Share
 

 Zadania za punkty dla domu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Melusine O. Pennifold

Student Ravenclaw
Rok Nauki : X
Wiek : 20
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 169
C. szczególne : turban na głowie z magicznymi wzorami, piegi na twarzy, płynne ruchy, zwiewne ubrania;
Galeony : 773
  Liczba postów : 643
https://www.czarodzieje.org/t15444-meluisne-pennifold
https://www.czarodzieje.org/t15473-meluzyna#415677
https://www.czarodzieje.org/t15452-meluzyna#414962
https://www.czarodzieje.org/t15446-meluisne-pennifold#414814
Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Moderator
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Zadania za punkty dla domu  Zadania za punkty dla domu EmptyPon 4 Maj - 21:24;

Zadania za punkty dla domuZorganizowaliśmy dla Was drodzy uczniowie i studenci dodatkową możliwość nabycia punktów dla domu. Poniżej zostanie przedstawione sześć zadań zleconych przez nauczycieli, których odegranie w wątku na minimum sześć postów na osobę zagwarantuje określoną liczbę punktów, które trafią na konto Waszego domu!

Uwaga!! Do zadania należy zgłaszać się z drugim graczem. Znajdź więc kogoś chętnego i śmiało się zgłoście!
► Zadanie może wykonać tylko jedna postać na wszystkie posiadane multikonta. Czyli jak mam trzy postacie to tylko jedna weźmie udział w realizacji jednego zadania.
Niewykluczone, że zadania pojawią się ponownie za jakiś czas (rzecz jasna zmienione), jeśli zostaną pozytywnie przyjęte.

Zadania się losuje.
► Osoby nie muszą należeć do tego samego domu.
► Lokację, w której odegracie wątek proszę dobrać na własną rękę.
► Prefekci również mogą brać udział w losowaniu zadań.
► Zadanie należy rozegrać w ciągu miesiąca. Jeśli zostanie ono porzucone, pojawi się w tym temacie stosowna informacja, że jest ono na nowo dostępne do wylosowania przez kolejną parę osób.

► Aby wziąć udział w tym przedsięwzięciu należy wypełnić poniższy kod zgłoszeniowy (w tym temacie):

Kod:
<Zg>Wylosowane zadanie z numerem:</zg> wpisz numer i podlinkuj rzut kością k6
<Zg>Osoby biorące udział w wątku:</zg> wpisz swój nick + otaguj nick osoby do pary @"nick"
<Zg>Scenariusz w wątku:</zg> podlinkuj rzut kością po wylosowaniu zadania (parzysta/nieparzysta)

ADNOTACJA. Jeśli wylosowałeś zadanie, które wybrał już ktoś inny automatycznie otrzymujesz zadanie jedno niżej (czyli jeśli trafiła mi się czwórka, a ktoś przede mną ją wylosował to z automatu moim zadaniem jest te z numerem trzy. Analogicznie jeśli wylosowałam zadanie numer jeden, a ktoś je już ma to z automatu wybieram zadanie numer dwa, a jeśli ono jest również zajęte to następne etc). Ostatnia para nie losuje zadania tylko otrzymuje te, które pozostało.

► Ustalcie między sobą kto rzuci kością na dobór zadania, a kto na scenariusz dodatkowy.

► Jeśli jest coś niezrozumiale napisane skontaktuj się z @Elaine J. Swansea.

Po zakończeniu wątku należy zgłosić się ponownie w tym temacie za pomocą poniższego kodu:

Kod:
<Zg>Wylosowane zadanie z numerem:</zg> wpisz numer, nie musi być z linkiem
<Zg>Osoby biorące udział w wątku:</zg> wpisz swój nick + otaguj nick osoby do pary @"nick"
<zg>Świstoklik do lokacji:</zg>
<zg>Przynależne punkty:</zg>

► Punkty dla domu zostaną automatycznie przydzielone, nie trzeba tego jeszcze dodatkowo zgłaszać.


Spis Zadań


Rzuć 1k6 na wylosowanie numeru zadania, a następnie dowolna osoba na scenariusz dodatkowy.

Zadanie 1. Nora Blanc potrzebuje pomocy. Manekiny, które służyły jej do pomocy i wykładów zbiegły z zaplecza ze skrzydła szpitalnego. Poszukuje śmiałków, którzy mogliby pomóc je wszystkie zebrać i doprowadzić w całości z powrotem na teren skrzydła szpitalnego. Manekiny same poruszają się, wspinają po ścianie i klekoczą ruchomą szczęką. Są przesiąknięte na wskroś magią.
Punkty dla domu: po 15 punktów dla domu dla każdego.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku (rzuca jedna osoba, obejmuje obie):
Spoiler:
Parzysta- znaleźliście cztery manekiny, które grzecznie chciały za Wami iść. Niestety piąty uciekł i schował się pod łóżkiem/w szafie/za meblem dowolnego dormitorium/pokoju/sali. Dopiero po stosownej zachęcie wyjdzie z kryjówki i przytuli się do jednego z Was na cały czas powrotu do skrzydła szpitalnego.
Nieparzysta - manekiny są dobre w zabawie "w chowanego", znalezienie jednego zajęło Wam trzy godziny! Znaleźliście go w ogródku gajowego, pokrytego armią glęgatków. Niestety ględatki go trochę uszkodziły - potrzebuje kilkunastu Reparo, a przez resztę wątku będzie się co trzy kroki przewracać. Pozostałe trzy manekiny znaleźliście w drodze powrotnej w dowolnym miejscu.

Zadanie 2. Profesor Vicario szuka chętnych do opieki nad młodymi mandragorami. Właśnie przybyła nowa dostawa i trzeba wszystkie dwanaście przenieść z sali wejściowej do cieplarni. Zastrzega, aby nie używać przy tym magii, a jedynie swoich rąk.
Punkty dla domu: po 15 punktów dla domu dla każdego.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku (rzuca jedna osoba, obejmuje obie):
Spoiler:
Parzysta- nikt nie spodziewał się, że donice będą tak ciężkie! Trzeba nosić je pojedynczo, a są nieporęczne i niewygodne. Sprawy nie ułatwia fakt, że mandragory się wiercą w ziemi, a droga jest długa. Skończycie pracę spoceni i z odciskami na dłoniach. Można zapomnieć o rzucaniu czarów aż do końca dnia - tak bardzo bolą Was dłonie i przedramiona.
Nieparzysta- donice są upaćkane hipogryfim łajnem. Pamiętacie o tym, by nie używać magii... Smród jest nie do zniesienia, a łajno zaschło na donicach. Jeśli interesujecie się zielarstwem możecie wiedzieć, że hipogryfie łajno to świetny nawóz… więc nie powinno zostać zmyte. Efekt długiej i żmudnej pracy przenoszenia donic kończy się mdłościami.


Zadanie 3. Profesor Sanford zleciła złapać kilkanaście skaczących cebulek, które uciekły jej na korytarzu (dowolnego piętra).
punkty dla domu: po 15 punktów dla domu dla każdego.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku (rzuca jedna osoba, obejmuje obie):
Spoiler:
Parzysta: trafiły się Wam same młode cebulki, które niestety były bardzo ruchliwe! Zziajaliście się przy łapaniu pierwszych trzech, a zostało Wam jeszcze jedenaście sztuk. Niby proste zadanie, ale wyjątkowo męczące.
Nieparzysta: trafiliście na dorodną i ogromną cebulkę wielkości szkolnego kufra. Toczyła się i podskakiwała po całym korytarzu płosząc pierwszorocznych. Zanim ją ujarzmiliście (czy wiecie jak?) jednemu z Was przejechała po nodze (ból taki jak po nadepnięciu na klocku LEGO), a drugiego uderzyła prosto w dowolną kończynę (będzie z tego ogromny siniak, który wymaga okładów/zabiegów leczniczych).

Zadanie 4. Profesor Swann prosi o odebranie z sowiarni dwudziestu trzech egzemplarzy "Potworzastych Ksiąg Potworów" i przeniesienie ich do biblioteki.
Punkty dla domu: po 20 dla każdego.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku (rzuca jedna osoba, obejmuje obie):
Spoiler:
Parzysta: z jednego pudła wyskoczyły cztery egzemplarze książek i rzuciły się z zębiskami na sąsiednie pudło. W ciągu kilku sekund w akompaniamencie dzikiego warkotu rozerwały pudło na strzępy i próbowały zrobić to samo z każdym napotkanym podręcznikiem.. Opanowanie sytuacji kosztowało jednego z Was poszarpanymi ubraniami, a drugiego trzema ugryzieniami w dowolnym miejscu (dowolna kombinacja obrażeń). Niestety jedna książka "nie żyje", strzępy jej kartek odleciały wraz z pierwszym wiatrem, a okładka ma ślady ugryzień.
Nieparzysta:pudeł było pięć i wszystkie były ciężkie. Jedno z Was niosło te, które przez całą drogę się trzęsło i wydawało z siebie nieprzyjemne dla ucha powarkiwania. Z pudła drugiej osoby księga wygryzła sobie tor "na wolność" i rzuciła się wprost do butów kogoś z Waszej dwójki. Zanim zapanowaliście nad książką obuwie zostało mocno pogryzione i nie nadaje się nawet do Reparo. Stopy zaś są lekko poobcierane od zębisk książki.

Zadanie 5. Profesor Craine prosi nakazuje przynieść do sali transmutacji dwa wielkie koty (czyżby krzyżówka z kugchuarem?) w żelaznych klatkach.
Punkty dla domu: po 15 dla każdego.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku (rzuca jedna osoba, obejmuje obie):
Spoiler:
Parzysta: skubańce są ciężkie nawet jeśli używacie zaklęć lewitujących na klatkach. W pewnym momencie kot jednego z Was zaczął czkać i wypluwać z siebie zieloną ciecz. Dowolna osoba z pary zostaje poplamiona w dowolnym miejscu tajemniczym eliksirem  (do końca wątku w tym miejscu skóra porasta się syrenimi łuskami). Po paru chwilach kot w klatce okazuje się tak naprawdę transmutowanym kociołkiem, z którego ktoś nie usunął bazy eliksirowej. Patton Craine jest wściekły za "złego kota" i choć Was nie obwinia to Was pogania, abyście jak najszybciej sobie poszli.
Nieparzysta:kocisko z jednej z klatek bardzo nie lubi ludzi w efekcie czego dowolna osoba z pary zostaje dotkliwie podrapana w dowolnym miejscu. Druga osoba ma w klatce bardzo otyłego kota, a więc niesienie go wymaga sił pół olbrzyma.

Zadanie 6. Skrzaty kuchenne proszą o pomoc w złowieniu kilku plumpek ze szkolnego jeziora, bowiem planują zrobić z nich obiad na następny dzień. Dowie się o tym profesor Fran i niezwykle rozczulona wynagrodzi Was za to punktami.
Punkty dla domu: po 15 dla każdego.

Kostki na efekty dodatkowe w trakcie wątku (rzuca jedna osoba, obejmuje obie):
Spoiler:
Parzysta: metoda "accio plumpka" może i działa, ale i tak rybki "wyślizgują się" z zaklęcia i uciekają z powrotem do wody. Praca jest czasochłonna. Gdy złowiliście je (dowolna metodą) i umieściliście w wiadrze, wszystkie naraz opluły Was lodowatą wodą od stóp do głów, a potem wyzionęły ducha.
Nieparzysta: łowienie nie sprawiało Wam większego problemu dopóki z wody nie wyskoczył na Was wściekły druzogtek. Najwyraźniej miał ochotę na te plumpki… jedno z Was zostało podrapane jego pazurami w dowolnym miejscu, a drugie wylądowało na brzegu jeziora, gdy go zaczął tam z całej siły wciągać. Na całe szczęście szybko opanowaliście sytuację.


______________________

Zaglada przez
dziurke klucza do
swej malzonki,  
I zamiast nog, widzi ogon, a na nim luskowe plecionki!  
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Violetta Strauss

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 168cm
C. szczególne : blizny pokrywające lewą dłoń: kilka na palcach i wierzchu dłoni oraz jedna biegnąca w poprzek jej wnętrza
Galeony : 574
  Liczba postów : 1207
https://www.czarodzieje.org/t17878-violetta-strauss#504731
https://www.czarodzieje.org/t17893-viola#505013
https://www.czarodzieje.org/t17889-violka#504934
https://www.czarodzieje.org/t17884-violetta-strauss#504822
https://www.czarodzieje.org/t18567-violetta-strauss-dziennik#529
Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Re: Zadania za punkty dla domu  Zadania za punkty dla domu EmptyPon 11 Maj - 23:53;

Wylosowane zadanie z numerem: 2
Osoby biorące udział w wątku: Violetta Strauss i @Darren Shaw
Scenariusz w wątku: Parzysta

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Maximilian Felix Solberg

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 16
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 194 cm
C. szczególne : blizna pod lewym żebrem
Galeony : 757
  Liczba postów : 1295
https://www.czarodzieje.org/t18528-maxmilian-felix-solberg
https://www.czarodzieje.org/t18530-poczta-maxa-felixa
https://www.czarodzieje.org/t18542-relacje-maxa-felixa
https://www.czarodzieje.org/t18529-maxmilian-felix-solberg
https://www.czarodzieje.org/t18677-max-felix-dziennik
Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Re: Zadania za punkty dla domu  Zadania za punkty dla domu EmptyWto 12 Maj - 0:25;

Wylosowane zadanie z numerem: 4
Osoby biorące udział w wątku: Maximilian Felix Solberg i @Lucas Sinclair
Scenariusz w wątku: parzysta
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Maximilian Felix Solberg

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 16
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 194 cm
C. szczególne : blizna pod lewym żebrem
Galeony : 757
  Liczba postów : 1295
https://www.czarodzieje.org/t18528-maxmilian-felix-solberg
https://www.czarodzieje.org/t18530-poczta-maxa-felixa
https://www.czarodzieje.org/t18542-relacje-maxa-felixa
https://www.czarodzieje.org/t18529-maxmilian-felix-solberg
https://www.czarodzieje.org/t18677-max-felix-dziennik
Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Re: Zadania za punkty dla domu  Zadania za punkty dla domu EmptySro 13 Maj - 13:37;

Wylosowane zadanie z numerem: 4
Osoby biorące udział w wątku: Maximilian Felix Solberg + @"Lucas Sincailr"
Świstoklik do lokacji:W Sowiarni
Przynależne punkty: 20 na głowę
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Bonnie Webber

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 160 cm
C. szczególne : chrypka, cichy głos, szare oczy, na jej ramieniu/ w kieszeni przesiaduje nieśmiałek
Galeony : 69
  Liczba postów : 222
https://www.czarodzieje.org/t18640-bonnie-webber#533264
https://www.czarodzieje.org/t18654-polka-pocztowa-bonnie#533553
https://www.czarodzieje.org/t18641-bonnie-webber#533263
https://www.czarodzieje.org/t19152-bonnie-webber-dziennik#561010
Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Re: Zadania za punkty dla domu  Zadania za punkty dla domu EmptySob 23 Maj - 13:50;

Wylosowane zadanie z numerem: 1
Osoby biorące udział w wątku: Bonnie Webber + @Russell Alvarez
Scenariusz w wątku:nieparzysta
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Elijah J. Swansea

Student Ravenclaw
Rok Nauki : IX
Wiek : 20
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 185 cm
C. szczególne : znamię na karku, na które nie działa metamorfomagia; okulary do czytania
Galeony : 819
Dodatkowo : metamorfomagia, kapitan drużyny Krukonów
  Liczba postów : 2077
https://www.czarodzieje.org/t16927-elijah-julian-swansea#471679
https://www.czarodzieje.org/t16932-jeczybula#471794
https://www.czarodzieje.org/t16933-elijah-j-swansea#471795
https://www.czarodzieje.org/t16919-elijah-j-swansea
https://www.czarodzieje.org/t18741-elijah-j-swansea-dziennik#537
Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Moderator
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Re: Zadania za punkty dla domu  Zadania za punkty dla domu EmptyNie 24 Maj - 12:19;

Wylosowane zadanie z numerem: 5
Osoby biorące udział w wątku: Elijah J. Swansea i @Victoria Brandon
Osoby biorące udział w wątku: wpisz swój nick + otaguj nick osoby do pary @"nick"
Scenariusz w wątku: nieparzysta

______________________

Ravenclaw Quidditch Team


No one can whistle a symphony. It takes a whole orchestra to play it.
Ostatnio zmieniony przez Elijah J. Swansea dnia Pon 25 Maj - 17:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Darren Shaw

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 19
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 184cm
Galeony : 271
  Liczba postów : 353
https://www.czarodzieje.org/t18607-darren-shaw
https://www.czarodzieje.org/t18609-skrzynka-darrena#532211
https://www.czarodzieje.org/t18610-darren-shaw#532213
https://www.czarodzieje.org/t18608-darren-shaw#532138
https://www.czarodzieje.org/t18612-dziennik-darren-shaw#532281
Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Re: Zadania za punkty dla domu  Zadania za punkty dla domu EmptyPon 25 Maj - 10:22;

Wylosowane zadanie z numerem: 2
Osoby biorące udział w wątku: Darren Shaw i @Violetta Strauss
Świstoklik do lokacji: Cieplarnia z numerkiem 3
Przynależne punkty: Ravenclaw: 30
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Fillin Ó Cealláchain

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 19
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 175
C. szczególne : czarne, wąskie ubrania; mocny irlandzki akcent; tatuaż na szyi, nad karkiem : all four boyd; na miesiąc twarz w bliznach po pazurach matagota
Galeony : 615
  Liczba postów : 684
https://www.czarodzieje.org/t16446-fillin-o-ceallachain#452046
https://www.czarodzieje.org/t17983-fillin#510202
https://www.czarodzieje.org/t16447-w-moim-domu-straszy#452099
https://www.czarodzieje.org/t16445-fillin-o-ceallachain#452029
https://www.czarodzieje.org/t18350-fillin-o-ceallachain-dziennik
Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Moderator
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Re: Zadania za punkty dla domu  Zadania za punkty dla domu EmptyPon 25 Maj - 15:13;

Wylosowane zadanie z numerem: 3
Osoby biorące udział w wątku: Fillin Ó Cealláchain + @Boyd Callahan <3
Scenariusz w wątku: nieparzysty

______________________


Niech twój kieliszek będzie zawsze pełny. Niech dach nad twoją głową będzie zawsze mocny. I żebyś był w niebie już od kwadransa, zanim diabeł dowie się o twojej śmierci.             ~ toast irlandzki


From a land beyond the wave
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Julius Rauch

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 16
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 185
C. szczególne : wygląda starzej niż rówieśnicy
Galeony : 328
  Liczba postów : 346
https://www.czarodzieje.org/t18407-julius-rauch
https://www.czarodzieje.org/t18569-julek#529510
https://www.czarodzieje.org/t19012-koledzy-julka
https://www.czarodzieje.org/t18461-julius-rauch#525661
Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Gracz
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Re: Zadania za punkty dla domu  Zadania za punkty dla domu EmptySro 3 Cze - 22:15;

Wylosowane zadanie z numerem: 6
Osoby biorące udział w wątku: @Rasmus Vaher i Julius Rauch
Scenariusz w wątku: Parzysta
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Zadania za punkty dla domu QzgSDG8
Zadania za punkty dla domu Empty


PisanieZadania za punkty dla domu Empty Re: Zadania za punkty dla domu  Zadania za punkty dla domu Empty;

Powrót do góry Go down
 

Zadania za punkty dla domu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Zadania za punkty dla domu QCuY7ok :: 
rozwoj postaci
 :: 
Cele fabularne
-