Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Egzaminy fabularne 2021

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Hope U. Griffin

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 17
Czystość Krwi : 0%
Wzrost : 165 cm
C. szczególne : Piegi pokrywające nie tylko twarz, ale i ramiona, dekolt i plecy Hope
Galeony : 221
  Liczba postów : 402
https://www.czarodzieje.org/t20055-hope-ursula-griffin#617982
https://www.czarodzieje.org/t20074-gobaith#618955
https://www.czarodzieje.org/t20059-hope-u-griffin#618372
https://www.czarodzieje.org/t20191-hope-u-griffin-dziennik
Egzaminy fabularne 2021 QzgSDG8
Moderator
Egzaminy fabularne 2021 Empty


PisanieEgzaminy fabularne 2021 Empty Egzaminy fabularne 2021  Egzaminy fabularne 2021 EmptyPon Maj 24 2021, 00:10;
Tworzenie egzaminów


Drodzy Czarodzieje! Chcemy po raz drugi przeprowadzić egzaminy w formie fabularnej. Oznacza to, że będziecie mogli zgłosić swoje swoje mechaniki, które potem uczniowie będą mogli rozegrać, aby mniej lub bardziej godnie zakończyć ten rok. Koniecznie zapoznajcie się z podanym poniżej regulaminem.


Zasady

1. Każdy nauczyciel może się zgłosić do stworzenia swojego egzaminu. Jeśli zgłosi się więcej niż jeden, proponujemy się dogadać na rozpisanie przebiegu; w innym wypadku wybierzemy nauczyciela starszego stażem.
2. Zgłoszenia przyjmujemy do 06.06 włącznie, egzaminy planujemy zaś rozpocząć od 14.06 i będzie można do nich podchodzić przez 10 dni. 
4. Aby się zgłosić, wystarczy napisać imię i nazwisko oraz przedmiot, by zostać wpisanym na listę.
5. Egzaminy będą traktowane jako lekcja przy rozliczeniach czerwcowych, zachęcamy więc do ich tworzenia!
6. Oceny z egzaminów będą równocześnie końcową oceną ucznia, którą będziecie wystawiać, a potem nadamy ją na świadectwo. Dlatego oprócz samego testu, będziecie mogli wziąć pod uwagę całoroczną pracę ucznia. Pamiętajcie, że uczniowie piszą egzaminy z wielu przedmiotów i tylko z niektórych są lepsi. W wypadku egzaminów punkty kuferkowe powinny być znaczące przy ocenie.
7. Jeśli do 30.05 nie będzie nauczyciela fabularnego, który rozpisałby egzamin, możecie się zgłosić nauczycielem półfabularnym. Macie na to czas do 06.06. Za rozpisanie egzaminu dostaniecie 2 pkt do danej umiejętności, tak jak w przypadku prowadzenia lekcji nauczycielem półfabularnym.
8. Czas od 7.06 do 14.06 jest czasem dla nas, w czasie którego będziemy sprawdzać stworzone przez Was egzaminy i wprowadzać ewentualne poprawki, a także tworzyć egzaminy do przedmiotów, których nikt nie zdecydował się napisać. Oznacza to, że do 6.06 włącznie wszystkie egzaminy muszą być do nas nadesłane!
9. Po zakończeniu egzaminu każdy twórca egzaminu musi wstawić listę ocen uzyskanych przez uczniów, którzy do niego podeszli.
10. Stworzony egzamin należy przesłać do @Hope U. Griffin do 06.06 do końca dnia. Zostanie on sprawdzony i zatwierdzony przez moderację – po informacji zwrotnej w określonym terminie należy wstawić egzamin na forum, co jest równoznaczne z jego rozpoczęciem.


Budowa egzaminu – wskazówki

Każdy egzamin powinien składać się z części teoretycznej i praktycznej, przy czym teoria powinna być tą krótszą i mniej rozbudowaną, a praktyka może być bardziej angażująca.
W trakcie części teoretycznej uczeń ma możliwość ściągać. Przygotowaliśmy podstawową mechanikę ściągania (podaną poniżej), ale każdy może użyć własnej. Konsekwencje wynikłe z przyłapania pozostawiamy Wam, każdy nauczyciel podchodzi do tego na swój sposób.
Jeśli chcecie, aby część teoretyczna była pisana przez graczy – nie ma problemu. Jeśli jednak jest to coś więcej niż test wielokrotnego wyboru, prosimy, by oprócz pytań dać równolegle możliwość rzutu kością na to, jak poszło postaci (progi mogą być nieco bardziej surowe).
Przy układaniu mechaniki warto pamiętać o świeżych użytkownikach, którzy kuferkowo odstają jeszcze od stałych, aktywnych graczy. Dobrze, by i oni mieli szansę na dobrą ocenę z przedmiotów, które fabularnie lubią i dobrze znają (można wziąć pod uwagę stosunek punktów w kuferku, informacje z karty postaci, jeśli takie są, cechy eventowe; można też podać inne progi dla osób z określonym (np. max 3-miesięcznym) stażem na forum).
Limity znaków są w porządku, ale z umiarem – zasady odnośnie do długości posta nie powinny być tak restrykcyjne, jak jest to np. w przypadku samonauk. Egzaminów jest dużo, czasu ich zdanie stosunkowo niewiele, a wszyscy wolimy, by postaci podchodziły do nich fabularnie.
Jeśli chcecie, by treść posta lub jego część były ukryte, można skorzystać z kodu [hide]. Odradzamy używania w tym celu PW.
Poniżej zamieszczamy podstawowy kod, który możecie wykorzystać – nie musicie zachowywać jego porządku, możecie go modyfikować (z wyjątkiem wyglądu typu kolory itd.). Jeśli chcecie stworzyć egzamin, a nie czujecie się pewnie w kodach, możecie podesłać nam zupełnie łysy tekst, najważniejsza jest dla nas treść, z osadzeniem jej w odpowiedni sposób na pewno damy sobie radę love


Ściąganie

Każdy uczeń ma możliwość ściągać na części teoretycznej egzaminu, jednak na własne ryzyko i zdając się na los, a także wolę nauczyciela prowadzącego egzamin. Poniżej znajduje się mechanika, która Wam to umożliwi.
Rzut na ściągę:
Najpierw należy rzucić kością k100, by dowiedzieć się, jak obszerna była Wasza ściąga. UWAGA: nie można tego punktu pominąć natomiast za napisanie posta o wcześniejszym przygotowaniu ściągi na 1 tys. znaków – możecie dodać do kości +10, posta na 2 tys. znaków – możecie dodać do kości +20.

1-10 – Jesteś pewien, że to ściąga z dobrego przedmiotu? Może jednak się pomyliłeś? Kompletnie nic Ci nie daje i jeszcze próba zrozumienia, o co tutaj chodzi, zabiera Ci czas. Skonsultuj z nauczycielem prowadzącym egzamin, jakie są tego konsekwencje – przykładowo -1 od k6 itp. zależnie od mechaniki egzaminu.
11-50 – Ta ściąga chyba była pisana na kolanie, pięć minut przed egzaminem – połowy nie możesz doczytać, druga połowa wydaje się nieco bez sensu, ale zawsze mogło być gorzej. Niemniej – ta ściąga absolutnie nic Ci nie daje.
51-70 – Nie jest najgorzej, problem jednak tkwi w tym, że  chyba nie do końca rozumiesz ten przedmiot i na skrawku pergaminu nie masz wszystkiego, czego potrzebujesz. Nie można jednak powiedzieć, że ściąga jest kompletnie zbędna. W zależności od mechaniki egzaminu możesz dodać sobie do k6 +1 – w przypadku innych kości należy skonsultować to z nauczycielem prowadzącym.
71-90 – Jest dobrze! Nic jednak nie trwa wiecznie i mimo że Twoja ściąga jest ładna i rzeczowa, to zegarek tyka! Możesz wykonać dodatkowy przerzut na egzaminie.
91-100 – Masz tam dosłownie wszystko. Może powinieneś dawać korki z tego jak zmieścić tak wiele ważnych informacji na tak małym kawałku pergaminu? Przysługuje Ci dodatkowy przerzut i dodanie bonusu do kostki – należy dogadać z nauczycielem do której np. +1 do k6.

Rzut na stres:
Warto zaznaczyć, że to żadna nieważna wejściówka, a egzamin. Z tego względu nawet największego śmiałka dotyka stres z tym związany. By przekonać się, jak bardzo Wam przeszkadza, rzućcie kością k6.
UWAGA: cecha eventowa silna psycha (opanowanie) upoważnia do wykonania jednego przerzutu tej kostki – liczy się jednak ostatni rzut LUB dodania do kostki +1
1 – Tragedia, widać po Tobie absolutnie wszystko, dodatkowo chyba jesteś nawet zielony na twarzy. Dałeś się pożreć stresowi – w kolejnym rzucie Twój wynik musisz obniżyć o dwie literki w dół – przykład: wylosowałeś G lub C → teraz masz B/J
2 – No stresujesz się i to widać. Niemniej, nie widać, że to przez ściągane, ale postaraj się coś z tym zrobić. W kolejnej kostce musisz obniżyć wynik o jedną literkę w dół, tak jak podano w przykładzie wyżej.
4, 3 – Okej, stresik jest, ale czym jest życie bez odrobiny ryzyka? Mogło być zdecydowanie gorzej, skup się lepiej, żeby nauczyciel nie zobaczył tej całej Twojej egzaminowej ściągi, jakakolwiek by ona nie była.
5, 6 – Luzik, prawda? Co Ty się będziesz stresować jakimś egzaminem, skoro masz ściągę i w sumie to wszystko jedno, przecież jakoś to będzie. W kolejnej kostce przysługuje Ci literka wyżej (przykład jak to zrobić napisany powyżej).

Rzut na powodzenie:
Przygotowanie, stres – to nie wszystko, nic nie oznacza jeszcze, że Ci się powiodło. Rzuć literką i sprawdź, co przygotował dla Ciebie los.
UWAGA: cecha eventowa bez czepka urodzony ZMUSZA do ponownego rzucenia kostką, by przekonać się, czy na pewno szczęście Ci dopisuje.
B, J – Co Ci w ogóle strzeliło do łba, żeby ściągać na egzaminie. Chyba nie mija nawet jedna minuta, kiedy zostajesz przyłapany. Lepiej módl się, żeby żaden nauczyciel nie wziął sobie do serca tych wszystkich metod karania, o których czasem mówi Craine w pokoju nauczycielskim.
F, D – Nie potrafisz ściągać, albo masz zły dzień i nauczyciel jak na złość stanął akurat przy Tobie na długi, zdecydowanie zbyt długi, czas – nie jesteś w stanie ściągnąć na wyższą ocenę niż Okropny.
G, C – No jakoś to idzie, niby nauczyciel patrzy, ale nie do końca, w efekcie udaje Ci się ściągnąć na Zadowalający.
H, A – Mogło być gorzej, co prawda na sam koniec nauczyciel stanął przy Tobie i myślałeś, że wyzioniesz ducha, ale ostatecznie ładnie ściągnąłeś na Powyżej Oczekiwań.
I, E – Lepiej być nie mogło, nikt na Ciebie nie patrzy, nikt przy Tobie nie staje przez cały egzamin, a Ty na totalnym luzie ściągasz na Wybitny!Przykładowy kod

Kod:
<center><div style="background-color: #1a1a29;border-left:7px solid #3c3f47;border-right:7px solid #3c3f47;border-top: 1px solid #3c3f47;border-bottom: 1px solid #3c3f47; margin: 3px;padding-left: 12px; padding-top: 12px;width: 400px;"><br><img style="opacity: 0.7; width: 422px; margin-left:-12px; margin-top:-31px;border: 1px #3f2609 solid;" src="LINK DO GIFA"><br>
<div class="spistyt">Egzamin z NAZWA PRZEDMIOTU</div><br>
<div class="kamienie" style="max-height:500px;font-family: Century Gothic;">TU WPISZ KRÓTKI WSTĘP FABULARNY

</div>
<center><br><div class="tytkam"><span>Część teoretyczna</span></div></center>
<div class="kamienie" style="max-height:500px;font-family: Century Gothic;">
TU WPISZ TREŚĆ CZĘŚCI TEORETYCZNEJ
</div>

<center><br><div class="tytkam"><span>Część praktyczna</span></div></center>
<div class="kamienie" style="max-height:500px;font-family: Century Gothic;">
<zg>Rzut na ściągę: </zg>
<div class="postlist">Najpierw należy rzucić kością [b]k100[/b], by dowiedzieć się, jak obszerna była Wasza ściąga. UWAGA: nie można tego punktu pominąć natomiast za napisanie posta o wcześniejszym przygotowaniu ściągi na 1 tys. znaków – możecie dodać do kości +10, posta na 2 tys. znaków – możecie dodać do kości +20.

<zg>1-10 –</zg> Jesteś pewien, że to ściąga z dobrego przedmiotu? Może jednak się pomyliłeś? Kompletnie nic Ci nie daje i jeszcze próba zrozumienia, o co tutaj chodzi, zabiera Ci czas. Skonsultuj z nauczycielem prowadzącym egzamin, jakie są tego konsekwencje – przykładowo -1 od k6 itp. zależnie od mechaniki egzaminu.
<zg>11-50 –</zg> Ta ściąga chyba była pisana na kolanie, pięć minut przed egzaminem – połowy nie możesz doczytać, druga połowa wydaje się nieco bez sensu, ale zawsze mogło być gorzej. Niemniej – ta ściąga absolutnie nic Ci nie daje.
<zg>51-70 –</zg> Nie jest najgorzej, problem jednak tkwi w tym, że  chyba nie do końca rozumiesz ten przedmiot i na skrawku pergaminu nie masz wszystkiego, czego potrzebujesz. Nie można jednak powiedzieć, że ściąga jest kompletnie zbędna. W zależności od mechaniki egzaminu możesz dodać sobie do k6 +1 – w przypadku innych kości należy skonsultować to z nauczycielem prowadzącym.
<zg>71-90 –</zg> Jest dobrze! Nic jednak nie trwa wiecznie i mimo że Twoja ściąga jest ładna i rzeczowa, to zegarek tyka! Możesz wykonać dodatkowy przerzut na egzaminie.
<zg>91-100 –</zg> Masz tam dosłownie wszystko. Może powinieneś dawać korki z tego jak zmieścić tak wiele ważnych informacji na tak małym kawałku pergaminu? Przysługuje Ci dodatkowy przerzut i dodanie bonusu do kostki – należy dogadać z nauczycielem do której np. +1 do k6. </div>
<zg>Rzut na stres: </zg>
<div class="postlist">Warto zaznaczyć, że to żadna nieważna wejściówka, a egzamin. Z tego względu nawet największego śmiałka dotyka stres z tym związany. By przekonać się, jak bardzo Wam przeszkadza, rzućcie kością [b]k6[/b].
UWAGA: cecha eventowa <zgss>silna psycha (opanowanie)</zgss> upoważnia do wykonania jednego przerzutu tej kostki – liczy się jednak ostatni rzut LUB dodania do kostki +1
<zg>1 –</zg> Tragedia, widać po Tobie absolutnie wszystko, dodatkowo chyba jesteś nawet zielony na twarzy. Dałeś się pożreć stresowi – w kolejnym rzucie Twój wynik musisz obniżyć o dwie literki w dół – [b]przykład:[/b] wylosowałeś G lub C → teraz masz B/J
<zg>2 –</zg> No stresujesz się i to widać. Niemniej, nie widać, że to przez ściągane, ale postaraj się coś z tym zrobić. W kolejnej kostce musisz obniżyć wynik o jedną literkę w dół, tak jak podano w przykładzie wyżej.
<zg>4, 3 –</zg> Okej, stresik jest, ale czym jest życie bez odrobiny ryzyka? Mogło być zdecydowanie gorzej, skup się lepiej, żeby nauczyciel nie zobaczył tej całej Twojej egzaminowej ściągi, jakakolwiek by ona nie była.
<zg>5, 6 –</zg> Luzik, prawda? Co Ty się będziesz stresować jakimś egzaminem, skoro masz ściągę i w sumie to wszystko jedno, przecież jakoś to będzie. W kolejnej kostce przysługuje Ci literka wyżej (przykład jak to zrobić napisany powyżej). </div>
<zg>Rzut na powodzenie: </zg>
<div class="postlist">Przygotowanie, stres – to nie wszystko, nic nie oznacza jeszcze, że Ci się powiodło. Rzuć [b]literką[/b] i sprawdź, co przygotował dla Ciebie los.
UWAGA: cecha eventowa <zgss>bez czepka urodzony</zgss> ZMUSZA do ponownego rzucenia kostką, by przekonać się, czy na pewno szczęście Ci dopisuje.
<zg>B, J –</zg> Co Ci w ogóle strzeliło do łba, żeby ściągać na egzaminie. Chyba nie mija nawet jedna minuta, kiedy zostajesz przyłapany. Lepiej módl się, żeby żaden nauczyciel nie wziął sobie do serca tych wszystkich metod karania, o których czasem mówi Craine w pokoju nauczycielskim.
<zg>F, D –</zg> Nie potrafisz ściągać, albo masz zły dzień i nauczyciel jak na złość stanął akurat przy Tobie na długi, zdecydowanie zbyt długi, czas – nie jesteś w stanie ściągnąć na wyższą ocenę niż [i]Okropny[/i].
<zg>G, C –</zg> No jakoś to idzie, niby nauczyciel patrzy, ale nie do końca, w efekcie udaje Ci się ściągnąć na [i]Zadowalający[/i].
<zg>H, A –</zg> Mogło być gorzej, co prawda na sam koniec nauczyciel stanął przy Tobie i myślałeś, że wyzioniesz ducha, ale ostatecznie ładnie ściągnąłeś na [i]Powyżej Oczekiwań[/i].
<zg>I, E –</zg> Lepiej być nie mogło, nikt na Ciebie nie patrzy, nikt przy Tobie nie staje przez cały egzamin, a Ty na totalnym luzie ściągasz na [i]Wybitny[/i]!</div>
</div>

<center><br><div class="tytkam"><span>Część praktyczna</span></div></center>
<div class="kamienie" style="max-height:500px;font-family: Century Gothic;">
TU WPISZ TREŚĆ CZĘŚCI PRAKTYCZNEJ
</div>
<center><br><div class="tytkam"><span>Modyfikatory i inne</span></div></center>
<div class="kamienie" style="max-height:500px;font-family: Century Gothic;">
<div class="postlist"><zg>Przerzuty:</zg>
Tu wpisz zasady przerzutów

<zg>Modyfikatory:</zg>
Tutaj wypisz wykorzystane modyfikatory, wspomnieliśmy o nich we wskazówkach do tworzenia

<zg>Oceny:</zg>
• Wybitny – wymagania punktowe lub inne, w zależności od wykorzystanej mechaniki
• Powyżej oczekiwań
• Zadowalający
• Nędzny
• Okropny
• Troll</div>
</div>
<center><br><div class="tytkam"><span>Kod</span></div></center>
<div class="kamienie" style="max-height:500px;font-family: Century Gothic;">
W poście należy umieścić odpowiednio wypełniony poniższy kod:
[code]TU PODAJ KOD DO SKOPIOWANIA[/code]
</div>
</div></div></center>


Nauczyciele tworzący egzaminy

ONMS: Merlin Villeneuve
OPCM: Shawn E. Reed
Zielarstwo:  
Działalność Artystyczna:
Astronomia:
Magiczne gotowanie:   
Transmutacja: Camael Whitelight  
Zaklęcia: Alexander D. Voralberg
Historia Magii:   
Starożytne Runy: Raphael Serafini–Zanetti  
Uzdrawianie: Huxley Williams
Eliksiry: Beatrice L. O. O. Dear  
Wróżbiarstwo:  
Gry miotlarskie: Patricia D. Brandon
Mugoloznastwo:  


______________________


i've been searchin’
nothin’s workin’
i've been trippin’
no one’s perfect
chasing vision
just the surface
shirt’s on backwards
not on purpose


Ostatnio zmieniony przez Hope U. Griffin dnia Czw Maj 27 2021, 09:18, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Blaine Jagvarsson

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 182
C. szczególne : Tatuaż z runą "Jera" na lewym pośladku
Galeony : 45
  Liczba postów : 112
https://www.czarodzieje.org/t20232-blaine-jagvarsson#633001
https://www.czarodzieje.org/t20274-odinson-kruk-jagvarssona#633479
https://www.czarodzieje.org/t20231-blaine-jagvarsson#630623
Egzaminy fabularne 2021 QzgSDG8
Gracz
Egzaminy fabularne 2021 Empty


PisanieEgzaminy fabularne 2021 Empty Re: Egzaminy fabularne 2021  Egzaminy fabularne 2021 EmptyPon Maj 24 2021, 00:15;

Zgłaszam Raphaela Serafini–Zanettiego na Runy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Alexander D. Voralberg

Nauczyciel
Wiek : 36
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 198
C. szczególne : wysoki i szczupłej postury | blizny wokół ust i na twarzy | białe oczy i mogące wywołać niepokój spojrzenie | chodzi w garniturowych spodniach i ciemnych koszulach zamiast szat
Dodatkowo : Bezróżdżkowość
Galeony : 1200
  Liczba postów : 1725
https://www.czarodzieje.org/t17470-alexander-d-voralberg
https://www.czarodzieje.org/t17584-poczta-alexandra#493071
https://www.czarodzieje.org/t17590-harem-voralberga#497045
https://www.czarodzieje.org/t17573-alexander-d-voralberg
https://www.czarodzieje.org/t18552-alexander-d-voralberg-dzienni
Egzaminy fabularne 2021 QzgSDG8
Gracz
Egzaminy fabularne 2021 Empty


PisanieEgzaminy fabularne 2021 Empty Re: Egzaminy fabularne 2021  Egzaminy fabularne 2021 EmptyPon Maj 24 2021, 00:19;

Alexander Voralberg - zaklęcia

______________________


Heart of gold that's made of steel
- itself doesn't know how to feel
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Patricia D. Brandon

Nauczyciel
Wiek : 27
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 170cm
C. szczególne : blizna w kształcie łezki, wielkości sykla znajdująca się na jej mostku
Galeony : 688
  Liczba postów : 274
https://www.czarodzieje.org/t20195-patricia-danielle-brandon#626883
https://www.czarodzieje.org/t20197-poczta-patricii#627724
https://www.czarodzieje.org/t20196-patricia-danielle-brandon#627505
https://www.czarodzieje.org/t20342-dziennik-patricii-brandon#641
Egzaminy fabularne 2021 QzgSDG8
Gracz
Egzaminy fabularne 2021 Empty


PisanieEgzaminy fabularne 2021 Empty Re: Egzaminy fabularne 2021  Egzaminy fabularne 2021 EmptyPon Maj 24 2021, 10:21;

Patricia Brandon - miotlarstwo
Jeśli Josh będzie chciał, to możemy zrobić na spółkę 8)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Beatrice L. O. O. Dear

Mieszkaniec Doliny
Wiek : 25
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 160cm
C. szczególne : Czarne oczy, przenikliwe spojrzenie, blizny na dłoniach po błędach popełnianych w młodości podczas ważenia eliksirów, ukryte po metamorfomagią
Dodatkowo : metamorfomagia
Galeony : 1036
  Liczba postów : 1462
https://www.czarodzieje.org/t14885-beatrice-l-o-o-dear
https://www.czarodzieje.org/t14920-poczta-beatrice-l-o-o-dear#397481
https://www.czarodzieje.org/t14916-are-you-afraid-of-blood
https://www.czarodzieje.org/t14915-beatrice-l-o-o-dear
https://www.czarodzieje.org/t18356-beatrice-l-o-o-dear-dziennik
Egzaminy fabularne 2021 QzgSDG8
Gracz
Egzaminy fabularne 2021 Empty


PisanieEgzaminy fabularne 2021 Empty Re: Egzaminy fabularne 2021  Egzaminy fabularne 2021 EmptyPon Maj 24 2021, 10:37;

Becia ogarnie eliksiry 8)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Percival d'Este

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 16
Czystość Krwi : 0%
Wzrost : 196cm
C. szczególne : Piegi, tatuaże na całym ciele, kolczyki, od czasu do czasu makijaż i pomalowane paznokcie. Często farbowane włosy, aktualnie brąz wchodzący w czerń. Chorobliwie biała cera.
Galeony : 189
  Liczba postów : 489
https://www.czarodzieje.org/t20115-budowa
https://www.czarodzieje.org/t20140-jackson
https://www.czarodzieje.org/t20141-herosi-i-ci-inni
https://www.czarodzieje.org/t20137-percival-d-este
https://www.czarodzieje.org/t20139-percival-d-este-dziennik
Egzaminy fabularne 2021 QzgSDG8
Gracz
Egzaminy fabularne 2021 Empty


PisanieEgzaminy fabularne 2021 Empty Re: Egzaminy fabularne 2021  Egzaminy fabularne 2021 EmptyPon Maj 24 2021, 11:54;

ja Reeda do OPCM zgłaszam
i Merlina do ONMS
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Camael Whitelight

Nauczyciel
Wiek : 26
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 185
C. szczególne : tęczówki w kolorze oceanu; bransoletka z morskiego szkła; zapach Lordków i drzewa sandałowego
Dodatkowo : animag (pręgowany kot)
Galeony : 251
  Liczba postów : 609
https://www.czarodzieje.org/t18633-camael-ariel-whitelight
https://www.czarodzieje.org/t18638-alphard#533258
https://www.czarodzieje.org/t18639-anioly-i-demony
https://www.czarodzieje.org/t18634-camael-whitelight#533045
Egzaminy fabularne 2021 QzgSDG8
Moderator
Egzaminy fabularne 2021 Empty


PisanieEgzaminy fabularne 2021 Empty Re: Egzaminy fabularne 2021  Egzaminy fabularne 2021 EmptyPon Maj 24 2021, 11:57;

Camael Whitelight → transmutacja

______________________

   We were one,  
more than blood runs through these veins. cuts can heal, scars will fade, what we had will never change.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Egzaminy fabularne 2021 QzgSDG8
Egzaminy fabularne 2021 Empty


PisanieEgzaminy fabularne 2021 Empty Re: Egzaminy fabularne 2021  Egzaminy fabularne 2021 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Egzaminy fabularne 2021

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Egzaminy fabularne 2021 MGJ6B65 :: 
Aktualnosci
-