Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Samuel David Peres

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Samuel Peres

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 190cm
Galeony : 52
  Liczba postów : 21
https://www.czarodzieje.org/t21113-samuel-david-peres#679953
https://www.czarodzieje.org/t21118-poczta-samuela-peresa#680060
https://www.czarodzieje.org/t21112-samuel-peres#679940
Samuel David Peres QzgSDG8
Gracz
Samuel David Peres Empty


PisanieSamuel David Peres Empty Samuel David Peres  Samuel David Peres EmptyWto Sty 11 2022, 22:48;


Samuel Peres

DATA URODZENIA 18.07.1991r.
CZYSTOŚĆ KRWI 50%
MIEJSCE URODZENIABristol
MIEJSCE ZAMIESZKANIA Londyn
UKOŃCZONA SZKOŁA Hogwart (Ravenclaw)
UKOŃCZONE STUDIA Nie
WYBRANA POSADA DO OBJĘCIA jubiler w sklepie Tremlett'a
PRZEPRACOWANY CZAS W POWYŻSZEJ PRACY od 2019r.
WYBRANY WIZERUNEK Michele Morrone


Wyglad

WZROST 191cm
BUDOWA CIAŁA umięśniony, postawny
KOLOR OCZU brązowe
KOLOR WŁOSÓW hebanowe
ZNAKI SZCZEGÓLNE kilka symbolicznych tatuaży na rękach, dłoniach, torsie i plecach
PREFEROWANE UBRANIA raczej luźne, wygodne koszulki, szerokie kurtki, od wielkiego dzwonu koszule


Charakter


Przyglądając mu się z boku, można stwierdzić, że ma w sobie coś niepokojącego, co w większości przypadków osób, które spotyka sprawia, że mają się oni przy nim na baczności. Sam nigdy nie przyzna tego głośno, jednak jest świadomy tego, że nie należy do zbyt przystępnych osób. Lubi towarzystwo ludzi, którzy mają coś do powiedzenia, którzy nie boją się zawrzeć swojej indywidualnej opinii w rozmowie. Może dlatego, że sam jest właśnie taką osobą. Potrafi zapomnieć, że istnieje coś takiego jak ocena w milczeniu, w dodatku zachowana dla siebie czy co gorsza zmieniona pod wpływem argumentacji rozmówcy. Nierzadko wynikają z tego mniej lub bardziej ostre wymiany zdań z jego udziałem, jednak tym samym nigdy finalnie nie próbuje na siłę zmieniać u innych światopoglądu. Wbrew pozorom (głównie tym jakie sprawia przez swój nonszalancki sposób bycia) jest oczytanym młodym człowiekiem, który interesuje się zarówno magicznymi wyrobami biżuteryjnymi, obiektami posiadającymi magiczną moc (najczęściej tymi najbardziej istotnymi dla czarodziejskiej społeczności, poznanymi na przestrzeni wieków) ale także jest obeznany we wszelkiej maści substancjami pochodzącymi od magicznych zwierząt, używanymi w eliksirowarstwie a także tymi uznawanymi jako powszechnie zakazane środki pobudzające. Te ostatnie są ściśle związane z jego nielegalną działalnością, opierającą się na handlu na czarnym rynku.
Gdyby miał wskazać u siebie zdolność, którą obdarowała go Matka Natura, bez wątpienia powiedziałby, że ma ewidentny talent aktorski. Za tym przemawia fakt, że osoby, które go znają nie są w stanie jednoznacznie stwierdzić, kiedy zachowuje się naturalnie a kiedy są świadkami przedstawienia wyreżyserowanego przez Peresa. Jednak nie wykorzystuje tego przeważnie do kłamstw względem nich, częściej koloryzuje rzeczywistość i prezentuje ją tak, by była kusząca po to, aby mieć z tego jakąś korzyść. Można więc uważać, że sprytnie manipuluje faktami, jednak on sam tego tak nie nazywa. Często klientom przedstawia bardzo ubawioną wersję, by tylko skłonić ich do zakupu czegoś kosztownego.


Historia


Samu bardzo niewiele pamięta ze swojego dzieciństwa, a nawet z wczesnych czasów szkolnych. Dopiero po latach, jako dwudziestokilkulatek był w stanie wyciągnąć od matki informacje na temat tego kim był jego ojciec i twierdzi, że dopiero wtedy - znając swoje pełne pochodzenie - mógł obrać swoją ścieżkę życiową. Wcześniej, po skończeniu podstawowej edukacji, nie ciągnęło go do kształcenia się czy doszkalania z dziedzin, które go interesowały. Pracował wtedy jako barman w pubach czy klubach (jeśli mu się poszczęściło), nie mając żadnego konkretnego celu w życiu. Chciał po prostu zarobić na siebie i móc oznajmić przed matką, że "jakoś sobie radzi" i nie potrzebuje jej pomocy.
Wiele zmieniło się, kiedy w jednym z klubów, w których dorywczo pracował poznał pewnego mężczyznę, z którym rozmowa zeszła na temat jednego z magicznych artefaktów, których nigdy nie odnaleziono. A przynajmniej Saumel tak sądził. Czarodziej jednak z zadowoleniem wyprowadził go z błędu i zapewnił, że ma na to niepodważalne dowody. I tak rozpoczęła się przygoda Peresa z obcowaniem z mniej lub bardziej niebezpiecznymi i potężnymi obiektami magicznymi. Ujawnił się przed nim dość spory magiczny półświatek nielegalnego handlu, którego częścią szybko stał się on sam, pociągnięty przez poznanego w klubie klienta, który zauważył jego zainteresowanie tym tematem. Wkrótce zaczął kurs jubilerstwa, a potem podjął pracę w zakładzie Tremlett'a na ulicy Śmiertelnego Nokturnu. Pod przykrywką tego typu fachowca, mógł w tej części magicznego Londynu pośredniczyć a także samemu pozyskiwać i sprzedawać różnego rodzaju przedmioty (dostępne tylko dla umiejącej szukać klienteli) a także w późniejszym czasie można było za jego pomocą nabyć kilka rodzajów magicznych narkotyków. Zorientowawszy się ile można na tym zarobić i jakie znajomości dzięki temu zdobywał, ani myślał odcinać się od tego. Poruszanie się po czarnym rynku i prosperowanie jako ktoś znaczący - nawet jeśli tylko dla nielicznego grona czarodziejów - w tym okręgu, dawało mu satysfakcję i nakłaniało do pozyskiwania coraz większej ilości przeklętych przedmiotów (głównie biżuterii i artefaktów) czy substancji, cieszących się większą popularnością.


Rodzina


★ Carla Peres - czarownica półkrwi, niedoceniona (jej zdaniem) malarka, zarabiająca grosze na swoich ożywionych obrazach, mieszkająca w Dolinie Godryka od dzieciństwa. Do Anglii przywieźli ją rodzice, rodowici Hiszpanie, którzy wyemigrowali na Wyspy za pracą.
★ Ojciec - Samuel wie tylko tyle, że należy do rodziny Shercliffe. Nic więcej Carla nie chciała wyjawić, twierdząc, że mężczyzna nie chciał dziecka, więc ona zerwała z nim kontakt. Prawda była taka, że ten nie wiedział nawet, że panna Peres była w ciąży.


Ciekawostki


★ Jego niespełnionym marzeniem jest posiadanie anubilisa (najlepiej afgańskiego).
★ W pracy potrafi mieć wszystko uporządkowane, tak aby się we wszystkich odnaleźć, jednak jedynym czego nie umie, to zachować porządku w swoim mieszkaniu. Jemu samemu nie przeszkadza ten bałagan, jednak stara się go trochę ogarniać, jeśli spodziewa się gości.
★ Jeśli chodzi o muzykę, najczęściej słucha Chaos in Control, Abraksanów i Aarona O'Connor'a .
★ Bardzo mało śpi. Mogłoby się zdawać, że jego organizm nie potrzebuje zazwyczaj więcej niż cztery godziny snu, jednak jego często podkrążone oczy i zmęczona cera, świadczą o czymś innym.
★ Czasami miewa dziwne przeczucia, że to co widzi, nie jest do końca częścią rzeczywistości. Podobnie kiedy od czasu do czasu miewa nieoparte wrażenia, że niektórzy ludzie mają wobec niego złe zamiary. Często tłumaczy to zmęczeniem, niewystarczającą ilością snu i nie przejmuje się tym zbytnio.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Veronica Blais

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 27
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 1.77m
C. szczególne : Wyraźne, ciemne blizny na lewej ręce, biegnące wzdłuż żył po całej dłoni i przedramieniu - przeważnie zakryte czarnymi rękawiczkami. Mówi z amerykańskim akcentem.
Dodatkowo : Legilimencja
Galeony : 186
  Liczba postów : 82
https://www.czarodzieje.org/t20671-veronica-emerie-blais#656021
https://www.czarodzieje.org/t21061-poczta-blais#677045
https://www.czarodzieje.org/t20672-veronica-emerie-blais#656023
Samuel David Peres QzgSDG8
Moderator
Samuel David Peres Empty


PisanieSamuel David Peres Empty Re: Samuel David Peres  Samuel David Peres EmptySro Sty 12 2022, 13:58;DOROSŁY!

Witamy Cię na Czarodziejach! Twoja karta zostaje zaakceptowana, dostajesz więc uprawnienia do gry. Poniżej znajdziesz przydatne w dalszych krokach na forum linki, z którymi warto abyś się zapoznał!

Następne kroki:
stworzenie poczty
założenie relacji
zaczęcie gry
rozwój postaci
galeony na początek
Życzymy

miłej gry!


______________________


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Samuel David Peres

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Samuel David Peres QCuY7ok :: 
karty postaci
 :: 
karty doroslych
-