Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Dragos Fawley

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Dragos Fawley

Nauczyciel
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 185
C. szczególne : agresywne rysy twarzy, poparzone prawe ramię, blizna na lewej łopatce, czasami dziwny akcent
Galeony : 1098
  Liczba postów : 265
https://www.czarodzieje.org/t18227-dragos-fawley#518318
https://www.czarodzieje.org/t18241-poczta-dragosa#518798
https://www.czarodzieje.org/t18240-dragos-fawley#518784
https://www.czarodzieje.org/t18230-dragos-fawley#518391
https://www.czarodzieje.org/t18379-dragos-fawley-dziennik#523227
Dragos Fawley QzgSDG8
Gracz
Dragos Fawley Empty


PisanieDragos Fawley Empty Dragos Fawley  Dragos Fawley EmptyWto 11 Lut - 23:55;


Dragos Quentin Fawley

DATA URODZENIA28.10.1989
CZYSTOŚĆ KRWI75%
MIEJSCE URODZENIASybin, Rumunia
MIEJSCE ZAMIESZKANIALondyn
UKOŃCZONA SZKOŁA Ardeal
WYBRANA POSADA DO OBJĘCIAwoźny
PRZEPRACOWANY CZAS W POWYŻSZEJ PRACY4 lata
WYBRANY WIZERUNEKJoe Cole


Wyglad

WZROST 185
BUDOWA CIAŁA szczupły, lekko umięśniony
KOLOR OCZU szaroniebieskie
KOLOR WŁOSÓW blond
ZNAKI SZCZEGÓLNE blizna na lewej łopatce, kilka piegów, mocno zarysowane kości policzkowe
PREFEROWANE UBRANIA luźne i wygodne - flanelowe koszule, t-shirty, dżinsowa lub skórzana kurtka


Charakter


Jest w nim coś, co sprawia, że zatrzymujesz się i spoglądasz na niego. Uważnie obserwujesz agresywne rysy twarzy, mocno zarysowane kości policzkowe, pełne usta zaciśnięte w kreskę, żylaste, spięte ręce gotowe do walki. I nagle czujesz niepokój, ale nie masz się czego bać. To tylko jego szaroniebieskie oczy wbite w ciebie, próbujące odgadnąć twoje intencje. Nie masz się czego bać. Dragos mimo ostro ciosanej maski jest godny zaufania. Słucha, obserwuje, analizuje twoje słowa. Lubi ludzi, wypełnia nimi pustkę po stracie Rose. Gdy nawiąże z kimś bliską relację, potrafi być zaborczy i nadopiekuńczy. Na każdą zażyłość reaguje wzmożoną kontrolą i panicznym, obsesyjnym uczuciem, że wkrótce znowu poczuje wyrwę w sercu.
Ma wbudowaną umiejętność regeneracji. Niezależnie od tego, jakiej wielkości kłody zrzuca mu się pod nogi, zawsze podnosi się i walczy. Wnikliwie ocenia swoje możliwości i gotowość do zmierzenia się z trudnościami. Jest świadomy swoich umiejętności i nie wątpi w siebie. W działaniach jest skuteczny i konsekwentny, nie poddaje się mimo niepowodzeń. Pewność, z jaką kroczy przez życie, skrupulatnie była budowana w nim od najmłodszych lat. Z niczego nie zdaje sobie sprawy tak bardzo, jak z własnej wartości, niemniej jednak potrafi uwzględnić w tym swoje wady.
Cierpliwości i odwagi nauczyła go praca ze smokami. Nigdy nie atakuje pierwszy. Jednak potrafi bronić swojej prywatności i tajemnic schowanych głęboko pod piegami. W momencie zaginięcia siostry, stał się obiektem obserwacji i zainteresowania, na co obecnie reaguje irytacją i gotowością do walki.
Jest świadomy piętna, jakie odcisnęła na nim wybrakowana rodzina, ale choćby nie wiadomo jak się starał – nie potrafi nad nim zapanować. Wyrzuty sumienia (obiecywał, że nigdy w życiu nie stanie się jej krzywda, obiecywał, że ochroni ją przed całym złem tego świata) próbuje zagłuszyć otwartością na innych i chęcią niesienia pomocy. Odporny na wpływy, wobec czego trudny do zgięcia i pokonania. Ma swoje zdanie, zawsze mówi to, co myśli.
A każdy swój lęk chowa głęboko w sercu, zamyka na kłódkę i porzuca. Strach śpi w kołysce, jaką uformował z obojczyka i nie pozwala mu wychodzić na zewnątrz.


Historia


Kiedy masz u boku najcudowniejszego kompana, twoje dzieciństwo to błoga sielanka. I wydaje ci się, że nic ani nikt tego nie zburzy. Tak więc trwasz z siostrą u boku, wymyślając coraz to dziwniejsze metody zabijania nudy. Widzisz w jej oczach zrozumienie i odwdzięczasz się tym samym. Rodzice obserwują z boku waszą nierozerwalną więź i wiedzą, że jeśli kiedykolwiek ich zabraknie – macie siebie. I to jest najważniejsze.
Pewnego razu budzi cię w nocy niewytłumaczalny strach, a masz już przecież 13 lat, nie powinieneś się bać. Czujesz jak siła nieznanego pochodzenia wyrywa ci cząstkę ciebie. I chociaż bardzo nie chcesz, jesteś sparaliżowany. Robisz wszystko, żeby nie myśleć. Wymieniasz wszystkie rasy smoków, jakie znasz. Gdy to nie pomaga, powtarzasz informacje o garborogach, o których opowiadała ci mama. W końcu próbujesz odnaleźć w pamięci znaczenie kart tarota, o których non stop paplała Rose i wtedy… Rose.
Gdy twój najjaśniejszy promień słońca ginie bez śladu, nie wiesz jak sobie z tym poradzić. Żyjesz z nadzieją, która z dnia na dzień słabnie. Widzisz ją w każdej gwieździe, które tak żarliwie obserwowała. W każdym uśmiechu i namiastce ciepła, jaką spotykasz w życiu. Ale przede wszystkim widzisz ją w lustrze. W sobie. Nie możesz znieść widoku siebie, bo jesteś tak bardzo do niej podobny.
Ale w końcu musisz ruszyć naprzód. Kończysz szkołę. Idziesz na studia z myślą, że zostaniesz smokologiem, jak matka. I udaje ci się tak, jak to sobie zaplanowałeś. Względnie odbudowałeś siebie i masz wrażenie, że zaczyna ci się układać. Kochasz to, co robisz, nieustannie zachwycasz się rumuńską przyrodą. Każdą wolną chwilę poświęcasz na wertowanie ksiąg dotyczących smoków, bo zauważyłeś, że pasja pomaga ci oddychać.  
Dni przelatują ci na pracy, wieczory na spotkaniach z przyjaciółmi i kłótniami z matką „chiński ogniomiot jest bardziej niebezpieczny niż rogogon węgierski”. Ale nocą zaciskasz zęby z tęsknoty, bo mimo, że minęło 10 lat wciąż masz nadzieję, że wkrótce otuli cię zapach róż i kadzideł, a wszystko okaże się misternie zrealizowanym żartem Rose. Mimo protestów rodziny (pogodzili się z jej zniknięciem zbyt szybko), wydajesz każdego galeona na detektywa i jasnowidza (chociaż nie do końca im ufasz), by ją odnaleźć.
Gdy rodzina ma na koncie zaginioną córkę i martwą matkę (miała rację, rogogon węgierski był bardziej niebezpieczny), twój dom staje się cmentarzem, w którym nie ma miejsca na szczęście. Przez kilka miesięcy próbujesz zatopić się w wir pracy, ale obecność smoków tylko przypomina ci ile straciłeś. Transylwania przestaje być bezpieczną przystanią i gdy z ust wróżbity pada słowo Anglia, nie wahasz się ani sekundy. Ojczysty kraj ojca jest znany ci z opowieści, którymi karmił ciebie i Rose, gdy graliście w eksplodującego durnia w ciepłe, letnie wieczory. Pamiętasz jak intensywnie się zastanawialiście, do którego domu w tej przedziwnej szkole byście trafili. I choć masz wrażenie, że pęknie ci serce, zostawiając dzieciństwo za sobą to grubo się mylisz (bo serce pękło ci dawno, dawno temu).
Gdy ojciec starał się o posadę w Departamencie Tajemnic, ty snułeś się po Londynie, próbując odkryć magię tego miejsca. I z zaskoczeniem zauważyłeś, że już nie chodzisz spięty, czekając na atak wspomnień. Obcość tego miasta sprawiła, że powróciła nadzieja i ciepło w twoich szaroniebieskich tęczówkach.
Nie odważyłeś się objąć stanowiska smokologa w Biurze Wyszukiwania i Oswajania Smoków. Pomimo dużych kwalifikacji i wiedzy, to wciąż była rana, która potrzebowała czasu na zagojenie. Gdy usłyszałeś o posadzie woźnego w Hogwarcie, serce zabiło ci mocniej. Nie wiesz czy było to spowodowane falą wspomnień, którymi ojciec tulił cię lata temu do snu, czy ekscytacją przed czymś nowym i nieznanym. Ale szukałeś pracy niewymagającej, w której nie masz do czynienia z magicznymi stworzeniami, zwłaszcza smokami. Szukałeś nowego domu.


Rodzina


★ Loreen Rose Fawley - najukochańsza siostra bliźniaczka, jego cały świat, który runął, gdy w wieku 13 lat zostawiła po sobie zmiętą pościel oraz zapach róż i kadzideł.
★ Quentin Fawley - ojciec, zakochany w gwiazdach i kartach oraz ojczystej Anglii, do której wrócił po śmierci Oany. Ukończył Hogwart jako Krukon, a obecnie pracuje w Departamencie Tajemnic. Jego stosunki z Dragosem zawsze były dobre, jednak dopiero po przeprowadzce do Londynu ich relacja nabrała zażyłości.
★ Oana Fawley - piękna kobieta pełna temperamentu, która całe życie (dosłownie) poświęciła smokom - począwszy od edukacji w Ardeal, kończywszy na pracy jako smokolog w rezerwacie w Transylwanii. Miała z synem bardzo bliskie relacje ze względu na wspólne pasje.


Ciekawostki


★ płynnie mówi zarówno po angielsku, jak i rumuńsku, co wiąże się z dziwnym akcentem
★ jego największą pasją są smoki, którą w dzieciństwie zaraziła go matka
★ w związki z pracą z ww. stworzeniami ma poparzone prawe ramię oraz bliznę na lewej łopatce
★ imię Dragos oznacza cenny, szlachetny
★ ma uraz do wszelakich rzeczy związanych z wróżbiarstwem - po pierwsze kojarzą mu się z siostrą, po drugie żaden jasnowidz nie pomógł mu jej znaleźć

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Dragos Fawley

Nauczyciel
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 185
C. szczególne : agresywne rysy twarzy, poparzone prawe ramię, blizna na lewej łopatce, czasami dziwny akcent
Galeony : 1098
  Liczba postów : 265
https://www.czarodzieje.org/t18227-dragos-fawley#518318
https://www.czarodzieje.org/t18241-poczta-dragosa#518798
https://www.czarodzieje.org/t18240-dragos-fawley#518784
https://www.czarodzieje.org/t18230-dragos-fawley#518391
https://www.czarodzieje.org/t18379-dragos-fawley-dziennik#523227
Dragos Fawley QzgSDG8
Gracz
Dragos Fawley Empty


PisanieDragos Fawley Empty Re: Dragos Fawley  Dragos Fawley EmptyCzw 13 Lut - 13:41;

gotowe heart

kuferek
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Riley Fairwyn

Student Ravenclaw
Rok Nauki : X
Wiek : 23
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 185cm
C. szczególne : cała górna lewa strona mojego ciała jest poparzona - ukrywam to za pomocą metamorfomagii; liczne blizny na dłoniach; blizna po dziobie bystroducha przebiegająca przez całą szerokość pleców
Dodatkowo : metamorfomagia, prefekt naczelny
Galeony : 4204
  Liczba postów : 1698
https://www.czarodzieje.org/t15093-riley-t-fairwyn
https://www.czarodzieje.org/t15161-maverick
https://www.czarodzieje.org/t15104-poczuj-smoczy-plomien
https://www.czarodzieje.org/t15098-riley-fairwyn
https://www.czarodzieje.org/t18289-riley-fairwyn-dziennik
Dragos Fawley QzgSDG8
Gracz
Dragos Fawley Empty


PisanieDragos Fawley Empty Re: Dragos Fawley  Dragos Fawley EmptyCzw 13 Lut - 20:19;DOROSŁY!

Witamy Cię na Czarodziejach! Twoja karta zostaje zaakceptowana, dostajesz więc uprawnienia do gry. Poniżej znajdziesz przydatne w dalszych krokach na forum linki, z którymi warto abyś się zapoznał!


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Dragos Fawley QzgSDG8
Dragos Fawley Empty


PisanieDragos Fawley Empty Re: Dragos Fawley  Dragos Fawley Empty;

Powrót do góry Go down
 

Dragos Fawley

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Dragos Fawley QCuY7ok :: 
karty postaci
 :: 
karty doroslych
-