Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Edward "Eskil" Clearwater

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Eskil Clearwater

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : V
Wiek : 16
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 180
C. szczególne : często ma na głowie kaptur albo czapkę
Dodatkowo : Półwil
Galeony : 363
  Liczba postów : 802
https://www.czarodzieje.org/t19775-edward-eskil-clearwater#597052
https://www.czarodzieje.org/t19779-pokrecona-skrzynka-na-listy#597322
https://www.czarodzieje.org/t19776-eskil-clearwater#597057
https://www.czarodzieje.org/t20151-eskil-clearwater-dziennik#624
Edward "Eskil" Clearwater QzgSDG8
Gracz
Edward "Eskil" Clearwater Empty


PisanieEdward "Eskil" Clearwater Empty Edward "Eskil" Clearwater  Edward "Eskil" Clearwater EmptyWto Paź 27 2020, 18:38;


Edward "Eskil" Clearwater

DATA URODZENIA1.09.2004
CZYSTOŚĆ KRWI 75 %
MIEJSCE URODZENIADolina Godryka, Polana Wil
MIEJSCE ZAMIESZKANIAHogwart/Londyn
W HOGWARCIE JEST OD KLASYI
OBECNIE JEST NA ROKUV (nie zdał rok)
WYMARZONY DOM nie róbcie tego Krukonom
WYBRANY WIZERUNEKMarc Shulze
Austin Butler

Wyglad

WZROST dojrzewanie daje popalić, bo 180 cm
BUDOWA CIAŁA całkiem smukło, trochę chudo
KOLOR OCZU jasnoniebieskie, a upiornie czarne gdy pokazuje się harpii gen
KOLOR WŁOSÓW niczym łany zboża... czasem przyciemniane zaklęciem
ZNAKI SZCZEGÓLNE jest pół wilem, obejrzyj się za nim drugi raz
PREFEROWANE UBRANIA musi być czyste, wygodne i najlepiej z kapturem. Guzikom i tiarom mówimy stanowcze "odwal się".


Charakter


Eskil należy do osób, które nie lubią się przemęczać ani do czegokolwiek zmuszać. W pełni zasługuje na miano lenia, bowiem bez skrupułów potrafi przespać cały dzień przeznaczony na powiedzmy jakąkolwiek naukę. Jest uczniem tragicznym, w większości czasu ledwie co utrzymuje się na stopniu "Okropnym" (poza ONMS, które opanowuje bez wysiłku bowiem sam jest w połowie stworzeniem magicznym), a i wielokrotnie ląduje na dywaniku u opiekuna domu, gdzie wiecznie tłumaczy się dlaczego wyłapał kolejnego Trolla z odpowiedzi. Wiedza nie chce wejść do jego głowy, a on nie wysila się jakoś specjalnie, aby to jakoś naprostować. Rzadko wybiega myślami do przyszłości dalszej niż następne kilka dni, a co za tym idzie preferuje spontaniczność niekiedy zwieńczoną brakiem dojrzałości. Zachęca znajomych i przyjaciół do celebrowania wolnego czasu, jest mistrzem w relaksowaniu się i zasypianiu wszędzie i w każdej pozycji (najlepiej z kapturem na głowie). W sytuacjach podbramkowych łazi niczym cień za co mądrzejszymi jednostkami, przymila się im byleby dana osoba odwaliła za niego brudną robotę, by nie musiał odrabiać kolejnej pracy domowej. Szuka najprostszych sposobów na osiągnięcie celu bez zużywania na to swojej energii. Ogólnie rzecz biorąc jest pogodnym chłopakiem, dosyć niedojrzałym, bowiem odwleka jak najdalej trudne tematy. Nie lubi przyznawać się do błędu, potrafi się obrazić kiedy jego duma zostanie urażona do żywego. Bardzo ciężko przychodzi mu przyznać się do winy i co więcej, przeprosić. To słowo rzadko opuszcza jego usta, jeśli już naprawdę zabiera się do przeprosin to robi to innymi słowami bądź czynami. Nie ma większych oporów przed zrzucaniem na kogoś winy bądź obwinianiem kogoś za swoją porażkę. Umysł ma dosyć kreatywny jeśli spojrzeć na niego pod kątem koloryzowania usprawiedliwień i wynajdowania metod działania poprzez lenistwo. Potrafi jednak pozytywnie zaskakiwać, dla najbliższych wykrzesa z siebie pokłady niebywałej pomysłowości i oddania. Kiedy już do kogoś się przywiąże to jest wiele dla takiej osoby uczynić, nawet kosztem siebie. Niestety często w parze idzie przy tym brak asertywności. W chwilach złości, strachu bądź bólu bez udziału swojej woli ukazuje swoją drugą twarz, która zasługuje na pełne miano potwora i nie jest to wbrew pozorom oblega, a stwierdzenie faktu. Nie bez powodu mawia się, że wile to harpie, a więc ich potomni też są poniekąd przerażający gdy ich twarze i dłonie deformują się w demoniczny sposób (szczegóły w dzienniku). Eskil ma w sobie wiele potencjału i kilka zalet, głęboko skrytych pod fasadą lenistwa i nastoletniej niedojrzałości. Świetnie odnajduje się na otwartym terenie, nader rzadko się gubi (a nawet gdy do tego dojdzie to nie panikuje a zachwyca się otoczeniem), jeszcze rzadziej się czymkolwiek martwi, ma smykałkę do zwierzaków i niesłychaną wobec nich cierpliowść. Jest też uparty jak naprawdę oporny tebo - ciężko zmienić jego nastawienie i potrzeba do tego zamiast krwi w żyłach to eliksiru uspokajającego.


Historia


(szczegóły historii są w podaniu o genetykę)
Eskil nie jest wpadką, nie jest bękartem. On jest efektem ubocznym krwiożerczości wygłodzonych wil, które dorwały jego ojca i go zniszczyły. Z tego aktu okrucieństwa powstał Eskil, podrzucony pod drzwi domu niczym worek na śmieci. Nie miał nawet odciętej pępowiny kiedy na werandzie znalazła go Hanna Clearwater, jego stara babcia. Choć nie miała pełnego zdrowia to postanowiła go wychować skoro był jej wnukiem po zaginionym i niezbyt normalnym synu. Kobieta nie dawała sobie rady z porywczym dzieckiem, który przy byle płaczu deformował nieświadomie swoją twarz i ręce - u palców wyrastały trójkątne czarne pazury, którymi niejednokrotnie drapał i babcię i liczne niańki próbujące go utulić w ramionach, aby wyciszył się w cieple obecności drugiej osoby. Kłębiło się w nim wiele emocji, a silnie zaakcentowana w jego życiu wilowatość przesłaniała oznaki magii, udowadniające przecież, że jest też czarodziejem. Pamięta jedną sytuację kiedy jako kilkulatek chciał wskoczyć do basenu dla dorosłych. Zamiast pod wodę trafił na jej taflę, która nie chciała pozwolić mu się zanurzyć. Dopiero gdy zaczął po niej skakać i charczeć niczym dzikie zwierzątko ta ustąpiła i cóż, omal się nie utopił. Czy wyciągnął z tego naukę? Absolutnie nie. Babka próbowała wpoić mu podstawowe zasady manier jednak wiele z tych rzeczy wlatywało jednym uchem, a wylatywało drugim. Gdy podrósł to zrozumiał jak bardzo nienawidzi prawdziwego imienia "Edward" ani tym bardziej jego zdrobnień. Tamtego dnia, a miał raptem sześć lat, pierwszy raz w życiu nieświadomie użył namiastki wilowatej hipnozy kiedy to bardzo zapalczywie kłócił się z babcią, żeby mówić doń "Eskil" (ówczesny ulubiony bohater bajek opowiadanych przez nianię). Otoczenie przystało na to, a on do tej pory nie zdaje sobie sprawy dlaczego poszło mu tak łatwo. Kiedy babka zaniemogła to pałeczkę przejęła jedna z nianiek. Pochodziła z niemagicznej rodziny dzięki czemu poznał w samej teorii kilka elementów świata mugoli. Nie cieszył się kiedy dostał list z Hogwartu bowiem to oznaczało, że po pierwsze, nie będzie mieć babci, która zawsze się we wszystkim za nim wstawia i po drugie, będzie musiał się uczyć i dostosowywać do zasad. Niestety do zamku iść musiał, co też szybko pokazało, że uczniem jest marnym. Podejrzewano go niegdyś o charłactwo kiedy raz po raz dostawał Trolle za brak starań. Mimo wszystko spodobał mu się Hogwart, atmosfera i ludzie, których tu poznał. Czasem towarzyszy mu wrażenie, że do nich nie pasuje jednak dosyć szybko przestaje o tym myśleć. Nie przejmuje się przeszłością ani przyszłością. Jego mottem życiowym jest "Carpe diem" i celebruje te dwa słowa w każdym dniu swojego nastoletniego życia.


Rodzina


★ Edmund Clearwater - 75% - tatko, nigdy go nie poznał bo zmarł przed narodzinami Eskila. Był alkoholikiem, kochającym dobrobyt zorganizowany przez cudze ręce. Rozpieszczony księciunio, który skończył swój żywot tragicznie, bo...
★ mama wila zabiła tatę człowieka kiedy już wykorzystała go na wszystkie sposoby wraz ze swoimi wilowatymi siostrami. A Eskil? Paszoł won zakało, nie pasujesz do nich płcią. Oj.
★ Lucas Sinclair - kuzyn, ponieważ jego biologiczna mama to ciotka Eskila, a zatem mają wspólną babcię, którą jest...
★ Hanna Clearwater - 75% - ma około stu trzech lat, jest przykuta do łóżka, trochę schorowana i zmęczona życiem. Wychowała Eskila tak jak umiała... i skrzywdziła go staromodnym imieniem "Edward".
★ Reszta Sinclairów nie jest z nim w żaden sposób spokrewniona, ale niejako mogłaby być uważana za jakąś tam dalszą rodzinę.


Ciekawostki


★ na piątym roku nauczania oblał SUMy i nie przepuszczono go do następnej klasy;
★ zwierzęta go lubią bowiem jest w połowie stworzeniem bliskim naturze,
★ wdał się bardziej w matkę-wilę aniżeli w ojca, a co za tym idzie jego "harpii gen" jest dosyć aktywny w chwilach strachu, bólu bądź silnych emocji. Wygląda wtedy jak najpotworniejsza szkarada (więcej w kuferku).
★ jest jak francuski piesek, nie weźmie do ust byle czego,
★ nie reaguje na swoje prawdziwe imię, lepiej mówić do niego per "Eskil",
★ potrafi przespać cały dzień, a co za tym idzie często się gdzieś spóźnia,
★ ma poczucie rytmu i niezły głos,
★ pachnie żywicą niezależnie od zapachu żelu pod prysznic,
★ nigdy nie zwraca pożyczonego pióra/atramentu/krawata/galeonów w ilości mniejszej niż trzydzieści sztuk,
★ nade wszystko kocha szwendać się w Zakazanym Lesie, co zrozumiałe jest przez to kim jest,
★ utraty punktów dla domu go nie ruszają, a szlabany to dobry pretekst do wymówek przed nauką i odrabianiem prac domowych,
★ jest mańkutem,
★ nienawidzi kawy.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Huxley Williams

Nauczyciel
Wiek : 42
Czystość Krwi : 0%
Wzrost : 183
C. szczególne : biegające po ciele tatuaże, w pracy przykryte długimi rękawami, chociaż wychodzą na ręce i czasem na szyję;
Galeony : 340
  Liczba postów : 442
https://www.czarodzieje.org/t19615-huxley-butcher-williams#583118
https://www.czarodzieje.org/t19619-rzeznik#583498
https://www.czarodzieje.org/t19620-butcher-s-victims#583499
https://www.czarodzieje.org/t19616-huxley-butcher-williams#583130
https://www.czarodzieje.org/t19753-huxley-butcher-dziennik#59438
Edward "Eskil" Clearwater QzgSDG8
Moderator
Edward "Eskil" Clearwater Empty


PisanieEdward "Eskil" Clearwater Empty Re: Edward "Eskil" Clearwater  Edward "Eskil" Clearwater EmptySro Paź 28 2020, 00:22;SLYTHERIN!

Witamy Cię na Czarodziejach! Twoja karta zostaje zaakceptowana, dostajesz więc uprawnienia do gry. Poniżej znajdziesz przydatne w dalszych krokach na forum linki, z którymi warto abyś się zapoznał!


Następne kroki:
stworzenie poczty
założenie relacji
rozpoczęcie gry
rozwój postaci
Życzymy

miłej gry!


______________________

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Edward "Eskil" Clearwater

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Edward "Eskil" Clearwater QCuY7ok :: 
karty postaci
 :: 
karty uczniów i studentow
-