Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share

Chloé Swansea

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Chloé Swansea

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 165
C. szczególne : Kolczyk w nosie i naturalny magnetyzm.
Galeony : 390
  Liczba postów : 354
https://www.czarodzieje.org/t17753-chloe-swansea#499883
https://www.czarodzieje.org/t17778-piernik#500564
https://www.czarodzieje.org/t17777-relacje-chloe#500530
https://www.czarodzieje.org/t17754-chloe-swansea#499884
Chloé Swansea QzgSDG8

Gracz

Chloé Swansea Empty

PisanieChloé Swansea Empty Chloé Swansea  Chloé Swansea EmptyNie Paź 27 2019, 21:41;

Chloé Swansea

DATA URODZENIA 07.07.2002
CZYSTOŚĆ KRWI 75%
MIEJSCE URODZENIA Dolina Godryka
MIEJSCE ZAMIESZKANIA Dolina Godryka
W HOGWARCIE JEST OD KLASY I
OBECNIE JEST NA ROKU VII
WYMARZONY DOM Zdaję się na Tiarę Przydziału (choć bardziej Slytherin niż Gryffindor)
WYBRANY WIZERUNEK Magdalena Zalejska

Wyglad

WZROST 165
BUDOWA CIAŁA 50 kg, niewysoka i drobna, szczupła o zdecydowanie kobiecej budowie ciała i lekkim zarysie mięśni.
KOLOR OCZU Bardzo jasny błękit, czasem można pokusić się o stwierdzenie, że to odcień szarości.
KOLOR WŁOSÓW Ciemny blond, jasny brąz lub ich odcienie. Trudno określić, kiedy każdy nudzi się po tygodniu.
ZNAKI SZCZEGÓLNE Kolczyk w nosie i naturalny magnetyzm.
PREFEROWANE UBRANIA Na pewno nie czarodziejskie szaty, ubiór szkolny to przekleństwo. Ubrania luźne lub eleganckie, skromne lub wyzywające, obszerne lub obcisłe, wszystko zależy od nastroju.

Charakter

Kim jestem? Och, z pewnością, gdy tylko na mnie spojrzysz, twoje usta ułożą się w pewne znane nazwisko. Swansea. Mimo, że charakterem odbiegam raczej od mojego rodzeństwa to coś w mojej postaci pozwala ci bezbłędnie przypasować mnie do rodziny. I nawet nie wiesz jaką dumę odczuwam, że mogę nosić to nazwisko, jak bardzo jestem zadowolona, że urodziłam się właśnie tu. Każdy jest wyjątkowy na swój sposób, może być kim chce. Ja chcę być sobą, bez ograniczeń, bez zasad, bez planów i oczekiwań.
Zapewne przy pierwszym poznaniu nazwałbyś mnie ekstrawertykiem. Cóż, to chyba prawda. Najlepiej czuję się wśród ludzi, choć i ich towarzystwo czasem potrafi zmęczyć. Samotnie spędzam czas tylko, kiedy tworzę, to jest mój moment regeneracji lub spożytkowania nadmiaru energii. Zresztą – nawet, jeśli siedziałbyś obok, gdy maluję i tak miałabym cię gdzieś. Możesz patrzeć, zagadywać, rozpraszać – próbuj. Raczej ci się nie uda, ale gdyby jednak… Nie chciałabym być w twojej skórze. To jest mój czas, moja pasja, moje dziedzictwo. Od dziecka wiedziałam, że to w tę artystyczną stronę pójdzie moje serce i dusza. Cieszyłam się, że poszłam w ślady ubóstwianego starszego brata. Przez moją niecierpliwą, poszukującą naturę moje obrazy są zwykle dość abstrakcyjne, rozmazane, drżące. Często są na nich „kontrolowane” plamy, smugi, strużki farby… Nawet portrety tworzę w takim stylu, do realizmu mi daleko.
Chciałabym być wszędzie, nie mogę usiedzieć w miejscu, chciałabym chłonąć z życia wszystko, co możliwe, brać dużymi garściami, aby na koniec tej drogi przez świat mieć świadomość, że spróbowałam wszystkiego. Chciałabym przeżyć wszystko, co może przeżyć człowiek z całą intensywnością uczuć i emocji. Dlatego mam lekki problem ze szkołą, gdzie zakazy „nie wchodź tu”, „nie idź tam” są na porządku dziennym. Wobec tego nie bardzo się ich trzymam. Potrzebujesz kogoś, kto nie boi się wyjść w nocy z dormitorium, wymknąć się do Hosgemade? Daj tylko znak, a będę gotowa. Wszystko traktuję jak wyzwanie, jak nową przygodę, nowe doświadczenie na koncie. Szlaban? A kim jest uczeń bez szlabanu? Nie obchodzą mnie punkty ani wyniki w nauce, uczę się tego, czego potrzebuje, reszty na tyle by zdać.
Moja zasada to brak zasad. Nie chcę ograniczeń, zahamowań, chcę czerpać garściami z każdego dnia. Kieruję się impulsem, robię to, co podpowiada mi serce i natura. Możesz być pewny, że mówię to, co myślę. Owijanie w bawełnę, żeby kogoś nie zranić nie jest w moim stylu. Rzadko bywam smutna, biorę życie takie, jakim jest. Szybko się denerwuję, szybko wpadam w zachwyt. Mój nastrój może zmieniać się z prędkością światła.
Jednak nie jest też tak, że wystarczy, że podejdziesz, a ja już będę twoją przyjaciółką. Nie. Owszem, mam potężny krąg znajomych, ale przyjaciół? Niewielu. Musisz być kimś wyjątkowym, z którym poczuję tę elektryzującą więź, która przyciąga do siebie ludzi. To tobie się zwierzę, do ciebie podejdę najpierw i za tobą stanę murem, jak za własną rodziną.
Jeśli jesteś tym, który zrani członka mojej rodziny… Wiedz, że masz moją dozgonną nienawiść. Nie wiem, co takiego musiałbyś zrobić, aby zasłużyć sobie na przychylniejsze spojrzenie. Nie będę ci szczędzić przykrych słów, nie będę się hamować, aby nie robić ci pod górkę albo by nie wywołać skandalu. Nie będzie mnie obchodziło, co pomyśli otoczenie. Obchodzi mnie tylko to, jak potraktowałeś kogoś, za kogo dałabym się zabić.
A nawet jeśli nic mi nie zrobisz to i tak może się zdarzyć, że nie będę cię lubić. Może masz dziwną twarz, może gesty, strój czy styl mówienia. Są ludzie, za którymi nie przepada się tylko dlatego, że istnieją.
Jeśli jednak cię polubię musisz się przyzwyczaić do łapania za rękę, delikatnych muśnięć, spontanicznych uścisków. Lubię mieć kontakt z ludźmi, choć na moich warunkach. Najważniejszą aktorką w moim życiu jestem ja. Nie jestem pustą lalą, nie dam sobą manipulować.
Mówiłam, że jestem szczera? To prawda, ale kłamstwo też nie jest mi obce, jeżeli chcę zdobyć coś, na czym mi zależy. Nie poznasz się, oko nawet nie mrugnie, głos nie zadrży. Niektórzy mówią, że wykorzystam cię do własnych celów i porzucę, może rozbudzę jakieś emocje i uczucia, które dla mnie nie będą miały znaczenia i nie będzie mnie obchodziło, że dla ciebie mają. Robię to, na co mam ochotę, bawię się i może nie będzie ci się to podobało. Jeśli jednak odkryję kłamstwo przeciwko sobie długo chowam urazę. Hipokryzja? Możliwe, taka jestem. Wyrzuty sumienia odczuwam jedynie w stosunku do swojej rodziny. Za bardzo ich kocham, aby kalać relacje kłamstwem.
Jeśli się ze mną zaprzyjaźnisz będę tym diabełkiem na ramieniu.

Czy jesteś w stanie ze mną wytrzymać?

Historia

Cóż się mogło wydarzyć przez te siedemnaście lat życia? Żywię nadzieję, że dużo więcej jeszcze przede mną.
Urodziłam się jako któreś tam z kolei dziecko swoich rodziców, w którejś tam linii rozległego rodu Swansea. Nie mam za sobą żadnych przeprowadzek, od dziecka mieszkam w Dolinie Godryka. Czuję z tym miejscem dość silną więź. Mimo że chciałabym zobaczyć trochę świata, może pomieszkać gdzieś indziej to jednak tam po powrocie będę czuła, że to jest moje miejsce, które zawsze mnie przyjmie. Raczej nie jestem sentymentalna, ale akurat tę Dolinę zawsze będę uważać za swój dom. Dzięki temu, że Dolina Godryka jest półmagiczną wioską to od dziecka miałam kontakt z osobami pochodzenia mugolskiego. Nie ma to dla mnie większego znaczenia, a można się od nich dowiedzieć wielu fascynujących rzeczy! Byłam w szoku, widząc to, co zastępuje im magię. Mojej rodziny nie obchodzi czy ktoś jest czarodziejem, mugolem czy jednorożcem. Ludzie to ludzie. Przejęłam ten pogląd, uważając różnice między nami za interesujące.
Zapewne jak każdy Swansea powiem, że od dziecka związana jestem ze sztuką. Nietrudno to zgadnąć. Jak już wspominałam zapałałam miłością do malarstwa i to ono towarzyszy mi do tej pory. Nie musiałam podkradać nikomu farb i sztalug, bo kiedy tylko nauczyłam się trzymać przedmioty w dłoniach łapałam za pędzel, toteż rodzice od razu zaopatrzyli mnie w odpowiednie przyrządy. W przeciwieństwie do brata ja raczej nie potrzebowałam modeli. I tak trudno dopatrzeć się realnych proporcji w moich obrazach. Owszem, może i potrafiłabym namalować wierny portret czy narysować odtworzenie muskulatury, ale nie do końca widzę się w tym stylu. Maluję to, co aktualnie widzę w głowie i nic nie poradzę, że wena nachodzi mnie w najmniej odpowiednich momentach. Ileż to razy opuściłam lekcje, bo musiałam przelać na kartkę swoją wizję. Wszyscy wielokrotnie odwiedzaliśmy galerie sztuki, szczególnie tę, która należy do naszego rodu i przebywanie w takich miejscach zawsze nasycało mnie energię i weną do tworzenia.
Szkoła mija mi dość standardowo. Nie obyło się bez wielu szlabanów, upomnień, ale, po pierwsze, rodzice przyzwyczajeni są do tego przez moje starsze rodzeństwo, a po drugie – jakoś szczególnie się tym nie przejmują. To pozwala mi odczuwać w szkole względną swobodę, możliwość wyrażania siebie, niehamowanie swojej natury i spełnianie swoich pragnień.
Z nauką jestem raczej na bakier, ale do tego akurat przyzwyczajeni są nauczyciele. Wygodnie być młodszym rodzeństwem i tylko powielać szlaki starszego rodzeństwa.

Reszta życia jeszcze przede mną!

Rodzina

Casimir Swansea – ojciec.
Cressida Swansea (z d. Devereux) – matka.
Cassius Swansea – starszy brat.
Caelestine Swansea – młodsza siostra.
Czy jest sens opisywać nasze relacje po kolei? Nie sądzę, bo z każdym z wyżej wymienionych mam świetny kontakt. Rodzice są najlepsi na świecie, a za rodzeństwo skoczyłabym w ogień. Nawet, gdybyśmy pokłócili się śmiertelnie zawszę stanę za nimi murem. My przeciwko światu. Nie staraj się nawet tego zmienić.
Poza tym mam jeszcze całe mnóstwo kuzynów i innych krewnych z pozostałych linii rodu. Zdaje się, że jesteśmy bardzo płodni.

Ciekawostki

★ Nie mam cierpliwości do niczego innego, poza sztuką. Próbowałam wielu rzeczy, które inni ludzie określają mianem „hobby”, ale porzucałam to szybciej niż wpadłam na pomysł. Och, lubię się wspinać i wchodzić w niedostępne miejsca. Liczy się?
★ Zawszę patrzę rozmówcy w oczy.
★ Nie istnieje dla mnie coś takiego, jak strefa komfortu. Podchodzę zwykle do ludzi na bardzo bliską odległość.
★ Poza malowaniem na płótnie lubię też malować farbami po skórze lub wykonywać makijaże.
★ Moje ciało to nie temat tabu, coś zakazanego. Nie mam problemu z nagością. Chętnie użyczę ciała do pozowania malarzom, rzeźbiarzom czy fotografom. Ludzkie ciało jest piękne, to materiał dla sztuki.
★ W naszej rodzinie różnego rodzaju używki są na porządku dziennym. Wychodzą mi pod ich wpływem najciekawsze obrazy.
★ Daleko mi do związków. Nie chcę być uwięziona w tak młodym wieku w kręgu ograniczeń związanym z posiadaniem kogoś na wyłączność. Nigdy się nie zakochałam, bardziej niż charakterem będziesz mnie przyciągać ciałem, bo te sprawy bardziej mnie interesują. Natura. Wewnętrzne pragnienie. Ciekawość.
★ Jeśli masz motocykl albo szybki samochód to masz u mnie plusa.
★ Będę wściekła, jeśli przerwiesz mi sen.
★ Gdyby nie malarstwo to może skupiłabym się na tańcu?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Chloé Swansea

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 165
C. szczególne : Kolczyk w nosie i naturalny magnetyzm.
Galeony : 390
  Liczba postów : 354
https://www.czarodzieje.org/t17753-chloe-swansea#499883
https://www.czarodzieje.org/t17778-piernik#500564
https://www.czarodzieje.org/t17777-relacje-chloe#500530
https://www.czarodzieje.org/t17754-chloe-swansea#499884
Chloé Swansea QzgSDG8

Gracz

Chloé Swansea Empty

PisanieChloé Swansea Empty Re: Chloé Swansea  Chloé Swansea EmptyPią Lis 01 2019, 09:32;

Gotowe, kuferek Chloé Swansea 3022747218
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Tilda Thìdley

Mieszkaniec Doliny
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 46
  Liczba postów : 411
http://czarodzieje.forumpolish.com/t15607-tilda-thidley#420456
http://czarodzieje.forumpolish.com/t15652-tilda-thidley#421489
http://czarodzieje.forumpolish.com/t15651-tilda-thidley#421488
http://czarodzieje.forumpolish.com/t15637-tilda-thidley
Chloé Swansea QzgSDG8

Gracz

Chloé Swansea Empty

PisanieChloé Swansea Empty Re: Chloé Swansea  Chloé Swansea EmptyPią Lis 01 2019, 17:04;

SLYTHERIN!

Witamy Cię na Czarodziejach! Twoja karta zostaje zaakceptowana, dostajesz więc uprawnienia do gry. Poniżej znajdziesz przydatne w dalszych krokach na forum linki, z którymi warto abyś się zapoznał!

stwórz pocztę
załóż relacje
zacznij grę

Życzymy

miłej gry!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content

Chloé Swansea QzgSDG8

Chloé Swansea Empty

PisanieChloé Swansea Empty Re: Chloé Swansea  Chloé Swansea Empty;

Powrót do góry Go down