Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Domek numer 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Mefistofeles E. A. Nox
Mefistofeles E. A. Nox

Absolwent Slytherinu
Rok Nauki : III studencki
Wiek : 25
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 185
C. szczególne : Tatuaże; kolczyki; wilkołacze blizny; bardzo umięśniony; skórzana obroża ze złotym kółkiem; od 14.02.2022 pierścionek zaręczynowy!
Dodatkowo : Wilkołak, Legilimencja
Galeony : 4495
  Liczba postów : 4498
https://www.czarodzieje.org/t15136-mefistofeles-e-a-nox#403342
https://www.czarodzieje.org/t15139-kind#403356
https://www.czarodzieje.org/t15137-what-does-life-mean-to-me#403353
https://www.czarodzieje.org/t15134-mefistofeles-e-a-nox
https://www.czarodzieje.org/t18387-mefistofeles-e-a-nox-dziennik
Domek numer 4 QzgSDG8
Gracz
Domek numer 4 Empty


PisanieDomek numer 4 Empty Domek numer 4  Domek numer 4 EmptySob 9 Lip 2022 - 21:36;
Domki są nieduże, drewniane i jednoizbowe, choć dzielone ściankami, to nie mają drzwi, nie licząc tych wejściowych. Mieszczą się w nich piętrowe łóżka, niewielki stolik z dwoma krzesłami i jedna szafa, choć wewnątrz powiększana zaklęciem, tak by wszyscy w niej zmieścili swoje rzeczy. Całość oświetla żyrandol, na którym znajdują się magicznie zapalane świeczki, by je zapalić lub zgasić – wystarczy klasnąć.
Łazienka jest skromna i naprawdę niewielka, oddzielona małą drewnianą ścianką, która bardziej przypomina zwykły parawan. Znajduje się tam drewniana balia, zaczarowana tak, że woda dostosowuje się temperaturą do korzystającego, i oczywiście toaleta, tak samo drewniana.

Lokatorzy:

1. Marla O'Donnell
2. Murphy O. Murray
3. Eugene 'Jinx' Queen
4. Rocco Swansea
Powrót do góry Go down


Eugene 'Jinx' Queen
Eugene 'Jinx' Queen

Student Gryffindor
Rok Nauki : II studencki
Wiek : 19
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 173
C. szczególne : Przekłute uszy; czasem noszony kolczyk w nosie; drobne i mniej drobne tatuaże; pomalowane paznokcie; bardzo ekspresyjny sposób bycia; krwawy znak
Galeony : 146
  Liczba postów : 421
https://www.czarodzieje.org/t20861-eugene-queen
https://www.czarodzieje.org/t21285-bless
https://www.czarodzieje.org/t21141-eugene-queen-kuferek
https://www.czarodzieje.org/t21427-eugene-jinx-queen-dziennik
Domek numer 4 QzgSDG8
Gracz
Domek numer 4 Empty


PisanieDomek numer 4 Empty Re: Domek numer 4  Domek numer 4 EmptyPią 19 Sie 2022 - 16:45;

Leczenie rąk [1/2]

Oczywiście, nikt mi nie mówi, jaka metoda okładów będzie najbardziej skuteczna, a wilowa znachorka nie ma już dla mnie więcej czasu; podobno po rytuale zgłosiło się do niej wiele osób i stworzeń mających poważniejsze obrażenia niż ja. Stwierdzam więc, że mogę spróbować różnych opcji. W pierwszej kolejności próbuję okładać dłonie muchostworkami... surowymi? Żywymi? No po prostu nic z nimi nie robię, mając nadzieję, że zadziałają jak pijawki, przyczepią się do mojej skóry i wyssą z niej jad powodujący brzydki wygląd rąk. Grzybki jednak nie są zbyt chętne do pozostawania na mojej skórze; non stop próbują uciekać i popiskują w niezadowoleniu. Z tego wszystkiego też zastanawiam się, czy nie robię im krzywdy, fundując śmierć z braku dostępu do składników odżywczych.
Przechodzę wtedy do drugiej metody, jaką jest gotowanie muchostworków, co oczywiście również szybko obraca się przeciwko mnie, gdy okazuje się, że wsadzanie ich do gorącej wody jedynie potęguje krzyki, jakbym je co najmniej obierał ze skóry. Dobrze, że zabrałem się do tego rano, bo jestem pewny, że takie wycie mogłoby wywabić wilkołaka z lasu. I jeżeli muchostworki faktycznie mają swój własny język, to na sto procent zostaję przez nie przeklęty na każdy możliwy sposób. Prawdopodobnie nawet ja nie znałbym tylu obelg.
Nie chcąc przechodzić przez to ponownie, zlewam do fiolki również wodę po gotowaniu grzybów. Mój szybki risercz wykazał, że dawniej używano esencji z muchostworków do leczenia bezsenności, więc i może w tym wypadku będzie skuteczna. Na razie jednak nakładam sobie na dłonie sflaczałe i pomarszczone niczym dwustuletni czarodziej ciałka grzybko-ludzi. Bardzo frustruje mnie ten uraz, bo nawet nie za bardzo mogę coś w tym czasie robić, a to nie jest do mnie podobne. Mam więc naprawdę nadzieję, że przynajmniej moje działania okażą się skuteczne. Wzdycham cierpiętniczo, mimo wszystko mając z tego wypadku nauczkę - nigdy więcej nie będę wkładał rąk w niczyje wnętrzności, nawet żeby zaimponować dziewczynie.

[zt]
Powrót do góry Go down
 

Domek numer 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Domek numer 4 JHTDsR7 :: 
reszta świata
 :: 
Avalon
 :: 
Ellan Vannin
 :: 
Domki
-