Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Phoenix A. I. Northwood

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Phoenix A. I. Northwood

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 24
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 1.72 m
C. szczególne : Jest blondynką, ale farbuje włosy na brąz. Ma sporą bliznę na środku klatki piersiowej po działaniach czarnej magii, na które została wystawiona dość długi czas. Pieprzyk nad wargą po lewej stronie.
Galeony : 16
  Liczba postów : 23
https://www.czarodzieje.org/t20311-phoenix-a-i-northwood
https://www.czarodzieje.org/t20312-sowa#638545
https://www.czarodzieje.org/t20313-sprawiedliwosc-jest-silniejsza-nawet-od-prawa
https://www.czarodzieje.org/t20309-phoenix-a-i-northwood
Phoenix A. I. Northwood QzgSDG8
Gracz
Phoenix A. I. Northwood Empty


PisaniePhoenix A. I. Northwood Empty Phoenix A. I. Northwood  Phoenix A. I. Northwood EmptyNie Maj 02 2021, 21:16;


Phoenix Northwood

DATA URODZENIA 28.08.1996
CZYSTOŚĆ KRWI 50%
MIEJSCE URODZENIA Szpital św. Munga, Londyn
MIEJSCE ZAMIESZKANIA Mugolska dzielnica Londynu
UKOŃCZONA SZKOŁA Hogwart, Ravenclaw
UKOŃCZONE STUDIA Tak
WYBRANA POSADA DO OBJĘCIA Auror
PRZEPRACOWANY CZAS W POWYŻSZEJ PRACY od 2016 do 2019 na stanowisku Młodszy Auror| od 2019 do teraz Auror| W sumie przepracowała 5 lat|
WYBRANY WIZERUNEK Mia Wasikowska


Wyglad

WZROST 1.72 m
BUDOWA CIAŁA 63 kg
KOLOR OCZU piwne niczym mugolski browar z monopolowego,
który ojciec kupuje w każde czwartki
KOLOR WŁOSÓW blond, ale farbuje na brąz
ZNAKI SZCZEGÓLNE ma sporą bliznę na środku klatki piersiowej po działaniach czarnej magii, na które została wystawiona dość długi czas, pieprzyk nad wargą po lewej stronie
PREFEROWANE UBRANIA robi głównie zakupy w mugolskich sieciówkach, nie pogardzi szatą z klawym magicznym motywem.


Charakter


Wytrwałość i ambicje, pozwalające na zmierzenie się z systemem, który więzi nas w swoich szponach prawa, korupcji, zła i czego dusza zapragnie. Tak też potrzebni są ci, co strzegą i sprawują porządek. Zakręceni w systemie. Uzależnieni od adrenaliny i bohaterskich wyczynów, z lekką chrapką na niekonwencjonalne wyczyny, poszukiwanie prawdy i mącenie złu w trzewiach rozpusty. To tutaj skrywa się córka samego diabła, chcąc zrobić mu na złość. Mało kto wykonuje swoje obowiązki tak solidnie, jak Phoenix. Właśnie w taki sposób osiąga sukces w życiu. Jest nie tylko sumienna i skrupulatna. Traktuje swoje obowiązki niezwykle poważnie i zawsze stawia je na pierwszym miejscu. Phoenix to dziewczyna, która nie pozwala sobie na pół środki. Zaangażowana w swoją pracę bardziej niż w cokolwiek innego. Pracoholiczka. Samotniczka. Niepozorna. Szalona. Niebezpieczna. Powściągliwa tylko w relacjach z osobami, które chcą wkroczyć w jej życie.
Żeby strzec prawa, należy je złamać. Nie raz nie przestrzegała protokołu, zasad dla dobra sprawy. Brak empatii to jej kryptonit, ale umie grać. Potrafi się dostosować. Liczy się doprowadzenie tego, co się zaczyna do końca. Nawet za cenę wolności.
Życie towarzyskie to mało potrzebny twór stworzony, aby zaspokoić ludzką dzikość. Nie potrafi kochać. Nienawidzi troski ani opieki nad innymi. Nieczuła. Nie przeszkadza jej wyalienowanie. Zawsze liczy się zadanie, cel. Nie marnuje czasu na durne rozmowy, przyjaźnie jej związki zazwyczaj opierają się na czystym zysku. To ona ustala granice w swoim życiu, a Ci, co chcą wejść w jej życie, muszą się z tym liczyć.
Chociaż opanowana i spokojna, nie należy drażnić tego wilka — bo gryzie, aż do krwi. Mimo swojej oziębłości, braku troski czy empatii potrafi stworzyć związek, ale nie będzie to łatwe zadanie. Bywa nieodpowiedzialna, impulsywna i agresywna, ale nie do przesady. Jej babka na łożu śmierci powiedziała, że powinna się leczyć. Chociaż nie była żadnym magimedykiem.


Historia


Buckytato

Northwood znany przez swoich kolegów z pracy jako Bucky, tylko raz w życiu zachowuje się impulsywnie i nieodpowiedzialnie. Nic z tego stary. Nie przewidzisz konsekwencji swoich czynów, które okazują się maleństwem w koszyku z karteczką: To Twoja córka. W pierwszej chwili myślisz, że to durny żart. Jeden z tych uważanych za szokujących i jednocześnie bardzo zabawnych. Nic z tego. Nie pośmiali się. Oczywiście poddaje się testu na ojcostwo i jak prawdziwy, odpowiedzialny ojciec podejmuje słuszną, chociaż trudną decyzję w swoim życiu.
To nie jest łatwe. Starasz się, ale jesteś tylko kolesiem, który marzył o zwyczajnej robocie i piwie w piątkowe weekendy. Opieka nad dzieckiem jest jak prawdziwa harówka. Nawet twoja matka uważa, że przydałaby ci się kobieca dłoń. Już raz taka jedna zawróciła ci w głowie i jak skończyłeś; z pieluchami, a także wymiocinami na tym swetrze od matki, który dostałeś na trzydzieste urodziny.
Rodzicielstwo to nie tylko męka i wyzwanie, ale także radość. Już to wiesz. Pierwsze kroki, słowa i śmiech; tak rozbrajający, że nic więcej nie ma znaczenia. Obserwujesz, jak dorasta. Idzie do szkoły. Jednak coś jest nie tak. Dzieją się dziwne rzeczy. Nie rozumiesz. Martwisz się, jesteś zbyt nadopiekuńczy. Twoja matka mówi, że to minie, ale przeczuwasz, że coś nadchodzi.
W wieku jedenastu lat okazuje się, że twoja córka to wiedźma po matce, zdecydowanie po matce. Przecież magia to tylko w filmach. Wiesz, że już nie.

Phoenixty

Patrzysz na świat oczami dziecka. Pełno w nim troski, mimo że nie rozumiesz tego słowa i nie tylko dlatego, że jesteś dzieckiem i uczysz się jak korzystać z nocnika; świat uczuć jest dla ciebie całkowicie niezrozumiały. Jesteś spokojną dziewczynką. Nie masz za wielu przyjaciół, ponieważ nie potrzebujesz. Świetnie sobie radzisz sama. Z chęcią korzystasz z pomocy ojca i babci, chociaż zastanawiasz się, gdzie jest mama, wiesz, że do niczego ci ona niepotrzebna, a może to przez nią jesteś taka inna? Bardziej jak nieokrzesany chłopiec niż uprzejma dama. Mugolska szkoła przynosi wiele trudności. Niektórzy chcą, żebyś się im podporządkowała. Chłopcy cię zaczepiają, ale ty swoim zachowaniem sprawiasz, że się ciebie boją. Uwielbiasz to uczucie; władzy poprzez lęk. Tata chce cię wysłać do specjalistów. Odkąd pojawiłaś się w jego życiu, ma bzika na punkcie twojej opieki, mimo że nigdy nie był przygotowany na żadną kobietę w swoim życiu. Ignorujesz ich wszystkich i żyjesz swoim życiem. Wtedy pojawia się list ze szkoły magii. Przychodzą odpowiedzi na pytania. Kim była moja matka? Może dlatego rozbiłam piwo ojca samym mrugnięciem, a babci figurki z kościoła samym machnięciem dłoni. Czy wcale nie nie jestem aż taka dziwna? Niezbyt jasne odpowiedzi, ale dają jakiś zarys przyszłości. Hogwart jest niczym inna planeta. Korzystasz z tego, chociaż wiele rzeczy nie rozumiesz. Nie masz wiedzy jak pozostali rówieśnicy, ale są też tacy jak ty; nie trzymasz się z żadnymi z nich. No bo po co ci oni? Masz cel i dążysz do niego. Świetne oceny, chociaż do prefekta ci daleko przez swoje specyficzne zachowanie, które czasami pozbawia twój dom kilka cennych punktów. I tak nauczyciele widzą w dobie, kogoś kto osiągnie sukces. Osiągnęłaś. Zdajesz kurs na Aurora. Przechodzisz staż. Piastujesz stanowisko Młodszego Aurora trzy lata, aż w końcu przychodzi upragniony awans; mogłoby być szybciej, ale sprawdzali cię, nadajesz się. W swojej pracy jesteś nieobliczalna, stanowcza, dokładna i naprawdę niebezpieczna. Szanują cię, mówią o tobie niektórzy z lękiem, a inni z podziwem. Niektórzy uważają cię za wariatkę, ale ty masz gdzieś, co mówią inni. Liczy się cel.

Thomasprzyjaciel

Wiesz, że tego nie przetrwasz sam. Ugryzienie wilkołaka wsączyło w twoje ciało jad. Nie będziesz już taki sam. Zmienisz się w pół bestie i w pół człowieka. Phoenix najlepsza przyjaciółka, niemal przyszywana siostra — jest twoim jedynym ratunkiem i zgubą, jak się później okaże. Nikt nie wie co się z tobą dzieje. Zniknąłeś. Prowadzone są poszukiwania, jednakże Phoenix dobrze wie, gdzie jesteś. Zaplanowaliście to razem. W angielskich lasach zaszywacie się na dobre. Ona mówi, że wyjeżdża na dwa tygodnie na polowania do USA. Wszyscy wiedzą, jakiego ma hopla na punkcie mugolskiej broni, a w Anglii nie ma takiego dostępu jak za oceanem.
Oczekujesz pełni z niecierpliwością. Gracie w gry, pijecie piwo i opowiadacie sobie żarty. To dobry czas, niemal wspaniały. Phoenix wydaje się niemal ludzka, taką ją kochasz. Nadchodzi pełnia. Zimny wiatr północy wpada przez otwarte okno. Czujesz, jak twoje ciało nie utrzyma, tego co nachodzi - potwora. Poddajesz się, bo wiesz, że zaraz dzięki tojadowemu wywarowi uzyskasz świadomość. Świadomość bycia potworem, a ona tu będzie i ci pomoże. Jednak twoja świadomość niknie w odmętach wilczej czaszki. Nie wiesz, dlaczego tak się dzieje. Nie masz najmniejszego pojęcia, że to Phoenix podmieniła twój eliksir, który nie był niczym specjalnym. Resztki twojej świadomości wyłapują jej głos, który mówi — Przepraszam. Jej zimne oczy nawet nie mrugną, pogodne usta zaciska w zimną kreskę. Znasz ją taką, wtedy kiedy... Ciepła krew tryska z tętnicy szyjnej niczym czekoladowa fontanna, o której tak marzyłeś, mając siedem lat. Twoja świadomość nie wyłapuje już młodej kobiety, która stoi nad twoimi zwłokami z nożem, obryzgana krwią, odcinając twój łeb od ciała.

Johnpartner z pracy

Jesteś pod wrażeniem siły tej dziewczyny. Jest młodsza od ciebie, ale już widzisz jej przyszłość, jak robi karierę i siada na stołku szefa Aurorów, ale też dobrze wiesz, że to nie dla niej. Czasami przeraża cię jej niepohamowane dążenie do celów po trupach, ale popierasz; sam wiele widziałeś w tej pracy. Pilnujesz tej Northwood. Wiesz, że kiedy zachowa umiar, nie przekroczy granicy, będzie jedną z najlepszych, jak nie najlepszą. Ciężka sprawa wybija was wszystkich z rytmu. Zorganizowana grupa przestępcza zajmująca się przemytem czarnomagicznych artefaktów, a także handlem zakazanych substancji. Wszystko się komplikuje. Phoenix zostaje uprowadzona. Mijają dni i wiesz, że im dalej czas płynie — nie ma szans na odnalezienie jej żywej. Martwisz się, robisz wszystko, co można. Posuwasz się nawet do nagięcia prawa, brutalności, którą dopiero co w sobie odkryłeś — zadziwiasz siebie samego.
Znajdujesz ją. Wygląda strasznie. Nie ma obrażeń na ciele, ale wiesz, że to wnętrze najbardziej ucierpiało. Krzyczy z bólu, jakby zaklęcie Cruciatus wbiło się w jej ciało i miało zostać już zawsze; nie mylisz się. Nawet eliksiry uspokajające i uśmierzające ból nie działają. Magimedycy są bezradni. Ta dziewczyna nie tylko skosztowała tortur, ale doświadczyła klątwy, która przeszła na nią z czarnomagicznych przedmiotów. Nie wiesz, czy wróci do pracy, czy zamkną ją na jednym z oddziałów św. Munga.
Łamacz Klątw jednak zdziałał cuda, mimo że nie widzisz pozostałości po złym uroku; blizna ujawnia ci się na chwile, kiedy zapina przy tobie swoją koszulę. W raporcie też jest o tym wzmianka. Czy nadal jest tą samą osobą? Nie masz pojęcia. Na pewno to ją zmieniło, ale ona nie daje się systemowi. Zdaje wszystkie testy, które przed nią stawiają i wraca do pracy, ale ty nie jesteś tak głupi, żeby nie dostrzec, że coś takiego zostawia blizny na zawsze.


Rodzina


Bernard "Bucky" Northwood - ojciec, mugolak, troskliwy ojciec lubujący się w piwie z monopolowego, a także kierowca autobusu.
Greta Northwood ✞ - babcia, wredna jędza, dobrze znająca się na babskich sprawach, o czym nie miał zielonego pojęcia Bucky i nigdy nie będzie mieć. Czasami przejawiała przebłyski dobrej babci. Na łożu śmierci powiedziała Phoenix, że powinna się leczyć.
★ Matka jest nieznana, jak i rodzina od jej strony. Prawdopodobnie to czarodzieje czystej krwi. Nieznane są też powody, dla których matka ją zostawiła ani czy jeszcze żyje.


Ciekawostki


★ Jej drugie imię to Anna, a trzecie India.
★ Chodzi na mugolską strzelnice. Jeździ na polowania głównie do USA, tam też ma swoją drewnianą chatkę w lesie, a w niej broń — colt 45, dwa pistolety P226, karabin wyborowy Sako TRG 42; na większość sprzętu ma pozwolenie.
★ W pracy oprócz różdżki, zawsze ma przy sobie nóż bowie, ukryty i zabezpieczony w bucie — nie raz uratował jej życie.
★ Pali wyłącznie Feniksowe. Uwielbia piwo Młot Thora. Nie przepada za kawą. Woli mugolskie energetyki.
★ Dba o kondycję fizyczną. Pływa.
★ Jedyne zwierzęta, jakie toleruje w swoim otoczeniu to koty. Jednego miała, kiedy chodziła do Hogwartu, ale jej zdechł. Od tamtej pory nie ma czasu na mruczka w zaciszu swojego mieszkania.
★ Nie słucha muzyki ani nie jest fanką kogokolwiek i czegokolwiek.
★ Od dwóch lat trenuje krav mage, a także świetnie sobie radzi w posługiwaniu bronią improwizowaną; nie jednemu zrobiła krzywdę samym ołówkiem.
★ Nie jest ignorantką, ale to świat niemagiczny bardziej wrył się w jej życie niż sama magia. Chociaż, kiedy dowiedziała się o świecie, którego mugole nie mogą ujrzeć, dostrzegła multum możliwości, a także pułapek.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Camael Whitelight

Nauczyciel
Wiek : 26
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 185
C. szczególne : tęczówki w kolorze oceanu; bransoletka z morskiego szkła; zapach Lordków i drzewa sandałowego
Dodatkowo : animag (pręgowany kot)
Galeony : 100
  Liczba postów : 573
https://www.czarodzieje.org/t18633-camael-ariel-whitelight
https://www.czarodzieje.org/t18638-alphard#533258
https://www.czarodzieje.org/t18639-anioly-i-demony
https://www.czarodzieje.org/t18634-camael-whitelight#533045
Phoenix A. I. Northwood QzgSDG8
Moderator
Phoenix A. I. Northwood Empty


PisaniePhoenix A. I. Northwood Empty Re: Phoenix A. I. Northwood  Phoenix A. I. Northwood EmptyPon Maj 03 2021, 16:48;DOROSŁY!

Witamy Cię na Czarodziejach! Twoja karta zostaje zaakceptowana, dostajesz więc uprawnienia do gry. Poniżej znajdziesz przydatne w dalszych krokach na forum linki, z którymi warto abyś się zapoznał!

Następne kroki:
stworzenie poczty
założenie relacji
zaczęcie gry
rozwój postaci
Życzymy

miłej gry!


______________________

Phoenix A. I. Northwood WcrjQlr
The smile of fate
can be seen even in
the darkest moments.
As long as you remember
to turn on the light.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Phoenix A. I. Northwood

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Phoenix A. I. Northwood QCuY7ok :: 
karty postaci
 :: 
karty doroslych
-