała Hayley, oglądając swoją nogę. - Kolejny talent Hayley. Kurczę, nie wiedziałam, że jestem taka zdolna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 15:16;

- Powinnaś być mi wdzięczna, gdyby nie ja przeszłabyś przez cały Hogwart brudna jak świnka, a ty jeszcze na mnie fukasz, mała niewdzięcznico- oznajmił obrażonym tonem, dotykając jedną ręką swoich włosów, a drugą wsadzając do kieszeni różdżkę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hayley Splend

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 15:21;

- Ależ skąd. Dziękuję - zreflektowała się. Odetchnęła głęboko kilka razy, przymykając oczy. Odwróciła się z powrotem w stronę Hogwartu. Byli już tuż przy zamku. Zaczęła iść w jego kierunku, już wolniejszym tonem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Rok Nauki : VIII
Galeony : 112
  Liczba postów : 108

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 20:44;

Blaise weszła do zakazanego lasu i włożyła do ust papierosa. Zapaliła go i zaciągnęła się, czując jak dym powoli dociera do płuc przyjemnie drażniąc gardło. Uśmiechnęła się do siebie.
Właściwie to nie wiedziała dlaczego udała się właśnie tu. Może była to potrzeba odosobnienia, izolacji, a może po prostu chciała odetchnąć świeżym powietrzem, jednak była pewna, iż właśnie tu chce być w tej chwili.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Mieszkaniec Londynu
Galeony : 508
  Liczba postów : 510

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 20:46;

Przestał biec. Schylił się, próbując złapać oddech. Nagle poczuł dym papierosowy. Gdy uspokoił oddech, zaszedł dziewczynę od tyłu.
- Nieładnie tak uciekać do Zakazanego, aby zapalić. - rzekł, uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 20:46;

Blondynka aż podskoczyła na dźwięk czyjegoś głosu i gwałtownie obróciła się.
- Ależ mnie wystraszyłeś - powiedziała, niemal wypuszczając papierosa z ręki. - Właściwie to nie jestem tu żeby zapalić - wzruszyła ramionami. - Nie wiem czemu tu jestem. A ty?
Wydawało jej się, iż kojarzyła skądś tego chłopaka. Miał imię na K.. Kazuo? Tak, chyba tak.
-Chcesz? - wyciągnęła w jego stronę paczkę papierosów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Mieszkaniec Londynu

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 20:47;

- Nie taki był mój zamiar. - powiedział szybko, śmiejąc się cicho z jej reakcji. - Ja...? Ee... biegałem po lesie - rzekł wymijająco, półprawda to też prawda. - A dziękuję, nie palę - uśmiechnął się, obserwując blondynkę. Przyglądała się mu. - Sama idziesz w głąb lasu, nie boisz się? - spytał z tajemniczym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 20:48;

Zaśmiała się pod nosem. Owszem, trochę się bała spacerować samotnie po lesie.
- Może troszeczkę - uśmiechnęła się tajemniczo, wyrzucając spalonego papierosa. - Mówisz, że biegałeś? - spytała unosząc brew. Wiedziała, iż nie mówi do końca prawdy. - Nie słyszałam o ludziach, którzy biegają ot tak po Zakazanym - stwierdziła z zadziornym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Mieszkaniec Londynu

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 20:49;

- Nie mówię, iż nie ma powodu na bieganie. Może być nawet taki, że pragnę utrzymać dobrą kondycję, czyż nie? - spytał, uśmiechająć się. - Jesteś tu zupełnie bezbronna, no chyba, że gdzieś kryjesz wielką broń. Swoją drogą, nie boisz się mnie? Przecież się nie znamy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 21:01;

Wzruszyła ramionami z uśmiechem.
- A co, chcesz zrobić mi krzywdę? - spytała, obserwując go uważnie. - Jeśli tak to i tak nie ma sensu uciekać. W końcu biegasz, żeby utrzymać kondycję - stwierdziła rozkładając bezradnie ręce, po czym roześmiała się pod nosem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Mieszkaniec Londynu

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 21:02;

Zaśmiał się.
- Nie, nie chcę być aż tak brutalny. - zaciągnął się powietrzem, w którym wciąz unosił się dym papierosowy - Wszak odważna jesteś. Jak Ci na imię? - spytał w końcu, obserwując ją, od razu zwrócił uwagę na oczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 21:02;

- Uważaj, może ja zrobię krzywdę tobie - odparła ze śmiechem odwracając wzrok. Poprawiła ręką włosy, po czym znów spojrzała na niego. - Jestem Blaise - przedstawiła się zagryzając wargę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Mieszkaniec Londynu

Gracz

- Taka niewinna istota potrafiłaby zrobić krzydwę? - spytał, unosząc brew. Pokręcił głową, gdy przygryzła wargę. - Miło mi Cię poznać, Blaise. - jeśli czytała artykuł mogła rozpoznać jego inicjały. - Mów mi Kazz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 21:03;

- Nie doceniasz mnie - stwierdziła wzruszając ramionami. - Tylko wyglądam niewinnie - powiedziała rzucając mu tajemnicze spojrzenie. - Ciebie też miło poznać, Kazz - zamyśliła się. - Kojarzę cię. Masz na nazwisko Shiomi, prawda? - uśmiechnęła się tryumfująco. - Jesteś uczestnikiem "telenoweli" - roześmiała się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Mieszkaniec Londynu

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 21:04;

- Ach, tak, masz pazurki? - gdy wspomniała o telenoweli, prawie się udusił. Spojrzał na nią.
- Wszak tam są inicjały, nie nazwiska, lecz tak, mam na naziwsko Shiomi. Wierzysz Anonimowej Reporterce? - spytał, spoglądając jej w oczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gracz

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 EmptySro Cze 23 2010, 21:05;

- Jestem dość spostrzegawcza. Nie trudno domyślić się, iż inicjały K.S oznaczają Kazz Shiomi, prawda? - uśmiechnęła się. - Czy jej wierzę? Po części. Nie wzięła tego znikąd, w końcu we wszystkim jest choć ziarnko prawdy, czyż nie? - odwróciła wzrok i westchnęła. - A powinnam wierzyć? - zapytała, przenosząc na niego wzrok.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content

PisanieSerce lasu - Page 5 Empty Re: Serce lasu  Serce lasu - Page 5 Empty;

Powrót do góry Go down

Serce lasu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 30Strona 5 z 30 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Next