Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Kidagakash Ayla Thakuri

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Kida A. Thakuri
Kida A. Thakuri

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 168
C. szczególne : Bardzo długie, sięgające do kolan kruczoczarne włosy, zwykle w celu wygody spięte w gruby warkocz lub koka.
Galeony : 15
  Liczba postów : 7
https://www.czarodzieje.org/t22234-kidagakash-ayla-thakuri#731336
https://www.czarodzieje.org/t22237-chaarumathi#731458
https://www.czarodzieje.org/t22238-relacje-kidy#731460
https://www.czarodzieje.org/t22235-kidagakash-ayla-thakuri#731337
Kidagakash Ayla Thakuri QzgSDG8
Gracz
Kidagakash Ayla Thakuri Empty


PisanieKidagakash Ayla Thakuri Empty Kidagakash Ayla Thakuri  Kidagakash Ayla Thakuri EmptySro Maj 24 2023, 23:30;


Kidagakash Thakuri
   
   DATA URODZENIA07.11.2005r.
   CZYSTOŚĆ KRWI 90%
   MIEJSCE URODZENIABelfast, Irlandia Północna
   MIEJSCE ZAMIESZKANIANie ma stałego, podróżuje z taborem cyrkowym
   W HOGWARCIE JEST OD KLASYI
   OBECNIE JEST NA ROKU VII
   WYMARZONY DOM Ravenclaw
   WYBRANY WIZERUNEKAmita Suman
   

Wyglad

   WZROST 168 cm
   BUDOWA CIAŁA Szczupła, bardzo umięśniona i gibka.
   KOLOR OCZU Ciemnobrązowe.
   KOLOR WŁOSÓW Czarne.
   ZNAKI SZCZEGÓLNE Bardzo długie, sięgające do kolan kruczoczarne włosy, zwykle w celu wygody spięte w gruby warkocz lub koka.
   PREFEROWANE UBRANIA Wygodne. Woli spodnie niż spódnice, choć nie omieszka od czasu do czasu założyć czegoś bardziej kobiecego.  


   Charakter

Jest bardzo bystra i zawsze gotowa na intelektualne wyzwania. Potrafi z łatwością wykorzystać swoją wiedzę do rozwiązywania problemów. Jej zmysł obserwacji jest niezwykle wyostrzony, co pomaga jej dostrzegać nawet najmniejsze szczegóły i wyciągać trafne wnioski.
Dużo czasu poza ćwiczeniami spędzała w powieściach, odnajdując w nich rozrywkę i wiedzę. Jej ciemne oczy, pochłaniające strony książek i analizujące świat wokół niej, emanują głęboką inteligencją. Jej umysł pracuje nieustannie, a niezaspokojona ciekawość to siła napędowa jej życia. Z tego też powodu czasami trafia niekoniecznie tam gdzie powinna i gdzie jej wolno, dzięki temu wyrabiając sobie zmysł skradania.
Mimo swojego intelektu, nie jest typowym cichym i nieśmiałym molem książkowym. Jest zadziorna, zawsze gotowa do konfrontacji, ale jej uszczypliwe riposty nigdy nie mają na celu sprawienia komuś bólu. Nie boi się wyrazić swojej opinii i broni swoich przekonań z ogromną pewnością siebie.
Silny charakter przejawia się także w jej odwadze i nieustraszeniu. Nie cofnie się przed żadnym wyzwaniem, a trudności traktuje jako szansę do rozwoju. Jej ambicja napędza ją do ciągłego doskonalenia się i dążenia do osiągnięcia swoich celów. Z tego też powodu będąc w cyrku zakochała się w trapezie i innych wymagających ćwiczeniach, uznając wszelkie inne kwestie za zbyt błahe. Często nie korzysta z magii wykonując akrobacje, bowiem do perfekcji dotarła swoją ciężką pracą i chce się sprawdzać.
Zwykle jej twarz obejmuje całkiem neutralna maska, a ona sama nie przepada za przesadnym epatowaniem uczuciami i emocjami. Jednak pod tą twardą powłoką, ma również wrażliwe serce. Troszczy się o swoich bliskich i jest gotowa stanąć w ich obronie w trudnych sytuacjach. Cyrk trzyma się razem. Jej przyjaźnie są silne i lojalne, a ona sama jest gotowa podjąć wszelkie ryzyko, aby chronić tych, których kocha.

   
Historia
   


Magiczny cyrk zmierzał w kierunku Belfastu na coroczny zjazd do teściów, lecz tym razem w terminie odpowiadającym końcowi ciąży pani Thakuri. Z tego też powodu Kida urodziła się właśnie w tym mieście od razu wchodząc w rodzinę cioć i wujków, babć i dziadków, kuzynów i kuzynek, niepowiązanych z nią więzami krwi (choć nawet w tej chwili uważa że wszyscy są tak podobni że aż dziwne że faktycznie nie są spokrewnieni).
Od najmłodszych lat wychowywała się w cyrkowej rodzinie wariatów, nietypowych osobowości, wśród zwierząt i magicznych stworzeń, co wyrobiło w niej ogromną wrażliwość i tolerancję. Każdy dzień przynosił coś nowego i nie można powiedzieć aby często zdarzały się dni nudne, szare i przykre. Dziewczyna wielokrotnie powtarzała, że nie zamieniłaby tego na nic innego. Już jako mała dziewczynka chwyciła mini-trapezik, jeszcze nawet przed uaktywnieniem się czarodziejskich zdolności. Od tego dnia rodzice pomagali jej ćwiczyć, rzecz jasna w odpowiednich dla wieku warunkach, gdyż wykazywała ogromne zdolności akrobatyczne.
Moce magiczne uaktywniły się w trakcie jednego z ciężkich dni, w których ilość ćwiczeń przewyższała jej siły, a w stresie i zniechęceniu podpaliła trybunę i cyrkowy namiot niekontrolowaną siłą woli. Oczywiście wszyscy byli zachwyceni, bowiem jak to w rodzinach magicznych straty szybko naprawiono, a ukazanie się zdolności zawsze było u dziecka czymś przełomowym.
Po kilku latach do trapezu dołączyła również chodzenie po linie, choć w niej nie czuła się tak pewnie. Dla zwiększenia poziomu adrenaliny ćwiczyła też z rzucaniem noży, aby rozszerzyć działalność pokazową. Nie było jednak czasu na ulepszanie tych umiejętności, albowiem wkrótce otrzymała list ze szkół chcących przyjąć ją na magiczną naukę. Jej rodzice zasugerowali jej Hogwart, aby w razie problemów miała blisko do dziadków pod ich nieobecność, a dziewczyna przystała na tę propozycję. I choć przebywanie w jednym miejscu przez dłuższy czas było dla niej ogromną zmianą, to w pewien sposób udało jej się przystosować. Do podróży z cyrkiem wraca jedynie w okresie wakacyjnym.


   
Rodzina
   
   ★ Ojciec - pochodzący z nepalskiej tradycyjnej rodziny czarodziejskiej, od wielu pokoleń prowadzącej cyrk objazdowy po całym świecie. Zaskakująco wysoki jak na Nepalczyka. Niezwykle sympatyczny i poczciwy człowiek o wielu zainteresowaniach, w trakcie show zajmuje się konferansjerką i tresurą zwierząt, z którymi potrafi zachować niesamowitą więź. Po śmierci swojego ojca jako jedynak przejął całość interesu i prowadzi go z całą swoją rodziną. Sam, tak jak jego rodzice i dziadowie uczęszczał do Theravady. Jest animagiem - niedźwiedziem himalajskim.
   ★ Matka - Irlandka z krwi i kości (choć nie o rudych włosach), poznała ojca Kidy po jednym z wakacyjnych spektakli na terenie Wielkiej Brytanii, kiedy byli jeszcze nastolatkami. Spotykali się raz w roku przy okazji pobytu cyrku na miejscu. W późniejszym czasie kobieta zrezygnowała ze studiów aby dołączyć do wesołej familii wariatów i zająć się w biznesie całą papierologią i finansami. Uczennica Hogwartu.
   ★ Brat - gdyby ktoś miał zapytać Kidę o jej parę lat młodszego brata, to z pewnością powiedziałaby, że to jeden z najbardziej uroczych ludzi w jej życiu. Dodatkowo ewidentnie wdał się w matkę jeśli chodzi o rozgarnięcie i pamięć do dokumentów, choć to w jej pokoleniu chyba akurat rodzinne. Chłopak uczęszcza do Hogwartu.
   ★ Babka - ze strony ojca. Miła i urocza staruszka, do momentu w którym ktoś czegoś nie spieprzy, bo wtedy wchodzi w nią wściekłe nundu. Nie przebiera w słowach i jest niezwykle bezpośrednia. Podejrzewa się, że to po niej Kida odziedziczyła dużą część charakteru.
   ★ Cyrkowcy - zawsze trzymają się razem. W związku z czym wszyscy traktują się jak rodzina, mogą na siebie liczyć i kiedy tylko potrzeba to można odezwać się do nich po pomoc. Z cyrkowcami nikt nie zadziera.


   
Ciekawostki
   

   ★ Zna angielski, irlandzki i nepalski.
   ★ Jej imię wypowiedziane prawidłowo brzmi jakby ktoś zgniatał folię.
   ★ Kida w cyrku zajmuje się lotem na trapezie i chodzeniem po linie. Ćwiczy też rzucanie nożami wokół żywego obiektu i mugole zastanawiają się za każdym razem jakim cudem nie chybia.
   ★ Uwielbia grać w Quidditcha, ponieważ przebywanie w powietrzu w każdej postaci sprawia jej przyjemność.
   ★ Pochłania ogromne ilości jedzenia ze względu na olbrzymie zapotrzebowanie kaloryczne. To zaskakujące ile żywności jest w stanie zmieścić się w ciągu doby w tak niewielkim ciele.
   ★ Zawsze ma przy sobie owocowe landrynki i uwielbia Fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta. Zbiera karty czarodziejów, ale czekoladowe żaby oddaje komuś innemu.
   ★ Rzadko pije alkohol, ale ma skitraną w pokoju shishę i od czasu do czasu ją sobie odpali. Po używkach robi się cholernie miękka i urocza.
   ★ Jest rozłamana w kwestii swojej przyszłości i bardzo nie lubi tego tematu. Po zakończeniu nauki prawdopodobnie pozostanie w cyrku, choć bardzo interesują ją rośliny, zielarstwo i ziołolecznictwo i chciałaby kształcić się w tym kierunku, względnie być profesjonalnym graczem Quidditcha.
   ★ Często chodzi na palcach. Jest to szczególnie przydatna umiejętność jeśli trzeba się gdzieś skradać.
   ★ Panicznie boi się pająków, pajęczaków i innego podobnego typu żyjątek.
   ★ Cyrk działa zarówno dla mugoli, jak i dla czarodziejów. Te pokazy zawsze są oddzielone od siebie dla bezpieczeństwa.
   ★ Zawsze na koniec roku szkolnego tabor przyjeżdża do Wielkiej Brytanii, aby odebrać Kidę. To samo, jeżeli chodzi o lokację wakacyjną.

   
Ostatnio zmieniony przez Kida A. Thakuri dnia Czw Maj 25 2023, 13:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Ruby Maguire
Ruby Maguire

Student Gryffindor
Rok Nauki : I studencki
Wiek : 18
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 160
C. szczególne : golden retriever energy | irlandzki akcent | duże oczy | zapach cytrusów
Dodatkowo : kapitanka Gryfonów
Galeony : 129
  Liczba postów : 1142
https://www.czarodzieje.org/t20263-ruby-echna-maguire
https://www.czarodzieje.org/t20265-poczta-ruby#632863
https://www.czarodzieje.org/t20264-ruby-echna-maguire
https://www.czarodzieje.org/t20266-ruby-maguire-dziennik#632872
Kidagakash Ayla Thakuri QzgSDG8
Moderator
Kidagakash Ayla Thakuri Empty


PisanieKidagakash Ayla Thakuri Empty Re: Kidagakash Ayla Thakuri  Kidagakash Ayla Thakuri EmptyCzw Maj 25 2023, 17:10;RAVENCLAW!

Witamy Cię na Czarodziejach! Twoja karta zostaje zaakceptowana, dostajesz więc uprawnienia do gry. Poniżej znajdziesz przydatne w dalszych krokach na forum linki, z którymi warto abyś się zapoznał!


Następne kroki:
stworzenie poczty
założenie relacji
zaczęcie gry
rozwój postaci
Życzymy

miłej gry!


______________________

Family means putting your arms around each other and being there.
Powrót do góry Go down
 

Kidagakash Ayla Thakuri

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Kidagakash Ayla Thakuri QCuY7ok :: 
karty postaci
 :: 
karty uczniów i studentow
-