Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Niewypowiedziane słowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Vinícius Marlow

Student Hufflepuff
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 170,5 cm
C. szczególne : krzywy zgryz, dużo pieprzyków, w tym nad górną wargą. Tatuaż na karku, kolczyk w lewym uchu
Galeony : 617
  Liczba postów : 320
https://www.czarodzieje.org/t16781-vinicius-oliver-marlow-budowa#466597
https://www.czarodzieje.org/t16786-vini-da-vinci#466765
https://www.czarodzieje.org/t16785-vini-da-vinci?nid=2#466756
https://www.czarodzieje.org/t16784-vinicius-marlow
https://www.czarodzieje.org/t18404-vinicius-marlow-dziennik
Niewypowiedziane słowa QzgSDG8
Moderator
Niewypowiedziane słowa Empty


PisanieNiewypowiedziane słowa Empty Niewypowiedziane słowa  Niewypowiedziane słowa EmptyPią Lip 05 2019, 00:38;


Retrospekcje

Osoby: Vinícius Marlow, Finn Gard
Miejsce rozgrywki:
Rok rozgrywki: 2019
Opis: zbiór listów, które, choć wysłane, w wyniku przechwytywania poczty przez dziadków Viniego nigdy nie dotarły do adresata.

______________________


Home

Coming back to where you started
is not the same as never leaving.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Vinícius Marlow

Student Hufflepuff
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 170,5 cm
C. szczególne : krzywy zgryz, dużo pieprzyków, w tym nad górną wargą. Tatuaż na karku, kolczyk w lewym uchu
Galeony : 617
  Liczba postów : 320
https://www.czarodzieje.org/t16781-vinicius-oliver-marlow-budowa#466597
https://www.czarodzieje.org/t16786-vini-da-vinci#466765
https://www.czarodzieje.org/t16785-vini-da-vinci?nid=2#466756
https://www.czarodzieje.org/t16784-vinicius-marlow
https://www.czarodzieje.org/t18404-vinicius-marlow-dziennik
Niewypowiedziane słowa QzgSDG8
Moderator
Niewypowiedziane słowa Empty


PisanieNiewypowiedziane słowa Empty Re: Niewypowiedziane słowa  Niewypowiedziane słowa EmptyPią Lip 05 2019, 01:30;

Palermo, 7 maja 2019r.
Finn

wszystko poszło nie tak, jakbym sobie tego życzył. Zepsułem to – ja, nie Ty. Uniosłem się, zareagowałem zbyt gwałtownie, chociaż przecież to właśnie ja nawaliłem, całując wtedy Gabrielle. Ale najgorszym moim przewinieniem było i jest to, że wyjechałem.
Nie zrozum mnie źle, ja musiałem wyjechać, zależało od tego nie tylko zdrowie, ale i życie Rufusa... oddałbym wszystko żeby nie musieć wybierać między dwoma rodzajami miłości, ale – choć wcześniej nie dawałem temu wiary – świat w istocie nie jest sprawiedliwy. Wybrałem więc mniejsze zło i mam nadzieję, że... że mimo wszystko rozumiesz.
Co u Ciebie? Czy czujesz się dobrze? Potrzebuję... muszę wiedzieć, że wszystko jest u Ciebie w porządku; martwię się bo ja sam mam ochotę wyć z rozpaczy, a ze złości walić głową w ścianę.
Mam nadzieję, że Rufus wkrótce wyzdrowieje (magomedycyna jest absolutnie bezkonkurencyjna), a ja będę mógł wrócić do domu. Tu jest pięknie, ale czasem tak dziwnie...

PS. ucałujpozdrów ode mnie Gabrielle, proszę, nawet mimo tego, że i do niej napisałem list.
Buziaki

Vinci


Palermo, 14 maja 2019r.
Finn

milczysz bo jesteś na mnie zły?
Prawdopodobnie nie mam prawa Ci się dziwić.
Nie, nie prawdopodobnie, na pewno go nie mam, nie powinienem w ogóle do Ciebie pisać skoro obaj postanowiliśmy, że się rozstaniemy od siebie odpoczniemy. Powinienem dać Ci spokój, wiem o tym, ale nic nie poradzę na to, że pozostajesz moim najlepszym przyjacielem i nie potrafię bez Ciebie żyć.
Jeśli nie chcesz ze mną rozmawiać, rozumiem, choć chciałbym abyś powiedział mi o tym wprost... wystarczy jedno słowo zapisane na czymkolwiek, choćby na zaplamionej serwetce z kawiarni.
W ostatnim liście wspominałem, że jest tutaj dziwnie i ostatni tydzień nie zmienił za wiele w tej kwestii, ale chyba zaczynam się do tego przyzwyczajać. Dziadkowie bardzo cieszą się z mojego pobytu we Włoszech i ja sam czuję się tutaj dobrze... wiesz, przyjazd tutaj mimo oczywistej potrzeby był chyba również chęcią wyrwania się z szarej Szkocji; masz prawo być na mnie zły, wiem jak to wygląda – ja cieszę się słońcem Sycylii, a Ty zostałeś pośród zimnego deszczu. Dobrze, że masz pod ręką Gabrielle, zazdroszczę Ci tego; moja włoska rodzina okazała się być ogromna, ale nie potrafię znaleźć z nimi wspólnego języka (i nie chodzi mi nawet o barierę językową).
Koniecznie opowiedz mi co u Ciebie, błagam, muszę wiedzieć, że wszystko jest w porządku.
Marzę o tym żeby z Tobą porozmawiać. Kiedy już wrócę, muszę Cię zobaczyć. Po prostu muszę.
Vinci


Palermo, 23 maja 2019r.
Finn

Nie wiem czy Twoje milczenie jest wymierzoną dla mnie karą, zemstą, wyrazem smutku albo złości... czy może coś Ci się stało. Nie chcę nawet myśleć o ostatniej możliwości i choć nie wiem czy mam podstawy do tego by się martwić, to wiedz, że się martwię... tak na zapas.
W ostatnim liście być może nie zaznaczyłem tego odpowiednio mocno – jeśli mam się do Ciebie nie odzywać, powiedz mi o tym wprost. Nie bawmy się w podchody, Finn, tak długo się już znamy... nawet jeśli zraniliśmy się nawzajem, żaden z nas nie zasługuje na to, by trwać w niepewności. Proszę... błagam Cię o choćby jedno słowo.
Czekam na list od Ciebie

Viní


Palermo, 1 czerwca 2019r.
Finn

Na strychu zalągł nam się bogin; na widok zakrwawionego memortka o pustym, martwym spojrzeniu do reszty pękło mi serce. Nie poradziłem sobie z jego odgonieniem, babcia znalazła mnie roztrzęsionego, kurczowo przyczepionego do ściany... z trudem ukryłem przed nią łzy, nie chciałem żeby to widziała.
Odezwij się do mnie w końcu, bo oszaleję. Mam tylko nadzieję, że Twoje milczenie oznacza, że wiedzie Ci się dobrze i nie masz z tamtym memortkiem nic wspólnego.
Vinícius

PS. Rufus czuje się już dobrze, myślę, że niedługo wrócimy do Wielkiej Brytanii.


Palermo, 13 czerwca 2019r.
Finan

jeśli chcesz zawzięcie milczeć, to w porządku. Prosiłem Cię i błagałem, ale najwyraźniej złość nie pozwala Ci na odpowiedź... rozumiem to i nie rozumiem jednocześnie, ale bez względu na to, czy Twoje zachowanie jest uzasadnione, czy nie, mam już tego dość. Nawet ja mam w sobie na tyle dumy, żeby wiedzieć kiedy przestać się ośmieszać.
Rufus wrócił zdrów do domu. Ja już nie mam po co wracać.
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin (bo choć pewnie w to nie wierzysz, wciąż życzę Ci jak najlepiej).
Vinícius

______________________


Home

Coming back to where you started
is not the same as never leaving.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Finn Gard

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 177
C. szczególne : czyste, błękitne tęczówki, lekko wyczuwalny szwedzki akcent, zapach tytoniu na ubraniu.
Galeony : 81
  Liczba postów : 1587
https://www.czarodzieje.org/t16780-finan-gard-konczy-sie-tworzyc#466593
https://www.czarodzieje.org/t16790-listy-do-finnu#466907
https://www.czarodzieje.org/t16783-finan-gard#466737
https://www.czarodzieje.org/t18293-finan-gard-dziennik
Niewypowiedziane słowa QzgSDG8
Gracz
Niewypowiedziane słowa Empty


PisanieNiewypowiedziane słowa Empty Re: Niewypowiedziane słowa  Niewypowiedziane słowa EmptyPią Lip 05 2019, 06:29;


Vinci,


Proszę, porozmawiajmy. Dlaczego nie chciałeś ze mną rozmawiać? Dlaczego, Vinci? Czy ta kłótnia przekreśla wszystko? Przecież to nie może się tak skończyć. Przecież to ciągle trwa, nawet jeśli jesteś już daleko.
Mogę przyjechać. Zmuszę rodziców, by mi pomogli, jestem w stanie im nawet powiedzieć, że jesteś dla mnie ważny. Nie wszystko, ale tyle, by mnie puścili. Tylko odezwij się, powiedz, że chcesz. Wiem, że Cię skrzywdziłem, przepraszam. Teraz widzę już swoje błędy, nie byłem ich świadomy. Poprawię się, będę bardziej otwarty, byś mógł czytać ze mnie jak z otwartej księgi. Tylko się na Merlina odezwij. Odkryłem coś, co mnie przeraża, a w co jeszcze nie wierzę.
Potrzebuję Cię.

Finnu


Vinci,


Nie rozumiem. Dlaczego nie odpisałeś? Wiem, że dostałeś list, bo sowa wróciła z pokwitowaniem odbioru. Czekam na jakikolwiek znak od Ciebie. Ugadałem się z ojcem, że mogę pojechać do Ciebie w dniu ostatniego napisanego egzaminu. Dziwnie na mnie patrzył, ale nie wnikał.
Vinci, to mnie przerasta. Prawda mnie przerasta, nie mogę spać. Bez Ciebie, ze świadomością prawdy, z kiełkującą się we mnie nienawiścią naprzemiennie przeplataną z cholerną tęsknotą za Tobą. Jesteś dalej na mnie wściekły? Naprawdę tak bardzo zraniłem Cię, że nie chcesz mieć ze mną nic wspólnego? Jeśli... Jeśli naprawdę masz mnie dość, to błagam, napisz mi to. Napisz cokolwiek. Nie patrz teraz przez pryzmat, by mnie nie zranić. Zrań mnie i nie trzymaj mnie w niepewności. Błagam Cię, chłopie. Oblałem trzy testy, bo nie mogę przestać o Tobie myśleć. To obsesja.
Potrzebuję Cię.

Finnu
V,


Twój brak odpowiedzi, Twoje milczenie daje mi jasno do zrozumienia. Masz dość... Nie powinienem mieć Ci tego za złe. Nie jestem łatwym człowiekiem, nie mam prostego charakteru i przepraszam, że Cię przytłoczyłem. Nie będę tego więcej robić. Nie będę Cię osaczać i nie będę... spróbuje o Tobie nie marzyć. Nie czuj się mi nic winien. Rozumiem, że masz własne problemy, że rodzina jest dla Ciebie najważniejsza, a ja jestem ostatnią osobą, z którą masz ochotę mieć do czynienia.
Chcę Ci tylko powiedzieć... chcę, żebyś wiedział... że bez Ciebie to nie to samo. Trudniej jest żyć. To tak jakby zmarła moja dusza, jak połowa ciała obumiera z tęsknoty za Twoim spojrzeniem i uśmiechem Ale najważniejsze, żeby Twój brat wyzdrowiał. To dobry facet, nie powinien umierać. Wiem, że wyjdzie z tego, bo Ty masz moc, V. Ty masz moc, że uzdrawiasz nawet coś, co od dawna było martwe w środku. Nie będę Cię więcej nękał listami, skoro masz ważniejsze problemy na głowie. Pamiętaj, że mogę Ci pomóc. Jakoś. Jak tylko zechcesz. Wystarczy słowo.
Potrzebuję Cię.

Finnu
V,


To dziwne. Dziwne umrzeć za życia.
Spadam gdzieś. Nie ma Ciebie nigdzie. Wysłałem Ci osiem listów, ten jest chyba dziewiąty. Wiem, że na to też nie odpiszesz. Ale nie umiem przestać.
Chyba się boję. Coś jest nie tak. Dziwnie się czuję.
Czy Twój brat zdrowieje? Pomagają mu? Masz dziwnych dziadków. Patrzą w snach zimnym wzrokiem, a przecież masz takie ciepłe oczy. Czy czujesz jeszcze to, co ja? Czy pamiętasz Pokój Życzeń?
Nie wiem gdzie jestem.
Dalej Cię kocham,
Finnu


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Finn Gard

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 177
C. szczególne : czyste, błękitne tęczówki, lekko wyczuwalny szwedzki akcent, zapach tytoniu na ubraniu.
Galeony : 81
  Liczba postów : 1587
https://www.czarodzieje.org/t16780-finan-gard-konczy-sie-tworzyc#466593
https://www.czarodzieje.org/t16790-listy-do-finnu#466907
https://www.czarodzieje.org/t16783-finan-gard#466737
https://www.czarodzieje.org/t18293-finan-gard-dziennik
Niewypowiedziane słowa QzgSDG8
Gracz
Niewypowiedziane słowa Empty


PisanieNiewypowiedziane słowa Empty Re: Niewypowiedziane słowa  Niewypowiedziane słowa EmptyPią Lip 05 2019, 06:37;


V,

Nie umiem już wypowiedzieć Twojego imienia. Dziwne rzeczy się wtedy ze mną dzieją. Minął kolejny miesiąc, a Ty dalej mnie ignorujesz. Wiem, że obiecałem milczenie, miałem nie pisać, ale to nie jest łatwe. Gabrielle podtrzymuje mnie na duchu, ale to nie jest to, co mi wróci chęć do działania.
Po takim czasie muszę stwierdzić, że bezpieczniej Ci będzie przy kimś normalnym. Odkryłem kim jestem, odkryłem swoje pochodzenie. Pierwszy raz mogę komuś o tym jasno powiedzieć mimo, że nie uzyskam odpowiedzi. Patrząc przez ten pryzmat łatwiej Ci będzie żyć we Włoszech mimo, że mam ochotę tam kurwa jechać by spojrzeć Ci w oczy i usłyszeć co się odpierdala. Miałem nie wracać nigdy do Szkocji, jednak psycholog mówi, że lepiej będzie, jeśli wrócę do ludzi. Nie mam sił, nie mam ochoty się męczyć oddychaniem. A jednak spróbuję. Nie wiem czemu. Może to dzięki temu, co już zrobiłeś niegdyś dla mnie. Nie pozwalałeś mi stchórzyć. Więc będę w tym pustym życiu... ale wierz mi. Któregoś dnia przejadę się do Włoch. Nie obchodzą mnie przeszkody. Chcę wiedzieć. Zmuszę Cię do odpowiedzi. Możesz być pewien.
Tak się nie robi, Marlow.
Potrzebowałem Cię, potrzebuję i będę potrzebował, ale to... to już nie jest istotne. Nie powinno być.  
F.

Temat można zamknąć. Skończony.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Niewypowiedziane słowa QzgSDG8
Niewypowiedziane słowa Empty


PisanieNiewypowiedziane słowa Empty Re: Niewypowiedziane słowa  Niewypowiedziane słowa Empty;

Powrót do góry Go down
 

Niewypowiedziane słowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Niewypowiedziane słowa QCuY7ok :: 
retrospekcje
-