Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Choroby i szaleństwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Darren Shaw

Absolwent Ravenclawu
Wiek : 21
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 184cm
Dodatkowo : Mistrz Pojedynków I Edycji Profesjonalnej Ligi
Galeony : 2792
  Liczba postów : 3015
https://www.czarodzieje.org/t18607-darren-shaw
https://www.czarodzieje.org/t18609-skrzynka-darrena#532211
https://www.czarodzieje.org/t18610-darren-shaw#532213
https://www.czarodzieje.org/t18608-darren-shaw#532138
https://www.czarodzieje.org/t18612-dziennik-darren-shaw#532281
Choroby i szaleństwo QzgSDG8
Moderator
Choroby i szaleństwo Empty


PisanieChoroby i szaleństwo Empty Choroby i szaleństwo  Choroby i szaleństwo EmptyNie 20 Lis - 19:58;


 
Choroby i szaleństwo
  Z bliżej nieznanych powodów psyche wielu czarodziejów na Wyspach Brytyjskich naruszana jest przez dziwne zachowania, które powodują drapanie się po głowie nawet u najbardziej doświadczonych uzdrowicieli ze Szpitala Świętego Munga. Osoby chore doskonale pamiętają to, co się z nimi działo podczas "ataku", a za każdym razem objawiają się inaczej - tak, jak gdyby jakaś siedząca im na ramieniu i szepcząca do ucha istota nudziła się ich kolejnymi wybrykami i podpowiadała - a raczej nakazywała i wymuszała - kolejne niecodzienne zachowania.

Spis

0 - Głupiec: Moje myśli jest w stanie pomieścić naczynie odpowiednio... pojemne. Postać ma wrażenie, że jej głowa jest kilkukrotnie większa.

1 - Mag: Wiele bliźniąt wolałoby urodzić się jedynakami - pora na ciebie. Czarodziejowi wydaje się, że z tyłu jego głowy wyrastają usta, które non stop szepczą do niego straszne historie i naśmiewają się z jego największych sekretów.

2 - Kapłanka: Świat jest mroczny i pełen niebezpieczeństw... pozostaje z niego jedynie jedna droga ucieczki. Postać czuje niepowstrzymaną chęć wprowadzenia się w stan narkotyczny za pomocą wszelkich sposobów, niezależnie od miejsca czy czasu.

3 - Cesarzowa: Postać zaczyna czuć irracjonalną fobię przed elementem otoczenia. Jest to strach prawie paraliżujący i czarodziej najchętniej odwróciłby się i zabrał nogi za pas.

4 - Cesarz: Któż uratuje świat, jeśli nie ja? Postać zaczyna być przeświadczona, że nie tylko jest lepsza od innych - bo to oczywiste - ale że przede wszystkim czeka ją jakieś niesamowite przeznaczenie, którego rozwiązanie zaważy o losie wszystkich.

5 - Kapłan: Postaci wydaje się, że cała okolica - zarówno ona, jak i wszystko dookoła - pokryta jest cienką, wiecznie poruszającą się warstwą brzęczących, oślizgłych much i końskich gzów.

6 - Kochankowie: Życie potrafi być zarówno brutalne jak i stresujące. Bywa, że ciało jest zmęczone i zabliźnione, umysł atakowany przeraźliwymi wspomnieniami... gdzie w tym wszystkim miejsce na miłość? Postać jest przeświadczona, że jest zakochana w innej postaci, jednocześnie będąc pewną, że nie ma szansy na odwzajemnienie uczucia, pogrążając się w rozpaczy.

7 - Rydwan: Nie wiedząc z kim zadzierasz, popełniłeś swój największy błąd - postać staje się podatna na wybuchy gniewu i złości z najbardziej błahego powodu.

8 - Moc: Autorytety? Miłość? Prawda? Przyjaźń? Rodzina? W kolejnym wątku dla czarodzieja, który słyszy podszepty tego rodzaju liczy się jedynie natychmiastowy zysk i przyjemność, nieważne jakim - i czyim - kosztem.

9 - Pustelnik: Kto? Gdzie? Co to było? Postać słyszy za sobą kroki nieistniejących istot, na granicy jej wzroku ruszają się jakieś tajemnicze, kolorowe kształty, których sama obecność jeży włos na karku.

10 - Koło Fortuny: Na cóż mi fortuna, jeśli nie mogę z niej korzystać? Czarodziej, który wylosuje ten efekt czuje niepohamowaną chęć stawiania wszystkiego na wszystko i z każdym - nieważne w jakiej konkurencji, i nieważne co stawia.

11 - Sprawiedliwość: Dawne winy i przewinienia wróciły, by o sobie przypomnieć. Postać myśli, że wszyscy dookoła wiedzą o jej złych uczynkach i występkach i tylko czekają, by ją przykładnie - i przede wszystkim boleśnie - ukarać.

12 - Wisielec: Ziemia Avalonu została zbezczeszczona przez paprających się w robakach i trupich larwach rabusiów. Teraz tak samo zanieczyszczone zostanie ciało czarodzieja - przynajmniej według niego. Postać cierpi na halucynacje powodujące odczuwanie pod własną skórą poruszających się pędraków i larw oraz wychodzenie ich na zewnątrz za pomocą wszystkich otworów ciała.

13 - Śmierć: Czy koniec już nadszedł i przyszło mi chadzać po drugiej stronie? Postać ma halucynacje polegające na tym, że każda inna osoba wydaje się mieć wychudłą, zapadniętą i pobladłą aparycję - ba, niektóre wyglądają wręcz jak czaszki!

14 - Umiarkowanie: Wszędzie dookoła czają się płomienie, buchające znikąd pod same niebiosa. Postać ma przeświadczenie, że wszystkie starania które może podjąć by temu zapobiec są na nic, a cokolwiek nie zrobi i tak czeka ją koniec w ogniu.

15 - Diabeł: Nawet w najgłębszym lochu czarodziej może liczyć na swojego ostatniego towarzysza. Postać ma wrażenie, że po jej ciele bez przerwy przesuwa się para niewidzialnych, zimnych dłoni, czasami boleśnie ściskając, a czasami czule gładząc ciało czarodzieja.

16 - Wieża: Za każdym rogiem czają się wrogowie, a jedynym przyjacielem w tych czasach jest maksyma "Stała czujność". Postać ma wrażenie, że każdy chce wbić jej nóż w plecy - nieważne, czy przebywa akurat z osobą nieznajomą, czy najdroższym przyjacielem.

17 - Gwiazda: Wody, wody, królestwo za szklankę wody - postać myśli, że posiada skrzela i jedynie trzymanie głowy pod wodą pozwoli jej na przeżycie.

18 - Księżyc: Ach, być lekkim jak piórko i fruwać jak ptak - postaci wydaje się, że posiadła dar latania i lewitacji.

19 - Słońce: Postać czuje nieodpartą ochotę spoglądania cały czas w ogień - nieważne, czy pali się zaledwie płomyk świecy, czy cała Dolina Godryka, jej zachcianka musi zostać zaspokojona.

20 - Sąd Ostateczny: Wyrok został wydany, a osoby zhańbione ucieczką została ucięta kończyna. Postać ma wrażenie, że posiada zaledwie jedną nogę - porusza się skacząc na jednej nodze.

21 - Świat: Ciężar całego świata przygniata zaledwie jedne plecy - postaci wydaje się, że nałożona jest na nią jakaś ogromna masa. Kuli się lub wręcz chodzi na czworaka, próbując nie zostać przezeń przygniecioną.Zasady

• Przed każdym wątkiem rozpoczętym po dacie wstawienia tego posta, KAŻDY użytkownik ma obowiązek rzucenia kością k6 w odpowiednim temacie, przeznaczonym tylko do kostek chorób i szaleństwa. Od razu wykonać można rzut kartą tarota.
• Wyniki "1" oraz "6" oznaczają aktywację choroby w danym wątku.
• Przy wyrzuceniu innego wyniku odegranie szaleństwa jest dobrowolne - nie trzeba tego robić, ale jeśli ktoś chce, można to oczywiście zrobić.
• Efekty chorób będą towarzyszyć czarodziejom Brytanii przez pewien skończony czas - na pewno nie do końca roku szkolnego, tym martwić się nie musicie. Określona data pozostanie jednak tajemnicą.
______________________

An investment in knowledge pays the best interest.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Choroby i szaleństwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Choroby i szaleństwo MGJ6B65 :: 
Aktualnosci
-