Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Zadania za punkty dla domu [MARZEC]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 31506
  Liczba postów : 74246
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] QzgSDG8
Specjalny
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty


PisanieZadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty Zadania za punkty dla domu [MARZEC]  Zadania za punkty dla domu [MARZEC] EmptyWto Mar 02 2021, 14:09;

Zadania za punkty dla domuZorganizowaliśmy dla Was drodzy uczniowie i studenci dodatkową możliwość nabycia punktów dla domu. Poniżej zostanie przedstawione kilka zadań zleconych przez nauczycieli, których odegranie w wątku na minimum sześć postów na osobę zagwarantuje określoną liczbę punktów, które trafią na konto Waszego domu!

Uwaga!! Do zadania należy zgłaszać się z drugim graczem. Znajdź więc kogoś chętnego i śmiało się zgłoście!
► Zadanie może wykonać tylko jedna postać na wszystkie posiadane multikonta. Czyli jak mam trzy postacie to tylko jedna weźmie udział w realizacji jednego zadania.  

Zadania się losuje.
► Osoby nie muszą należeć do tego samego domu.
► Lokację, w której odegracie wątek proszę dobrać na własną rękę, jeśli nie jest ona wyraźnie wskazana w zadaniu.
► Prefekci również mogą brać udział w losowaniu zadań.
► Zadanie należy rozegrać w ciągu dwóch miesięcy. Od momentu zgłoszenia przyjęcia zadania macie dwa tygodnie na rozpoczęcie wątku. Jeśli tak się nie stanie tracicie zadanie i nawet jeśli zostanie rozegrane później to punktów nie otrzymacie. Proszę pilnować terminów, odstępstw nie przewiduję.

► Aby wziąć udział w tym przedsięwzięciu należy wypełnić poniższy kod zgłoszeniowy (w tym temacie):

Kod:
<Zg>Wylosowane zadanie z numerem:</zg> wpisz numer i obowiązkowo podlinkuj rzut
<Zg>Osoby biorące udział w wątku:</zg> wpisz swój nick + otaguj nick osoby do pary @"nick"
<Zg>Scenariusz w wątku:</zg> podlinkuj rzut kością po wylosowaniu zadania (parzysta/nieparzysta)

► Jeśli jest coś niezrozumiale napisane skontaktuj się z @Eskil Clearwater.
► Jeśli wylosowałeś zadanie przejęte przez inną parę to rzucaj kością do skutku aż wylosujesz inny.
Po zakończeniu wątku należy zgłosić się ponownie w tym temacie za pomocą poniższego kodu:

Kod:
<zgss>Rozliczenie</zgss>
<Zg>Wylosowane zadanie z numerem:</zg> wpisz numer, nie musi być z linkiem
<Zg>Osoby biorące udział w wątku:</zg> wpisz swój nick + otaguj nick osoby do pary @"nick"
<zg>Świstoklik do lokacji:</zg>

► Punkty dla domu zostaną automatycznie przydzielone, nie trzeba tego jeszcze dodatkowo zgłaszać.


Spis Zadań


Rzuć kostką na wylosowanie numeru zadania, a następnie każda osoba z pary rzuca na scenariusz dodatkowy. Wszystko opiera się na kościach k6.

Zadanie 1 - "Niewidzialny kłopot"
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Bibliotekarka zawołała Was gdy przechodziliście korytarzem/wychodziłeś z czytelni i dała Wam zadanie bojowe. Odnajdźcie na terenie biblioteki Niewidzialne księgi Niewidzialności dla Początkujących. Powinno być ich około czterdziestu sztuk. Bibliotekarka zapomniała gdzie je odłożyła, a i Irytek chyba się nimi bawił więc mogą być dosłownie wszędzie. Ksiąg nie widać i nie da się ich odczarować.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: - przez dwa posty nie możesz znaleźć żadnej księgi. Twoje zaklęcia są źle wycelowane albo po prostu masz pecha. Po upływie trzydziestu minut w końcu znajdujesz kilka egzemplarzy. Jak je zauważyłeś? A, dostrzegłeś delikatne załamanie powietrza na jednym ze stolików. Gdy tylko podnosisz księgi, prosto w Twoją twarz wybucha chmura popiołu, co wywołuje atak kaszlu i łzawienie oczu. Cóż, jesteś wybrudzony jak prawdziwy mugolski Kopciuszek, ale za to znalazłeś kilka niewidzialnych podręczników.
Nieparzysta: - jedna jest w Dziale Astronomii, trzy rozrzucone w Dziale Zaklęć, a dwie na samym szczycie regału Transmutacji tylko niestety zaklęcie przywołujące nie ma tam zasięgu. Pozostaje wspiąć się na drabinę (chyba, że masz minimum 190 cm wzrostu to uda Ci się je przywołać bez problemu), która niestety bardzo głośno trzeszczy i stęka pod Twoim ciężarem. Gdy udaje Ci się przywołać zaginione niewidzialne książki, stopień schodka drabiny nagle zmienia swoją fakturę w galaretę, w wyniku czego spadasz z niej na podłogę. Oj, nabywasz kilka siniaków - od upadku jak i również od oberwania twardą oprawą niewidzialnej księgi.

Zadanie 2 - "Brudna robota"
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Profesor Ellery, nauczyciel wróżbiarstwa, zatrzymał Was po lekcji. Poprosił Was o starcie na miazgę worka kamiennych pnączy oraz dostarczeniu ich profesor Dear oraz profesor Vicario. Z góry zapewnił, że czeka Was za to nagroda punktowa, a i wyraził nadzieję, że uwiniecie się z tym szybko. Worek jest ciężki, na oko zajmie Wam to na spokojnie trzy godziny.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: - starcie kamiennego pnącza na wiór to nie lada wyzwanie. Nie dość, że ręce od tego bolą jak diabli to dodatkowo moździerz pękł pod naporem Twojej siły. Niestety innego moździerza w pobliżu nie ma więc pozostaje Ci go naprawiać co post, aby móc kontynuować miażdżenie rośliny. Skończysz pracę z wieloma otarciami dłoni, uszkodzeniem naskórka i boleściami stawów. Gdy sięgasz po kolejny korzeń, nagle coś wgryza się dotkliwie w Twój palec. Auć! To zakurzona i obrażona figurka rogogona węgierskiego (+1 pkt ONMS). Jest Twoja! Ale za to do obrażeń dopisz sobie dotkliwe ugryzienie palca. Z pewnością przyda się tu eliksir wiggenowy albo okłady z soku ze szczuroszczeta.
Nieparzysta: - idzie Ci to sprawnie jednak przy tym robi się ogromny bałagan. Kamienne pnącza pokryte są grudami błota, ziemi i piachu, a nie można użyć zaklęcia czyszczącego bez ryzyka uszkodzenia korzeni. Musisz włożyć sporo wysiłku w wykonanie zadania ale dzięki temu udaje Ci się zetrzeć na wiór sporą ilość rośliny. Kończysz pracę brudny od ziemi i wyschniętego błota. Przez cały następny wątek będą pobolewać Cię dłonie jednak ogólnie możesz być z siebie zadowolony. Poszło Ci to znakomicie.

Zadanie 3 - "112 eliksirów i ja"
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Profesor Blanc szukała chętnych do wykonania małego zadania na terenie skrzydła szpitalnego. Wręczyła Wam sto dwanaście niezapisanych etykiet, listę eliksirów oraz wskazała stojące na szafeczce zakorkowane fiołki z różnokolorową zawartością. Waszym zadaniem jest czytelne zapisanie na etykietach wszystkich nazw eliksirów z listy (same lecznicze) oraz naklejenie ich na odpowiednie fiolki (na pergaminie zapisany jest kolor eliksiru = nazwa eliksiru). Należy to zrobić ręcznie. Za wykonanie zadania nagrodzi Was punktami dla domu.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: co mogło się złego wydarzyć przy takim spokojnym zadaniu? Sam wybierz powód drobnego wypadku: trąciłeś niechcący kałamarz/kałamarz zachichotał i sam podskoczył/ktoś trącił stolik - efektem tego jest zabrudzenie nie tylko Twoich rąk, pióra ale też wszystkich pozostałych czystych etykiet. Znasz zaklęcie na wyczyszczenie tego? To nie jest Chłoszczyść! W innym wypadku musisz przekopiować etykiety od swojego towarzysza albo wyciąć sobie nowe. Tak czy siak Twoja praca poszła na marne i musisz zaczynać od nowa. Niby niewiele a jednak denerwujące.
Nieparzysta: - trafiłeś na zaczarowane fiolki z eliksirami. Ilekroć przyklejasz na nie etykietę, one je po chwili od siebie jakimś sposobem odrywają. Nawet jak powtórzysz czynność dwadzieścia razy to ta grupa fiolek (z eliksirami ekstrapieprzowymi) zrzuca z siebie etykiety. Znajdź sposób, aby je przykleić i podkreśl w poście swój pomysł.

Zadanie 4 - Gryzący problem transmutacyjny"
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Profesor Craine nie szuka nigdy ochotników do zadania. Najwzywczajniej w świecie kazał Ci przyjść o czternastej do sali transmutacji. Spotkaliście się przed obliczem profesora, który wręczył Wam zadanie do wykonania. Nie pytał o zdanie, narzucił swoją wolę i nie wspomniał o nagrodzie punktowej (którą tak czy siak otrzymacie, jednak profesor o tym nie wspomniał). Dostaliście po wielkim pudle pełnym poduszek z igiełkami oraz polecenie, aby wszystkie je pojedynczo odczarować. Na Wasze oko w pudle znajduje się około dwustu poduszeczek. Powiedział co najważniejsze i wyszedł, zostawiając Was z zadaniem. Lepiej mu nie podpadać i zrobić to, co prosi, prawda? "Disclore" do głowy, różdżka w dłoń i do dzieła!

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: poduszeczki to tak naprawdę szpiczaki. Po odczarowaniu dwudziestu orientujesz się, że nie wystarczy gryzoni schować do pudełka tylko trzeba je gdzieś ulokować bo non stop Ci uciekają. Zanim zdołasz odczarować "swój przydział" poduszeczek to musisz pozbierać z całej klasy zbiegłe szpiczaki. Za biurkiem, regałem, na parapecie, w donicy, o, jakiś umarł w płonącej pochodni, ups, z krzeseł, z półek… Zrób coś z martwym szpiczakiem, aby Craine tego nie znalazł!
Nieparzysta: poduszeczki są szpiczakami i nie dość, że odczarowanie nie idzie Ci tak łatwo to jeszcze wiele z tych gryzoni Cię po prostu gryzie w palce. Choćbyś zachował wszelką ostrożność to zawsze jakiś Cię dziabnie po rękach i przedramionach. Praca żmudna i niewdzięczna, bo skończysz ją z wieloma pogryzieniami, ale też przy okazji odkrywasz, że jedna jedyna poduszeczka po odtransmutowaniu jest tak naprawdę sakiewką z 20 galeonami. Brawo, możesz zgłosić się po nie w odpowiednim temacie.

Zadanie 5 - "Dbaj o żelazo"
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Irytek uznał, że fajnie będzie zrzucić ze schodów wszystkie zbroje z pobliskich pięter. Nie dość, że panował przy tym huk to i wszystkie rozbiły się na wszystkie możliwe części. Profesor Limier kładzie na Waszych ramionach po wielkiej łapie i z wyczuwalnym akcentem oznajmia, że jeśli zajmiecie się tym bałaganem to dostaniecie odpowiednią nagrodę. Sam pognał za Irytkiem próbując go ożywić i potem ponownie zamordować.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: zebranie żelastwa było dla Ciebie bardzo męczące, niezależnie od Twojej kondycji. Jedna zbroja składa się z około dwunastu elementów, a łącznie waży około pięćdziesięciu kilogramów. Odkryłeś, że Irytek zdołał zrzucić ze schodów aż siedem zbroi rycerskich, a więc masz do zebrania przynajmniej połowę. Mało tego, trzeba je jakoś poskładać w całość! To też zajmuje sporo czasu i wymaga wysiłku fizycznego. Jeśli masz w kuferku minimum 15 punktów z Gier Miotlarskich zebranie wszystkiego do całości nie skończy się zakwasami. Jeśli masz poniżej tej ilości nazajutrz obudzisz się z bardzo silnymi zakwasami. Pocieszeniem jest fakt, że po złożeniu zbroi ta odżyła magicznie i się przed Tobą ukłoniła, a potem samodzielnie wróciła w swoje miejsce. Uff.
Nieparzysta: okay, jakoś udało się zebrać żelastwo w jednym miejscu a nawet nie było tak źle w połączeniu tych wszystkich elementów zbroi. Hełm jest, kirysy też, naręczaki w liczbie parzystej, to płaskie coś to chyba tarczka opachowa, nagolenniki, nakolanniki, trzewiki… o, gdzieś w tym wszystkim znajdujesz samopiszące pióro. Jest Twoje! Zgłoś się po nie w odpowiednim temacie. Po ustawieniu zbroi z opóźnieniem zauważasz, że jedną z nich źle złożyłeś - nie zapiąłeś nagolenników do podstawy napierśnika w efekcie czego cała zbroja leci wprost na Ciebie… jeśli masz minimum 170cm wzrostu to jesteś w stanie przytrzymać zbroję i odstawić jej kawałki na miejsce. Jeśli masz poniżej tego wzrostu, ciężar zbroi zwala Cię z nóg. Potrzebujesz pomocy towarzysza, bo zostałeś tymczasowo ogłuszony pod ciężarem żelastwa (dodatkowych pięćdziesięciu kilogramów). Przez kilkanaście minut będą towarzyszyć Ci zawroty głowy.

Zadanie 6 - Chora wierzba
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Profesor Vicario wręczyła Wam dwie tubki dziennej maści. Oznajmiła wesoło, że jeśli uda się Wam wetrzeć to w korę Wierzby Bijącej to nagrodzi Was punktami dla domu. Wierzba chyba zachorowała, a więc teoretycznie nie powinna aż tak szastać gałęziami. Teoretycznie.

Uwaga. W tym zadaniu wystarczy, że udacie się do wyżej wymienionej lokacji, rzucicie kością i uwzględnicie w swoim wątku wylosowany stamtąd scenariusz. Po dokonaniu tego uda Wam się dotrzeć do pnia Wierzby i wetrzeć w korę cuchnącą i klejącą maść.______________________

Zadania za punkty dla domu [MARZEC] Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Robin Doppler

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 20
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 166 cm
C. szczególne : Podobnież duże oczy, trzy podłużne blizny po pazurach od lewego nadgarstka aż do łokcia
Galeony : 763
  Liczba postów : 700
https://www.czarodzieje.org/t19800-robin-doppler#600127
https://www.czarodzieje.org/t19810-robin-i-jej-sowa#600759
https://www.czarodzieje.org/t19811-robin#600760
https://www.czarodzieje.org/t19808-robin-doppler#600671
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty


PisanieZadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty Re: Zadania za punkty dla domu [MARZEC]  Zadania za punkty dla domu [MARZEC] EmptySro Mar 03 2021, 19:38;

Wylosowane zadanie z numerem: 1 psze państwa!
Osoby biorące udział w wątku: Robin Doppler oraz @Bonnie Webber
Scenariusz w wątku: parzysta
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Julia Brooks

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 170
C. szczególne : Ciemna grzywka, tatuaże, oburęczność, zapach lawendy
Galeony : 326
  Liczba postów : 2281
https://www.czarodzieje.org/t19470-julia-brooks
https://www.czarodzieje.org/t19475-julia-brooks
https://www.czarodzieje.org/t19471-julia-brooks#576533
https://www.czarodzieje.org/t19697-julia-brooks-dziennik#589978
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty


PisanieZadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty Re: Zadania za punkty dla domu [MARZEC]  Zadania za punkty dla domu [MARZEC] EmptyCzw Mar 04 2021, 08:04;

Wylosowane zadanie z numerem: [url=https://www.czarodzieje.org/t20133p572-kostki#623998 ]5[/url]
Osoby biorące udział w wątku: Julka i @Freddie Moses
Scenariusz w wątku: Parzysta
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Maximilian Felix Solberg

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 194 cm
C. szczególne : blizna pod lewym żebrem, blizna na lewej ręce, blizna po pazurach na prawym boku, blizna po sidłach na prawej łydce, blizna po uderzeniu na prawej skroni, na linii włosów, leworęczność, dupa nie zaklęciarz, Znak zorzy w postaci czerwonej kreski na palcach lewej dłoni
Galeony : 892
  Liczba postów : 5362
https://www.czarodzieje.org/t18528-maxmilian-felix-solberg
https://www.czarodzieje.org/t18530-poczta-maxa-felixa
https://www.czarodzieje.org/t18542-relacje-maxa-felixa
https://www.czarodzieje.org/t18529-maxmilian-felix-solberg
https://www.czarodzieje.org/t18677-max-felix-dziennik
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty


PisanieZadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty Re: Zadania za punkty dla domu [MARZEC]  Zadania za punkty dla domu [MARZEC] EmptyCzw Mar 04 2021, 08:53;

Wylosowane zadanie z numerem: 2
Osoby biorące udział w wątku: Max Felix Solberg oraz  @Julius Rauch
Scenariusz w wątku: Parzysta (dla mnie) i parzysta(dla Julka)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Violetta Strauss

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 19
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 168cm
C. szczególne : wyjątkowo niski i zachrypnięty głos, blizny na palcach i wierzchu lewej dłoni oraz jedna biegnąca w poprzek jej wnętrza, blizna na łydce po ugryzieniu inferiusa, blizny w okolicach zregenerowanego lewego ucha, tatuaż z runą algiz na wnętrzu lewego nadgarstka
Galeony : 631
  Liczba postów : 3005
https://www.czarodzieje.org/t17878-violetta-strauss#504731
https://www.czarodzieje.org/t17893-viola#505013
https://www.czarodzieje.org/t17889-violka#504934
https://www.czarodzieje.org/t17884-violetta-strauss#504822
https://www.czarodzieje.org/t18567-violetta-strauss-dziennik#529
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty


PisanieZadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty Re: Zadania za punkty dla domu [MARZEC]  Zadania za punkty dla domu [MARZEC] EmptyPon Mar 08 2021, 18:45;

Wylosowane zadanie z numerem: 6
Osoby biorące udział w wątku: Samobójca 1 (Violetta Strauss) + Samobójca 2 @Darren Shaw
Scenariusz w wątku: wierzbowe kostki: 1 i 2
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Robin Doppler

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 20
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 166 cm
C. szczególne : Podobnież duże oczy, trzy podłużne blizny po pazurach od lewego nadgarstka aż do łokcia
Galeony : 763
  Liczba postów : 700
https://www.czarodzieje.org/t19800-robin-doppler#600127
https://www.czarodzieje.org/t19810-robin-i-jej-sowa#600759
https://www.czarodzieje.org/t19811-robin#600760
https://www.czarodzieje.org/t19808-robin-doppler#600671
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty


PisanieZadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty Re: Zadania za punkty dla domu [MARZEC]  Zadania za punkty dla domu [MARZEC] EmptyWto Mar 09 2021, 21:11;

Rozliczenie
Wylosowane zadanie z numerem: 1 psze państwa!
Osoby biorące udział w wątku: Robin Doppler oraz @Bonnie Webber
Świstoklik do lokacji: Biblioteka
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Julius Rauch

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 185
C. szczególne : wygląda starzej niż rówieśnicy
Galeony : 124
  Liczba postów : 723
https://www.czarodzieje.org/t18407-julius-rauch
https://www.czarodzieje.org/t18569-julek#529510
https://www.czarodzieje.org/t19012-koledzy-julka
https://www.czarodzieje.org/t18461-julius-rauch#525661
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty


PisanieZadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty Re: Zadania za punkty dla domu [MARZEC]  Zadania za punkty dla domu [MARZEC] EmptyNie Mar 21 2021, 23:43;

Rozliczenie
Wylosowane zadanie z numerem: 2
Osoby biorące udział w wątku: Julius Rauch i @Maximilian Felix Solberg
Świstoklik do lokacji:klik
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Violetta Strauss

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 19
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 168cm
C. szczególne : wyjątkowo niski i zachrypnięty głos, blizny na palcach i wierzchu lewej dłoni oraz jedna biegnąca w poprzek jej wnętrza, blizna na łydce po ugryzieniu inferiusa, blizny w okolicach zregenerowanego lewego ucha, tatuaż z runą algiz na wnętrzu lewego nadgarstka
Galeony : 631
  Liczba postów : 3005
https://www.czarodzieje.org/t17878-violetta-strauss#504731
https://www.czarodzieje.org/t17893-viola#505013
https://www.czarodzieje.org/t17889-violka#504934
https://www.czarodzieje.org/t17884-violetta-strauss#504822
https://www.czarodzieje.org/t18567-violetta-strauss-dziennik#529
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty


PisanieZadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty Re: Zadania za punkty dla domu [MARZEC]  Zadania za punkty dla domu [MARZEC] EmptyNie Kwi 04 2021, 23:08;

Rozliczenie
Wylosowane zadanie z numerem: 6
Osoby biorące udział w wątku: Violetta Strauss + @Darren Shaw
Świstoklik do lokacji: tu zaczęliśmy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Julia Brooks

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 170
C. szczególne : Ciemna grzywka, tatuaże, oburęczność, zapach lawendy
Galeony : 326
  Liczba postów : 2281
https://www.czarodzieje.org/t19470-julia-brooks
https://www.czarodzieje.org/t19475-julia-brooks
https://www.czarodzieje.org/t19471-julia-brooks#576533
https://www.czarodzieje.org/t19697-julia-brooks-dziennik#589978
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty


PisanieZadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty Re: Zadania za punkty dla domu [MARZEC]  Zadania za punkty dla domu [MARZEC] EmptySro Kwi 14 2021, 08:49;

Rozliczenie
Wylosowane zadanie z numerem: 5
Osoby biorące udział w wątku: Julka i @Freddie Moses
Świstoklik do lokacji: o tu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Zadania za punkty dla domu [MARZEC] QzgSDG8
Zadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty


PisanieZadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty Re: Zadania za punkty dla domu [MARZEC]  Zadania za punkty dla domu [MARZEC] Empty;

Powrót do góry Go down
 

Zadania za punkty dla domu [MARZEC]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Zadania za punkty dla domu [MARZEC] QCuY7ok :: 
rozwoj postaci
 :: 
aktualizacje graczy
-