Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 O Avalonie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Darren Shaw

Nieokreślony
Wiek : 21
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 184cm
Dodatkowo : Mistrz Pojedynków I Edycji Profesjonalnej Ligi
Galeony : 2608
  Liczba postów : 2931
https://www.czarodzieje.org/t18607-darren-shaw
https://www.czarodzieje.org/t18609-skrzynka-darrena#532211
https://www.czarodzieje.org/t18610-darren-shaw#532213
https://www.czarodzieje.org/t18608-darren-shaw#532138
https://www.czarodzieje.org/t18612-dziennik-darren-shaw#532281
O Avalonie QzgSDG8
Moderator
O Avalonie Empty


PisanieO Avalonie Empty O Avalonie  O Avalonie EmptyNie 10 Lip - 12:51;


 

Avalon - informacje


Avalon - Wyspa Jabłoni, Avalon Teraz i Na Zawsze, legendarna wyspa będąca celem wędrówek Rycerzy Okrągłego Stołu oraz domniemane miejsce ukrycia Graala. Przez wieki ukryta we mgłach, teraz odsłoniła część z nich dla czarodziejów, pozostając nadal niewidzialną dla mugoli. Na mapie Avalon znajdziecie gdzieś na wodach Morza Irlandzkiego - jeśli więc zechcecie, możecie nań teleportować się czy przylecieć na miotle z reszty Wysp Brytyjskich.

Wyspa rządzona jest - choć ciężko nazwać to „rządami” - przez Panią Jeziora, rezydującą w wodnym akwenie położonym w centrum wyspy.
Avalon zamieszkały jest przez wiele magicznych istot, które w Brytanii nie występują od wielu lat. Nie uświadczy się tu jednak gatunku ludzkiego, oprócz was oraz starodawnych zjaw. Pamiętajcie więc, że na uliczkach Ellan Vannin mijacie fauny i nimfy, nie kolejnego przysadzistego czarodzieja w meloniku.

Nie nadużywajcie jednak gościnności tutejszych - Pani Jeziora jest na tyle potężna, by ukryć wyspę na tysiąc lat, wyproszenie więc paru niesfornych Brytyjczyków nie sprawi jej większego problemu.


Zwierzęta Avalonu
Na Wyspie Jabłoni mieszka wiele braci mniejszych, których nie sposób spotkać w innych częściach świata. Możecie je przygarnąć - oczywiście nie siłą!

By móc zgłosić się o wpisanie do kuferka któregoś z poniższych zwierzątek, należy napisać co najmniej jeden wątek na pięć lub więcej postów poświęcony zajmowaniu się owym stworzonkiem, lub co najmniej dwie jednopostówki po 2500 znaków każda.

Poniżej przedstawiona została lista limitów punktowanych poszczególnych możliwych do przygarnięcia zwierząt. Wszystkie, jako gatunki zagrożone, wymagają ministerialnej licencji dotyczącej posiadania rzadkich zwierząt.

Świnks - 2
Kuling - 3
Kaczka-dziwaczka - 1
Gdziekon - 1
Puchatka biała - 2
Cydrąż - 1
Wielkiórka - 2

______________________

An investment in knowledge pays the best interest.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Ruby Maguire

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 160
C. szczególne : irlandzki akcent | duże oczy | zapach cytrusów | niebieskie włosy
Galeony : 323
  Liczba postów : 768
https://www.czarodzieje.org/t20263-ruby-echna-maguire
https://www.czarodzieje.org/t20265-poczta-ruby#632863
https://www.czarodzieje.org/t20264-ruby-echna-maguire
https://www.czarodzieje.org/t20266-ruby-maguire-dziennik#632872
O Avalonie QzgSDG8
Moderator
O Avalonie Empty


PisanieO Avalonie Empty Re: O Avalonie  O Avalonie EmptyNie 10 Lip - 13:33;


 
Wylosuj sobie zbroję• Przy okazji każdego wątku, można wylosować napotkaną zbroję, nawiedzaną przez ducha swojego dawnego właściciela i nieznaną pradawną magią.
• Żeby to zrobić, należy rzucić najpierw kostką literką (w rzucie należy napisać do jakiego wątku losujesz i z kim!), literkę rzuca jedna osoba, biorąca udział w wątku, natomiast kość k6, każdy rzuca osobo!
• Kostki do losowania zbroi, losujemy w specjalnym temacie!
• Dostępne są cele wakacyjne:
zbrojny towarzysz – rozegraj 3 wątki (min. 6 postów) z towarzystwem zbroi, wystarczy ich obecność → 1pkt
uczeń dawnych duchów – rozegraj 5 wątków (min. 5 postów), w których wchodzisz w bezpośrednią interakcję z wylosowaną zbroją. Wątki nie mogą się pokrywać z tymi z celu zbrojny towarzysz → 2pkt


A – Accalon – Intryga i zdrada, spisek i nikczemność, właśnie to cechowało rycerza, który nosił tę zbroję. To pech, a może jednak szczęście, że natknąłeś się właśnie na niesławnego Accalona? Możesz zyskać, możesz stracić, nikt nie wie jakie jest Twoje przeznaczenie, może właśnie Ty okażesz się jego sojusznikiem?
Rzuć kostką k6:

B – Baudwin – Czasem pewne wydarzenie zmienia to kim jesteś, właściciel tej zbroi wiele wycierpiał i w końcu zdecydował się wycofać ze społecznego i odnaleźć spokój ducha, może i Tobie w towarzystwie jego dawnej zbroi się to uda?
Rzuć kostką k6:

C – Colgrevance – Ciekawy i żądny przygód. choć przy tym uprzejmy, pełen szacunku i dobrze wychowany, właśnie taki był właściciel tej zbroi, choć zdaje się, że szybko przekonał się o tym, że ciekawość bywa pierwszym stopniem do piekła? Czy i Ty się o tym przekonasz w towarzystwie tej zbroi?
Rzuć kostką k6:

D – Dinadan – Jakie miejsce, taki Irytek, bo Dinadan był prawdziwym żartownisiem. Zdaje się, że każde jego słowo to żart i kpina, nigdy nie mówi nic poważnie. Dodatkowo cały czas namawia wszystkich dookoła do płatania innym figli.
Rzuć kostką k6:

E – Erec – Wartości rodzinne, to najbardziej charakterystyczna cecha tej zbroi. Zdaje się, że nic nie jest w stanie tego zachwiać, miłość do rodziny i przywiązanie, a także zwyczajne życie rodzinne.
Rzuć kostką k6:

F – Florence – Strasznie wścibska jest ta zbroja, zdaje się, że nie opuszcza Cię na krok i najlepiej jakbyś mówił bardzo wyraźnie, bo cały czas będzie prosić o powtórzenie. Przy tym trzeba przyznać, że jej rycerz do najmądrzejszych nie należał, co może odbić się na Tobie czkawką!
Rzuć kostką k6:

G – Gawain – Ta zbroja ma z dwa metry! Od razu widać, że jej rycerz budził grozę, był zuchwały i niebywale lojalny. Szybko jednak okazuje się, że wygląd to nie wszystko, zbroja jest przekonana, że koniecznie trzeba Cię chronić!
Rzuć kostką k6:

H – Hellawes – Kokieteria i uwodzenie, szalone pragnienie miłości, bez względu na to, przy kim aktualnie się znajduje. Nie wiesz jak to możliwe, ale stajesz się chyba nowym celem zalotów i musisz to przetrwać.
Rzuć kostką k6:

I – Igraine – Okropnie gburowata jest ta zbroja, w dodatku, chyba nigdy nie mówi prawdy. Łże jak z nut, jednocześnie wciąż narzekając na wszystko co robisz, wiecznie jej coś nie odpowiada i nie powstrzymuje się przed nieprzychylnymi epitetami posyłanymi w Twoją stronę.
Rzuć kostką k6:

J – Jay – Zbroja zastrzega sobie, że należała do jednego z Trzech Rycerzy Zaklinaczy Wielkiej Brytanii, a Ty nie masz powodów, by w to wątpić. Pytanie jednak brzmi, jak jej mistyczne moce na Ciebie wpłyną?
Rzuć kostką k6:


______________________

Be brave to stand for what you believe in even if you stand alone.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Leighton J. Swansea

Student Ravenclaw
Rok Nauki : IX
Wiek : 20
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 175 cm
C. szczególne : Duże usta, kilka pieprzyków, ślady farby na rękach
Galeony : 770
  Liczba postów : 478
https://www.czarodzieje.org/t21367-leighton-lea-joanne-swansea#691779
https://www.czarodzieje.org/t21382-panna-sowa#692448
https://www.czarodzieje.org/t21368-leighton-lea-j-swansea#691780
https://www.czarodzieje.org/t21499-leighton-j-swansea-dziennik#6
O Avalonie QzgSDG8
Moderator
O Avalonie Empty


PisanieO Avalonie Empty Re: O Avalonie  O Avalonie EmptyNie 10 Lip - 15:02;


 
Poszukiwania Świętego

GraalaAvalon - kraina mitów i legend, bóstw i magicznych stworzeń, w której wszystko jest możliwe. Wszystko, a jednak mimo wieków istnienia wciąż nikomu nie udało się rozwiązać najciekawszej i najbardziej nurtującej zagadki - zaginięcia Świętego Graala. Wielu śmiałków z każdej rasy próbowało już zdobyć ten magiczny artefakt, niestety bezskutecznie. Istnieje opcja, że jest to tylko legenda mająca podtrzymać magię tego miejsca. Czy jesteście wystarczająco odważni, by podnieść rękawicę i przekonać się o tym na własnej skórze?

Zasady i objaśnienia
Wasza przygoda będzie trwała przez całe wakacje. Co jakiś czas w mniej lub bardziej magicznych miejscach Avalonu pojawiać się będą wyzwania, którym musicie stawić czoło jeśli chcecie przekonać się, co czeka was na końcu tej drogi.

Nie trzeba brać udziału we wszystkich wyzwaniach. Za każde z wyzwań dostaniecie bonusy i punkty. By dotrzeć do końca przygody, musicie uzbierać przynajmniej 10 pkt. Zapraszamy oczywiście do pełnego udziału we wszystkich wyzwaniach.
W każdym wyzwaniu można zarówno coś zdobyć, jak i stracić. Nawet najmniejsze decyzje będą mogły zadecydować o tym, jak ostatecznie skończy się dla was cała przygoda.
Wyzwania nie będą dostępne przez całe wakacje. Będą pojawiać się i znikać, więc uważajcie na terminy, bo drugiej szansy w podejściu nie będzie!
Pamiętajcie, że każdy, kto przystępuje do poszukiwań świętego Graala, musi mieć wybrane i wpisane w profil cechy eventowe!
Wyzwania są tutaj znane wszystkim mieszkańcom, więc żeby podjąć pierwszą próbę nie potrzebujecie znajdować żadnej mitycznej mapy, czy podsłuchiwać szeptanej w kątach plotki. Wystarczy wyrazić swoje zainteresowanie przy pierwszym lepszym elfie czy trytonie a na pewno wskażą wam drogę ku pierwszemu wyzwaniu, choć co niektórzy mogą wziąć was za wariatów.
Biorąc udział w poszukiwaniach Świętego Graala zgadzacie się na wszelkie ingerencje w zdrowie, życie i sytuację waszych postaci!

Wszystkim śmiałkom życzymy powodzenia i niech Merlin ma was w swojej opiece!

______________________

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Maximilian Felix Solberg

Nieokreślony
Rok Nauki : VII
Wiek : 19
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 194 cm
C. szczególne : leworęczność, dupa nie zaklęciarz, Znak zorzy w postaci czerwonej kreski na palcach lewej dłoni, tatuaż kojota na lewym ramieniu
Galeony : 1074
  Liczba postów : 8911
https://www.czarodzieje.org/t18528-maxmilian-felix-solberg
https://www.czarodzieje.org/t18530-poczta-maxa-felixa
https://www.czarodzieje.org/t18542-relacje-maxa-felixa
https://www.czarodzieje.org/t18529-maxmilian-felix-solberg
https://www.czarodzieje.org/t18677-max-felix-dziennik
O Avalonie QzgSDG8
Gracz
O Avalonie Empty


PisanieO Avalonie Empty Re: O Avalonie  O Avalonie EmptyCzw 21 Lip - 14:15;

Poszukiwania Świętego Graala


Kochani poszukiwacze przygód!

Właśnie ruszyło pierwsze wyzwanie związane z poszukiwaniami legendarnego Świętego Graala! Wszystkich głodnych adrenaliny zapraszam do Lasu Błogosławionych, gdzie staniecie przed pierwszymi z wielu wyborów na drodze do odnalezienia mistycznego artefaktu.

UWAGA! Jedyny, ostateczny i nieprzekraczalny termin to Środa, 27.07! Wszelkie posty i zgłoszenia wstawione po północy 27/28.07 nie będą brane pod uwagę!

Wszelkie pytania kierujcie na pw @Maximilian Felix Solberg lub na disc Caaarl#7023. Proszę jednak o dokładne zapoznanie się z opisanymi w poście zasadami!
Niech Merlin ma was w swojej opiece!______________________ 
I thought that I could walk away easily
But here I am, falling down on my knees
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Augustine Edgcumbe

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 188
C. szczególne : zmieniający się kolor brwi | dresiki i bluzy z kapturem | okrągłe kolczyki w uszach | szkocki akcent | pachnie super kosmetykami czarodidasa
Dodatkowo : metmorfomag
Galeony : 178
  Liczba postów : 406
https://www.czarodzieje.org/t21305-augustine-edgcumbe#688941
https://www.czarodzieje.org/t21354-august#690461
https://www.czarodzieje.org/t21307-augustine-edgcumbe#688946
O Avalonie QzgSDG8
Moderator
O Avalonie Empty


PisanieO Avalonie Empty Re: O Avalonie  O Avalonie EmptyWto 2 Sie - 15:43;

Rytuał Krwi


Drodzy czarodzieje!

W Avalonie nie ma miejsca na nudę. Jeśli mało wam ostrych wrażeń i chcecie mieć w te wakacje kolejną magiczną runę na swoim ciele, albo może zdobyć swoją pierwszą, zapraszamy na krwawy rytuał.
Tylko dla fanów dramaturgii, jeśli jesteście wrażliwsi bądź wasza postać taka jest - cieszcie się innymi atrakcjami Avalonu. Wszystkie informacje o evencie znajdziecie w podlinkowanym wyżej temacie.

Krwawej zabawy!

UWAGA czas odpisu został skrócony do 05.08 do godziny 13 po południu - zwyczajnie zbyt długo by trwał event!

______________________

I Dont Smile Because My Life Is Perfect
Am i grumpy? I might be. But I think maybe sometimes it's misinterpreted.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

O Avalonie QzgSDG8
O Avalonie Empty


PisanieO Avalonie Empty Re: O Avalonie  O Avalonie Empty;

Powrót do góry Go down
 

O Avalonie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: O Avalonie JHTDsR7 :: 
Avalon
-