Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Domek numer 6

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Mefistofeles E. A. Nox

Mieszkaniec Doliny
Rok Nauki : X
Wiek : 24
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 185
C. szczególne : Tatuaże; kolczyki; wilkołacze blizny; bardzo umięśniony; skórzana obroża ze złotym kółkiem; od 14.02.2022 pierścionek zaręczynowy!
Dodatkowo : Wilkołak
Galeony : 4106
  Liczba postów : 4447
https://www.czarodzieje.org/t15136-mefistofeles-e-a-nox#403342
https://www.czarodzieje.org/t15139-kind#403356
https://www.czarodzieje.org/t15137-what-does-life-mean-to-me#403353
https://www.czarodzieje.org/t15134-mefistofeles-e-a-nox
https://www.czarodzieje.org/t18387-mefistofeles-e-a-nox-dziennik
Domek numer 6 QzgSDG8
Moderator
Domek numer 6 Empty


PisanieDomek numer 6 Empty Domek numer 6  Domek numer 6 EmptySob 9 Lip - 21:38;
Domki są nieduże, drewniane i jednoizbowe, choć dzielone ściankami, to nie mają drzwi, nie licząc tych wejściowych. Mieszczą się w nich piętrowe łóżka, niewielki stolik z dwoma krzesłami i jedna szafa, choć wewnątrz powiększana zaklęciem, tak by wszyscy w niej zmieścili swoje rzeczy. Całość oświetla żyrandol, na którym znajdują się magicznie zapalane świeczki, by je zapalić lub zgasić – wystarczy klasnąć.
Łazienka jest skromna i naprawdę niewielka, oddzielona małą drewnianą ścianką, która bardziej przypomina zwykły parawan. Znajduje się tam drewniana balia, zaczarowana tak, że woda dostosowuje się temperaturą do korzystającego, i oczywiście toaleta, tak samo drewniana.

Lokatorzy:

1. Emrys A. R. Landevale
2. Baby O. Macha
3. Leonard Brandon

______________________

Happiness is beautiful to see
Won't you box it up for me?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Emrys A. R. Landevale

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : I
Wiek : 11
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 145
C. szczególne : Rzadko się uśmiecha, jeszcze rzadziej śmieje; ma na nadgarstku małą bliznę ugryzieniu gnoma
Galeony : 277
  Liczba postów : 215
https://www.czarodzieje.org/t20450-emrys-a-r-landevale
https://www.czarodzieje.org/t20769-korespondencja-emrysa#660796
https://www.czarodzieje.org/t20484-emrys-a-r-landevale#647515
Domek numer 6 QzgSDG8
Gracz
Domek numer 6 Empty


PisanieDomek numer 6 Empty Re: Domek numer 6  Domek numer 6 EmptyNie 17 Lip - 17:31;

To miały być jego pierwsze wakacje z Hogwatem, nie przypuszczał jednak, że jednocześnie będą najlepszymi, jakich kiedykolwiek miał doświadczyć w swoim życiu. Odrobinę się stresował na ten wyjazd w nieznane; nie podobały mu się tego rodzaju niespodzianki, bo przecież mógłby spakować się lepiej, ekonomiczniej i mądrzej, gdyby tylko wiedział, co rzeczywiście się przyda. Oczywiście część jego kufra zajmowały komiksy z serii "Magiczne Trio" oraz podręcznik transmutacji - chciał mieć pewność, że niezależnie gdzie trafią, będzie miał zarówno rozrywkę, jak i praktyczne zajęcie. Bardzo przeżył niedostatecznie dobre oceny z egzaminów i ile wstydu kosztowało go spojrzenie w zawiedzione twarze rodziców! Nie mógł więc całych wakacji spędzić jedynie na zabawie.
No ale to był Avalon. Cały czas nie mógł uwierzyć, że faktycznie znajdowali się w mitycznej krainie, która od wieków pozostawała ukryta przed ludźmi. Do tej pory mógł jedynie śledzić z wypiekami na twarzy wydarzenia w Proroku Codziennym i mieć nadzieję, że rodzice zdecydują się zabrać go kiedyś na wycieczkę do Camelotu.
Przysiadł na dolnym łóżku, nawet nieszczególnie przejmując się tym, że będzie musiał z kolejnymi obcymi osobami dzielić swoją przestrzeń; być może nawet już powoli przyzwyczajał się to tolerowania tego? Z kufra wyciągnął czekoladową żabę, bo z tych emocji aż zrobił się zmęczony, a czekolada była dobra na wszystko. Tym razem trafiła mu się karta z serii gobliniej, więc podgryzając słodycz czytał o oszuście, przez którego uwięzienie rozpoczęły się Bunty Goblinów. Im więcej kart Emrys przeglądał, tym sceptyczniej patrzył na tych, co byli na nich uhonorowani - bo z jakiego powodu trafiał tam ktoś, kto zorganizował derby demimozów, a następnie uciekł z nagrodami dla najlepszych? Zaaferowany kartą do kolekcji z opóźnieniem zwrócił uwagę na kolejną lokatorkę domku.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Domek numer 6

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Domek numer 6 JHTDsR7 :: 
Avalon
 :: 
Ellan Vannin
 :: 
Domki
-