Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Rabatka im. Albusa Dumbledore'a

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Xanthea Grey
Xanthea Grey

Nauczyciel
Wiek : 35
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 170cm
C. szczególne : wygląda zdecydowanie młodziej niż pokazuje metryka, ma wyraziste oczy, ufarbowane na szaro włosy do linii bioder i bardzo jasną karnację
Dodatkowo : Jasnowidzenie
Galeony : 531
  Liczba postów : 420
https://www.czarodzieje.org/t17246-xanthea-grey#482605
https://www.czarodzieje.org/t17289-xanthea-grey
https://www.czarodzieje.org/t17290-xanthea-grey
https://www.czarodzieje.org/t17247-xanthea-grey#482658
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a QzgSDG8
Gracz
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty


PisanieRabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty Rabatka im. Albusa Dumbledore'a  Rabatka im. Albusa Dumbledore'a EmptyNie 2 Cze 2019 - 10:33;Rabatka upamiętniająca ofiary wojny z Voldemortem. Zgodnie z tradycją na każdą rocznicę śmierci Albusa Dumbledore sadzi się na niej nowe kwiaty. Działająca w tym miejscu magia sprawia, że mimo iż rabatka jest już pełna roślin, na nowe zawsze znajdzie się miejsce. Mówi się, że pierwszy kwiat zasadził tutaj brat Albusa, dokładnie w pierwszą rocznicę jego śmierci. Dziś rabatka swoim urokiem i symboliką historyczną przyciąga zarówno miejscowych jak i turystów.

Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32181
  Liczba postów : 98461
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a QzgSDG8
Specjalny
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty


PisanieRabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty Re: Rabatka im. Albusa Dumbledore'a  Rabatka im. Albusa Dumbledore'a EmptyNie 29 Wrz 2019 - 19:21;

Ingerencja w pracy - Artysta

@Cassius Swansea

Otrzymałeś zlecenie namalowania portretu pewnego siedemnastoletniego dziewczęcia. Jak to zostało dopisane atramentem na samym końcu formularza - ma to być prezent dla dziadków. Za porozumieniem obu stron umówiłeś się z niejaką Anabelle O'Clark przy rabatce im. Albusa Dumbledore'a. Przybyłeś na miejsce odpowiednio wcześniej, aby przygotować niezbędne przedmioty. Po jakimś czasie podeszła do Ciebie blondwłosa niewiasta, którą to dzisiaj będziesz miał za zadanie naszkicować. Zdajesz sobie sprawę, że dziewczyna chce zapłacić dwukrotnie więcej, jeśli skończysz malunek w ciągu dwóch dni. Poinstruowałeś ją co i jak, zadbałeś o odpowiedni kąt pozowania, rozstawiłeś sprzęt i... rzuć kostką, by sprawdzić jak poszła Ci realizacja zlecenia.

Parzysta - ewidentnie wpadłeś dziewczynie w oko. Musiałeś ją kilkakrotnie upominać, aby zamilkła, bowiem próbowała wciągnąć Cię we flirt, spoglądała na Ciebie zalotnie spod długich rzęs i uśmiechała się słodko. Musiałeś wykrzesać z siebie zapasy cierpliwości, aby raz na jakiś czas poprawiać jej pozę, zwracać uwagę na drobne detale, na które ona nie zwracała uwagi. Malunek szedł Ci nadzwyczaj dobrze, światło słoneczne było idealne, aby móc dojrzeć w niej naturalne piękno i wdzięk. Bez względu na jej wiercenie się i liczne ciche pytania, możesz zauważyć, że maluje się ją naprawdę przyjemnie. Ma łagodne rysy twarzy, które perfekcyjnie odwzorowałeś na płótnie. Po upływie kilku długich godzin - podczas których dwukrotnie i subtelnie podsuwała Ci propozycje przedłużenia spotkania po skończeniu realizacji zlecenia - skończyłeś malować jej nieruchomy portret. Nałożyłeś na niego odpowiednie zaklęcia i na jej oczach ożywiłeś malunek. Panna O'Clark jest zachwycona, uwiesiła się Twojego ramienia i szczodrze komplementowała Twoje zdolności mimo, że wydawała się nie mieć zielonego pojęcia o tym kunszcie. Jeśli wyraziłeś taką wolę, dała się zaprosić na jeden wieczór. Jeśli nie, szczodrze Ci zapłaciła, wsuwając do sakiewki swój nick do wizbooka mając nadzieję, że się z nią skontaktujesz. Zyskujesz do wypłaty 20 galeonów więcej, gratulacje. Zgłoś się po nie w odpowiednim temacie.

Nieparzysta - dziewczyna była spięta przez co nie mogłeś w pełni oddać jej wdzięku. Choćbyś się dwoił i troił nie potrafiła się rozluźnić, zaś wczesnojesienny wiatr raz na jakiś czas rozwiewał jej włosy, przez co musiałeś przerwać malunek, aby nałożyć na teren zaklęcia chroniące. Ludzie tłoczyli się wokół i spoglądali Ci przez ramię, a więc i ich musiałeś przeganiać (albo ignorować?), a najgorsze wszystkim było to, że w pewnym momencie dziewczyna poderwała się z piskiem, kiedy przed jej nosem przeleciał rój bzyczków. Nic nie szło po Twojej myśli. Próbowałeś z nią współpracować przez dobre dwie godziny, ale wiedziałeś już, że nic z tego nie będzie. Wiele bodźców wytrącało Cię z równowagi - a to przez fakt, że podskakiwała przy każdym szmerze, a to ktoś obcy Cię zagadał o cennik... Skończyłeś ją malować, choć wiesz, że nie jest to tak perfekcyjne jak powinno. Czujesz spore zmęczenie, bowiem dokończenie zlecenia kosztowało Cię dodatkowego nakładu energii. Dziewczyna podziękowała, zapłaciła i teleportowała się... zapominając o obrazie, który musiałeś jej wysłać.

______________________

Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Cassius Swansea
Cassius Swansea

Student Slytherin
Rok Nauki : II studencki
Wiek : 24
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 185cm
C. szczególne : Niewielkie blizny łobuza weterana, dość często ma ślady farby na dłoniach. Na lewej dłoni nosi prostą i cienką złotą obrączkę.
Dodatkowo : Hipnoza
Galeony : 2149
  Liczba postów : 1027
https://www.czarodzieje.org/t16705-cassius-swansea
https://www.czarodzieje.org/t16709-hyperion
https://www.czarodzieje.org/t16707-cham-prostak-i-idiota
https://www.czarodzieje.org/t16706-cassius-swansea
https://www.czarodzieje.org/t18287-cassius-swansea-dziennik
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a QzgSDG8
Gracz
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty


PisanieRabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty Re: Rabatka im. Albusa Dumbledore'a  Rabatka im. Albusa Dumbledore'a EmptyNie 29 Wrz 2019 - 22:06;

Kolejne zlecenie, z którym miał się zmierzyć Cassius może miało nareszcie nieco poprawić mu wisielczy nastrój, jakiemu ostatnio z łatwością się poddawał. Gorące emocje, których tak zazdrościł mu kuzyn w ostatnich dniach wychodziły na światło dzienne aż za często, o czym przekonywała się nie tylko jego siostra, ale również pewna nieznośna Ślizgonka. Pomijał już nawet liczenie wszystkich tych przypadkowych ofiar, którym oberwało się na korytarzu za samo istnienie i stawanie na drodze tego niszczycielskiego lodołamacza, którym się stał. Po prostu parł do przodu, jak zawsze nie zważając na liczbę potencjalnych poszkodowanych. Być może do dzisiaj i to wszystko miało wreszcie się zakończyć? Taką miał nadzieję, naprawdę. Dziewczyna, która zgłosiła się do niego z prośbą o namalowanie była całkiem sympatyczna. Ładniutka, zgrabna blondyneczka. Aż żal, że nie dała się namówić na sesję rozbieraną w jakimś bardziej prywatnym miejscu. Niestety, dziadkowie też nie byli koneserami sztuki rozbieranej, więc musiał się zadowolić fragmentami jej szczupłych łydek uciekających spod spódnicy. Wtedy jeszcze nie zdawał sobie sprawy z tego jaka to będzie katorga. Dziewczyna okazała się być niewysłowienie płochliwa. Wystarczyła nawet jedna pszczoła, aby poderwała się z miejsca zmuszając tym samym Cassiusa do przerywania pracy. Do tego ci wszyscy, nieznośni ludzie… w pewnym momencie miał nawet naszykowaną różdżkę, autentycznie gotów zdzielić klątwą każdego, kto naraziłby mu się o tej jeden raz za dużo. Normalnie nie przeszkadzało mu zainteresowanie ze strony gapiów, wręcz przeciwnie. Kiedy jednak modelka nie znała się na swoim zadaniu, takie coś było jedynie frustrujące. Ostatecznie skończyło się na obrazie całkiem niezłym, trzymającym poziom godny Swansea, aczkolwiek jego wewnętrzny perfekcjonista nie potrafił poradzić sobie z przełknięciem pewnych niedoróbek, chociażby takich jak nieco niedokładnie odwzorowane włosy. Ilekroć tylko zaklęciem starał się je okiełznać, coś szło nie po jego myśli, wobec czego musiały zostać takie oklapnięte, zupełnie bez życia. Nigdy aż tak nie zmęczył się podczas zwykłego malowania i zanim dał wyraz swojej irytacji, mogąc objechać dziewczynę od góry do dołu, sprytnie zniknęła z zasięgu jego wzroku, narażając dodatkowo obraz na zniszczenie podczas transportu. Kiedy opuszczał to miejsce, Cassius miał szczerą nadzieję, że tego dnia widział ją po raz ostatni. W przeciwnym wypadku ich kolejne spotkanie okaże się z całą pewnością… wybuchowe.

| 1 i zt
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32181
  Liczba postów : 98461
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a QzgSDG8
Specjalny
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty


PisanieRabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty Re: Rabatka im. Albusa Dumbledore'a  Rabatka im. Albusa Dumbledore'a EmptyWto 13 Cze 2023 - 17:52;

Wątek pracowniczy
Tego dnia pogoda wyjątkowo dopisywała, więc i pracować można było na zewnątrz. Zresztą, tak było dużo łatwiej, gdy było się behawiorystą magicznych zwierząt, jak @Atlas M. O. Rosa. Czekając na swojego klienta, przeglądałeś jeszcze raz wiadomości o nowym psidwaku, którym miałeś się dziś zajmować. Jakby nie było, musiałeś się do tego spotkania jakoś przygotować, a co za tym szło, został przeprowadzony wcześniej odpowiedni wywiad. Właściciel pupila był dość ekscentrycznym malarzem magicznych portretów, mieszkającym tuż za Hogsmeade i choć był gotów sypnąć niezłą gotówką, to jednak miał też odpowiednio wielkie wymagania i zdecydowanie zbyt wiele miłości do swojego psidwaczka, któremu w życiu nie pozwoliłby zrobić krzywdy.

Piesek:

______________________

Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Atlas M. O. Rosa
Atlas M. O. Rosa

Nauczyciel
Wiek : 28
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 198
C. szczególne : czar wili rozdawany na lewo i prawo, ogromne zainteresowanie każdym rozmówcą, lekki zapach lawendy
Dodatkowo : Półwil
Galeony : 362
  Liczba postów : 732
https://www.czarodzieje.org/t21769-atlas-malte-otto-rosa#711050
https://www.czarodzieje.org/t21773-kartki-do-atlasu#711160
https://www.czarodzieje.org/t21770-atlas-m-o-rosa#711053
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a QzgSDG8
Gracz
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty


PisanieRabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty Re: Rabatka im. Albusa Dumbledore'a  Rabatka im. Albusa Dumbledore'a EmptyWto 13 Cze 2023 - 19:21;

Zdawał sobie sprawę z tego, że często głównym źródłem zaburzeń zwierząt są ich właściciele i behawiorystą będąc nierzadko to właścicieli musiał uczyć jak być dobrym panem czy panią, niż same psy jak być dobrymi psami. Wczytał się w informacje, które ów ekscentryczny malarz był chętny przekazać przed spotkaniem siedząc sobie na ławeczce przy rabacie Albusa Dumbledora, bo uważał w duchu za wybitny żart, że psy mogą siurać na tego zjeba. Oczywiście swoich poglądów nie wyrażał na głos, bo przecież w socjecie angielskich czarodziejów był niemal narodowym bohaterem, ale co myślał to sobie myślał.
Widząc, jak mężczyzna zmierza w jego stronę z wesoło drepczącą suczką uśmiechnął się i podniósł z ławki.
- Dzień dobry, to Daisy? - uśmiechnął się do psa. Wiadomo, że podstawianie psu ręki pod nos to stara szkoła, chyba, że się chciało tę rękę stracić. Psy miały wystarczająco czuły węch by "zapoznać się" z gościem z daleka- Może mi Pan opowiedzieć o niej coś swoimi słowami? Skąd Pan ją ma i jak zachowuje się w domu czy ogródku? - zachęcił, jednocześnie zapraszając gestem na spacerek, by móc poobserwować pieska w akcji.
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32181
  Liczba postów : 98461
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a QzgSDG8
Specjalny
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty


PisanieRabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty Re: Rabatka im. Albusa Dumbledore'a  Rabatka im. Albusa Dumbledore'a EmptyWto 13 Cze 2023 - 19:28;

Widać było już z daleka, że psinie niczego nie brakuje. Świeciła się jak, cóż, psu jajca, a do tego była przepięknie ubrana w tiulową sukienkę i brokatową kokardkę na czubku głowy. Gdy przyjrzało się jej bliżej, można było zobaczyć, ze ma pomalowane pazurki, co było sukcesem biorąc pod uwagę, że zazwyczaj owszem, miały inną barwę, ale była to barwa krwi jej wrogów.
-Och, dzień dobry. Tak, to moja słodziutka. Przywitaj się kochana z Panem, dzisiaj będzie się z Tobą bawił, tak, no tak, maleńka... - Gdy tylko zwrócił się do psa a nie do Atlasa, zmienił głos na przesłodzony, jakby mówił do niespełna umysłu niemowlaka, zamiast do suczki, która może i wyglądała uroczo, ale charakter to miała morderczy. -Daisy jest przekochana. Kupiłem ją świeżo z hodowli, niecałe dwa miesiące temu. To najpiękniejsza i najkochańsza suczka, na świecie, prawda skarbeńku? - Ostatnie słowa skierował oczywiście do psa, posyłając jej buziaczki i maślane spojrzenie. -W domu i ogródku jest bardzo grzeczna. Nawet przestała się załatwiać, gdzie nie powinna. Jedynie inne zwierzęta ją troszkę denerwują, a wie Pan, mam za mały ogródek na kopanie kolejnych zwłok i wcale nie zarabiam aż tyle, by płacić innym za odszkodowanie, więc chyba musimy nieco moją Daisulkę uspokoić. - Widać było, że jest niepocieszony faktem, że inni mają do jego suczki pretensje, ale skoro już kazali mu wydawać galeony, to może faktycznie lepiej, żeby posłał ją do behawiorysty i raz na zawsze pozbył się niepotrzebnych wydatków.

______________________

Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Atlas M. O. Rosa
Atlas M. O. Rosa

Nauczyciel
Wiek : 28
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 198
C. szczególne : czar wili rozdawany na lewo i prawo, ogromne zainteresowanie każdym rozmówcą, lekki zapach lawendy
Dodatkowo : Półwil
Galeony : 362
  Liczba postów : 732
https://www.czarodzieje.org/t21769-atlas-malte-otto-rosa#711050
https://www.czarodzieje.org/t21773-kartki-do-atlasu#711160
https://www.czarodzieje.org/t21770-atlas-m-o-rosa#711053
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a QzgSDG8
Gracz
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty


PisanieRabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty Re: Rabatka im. Albusa Dumbledore'a  Rabatka im. Albusa Dumbledore'a EmptyWto 13 Cze 2023 - 19:37;

Nie było jego zadaniem uczyć ludzi, w co psy ubierać a co sobie odpuścić, dopóki zwierzakowi nie działa się krzywda ani nie wykazywał oznak dyskomfortu, takich jak ciągłe ziewanie czy oblizywanie się, mogły chodzić przebrane nawet za inne zwierzęta. Każdy ma swoje słoneczko, jedni lubią wilki inni psy przebrane za księżniczki.
- Rozumiem, rozumiem. - wydobył swoją różdżkę- Więc w domu nie wykazuje żadnych przejawów agresji? - upewnił się, nim wyczarował kilka prostych psich zabawek i zaprosił właściciela, wraz z Daisulką na trawnik, gdzie prostym zaklęciem ogrodził teren, by mogli spuścić ją ze smyczy i zobaczyć, jak się zachowywała.
Zaczął rzucać jej piłeczki i sznurkowe szarpaki, dla upewnienia się, czy to kwestia jej niewyżycia i nadmiaru energii, czy problem z agresją wobec pozostałych zwierząt mógł wiązać się z czymś innym.
- Atakuje wszystkie zwierzęta? Czy tylko psy? Albo tylko koty? - podpytał, zachęcając psinkę do zabawy czarującym uśmiechem półwila.
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32181
  Liczba postów : 98461
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a QzgSDG8
Specjalny
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty


PisanieRabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty Re: Rabatka im. Albusa Dumbledore'a  Rabatka im. Albusa Dumbledore'a EmptyWto 13 Cze 2023 - 19:44;

Właściciel psidwaczki rozmawiał o swojej pupilce, jakby był w niej co najmniej zakochany. Ciężko było mu utrzymać spojrzenie na Atlasie, bo wciąż powracał oczami do swojej Daisy, którą najchętniej by wycałował tu i teraz.
-Absolutnie! No chyba, że akurat jem jakieś mięso na obiad. To czasem warknie, albo się rzuci, ale nic wielkiego. - Machnął ręką, jakby było to kompletnie normalne, po czym wszedł za Atlasem do zagrody i z namaszczeniem wręcz, odpiął Daisy smycz, od wyklejanej diamencikami obroży. Suczka obejrzała się na niego prawie że z pogardą, po czym usiadła na tyłku, a jej tiulowa spódniczka rozkloszowała się wokół niej na trawie, gdy tak sobie patrzyła na zabawki, rzucane przez Atlasa, po które absolutnie nie miała zamiaru się ruszać. -Wszystko, byle miało cztery nogi. Jak ma mniej, to albo przejdzie obojętnie, albo czasem pokręci noskiem, ale ostatecznie raczej nie marnuje na takich przeciwników czasu. - Potwierdził, głaszcząc psinę po głowie i zastanawiając się, po kiego wybuchającego muchomora, Rosa męczy się z rzucaniem tych psich przedmiotów, skoro było widać, że jego Daisy jest ponad takie rzeczy.

______________________

Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Atlas M. O. Rosa
Atlas M. O. Rosa

Nauczyciel
Wiek : 28
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 198
C. szczególne : czar wili rozdawany na lewo i prawo, ogromne zainteresowanie każdym rozmówcą, lekki zapach lawendy
Dodatkowo : Półwil
Galeony : 362
  Liczba postów : 732
https://www.czarodzieje.org/t21769-atlas-malte-otto-rosa#711050
https://www.czarodzieje.org/t21773-kartki-do-atlasu#711160
https://www.czarodzieje.org/t21770-atlas-m-o-rosa#711053
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a QzgSDG8
Gracz
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty


PisanieRabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty Re: Rabatka im. Albusa Dumbledore'a  Rabatka im. Albusa Dumbledore'a EmptyWto 13 Cze 2023 - 19:51;

Słuchał z uwagą wszystkich trelów i zachwytów nad pieskiem, zdawał sobie sprawę z tego niezdrowego związku jaki stanowili.
- Czy daje Pan Daisy jakiekolwiek jedzenie ze stołu? Obawiam się, że to może być częścią problemu. - zaczął ostrożnie, zanim nie wyczarował zabawki, w kształcie pieska, którą puścił po trawniku- Problemy behawioralne psów zaczynają pojawiać się wtedy, kiedy właściciele przestają traktować zwierzęta, jak zwierzęta. W swojej głowie pies jest psem, gdy zaczynamy go traktować jak człowieka, wszystko zaczyna mu się mieszać a skutki mogą być różne, krwawe i opłakane. - rozpoczął wywód, obserwując zachowanie suczki względem czworonożnej zabawki.
- Proszę mi powiedzieć, czy ma pan kontakt z jakimś właścicielem, który również zakupił szczeniaczka z tego miotu z którego jest Daisulka? - zapytał, licząc na to, że może spędzanie czasu z bratem lub siostrą pomoże w pracy nad zachowaniami suczki.
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32181
  Liczba postów : 98461
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a QzgSDG8
Specjalny
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty


PisanieRabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty Re: Rabatka im. Albusa Dumbledore'a  Rabatka im. Albusa Dumbledore'a EmptyWto 13 Cze 2023 - 19:57;

-Ależ nie! W życiu bym nie potraktował jej delikatnych jelitek czymś takim jak ludzkie jedzenie! Karmię ją tylko wysokiej jakości świeża padlinką. Daisy uwielbia ciepłe mięsko. Co prawda je ze mną przy stole, ale ma swoją dietę, której się wiernie trzymamy. - Kompletnie nie dotarło do niego to, jak chore rzeczy właśnie opowiada i jak kuriozalna musi być wizja ubranego w sukienkę psa, który siedzi przy stole i wpierdziela obiad, czy inny posiłek.
Gdy tylko zabawka w kształcie psa się pojawiła, Daisy wystrzeliła jak z procy, by dorwać się do czworonoga w zasięgu wzroku.
-Ale co Pan sugeruje? - Obruszył się malarz, przykładając dłoń do serca, jakby nie mógł uwierzyć, że cokolwiek może być jego winą. -Nie mam kontaktu z nikim innym. Daisy nie przepadała za rodzeństwem. Piątkę zagryzła, a pozostała trójka przyprawia ją o migreny. - Odpowiedział wyniośle, widocznie zmieniając ton rozmowy, jaka toczyła się między nim a Atlasem.

Kostki:

______________________

Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Atlas M. O. Rosa
Atlas M. O. Rosa

Nauczyciel
Wiek : 28
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 198
C. szczególne : czar wili rozdawany na lewo i prawo, ogromne zainteresowanie każdym rozmówcą, lekki zapach lawendy
Dodatkowo : Półwil
Galeony : 362
  Liczba postów : 732
https://www.czarodzieje.org/t21769-atlas-malte-otto-rosa#711050
https://www.czarodzieje.org/t21773-kartki-do-atlasu#711160
https://www.czarodzieje.org/t21770-atlas-m-o-rosa#711053
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a QzgSDG8
Gracz
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty


PisanieRabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty Re: Rabatka im. Albusa Dumbledore'a  Rabatka im. Albusa Dumbledore'a EmptyWto 13 Cze 2023 - 20:26;

Obserwował jak księżniczka rzuciła się z morderczym zapałem na pluszaczka, rozrywając go na kawałki bez mrugnięcia okiem. Z takim bojowniczym psidwakiem żadne szkodniki w ogrodzie nie mogły stanowić problemu.
- Widzę w czym rzecz. - piesek nie zainteresował się żadnymi innymi zabawkami- Ja niczego Panu nie sugeruje. - uśmiechnął się do właściciela jak półwilowy anioł, wpatrując mu się w oczy - To nie sugestia, tylko informacja, za której wyrażenie Pan mi płaci. Pies, żeby budować zdrowe relacje z innymi zwierzętami, musi być świadomy tego, że sam jest zwierzęciem. - starał się składać proste komunikaty, widząc, że biedna Daisy ma poważne zaburzenia behawioralne, wynikające w pełni z tego, jak traktuje ją malarz- Jeżeli chce Pan, co szczerze doradzam, by Daisulka była szczęśliwym, zrównoważonym pieskiem, będzie Pan musiał zmienić powoli nawyki zarówno swoje wobec niej, jak i jej wobec otoczenia. - zaklęciem uprzątnął rozszarpanego miśka- Posiadanie psa to ogromna odpowiedzialność, psidwaki są również rasą niebezpieczną, stąd wymóg posiadania pozwolenia na takiego pupila. Wymagają pracy, uwagi, treningów fizycznych i umysłowych, by zachować stabilność emocjonalną. - wymienił spokojnie, chcąc uświadomić właściciela w tym, co się dzieje z jego suczką.
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32181
  Liczba postów : 98461
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a QzgSDG8
Specjalny
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty


PisanieRabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty Re: Rabatka im. Albusa Dumbledore'a  Rabatka im. Albusa Dumbledore'a EmptyWto 13 Cze 2023 - 20:31;

Sam malarz rzucił tylko okiem na mordercze zapędy swojego psa, po czym odwrócił się do rozmówcy, jakby chciał mu bezgłośnie powiedzieć Widzisz? O tym mówię".
-Ale Daisy jest inteligentna. Na pewno wie, kim jest i jaką ma rolę w społeczeństwie. - Posłał psidwaczce rozczulone spojrzenie, bo wciąż ciężko mu było zrozumieć, że mogłaby jakkolwiek być to jego wina. Przecież dawał jej nie mniej, ni więcej jak czystą miłość, a to przecież nie mogło niczego zepsuć!
-Oczywiście, że zależy mi na jej szczęściu! Ale nie wiem, czego może jej brakować. Mam zniżyć ją do roli kogoś gorszego tylko dlatego, że ma o dwie nogi więcej? - W jego głosie wciąż było słychać niedowierzenie i oburzenie. -Dlatego przyszedłem z tym do Pana! W końcu najlepiej uczyć sunię od najmłodszych lat, prawda? Skoro Panu płacę, to proszę to rozwiązać jakoś! - Malarz zrobił się aż czerwony na twarzy, po czym tupnął nogą, a Daisy z uśmiechem na pysku przybiegła do niego. Spomiędzy kłów wciąż wystawały jej resztki rozszarpanej niedawno zabawki, co było równie zabawne, co i makabryczne w pewnym sensie.

______________________

Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Atlas M. O. Rosa
Atlas M. O. Rosa

Nauczyciel
Wiek : 28
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 198
C. szczególne : czar wili rozdawany na lewo i prawo, ogromne zainteresowanie każdym rozmówcą, lekki zapach lawendy
Dodatkowo : Półwil
Galeony : 362
  Liczba postów : 732
https://www.czarodzieje.org/t21769-atlas-malte-otto-rosa#711050
https://www.czarodzieje.org/t21773-kartki-do-atlasu#711160
https://www.czarodzieje.org/t21770-atlas-m-o-rosa#711053
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a QzgSDG8
Gracz
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty


PisanieRabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty Re: Rabatka im. Albusa Dumbledore'a  Rabatka im. Albusa Dumbledore'a EmptyWto 13 Cze 2023 - 20:42;

Pokiwał głową.
- Oczywiście. Nawet bardzo inteligentna. Psidwaki są jedną z najmądrzejszych psich ras, dlatego wymagają dużo pracy. - poinformował- Skąd pomysł, że to jest rola kogoś gorszego? - przekrzywił głowę- Traktowanie psa jak psa jest dokładnie takie samo, jak traktowanie człowieka jak człowieka. Czy traktując człowieka, jak psa, uważa Pan, że można dać mu tym szczęście? - zapytał prosto, mając nadzieję, że taka analogia pomoże- Przede wszystkim Daisy musi być wystawiona na ten czynnik, jakim są inne psy. Częste spacery w tereny, gdzie może je spotkać. Musi Pan rozpraszać jej fiksowanie się na innych zwierzętach, na przykład krótką sesją treningową. Dodatkowo, konieczne będzie zakupienie magikagańca, dzięki któremu na spacerach będzie Pan miał pewność, że nie dojdzie do żadnej, kolejnej tragedii. - wymienił - I będziemy musieli zacząć pełne szkolenie. To nie jest problem, który da się rozwiązać przy jednym spotkaniu. Jeśli liczył Pan na to, że się zobaczymy i powiem Panu, że z Daisy wszystko jest w porządku i nie ma o co bić piany, to bardzo mi przykro. - rozłożył ramiona.- Polecałbym umówić się na regularne sesje treningowe.
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32181
  Liczba postów : 98461
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a QzgSDG8
Specjalny
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty


PisanieRabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty Re: Rabatka im. Albusa Dumbledore'a  Rabatka im. Albusa Dumbledore'a EmptyWto 13 Cze 2023 - 20:50;

Atlas mówił rozsądnie, ale trafił na człowieka, dla którego nie miało to najmniejszego znaczenia.
-A Pan chciałby jeść z miski na podłodze? Słyszeć, że nie może siedzieć na kanapie i chodzić wszędzie z PINDOLEM na wierzchu? - Właściciel Daisy był widocznie coraz bardziej wzburzony. Zmierzył nawet wzrokiem okolice krocza Atlasa, gdy praktycznie wykrzykiwał nazwę jego części intymnych. Tak, malarz zdecydowanie mieszkał w swoim świecie i raczej nie wybierał się z wycieczką na planetę Ziemia w najbliższym czasie. -Na spacery chętnie ją wezmę, ale kaganiec? DLA MOJEJ DAISY?! To jest O-BU-RZA-JĄ-CE! - Zaakcentował i przesylabował ostatnie słowo, które jasno pokazywało, co myśli o tych wszystkich poradach. Jakkolwiek logiczne i profesjonalne nie były, zdecydowanie nie wpisywały się w narrację mężczyzny. -Miał Pan znaleźć prawdziwą przyczynę, a nie rzucać oklepanymi teoriami, które można przypisać do byle kundla, ale na pewno nie mojej Daisuni! - Zadarł głowę, a psidwaczka, powtórzyła po nim ten gest. -Dziękujemy za Pana usługi, nie będą dłużej potrzebne. - Ofuknął go jeszcze na do widzenia, po czym odszedł, jak tylko Daisy pożegnała się z Atlasem w swoim stylu.

Kostki:

______________________

Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Atlas M. O. Rosa
Atlas M. O. Rosa

Nauczyciel
Wiek : 28
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 198
C. szczególne : czar wili rozdawany na lewo i prawo, ogromne zainteresowanie każdym rozmówcą, lekki zapach lawendy
Dodatkowo : Półwil
Galeony : 362
  Liczba postów : 732
https://www.czarodzieje.org/t21769-atlas-malte-otto-rosa#711050
https://www.czarodzieje.org/t21773-kartki-do-atlasu#711160
https://www.czarodzieje.org/t21770-atlas-m-o-rosa#711053
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a QzgSDG8
Gracz
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty


PisanieRabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty Re: Rabatka im. Albusa Dumbledore'a  Rabatka im. Albusa Dumbledore'a EmptyWto 13 Cze 2023 - 20:56;

Przyglądał się mężczyźnie, który gotował się coraz bardziej, zastanawiając się jednocześnie, czy miał on na pewno pozwolenie na posiadanie psidwaka. Wydawało mu się, że by otrzymać takowe, należało przejść odpowiednie testy, a miał podejrzenia, że z takim podejściem do zwierząt jegomość mógłby je oblać. Wysłuchał go do końca, po czym skinął głową.
- Rozumiem. Przykro mi jednocześnie, że nie zdecyduje się Pan na pomoc swojemu psu. - powiedział ze spokojem, posyłając mu kolejny ze swoich anielskich uśmiechów.
Na odchodne uniósł dłoń, by pożegnać ich oboje, jednak Daisy postanowiła pożegnać się całkiem inaczej. Zdążył jedynie rzucić krótkie "och!" nim cały jego but nie został przemoczony psim siuśkiem. Westchnął ciężko, próbując wywabić plamę zaklęciem, po czym deportował się do domu.

zt
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Rabatka im. Albusa Dumbledore'a QzgSDG8
Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty


PisanieRabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty Re: Rabatka im. Albusa Dumbledore'a  Rabatka im. Albusa Dumbledore'a Empty;

Powrót do góry Go down
 

Rabatka im. Albusa Dumbledore'a

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Rabatka im. Albusa Dumbledore'a JHTDsR7 :: 
hogsmeade
 :: 
Park
-