Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Ścieżki kariery

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Melusine O. Pennifold
Melusine O. Pennifold

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III studencki
Wiek : 24
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 169
C. szczególne : turban na głowie z magicznymi wzorami, piegi na twarzy, płynne ruchy, zwiewne ubrania;
Galeony : 758
  Liczba postów : 653
https://www.czarodzieje.org/t15444-meluisne-pennifold
https://www.czarodzieje.org/t15473-meluzyna#415677
https://www.czarodzieje.org/t15452-meluzyna#414962
https://www.czarodzieje.org/t15446-meluisne-pennifold#414814
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty04.05.20 19:57;Ścieżki karieryAnalogicznie do kół zainteresowań utworzyliśmy dla dorosłych proponowane ścieżki kariery, w których będą się pojawiać zadania do wykonania, pomagające postaci wspiąć się po szczeblach kariery i awansować, a także być może stać się bardziej rozpoznawalnym.

Dorośli czarodzieje będą mogli w tym temacie wyrazić swoje zainteresowanie przypisaniem do danej ścieżki kariery.

Zasady

1. Ścieżki kariery dorosłych postaci nie posiadają żadnej struktury klubowej, co za tym idzie – nie mają przewodniczących i postacie nie organizują samodzielnie zadań.
2. Jedna postać może wykazać zainteresowanie maksymalnie trzema ścieżkami kariery, przy założeniu, że dorosły czarodziej nie ma czasu na więcej zajęć, kiedy zajmuje się pracą i innymi obowiązkami. Na drodze wyjątku, moderacja może rozpatrzyć większą ilość ścieżek – należy to jednak dobrze i logicznie uargumentować, a także wykazywać zainteresowanie w późniejszym wykonywaniu zadań. Przy czym na każdy okres trwania zadań, jedna postać może wykonać ich maksymalnie dwa.
3. Zadania będą pojawiać się kwartalnie, jedno i to samo zadanie mogą wykonać maksymalnie dwie postaci. Zadania będą się wiązać z nagrodami przedmiotowymi lub pieniężnymi.
4. Poza nagrodami, za wykonanie zadań można także otrzymać punkty kuferkowe. By otrzymać 2pkt należy napisać standardowy wątek na 6 postów po minimum 5 linijek, natomiast by otrzymać 1pkt należy napisać post na minimum 3500 znaków ze spacjami. Zadanie można jednak wykonać krótszym postem lub wątkiem i otrzymać nagrodę, lecz nie punkty kuferkowe!
5. Chęć wykonania zadania należy zgłosić w tym temacie, kodem zamieszczonym na dole posta i rozpocząć je w ciągu dwóch tygodni od zgłoszenia, w przeciwnym razie zgłoszenie zostanie usunięte, a zadanie pozostanie wolne dla innej osoby. Po wykonaniu zadania należy zgłosić się ponownie odpowiednim kodem w tym temacie, po zdobycze nie należy się zgłaszać w upomnieniach.

Dodatkowo: Wszelkie pytania należy kierować do @Ruby Maguire, w razie jej nieobecności każdy moderator i mistrz gry służy pomocą.
Twórca: @Dina Harlow

kody do zgłoszeń

• Zgłoszenia do przypisania do ścieżki

Kod:
<zg>Imię i Nazwisko:</zg> wpisz
<zg>Ścieżka kariery:</zg> wpisz

• Zgłoszenia chęci wykonania zadania

Kod:
<zg>Imię i Nazwisko:</zg> wpisz
<zg>Zadanie ze ścieżki:</zg> nazwa ścieżki kariery
<zg>Rozpoczęte:</zg> tak / nie (w przypadku rozpoczęcia należy podlinkować odpowiedni post)

• Zgłoszenia wykonania zadania

Kod:
<zg>Imię i Nazwisko:</zg> wpisz
<zg>Wykonane zadanie:</zg> wpisz nazwę ścieżki i podlinkuj wykonane zadanie
<zg>Zyski:</zg> wpisz należne nagrody i punkty jeśli spełniłeś warunkiOstatnio zmieniony przez Melusine O. Pennifold dnia 04.05.20 20:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Melusine O. Pennifold
Melusine O. Pennifold

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III studencki
Wiek : 24
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 169
C. szczególne : turban na głowie z magicznymi wzorami, piegi na twarzy, płynne ruchy, zwiewne ubrania;
Galeony : 758
  Liczba postów : 653
https://www.czarodzieje.org/t15444-meluisne-pennifold
https://www.czarodzieje.org/t15473-meluzyna#415677
https://www.czarodzieje.org/t15452-meluzyna#414962
https://www.czarodzieje.org/t15446-meluisne-pennifold#414814
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty04.05.20 19:58;


 
ArtystaŚcieżka kariery Artysta dotyczy wszystkich postaci, które mogą się poszczycić znajomością artystycznego półświatka. Każdy muzyk, rzeźbiarz, aktor, a także dziennikarz, malarz czy pisarz i tym podobne, jest mile widziany w tej ścieżce.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Działalność Artystyczna.

Zadanie na wrzesień – listopad
wolne 0/2
Początek roku szkolnego to dla wielu sklepów bardzo dochodowy okres, zresztą co się dziwić, gdy na ostatnią chwilę załatwia się wszystkie materiały. Ulice jednak oprócz tego, że pełne są klientów, to niestety i równie mocno zalewa je fala konkurencji. A jak najlepiej się na niej wybić, jeżeli nie dobrą reklamą?
Twoim zadaniem jest zaprojektowanie chwytających za oko reklam dla jednego ze sklepu. Hasła, layout, grafika - to wszystko zależy od ciebie. Jedyny wymóg? Musi robić wrażenie, bo inaczej nie przyciągnie klientów. Rzuć kością k6 na to ile plakatów uda ci się wykonać, a następnie rzuć kością litery gdzie spółgłoska to projekt udany, a samogłoska projekt nieudany. Za każde 10 pkt kuferkowych z działalności artystycznej możesz dodać +1 plakat, do max. 4 plakatów.

Jeżeli uda ci się wykonać przynajmniej 5 udanych plakatów, rzuć kością k100, jej wynik to liczba galeonów, którą dostaniesz za wykonanie tej pracy.

Artyści

Christopher Walsh
Elijah J. Swansea
Larkin J. Swansea


 
PrzyrodnikŚcieżka kariery Przyrodnik dotyczy wszystkich postaci, które zaznajomione są z magiczną florą i fauną. Każdy, kto wie co nie co na temat roślin i zwierząt, czy też zwyczajny miłośnik magicznych stworzeń odnajdzie się w tej ścieżce.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Zielarstwo i Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami.

Zadanie na wrzesień – listopad
wolne 0/2
Choć ostatni rok dla przyrody był trudny i pod znakiem niszczącego ognia, to jednak bardziej przyziemne problemy nie zniknęły całkowicie. Może to też będzie chwila wytchnienia dla przyrodników, którzy ostatnio wciąż i wciąż łagodzili konsekwencje pożarów i ataków smoków.  

Zielarze – Krążą pogłoski, że przyroda wraca do siebie po burzliwym roku, pełnym płomieni ognia i choć zielarze mogliby spodziewać się nieco ważniejszego zadania, to jednak ich pomoc potrzebna jest w lesie przy Hogsmeade. Nieuważny hodowca przesadził z nawozem dla kąsających kapust, które rozpierzchły się po całym lesie i nękają mieszkańców oraz tych, którzy w Hogsmeade przypadkiem się znaleźli. Należy rzucić kostką k100, by dowiedzieć się jak duża jest kąsająca kapusta, na którą natrafiacie! Im większy wynik, tym większa kapusta. Jeśli macie powyżej 25 punktów z zielarstwa w kuferku – radzicie sobie bez problemu, jeśli mniej musicie dorzucić k6 na ilość ugryzień kapusty!

Zwierzęciarze – Potrzeba kogoś, kto wyruszy na mediację z centaurami. Ministerialne Biuro Łączności z centaurami ponoć namieszało i kazało przesiedlić się istotom z lasu przy Dolinie Godryka, a te są szalenie niezadowolone. Rzecz jasna Ministerstwo nie zamierza odkręcać swojego błędu, bo im to wszystko jedno, ale mieszkańcy zwracają się o pomoc. Najpierw musisz rzucić kostką literką  jeśli wyrzucisz samogłoskę centaury są tak rozwścieczone, że nie chcą nawet podejmować rozmowy i strzelają do ciebie z łuku, zakręć kołem tłuczkowej zagłady, by wiedzieć gdzie trafiła strzała!

Za wykonanie zadania otrzymujesz rękawice ze skóry węża morskiego (+1 ONMS).

Przyrodnicy

Blaithin 'Fire' A. Dear
Christopher Walsh
Frederick Shercliffe
Longwei Huang
Maximilian Brewer
Maximilian Felix Solberg
Xanthea Grey

 
TwórcaŚcieżka kariery Twórca dotyczy wszystkich postaci, które odnajdują się w tworzeniu przedmiotów wszelakich, od różdżek po magiczną biżuterię i pojazdy, tudzież ich naprawianiu.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Transmutacja.

Zadanie na wrzesień – listopad
wolne 0/2
Zaczyna się rok szkolny, a wraz z nim nie brakuje zamówień na ostatnią chwilę na potrzebne materiały. Uczniowie i rodzice nagle się obudzili, że ktoś nie ma pióra, kto inny różdżki, jeszcze kolejny potrzebuje magicznych notesów. W sklepach panuje pomieszanie z poplątaniem, a wiadomości o treści "proszę dać znać, kiedy przedmioty będą dostępne" jest tyle, że można by z nich złożyć nowe podręczniki. Sprzedawcy nie mają innego wyjścia, jak zatrudnić osoby z zewnątrz do wykonania paru przedmiotów.
Twoim zadaniem jest stworzenie czarodziejskich przedmiotów codziennego użytku dla spóźnialskich z zamówieniami uczniów. Lista potrzebnych sprzętów jest długa, więc roboty na pewno nie zabraknie. Rzuć kością litery żeby zobaczyć, ile przedmiotów udało ci się wykonać na czas, gdzie A=1, z kolei J=10. Następnie na każdy wykonany przedmiot rzuć kością k100. Im wyższy wynik, tym wyższa jakość przedmiotu. Każde 10 pkt w kuferku z transmutacji pozwala na przerzucenie dowolnej kości.

Za każdy wykonany przedmiot jakości powyżej 60 rzuć kością k6 na to, ile dostaniesz galeonów.
1 = Coś stało się w magicznym transporcie i przedmiot nie dotarł, nie dostajesz zapłaty.
2 = 5g
3 = 10g
4 = 15g
5 = 20g
6 = 25g

Twórcy

Blaithin 'Fire' A. Dear
Larkin J. Swansea
Maximilian Felix Solberg
Nicholas Seaver
Salazar Morales

 
KucharzŚcieżka kariery Kucharz dotyczy czarodziejów, którzy posiadają zdolności magicznego gotowania, ścieżka ugości wszystkich miłośników cukiernictwa i gotowania, barmanów i mistrzów w zaparzaniu kawy.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Magiczne Gotowanie.

Zadanie na wrzesień – listopad
wolne 1/2
Lato powoli dobiega końca, nadchodzi jesień, a czarodzieje wracają z wakacji. Miejskie ulice na nowo ożywają, a wraz ze zwiększoną liczbą głodnych czarodziei pędzących do pracy, zwiększa się i zapotrzebowanie na stanowiska z kawą i szybkim śniadaniem. Codziennie pracy tylko przybywa, zamówień jest coraz więcej, a czasu na rękach wprost proporcjonalnie mniej. W gazetach zaczynają pojawiać się ogłoszenia o tymczasowych zatrudnieniach i umowach na zlecenie.
Twoim zadaniem jest przygotowanie jak największej ilości zamówień i zapakowanie ich pod dostarczenie. Pamiętaj tylko, żeby nie pomylić składników, alergenów i czasu gotowania, bo może być różnie! Najpierw rzuć kośćmi 2k6 żeby dowiedzieć się na wykonanie ilu potraw masz czas. Następnie na każdą potrawę rzuć kością litery, by dowiedzieć się, że w zamówieniu nie popełniasz błędu. Spółgłoska oznacza pełne powodzenie, samogłoska, że wdarł się błąd. Każde 10 pkt z magicznego gotowania pozwala na przerzucenie dowolnej kości.

Jeżeli uda ci się wykonać przynajmniej pięć poprawnych zamówień, zostaniesz dodatkowo nagrodzony garnkiem na jednej nóżce.

Kucharze

Longwei Huang
 
UzdrowicielŚcieżka kariery Uzdrowiciel jest dla czarodziejów zafascynowanych magiczną medycyną i eliksirami wszelakimi. Każdy kto posiada wiedzę na temat zaklęć leczniczych, a także zna na pamięć instrukcje warzenia eliksirów, znajdzie swoje miejsce na tej ścieżce.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Uzdrawianie i Eliksiry.

Zadanie na wrzesień – listopad
wolne 0/2
Poparzenia pojawiają się coraz rzadziej odkąd smoki ruszyły w stronę Avalonu i przestały siać spustoszenie w na Wyspach, Czarodziejskie Pogotowie Ratunkowe również wylatuje coraz rzadziej, a przynajmniej w ilości zbliżonej do ogólnie pojętej normy. Niezależnie od tego czy jesteście uzdrowicielami czy eliksirowarami – każdy z Was ma do uwarzenia eliksir, o który poprosił szpital św. Munga i okoliczne apteki. Jesień bowiem nadchodzi wielkimi krokami, a pociąganie nosem i kasłanie rozbrzmiewa w powietrzu coraz częściej.
Zakręć kołem, by dowiedzieć się jaki eliksir przypadł ci w udziale (jeśli nie masz na jakiś wystarczająco punktów, zakręć jeszcze raz i do skutku, aż nie będzie przekraczać twoich umiejętności), a następnie rzuć kostką k100, żeby zobaczyć jak ci poszło (100 to wspaniale, 1 tragicznie), do wyniku możesz dodać wszystkie swoje punkty z eliksirów albo uzdrawiania. Jeśli wynik będzie mniejszy niż 50 eliksir nie nadaje się do użytku i nie otrzymujesz nagrody w postaci magiczny moździerz (+1 eliksiry).

Uzdrowiciele

Maximilian Brewer
Maximilian Felix Solberg
Nathaniel Bloodworth
Rhode O. Fairley
Xanthea Grey

 
QuidditchŚcieżka kariery Quidditch jest przede wszystkim dla graczy quiddicha, trenerów miotlarskich i wszystkich związanych z tym sportem, a także dla każdego, kto kocha sport wszelaki.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Gry Miotlarskie.

Zadanie na wrzesień – listopad
wolne 1/2
Zgłodnieni Quidditcha fani już nie mogą doczekać się na nadchodzący sezon, by kibicować swoim ulubionym drużynom. Przed tym jednak zarządcy Ligi Quidditcha postanowili urządzić przedsmak sportowych emocji i zorganizować charytatywne mecze, w których ulubieńcy boiska będą mogli się zmierzyć na miotłach ze swoimi fanami. Oczywiście wszystko w kontrolowany sposób, ma to być przede wszystkim frajda dla kibiców! A i zbiórka pieniędzy pójdzie na szczytny cel - sponsorowanie młodych sportowców z biednych rodzin.
Twoim zadaniem jako zawodnik Quidditcha jest wzięcie udziału w meczach charytatywnych i zapewnienie fanom jak najwspanialszych wspomnień i zabawy. Łap miotłę w dłoń i na boisko! Tylko przy okazji za bardzo nie uszkodź grających, ma to być przyjemność! Rzuć kością k100, im wyższy wynik, tym bardziej wstępują w ciebie boiskowe emocje i tym trudniej traktować ci to jak zabawę... Ktoś może skończyć w szpitalu... Im niższy tym lepiej, oznacza to, że hamujesz swoje zawodnicze zapędy i dajesz fanom dobrze i przede wszystkim bezpiecznie się bawić. Od wyniku możesz odjąć tyle punktów, ile masz w kuferku - do max. 50.

Jeżeli wszystko poszło zgodnie z planem, a twój wynik nie przekroczył 35, sponsorzy dostrzegają twoją zespołowość i serce do fanów i postanawiają nagrodzić cię rękawicami sportowymi z cielęcej skórki.

Sportowcy

Antosha Avgust
Julia Brooks 
Auror / Łamacz KlątwŚcieżka kariery Auror / Łamacz Klątw to ścieżka dla znakomitych zaklęciarzy i tych, którzy posiedli wiedzę z zakresu obrony przed czarną magią, a może wręcz i samą czarną magią?

Zadania związane są z taką dziedziną jak Zaklęcia i OPCM.

Zadanie na wrzesień – listopad
wolne 0/2
Niezależnie od tego co działo się na świecie, czarnoksiężnicy zawsze znajdą sposób, by działać. Niektórzy bardziej otwarcie, inni pod przykrywką, ale czarnomagiczny półświatek prężnie się rozwija i można by nawet rzec, że im gorzej się działo, tym typy spod ciemnej gwiazdy czuli się lepiej i pewniej.

Aurorzy – Natrafiliście na ślad kogoś, kto wcale tak dobrze się nie krył ze swoimi zamiarami i nie fatygował się nawet do zacierania po sobie śladów. Wiózł coś, co przypominało od zawsza szukany przez Ministerstwo artefakt, który to niedawno został odkryty w Avalonie, jeszcze przed masowymi migracjami smoków na Wyspę Jabłoni. Wiecie jedynie, że wygląda jak niepozorny kamień, ale kryje w sobie potężną, czarnomagiczną klątwę. Rzućcie 3x kostką literką z założeniem, że A – 10, B – 20, C – 30 i dodajecie do siebie wynik kostek. Jeśli będzie on wyższy niż 150 – udaje wam się złapać jegomościa. Następnie rzućcie kostką k100 jeśli wynik będzie niższy niż 30, byliście nieuważni i klątwa przechodzi na was (dajcie znać @Ruby Maguire), od wyniku k100 możecie dodać wszystkie swoje punkty z zaklęć i OPCM lub czarnej magii.

Łamacze – trafia do was całkiem niepozorny przedmiot, niedawno odkryty w Avalonie i wyrwany z rąk czarnoksiężnika. Niepozorny kamień kryje w sobie potężną czarnomagiczną klątwę, pamiętającą jeszcze czasy Merlina. Musicie być szalenie ostrożni! Rzućcie kostką k100 na powodzenie zabezpieczania klątwy, do wyniku możecie dodać wszystkie swoje punkty z zaklęć i OPCM lub czarnej magii:
1-40 – byliście szalenie nieostrożni i klątwa przechodzi na was, przy tej kostce należy oznaczyć @Ruby Maguire i poczekać na kontynuację Mistrza Gry.
41-70 – staracie się, ale klątwa się opiera i nic dziwnego, bo liczy sobie przecież setki, jak nie tysiące lat! Jesteście ostrożni, ale niewystarczająco. Omsknął wam się palec i choć w porę cofnęliście rękę, to już czujecie mrowienie w dłoni i przedramieniu. Przez najbliższe 3 wątki cała wasza ręka jest bezwładna.
71-100 – radzicie sobie doskonale, odpowiednio zabezpieczacie ten artefakt, zdając sobie sprawę z tego, że w przypadku tak antycznych klątw nie powinniście ich zdejmować, nie wiedząc jakie będą tego skutki.

W nagrodę otrzymujecie ręka glorii (+1 CM).

Aurorzy i Łamacze

Blaithin 'Fire' A. Dear
Julia Brooks
Nathaniel Bloodworth
Nicholas Seaver
Salazar Morales

 
UrzędnikŚcieżka kariery Urzędnik to droga dla każdego, kto odnajduje się w przesiadywaniu w Ministerstwie Magii, bądź też żyje w zgodzie z goblinami w banku Gringotta, a może tłumaczy teksty na własną rękę?

Zadania związane są z taką dziedziną jak Historia Magii i Starożytne Runy.

Zadanie na wrzesień – listopad
wolne 1/2
Nie tylko smoki żyjące na wolności, ale także te w podziemiach banku Gringotta poczuły zew i chciały migrować razem ze swoimi braćmi i siostrami do Avalonu. Gobliny nie są z tego powodu zadowolone, tym bardziej, że Ministerstwo Magii niespecjalnie się tym zainteresowało. Bank poniósł straty, niektóre skrytki zostały zasypane, inne kompletnie zniszczone. Potrzeba więc kogoś, kto po pierwsze udobrucha gobliny, a po drugie pomoże w naprawach. Rzuć kostką k6, by przekonać się na jakiego goblina trafiasz:

1, 5 – milczek, nic kompletnie do ciebie nie mówi, tylko patrzy spod byka i prowadzi cię od skrytki do skrytki, żebyś ponaprawiał to co Ministerstwo miało gdzieś. Może nie jest rozmowny i czas ci się dłuży, ale zawsze mogło być gorzej.

2, 4 – zagorzały nacjonalista, przez cały ten czas kiedy razem przebywacie, goblin obraża całą rasę czarodziejów i narzeka na to, że uważają się za lepszych, choć to gobliny dużo dłużej chodzą po tej ziemi. Ciebie też obraża, na wszystkie możliwe sposoby i całą twoją rodzinę.

3, 6 – historyk, czy tego chcesz, czy nie, podczas pracy i rozmowy opowiada ci przebieg wszystkich wojen goblinów z najdrobniejszymi szczegółami, okazuje się też, że jego rodzina brała w nich czynny udział, więc nie braknie dodatkowych ciekawostek! Obyś również był pasjonatem istorii, bowiem goblin nie wypuszcza cię z podziemi Gringotta dopóki nie skończy swojej opowieści.

W nagrodę otrzymujesz księga „Największe bitwy czarodziejów”  (+1 HM).

Urzędnicy

Nathaniel Bloodworth
Ryan Maguire 
Człowiek NaukiŚcieżka kariery Człowiek Nauki to droga dla każdego, kto wróży z magicznej kuli lub fusów herbaty, a także czarodziejów, potrafiących odczytywać wszelkie znaki pojawiające się na nocnym niebie.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Wróżbiarstwo i Astronomia.

Zadanie na wrzesień – listopad
wolne 0/2
Ostatnio macie wrażenie, że wciąż czegoś brakuje, wciąż czegoś zbyt mało, a to wszystko – jak doskonale wiecie z powodu dwóch planet, które znajdują się tej jesieni w opozycji Jowisza i Uranu. Jest to wielka siła osobowości, ale zarazem masa niespełnionych planów i marzeń, a wiadomo, że Ministerstwo i inni czarodzieje mają wielkie plany na najbliższe miesiące. Musicie więc sporządzić dokładną mapę nieba i zaznaczyć, w którym miesiącu i dniu wymienione wcześniej planety znajdą się w opozycji do Ziemii i jakie to ma dokładne znaczenie dla planów czarodziejskiej społeczności. Zajmujecie się tym miesiącem, w którym wykonujecie zadanie ze ścieżki!

W nagrodę otrzymacie Replikę Drogi Mlecznej (+1 astronomia).

Ludzie Nauki

Frederick Shercliffe
Laena Aasveig
Maximilian Brewer
Xanthea Grey


Ostatnio zmieniony przez Melusine O. Pennifold dnia 05.05.20 15:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Christopher Walsh
Christopher Walsh

Nauczyciel
Wiek : 34
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 183
C. szczególne : Blizna u dołu brzucha oraz niewielka blizna na ręce, blizny na piersi po jadzie akromantuli, ciemnogranatowe blizny na lewym ramieniu; obrączka z czarno-zielonej muszli; runa agliz na lewym nadgarstku
Galeony : 4107
  Liczba postów : 1963
https://www.czarodzieje.org/t18076-christopher-o-connor#514253
https://www.czarodzieje.org/t18088-poczta-chrisa#514438
https://www.czarodzieje.org/t18089-chris
https://www.czarodzieje.org/t18079-christopher-o-connor#514252
https://www.czarodzieje.org/t18310-christopher-o-connor-dziennik
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Moderator
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty01.09.23 18:35;

Imię i Nazwisko: Christopher Walsh
Zadanie ze ścieżki: Artysta
Rozpoczęte: tak - watęk z Larkinem
czekam na rozliczenie

Imię i Nazwisko: Christopher Walsh
Zadanie ze ścieżki: Przyrodnik
Rozpoczęte: tak, poniżej rozliczenie

Imię i Nazwisko: Christopher Walsh
Wykonane zadanie: Przyrodnik - post
Zyski: +1 pkt oraz Rękawice ze skóry węża morskiego (+1 ONMS)
+ do rozliczenia

______________________

After all these years
you still don't know
The things
that make you
beautiful


Ostatnio zmieniony przez Christopher Walsh dnia 03.09.23 14:47, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down


Longwei Huang
Longwei Huang

Absolwent Hufflepuffu
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 177cm
C. szczególne : krwawa obrączka na serdecznym prawym palcu, tatuaż chińskiego smoka na lewej ręce, blizny na łydce i na plecach, łagodny uśmiech
Galeony : 1740
  Liczba postów : 862
https://www.czarodzieje.org/t20234-longwei-huang#630705
https://www.czarodzieje.org/t20253-poczta-longweia#631638
https://www.czarodzieje.org/t20251-longwei-huang#631542
https://www.czarodzieje.org/t21405-longwei-huang-dziennik#693068
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty01.09.23 18:40;

Imię i Nazwisko: Longwei Huang
Zadanie ze ścieżki: Przyrodnik
Rozpoczęte: tak

Imię i Nazwisko: Longwei Huang
Zadanie ze ścieżki: Kucharz
Rozpoczęte: tak


Imię i Nazwisko: Longwei Huang
Wykonane zadanie: Podróżnik post
Zyski: +1 ONMS,  ze skóry węża morskiego (+1 ONMS)

Imię i Nazwisko: Longwei Huang
Wykonane zadanie: Kucharz post
Zyski: +1 Magiczne Gotowanie+ do rozliczenia

______________________

I won't let it go down in flames


Ostatnio zmieniony przez Longwei Huang dnia 15.09.23 19:28, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down


Larkin J. Swansea
Larkin J. Swansea

Absolwent Ravenclawu
Wiek : 23
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 180cm
C. szczególne : medalik na szyi
Dodatkowo : Metamorfomag
Galeony : 972
  Liczba postów : 792
https://www.czarodzieje.org/t19499-larkin-j-swansea#577514
https://www.czarodzieje.org/t19599-marmo-sowa-larkina#582623
https://www.czarodzieje.org/t19516-larkin-j-swansea#578211
https://www.czarodzieje.org/t21399-larkin-j-swansea-dziennik#692
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty01.09.23 18:42;

Imię i Nazwisko: Larkin J. Swansea
Zadanie ze ścieżki: Artysta
Rozpoczęte: tak - wątek z Christopherem
czekam na rozliczenie

Imię i Nazwisko: Larkin J. Swansea
Zadanie ze ścieżki: Twórca
Rozpoczęte: tak

Imię i Nazwisko: Larkin J. Swansea
Wykonane zadanie: Twórca post
Zyski: +1 transmutacja, 40g
+ do rozliczenia


Imię i Nazwisko: Larkin J. Swansea
Wykonane zadanie: artysta - wątek z Chrisem
Zyski: +2 DA, 25g

______________________

ti dedico il silenzio
tanto non comprendi le parole


Ostatnio zmieniony przez Larkin J. Swansea dnia 29.10.23 12:47, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down


Nicholas Seaver
Nicholas Seaver

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 22
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 185cm
C. szczególne : Ciało pokryte bliznami
Galeony : -196
  Liczba postów : 840
https://www.czarodzieje.org/t22374-nicholas-seaver#735851
https://www.czarodzieje.org/t22378-poczta-nicholasa#736146
https://www.czarodzieje.org/t22391-relacje-nicholasa-seavera#738361
https://www.czarodzieje.org/t22376-nicholas-seaver#735915
https://www.czarodzieje.org/t22389-nicholas-seaver-dziennik#7383
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty01.09.23 21:35;

Imię i Nazwisko: Nicholas Seaver
Zadanie ze ścieżki: Twórca
Rozpoczęte: tak

Imię i Nazwisko: Nicholas Seaver
Zadanie ze ścieżki: Łamacz klątw
Rozpoczęte: Tak
czekam na rozliczenie
Powrót do góry Go down


Blaithin 'Fire' A. Dear
Blaithin 'Fire' A. Dear

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 24
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 160cm
C. szczególne : chuda, opaska na twarzy, blizny, tatuaż, zapach damasceńskich róż
Galeony : 1187
  Liczba postów : 3573
https://www.czarodzieje.org/t13638-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t13684-dziobek
https://www.czarodzieje.org/t13646-not-a-bad-girl
https://www.czarodzieje.org/t13647-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t21155-blaithin-fire-a-dear-dziennik
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty02.09.23 20:34;

Imię i Nazwisko: Blaithin 'Fire' A. Dear
Ścieżka kariery: Łamacz Klątw | Przyrodnik | Twórca

Imię i Nazwisko: Blaithin 'Fire' A. Dear
Zadanie ze ścieżki: Łamacz Klątw
Rozpoczęte: Wątek z Nicholasem
czekam na rozliczenie
Powrót do góry Go down


Frederick Shercliffe
Frederick Shercliffe

Dorosły czarodziej
Wiek : 27
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 189
Dodatkowo : Animagia
Galeony : 418
  Liczba postów : 353
https://www.czarodzieje.org/t21919-frederick-shercliffe#718423
https://www.czarodzieje.org/t21926-alchiba#718462
https://www.czarodzieje.org/t21921-frederick-shercliffe#718425
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Moderator
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty02.09.23 22:59;

Imię i Nazwisko: Frederick Shercliffe
Zadanie ze ścieżki: człowiek nauki
Rozpoczęte: tak - wątek z Laeną
czekam na rozliczenie

______________________

I'm real
and the pretender
I have my flaws
I make mistakes
But I'm myself
I'm not ashamed


Ostatnio zmieniony przez Frederick Shercliffe dnia 15.09.23 18:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Maximilian Brewer
Maximilian Brewer

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 21
Czystość Krwi : 10%
Wzrost : 178 cm
C. szczególne : Blizny na całym ciele, które wychynęły po usunięciu wszystkich mugolskich tatuaży, runa agliz na lewym ramieniu, krwawa obrączka na palcu serdecznym prawej dłoni, blizna w kształcie błazeńskiej czapki na prawej piersi, trzy blizny przez całe plecy, blizna w kształcie kluczy tuż nad sercem
Dodatkowo : Jasnowidzenie
Galeony : 3834
  Liczba postów : 2096
https://www.czarodzieje.org/t18375-maximilian-brewer
https://www.czarodzieje.org/t18475-listy-tradycyjne-maxa#526264
https://www.czarodzieje.org/t18474-max-nie-zaprasza#526263
https://www.czarodzieje.org/t18374-maximilian-brewer
https://www.czarodzieje.org/t18428-maximilian-brewer-dziennik#52
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Moderator
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty03.09.23 17:42;

Imię i Nazwisko: Maximilian Brewer
Zadanie ze ścieżki: Uzdrowiciel
Rozpoczęte: tak - wątek z @Rhode O. Fairley
czekam na rozliczenie

______________________

Never love

a wild thing
Ostatnio zmieniony przez Maximilian Brewer dnia 09.09.23 16:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Antosha Avgust
Antosha Avgust

Nauczyciel
Wiek : 46
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 185
C. szczególne : mocny rosyjski akcent, niski głos; poważny, nieprzystępny i mało ekspresyjny
Galeony : 217
  Liczba postów : 261
https://www.czarodzieje.org/t19662-antosha-avgust#587797
https://www.czarodzieje.org/t17516-poczta-profesora-antoshy-avgusta#491595
https://www.czarodzieje.org/t19663-antosha-avgust
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty03.09.23 22:56;

Imię i Nazwisko: Antosha Avgust
Ścieżka kariery: sportowiec

Imię i Nazwisko: Antosha Avgust
Wykonane zadanie: sportowiec
Zyski: NIC SIĘ NIE NALEŻY
+ 😬
Powrót do góry Go down


Rhode O. Fairley
Rhode O. Fairley

Przyjezdny
Wiek : 29
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 171 cm
C. szczególne : Amerykański akcent / Papieros w ręce / Blizna na łuku brwiowym / Całe ciało pokryte licznymi piegami, widocznymi szczególnie latem
Galeony : -34
  Liczba postów : 120
https://www.czarodzieje.org/t22050-rhode-o-fairley
https://www.czarodzieje.org/t22399-gustav-sowa-rhode#739287
https://www.czarodzieje.org/t22398-rhode-o-fairley?highlight=rhode
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty03.09.23 23:16;

Imię i Nazwisko: Rhode O. Fairley
Ścieżka kariery: uzdrowiciel
+
Powrót do góry Go down


Blaithin 'Fire' A. Dear
Blaithin 'Fire' A. Dear

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 24
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 160cm
C. szczególne : chuda, opaska na twarzy, blizny, tatuaż, zapach damasceńskich róż
Galeony : 1187
  Liczba postów : 3573
https://www.czarodzieje.org/t13638-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t13684-dziobek
https://www.czarodzieje.org/t13646-not-a-bad-girl
https://www.czarodzieje.org/t13647-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t21155-blaithin-fire-a-dear-dziennik
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty04.09.23 22:49;

Imię i Nazwisko: Fire i @Nicholas Seaver
Wykonane zadanie: Łamacz Klątw - wspólny wątek tutaj
Zyski: 2 pkt z CM i Ręka Glorii (+1 CM)
+ do rozliczenia
Powrót do góry Go down


Nicholas Seaver
Nicholas Seaver

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 22
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 185cm
C. szczególne : Ciało pokryte bliznami
Galeony : -196
  Liczba postów : 840
https://www.czarodzieje.org/t22374-nicholas-seaver#735851
https://www.czarodzieje.org/t22378-poczta-nicholasa#736146
https://www.czarodzieje.org/t22391-relacje-nicholasa-seavera#738361
https://www.czarodzieje.org/t22376-nicholas-seaver#735915
https://www.czarodzieje.org/t22389-nicholas-seaver-dziennik#7383
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty06.09.23 11:03;

Imię i Nazwisko: Nicholas Seaver
Wykonane zadanie: Twórca - wątek
Zyski: 2 pkt transmutacji oraz 65 galeonów
+ do rozliczenia
Powrót do góry Go down


Ryan Maguire
Ryan Maguire

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 26
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 180
C. szczególne : irlandzki akcent | niesforne loki | podobny do Thomasa ale wyższy i ładniejszy | czasem nosi okulary do czytania
Galeony : 335
  Liczba postów : 145
https://www.czarodzieje.org/t22430-ryan-maguire#742030
https://www.czarodzieje.org/t22432-ryan-maguire
https://www.czarodzieje.org/t22429-ryan-maguire
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty10.09.23 10:26;

Imię i Nazwisko: Ryan Maguire
Ścieżka kariery: urzędnik

Imię i Nazwisko: ^
Wykonane zadanie: urzędnik
Zyski: +1 pkt HM i księga „Największe bitwy czarodziejów”  (+1 HM)
+ do rozliczenia
Powrót do góry Go down


Laena Aasveig
Laena Aasveig

Nauczyciel
Wiek : 25
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 170 cm
C. szczególne : Duże, kryształowo-błękitne oczy, często chodzi z wiankami na głowie
Dodatkowo : Jasnowidzenie
Galeony : 224
  Liczba postów : 239
https://www.czarodzieje.org/t22055-laena-aasveig
https://www.czarodzieje.org/t22057-l#722340
https://www.czarodzieje.org/t22056-laena-aasveig
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty15.09.23 10:45;

Imię i Nazwisko: Laena Aasveig
Ścieżka kariery: Człowiek nauki

Imię i Nazwisko: Laena Aasveig
Zadanie ze ścieżki: Człowiek nauki
Rozpoczęte: jeszcze nie!
czekam na rozpoczęcie do 29.09

______________________


I hear your voice on the wind
I am the voice in the fields when the summer's gone; The dance of the leaves when the autumn winds blow; Ne'er do I sleep throughout all the cold winter long; I am the force that in springtime will grow; I am the voice of the past that will always be; Filled with my sorrow and blood in my fields; I am the voice of the future; Bring me your peace;
Powrót do góry Go down


Ariadne W. Wickens
Ariadne W. Wickens

Dorosły czarodziej
Wiek : 23
Czystość Krwi : 0%
Wzrost : 171
C. szczególne : owocowe perfumy | elegancki ubiór | łagodny, delikatny głos
Galeony : 1260
  Liczba postów : 526
https://www.czarodzieje.org/t21609-ariadne-willow-wickens#703422
https://www.czarodzieje.org/t21613-poczta-ariadne-wickens#704304
https://www.czarodzieje.org/t21610-ariadne-willow-wickens#703604
https://www.czarodzieje.org/t21614-ariadne-w-wickens-dziennik
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty06.10.23 0:51;

Imię i Nazwisko: Ariadne W. Wickens
Ścieżka kariery: Uzdrowiciel, Auror, Urzędnik

Imię i Nazwisko: Ariadne W. Wickens
Zadanie ze ścieżki: Urzędnik
Rozpoczęte: nie
Powrót do góry Go down


Christopher Walsh
Christopher Walsh

Nauczyciel
Wiek : 34
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 183
C. szczególne : Blizna u dołu brzucha oraz niewielka blizna na ręce, blizny na piersi po jadzie akromantuli, ciemnogranatowe blizny na lewym ramieniu; obrączka z czarno-zielonej muszli; runa agliz na lewym nadgarstku
Galeony : 4107
  Liczba postów : 1963
https://www.czarodzieje.org/t18076-christopher-o-connor#514253
https://www.czarodzieje.org/t18088-poczta-chrisa#514438
https://www.czarodzieje.org/t18089-chris
https://www.czarodzieje.org/t18079-christopher-o-connor#514252
https://www.czarodzieje.org/t18310-christopher-o-connor-dziennik
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Moderator
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty29.10.23 12:07;

Imię i Nazwisko: Christopher Walsh
Wykonane zadanie: artysta - wątek
Zyski: 2 pkt

______________________

After all these years
you still don't know
The things
that make you
beautiful
Powrót do góry Go down


Antonio Díaz
Antonio Díaz

Dorosły czarodziej
Wiek : 38
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 180 cm
C. szczególne : Wielka rana na plecach, rana po poparzeniu na ramieniu
Galeony : 247
  Liczba postów : 327
https://www.czarodzieje.org/t22066-antonio-aaron-diaz#722743
https://www.czarodzieje.org/t22078-poczta-antonio#723310
https://www.czarodzieje.org/t22067-antonio-diaz#722751
https://www.czarodzieje.org/t22483-antonio-diaz-dziennik#746036
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty29.10.23 14:41;

Imię i Nazwisko: Antonio Díaz
Ścieżka kariery: łamacz klątw

Imię i Nazwisko: Antonio Díaz
Ścieżka kariery: uzdrowiciel

Imię i Nazwisko: Benjamin Auster
Ścieżka kariery: artysta
Powrót do góry Go down


Laena Aasveig
Laena Aasveig

Nauczyciel
Wiek : 25
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 170 cm
C. szczególne : Duże, kryształowo-błękitne oczy, często chodzi z wiankami na głowie
Dodatkowo : Jasnowidzenie
Galeony : 224
  Liczba postów : 239
https://www.czarodzieje.org/t22055-laena-aasveig
https://www.czarodzieje.org/t22057-l#722340
https://www.czarodzieje.org/t22056-laena-aasveig
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty19.11.23 19:13;

Imię i Nazwisko: Laena Aasveig
Wykonane zadanie: Człowiek nauki
Zyski: 2pkt astronomia i wróżbiarstwo; Replika Drogi Mlecznej (+1 astronomia)

______________________


I hear your voice on the wind
I am the voice in the fields when the summer's gone; The dance of the leaves when the autumn winds blow; Ne'er do I sleep throughout all the cold winter long; I am the force that in springtime will grow; I am the voice of the past that will always be; Filled with my sorrow and blood in my fields; I am the voice of the future; Bring me your peace;
Powrót do góry Go down


Frederick Shercliffe
Frederick Shercliffe

Dorosły czarodziej
Wiek : 27
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 189
Dodatkowo : Animagia
Galeony : 418
  Liczba postów : 353
https://www.czarodzieje.org/t21919-frederick-shercliffe#718423
https://www.czarodzieje.org/t21926-alchiba#718462
https://www.czarodzieje.org/t21921-frederick-shercliffe#718425
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Moderator
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty19.11.23 19:21;

Imię i Nazwisko: Frederick Shercliffe
Wykonane zadanie: Człowiek nauki - wątek
Zyski: +2 pkt astronomia i Replika Drogi Mlecznej (+1 astronomia)

______________________

I'm real
and the pretender
I have my flaws
I make mistakes
But I'm myself
I'm not ashamed
Powrót do góry Go down


Maximilian Brewer
Maximilian Brewer

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 21
Czystość Krwi : 10%
Wzrost : 178 cm
C. szczególne : Blizny na całym ciele, które wychynęły po usunięciu wszystkich mugolskich tatuaży, runa agliz na lewym ramieniu, krwawa obrączka na palcu serdecznym prawej dłoni, blizna w kształcie błazeńskiej czapki na prawej piersi, trzy blizny przez całe plecy, blizna w kształcie kluczy tuż nad sercem
Dodatkowo : Jasnowidzenie
Galeony : 3834
  Liczba postów : 2096
https://www.czarodzieje.org/t18375-maximilian-brewer
https://www.czarodzieje.org/t18475-listy-tradycyjne-maxa#526264
https://www.czarodzieje.org/t18474-max-nie-zaprasza#526263
https://www.czarodzieje.org/t18374-maximilian-brewer
https://www.czarodzieje.org/t18428-maximilian-brewer-dziennik#52
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Moderator
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty28.11.23 18:55;

Imię i Nazwisko: Maximilian Brewer
Wykonane zadanie: Uzdrowiciel - wątek
Zyski: magiczny moździerz (+1 eliksiry) oraz 2pkt eliksiry

______________________

Never love

a wild thing


Powrót do góry Go down


Sponsored content

ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty;

Powrót do góry Go down
 

Ścieżki kariery

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: ścieżki - Ścieżki kariery QCuY7ok :: 
rozwoj postaci
 :: 
gry i kluby
-