Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Jezioro Niezwyciężonego

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość


Finn Gard

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 22
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 177
C. szczególne : Podkrążone oczy, nerwowość i spięcie widoczne w każdym ruchu i grymasie, trochę nieprzytomny wzrok.
Galeony : 689
  Liczba postów : 1829
https://www.czarodzieje.org/t16780-finan-gard-konczy-sie-tworzyc#466593
https://www.czarodzieje.org/t16790-listy-do-finnu#466907
https://www.czarodzieje.org/t16783-finan-gard#466737
https://www.czarodzieje.org/t18293-finan-gard-dziennik
Jezioro Niezwyciężonego - Page 4 QzgSDG8
Gracz
Jezioro Niezwyciężonego - Page 4 Empty


PisanieJezioro Niezwyciężonego - Page 4 Empty Jezioro Niezwyciężonego  Jezioro Niezwyciężonego - Page 4 EmptySob 27 Cze - 12:00;

First topic message reminder :


Jezioro A. Niezwyciężonego


Jezioro Androsa Niezwyciężonego jest największym zbiornikiem wodnym w całej Dolinie Godryka. Znajduje się tu również bardzo dużo roślin wodnych jak i... stworzeń. Pływanie pod wodą wiąże się z ogromnym ryzykiem napotkanie tutejszych mieszkańców, a więc lepiej zachować ostrożność. Woda tutaj jest bardzo zimna, a dno niezwykle głębokie. Można pływać tu łódeczką.

Z kilku stron jeziora przybita jest tabliczka z ostrzeżeniem o dużej ilości podwodnych (i niekiedy agresywnych) zwierząt.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość


Longwei Huang

Absolwent Hufflepuffu
Wiek : 25
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 177cm
C. szczególne : skórzane rękawiczki, których nie zdejmuje, a pod nimi krwawa obrączka na serdecznym prawym palcu, imię Aleksandra na wnętrzu lewej dłoni (do sierpnia 2023), łagodny uśmiech, blizny na łydce i na plecach
Galeony : 625
  Liczba postów : 410
https://www.czarodzieje.org/t20234-longwei-huang#630705
https://www.czarodzieje.org/t20253-poczta-longweia#631638
https://www.czarodzieje.org/t20251-longwei-huang#631542
https://www.czarodzieje.org/t21405-longwei-huang-dziennik#693068
Jezioro Niezwyciężonego - Page 4 QzgSDG8
Gracz
Jezioro Niezwyciężonego - Page 4 Empty


PisanieJezioro Niezwyciężonego - Page 4 Empty Re: Jezioro Niezwyciężonego  Jezioro Niezwyciężonego - Page 4 EmptyCzw 26 Maj - 22:37;

Longwei nie czuł się wcale lepiej. Otrzymawszy sygnał, gdy tylko wypowiedział zaklęcie, czuł że jego różdżka również stara się dać z siebie wszystko. Nagrzewała się, ale jednocześnie odnosił wrażenie, że nie jest to ryzykowne. Zacisnął mocniej palce na drewnie, skupiając się na smokach, wspomnieniach z pierwszych dni pracy, na wszystkich wygłupach z siostrą, na samej Mulan. Przypomniał sobie jej twarz, śmiech, żarty. Nic innego nie dawało mu takiej radości, jak właśnie czas spędzany z siostrą na wygłupach, poszukiwaniach nowych figurek, które nie zawsze kończyły się w oczekiwany sposób. Nie wiedział, które ze wspomnień było ty właściwym, które sprawiło, że jego srebrzysta tarcza powiększyła się, przesłaniając mu niejako widok na dementora. O ile było to możliwe, miał wrażenie, że jego tarcza sama w sobie nie zdziałałaby wiele, ale w jakiś sposób pomogła borzojowi zielarza. O ile nie było to tylko dziwnym figlem jego umysłu.
Utrzymywanie zaklęcia było trudne, zaczęło mu również sprawiać fizyczny ból w postaci pulsujących skroni, zaschniętego gardła, piekących oczu. Próbował się jednak nie poddawać, do czasu, aż nie upadł na kolano, nie potrafiąc dłużej stać wyprostowany, czując, jak szalenie bije mu serce. Potrzebował odpocząć, nawet jeśli miało to oznaczać bliskie spotkanie z dementorem. Potrzebował odetchnąć, a jednocześnie nie mógł. Wycelował różdżkę tam, gdzie było stworzenie, wypowiadając raz jeszcze zaklęcie, choć nie widział już właściwie nic, mając jedynie ciemne plamki przed oczami ze zmęczenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Christopher Walsh

Nauczyciel
Wiek : 33
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 183
C. szczególne : Blizna u dołu brzucha oraz niewielka blizna na ręce, ciemnogranatowe blizny na lewym ramieniu; obrączka z czarno-zielonej muszli; runa agliz na lewym nadgarstku
Galeony : 2362
  Liczba postów : 1336
https://www.czarodzieje.org/t18076-christopher-o-connor#514253
https://www.czarodzieje.org/t18088-poczta-chrisa#514438
https://www.czarodzieje.org/t18089-chris
https://www.czarodzieje.org/t18079-christopher-o-connor#514252
https://www.czarodzieje.org/t18310-christopher-o-connor-dziennik
Jezioro Niezwyciężonego - Page 4 QzgSDG8
Gracz
Jezioro Niezwyciężonego - Page 4 Empty


PisanieJezioro Niezwyciężonego - Page 4 Empty Re: Jezioro Niezwyciężonego  Jezioro Niezwyciężonego - Page 4 EmptyCzw 26 Maj - 22:38;

Trudno było powiedzieć, w której dokładnie chwili dementor się wycofał, w której chwili umknął, przepędzony z tego miejsca, postanawiając poszukać ofiary w innym miejscu. Christopher nie był przez chwilę nawet świadom tego, że ich przeciwnik ostatecznie niemalże rozpłynął się w powietrzu, że po prostu odszedł, dając im możliwość zaczerpnięcia głębiej powietrza. Chłód, jaki ich do tej pory otaczał, zamienił się nieoczekiwanie w gorąc, w poczucie zmęczenia, które zalało go wielką falą, ale wiedział, że nie mógł mu się w pełni poddać. Ostatecznie bowiem musiał pomóc drugiemu mężczyźnie, który był w zdecydowanie gorszym od niego stanie. Sprawiał wrażenie potwornie osłabionego, a teleportowanie się w takiej chwili choćby na niewielką odległość nie było najlepszym pomysłem.
- Możesz… możesz wstać? - zapytał, starając się pomóc drugiemu mężczyźnie, czując jednocześnie, że naprawdę powinni jak najszybciej skierować się w stronę, gdzie przebywali pracownicy rezerwatu. Potrzebowali odpoczynku, potrzebowali sił, do tego, żeby w ogóle móc wrócić bezpiecznie do swoich domów. Podejrzewał, że Josh nie będzie zachwycony, kiedy usłyszy, co właśnie się wydarzyło, ale mimo to Christopher nie mógł nic na to poradzić, nie teraz kiedy cała Anglia była pełna problemów i dziwnych zjawisk, nad którymi nikt nie panował. Zapewne właśnie ta myśl spowodowała, że pociągnął nieco mocniej Longweia, zmuszając go do tego, by ruszył u jego boku.
- Chodźmy, zanim spróbuje wrócić i ponownie nas zaatakować - stwierdził, odnosząc dziwne wrażenie, że jeszcze chwila i w okolicy ponownie zrobi się potwornie chłodno. Zapewne było to jedynie jego urojenie, jego wątpliwość, ale wolał w tej chwili dmuchać na zimne i jak najszybciej oddalić się z tego miejsca.

z.t x2
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Jezioro Niezwyciężonego - Page 4 QzgSDG8
Jezioro Niezwyciężonego - Page 4 Empty


PisanieJezioro Niezwyciężonego - Page 4 Empty Re: Jezioro Niezwyciężonego  Jezioro Niezwyciężonego - Page 4 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Jezioro Niezwyciężonego

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Jezioro Niezwyciężonego - Page 4 JHTDsR7 :: 
Dolina Godryka
 :: 
Rezerwat
-