Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Zadania za punkty dla domu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Finn Gard

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 177
C. szczególne : Podkrążone oczy, nerwowość i spięcie widoczne w każdym ruchu i grymasie, trochę nieprzytomny wzrok.
Galeony : 689
  Liczba postów : 1829
https://www.czarodzieje.org/t16780-finan-gard-konczy-sie-tworzyc#466593
https://www.czarodzieje.org/t16790-listy-do-finnu#466907
https://www.czarodzieje.org/t16783-finan-gard#466737
https://www.czarodzieje.org/t18293-finan-gard-dziennik
Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Zadania za punkty dla domu   Zadania za punkty dla domu EmptyCzw Wrz 03 2020, 23:52;

Zadania za punkty dla domuZorganizowaliśmy dla Was drodzy uczniowie i studenci dodatkową możliwość nabycia punktów dla domu. Poniżej zostanie przedstawione kilka zadań zleconych przez nauczycieli, których odegranie w wątku na minimum sześć postów na osobę zagwarantuje określoną liczbę punktów, które trafią na konto Waszego domu!

Uwaga!! Do zadania należy zgłaszać się z drugim graczem. Znajdź więc kogoś chętnego i śmiało się zgłoście!
► Zadanie może wykonać tylko jedna postać na wszystkie posiadane multikonta. Czyli jak mam trzy postacie to tylko jedna weźmie udział w realizacji jednego zadania.  

Zadania się losuje.
► Osoby nie muszą należeć do tego samego domu.
► Lokację, w której odegracie wątek proszę dobrać na własną rękę.
► Prefekci również mogą brać udział w losowaniu zadań.
► Zadanie należy rozegrać w ciągu dwóch miesięcy - czyli do końca października. Od momentu zgłoszenia przyjęcia zadania macie dwa tygodnie na rozpoczęcie wątku. Jeśli tak się nie stanie tracicie zadanie i nawet jeśli zostanie rozegrane później to punktów nie otrzymacie. Proszę pilnować terminów, odstępstw nie przewiduję.

► Aby wziąć udział w tym przedsięwzięciu należy wypełnić poniższy kod zgłoszeniowy (w tym temacie):

Kod:
<Zg>Wylosowane zadanie z numerem:</zg> wpisz numer i obowiązkowo podlinkuj rzut
<Zg>Osoby biorące udział w wątku:</zg> wpisz swój nick + otaguj nick osoby do pary @"nick"
<Zg>Scenariusz w wątku:</zg> podlinkuj rzut kością po wylosowaniu zadania (parzysta/nieparzysta)

► Jeśli jest coś niezrozumiale napisane skontaktuj się z @Fillin Ó Cealláchain.
► Jeśli wylosowałeś zadanie przejęte przez inną parę to rzucaj kością do skutku aż wylosujesz inny. W przypadkach skrajnego pecha literowego przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie (:

Po zakończeniu wątku należy zgłosić się ponownie w tym temacie za pomocą poniższego kodu:

Kod:
<zgss>Rozliczenie</zgss>
<Zg>Wylosowane zadanie z numerem:</zg> wpisz numer, nie musi być z linkiem
<Zg>Osoby biorące udział w wątku:</zg> wpisz swój nick + otaguj nick osoby do pary @"nick"
<zg>Świstoklik do lokacji:</zg>

► Punkty dla domu zostaną automatycznie przydzielone, nie trzeba tego jeszcze dodatkowo zgłaszać.


Spis Zadań


Rzuć kostką na wylosowanie numeru zadania, a następnie każda osoba z pary rzuca na scenariusz dodatkowy, bądź rzucacie jeden na parę, zależy od zadania.

Zadanie 1
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Piękna Estella zawołała was z cieplarni pokazując na naprawdę niesamowitą rzecz. Oto w niej cztery duże choinki tańczyły w pięknym, aczkolwiek szalonym tańcu, okręcając jedna drugą. Vicario z potarganymi włosami dziękuje wam za pomysł, zanim cokolwiek nie zrobicie i wychodzi pośpiesznie, zamykając za wami drzwi. Wygląda na to, że musicie sami sobie poradzić z tańcującymi drzewami.  

Uwaga. Jeśli masz z zielarstwa minimum 20 pkt to możesz zignorować dodatkowy rzut kością i wybrać sobie dowolny scenariusz.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: - co prawda udaje wam się jakoś poradzić sobie z choinkami, ale niestety zrobiły one ogromne straty. Powybijały kilka okien, zmasakrowały wszystko wokół. Musicie nie tylko naprawić wszystkie szyby, ale też spróbować wskrzesić do życia zimowe roślinki.
Nieparzysta: - choinki porwały was w sam dziki środek tańca, gałęzie łapią was za ręce i okręcają jak szalone. Przez chwilę nie możecie nic innego zrobić niż wirować wraz z nimi. Co prawda gałęzie są dość kiepskimi partnerami do tańca, więc zostawiają na waszych twarzach sporo siniaków i zadrapań... Ale przynajmniej udaje wam się je okiełznać i uspokoić.

Zadanie 2
Punkty dla domu: po 10 dla każdego.

Profesor Howard przemierza czujnie szkołę by znaleźć osobę, która będzie śpiewała kolędy na tegorocznej uczcie Bożego Narodzenia. Łapie dosłownie każdego napotkanego po drodze ucznia, nieważne czy ma talent czy nie i zaprasza by nagrał się na magiczny gramofon, by ten mógł wybrać szczęśliwców, którzy sobie pośpiewają.

Uwaga. Jeśli masz minimum 20 punktów z DA to możesz zignorować rzut dodatkową kością i wybrać sobie dogodny dla siebie scenariusz.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: - Howard zamyka was w pokoju z gramofonem i świątecznymi piosenkami Franka Signultusa. Okazuje się, że zaczarował go w taki sposób, że nie możecie się stąd wydostać dopóki faktycznie nie zaśpiewacie wszystkiego co trzeba! Rzucacie kostką k100 by sprawdzić ile minut wam to zajęło. Jeśli wyrzucicie 0-10 rzucacie kostką po raz kolejny i pierwszy wynik dodajecie do kolejnego. Pamiętajcie, że każdy z was musi rzucić kostką i dopiero po dodaniu wyniku dowiecie się ile łącznie minut spędziliście w stęchłym pokoju śpiewając kolędy.
Nieparzysta: - nawet jeśli poszło wam zgrabnie, okazało się, że Howard zamknął was w sali i... zupełnie o was zapomniał szukając kolejnych talentów. A wcześniej zabrał wam różdżki, żebyście się nie zdekoncentrowali. Kiedy kończycie śpiewać musicie wobec tego zwyczajnie czekać aż ktoś wam pomoże wśród dźwięków waszego wycia z gramofonu. Pamiętajcie, że co najmniej 4 posty musicie próbować robić polecone przez Howarda zadania.

Zadanie 3
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Profesor Kersey oznajmił, że niebo w okresie świątecznym jest przesiąknięte magią i potrzebuje ochotników, którzy będą czuwać na wieży przez pół nocy, zanim nie przyjdą ich zamiennicy i nie będą rysować map nieba, z których potem będzie profesor korzystał. Czyż to nie brzmi jak produktywne spędzenie świątecznej nocy? Rozstawia wam najróżniejsze ciepłe kocyki, zaczarowane kubki i zaklęciem otula wieżę, więc przynajmniej jest w niej naprawdę przyjemnie!

Uwaga. Jeśli masz minimum 20 punktów z Astronomii to możesz zignorować rzut dodatkową kością i wybrać sobie dogodny dla siebie scenariusz.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: - niestety podczas oglądania nieba... zwyczajnie usnęliście. Może w dziwnej konfiguracji, czy to normalnej, na ziemi czy na kocykach. Ale obudziła was dopiero druga tura waszych zamienników. Dostajecie tylko połowę punktów od nauczyciela ze względu na waszą niekompetencję.  
Nieparzysta:- macie prawdziwą ucztę tu na górze! Skrzaty zostawiły wam tu mnóstwo łakoci, więc możecie rysować, jeść słodkości... i na dodatek chyba ktoś pomyślał, że to jakaś randka wieczorową porą patrząc na romantyczną muzyczkę z gramofonu. Co prawda musicie robić sporo przerw przez zachmurzone niebo... ale czy przy takiej otoczce to jakikolwiek problem? 

Zadanie 4
Punkty dla domu: po 15 dla każdego.

Dekorowanie choinek to na pewno jedna z najprzyjemniejszych czynności w Hogwarcie! Szczególnie skoro robią to zazwyczaj skrzaty... Jednak profesor Harrington jest niezwykle podekscytowany wizją gigantycznej choinki ozdobionej całkowicie bez pomocy magii. Nawet udało mu się uzyskać od dyrektora kącik, gdzie będą działać baterie w lampkach! Oczywiście aby wszystko było doskonale mugolskie... Ta kilkumetrowa choinka musi być również ubrana bez użycia czarów. Powodzenia!

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: - drabina? Co to dla was! No najwyraźniej wielki problem, bo wieszanie na takiej wysokości okazuje się być dla was niezwykle kłopotliwie tłuczecie sporo bombek, zostawiacie sporo większych lub mniejszych luk na choince i za każdym razem chyboczecie się niebezpiecznie na stopniach drabinki, że aż profesor nie może na was patrzeć. Nie jest to imponująca budowla na sam koniec, ale cóż... jakaś jest.
Nieparzysta:- Wydawałoby się, że idzie wam naprawdę dobrze, dopóki jedno z was jakimś sposobem nie wywraca CAŁEJ choinki na ziemię, a była już w połowie ubrana. No pięknie. Musicie robić wszystko od nowa, więc zajmuje wam to dwa razy dłużej, ale przynajmniej mieliście już w tym dobrą wprawę...

Zadanie 5
Punkty dla domu: po 15 dla każdego.

Pora na ciastka dla wszystkich! A przynajmniej to oznajmia Bozik w trakcie jego ulubionej pory. Święta Bożego Narodzenia! Ma on górę ciastek, którą niewiadomo skąd wytrzasnął, ale oznajmia, że każdy w szkole musi być nimi obdarowany. Szuka więc harcerzy, którzy porozdają wszystkie jego słodkości.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: - ...na dodatek to wszystko musicie zrobić w strojach skrzatów. Oczywiście macie takie szczęście, że spotykacie dosłownie wszystkich waszych byłych, przyjaciół, wrogów... Nie mogliście uniknąć takiej kompromitacji. Ale przynajmniej wszyscy najedli się ciasteczek!
Nieparzysta: - tracicie prawie wszystkie ciastka w związku z tą całą przygodą! Część z nich ktoś ukradł, część została użyta na chwilową wojnę ciasteczką, w której oberwaliście, dużo wam wypadło na schodach, po drodze... czy komukolwiek udało się w ogóle zjeść babeczkę, bo wygląda na to, że bardzo nieostrożnie je rozdawaliście! Bozik szczerze zawiedziony znajduje kilka swoich wypieków na ziemi. No pięknie.

Zadanie 6
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Okazuje się, że należy sprawdzić każdą choinkę czy aby na pewno są nałożone prawidłowe zaklęcie na świeczki, by nie rozprzestrzeniał się ogień w żaden sposób (podobno rok temu jeden ze skrzatów stracił wszystko co miał na sobie). Bezpieczeństwo przede wszystkim! W końcu wiadomo jaki mamy klimat

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku:
Spoiler:
Parzysta: - jedna z choinek miała bardzo złe zaklęcia i przez przypadek zapaliła się. Brawo wy. Szybko biegnijcie gasić pożar!
Nieparzysta: - Przemierzacie szkolne korytarze i dosłownie trudno już zapamiętać gdzie byliście, a gdzie nie. Sprawdzacie bez sensu kilka razy to samo miejsce, nie wiecie gdzie skończyliście... Brawo. Pamiętajcie, że ten wątek musicie napisać w co najmniej 3 różnych lokalizacjach.Twórca: @Finn GardOstatnio zmieniony przez Finn Gard dnia Wto Wrz 22 2020, 10:34, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Irvette de Guise

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 172cm
C. szczególne : Burza rudych włosów i piegi, pierścionek zaręczynowy na palcu
Galeony : 63
Dodatkowo : Hipnoza
  Liczba postów : 264
https://www.czarodzieje.org/t19796-irvette-lavena-de-guise
https://www.czarodzieje.org/t19821-poczta-irvette#601307
https://www.czarodzieje.org/t19822-znajomi-rudej#601308
https://www.czarodzieje.org/t19797-irvette-de-guise
https://www.czarodzieje.org/t19820-irvette-de-guise-dziennik#601
Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Re: Zadania za punkty dla domu   Zadania za punkty dla domu EmptyCzw Gru 03 2020, 19:23;

Wylosowane zadanie z numerem: 3
Osoby biorące udział w wątku: Irvette de Guise + @Hunter O. L. Dear
Scenariusz w wątku: nieparzysta
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Victoria Brandon

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 168
C. szczególne : piegi na całej twarzy
Galeony : 703
Dodatkowo : Prefekt Naczelny
  Liczba postów : 1045
https://www.czarodzieje.org/t18197-victoria-brandon#517279
https://www.czarodzieje.org/t18201-poczta-brandonowny#517591
https://www.czarodzieje.org/t18202-vicky-i-jej-magiczna-menazeria#517595
https://www.czarodzieje.org/t18199-victoria-brandon#517482
https://www.czarodzieje.org/t18306-victoria-brandon-dziennik
Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Re: Zadania za punkty dla domu   Zadania za punkty dla domu EmptyPią Gru 04 2020, 14:43;

Wylosowane zadanie z numerem: 5
Osoby biorące udział w wątku: Victoria Brandon i @Violetta Strauss
Scenariusz w wątku: 2

______________________


When will my reflection show
Who I am inside

Victoria Brandon

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Julia Brooks

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 170
C. szczególne : Ciemna grzywka, tatuaże, oburęczność, zapach lawendy
Galeony : 319
  Liczba postów : 1612
https://www.czarodzieje.org/t19470-julia-brooks
https://www.czarodzieje.org/t19475-julia-brooks
https://www.czarodzieje.org/t19471-julia-brooks#576533
https://www.czarodzieje.org/t19697-julia-brooks-dziennik#589978
Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Re: Zadania za punkty dla domu   Zadania za punkty dla domu EmptyPią Gru 04 2020, 15:26;

Wylosowane zadanie z numerem: 2
   Osoby biorące udział w wątku: Julia Brooks & @Arleigh Armstrong
   Scenariusz w wątku: parzysta


Ostatnio zmieniony przez Julia Brooks dnia Pon Gru 07 2020, 17:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Freddie Moses

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 180
C. szczególne : dresikowaty - luźny styl, wzrost, miętówki w mordzie;
Galeony : 153
Dodatkowo : Jasnowidz
  Liczba postów : 120
https://www.czarodzieje.org/t19792-frederica-moses#599664
https://www.czarodzieje.org/t19793-freddie#599831
https://www.czarodzieje.org/t19791-frederica-moses#599644
https://www.czarodzieje.org/t19873-frederica-moses-dziennik#6063
Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Moderator
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Re: Zadania za punkty dla domu   Zadania za punkty dla domu EmptyNie Gru 06 2020, 15:30;

Wylosowane zadanie z numerem: 4
Osoby biorące udział w wątku: Freddie Moses z @Skyler Schuester
Scenariusz w wątku: nieparzysta
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Felinus Faolán Lowell

Student Hufflepuff
Rok Nauki : X
Wiek : 21
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 178
C. szczególne : Nieliczne pieprzyki na twarzy, powoli powracający naturalny koloryt skóry. Spokojne, harmonijne spojrzenie. Blizny, opisane w dzienniku postaci.
Galeony : 175
Dodatkowo : Oklumencja
  Liczba postów : 3338
https://www.czarodzieje.org/t18786-felinus-faolan-lowell#539099
https://www.czarodzieje.org/t18807-felinus-faolan-lowell#539739
https://www.czarodzieje.org/t18806-felinus-faolan-lowell#539737
https://www.czarodzieje.org/t18796-felinus-faolan-lowell
https://www.czarodzieje.org/t18814-felinus-faolan-lowell-dzienni
Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Re: Zadania za punkty dla domu   Zadania za punkty dla domu EmptyNie Gru 06 2020, 15:48;

Wylosowane zadanie z numerem: 1
Osoby biorące udział w wątku: Felinus Faolán Lowell + @Cassian H. Beaumont
Scenariusz w wątku: 4 - mamy rozpierdziel
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Julia Brooks

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 170
C. szczególne : Ciemna grzywka, tatuaże, oburęczność, zapach lawendy
Galeony : 319
  Liczba postów : 1612
https://www.czarodzieje.org/t19470-julia-brooks
https://www.czarodzieje.org/t19475-julia-brooks
https://www.czarodzieje.org/t19471-julia-brooks#576533
https://www.czarodzieje.org/t19697-julia-brooks-dziennik#589978
Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Re: Zadania za punkty dla domu   Zadania za punkty dla domu EmptySro Gru 09 2020, 11:50;

Rozliczenie
Wylosowane zadanie z numerem: 2
Osoby biorące udział w wątku: Julia Brooks & @Arleigh Armstrong
Świstoklik do lokacji: Poom!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Irvette de Guise

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 172cm
C. szczególne : Burza rudych włosów i piegi, pierścionek zaręczynowy na palcu
Galeony : 63
Dodatkowo : Hipnoza
  Liczba postów : 264
https://www.czarodzieje.org/t19796-irvette-lavena-de-guise
https://www.czarodzieje.org/t19821-poczta-irvette#601307
https://www.czarodzieje.org/t19822-znajomi-rudej#601308
https://www.czarodzieje.org/t19797-irvette-de-guise
https://www.czarodzieje.org/t19820-irvette-de-guise-dziennik#601
Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Re: Zadania za punkty dla domu   Zadania za punkty dla domu EmptySob Gru 19 2020, 18:59;

Rozliczenie
Wylosowane zadanie z numerem: 3
Osoby biorące udział w wątku: Irvette de Guise + @Hunter O. L. Dear
Świstoklik do lokacji: Klik
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Re: Zadania za punkty dla domu   Zadania za punkty dla domu Empty;

Powrót do góry Go down
 

Zadania za punkty dla domu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Zadania za punkty dla domu QCuY7ok :: 
rozwoj postaci
 :: 
aktualizacje graczy
-