Share
 

 Loulou Moreau

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Loulou Moreau

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 16
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 173cm
C. szczególne : blizny na twarzy po celtyckiej nocy, francuski akcent, burza loków, ciemniejsza karnacja, niewielka blizna na wewnętrznej stronie nadgarstka
Galeony : 432
  Liczba postów : 565
https://www.czarodzieje.org/t18184-loulou-moreau
https://www.czarodzieje.org/t18218-loulou-m#518183
https://www.czarodzieje.org/t18443-lou-zaprasza#525367
https://www.czarodzieje.org/t18195-loulou-moreau
https://www.czarodzieje.org/t18299-loulou-moreau-dziennik#520878
Loulou Moreau QzgSDG8
Gracz
Loulou Moreau Empty


PisanieLoulou Moreau Empty Loulou Moreau  Loulou Moreau EmptySro Lut 05 2020, 18:38;


Loulou Moreau

DATA URODZENIA2003r.
CZYSTOŚĆ KRWI 50%
MIEJSCE URODZENIA Terrebonne, Kanada (Quebec)
MIEJSCE ZAMIESZKANIA Hogwart
W HOGWARCIE JEST OD KLASY VI, drugi semestr
OBECNIE JEST NA ROKUVI
WYMARZONY DOM Ravenclaw
WYBRANY WIZERUNEKAshley Moore

Wyglad

WZROST 173cm
BUDOWA CIAŁA Proporcjonalna, choć pewnie znajdą się tacy, którzy stwierdzą, że przydałoby jej się więcej centymetrów tu i ówdzie. Podobno wysoka, ale przecież bywają wyższe. Wysportowana, widać delikatny zarys mięśni, szczególnie ramion.
KOLOR OCZU ciemny brąz
KOLOR WŁOSÓW ciemny brąz
ZNAKI SZCZEGÓLNE burza loków, ciemna karnacja, niewielka blizna na wewnętrznej stronie nadgarstka po ataku Druzgotka
PREFEROWANE UBRANIA Przeważnie lubi nosić sportowe bluzy z logiem kanadyjskiej narodowej drużyny w baseballu, poza tym nie ma problemu nosić szaty w czasie szkolnym. Stosuje głównie zasadę: “noś to, w czym ci wygodnie”.


Charakter


Nie jest tchórzem i kiedyś ją to zgubi. Owszem, odczuwa strach, ale nie pozwala mu przejąć nad nią kontroli. Niestety łatwo ja przez to sprowokować do podjęcia wyzwania, choć wcale nie ma na to ochoty. Mimo to, jeśli sądzisz, że w razie porażki podda się od razu, jesteś w błędzie. Nie dość, że nie stroni od atakowania z zaskoczenia, to z każdej porażki wyciąga wnioski, stając się z każdym razem lepsza. Bywa uparta niczym osioł, nie lubi przyznawać się do błędów. Jeśli ktoś o niej plotkuje, nie zważa na to. Nie potwierdza, ale także nie dementuje rozgłaszanych często bredni. Wychodzi z założenia, że ludzie wierzą w to, w co chcą wierzyć i nie ma siły, która to zmieni. Jeśli jednak ktoś zaczyna obrażać jej bliskich, powinien się liczyć z tym, że Lou zaatakuje go w ten, czy inny sposób. Unika sytuacji, gdy ktoś mógłby ja widzieć w okularach, ponieważ nie czuje się w nich ani odrobinę dobrze. Wygląd jest dla niej o tyle ważny, że dba o swoją skórę, ale choć potrafi spędzić dwie godziny na dbaniu o dłonie i paznokcie, nie rozpacza, gdy uszkodzi manicure na zajęciach z zielarstwa.
Dla przyjaciół jest… Taka sama jak dla innych. Mówi prosto z mostu to, co myśli. Nie bawi się w owijanie w bawełnę. Inaczej, jeśli ktoś coś sobie ubzdura. Wtedy zachowuje się tak samo, jak w przypadku plotek. Nie potwierdza, ale też nie zaprzecza, o co można mieć do niej pretensje. Jednak dla obcych nie zaryzykuje, a dla bliskich, ważnych jej osób, tak.
Dla ukochanej osoby… Nie wiadomo. Nie czuła "tego czegoś wyjątkowego", wiec trudno powiedzieć. Dopóki jej jest dobrze w jakiejś relacji, tak długo stara się ją zachować w niezmiennej formie. Jeśli jednak czuje się osaczona, ucieka.


Historia


Wszystko zaczęło się, zanim Felix Moreau poznał kobietę swojego życia. Odile Moreau, uzdolniona czarownica lubująca się w konkretnej dziedzinie czarnej magii - voodoo, a do tego obdarzona darem jasnowidzenia, próbowała dowiedzieć się, kiedy nadejdzie czas na przekazywanie własnej wiedzy potomnym. Wiedziała, że nie będzie to żadne z jej dzieci, że musi czekać na wnuki. Pytaniem jednak było, które będzie mieć predyspozycje do podążania jej śladami. Próbując zajrzeć w przyszłość, zobaczyła dziewczynkę, której matka najwyraźniej miała mieć jasną skórę. Dziewczynka jednakże, pomimo zdecydowanie jaśniejszej skóry, wyglądała zupełnie jak starsza wiedźma w dziecięcych latach. Odile, zadowolona, że będzie mieć komu przekazać swoją własną wiedzą dotyczącą nie tylko wróżenia, ale także magii voodoo, nie sprawdziła jednego - kim będzie matka jej wnuczki. Założyła z góry, że z całą pewnością będzie to wiedźma czystej krwi. Ród Moreau może i miał w sobie domieszki różnych ras, może i były na kartach historii osoby o jasnej karnacji, rozjaśniając swoimi genami mahoniową barwę ich skóry, jednak na próżno byłoby szukać kropli mugolskiej krwi. Mugole byli gorsi od czarodziejów i nie należało się z nimi bratać, a co dopiero krzyżować. W takim duchu rodzina Moreau od zawsze wychowywała swoje dzieci, więc Odile nie przypuszczała, żeby któreś z jej dzieci mogło postąpić inaczej. A jednak serce nie sługa. Felix Moreau zakochał się w Bonnie Cromwell, a po latach, 4 grudnia 2003 roku na świat przyszła Loulou Moreau. Trzecie i zarazem ostatnie dziecko Felixa, będące jednocześnie oczkiem w głowie całej rodziny. Odile, do tej pory uprzykrzająca życie swojej synowej, nagle stała się ich stałym gościem, interesując się jedynie małą Loulou. Jedynie rodzeństwo ojca oraz ich rodziny, stale mieli do niego żal, co niejednokrotnie okazywali przy okazji rodzinnych spotkań.
Lata mijały, dziewczynka rosła, bawiąc się na podwórku z innymi dziećmi. Powoli uczyła się różnic pomiędzy czarodziejami a mugolami, a także, dlaczego należy zachować w sekrecie istnienie magii. Bonnie starała się wychować swoje dzieci w duchu chrześcijaństwa, zaś babcia Moreau wpajała małej Loulou, że wszyscy niemagiczni są gorsi pod każdym względem. Dorastała w rozdarciu, między prawdami przekazywanymi przez rodziców a tym co mówiła babcia. Wszystko to zakorzeniało się powoli w jej myślach i sercu, stawiając ją już od początku przed trudnymi wyborami. Lou rozwijała swoje zainteresowania, sięgając często do niemagicznych zabaw, czy sportów. Szczególnie upodobała sobie baseball, twierdząc, że to pomoże jej w trenowaniu quidditchu, gdy jest pośród mugoli. Stawała się w tym coraz lepsza, zarówno na pozycji miotacza, która była jej ulubioną, jak i jako pałkarz. Zanim nadszedł czas nauki w Riverside, trenowała z dziecięcą drużyną, w której miała przez pewien czas grupkę przyjaciół. Babcia, choć nie rozumiejąca w pełni zasad rządzących baseballem, oczekiwała stale, aby Lou była najlepsza. Wciąż jej powtarzała, że nie może być gorsza od mugoli. Choć jej rodzice nie widzieli niczego złego w tym, że nie jest najlepszą w drużynie, dziewczynka starała się zadowolić babcię. Tym samym odtrącała od siebie stopniowo przyjaciół, zachowując się z coraz większą wyższością, jednocześnie intensywniej trenując, aby stać się lepszą. Dziewczynie udało się nawet przejść eliminacje i miała być pierwszą, która trenowałaby z juniorami, nie mając jeszcze trzynastu lat, kiedy przyszedł wrzesień i musiał pożegnać się na czas szkoły z treningami.
Gdy stara wiedźma zauważyła, jaki zaczyna mieć wpływ na wnuczkę, z większą ochotą wpajała jej własne prawdy. Każdy, kto nie jest czystej krwi, jest na równi z mugolami, a więc jest gorszy. Nieczystej krwi jest ten, kto ma w rodzinie choć jedną niemagiczną osobę. Ty, mój skarbie, jesteś czystej krwi, jesteś w całości Moreau, nie masz w sobie nic z Cromwellów. Jesteś czystej krwi, pamiętaj o tym. Choć nigdy nie powiedziała tego na głos, nie potrafiła patrzeć na swoją rodzinę tak, jak oczekiwała tego babcia. W końcu jej matka była naprawdę dobrą wiedźmą, a co dopiero jej brat, wujek Hal. Jeśli miałaby ich przyrównać do rodziny ze strony ojca, to jednak wolała wujka Hala. Mimo to dziewczyna wciąż była faworyzowana przez babcię Moreau, co nie podobało się jej kuzynom, a jak bardzo, miało się wkrótce przekonać.
Nadszedł dzień, gdy należało jechać do Riverside. Szkoła od razu zdobyła serce dziewczyny swoim pięknym otoczeniem oraz programem. Możliwość wyboru profilu, skoncentrowania się w przyszłości jedynie wybranej dziedzinie, były zdecydowanym plusem szkoły. Co prawda musiała jeszcze trochę poczekać, zanim nadejdzie właściwy moment, ale dzięki temu mogła ostatecznie zdecydować, w którą stronę iść. Czas wolny w szkole, poza kręceniem się ze znajomymi, spędzała albo w bibliotece, albo na boisku, abo pływając. W czasie jednego popołudnia, kiedy postanowiła trochę popływać, została zaatakowana przez Druzgotka. Szczęśliwie był tylko jeden, więc po całym zdarzeniu poza niechęcią do tych stworzeń, pozostała jej mała blizna oraz mimowolne zainteresowanie wodnymi istotami. Od pierwszych dni dotarło do niej, że nie chodzi do szkoły dla mięczaków. Często zdarzały się tu pojedynki pomiędzy uczniami i nie raz można było otrzymać cios rykoszetem, albo z zaskoczenia. Nie uciekała przed tym, a jedynie mocniej przykładała się do nauki zaklęć. Dodatkowo jej “kochane” kuzynostwo pilnowało, aby nie czuła się zbyt pewnie. Efekt był odwrotny. Lou, nie zamierzając być workiem treningowym swoich kuzynów oraz ich znajomych, jako pierwsza zaczęła wyzywać ich na pojedynki oraz dokuczać im. Choć przy spotkaniach z babcią Odie czuła się źle z faktem, że ma w swoich żyłach jakąś część krwi mugoli, tak w szkole zdawała się być z tego powodu dumną. Szczególnie gdy pokonywała kuzynów w pojedynkach. Oczywiście oni, pragnąc zawsze być górą, zaczęli ostatecznie grać nieczysto. Plotki o tym, że dziewczyna handluje narkotykami zarówno magicznego, jak i niemagicznego pochodzenia, dość szybko obiegły szkołę. Lou nie zaprzeczała im, ani ich nie potwierdzała. Dopóki nic nie można było jej udowodnić, dopóty była względnie bezpieczna. Sama jednak nie zamierzała stać bezczynnie. Postanowiła skupić się bardziej na nauce voodoo, korzystając z możliwości używania czarów na terenie szkoły. Choć do tej pory nigdy nie uzyskiwała pożądanych efektów, odpowiednio zrobiona laleczka mogła wystraszyć innych. Do tego więc używała ich, jako groźby w kierunku kuzynów oraz ich przyjaciół. Jednak pewnego dnia, na dwa miesiące przed feriami, udało jej się w pełni przygotować wizerunek Sama, kuzyna, który najbardziej jej dokuczał. Rzucone zaklęcie tym razem podziałało i złamana laleczce ręka oraz noga poskutkowały nagłymi złamaniami u chłopaka. Choć wszystko wydarzyło się w trakcie meczu czarodziejskiego hokeja, laleczka została znaleziona przez siostrę Sama i wiadomość o niej dotarła do rodziców Lou.
Bonnie, której od początku nie podobała się fascynacja córki zajęciami babci Moreau, postanowiła zerwać ich dziwną więź i nie pozwolić teściowej na dalsze uczenie swojej córki. Felix, dla którego rodzina zawsze była naprawdę ważna, również musiał odpowiednio zareagować. Wiedział, że prawienie morałów własnej matce nic nie da, a przecież nie będzie obwiniał Loulou, która była aniołkiem, a której jego matka namieszała w głowie. Rodzice dziewczyny skontaktowali się z jej wujem, Halem, do którego chcieli ją odesłać. Skoro od zawsze uwielbiała wujka, istniał cień szansy, że zdoła on odpowiednio wpłynąć na dziewczynę i wybić jej z głowy czarną magię. Brexit nieco utrudniał sprawę, ale dzięki pochodzeniu z Anglii oraz chęci powrotu do swojego kraju, nauki tu, ostatecznie Lou znalazła się u bram Hogwartu. Nie była pewna, czy rodzice nie pociągnęli przypadkiem za odpowiednie sznurki wśród swoich kontaktów w Ministerstwie, aby ułatwić jej przyjazd. Co do samej Lou, nie podobało jej się, że musiała wyjechać i nawet perspektywa widywania wujka nie poprawiała jej nastroju.


Rodzina


★ Bonnie Cromwell-Moreau - mama, która jest wzorem dla Lou w wielu kwestiach
★ Felix Moreau - tata, który rozpieszczał Lou, gdy była mała i robi to wciąż
★ Christopher Moreau - brat, którego traktuje nieco jakby był jej wujkiem. Jednak 20 lat to duża różnica, przez którą nie mają zbyt dużego kontaktu
★ Mona Moreau i Clara Moreau - siostry, które wciąż nieco jej matkują
★ Odile Moreau - kochana babcia, która nieco za bardzo przejmuje się czystością krwi i potrafi namieszać Lou w głowie, która stara się jej przypodobać w ten sposób pokazując, że można mieć krew mugoli w swoich żyłach i być wartościowym czarodziejem
★ Marigold Cromwell - przeciwieństwo babci Odile
★ Hal Cromwell - najlepszy wujek, który imponuje jej wiedzą na temat magicznych stworzeń. Kto wie czy nie dzięki niemu mimo wszystko interesuje się wodnymi istotami?
★ Wujostwo i kuzynostwo ze strony ojca - idioci zaślepieni czystością krwi


Ciekawostki


★ W Riverside należała do klasy sportowej, kocha quidditch i rywalizację. Z mugolskich sportów pokochała baseball, który wciąż jest w jej sercu i często wykorzystuje go do własnych treningów, miotając piłką, by następnie przywoławszy ją dzięki accio próbować odbić.
★ Jej ojczystym językiem jest francuski i często wtrąca go w rozmowach, a wzburzona przechodzi automatycznie na ten język, niezależnie czy ktoś ją rozumie, czy też nie. Dodatkowo poza angielskim, radzi sobie z hiszpańskim.
★ Nosi okulary do czytania, w których nie czuje się dobrze, przez co stara się aby nikt jej wtedy nie widział.
★ Uwielbia pojedynki


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Loulou Moreau

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 16
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 173cm
C. szczególne : blizny na twarzy po celtyckiej nocy, francuski akcent, burza loków, ciemniejsza karnacja, niewielka blizna na wewnętrznej stronie nadgarstka
Galeony : 432
  Liczba postów : 565
https://www.czarodzieje.org/t18184-loulou-moreau
https://www.czarodzieje.org/t18218-loulou-m#518183
https://www.czarodzieje.org/t18443-lou-zaprasza#525367
https://www.czarodzieje.org/t18195-loulou-moreau
https://www.czarodzieje.org/t18299-loulou-moreau-dziennik#520878
Loulou Moreau QzgSDG8
Gracz
Loulou Moreau Empty


PisanieLoulou Moreau Empty Re: Loulou Moreau  Loulou Moreau EmptyPon Lut 10 2020, 18:17;

Skończone Ing face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Mefistofeles E. A. Nox

Student Slytherin
Rok Nauki : X
Wiek : 22
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 185
C. szczególne : Tatuaże; kolczyki; zaostrzone kły; wilkołacze blizny; umięśniony; skórzana obroża
Galeony : 1996
Dodatkowo : Wilkołak
  Liczba postów : 3179
https://www.czarodzieje.org/t15136-mefistofeles-e-a-nox#403342
https://www.czarodzieje.org/t15139-kind#403356
https://www.czarodzieje.org/t15137-what-does-life-mean-to-me#403353
https://www.czarodzieje.org/t15134-mefistofeles-e-a-nox
https://www.czarodzieje.org/t18387-mefistofeles-e-a-nox-dziennik
Loulou Moreau QzgSDG8
Gracz
Loulou Moreau Empty


PisanieLoulou Moreau Empty Re: Loulou Moreau  Loulou Moreau EmptyPon Lut 10 2020, 18:44;GRYFFINDOR!

Witamy Cię na Czarodziejach! Twoja karta zostaje zaakceptowana, dostajesz więc uprawnienia do gry. Poniżej znajdziesz przydatne w dalszych krokach na forum linki, z którymi warto abyś się zapoznał!stwórz pocztę
załóż relacje
zacznij grę
Życzymy

miłej gry!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Loulou Moreau QzgSDG8
Loulou Moreau Empty


PisanieLoulou Moreau Empty Re: Loulou Moreau  Loulou Moreau Empty;

Powrót do góry Go down
 

Loulou Moreau

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Loulou Moreau QCuY7ok :: 
karty postaci
 :: 
karty uczniów i studentow
-