Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Ścieżki kariery

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Melusine O. Pennifold

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III studencki
Wiek : 23
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 169
C. szczególne : turban na głowie z magicznymi wzorami, piegi na twarzy, płynne ruchy, zwiewne ubrania;
Galeony : 758
  Liczba postów : 653
https://www.czarodzieje.org/t15444-meluisne-pennifold
https://www.czarodzieje.org/t15473-meluzyna#415677
https://www.czarodzieje.org/t15452-meluzyna#414962
https://www.czarodzieje.org/t15446-meluisne-pennifold#414814
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery EmptyPon Maj 04 2020, 19:57;Ścieżki karieryAnalogicznie do kół zainteresowań utworzyliśmy dla dorosłych proponowane ścieżki kariery, w których będą się pojawiać zadania do wykonania, pomagające postaci wspiąć się po szczeblach kariery i awansować, a także być może stać się bardziej rozpoznawalnym.

Dorośli czarodzieje będą mogli w tym temacie wyrazić swoje zainteresowanie przypisaniem do danej ścieżki kariery.

Zasady

1. Ścieżki kariery dorosłych postaci nie posiadają żadnej struktury klubowej, co za tym idzie – nie mają przewodniczących i postacie nie organizują samodzielnie zadań.
2. Jedna postać może wykazać zainteresowanie maksymalnie trzema ścieżkami kariery, przy założeniu, że dorosły czarodziej nie ma czasu na więcej zajęć, kiedy zajmuje się pracą i innymi obowiązkami. Na drodze wyjątku, moderacja może rozpatrzyć większą ilość ścieżek – należy to jednak dobrze i logicznie uargumentować, a także wykazywać zainteresowanie w późniejszym wykonywaniu zadań. Przy czym na każdy okres trwania zadań, jedna postać może wykonać ich maksymalnie dwa.
3. Zadania będą pojawiać się kwartalnie, jedno i to samo zadanie mogą wykonać maksymalnie dwie postaci. Zadania będą się wiązać z nagrodami przedmiotowymi lub pieniężnymi.
4. Poza nagrodami, za wykonanie zadań można także otrzymać punkty kuferkowe. By otrzymać 2pkt należy napisać standardowy wątek na 6 postów po minimum 5 linijek, natomiast by otrzymać 1pkt należy napisać post na minimum 3500 znaków ze spacjami. Zadanie można jednak wykonać krótszym postem lub wątkiem i otrzymać nagrodę, lecz nie punkty kuferkowe!
5. Chęć wykonania zadania należy zgłosić w tym temacie, kodem zamieszczonym na dole posta i rozpocząć je w ciągu dwóch tygodni od zgłoszenia, w przeciwnym razie zgłoszenie zostanie usunięte, a zadanie pozostanie wolne dla innej osoby. Po wykonaniu zadania należy zgłosić się ponownie odpowiednim kodem w tym temacie, po zdobycze nie należy się zgłaszać w upomnieniach.

Dodatkowo: Wszelkie pytania należy kierować do @Ruby Maguire, w razie jej nieobecności każdy moderator i mistrz gry służy pomocą.
Twórca: @Dina Harlow

kody do zgłoszeń

• Zgłoszenia do przypisania do ścieżki

Kod:
<zg>Imię i Nazwisko:</zg> wpisz
<zg>Ścieżka kariery:</zg> wpisz

• Zgłoszenia chęci wykonania zadania

Kod:
<zg>Imię i Nazwisko:</zg> wpisz
<zg>Zadanie ze ścieżki:</zg> nazwa ścieżki kariery
<zg>Rozpoczęte:</zg> tak / nie (w przypadku rozpoczęcia należy podlinkować odpowiedni post)

• Zgłoszenia wykonania zadania

Kod:
<zg>Imię i Nazwisko:</zg> wpisz
<zg>Wykonane zadanie:</zg> wpisz nazwę ścieżki i podlinkuj wykonane zadanie
<zg>Zyski:</zg> wpisz należne nagrody i punkty jeśli spełniłeś warunkiOstatnio zmieniony przez Melusine O. Pennifold dnia Pon Maj 04 2020, 20:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Melusine O. Pennifold

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III studencki
Wiek : 23
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 169
C. szczególne : turban na głowie z magicznymi wzorami, piegi na twarzy, płynne ruchy, zwiewne ubrania;
Galeony : 758
  Liczba postów : 653
https://www.czarodzieje.org/t15444-meluisne-pennifold
https://www.czarodzieje.org/t15473-meluzyna#415677
https://www.czarodzieje.org/t15452-meluzyna#414962
https://www.czarodzieje.org/t15446-meluisne-pennifold#414814
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery EmptyPon Maj 04 2020, 19:58;


 
ArtystaŚcieżka kariery Artysta dotyczy wszystkich postaci, które mogą się poszczycić znajomością artystycznego półświatka. Każdy muzyk, rzeźbiarz, aktor, a także dziennikarz, malarz czy pisarz i tym podobne, jest mile widziany w tej ścieżce.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Działalność Artystyczna.

Zadanie świąteczne
Mimo nieciekawych wydarzeń, które ostatnio miały miejsce, świąteczna atmosfera na stałe zawitała w czarodziejskiej rzeczywistości, opanowując deski teatrów i cały artystyczny półświatek. Nic więc dziwnego, że repertuar stał się iście świąteczny, gdy kilka razy dziennie wystawiana jest „Opowieść Wigilijna”, mająca przypomnieć czarodziejom co tak naprawdę jest w święta ważne. Nie od dziś jednak wiadomo, że artyści nie mają wcale w życiu łatwo, a jedynie zaangażowanie może przynieść im przypływ dodatkowej gotówki. New Magic Theatre zaprasza do współpracy przy świątecznym projekcie każdego, kto ma artystyczny fach w ręku – gra aktorska, muzyka, a może scenografia? Wiadomo również, że na widowni zasiadać będzie sama towarzyska śmietanka, czy to nie szansa więc na zaistnienie?

W ramach współpracy otrzymasz od teatru dodatek świąteczny w postaci pieniężnej – rzuć kostką k100, wylosowana liczba to procent Twojej wypłaty, po który możesz zgłosić się w odpowiednim temacie. Dodatkowo dostajesz wiecznie modny szalik, w końcu mamy święta! Przeczytać o nim możesz w tym temacie, zgłoś się po niego w upomnieniach.

Artyści


 
PrzyrodnikŚcieżka kariery Przyrodnik dotyczy wszystkich postaci, które zaznajomione są z magiczną florą i fauną. Każdy, kto wie co nie co na temat roślin i zwierząt, czy też zwyczajny miłośnik magicznych stworzeń odnajdzie się w tej ścieżce.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Zielarstwo i Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami.

Zadanie świąteczne
Zacznijmy od zielarzy – świat oszalał! Jeszcze nigdy nie było tylu zamówień zaczarowanych gwiazd betlejemskich, które mienią się różnymi kolorami, w zależności od atmosfery, która wokół panuje. Jasne jest, że to roślina całkiem wymagająca (i trująca do kotów!), a czarodzieje w tym roku sobie o niej przypomnieli. Cieplarnie więc biją na alarm i proszą zielarzy, by pomogli im w hodowli roślin – w nagrodę otrzymają jedną roślinę dla siebie, która będzie cieszyć oko i przypominać, że świąteczna atmosfera powinna być ciepła niczym czerwień, a kłótliwa i zimna.  Odnotuj to w upomnieniach. Ponad to praca w cieplarni nieco zwiększyła Twoje umiejętności, jeśli więc będziesz zbierać roślinę zgodnie z mechaniką w ciągu kolejnego miesiąca od posta z wykonaniem zadania – otrzymujesz +10% powodzenia przy zbiorach, zaznacz ulgę w poście ze zbiorem.

Miłośnicy zwierząt z kolei doskonale wiedzą z czym wiąże się ten sezon. Możecie się z tym zgadzać, nie musicie, ale na Wyspy Brytyjskie jak co roku zostały sprowadzone – a może pochodzące z lokalnej hodowli? – graniany. Ośmionożne i skrzydlate konie jak co roku biorą udział w świątecznych jarmarkach, ciągnąc wielkie sanie w lokalnych miasteczkach. Waszym zadaniem jest dopilnowanie, by niczego im nie brakowało i co więcej – by nie stała im się krzywda, przecież dla hodowców okres świąteczny to dochód życia! Zwierzęta jednak bywają kapryśne i mogą nie ułatwiać pracy, rzuć kostką k100, jeśli wynik będzie niższy niż 30, zostaje Ci potrącone 30 galeonów za szkody wyrządzone przez graniana, natomiast jeśli będzie wyższy niż 70 poradziłeś sobie tak świetnie, że otrzymujesz 40 galeonów! Odnotuj to w odpowiednim temacie. Jeśli jednak zajmowałeś się kiedyś skrzydlatymi końmi i podlinkujesz odpowiedni wątek – możesz pominąć rzut kostką i założyć, że otrzymujesz 30g.

Przyrodnicy


 
TwórcaŚcieżka kariery Twórca dotyczy wszystkich postaci, które odnajdują się w tworzeniu przedmiotów wszelakich, od różdżek po magiczną biżuterię i pojazdy, tudzież ich naprawianiu.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Transmutacja.

Zadanie świąteczne
Okres świąteczny dla wszystkich twórców to prawdziwa kopalnia złota, a czarodzieje, którzy przypominają sobie o prezentach na ostatnią chwilę, bywają upierdliwi, lecz czego się nie robi dla galeonów? Niczym prawdziwe świąteczne elfy, to dzięki wszystkim, którzy zajmują się tworzeniem i naprawą przedmiotów, święta mogą mieć swój magiczny urok obdarowywania prezentami. Zadanie więc dotyczy wykonywania iście świątecznego zamówienia, dotyczącego profesji postaci!

Rzuć 15x k6, suma wszystkich wyrzuconych kostek to premia od szczodrego klienta, którą otrzymujesz za wykonanie zamówienia. Zgłoś się po nią w odpowiednim temacie.

Twórcy


 
KucharzŚcieżka kariery Kucharz dotyczy czarodziejów, którzy posiadają zdolności magicznego gotowania, ścieżka ugości wszystkich miłośników cukiernictwa i gotowania, barmanów i mistrzów w zaparzaniu kawy.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Magiczne Gotowanie.

Zadanie świąteczne
Okres świąteczny to prawdziwe szaleństwo dla kucharzy i cukierników. Szczególnie piernikowe szaleństwo opanowało magiczną społeczność, bo przecież czar jedynie urozmaicały gotowanie, by nie powiedzieć, że znacznie ułatwiały. W tym przypadku może być zgoła inaczej, kiedy zaklęcie ożywiające piernikowe ludziki pójdzie nie po naszej myśli.

Rzuć 5 razy kostką literką jeśli wylosujesz samogłoskę, oznacza to, że Twoje zaklęcie owszem ożywiło ludzika, ale ten okazał się być niezwykle wredny i upierdliwy, skacząc po całej kuchni! Każda samogłoska to jeden nieznośny ludzik.

W zamian za pracę możesz otrzymać magiczną trzepaczkę, o której możesz przeczytać w tym temacie. Warunkiem jest jednak wyrzucenie maksymalnie jednej samogłoski, jeśli spełniasz ten warunek – zgłoś się po przedmiot w upomnieniach.

Kucharze


 
UzdrowicielŚcieżka kariery Uzdrowiciel jest dla czarodziejów zafascynowanych magiczną medycyną i eliksirami wszelakimi. Każdy kto posiada wiedzę na temat zaklęć leczniczych, a także zna na pamięć instrukcje warzenia eliksirów, znajdzie swoje miejsce na tej ścieżce.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Uzdrawianie i Eliksiry.

Zadanie świąteczne
Święta to piękny czas, kiedy wielu ludzi przypomina sobie czym jest dobroć. Uzdrowiciele rzecz jasna pamiętają o tym cały rok, ale apteki i szpitale dopiero teraz oferują pomoc tym najbiedniejszym. Wydawanie potrzebnych eliksirów, warzenie nowych, leczenie dolegliwości, które już dawno powinny być zbadane. Szpital Św. Munga robi to w ramach akcji charytatywnej, nie może więc zmusić swoich pracowników do udziału, ale czyż nie piękna ta inicjatywa?

Jeśli weźmiesz udział nie dostaniesz co prawda dodatkowych galeonów, ale za to otrzymasz nowy magiczny stetoskop jeśli jesteś uzdrowicielem lub samoodmierzającą fiolkę jeśli jesteś eliksirowarem! Po przedmiot zgłoś się w upomnieniach.

Uzdrowiciele


 
QuidditchŚcieżka kariery Quidditch jest przede wszystkim dla graczy quiddicha, trenerów miotlarskich i wszystkich związanych z tym sportem, a także dla każdego, kto kocha sport wszelaki.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Gry Miotlarskie.

Zadanie świąteczne
Święta to czas dobroci, dlatego wiele drużyn angażuje się w akcje charytatywne, które mają pomóc dzieciom z sierocińców i spełnić ich marzenia, a także upewnić się, że otrzymają prezenty. Zawodnicy i trenerzy są zachęcani do zaangażowania się w tak piękną sprawę i spędzenia z dziećmi trochę czasu, a także grania meczy towarzyskich, z których dochód całkowicie przekazany zostanie tymże placówkom. Nagrodą będzie rzecz jasna uśmiech dzieci, które jeszcze nie zapomniały jak się uśmiechać i satysfakcja dobrego uczynku

Stowarzyszenie Quidditcha Wysp Brytyjskich postanowiło jednak dołożyć się do pensji graczy oraz trenerów, którzy pokażą, że mają dobre serce, oferując im dodatek świąteczny w postaci 30% ich miesięcznej wypłaty. Zgłoś się po niego w odpowiednim temacie.

Sportowcy


 
Auror / Łamacz KlątwŚcieżka kariery Auror / Łamacz Klątw to ścieżka dla znakomitych zaklęciarzy i tych, którzy posiedli wiedzę z zakresu obrony przed czarną magią, a może wręcz i samą czarną magią?

Zadania związane są z taką dziedziną jak Zaklęcia i OPCM.

Zadanie świąteczne
Licho nie śpi, nawet w święta, a może właśnie szczególnie w tym okresie. Wiele czarodziejów szuka prezentów, a czarny rynek kwitnie przedmiotami, które nie powinny nigdy wejść w obieg. Niekończąca się praca ścigania handlarzy czarnomagicznych przedmiotów, których Ministerstwo Magii kategorycznie zabrania.
Aurorzy więc musza pokazać swoje siły i znaleźć czarodziejów, dzięki którym czarny rynek w okresie świątecznym zarabia grube galeony. Nie ma różnicy czy będzie to sprzedający, czy też kupujący. Łamacze klątw muszą się uporać z przedmiotami, które naznaczone zostały czarnomagicznymi znamionami, mającymi przejść na każdego czarodzieja, którego skóra zetknie się z materiałem przedmiotu.

UWAGA: Nie trzeba być wpisanym w spisie zawodów w profesje wymienione powyżej, jednak trzeba mieć min. 25pkt z Zaklęć i OPCM, by móc wykonać zadanie dla aurora i dodatkowo 5pkt z CM przy zadaniu dla łamacza!

Wykonanie zadania wiąże się z otrzymaniem czapki niewidki, o której przeczytać można w tym temacie, a po przedmiot zgłoś się w upomnieniach.


Aurorzy i Łamacze


 
UrzędnikŚcieżka kariery Urzędnik to droga dla każdego, kto odnajduje się w przesiadywaniu w Ministerstwie Magii, bądź też żyje w zgodzie z goblinami w banku Gringotta, a może tłumaczy teksty na własną rękę?

Zadania związane są z taką dziedziną jak Historia Magii i Starożytne Runy.

Zadanie świąteczne
Świąt nie będzie, na to przynajmniej wskazuje cała masa obowiązków, która nie zmieściłaby się nawet w wielkim worze świętego Mikołaja, który rzucił na nią zaklęcie zwiększające pojemność. Można by odnieść wrażenie, że szef Twojego departamentu to prawdziwy Grinch, który nie dopuszcza do siebie, że okres świąteczny trwa w najlepsze, nie pozwalając Ci wręcz o tym myśleć. Może niektórym to pasuje, może nawet dla Ciebie to coś odpowiedniego, bo odechciewa Ci się myśleć o tym całym świątecznym wariactwie – w pracy na pewno nie masz na to czasu, ale może chociaż udało Ci się ubrać na biurko małą choinkę? Musisz jednak wykonać swoje obowiązki, których masz wrażenie, a może to prawda, jest dwa razy więcej niż zwykle.

Ministerstwo Magii jednak nie jest aż tak bardzo obojętne i dostajesz dodatek świąteczny w postaci bombek-pamiątek, o których przeczytasz w tym temacie, a zgłosisz się po nie w upomnieniach, a także 40 galeonów, po które zgłosić się możesz w odpowiednim temacie.

Urzędnicy


 
Człowiek NaukiŚcieżka kariery Człowiek Nauki to droga dla każdego, kto wróży z magicznej kuli lub fusów herbaty, a także czarodziejów, potrafiących odczytywać wszelkie znaki pojawiające się na nocnym niebie.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Wróżbiarstwo i Astronomia.

Zadanie świąteczne
Święta to taki piękny i całkiem specyficzny czas. Przedstawienia i książki, a nawet muzyka stale przypominają czarodziejom, że właśnie w tym czasie miłość powinna pukać do ich drzwi. Właśnie dlatego nagle każdy chce wiedzieć co jest zapisane dla niego w gwiazdach. Może dowie się tego z kart i magicznej kupi, a może znaki na niebie zamiast magicznych sani jasno pokażą, że będzie samotny do końca życia, choć tego chyba lepiej nie mówić! Idealny czas, by sprzedać też kilka amuletów, jak nie dla bezpośrednio zaangażowanych, to może na prezent?

Za zadanie otrzymacie bransoletkę z turmalinami prosto z Arabii, o której możecie przeczytać tutaj, zgłoście się po nią w upomnieniach.
Ponad to wykonanie pozwala na podniesienie swojego progu w mechanice wróżbiarstwa i astronomii o jeden wyżej, jeśli zostanie ona użyta w czasie miesiąca od posta z zadaniem, zaznacz w poście z mechaniką tę ulgę.

Ludzie Nauki


Ostatnio zmieniony przez Melusine O. Pennifold dnia Wto Maj 05 2020, 15:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Ruby Maguire

Student Gryffindor
Rok Nauki : I studencki
Wiek : 18
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 160
C. szczególne : golden retriever energy | irlandzki akcent | duże oczy | zapach cytrusów
Galeony : 46
  Liczba postów : 978
https://www.czarodzieje.org/t20263-ruby-echna-maguire
https://www.czarodzieje.org/t20265-poczta-ruby#632863
https://www.czarodzieje.org/t20264-ruby-echna-maguire
https://www.czarodzieje.org/t20266-ruby-maguire-dziennik#632872
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Moderator
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery EmptySob Gru 03 2022, 21:49;

Nowe Ścieżki Kariery!

Ścieżki w całkiem nowej odsłonie!

Każdy zainteresowany musi zgłosić się do ścieżki ponownie, niezależnie od tego czy wcześniej był wpisany. Należy również przeczytać zasady jeszcze raz, ze względu na wprowadzone w nich zmiany. Po punkty za wykonanie zadania odpowiednim postem lub wątkiem należy zgłaszać się w tym temacie.

Świąteczne zadania już na Was czekają!  santa

wykonywać je można do 06.01.2023

______________________

An act of true love will thaw a frozen heart.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Salazar Morales

Absolwent Slytherinu
Wiek : 37
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 183 cm
C. szczególne : blizny ciągnące się przy lewej nerce i po prawej stronie żeber | niewielkie, krwawe znamię w kształcie krzyża na grzbiecie prawej dłoni | krwawy znak w kształcie obrączki
Galeony : 2626
  Liczba postów : 1458
https://www.czarodzieje.org/t21123-salazar-morales-w-budowie#680537
https://www.czarodzieje.org/t21140-salazar-morales#681116
https://www.czarodzieje.org/t21139-salazar-morales#681115
https://www.czarodzieje.org/t21122-salazar-morales#680529
https://www.czarodzieje.org/t21131-salazar-morales-dziennik#6806
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery EmptyPon Gru 05 2022, 22:05;

Imię i Nazwisko: Salazar Morales
Ścieżka kariery: Łamacz klątw (nad innymi jeszcze pomyślę)

Imię i Nazwisko: Salazar Morales
Zadanie ze ścieżki: Łamacz klątw
Rozpoczęte: nie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Ariadne W. Wickens

Dorosły czarodziej
Wiek : 22
Czystość Krwi : 0%
Wzrost : 171
C. szczególne : owocowe perfumy | elegancki ubiór | łagodny, delikatny głos
Galeony : 993
  Liczba postów : 369
https://www.czarodzieje.org/t21609-ariadne-willow-wickens#703422
https://www.czarodzieje.org/t21613-poczta-ariadne-wickens#704304
https://www.czarodzieje.org/t21610-ariadne-willow-wickens#703604
https://www.czarodzieje.org/t21614-ariadne-w-wickens-dziennik
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery EmptyWto Gru 06 2022, 11:46;

Imię i Nazwisko: Ariadne W. Wickens
Ścieżka kariery: Auror, Uzdrowiciel, Przyrodnik

Imię i Nazwisko: Ariadne W. Wickens
Zadanie ze ścieżki: Auror
Rozpoczęte: nie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Ariadne W. Wickens

Dorosły czarodziej
Wiek : 22
Czystość Krwi : 0%
Wzrost : 171
C. szczególne : owocowe perfumy | elegancki ubiór | łagodny, delikatny głos
Galeony : 993
  Liczba postów : 369
https://www.czarodzieje.org/t21609-ariadne-willow-wickens#703422
https://www.czarodzieje.org/t21613-poczta-ariadne-wickens#704304
https://www.czarodzieje.org/t21610-ariadne-willow-wickens#703604
https://www.czarodzieje.org/t21614-ariadne-w-wickens-dziennik
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery EmptyCzw Gru 08 2022, 15:52;

Imię i Nazwisko: Ariadne W. Wickens
Wykonane zadanie: Auror - post
Zyski: 1 pkt do OPCM
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Ariadne W. Wickens

Dorosły czarodziej
Wiek : 22
Czystość Krwi : 0%
Wzrost : 171
C. szczególne : owocowe perfumy | elegancki ubiór | łagodny, delikatny głos
Galeony : 993
  Liczba postów : 369
https://www.czarodzieje.org/t21609-ariadne-willow-wickens#703422
https://www.czarodzieje.org/t21613-poczta-ariadne-wickens#704304
https://www.czarodzieje.org/t21610-ariadne-willow-wickens#703604
https://www.czarodzieje.org/t21614-ariadne-w-wickens-dziennik
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery EmptyPią Gru 09 2022, 19:33;

Imię i Nazwisko: Ariadne W. Wickens
Zadanie ze ścieżki: Uzdrowiciel
Rozpoczęte: tak - tu wątek
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Christopher Walsh

Nauczyciel
Wiek : 34
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 183
C. szczególne : Blizna u dołu brzucha oraz niewielka blizna na ręce, ciemnogranatowe blizny na lewym ramieniu; obrączka z czarno-zielonej muszli; runa agliz na lewym nadgarstku
Galeony : 2989
  Liczba postów : 1421
https://www.czarodzieje.org/t18076-christopher-o-connor#514253
https://www.czarodzieje.org/t18088-poczta-chrisa#514438
https://www.czarodzieje.org/t18089-chris
https://www.czarodzieje.org/t18079-christopher-o-connor#514252
https://www.czarodzieje.org/t18310-christopher-o-connor-dziennik
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery EmptyNie Gru 18 2022, 15:17;

Imię i Nazwisko: Christopher Walsh
Ścieżka kariery: Przyrodnik, Artysta

Imię i Nazwisko: Christopher Walsh
Zadanie ze ścieżki: Przyrodnik
Rozpoczęte: nie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Arariel Whitelight

Dorosły czarodziej
Wiek : 38
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 189cm
C. szczególne : Przeszywające błękitne oczy, zadbany zarost, zapach pieprzu, paczuli i bergamoty. Sygnet rodowy na małym palcu.
Dodatkowo : Legilimencja i oklumencja
Galeony : 121
  Liczba postów : 105
https://www.czarodzieje.org/t19676-arariel-whitelight#589037
https://www.czarodzieje.org/t19689-poczta-arariela#589705
https://www.czarodzieje.org/t19688-arariel-whitelight#589698
https://www.czarodzieje.org/t19675-arariel-whitelight#589034
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery EmptyCzw Gru 22 2022, 18:40;

Imię i Nazwisko: Arariel Whitelight
Ścieżka kariery: Auror, Urzędnik


Imię i Nazwisko: Arariel Whitelight
Zadanie ze ścieżki: Auror
Rozpoczęte: nie


Imię i Nazwisko: Arariel Whitelight
Zadanie ze ścieżki: Urzędnik
Rozpoczęte:nie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Christopher Walsh

Nauczyciel
Wiek : 34
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 183
C. szczególne : Blizna u dołu brzucha oraz niewielka blizna na ręce, ciemnogranatowe blizny na lewym ramieniu; obrączka z czarno-zielonej muszli; runa agliz na lewym nadgarstku
Galeony : 2989
  Liczba postów : 1421
https://www.czarodzieje.org/t18076-christopher-o-connor#514253
https://www.czarodzieje.org/t18088-poczta-chrisa#514438
https://www.czarodzieje.org/t18089-chris
https://www.czarodzieje.org/t18079-christopher-o-connor#514252
https://www.czarodzieje.org/t18310-christopher-o-connor-dziennik
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery EmptyPią Gru 30 2022, 16:24;

Imię i Nazwisko: Christopher Walsh
Wykonane zadanie: Przyrodnik - post
Zyski: +1 do zielarstwa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Lucius Wilton

Dorosły czarodziej
Wiek : 40
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 180
C. szczególne : długie, bardzo jasne włosy i stalowoszare oczy
Galeony : 17
  Liczba postów : 27
https://www.czarodzieje.org/t21747-lucius-wilton
https://www.czarodzieje.org/t21756-lucius-wilton#710068
ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery EmptyPon Sty 09 2023, 17:44;

Imię i Nazwisko: Lucius Wilton
Ścieżka kariery: Urzędnik i Człowiek nauki (o ile wciąż aktualne)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

ścieżki - Ścieżki kariery QzgSDG8
ścieżki - Ścieżki kariery Empty


Pisanieścieżki - Ścieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  ścieżki - Ścieżki kariery Empty;

Powrót do góry Go down
 

Ścieżki kariery

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: ścieżki - Ścieżki kariery QCuY7ok :: 
rozwoj postaci
 :: 
gry i kluby
-