Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Zadania za punkty dla domu (09-10.2020)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Finn Gard

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 177
C. szczególne : czyste, błękitne tęczówki, lekko wyczuwalny szwedzki akcent, zapach mięty na skórze i ubraniu
Galeony : 629
  Liczba postów : 1778
https://www.czarodzieje.org/t16780-finan-gard-konczy-sie-tworzyc#466593
https://www.czarodzieje.org/t16790-listy-do-finnu#466907
https://www.czarodzieje.org/t16783-finan-gard#466737
https://www.czarodzieje.org/t18293-finan-gard-dziennik
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty


PisanieZadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty Zadania za punkty dla domu (09-10.2020)  Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) EmptyCzw 3 Wrz 2020 - 23:52;

Zadania za punkty dla domuZorganizowaliśmy dla Was drodzy uczniowie i studenci dodatkową możliwość nabycia punktów dla domu. Poniżej zostanie przedstawione kilka zadań zleconych przez nauczycieli, których odegranie w wątku na minimum sześć postów na osobę zagwarantuje określoną liczbę punktów, które trafią na konto Waszego domu!

Uwaga!! Do zadania należy zgłaszać się z drugim graczem. Znajdź więc kogoś chętnego i śmiało się zgłoście!
► Zadanie może wykonać tylko jedna postać na wszystkie posiadane multikonta. Czyli jak mam trzy postacie to tylko jedna weźmie udział w realizacji jednego zadania.  

Zadania się losuje.
► Osoby nie muszą należeć do tego samego domu.
► Lokację, w której odegracie wątek proszę dobrać na własną rękę.
► Prefekci również mogą brać udział w losowaniu zadań.
► Zadanie należy rozegrać w ciągu dwóch miesięcy - czyli do końca października. Od momentu zgłoszenia przyjęcia zadania macie dwa tygodnie na rozpoczęcie wątku. Jeśli tak się nie stanie tracicie zadanie i nawet jeśli zostanie rozegrane później to punktów nie otrzymacie. Proszę pilnować terminów, odstępstw nie przewiduję.

► Aby wziąć udział w tym przedsięwzięciu należy wypełnić poniższy kod zgłoszeniowy (w tym temacie):

Kod:
<Zg>Wylosowane zadanie z numerem:</zg> wpisz numer i obowiązkowo podlinkuj rzut
<Zg>Osoby biorące udział w wątku:</zg> wpisz swój nick + otaguj nick osoby do pary @"nick"
<Zg>Scenariusz w wątku:</zg> podlinkuj rzut kością po wylosowaniu zadania (parzysta/nieparzysta)

► Jeśli jest coś niezrozumiale napisane skontaktuj się z @Finn Gard.
► Jeśli wylosowałeś zadanie przejęte przez inną parę to rzucaj kością do skutku aż wylosujesz inny. W przypadkach skrajnego pecha literowego przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie (:

Po zakończeniu wątku należy zgłosić się ponownie w tym temacie za pomocą poniższego kodu:

Kod:
<zgss>Rozliczenie</zgss>
<Zg>Wylosowane zadanie z numerem:</zg> wpisz numer, nie musi być z linkiem
<Zg>Osoby biorące udział w wątku:</zg> wpisz swój nick + otaguj nick osoby do pary @"nick"
<zg>Świstoklik do lokacji:</zg>

► Punkty dla domu zostaną automatycznie przydzielone, nie trzeba tego jeszcze dodatkowo zgłaszać.


Spis Zadań


Rzuć Literą na wylosowanie numeru zadania, a następnie każda osoba z pary rzuca na scenariusz dodatkowy.

Zadanie A
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Profesor Ajax Swann poprosił Was o pomoc w zapakowaniu dwóch szczeniąt anubilisa do klatek. Wyjaśnił pokrótce, że wybiera się z nimi do kliniki weterynaryjnej, a musi załatwić parę spraw przed wyjściem. Zaprowadził Was do zamkniętego (dowolnego) pomieszczenia na terenie zamku, przedstawił dwa szczeniaki, wskazał dwie klatki i życzył "powodzenia". Uśmiechnął się przy tym dosyć tajemniczo.

Uwaga. Jeśli masz z ONMS minimum 20 pkt to możesz zignorować dodatkowy rzut kością i wybrać sobie dowolny scenariusz.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: - trafił Ci się głodomór. Nie da rady wpakować szczeniaka do klatki dopóki go nie nakarmisz. Na szczęście Swann zostawił zapas karmy. Sęk w tym, że "Twój" szczeniak zjadł większość opakowania (jeśli chciałeś mu przerwać w trakcie to wymyśl jakimi sposobami zakradał się do karmy i ją jednak wyjadał) i niestety wszystko zwymiotował na Twoje buty. Szczeniak jest w klatce, ale widać, że niezbyt się dobrze czuje. Musisz się gęsto tłumaczyć profesorowi. Swann się zirytował.
Nieparzysta: - może i wygląda jak szczeniak, ale ile on ma energii! Ciężko go utrzymać w ryzach dłużej niż kilka sekund. Biega po pomieszczeniu jak szalony, gania swój ogon, niemalże sunie nad ziemią, a Ty musisz go jakoś zwabić do klatki. Jedzenie? O nie, nic z tych rzeczy. Psiak musi się wymęczyć, a ma zdecydowanie więcej energii niż Ty. Kto by pomyślał, że takie proste zadanie będzie takim wyzwaniem, prawda?

Zadanie B
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Profesor Limier szuka ochotników do przeprowadzenia konserwacji szkolnych mioteł. Jeśli jesteś laikiem to wciśnie Ci podręczny przewodnik dotyczący tego zadania. Mioteł jest niestety około czterdziestu. Trzeba je posortować, wypastować, wyczesać włosie, sprawdzić czy wciąż działa na nich zaklęcie kontrolujące drgania etc.

Uwaga. Jeśli masz minimum 20 punktów z Gier Miotlarskich to możesz zignorować rzut dodatkową kością i wybrać sobie dogodny dla siebie scenariusz.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: - wszystko szło całkiem dobrze dopóki nie trafiłeś na starego Zmiatacza. Od razu widać, że to wadliwy egzemplarz stanowiący spore zagrożenie dla graczy, jeśli którykolwiek by go dosiadł. Zmiatacz raz na jakiś czas z pozycji poziomej gwałtownie wskakuje w pionową. Jak to odkryłeś? Ano w taki sposób, że oberwałeś rączką miotły prosto w twarz (będzie siniak albo guz!) przy próbie obrócenia jej. Sporo czasu zajęło Ci opanowanie miotły, unieruchomienie jej, zabezpieczenie i spisanie dla Limiera raportu, że ten egzemplarz należy jednak usunąć z listy szkolnych mioteł. Po tej konserwacji wychodzisz z kilkoma otarciami na rękach i siniakami od niepoprawnej miotły.
Nieparzysta: - maść do pastowania wybuchła Ci w rękach. Jesteś umorusany w niej od stóp do głów, nawet różdżka wyślizguje Ci się z rąk i co tu ukrywać, przydałaby Ci się pomoc. Jakby było tego mało jedna z mioteł ma bardzo wadliwe i stare włosia o które pokaleczyłeś sobie palce. Każdy laik się, że tak być nie powinno. Ogólnie rzecz biorąc idzie Ci dobrze pomijając złośliwość rzeczy martwych.

Zadanie C
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Marcy Fran szuka pomocników. Potrzebuje pomocy w posortowaniu… szpiczaków. Zaprowadziła Was do dowolnej lokacji na terenie zamku, gdzie ujrzeliście jakieś pięćdziesiąt szpiczaków… albo jeży? Trudno określić! Nauczycielka wyjaśniła, że połowa z nich jest efektem transmutacyjnym jednak prosi o nie odczarowywanie ich, a jedynie rozpoznanie między szpiczakami a jeżami, a następnie rozlokowanie ich w oddzielnych klatkach. Zanim Was opuszcza dwadzieścia razy prosi Was o zachowanie ostrożności, abyście nie pokłuli swoich rąk. Posyła Wam bardzo łagodny babciny uśmiech i zostawia Was w kolczastym morzu stworzonek.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: - w trakcie pracy zostałeś kilkakrotnie pogryziony przez podejrzliwe szpiczaki. Na dwa jeże niemalże wpadłeś bowiem zjawiły się znikąd, a na innego niemal usiadłeś. Jakikolwiek czynisz ruch to napotykasz napięte kolce. Najlepiej będzie siedzieć w bezruchu i z jednego miejsca sprawdzać część zwierzaków.
Nieparzysta:- zostałeś nowym jeżowym bogiem. Bardzo wiele osobników po prostu do Ciebie lgnie, wdrapuje się na Ciebie (i przy tym drapie, czasami podgryzie, ukłuje) przez co pracę masz utrudnioną przez dużą ilość jeżowej atencji. Najwyraźniej wydzielasz zapach który sprawia, że Cię kochają.  

Zadanie D
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Profesor Bozik ma zadanie tylko dla odważnych. Zaprowadza Was do kuchennej spiżarni, gdzie stoi pomniejszona beczka. Z nieco nieprzytomnym uśmiechem prosi o wyciągnięcie jej z pomieszczenia i zaniesienie na błonia do profesora Swanna. Zanim się ulatnia rzuca jedynie "dowiem się jak zniknie chociaż kropelka!". Ledwie wyciągnęliście tę beczkę, a ta zaczęła tracić zaklęcie zmniejszające. Urosła na półtora metra, a rozrosła się na szerokość drzwi wielkiej sali. W środku coś chlupocze. Po chwilowych badaniach odkryjecie, że w środku znajduje się czystą ognista whiskey! Gdzieś na beczce znajduje się napis "jedzenie dla abraxana". Odholowanie tej beczki będzie niemałym wyzwaniem bowiem zaklęcia ułatwiające transport działają krótką chwilę. Musicie współpracować.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: - jakoś dajesz radę choć w pewnym momencie (dowolnym) wieko beczki poluzowało się. Dokładnie w tym samym czasie ta została przesunięta o kilka metrów przez co zawartość hojnie na Ciebie chlupnęła. Przez następne dwa dni będzie czuć od Ciebie alkohol!
Nieparzysta:- kątem oka dostrzegł Cię Irytek. Zainteresował się co robicie i niestety przez pół drogi próbował otworzyć wieko beczki. Musiałeś zużyć sporo cierpliwości aby go przegonić i obronić beczkę przed jego zachłannością! Niestety Irytek stworzył plotkę na Twój temat. Rozpowiada wszem i wobec, że kradniesz beczkę whiskey, wypijasz wszystkim duszkiem i składasz mu niemoralne propozycje. Cóż.

Zadanie E
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Zębate frisbee opanowało jedną z klas! Profesor Ellery zgarnia Was z korytarza i składa na Wasze barki obowiązek ogarnięcia krnąbrnych przedmiotów. Jakże tu odmówić nauczycielowi, prawda? Strach się bać. Nim mogliście cokolwiek powiedzieć zostaliście sam na sam z około dwudziestoma zębatymi frisbee. Latają pod sufitem, tluczą szyby, zrzucają naczynia i książki z regałów, wgryzają się w ławki i krzesła. Istny rozgardiasz. Musicie wpakować je do kufra.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: - jesteś dzielny. Dzielny i pogryziony. Twoje ubranie jest niemalże w strzępach, w większości rozdarte i dziurawe. Frisbee bardzo gorliwie Cię atakowało i choć wiele z nich pokonałeś to odniosłeś solidne rany wojenne. Wyglądasz teraz jakby Cię zjadły, przeżuły i wypluły.
Nieparzysta: - jesteś jak rącza łania… albo hipogryf. Udaje Ci się uniknąć większości ataków, ale przez koncentrację na obronie wyłapujesz firsbee znacznie wolniej i w mniejszej ilości. Masz zaledwie kilka dziur w ubraniu i nic więcej. Dobra robota zaklinaczu zębatych frisbee!

Zadanie F
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Łazienka męska została zalana. To Irytek zapchał gumą do żucia wszystkie spływy. Młodsi uczniowie uciekają w popłochu, a Was dopadł profesor Kersey. Poprosił Was w zamian za podarunek punktowy o przypilnowanie tej łazienki do czasu aż nie przyjdzie ktoś, kto się zna na ratowaniu łazienki. Możecie zakręcić wszystkie krany i powoli usuwać morze wody sięgającej Wam już do kostek. Oj wiecie, że na jednym zaklęciu to się nie skończy.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: - nie wiadomo jak to się stało jednak ledwie zacząłeś pracę a dosłownie z naprzeciwka Ciebie z pękniętej rury wystrzelił strumień… piany. Jesteś przemoczony do suchej nitki! Najwyraźniej psikusy Irytka wchodzą na wyższy poziom. Odkrywasz też, że znacznie trudniej jest pozbyć się piany aniżeli samej wody.
Nieparzysta: - całkiem sprawnie Ci idzie usuwanie nadmiaru wody. Możesz być z siebie naprawdę dumny. W pewnym momencie da się jednak wyczuć chrzęszczenie pod podeszwami. Chodzisz w wodzie i po szkle. Zauważasz też rozbite lustra. Musisz zachować ostrożność bo jeśli się przewrócisz w tym miejscu to lądowanie będzie dosyć krwawe.

Zadanie G
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Profesor Forester poprosił Was o sprowadzenie do sali teatralnej dwunastu rycerskich zbroi rozsianych po całym zamku. Wyjaśnił, że potrzebuje ich do ćwiczeń kółka teatralnego. Niektóre zbroje są zaczarowane i trzeba je namówić, aby za Wami poszły, a znowuż inne są nieruchome i ciężkie w transporcie. Praca żmudna, bo trzeba się mocno kręcić po zamku, ale punkty dla domu kuszą…

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: - jedna ze zbroi rycerskich idzie za Tobą krok w krok. Brzęczy za Twoimi plecami i wpada na Ciebie ilekroć zwalniasz tempo bądź zatrzymujesz się. Nie jest to przyjemne bo cały czas obrywasz żelaznymi elementami zbroi. Inna znowuż nie chce dać się namówić na opuszczenie miejsca. Trzeba holować ją siłą, a przy tym hałasuje tak potężnie iż wywołuje tym samym ból głowy.
Nieparzysta:- ciągniesz za sobą jedną ze zbroi. Utrzymujesz ją tak jak sobie to życzysz a to imponujące zadanie zważywszy na fakt, że jest bardzo ciężka. Gdy schodzisz ze schodów to z dowolnej (wymyślonej przez siebie przyczyny) tracisz równowagę przez co zbroja spada w dół z hukiem… i rozbija się na części pierwsze. Powstaje pytanie czy wiesz jak ją złożyć z powrotem w całość czy jednak zaniesiesz ją w częściach pierwszych?

Zadanie H
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Profesor Sanford poprosiła Waszą dwójkę o pozostanie po lekcji. Zleciła Wam zadanie, które ma polegać na odklejeniu trzech stopionych z palnikiem kociołków. Jeśli drążyliście to powiedziała Wam, że to efekt warzenia przez pierwszorocznych uczniów. Te kociołki są (a może były?) dobrej jakości jednak odklejenie ich będzie ciężką pracą. Zauważacie, że stopiły się nawet z ławkami. Musicie wpaść na oryginalne połączenia zaklęć, aby wykonać zadanie za które otrzymacie punkty dla domu.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: - Twój sposób się sprawdza, choć jest dosyć mozolny i trudny. Niestety zapomniałeś sprawdzić czy kociołek jest pusty. Pod wpływem zaklęć zawartość osiadła na samym dnie nagle wybuchnęła snopem kolorowych iskier. Niestety możesz pożegnać się ze swoimi brwiami i czystą skórą twarzy. Nawdychałeś się dymu i smrodu nieudanego eliksiru. Plusem tej sytuacji jest to, że pod wpływem wybuchu większa część kociołka odkleiła się od palnika.
Nieparzysta: - trzeba kombinować z zaklęciami bo wiele z Twoich pomysłów się nie udaje. Gdy jednak znalazłeś wyśmienity sposób to pod koniec pracy odkrywasz jaki był w tym mankament - oddzieliłeś kociołek od palnika, owszem. Ale denko od kociołka też. Musisz poświęcić dodatkowo czas, aby naprawić kociołek jeśli nie chcesz dostać bury od Sanford.  

Zadanie I
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Zostaliście poproszeni przez profesor Blanc o zerwanie z zielarni kilka strąków bielunia dziędzierzawego. W zamian za szybką pomoc zagwarantowała Wam nagrodę punktową. Jak tu odmówić tak łagodnej i uśmiechniętej nauczycielce, która nie znosi sprzeciwu?

Uwaga. Jeśli masz minim 15 pkt z zielarstwa możesz zignorować rzut kością i wybrać sobie wygodny dla siebie scenariusz.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: - od intensywnego zapachu bielunia bardzo szybko pobolewa Cię głowa/brzuch. Potrzebujesz zakryć usta i nos jeśli nie chcesz dostać nudności. Najwyraźniej jesteś wrażliwy na bieluń a może odkryjesz uczulenie na ten składnik eliksirów? Praca nad ostrożnym zrywaniem strąków jest dla Ciebie dwukrotnie bardziej męcząca. Plus jest taki, że wszystkie strąki wyciąłeś prawidłowo!
Nieparzysta: - najgorsze co mogło się wydarzyć - nie założyłeś odpowiednio grubych rękawic! Dopiero kiedy poczułeś silne pieczenie we wnętrzu dłoni może Ci się przypomnieć, że do zrywania bielunia potrzeba rękawic z ogona węża morskiego a nie ze smoczej skóry. Wiele strąków ścinasz w zły sposób ale gdy odkryjesz jak robić to prawidłowo to reszta pójdzie bez większego problemu. Skończysz z podrażnioną skórą dłoni. Lepiej ją oczyścić ot tak, na wszelki wypadek.


Zadanie J
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Irytek zawiesił na wieży zegarowej transparent z karykaturą Craine'a. Gdy nauczyciel to zobaczył wpadł w furię. Zmusił Waszą dwójkę (pod groźbą szlabanu) do zdjęcia transparentu z wieży zegarowej a sam pobiegł za Irytkiem gotów go wskrzesić i zabić jeszcze raz. Nie macie innego wyboru… wieża zegarowa jest bardzo wysoka więc najlepiej będzie podlecieć tam na miotle (co zasugeruje Wam cicho przelatujący obok Gruby Mnich) i działać z wysokości.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: - szybko zauważasz, że transparent z Twojej strony przyklejony jest na silny klej. Musisz wykazać się nie lada zręcznością i podzielnością uwagi, aby oderwać materiał z tarczy i nie uszkodzić przy tym wielkich wskazówek. Jest to tak bardzo męczące, że pod koniec pracy odczuwasz ból w nadgarstku swojej magicznej ręki.
Nieparzysta: - jak tu pracować kiedy namalowana karykatura Craine'a puszcza Ci raz po raz oczko albo dłubie w nosie? Do tego tu na górze wieje silniejszy wiatr więc trudno utrzymać się na wysokości. W pewnym momencie wybija pełna godzina, a huk zegara tuż przy twarzy sprawił, że niechcący upuściłeś różdżkę. Czy złapiesz ją zanim ta spadnie czy pozbierasz ją z dziedzińca zanim ktoś ją podepcze i połamie?______________________Ostatnio zmieniony przez Finn Gard dnia Wto 22 Wrz 2020 - 10:34, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Maximilian Felix Solberg

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 194 cm
C. szczególne : blizna pod lewym żebrem, leworęczność
Galeony : 173
  Liczba postów : 2243
https://www.czarodzieje.org/t18528-maxmilian-felix-solberg
https://www.czarodzieje.org/t18530-poczta-maxa-felixa
https://www.czarodzieje.org/t18542-relacje-maxa-felixa
https://www.czarodzieje.org/t18529-maxmilian-felix-solberg
https://www.czarodzieje.org/t18677-max-felix-dziennik
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty


PisanieZadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty Re: Zadania za punkty dla domu (09-10.2020)  Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) EmptyPią 4 Wrz 2020 - 11:35;

Wylosowane zadanie z numerem: J
Osoby biorące udział w wątku: Max Felix Solberg + @Felinus Faolán Lowell
Scenariusz w wątku: 6 i Felkowe: 1
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Victoria Brandon

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 168
C. szczególne : piegi na całej twarzy
Galeony : 1326
Dodatkowo : Prefekt Naczelny
  Liczba postów : 873
https://www.czarodzieje.org/t18197-victoria-brandon#517279
https://www.czarodzieje.org/t18201-poczta-brandonowny#517591
https://www.czarodzieje.org/t18202-vicky-i-jej-magiczna-menazeria#517595
https://www.czarodzieje.org/t18199-victoria-brandon#517482
https://www.czarodzieje.org/t18306-victoria-brandon-dziennik
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty


PisanieZadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty Re: Zadania za punkty dla domu (09-10.2020)  Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) EmptyPią 4 Wrz 2020 - 12:22;

Wylosowane zadanie z numerem: I
Osoby biorące udział w wątku: Victoria Brandon & @Violetta Strauss
Scenariusz w wątku: 1 dla mnie i 6 dla Violi

______________________


When will my reflection show
Who I am inside

Victoria Brandon

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Finn Gard

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 177
C. szczególne : czyste, błękitne tęczówki, lekko wyczuwalny szwedzki akcent, zapach mięty na skórze i ubraniu
Galeony : 629
  Liczba postów : 1778
https://www.czarodzieje.org/t16780-finan-gard-konczy-sie-tworzyc#466593
https://www.czarodzieje.org/t16790-listy-do-finnu#466907
https://www.czarodzieje.org/t16783-finan-gard#466737
https://www.czarodzieje.org/t18293-finan-gard-dziennik
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty


PisanieZadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty Re: Zadania za punkty dla domu (09-10.2020)  Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) EmptyPią 4 Wrz 2020 - 18:20;

Cel postaci "Gorliwy pomocnik"


Specjalnie dla "zadań za punkty dla domu" stworzony został cel postaci polegający na wykonaniu trzech zadań dla domu. Za spełnienie celu można otrzymać aż 2 punkty dla dowolnej umiejętności ! Ukończony cel należy zgłaszać w odpowiednim temacie.


______________________

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Orla H. Williams

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 171 cm
C. szczególne : Brokat, cekiny, frędzle i kolory. Hipiska, która jest królową parkietów wszelakich.
Galeony : 48
  Liczba postów : 89
https://www.czarodzieje.org/t19578-orla-holly-williams
https://www.czarodzieje.org/t19582-sowka-orli#581690
https://www.czarodzieje.org/t19576-orla-h-williams
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty


PisanieZadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty Re: Zadania za punkty dla domu (09-10.2020)  Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) EmptyPią 4 Wrz 2020 - 20:59;

Wylosowane zadanie z numerem: H
Osoby biorące udział w wątku: @Orla H. Williams i @Bird Burroughs
Scenariusz w wątku: Orka - nieparzysta, Ptak - parzysta
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Aslan Colton

Student Ravenclaw
Rok Nauki : X
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 189 cm
C. szczególne : rodowy sygnet na palcu, tatuaże
Galeony : 472
  Liczba postów : 640
https://www.czarodzieje.org/t18403-aslan-colton#524234
https://www.czarodzieje.org/t18431-aslan-colton#525085
https://www.czarodzieje.org/t18430-aslan-chlopiec-ktory-boi-sie-lwow#525074
https://www.czarodzieje.org/t18426-aslan-colton
https://www.czarodzieje.org/t18721-aslan-colton-dziennik
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty


PisanieZadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty Re: Zadania za punkty dla domu (09-10.2020)  Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) EmptySob 5 Wrz 2020 - 14:32;

Wylosowane zadanie z numerem: F
Osoby biorące udział w wątku: @Aslan Colton + @Nancy A. Williams  Cutie
Scenariusz w wątku: ja parzysta, Nensi parzysta
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Lucas Sinclair

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 19
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 183cm
Galeony : 1207
Dodatkowo : Prefekt
  Liczba postów : 927
https://www.czarodzieje.org/t18564-lucas-sinclair#529285
https://www.czarodzieje.org/t18598-landryna-lukiego#531203
https://www.czarodzieje.org/t18574-wbijac-do-lucka#529769
https://www.czarodzieje.org/t18566-lucas-sinclair#529292
https://www.czarodzieje.org/t18716-lucas-sinclair-dziennik#53577
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty


PisanieZadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty Re: Zadania za punkty dla domu (09-10.2020)  Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) EmptySob 5 Wrz 2020 - 15:57;

Wylosowane zadanie z numerem: F -> F -> B
Osoby biorące udział w wątku: Lucas Sinclair & @Keyira Shercliffe
Scenariusz w wątku: obydwoje nieparzysta
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Julia Brooks

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 170
C. szczególne : ciemna prosta grzywka, tatuaże
Galeony : 95
  Liczba postów : 335
https://www.czarodzieje.org/t19470-julia-brooks
https://www.czarodzieje.org/t19475-julia-brooks
https://www.czarodzieje.org/t19483-julia-brooks#576912
https://www.czarodzieje.org/t19471-julia-brooks#576533
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty


PisanieZadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty Re: Zadania za punkty dla domu (09-10.2020)  Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) EmptyNie 6 Wrz 2020 - 18:09;

Wylosowane zadanie z numerem: A
Osoby biorące udział w wątku: Julia Brooks @Elaine J. Swansea
Scenariusz w wątku: Parzysta i parzysta
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Zoe Brandon

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 16
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 170
C. szczególne : piegowata twarz, wianki we włosach
Galeony : 71
  Liczba postów : 37
https://www.czarodzieje.org/t19573-zoe-brandon#581404
https://www.czarodzieje.org/t19575-sowa-zoe#581413
https://www.czarodzieje.org/t19574-zosia#581412
https://www.czarodzieje.org/t19572-zoe-brandon#581405
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty


PisanieZadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty Re: Zadania za punkty dla domu (09-10.2020)  Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) EmptyWto 8 Wrz 2020 - 11:19;

Wylosowane zadanie z numerem: C
Osoby biorące udział w wątku: Zoe Brandon i @Larkin J. Swansea
Scenariusz w wątku: Zosia nieparzysta / LJ parzysta
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Felinus Faolán Lowell

Student Hufflepuff
Rok Nauki : X
Wiek : 20
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 178
C. szczególne : Nieliczne pieprzyki na twarzy, blada skóra, przenikliwe spojrzenie, opanowanie i spokój. Samotnik, indywidualista. Ubrany zawsze na czarno - czarne spodnie i czarną koszulkę wraz z opcjonalną bluzą.
Galeony : 284
  Liczba postów : 1111
https://www.czarodzieje.org/t18786-felinus-faolan-lowell#539099
https://www.czarodzieje.org/t18807-felinus-faolan-lowell#539739
https://www.czarodzieje.org/t18806-felinus-faolan-lowell#539737
https://www.czarodzieje.org/t18796-felinus-faolan-lowell
https://www.czarodzieje.org/t18814-felinus-faolan-lowell-dzienni
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty


PisanieZadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty Re: Zadania za punkty dla domu (09-10.2020)  Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) EmptyCzw 10 Wrz 2020 - 17:22;

Rozliczenie
Wylosowane zadanie z numerem: J
Osoby biorące udział w wątku: Felinus Faolán Lowell & @Maximilian Felix Solberg
Świstoklik do lokacji: o, tutaj
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Violetta Strauss

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 168cm
C. szczególne : niema, blizny na palcach i wierzchu lewej dłoni oraz niegojąca się rana biegnąca w poprzek jej wnętrza, blizna na łydce po ugryzieniu inferiusa, tatuaż z runą algiz na wnętrzu lewego nadgarstka
Galeony : 316
  Liczba postów : 1990
https://www.czarodzieje.org/t17878-violetta-strauss#504731
https://www.czarodzieje.org/t17893-viola#505013
https://www.czarodzieje.org/t17889-violka#504934
https://www.czarodzieje.org/t17884-violetta-strauss#504822
https://www.czarodzieje.org/t18567-violetta-strauss-dziennik#529
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty


PisanieZadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty Re: Zadania za punkty dla domu (09-10.2020)  Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) EmptySro 16 Wrz 2020 - 17:08;

Rozliczenie
   Wylosowane zadanie z numerem: I
   Osoby biorące udział w wątku: Violetta Strauss i @Victoria Brandon
   Świstoklik do lokacji: cieplarnia numer 2
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Cherry A. R. Eastwood

Student Hufflepuff
Rok Nauki : X
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : Ok. 160
Galeony : 37
  Liczba postów : 541
https://www.czarodzieje.org/t15998-cherry-a-r-eastwood
https://www.czarodzieje.org/t16002-berry#436492
https://www.czarodzieje.org/t16000-i-swear-i-don-t-care#436296
https://www.czarodzieje.org/t15997-cherry-a-r-eastwood
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) QzgSDG8
Moderator
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty


PisanieZadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty Re: Zadania za punkty dla domu (09-10.2020)  Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) EmptyNie 20 Wrz 2020 - 18:56;

Wylosowane zadanie z numerem: H -> I -> E
Osoby biorące udział w wątku: Cherry A. R. Eastwood + @Pandora J. Doux
Scenariusz w wątku: Nieparzysta dla Wiśni i nieparzysta dla Pandy

______________________


I'm free, and I love to be free
To live my life the way I want
To say and do whatever I please.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Julia Brooks

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 170
C. szczególne : ciemna prosta grzywka, tatuaże
Galeony : 95
  Liczba postów : 335
https://www.czarodzieje.org/t19470-julia-brooks
https://www.czarodzieje.org/t19475-julia-brooks
https://www.czarodzieje.org/t19483-julia-brooks#576912
https://www.czarodzieje.org/t19471-julia-brooks#576533
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty


PisanieZadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty Re: Zadania za punkty dla domu (09-10.2020)  Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) EmptyPon 21 Wrz 2020 - 12:24;

Rozliczenie
Wylosowane zadanie z numerem: A
Osoby biorące udział w wątku: Julia Brooks & @Elaine J. Swansea
Świstoklik do lokacji: świstoKLIK
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Lucas Sinclair

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 19
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 183cm
Galeony : 1207
Dodatkowo : Prefekt
  Liczba postów : 927
https://www.czarodzieje.org/t18564-lucas-sinclair#529285
https://www.czarodzieje.org/t18598-landryna-lukiego#531203
https://www.czarodzieje.org/t18574-wbijac-do-lucka#529769
https://www.czarodzieje.org/t18566-lucas-sinclair#529292
https://www.czarodzieje.org/t18716-lucas-sinclair-dziennik#53577
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty


PisanieZadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty Re: Zadania za punkty dla domu (09-10.2020)  Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) EmptyYesterday at 20:10;

Rozliczenie
Wylosowane zadanie z numerem: B
Osoby biorące udział w wątku: Lucas Sinclar & @Keyira Shercliffe
Świstoklik do lokacji: >>>KLIK<<<
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) QzgSDG8
Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty


PisanieZadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty Re: Zadania za punkty dla domu (09-10.2020)  Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) Empty;

Powrót do góry Go down
 

Zadania za punkty dla domu (09-10.2020)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Zadania za punkty dla domu (09-10.2020) QCuY7ok :: 
rozwoj postaci
 :: 
aktualizacje graczy
-