Share
 

 Kulturalny Tydzień

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Fillin Ó Cealláchain

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 19
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 175
C. szczególne : czarne, wąskie ubrania; mocny irlandzki akcent; tatuaż na szyi, nad karkiem : all four boyd; na miesiąc twarz w bliznach po pazurach matagota
Galeony : 536
  Liczba postów : 611
https://www.czarodzieje.org/t16446-fillin-o-ceallachain#452046
https://www.czarodzieje.org/t17983-fillin#510202
https://www.czarodzieje.org/t16447-w-moim-domu-straszy#452099
https://www.czarodzieje.org/t16445-fillin-o-ceallachain#452029
https://www.czarodzieje.org/t18350-fillin-o-ceallachain-dziennik
Kulturalny Tydzień QzgSDG8
Moderator
Kulturalny Tydzień Empty


PisanieKulturalny Tydzień Empty Kulturalny Tydzień  Kulturalny Tydzień EmptySro 20 Maj - 20:14;
Kulturalny Tydzien

Ostatni tydzień maja został ogłoszony mianem „artystycznego”. W Hogwarcie i magicznym świecie mnóstwo czarodziei będzie mogło celebrować magiczną kulturę. W związku z tym zapraszamy na kilka wydarzeń, które będą się odbywać przez następne kilkanaście dni.


Nowe Cele
Wprowadzamy cele tymczasowe. Będą one aktywne tylko na dany miesiąc lub event, a ich wykonanie trwać może maksymalnie do końca kolejnego miesiąca. Wszelkie potrzebne daty będą podane w temacie celi.

Cele tymczasowe na czerwiec (warte 1 pkt):
Szedł Chopin i Bach - Rozegraj 2 wątki, bądź napisz 3 jednopostowki (3 tysiące znaków) jak ćwiczysz na instrumencie, tańczysz, malujesz czy inne artystyczne zadania. Występy czy lekcje Howarda nie są zaliczane.
Dziękuję, nie piję - Niedługo egzaminy! W 2 wątkach odmów alkoholu drugiej osobie. W co najmniej jednym druga osoba musi pić bez Ciebie.
Lutnik z zamiłowania - Stwórz samodzielnie magiczny instrument na podstawie mechaniki.


Musical
Do 27.05 wszyscy, którzy uczestniczyli w musicalu Howarda, muszą się zebrać sali teatralnej. Poniżej zamieszczony jest obowiązkowy kod, który należy załączyć do naszego posta. Możecie też przyjść w przypadku, gdy chcecie jedynie obejrzeć występ, wtedy nie wstawiacie poniższego kodu. Jeśli osoba z waszej grupy straciła rangę, koniecznie poszukajcie zastępstwa i piszcie do @Fillin Ó Cealláchain. Piszcie tylko jeśli znajdziecie zastępstwo. Nowa osoba nie będzie dawała ujemnych punktów przez braku prób.

Kod:
<zg>Grupa:</zg> Wypisz nazwiska i role w swojej grupie.
<zg>Próba:</zg> Podaj link do próby swojej grupy.
<zg>Dodatkowe:</zg> Jeśli pisałeś bądź robiłeś coś na musical, zamieść tu link; Howard rozważy czy przyda Ci się do punktacji.Dancing
Dnia 23.05 zapraszamy na potańcówkę, w której udział brać będą mogli jedynie dorośli oraz studenci. Wszelkie informacje podane zostaną w sobotę. Przyjście będzie możliwe z partnerem lub bez.


Masz talent!
Bar Syreni Śpiew organizuje pokaz talentów! Jeśli Twoja postać jest uzdolniona artystycznie zapraszamy do wzięcia udziału w występach. Zajrzyjcie tutaj, by dowiedzieć się więcej.


Wizzbook
Zaangażuj się na wizbooku! Wstaw wpis, w którym podlinkujesz piosenkę, która Cię opisuję, którą Twoja postać lubi bądź oddaje jej nastrój. Pamiętaj o przejrzeniu magicznych wykonawców, by to z nich czerpać inspiracje.  Koniecznie dodaj #pełnakultura #musicweek. Jeśli jednorazowo wstawisz zdjęcie, za uczestnictwo w wydarzeniu możesz zgłosić się po 10g. Za 5 różnych komentarzy dotyczących całej akcji dostaniesz kolejne 10g! Aby dostać jeden punkt z Działalności Artystycznej w kuferku musisz 7 dni wstawiać na wizbooku podlinkowane piosenki, dodać 5 komentarzy oraz zaproponować nam nowego magicznego wykonawcę do spisu (zawrzeć w tym więc artystę, który miałby jego głos oraz czarodziejską nazwę).

Edit: UWAGA! Możecie zamiast zespołu zaproponować przedstawienie bądź książkę.______________________


Niech twój kieliszek będzie zawsze pełny. Niech dach nad twoją głową będzie zawsze mocny. I żebyś był w niebie już od kwadransa, zanim diabeł dowie się o twojej śmierci.             ~ toast irlandzki


From a land beyond the wave
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
 

Kulturalny Tydzień

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Kulturalny Tydzień MGJ6B65 :: 
Aktualnosci
-