Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 5 z 31 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Next
AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyNie Cze 13 2010, 14:22;

First topic message reminder :

No więc oceniamy nick, avatar i podpis osoby wyżej (a także grę daną postacią, jeśli tylko ma ktoś taką ochotę).


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Papillon dnia Wto Maj 24 2011, 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Colette Poulin
Colette Poulin

Student Gryffindor
Wiek : 32
Galeony : 94
  Liczba postów : 96
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyPią Gru 03 2010, 17:38;

Dimitri Korotya - ogółem, połączenie jest fajne, ale od formy "Dimitri" 210938 x bardziej wolałabym znacznie dostojniejsze "Dymitr" <3 ale nie ma co się rozpisywać na ten temat, wszak nie Ty wybierałaś mu imię : D
Avatar - mrahhh. Fajny, fajny, chociaż nieco zbyt "modelowy" jak na faceta, mi się niesamowicie podoba. Chociaż zdjęcie w sygnaturze jest chyba lepsze, mega mi się spodobało <33 Wszystko pięknie współgra. Linki w sygnaturze bardzo przydatne, ale jedyny minus będzie ze względu na angielskie nazwy, o! :<
Powrót do góry Go down


Colin Fitzgerald
Colin Fitzgerald

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 31
  Liczba postów : 440
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1248-colin-fitzgerald#33270
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyPią Gru 03 2010, 18:03;

tak, dokładnie, on przecież jest takim badbojem, że ciągle chodzi skacowany XDD

Colette Poulin - piękne, delikatne, francuskie. idealnie pasuje zarówno do postaci jak i do siebie nawzajem (w sensie imienia z nazwiskiem, o). no i warto zaznaczyć, że Poulin (choć nie mam zielonego pojęcia, jak to się naprawdę wymawia), kojarzy mi się z zacnym imieniem Paulina! XDD
avatar jest śliczny, modelka z jednej strony jest słodka i dziewczęca, a z drugiej ma taki buńczuczny wyraz twarzy<3 no i te włosy są wspaniałe, nawiasem mówiąc.
no i podpis też ładny, fajne zdjęcie, linki do wszystkiego = very nice.
Powrót do góry Go down


Ingrid Noah
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Galeony : 541
  Liczba postów : 548
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyPią Gru 03 2010, 18:59;

Imię Colin jest ładne, a wymowa tego imienia jest subtelna (przed komputerem wymawiałam^^) Imię to także kojarzy mi się z odpowiedzialnością oraz powagą.
Nazwisko zaś oryginalne i trudne do wymówienia^^
Avatar jest śliczny. Nie wyzywający, jasny, przejrzysty.
Całokształt ogólnie jest piękny :)
Powrót do góry Go down


Antoinette Primrose
Antoinette Primrose

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 67
  Liczba postów : 498
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyPią Gru 03 2010, 19:17;

Melody, Melody. Jak byłam znacznie mniejsza i pisałam jedno z moich pierwszych FF o HP, to główna bohaterka miała tak na imię - a więc wiążą się z tym miłe wspomnienia, a to plus. Noah. Od razu skojarzyło mi się z nosem, ale to nic. Podoba mi się w połączeniu z imieniem postaci. Avatar w sumie jest średni. Ta panna w ogóle nie wygląda na czternaście lat, chociaż przyznaję, że jest ładna. : D Podpisu nie ma, ale mógłby być, no. Chociażby linki do najważniejszych tematów, takich jak KP czy poczta, żeby nie szukać milion lat.
Powrót do góry Go down


Colette Poulin
Colette Poulin

Student Gryffindor
Wiek : 32
Galeony : 94
  Liczba postów : 96
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyPią Gru 03 2010, 19:28;

Anoinette - kocham to imię, serio. Mam jakiś sentyment do połączenia Marii i Antoniny, Antoniny w ogóle. No i tak słodziutko się skraca <3
Risse - a nazwiska z jakiegoś powodu nie lubię. Jest takie syczące, takie jakieś takie, nie wiem :<
Avatar - NOOOOO, piękny, wiadomo <333 : D Nie, ale tak narcystycznie, ale i obiektywnie jednocześnie, to mój ulubiony av z tych co zrobiłam i najbardziej mi się podoba też z tych, co miałaś <3
Sygnatura - ciekawa w odbiorze, miły cytat, obrazek współgrający z avatarem i kolorem podpisu, całość utrzymana w jednej tonacji i przydatne linki.
Trzy razy tak : D
Powrót do góry Go down


Ingrid Noah
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Galeony : 541
  Liczba postów : 548
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptySob Gru 11 2010, 09:28;

Colette kojarzy mi się z czymś delikatnym a zarazem stanowczym charakterem. Jest to śliczne połączenie. Nazwisko też jest ładne. Podobne do imienia Paulina. Avatar jest ładny oraz pokazuje tą delikatność z nutką stanowczości. Ogólnie mówiąc imię, nazwisko i avatar fajne się komponują^^
Powrót do góry Go down


Morgane Charpentier
Morgane Charpentier

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Dodatkowo : Legilimencja i oklumencja, teleportacja
Galeony : 159
  Liczba postów : 892
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptySob Gru 11 2010, 14:21;

Imię Ingrid zawsze mi się podobało ^-^ Ale nazwisko twojej postaci kojarzy mi się z siostrą Miley Cyrus. Noah, albo skrót "no yeah" XDDD.
Avatar jest uroczy <3! Jakby chciał powiedzieć jakąś prawdę, tajemnicę czy też dziewcze się zaskoczyło jakimś wyznaniem. Bardzo pasuje do urody 14 latki c:. To na tyle..
Powrót do góry Go down


Manuel Rosado
avatar

Wiek : 32
Galeony : -2
  Liczba postów : 310
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyCzw Gru 16 2010, 16:07;

Morgane, Morgane, ładne imię, chociaż nic super wyjątkowego. Ot, może być xd Nazwisko nieszczególnie mi się podoba, nie wiem właściwie dlaczego, po prostu jakoś nie pasuje, no, razem z tym imieniem tworzy dziwne połączenie :c
Avatar mnie przeraża, ale to chyba jakaś moja ułomność, bo generalnie jest okej ^^ gdybym się go nie bała, pewnie by mi się spodobał, ahahahh. No, sygny nie ma, linków nie ma, a szkodaaaa.
Powrót do góry Go down


Angie Fly
Angie Fly

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 28
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 9
  Liczba postów : 526
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1499-angie-fly-anastazja-fruwajka?highlight=Angie+Fly
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1502-angelina-angie-fly
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyCzw Gru 16 2010, 16:22;

Manuel - imię mi się podoba. Nic do niego nie mam. Jest ok.
Rosado - fajnie brzmi z nazwiskiem; podoba mi się
awatar - baaardzo fajny. Taki, no taki...no fajny.
linki są. Jest Ok :tuan:
Powrót do góry Go down


Ingrid Noah
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Galeony : 541
  Liczba postów : 548
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyCzw Gru 16 2010, 16:25;

Angie kojarzy mi się z ogniem lub anginą, ale imię jest śliczne. Nazwisko jest takie...takie...bajkowe, piękne. Za to avatar troszkę kojarzy mi się z reklamą salonu fryzjerskiego i ogółem jest fajowy^^
Całokształt ogólnie 5/5 ^^
I like it ^^
Powrót do góry Go down


Effie Fontaine
Effie Fontaine

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : pół wila
Galeony : 4381
  Liczba postów : 2482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t24-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t253-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7168-effie-fontaine#204310
http://czarodzieje.forumpolish.com/forum
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Administrator




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyPią Gru 17 2010, 01:18;

Ingrid jest strasznie podobne do Ingrith przez co mylę się niekiedy na chacie do kogo się ktoś zwraca. Samo imię jak dla mnie jest zbyt twarde, oraz bardzo chłodne. Kojarzy mi się z tymi typu Greta, Helga itp. Ogółem raczej nie w moim stylu. Aczkolwiek z nich wszystkich, które przychodzą mi na myśl, jest najlepsze. Ale jeśli robiłabym postać o takim imieniu, byłaby to chyba jakaś totalna królowa lodu.
Nazwisko krótkie i właściwie nie wiem co o nim mogę powiedzieć. Pasuje w miarę do imienia, ale chyba wolę te ciut dłuższe.
Avatar jest bardzo ładny, dziewczyna na nim wydaje się być dość sympatyczna, a i też w jakiś sposób ciekawa.
Tak patrząc na całość, mogę stwierdzić, że wszystko raczej gra i mimo wszystko do siebie pasuje.
Powrót do góry Go down


Cassandra Lancaster
Cassandra Lancaster

Nauczyciel
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : metamorfomag
Galeony : 620
  Liczba postów : 1718
http://czarodzieje.my-rpg.com/t171-cassandra-villiers
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4274-cass
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyCzw Gru 30 2010, 11:58;

Effie - zapewne przez zbawienny wpływ serialu kojarzy mi się z osobą szaloną i nieco niezrównoważoną emocjonalnie. Jednak pomimo swojej "krejowatości" na twarzy nie widzę uśmiechu. Raczej taki typ obserwatora, żmii, która tylko czeka aż zaatakować <3
Fontaine - Pomijając fakt "fontanny" to ma swój arystokratyczny wydźwięk. W każdym razie może właśnie tą wodą chluśnie na innych? Oto wytłumaczenie chłodu panienki z Hrabstwa Dorset.
Avatar - nie mogę po prostu przestać patrzeć się na jej zielone oczy i piękne usta. Są tak magnetyzujące! Z resztą... jak na wilę przystało. Chciałoby się do niej podejść, od razu porozmawiać, zaczepiać, aby tylko 'uraczyła' towarzystwem.
Podpis - cóż ja mogę powiedzieć jak jest cholernie genialny?!
Zdjęcie z karty postaci - mrrr, sam seks, czas i elegancja młodej, szalonej dziewczyny.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyCzw Sty 13 2011, 14:16;

Cassandra zdecydowanie pasuj mi do twojej postaci. Do tego imię jest ciekawe i ładnie brzmi kojarzy mi się z pewną postacią która pojawiła się w pewnej książce którą ostatnio czytałam. W pewnym sensie kojarzy mi się z osobą wyrachowaną i wredną ale to moje dziwne skojarzenie. Ogólnie imię świetne.
Pherseu. Współgra z imieniem i tworzy interesującą całość. Mimo, że Cass nosiła kiedyś inne nazwisko moim zdaniem te też idealnie tu pasuje.
Avatar jest na prawdę rewelacyjny. Jeśli chodzi o wygląd niewiasty to ja zawsze miałam słabość do czarnowłosych niewiast. Gdybym miała tworzyć damską postać( do czego raczej nie dojdzie) to z całą pewnością ta dama miałaby właśnie hebanowe włosy. Ujęcie też jest urocze. Dziewczę ma ładne rysy twarzy i wygląda zabawnie. Do tego czarno białe a to już plus ;D
Podpis jest jak cała reszta trafiony w stu procentach. Animacja jest świetna i miom zdaniem w pełni odzwierciedla charakter Cassandry.
Powrót do góry Go down


Kathleen Gardner
avatar

Uczeń Gryffindor
Wiek : 28
Galeony : 304
  Liczba postów : 799
http://www.greenblood.fora.pl
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyPon Mar 07 2011, 10:38;

Oliver - hm, kojarzy mi się z pewną osobą i mam do niej sentyment, więc nie mogę się tutaj przyczepić. Ładne. No i fajny skrót Ollie od niego pochodzi <3
Doflay - mam dziwne skojarzenia ze słowem "gofry" ;D Nie pytaj czemu. Ogólnie nazwisko fajnie zgrywa się z imieniem, więc pasuje. Jest okej.
Avatar - sądzę, że idealnie odzwierciedla charakter Olivera, który przeczytałam. Tak, brawo dla mnie =d Taki dość obojętny typ, który nie potrzebuje niczyjego towarzystwa. Lubię takich ^^
Podpis - on mi się natomiast zupełnie nie podoba. Te obrazki są jakieś nijakie, kompletnie niepodobne do postaci na awatarze. A poza tym nie potrafię rozszyfrować tych hieroglifów ;p
Powrót do góry Go down


Katherine Butterline
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 283
  Liczba postów : 851
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyPon Mar 07 2011, 13:15;

Kathleen - Imię mi się podoba, jest trafione i szczerze to właśnie tak powinna mieć na imię postać z avatara i podpisu, bo moim zdaniem "Annie" lub "Monica" czy też inne wcale do niej nie pasują O.o
Gardner - Kojarzy mi się z "garden", czyli "ogród", co też idealnie pasuje to obrazków na których jest dużo kwiatów. 8D
Avatar - Jak mówiłam wcześniej, są świetne. Właśnie tak powinna wyglądać Kathleen. Jakoś nie umiem sobie jej wyobraźić jako blondynki czy rudej. Musi być brunetką <3
Podpis - Wszystko ładnie, dokładnie i wyraźnie. Widać, gdzie co się znajduje, gdzie się klika a gdzie nie. Nie potrafię się do niczego przyczepić ;DD
Powrót do góry Go down


Colin Fitzgerald
Colin Fitzgerald

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 31
  Liczba postów : 440
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1248-colin-fitzgerald#33270
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyPon Mar 07 2011, 15:15;

Katherine - zacne imię, podoba mi się dużo bardziej niż np. "Catherine" i w ogóle jest ładne. I do tego skrót "Kath" brzmi słit <3
Butterline - o matko, jak widzę to nazwisko, od razu myślę o maśle, a masła nie lubię, ble. Drugie zaś skojarzenie to butterfly, i tak jest dużo ładniej, zatem mimo wszystko jest okej, jak już mi się zacznie kojarzyć z motylkiem 8D
Avatar - ładny, chociaż wydawało mi się, że miewałaś lepsze. Ale może być, on tak... emanuje spokojem, ach. Nie no, jest fajny!
Podpisik - ano chędogi dość, strasznie lubię animowane podpisy *_* twój jest spoko, zawsze jak widzę twoje posty to siedzę chwilę i się na niego gapię, hehe.
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyWto Mar 08 2011, 16:28;

Colin - oczywiście tylko jedno imię pasuje do Colina, i jest to właśnie to, ale tak poza tym nie jest zbyt oryginalne, choć całkiem ładne.
Fitzgerald - kojarzy mi się z "Bez Mojej Zgody", oczywiście bardzo pozytywnie, bo lubię tę książkę, tak więc siłą rzeczy mi się podoba ;p I jest takie szalone trochę xD
aav - najlepszy Kolinowy <333333
podpis - te kwiatki są zabójcze, plus odpowiednie odnośniki, czyli jak najbardziej w porządku ^^
Powrót do góry Go down


Simon Lewis
avatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 149
  Liczba postów : 1357
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyWto Mar 08 2011, 16:38;

Audrey- Nie mam pojęcia czemu kojarzy mi się z celebrytką. Ale generalnie imię bardzo ładne,wdzięczne.
Primrose- Pierwsze skojarzenie prymus. Ale ładnie współgra z nazwiskiem a w końcu o to tu chodzi.
Avatar-Miewałaś lepsze
podpis-jw
Powrót do góry Go down


Elliott Redbird
Elliott Redbird

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Galeony : 1053
  Liczba postów : 1964
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyWto Mar 08 2011, 19:28;

Simon - pierwszym skojarzeniem do tego imienia jest Paul Simon, taki muzyk. Czyli ogólnie rzecz biorąc muzyka, którą kocham <3 Poza tym... moja kuzynka ma psa o takim imieniu, którego wprost uwielbiam. Podsumowując: bardzo pozytywnie.
Lewis - Koooocham go! Zarówno za Opowieści z Narni jak i za Póki mamy twarze. Eh... nie mogę tu powiedzieć nic negatywnego, noo.
Avatar - no cóż... wydaje mi się, że miałeś lepsze. W każdym razie ten poprzedni bardziej mi przypasował do gustu. Najgorszy jednak nie jest, ale trochę za duży kontrast jest, o.
Podpis - Też kiedyś chciałam sobie ustawić ten cytat jako podpis, jest całkowicie adekwatny do przekonań twojej postaci. Odnośniki są również, ot co.
Powrót do góry Go down


Luke Gringott
Luke Gringott

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Legilimencja i oklumencja, teleportacja
Galeony : 292
  Liczba postów : 674
http://czarodzieje.org/t1383-luke-gringott
http://czarodzieje.org/t1419-luke-gringott
http://www.lastfm.pl/user/hollywoodo
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyPią Mar 11 2011, 08:47;

Elliott - kojarzy mi się z moją ukochaną bajką, czyli z Sezonem na misia, z prostych powodów - jeden z bohaterów nazywał się tak jak twoja postać ;d Ogółem jakoś imię średnio mi pasuje do Twojej postaci.
Redbird - czerwony ptak. Hm, jeśli chodzi o kolor rangi to świetnie się składa. Poza tym imię jest takie miękkie, a nazwisko wręcz przeciwnie, co tworzy fajny kontrast xd
Aw - ten jest wprost idealny! Podoba mi się. No i pasuje do charakteru Ell co też jest sporym plusem.
Podpis - linki do kp, pp i poczty są, więc okej. Nawet nie jest tak źle ;D
Powrót do góry Go down


Simon Lewis
avatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 149
  Liczba postów : 1357
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyPią Mar 11 2011, 16:22;

Luke-Strasznie mi się podoba imię Twojej postaci. Jest bezbłędne. No i pasuje do twojej postaci,a przynajmniej tak wnioskuje z KP.
Gringott- Nazwisko współgra z imieniem,co jest duuużym plusem. Nie banalne.
Av-Moim zdaniem lepszy był z tym blondynem. Ale ten tez jest niczego sobie
Podpis-Strasznie mi się podoba ten cytat. No i są wszystkie odnośniki.
Powrót do góry Go down


Aniele Lampadaires
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : -9
  Liczba postów : 292
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptySob Mar 19 2011, 00:14;

Simon Lewis-kojarzy mi się z typowym Londyńczykiem, jest takie...ogólnie imie i nazwisko ze sobą współgrają, ale ma w sobie pewno nutkę paćkowatości
av jest po prostu boski, zakochałabym się w akim facecie od pierwszego wejrzenia ;)
podpis-niesamowity, w pełni się zz nim utożsamiam, bo mam muzyczne zacięcie, bardzo mi się podoba
(aha, i żeby nie było niejasności, moje nazwisko w oryginale wymawia się lampadehr)
Powrót do góry Go down


Elliott Redbird
Elliott Redbird

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Galeony : 1053
  Liczba postów : 1964
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptySob Mar 19 2011, 18:02;

Aniele - Pierwsze skojarzenie? Nie będę tu oryginalna, po prostu anioł. Kojarzy mi się też z Anielą, bohaterką jednej z książek Małgorzaty Musierowicz, której szczerze mówią nie cierpię. Ogólnie... mam sprzeczne uczucia, co do imienia.
Lampadaires - Jakbym sobie podzieliła na dwie części, to by mi wyszło mniej więcej "pamiętniki lampy". Nie powiem, trochę poprzestawiałam i poprzetłumaczałam, ale to nic. Kojarzy mi się z Francją, a twoja postać chyba akurat stamtąd jest, prawda? W każdym razie... podoba mi się.
Av - dziewczyna na nim wygląda na trochę więcej niż 13 lat, ale za to pasuje do imienia postaci. Nie przekonuje mnie jakoś zupełnie, ale zły też nie jest.
Podpis - po pierwsze: nie ma odnośników, za co masz u mnie minusa. Cytat, czy tam fragment piosenki jest za to ciekawy, tylko... nie pasuje mi jakoś do twojej postaci.
Powrót do góry Go down


Nataniel Kruk
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 29
  Liczba postów : 569
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptySob Mar 19 2011, 18:54;

Elliott Redbird : Ładne oryginalne imię i cudowne nazwisko kojarzące się od razu z kolorem jej włosów. Co do samego zdjęcia pasuje jak ulał do psychiki jej postaci i jest najlepsze jak dotąd. Złożone dłonie idealnie maskują czy postać na fotografii, w danej chwili płacze czy też aż rży ze śmiechu.
Gif jest ciekawy i oddaje zachowanie Ell często rozkojarzonej i nieco szalonej w głębi duszy jednak rozbitej i smutnej dziewczyny.

No jak dla mnie podoba mi się
Powrót do góry Go down


Aniele Lampadaires
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : -9
  Liczba postów : 292
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyNie Mar 20 2011, 17:28;

Imię-Nataniel brzmi strasznie celtycko, przynajmniej według mnie, ale podoba mi się. Nie jest zwyczajne, ale też nie dziwaczne.
Nazwisko- w twojej karcie postaci wyczytałam, że Nataniel uczył się w Durmstrangu, więc prawdopodobnie jest z Bułgarii (nie znalazłam tego w twojej karcie, a podejrzewam, że Bieszczady oznaczają twoje rzeczywiste miejsce zamieszkania, bo to się nie trzyma kupy), więc jak na mój gust mogłeś to zastąpić zapisanym fonetycznie odpowiednikiem Bułgarskim, czyli garvan.
avatar-Jest bardzo trafiony. Natniel ma duszę buntownika, i to odzwierciedla zdjęcie. Jest tajemnicze, wymowne i powiązane.
podpis-eee...ok, obejrzałam to, i nawet ciekawe, ale dla mnie podpis na forum rpg ma służyć oddaniu pokrótce charakteru postaci i umożliwić przez odnośniki (które już mam) szybki dostęp do podstawowych danych.
Powrót do góry Go down


Luke Gringott
Luke Gringott

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Legilimencja i oklumencja, teleportacja
Galeony : 292
  Liczba postów : 674
http://czarodzieje.org/t1383-luke-gringott
http://czarodzieje.org/t1419-luke-gringott
http://www.lastfm.pl/user/hollywoodo
Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 EmptyCzw Mar 24 2011, 16:52;

Aniele - ujdzie w tłumie. Kojarzy mi się z aniołami, co jest dosyć miłym skojarzeniem. Aczkolwiek zupełnie nie oddaje charakteru Twojej postaci. Ono pasuje do jakichś starszych kobiet, a nie piętnastolatek.
Lampadaires - nie. Kompletnie mi się nie podoba. Lampa ? Pamiętnik ? Dziwne połączenie. Poza tym również w wymowie nie brzmi to jakoś specjalnie fajnie. "Lampadajres" ? Niezbyt ciekawie.
Avatar - pasuje do charakteru postaci, przynajmniej według karty. O wiele lepszy od poprzedniego.
Podpis - ciężko odczytać litery. A poza tym odnośnik do posiadłości nie jest w sumie potrzebny. Bardziej się przyda ten do relacji.

Ogólnie nie jest źle, ale mogłoby być lepiej : >
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Oceniamy. - Page 6 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 6 Empty


PisanieOceniamy. - Page 6 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 6 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 31Strona 5 z 31 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Oceniamy. - Page 6 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-