Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Éléonore E. Swansea

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Éléonore E. Swansea

Mieszkaniec Doliny
Wiek : 24
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 172cm
C. szczególne : jasne piegi i wąskie usta
Galeony : 1973
  Liczba postów : 1117
https://www.czarodzieje.org/t17446-eleonore-e-swansea
https://www.czarodzieje.org/t17452-poczta-panny-eleonore#489449
https://www.czarodzieje.org/t17451-znajomkowie-eleonore#489448
https://www.czarodzieje.org/t17445-eleonore-e-swansea#489381
Éléonore E. Swansea QzgSDG8
Gracz
Éléonore E. Swansea Empty


PisanieÉléonore E. Swansea Empty Éléonore E. Swansea  Éléonore E. Swansea EmptySob Sie 10 2019, 01:10;


Éléonore Elisabeth Swansea

DATA URODZENIA 17 stycznia 1997
CZYSTOŚĆ KRWI 75%
MIEJSCE URODZENIA Dolina Godryka
MIEJSCE ZAMIESZKANIA Dolina Godryka
UKOŃCZONA SZKOŁA Hogwart (Ravenclaw), Riverside (Wydział Artystyczny, aktorstwo)
WYBRANA POSADA DO OBJĘCIA Aktorka, tancerka
PRZEPRACOWANY CZAS W POWYŻSZEJ PRACY Po ukończeniu studiów przez dwa lata podróżowała z trupą teatralną, gdzie grała i tańczyła (głównie w musicalach).
WYBRANY WIZERUNEK Daisy Clementine Smith


Wyglad

WZROST 172cm
BUDOWA CIAŁA Smukła budowa ciała, na pograniczu niedowagi
KOLOR OCZU Zimą błękitne, latem ocieplają się do turkusu
KOLOR WŁOSÓW Jasny blond
ZNAKI SZCZEGÓLNE Jasne piegi w okolicach nosa, który z kolei posiada specyficzny, garbaty, kształt. Wąskie usta i... szerokie brwi.
PREFEROWANE UBRANIA Stawia na klasyczne i stonowane kolory, jak czerń, biel i granat. Wyróżnia ją osobowość i twarz, nie ubrania.


Charakter


Talent aktorski nie bierze się znikąd - Éléonore potrafi "zakładać" na twarz przeróżne maski. Często zdaje się być chłodna i przesadnie dystyngowana. Szczególnie w kontaktach z mężczyznami - już na starcie odrzuca większość absztyfikantów, dając im jasno do zrozumienia, że za wysokie progi na... no właśnie. Zawsze powtarza, że jak się ma urodę, to trzeba mieć też silną osobowość, mocne nerwy i być prawdziwie asertywną. Dlatego też blade usta dziewczyny nader często układają się w cyniczny uśmiech, a hipnotyzujące spojrzenie zamienia się w pobłażliwe w ułamku sekundy. Jednakże do końca nigdy nie wiadomo, czy dane zachowanie Élé wynika z jej natury, czy jest barierą, reakcją obronną i tuszowaniem jej wrażliwości i delikatności. Choć panna Swansea przez lata budowała i pielęgnowała swoją pewność siebie, to w głębi duszy jest jeszcze zagubionym dzieckiem, które nie wie, jak potoczy jej się życie, czy poradzi sobie sama finansowo, czy będzie mogła odciąć się od rodziców i ich konta w Banku Gringotta...
Kiedy gra lub tańczy, zdaje się żyć w innym wymiarze, robi to całą sobą, z ogromnym zaangażowaniem i włożonym sercem. Uwielbia aktorstwo za możliwość wcielania się w różne role, a taniec za okazję do oderwania się od szarej rzeczywistości. Jej najlepszym przyjacielem jest teatr, najlepszą przyjaciółką muzyka. W stosunku do ludzi jest nieufna, choć ma wielu znajomych, to przyjaźnie zawiera rzadko. Jednakże, gdy już zbuduje relacje - dba o nią i pielęgnuję ją niczym drogocenny kwiat. Ponad wszystko jednak kocha swoją rodzinę, a w szczególności młodsze rodzeństwo. Jest opiekuńcza względem siostry, momentami aż za nadto.
Potrafi być wybuchowa, szczególnie gdy wdaje się w dyskusje z ojcem. Na co dzień jednak stara się wyhamować emocje, ważyć słowa. Nie jest typem gaduły, jednak uwielbia bawić się ironią, zdarza jej się być także cyniczną. Otworzyć się i pokazać od tej "luźniejszej" strony potrafi jedynie przy bliskich i zaufanych osobach. A że najbardziej ufa samej sobie, to... najlepiej bawi się w pojedynkę.


Historia


Pewnego mroźnego poranka, na świat przyszło pierwsze dziecko Elisabeth i Edwarda Swansea. Młodzi rodzice byli bardzo podekscytowani, ale także nieco przerażeni ich nowym życiem i nowym wyzwaniem. Szybko też się okazało, że owe wyzwanie będzie większe, niż zdawałoby się na początku... Ich nowo narodzona córeczka od pierwszych dni dawała popalić, śpiąc krótko i płacząc niemalże bez przerwy. Nawet śpiew matki i zaklęcia kołyszące do snu nie dawały praktycznie żadnego efektu. Pewnego razu, z bezsilności i braku lepszego pomysłu, Edward usiadł obok kołyski i zaczął na głos czytać fragmenty jednej ze swoich ulubionych powieści. Ku wielkiemu zdziwieniu obojga rodziców - mała zasnęła spokojnie i szybko. Był to jasny sygnał ku temu, by nadać dziewczynce imię zainspirowane tą pozycją literacką. I tak świat magiczny wzbogacił się o Éléonore Elisabeth.
Jak na rodzinę artystów przystało - od wczesnego dzieciństwa Élé miała organizowane twórcze zajęcia. Rodzice podsuwali jej pod nos sztalugi, pędzle, pióra, pergaminy, uczyli śpiewu, tańca oraz gry na wszelakich instrumentach (najwytrwalsza była nauka gry na pianinie). Najbardziej jednak upodobała sobie taniec. Uwielbiała siadać w kąciku i wpatrywać się w tańczącą matkę. Wyglądała wtedy jak piękny ptak, sunęła po parkiecie niczym po niebie. Szybko jednak okazało się, że balet nie jest dla niej, że stopy za bardzo bolą i sztywna postawa ciała uprzykrza życie bardziej niż myślała na początku, a w lustrze widzi siebie bardziej jako nieporadną kaczuszkę. Wtedy to Elisabeth podsunęła córce pomysł z teatrem. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Dziewczynka pokochała magiczne teatrzyki całym sercem, a jej silny charakter i pewność siebie znalazły odzwierciedlenie w kreowaniu postaci i występach publicznych. Mimo to, miłość do tańca pozostała, zmienił się jednak rodzaj - postawiła na jazz.
Gdy na świat przyszło jej młodsze rodzeństwo, Éléonore nie zdawała sobie sprawy, jak bardzo jej życie się zmieni. Była jeszcze zbyt mała. Dopiero trzecie urodziny bliźniaków wyryły grube linie w jej pamięci, z pewnością było to wyjątkowe wydarzenie... Tego dnia zjechała się chyba cała możliwa rodzina Swansea i Walker.
Elaine i Elijah byli w centrum uwagi, jednak i Élé miała odegrać swoją rolę w tym wydarzeniu. Od tygodnia ćwiczyła króciutki występ taneczny połączony z recytacją wierszyka, to rodzice namówili ją do tego przedsięwzięcia. Dopracowała go do perfekcji, co mogło pójść nie tak? A jednak... Zestresowana dziewczynka chwiejnie wyszła na środek salonu, czując wielką gulę w gardle. I gdy tylko postawiła pierwsze kroki przed rodziną  - zdarzyła się rzecz nieoczekiwana: zabytkowa waza runęła z hukiem na podłogę, a wraz z nią w powietrze wyleciał komplet kryształowych kieliszków, stojący obok na kredensie. Zanim rodzina zdążyła dobyć różdżek, zszokowana Éléonore upadła na podłogę. Wybuch ujawniającej się mocy był tak silny, że dziewczynka od razu zemdlała i spała potem przez kilka godzin. Ten dzień zapamięta na długo, choć była jeszcze bardzo mała. No cóż, wybuchowy temperament - wybuchowe początki.
W Hogwarcie Éléonore radziła sobie bardzo dobrze, choć nigdy nie miała ambicji na zostanie prymuską. To sztuka, w szczególności teatr i taniec, napędzały ją do działania i sprawiały, że każdy kolejny dzień stawał się bardziej znośny. Po skończeniu VII klasy i zdaniu OWUTemów, zdecydowała się na wyjazd aż do Kanady, do Riverside, gdzie dostała się na Aktorstwo. Po trzyletnich studiach na tym kierunku i burzliwym okresie studenckim zdecydowała się zaryzykować i doczepić się do trupy teatralnej. Formacja ta powstała z absolwentów Riverside. Razem podróżowali po świecie, odwiedzając czarodziejskie i mniej czarodziejskie miejscowości, gdzie wystawiali własne sztuki, głównie musicale. Élé, w zależności od spektaklu, tańczyła lub odgrywała role. Dzięki temu dwuletniemu epizodowi w jej życiu poznała wielu wspaniałych ludzi i miejsc, a jej charakter na pewno się umocnił. Postanowiła jednak wrócić do rodzinnej Doliny Godryka, by zaznać trochę spokoju i ułożyć sobie życie na nowo, po swojemu. A także, by mieć oko na... rodzeństwo.


Rodzina


★ Elisabeth Swansea (z d. Walker) – matka, tancerka baletowa. To po niej odziedziczyła drugie imię, urodę, a także zamiłowanie do tańca. Éléonore zawsze traktowała matkę z szacunkiem, Elisabeth była dla niej największym autorytetem. W pewnym stopniu dziewczyna jest zazdrosna o relację mamy z bratem.  
★ Edward Swansea – ojciec, pisarz. Jeśli miałaby ocenić, po kim ma charakter i temperament, zdecydowanie padłaby odpowiedź, że po nim. Może właśnie dlatego tak rzadko byli w stanie się dogadać. Najmniejszy szczegół potrafił doprowadzić do kłótni, ale mimo to Edward zawsze patrzył z czułością na swoją malutką córeczkę. Wszak to on wybrał jej pierwsze imię, które pochodzi z jego ulubionej powieści.
★ Elaine J. Swansea - młodsza, ukochana siostrzyczka. Od kiedy tylko się urodziła, Éléonore stała obok, najpierw pomagając mamie przy opiece, potem strzegąc siostry przed złem otaczającego świata, a w szczególności przez "złymi" chłopcami. Mają bardzo dobry kontakt, choć Élé potrafi być uciążliwa w swojej nadopiekuńczości.
★ Elijah J. Swansea - młodszy braciszek. W dzieciństwie dawał popalić, szczególnie gdy krzyżował wielkie plany Éléonore lub przeszkadzał w lekcjach gry na instrumentach. Mimo to kocha go siostrzaną miłością. Im starszy, tym lepszy.
★ Liczni kuzyni, kuzynki i wujostwo; kto by spamiętał tak wielką rodzinę...


Ciekawostki


★ W stopniu komunikatywnym posługuje się językiem francuskim.
★ Poza aktorstwem i tańcem zakochana jest w muzyce, a w szczególności... w mocniejszych brzmieniach. Choć to do niej niepodobne, wprost przepada za The Birds - zespołem, który śmiało można nazwać już kultowym.
★ Zna podstawy gry na gitarze i pianinie.
★ Ma słabość do wysokich brunetów i szatynów, jednakże oczywiste jest, że na początku zawsze będzie zgrywać niedostępną. Wszak taka partia, jak panna É. Swansea nie zadaje się z byle kim, to chyba jasne?
★ Nie cierpi czerwonych róż - są zbyt oczywiste. Tak samo "śmieciowego" jedzenia. Wyjątek stanowi piwo kremowe i... czekoladowa żaba, na smutki.
★ Jak na artystyczną duszę przystało: wzrusza się przy romantycznych powieściach i oglądając klasyki magicznego teatru. Jej ulubioną sztuką jest "Romulus i Julia", a także "Zabójstwo w Dolinie" (z wiadomych przyczyn).Ostatnio zmieniony przez Éléonore E. Swansea dnia Sob Sie 10 2019, 23:06, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Éléonore E. Swansea

Mieszkaniec Doliny
Wiek : 24
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 172cm
C. szczególne : jasne piegi i wąskie usta
Galeony : 1973
  Liczba postów : 1117
https://www.czarodzieje.org/t17446-eleonore-e-swansea
https://www.czarodzieje.org/t17452-poczta-panny-eleonore#489449
https://www.czarodzieje.org/t17451-znajomkowie-eleonore#489448
https://www.czarodzieje.org/t17445-eleonore-e-swansea#489381
Éléonore E. Swansea QzgSDG8
Gracz
Éléonore E. Swansea Empty


PisanieÉléonore E. Swansea Empty Re: Éléonore E. Swansea  Éléonore E. Swansea EmptySob Sie 10 2019, 01:14;

kuferek

______________________


you're frozen when your heart's not open


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Mefistofeles E. A. Nox

Mieszkaniec Doliny
Rok Nauki : X
Wiek : 23
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 185
C. szczególne : Tatuaże; kolczyki; wilkołacze blizny; bardzo umięśniony; skórzana obroża ze złotym kółkiem;
Dodatkowo : Wilkołak
Galeony : 2259
  Liczba postów : 4000
https://www.czarodzieje.org/t15136-mefistofeles-e-a-nox#403342
https://www.czarodzieje.org/t15139-kind#403356
https://www.czarodzieje.org/t15137-what-does-life-mean-to-me#403353
https://www.czarodzieje.org/t15134-mefistofeles-e-a-nox
https://www.czarodzieje.org/t18387-mefistofeles-e-a-nox-dziennik
Éléonore E. Swansea QzgSDG8
Moderator
Éléonore E. Swansea Empty


PisanieÉléonore E. Swansea Empty Re: Éléonore E. Swansea  Éléonore E. Swansea EmptySob Sie 10 2019, 19:39;

Hej! KP jest ładna, mam tylko małe zastrzeżenie co do fragmentu w Historii, w którym opisujesz ujawnienie magii u Éléonore. Mimo wszystko powinno się to bardziej opierać na efektywności - tak jak w kanonie Neville'a magia uratowała przed upadkiem, Harry przed pobiciem zdołał przedostać się na dach pobliskiego budynku. Świecące oczy Éléonore wydają mi się nieco niepotrzebne... zniszczenie kieliszków z powodu stresu związanego z występem z kolei jak najbardziej pasuje. Mam tylko wrażenie, że całe to latanie i świecenie niezbyt przedstawia magię z HP.

______________________

I didn't wanna show what lives under my skin
but you're messing with a (cute) beast.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Éléonore E. Swansea

Mieszkaniec Doliny
Wiek : 24
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 172cm
C. szczególne : jasne piegi i wąskie usta
Galeony : 1973
  Liczba postów : 1117
https://www.czarodzieje.org/t17446-eleonore-e-swansea
https://www.czarodzieje.org/t17452-poczta-panny-eleonore#489449
https://www.czarodzieje.org/t17451-znajomkowie-eleonore#489448
https://www.czarodzieje.org/t17445-eleonore-e-swansea#489381
Éléonore E. Swansea QzgSDG8
Gracz
Éléonore E. Swansea Empty


PisanieÉléonore E. Swansea Empty Re: Éléonore E. Swansea  Éléonore E. Swansea EmptySob Sie 10 2019, 19:41;

Ok, poprawię dzisiaj :)

______________________


you're frozen when your heart's not open


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Éléonore E. Swansea

Mieszkaniec Doliny
Wiek : 24
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 172cm
C. szczególne : jasne piegi i wąskie usta
Galeony : 1973
  Liczba postów : 1117
https://www.czarodzieje.org/t17446-eleonore-e-swansea
https://www.czarodzieje.org/t17452-poczta-panny-eleonore#489449
https://www.czarodzieje.org/t17451-znajomkowie-eleonore#489448
https://www.czarodzieje.org/t17445-eleonore-e-swansea#489381
Éléonore E. Swansea QzgSDG8
Gracz
Éléonore E. Swansea Empty


PisanieÉléonore E. Swansea Empty Re: Éléonore E. Swansea  Éléonore E. Swansea EmptySob Sie 10 2019, 23:08;

Poprawione, sir
Żywię nadzieję, iż teraz wszystko jest w porządku :3

______________________


you're frozen when your heart's not open


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Mefistofeles E. A. Nox

Mieszkaniec Doliny
Rok Nauki : X
Wiek : 23
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 185
C. szczególne : Tatuaże; kolczyki; wilkołacze blizny; bardzo umięśniony; skórzana obroża ze złotym kółkiem;
Dodatkowo : Wilkołak
Galeony : 2259
  Liczba postów : 4000
https://www.czarodzieje.org/t15136-mefistofeles-e-a-nox#403342
https://www.czarodzieje.org/t15139-kind#403356
https://www.czarodzieje.org/t15137-what-does-life-mean-to-me#403353
https://www.czarodzieje.org/t15134-mefistofeles-e-a-nox
https://www.czarodzieje.org/t18387-mefistofeles-e-a-nox-dziennik
Éléonore E. Swansea QzgSDG8
Moderator
Éléonore E. Swansea Empty


PisanieÉléonore E. Swansea Empty Re: Éléonore E. Swansea  Éléonore E. Swansea EmptySob Sie 10 2019, 23:12;DOROSŁY!

Witamy Cię na Czarodziejach! Twoja karta zostaje zaakceptowana, dostajesz więc uprawnienia do gry. Poniżej znajdziesz przydatne w dalszych krokach na forum linki, z którymi warto abyś się zapoznał!

zdobądź posadę
stwórz pocztę
załóż relacje
zacznij grę
kup dom


Życzymy

miłej gry!


______________________

I didn't wanna show what lives under my skin
but you're messing with a (cute) beast.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Éléonore E. Swansea QzgSDG8
Éléonore E. Swansea Empty


PisanieÉléonore E. Swansea Empty Re: Éléonore E. Swansea  Éléonore E. Swansea Empty;

Powrót do góry Go down
 

Éléonore E. Swansea

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Éléonore E. Swansea QCuY7ok :: 
karty postaci
 :: 
karty doroslych
-