Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Czerwone nici Nessy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 1 z 2 1, 2  Next
AutorWiadomość


Nessa M. Lanceley

Nauczyciel
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 159
Dodatkowo : animag, magia bezróżdżkowa
Galeony : 1519
  Liczba postów : 3856
https://www.czarodzieje.org/t15974-nessa-m-lanceley
https://www.czarodzieje.org/t15976-freya-i-korespondencja-dla-panny-lanceley#434018
https://www.czarodzieje.org/t15977-czerwone-nici-nessy#434024
https://www.czarodzieje.org/t15975-nessa-m-lanceley#433995
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty07.04.18 0:21;


Nessa Marion Lanceley

Lúthien T. Lanceley
♥️

Oczko w głowie, młodsza siostra Nessy. Wcale nie przeszkadza jej brak powiązania przez krew, zrobiłaby dla niej wszystko i zabiła każdego, kto by zrobił coś jej. Nie ma problemu z braniem na siebie winy, jeśli siostra coś przeskrobała lub ze staniem za nią murem przed rodzicami, którzy swojej pierworodnej troszkę więcej wybaczą. Nie jest jednak wścibską starszą siostrą, która próbuje pouczać Lúthien o tym, jak powinna żyć. Zawsze jej powtarza, że trzeba się uczyć na własnych błędach i podejmować własne decyzja, a ona zawsze będzie z ni
Beatrice L. O. O. Dear
♥️

Kobieta, którą Ness uwielbia. Pomimo różnicy wieku dość szybko znalazły wspólny język i bez większych przeszkód nawiązała się między nimi głęboka więź. Beatrice zerkała w czasach szkolnych na młodsza koleżankę, która również trafiła do domu węża. Lancaley śmiało nazywa ją swoją najlepszą przyjaciółką, siostrą i zrobiłaby dla niej absolutnie wszystko - nie pytając nawet po co. Nie muszą się codziennie widywać, aby skoczyć za sobą w ogień. Kot.


Blaithin ''Fire'' A. Dear
♥️

Kuzynka o ognistym temperamencie. Na pierwszy rzut oka wydają się podobne, jednak mają całkiem inne charaktery. Znają się od małego, zawsze się dogadywały i dobrze bawiły w swoim towarzystwie. W szkole jednak każda poszła swoimi ścieżkami, a kontakt nieco osłabł - Nessa jednak zawsze stanęłaby za Fire i pomogła jej w potrzebie. Nadążenie jednak za bujnym życiem towarzyskim Panny Dear było dla preferującej w latach szkolnych samotność Lanceley niemożliwe. Na studiach nieco otworzyła się na ludzi, a razem z tym - rozumiała ją lepiej.
Heaven O. O. Dear
♥️

 Młodsza siostra Blaith, Dear. Jak tu mogłoby być negatywnie? Ruda jest chyba uzależniona od tego rodu, bo brunetka jest kolejną jego przedstawicielką, którą uwielbia i z którą świetnie się dogadują. Otwartość i towarzyskość Heaven sprawiają, że razem świetnie się bawią. Nessa zawsze pomaga jej z nauką lub z pracami domowymi, gdy młodsza kuzynka ma problem. Ma też syndrom starszej siostry i dałaby w pysk każdemu, kto by ją skrzywdził. To uśmiechnięte i nieco wredne stworzenie, do którego trzeba się też przyzwyczaić i nauczyć się z nim obchodzić, podobnie zresztą jak z Fire. Nigdy nie wtrącała się w konflikt pomiędzy nimi i nie byłaby w stanie żadnej wybrać. Lance bardzo się cieszy, że młoda Dearówna jest ślizgonką, może mieć na nią oko.
Marceline Holmes
♥️

Calineczka! Krukonka, którą poznała na studiach i która od razu chwyciła ją za serce. Bardzo inteligentna, chociaż uciekająca do własnego świata dziewczyna. Ma bardzo bogate wnętrze, zawsze potrafi wysłuchać i doradzić. Zamknięta w sobie, ale Nessie bardzo zależy, aby ich kontakt był z każdym dniem lepszy. Przyjaciółka, która również kocha transmutacje.
Mallory Colquhoun
♥️

Przyjaciółka z dormitorium! Druga połowa najlepszego duetu Slytherinu w wersji damskiej. Nessa często z nią śpi, zwierza się ze wszystkiego i uwielbia z Mall spędzać czas. Doskonale się uzupełniają, ich relacja często opiera się na działaniu bez słów, bo one i tak wiedzą, o co chodzi. Mogą ze sobą o wszystkim porozmawiać. Bardzo kibicuje jej w związku z pewnym łobuzem.
Vivien O. I. Dear
♥️

Bratnia dusza, artystka. Mają zawsze wiele wspólnych tematów do rozmów, od małego razem ćwiczyły muzykę oraz pomagały sobie wzajemnie z zapoznawaniem się z nowymi instrumentami. Nessa zawsze swobodnie czuła się w towarzystwie Vivi, nawet jeśli ta osiągnęła sukces. Pomaga jej czasem w projektach. Pomimo tego, że Dearówna nie ma zbyt wiele czasu, to ruda wie, że zawsze może na nią liczyć. Kibicuję jej też podczas meczów Qudditcha.
Holden A. Thatcher II
♦️

Mówi się, że kto się czubi, ten się lubi, a ta dwójka od początku żyła jak pies z kotem. Dokuczali sobie i byli dla siebie złośliwi przez siedem lat nauki w szkole. Dopiero na studiach mogli poznać się nieco bliżej, od innej strony i odkryć, że rozmowy wychodzą im naprawdę dobrze. Nessa uwielbia jego towarzystwo, nawet jeśli wciąż nieco dąsa się za wydarzenia z wakacji. Pomimo utraty części zaufania do gryfona, nadal go nie skreśliła.
Caesar T. Fairwyn
♦️

Był z nią w szkole najdłużej i często poskramiał drzemiącą w niej niechęć do ludzi, a raczej socjalizacji z nimi. Niezastąpiona osoba, zdecydowanie ulubiony wąż Nessy. Poznali się wiele lat temu, gdy chłopak pomógł jej w konflikcie z rówieśniczkami. Od tamtej pory ruda wybrała go sobie i przywiązała się niczym kula u nogi. Notorycznie narusza jego przestrzeń osobistą, otwarcie próbuję zmusić go do wyzbycia się nieśmiałości i brania z życia garściami. Pod płachtą prowokacji, zaczepek i gierek słownych kryje się jednak wyjątkowo silna więź. Zrobiłaby dla niego absolutnie wszystko, bardzo o niego dba na swój pokręcony sposób. Nadal nie może się pogodzić z tym, że skończył szkołę.
Calum O. L. Dear
♦️

Początki mieli ciężkie, nawet jeśli Lance z rodziną Dearów jest związana i spędziła z nimi całe dzieciństwo. Może była to kwestia Beatrice i Vivi, ale ciężko było jej dogadywać się z Calumem. Wszystko zmieniło się razem z wiekiem, gdy w szkole mieli okazję spotykać się częściej we dwójkę i znacznie więcej rozmawiać. Uwielbia go z całą zawartością i niezdarnością, którą ma. Dodatkowo projekt, który razem robią, bardzo ocieplił ich relację i Nessa wie, że może na krukona zawsze liczyć. Oczywiście vice-versa.
Aleksander Cortez
♦️

Syn najlepszego przyjaciela jej ojca, znają się od dzieciaka. Mieli okazję do wielu spotkań w gronie czystokrwistych czarodziejów podczas magicznych bankietów organizowanych przez rodzinę Nessy. Dogadywali się, chociaż nigdy nie byli ze sobą bliżej. Dopiero po powrocie Aleksa i odświeżenia kontaktów ich rodziców — wszystko wróciło do normy. Ich pierwsze spotkanie po długim czasie wyglądało tak, jakby nic się nie zmieniło. Ruda go bardzo lubi, nawet jeśli ma swoją mroczną stronę i sekrety.
Daisy Bennett
♦️

Bardzo sympatyczna dziewczyna o nietuzinkowej urodzie. Żywa i pełna energii, zarażająca entuzjazmem. Idealna partnerka do nauki zaklęć, doskonale się dogadują. Ruda odkąd tylko Daisy poznała, miała dobre przeczucia odnośnie do ich znajomości. To relacja, w której króluje dobra zabawa i śmiech, a także zaufanie, chociaż jeszcze nie mówią sobie wszystkiego.
Mefistofeles E. A. Nox
♦️

Maskotka! Człowiek o ogromnym sercu i pokładach empatii, które nie mają granic. Chociaż różnią się bardzo sposobem bycia i charakterem, Nessa go uwielbia i uważa za najsympatyczniejszego ślizgona w całym Hogwarcie. To ktoś, na kim można polegać i nigdy nie odtrąci Twojej ręki, gdy prosi się o pomoc. Łagodny olbrzym o dużej wrażliwości. Poza przyjacielem doskonale sprawdza się jako grzejnik.
Enzo Zaccaria
♦️

Włoch o prawdziwym, gorącym temperamencie. Znają się już dość długo, chociaż jak w przypadku Holdena - ich relacja opierała się z początku na złośliwościach. Z czasem jednak wywiązała się między nimi nić porozumienia, a wraz z czasem przyjaźń. Specyficzny człowiek, do którego trzeba mieć odpowiednie podejście, jednak ruda zdaje się, że przejrzała go na wylot i dostrzegła drzemiącą w nim wrażliwość.
Neirin Vaughn
♦️

Puchon o nietuzinkowej osobowości. Równie rudy, równie szczery i bezpośredni co Nessa. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że pozbawiony emocji i przywiązania emocjonalnego, jednak ślizgona uparcie twierdzi, że jest inaczej. Konwersacje z nim są ciekawe i pełne niespodziewanych obrotów, które często wprawiają ją w zaskoczenie. Dobrze jest mieć go obok. To ktoś, kto podobnie jak Mef — zwykle pomaga bezinteresownie. Dodatkowo czaszka, którą od niego dostała znajduje się na honorowym miejscu w jej pokoju na komodzie!
Isabelle L. Cortez
♦️

Kuzynka Aleksa, również znają się już kilka lat. Podobnie jak główna rodzice ślizgona, jej również bywali na przyjęciach organizowanych przez Lanceleyów. Nie rozmawiały zbyt często, jednak ruda odbiera ją pozytywnie i zawsze starała się skorzystać z okazji, aby spędzić z Isabelle trochę czasu. Łączy je również talent do pianina i brak zrozumienia miłości — żadna jej nie szukała. Zważywszy na to, że Isabelle przeniosła się do Hogwartu i trafiły do tego samego domu — może rozkwitnąć tu piękna przyjaźń.
Lennox X. Zakrzewski
♦️

Potrzeba ogromnej cierpliwości i dystansu do siebie, żeby w towarzystwie Lennoxa się odnaleźć. Trudny człowiek, jednak zdaniem Lance, ma swój unikalny kolor i warty jest bliższego poznania. Co więcej, stanowi obiekt westchnień (chociaż ona się nie przyzna) jej najlepszej przyjaciółki, co sprawiło, że znalazł się bardzo wysoko na liście osób, z którymi Nessa chce i właściwie lubi spędzać czas, nawet jeśli ich relacje ciężko jakoś nazwać. Drugi z prefektów domu węża.
Liam A. Rivai
♦️

Słoneczko! Nie ma chyba słodszej i bardziej uśmiechniętej osoby w całej szkole! Liam wzbudza instynkt rycerski przez samo patrzenie na niego, nic więc dziwnego, że Nessa lubi jego towarzystwo. Obydwoje uwielbiają gadać, więc ich spotkania pełne są barwnych i życiowych konwersacji. Puchon zainteresował się też grą na skrzypcach, w czym Lance chętnie mu pomaga, zresztą, jak w każdym innym przedmiocie, jeśli zachodzi taka potrzeba. To idealna osoba, gdy ma się zły dzień.
Ezra T. Clarke
♦️

Bardzo inteligenty krukon, który zapulsował sobie u Nessy fartuchem, a także profesjonalnym towarzystwem w Meksyku. Ruda jest świecie przekonana, ze Clarke ma swój fanklub i jest najbardziej pożądanym chłopakiem w całej szkole, co bardzo zabawnie jej obserwować. Przez jakiś czas sądziła, że coś łączy go z Fire przez widoczną między nimi chemię, do której sami jednak się nie przyznają. Ma on też artystyczną duszę, dzięki czemu ślizgonce naprawdę łatwo i przyjemnie z nim rozmawiać. Nazywa go pieszczotliwie Orzełkiem.


Ostatnio zmieniony przez Nessa M. Lanceley dnia 24.09.18 0:40, w całości zmieniany 35 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Holden A. Thatcher II

Mieszkaniec Hogsmeade
Rok Nauki : IX
Wiek : 22
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 175
C. szczególne : anorektycznie chudy, ma kilka tatuaży i kolczyków, naderwane ucho, blizny na twarzy, rękach i plecach, bardzo widoczne cienie pod oczami
Dodatkowo : Wilkołak
Galeony : 296
  Liczba postów : 1006
https://www.czarodzieje.org/t15930-holden-a-thatcher-ii#430782
https://www.czarodzieje.org/t15933-pluszak#430790
https://www.czarodzieje.org/t15932-wiec-chodz-zbuduje-ci-trumne#430785
https://www.czarodzieje.org/t15929-holden-a-thatcher#430780
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty07.04.18 0:24;

Cześć, ładna wredoto :pingwin:
Chcę Cię wkurzać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Melusine O. Pennifold

Student Ravenclaw
Rok Nauki : X
Wiek : 22
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 169
C. szczególne : turban na głowie z magicznymi wzorami, piegi na twarzy, płynne ruchy, zwiewne ubrania;
Galeony : 758
  Liczba postów : 653
https://www.czarodzieje.org/t15444-meluisne-pennifold
https://www.czarodzieje.org/t15473-meluzyna#415677
https://www.czarodzieje.org/t15452-meluzyna#414962
https://www.czarodzieje.org/t15446-meluisne-pennifold#414814
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty07.04.18 0:29;

HEJKA syrenka

Jesteśmy w tej samej klasie i jesteś ładna, więc pomyślałam, że Meluzyna podkochiwała się w niej jak była podlotkiem 8) Słuchała jak gra, rumieniła się kiedy pytała ją o notatki i takie tam mądre rzeczy, w stylu zakochanej nastolatki.

Ale już podrosły i mogą być przyjaciółkami, kumpelkami, a może Meluzynie kiedyś udało się ją ogarnąć po pijaku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Nessa M. Lanceley

Nauczyciel
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 159
Dodatkowo : animag, magia bezróżdżkowa
Galeony : 1519
  Liczba postów : 3856
https://www.czarodzieje.org/t15974-nessa-m-lanceley
https://www.czarodzieje.org/t15976-freya-i-korespondencja-dla-panny-lanceley#434018
https://www.czarodzieje.org/t15977-czerwone-nici-nessy#434024
https://www.czarodzieje.org/t15975-nessa-m-lanceley#433995
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty07.04.18 11:52;

Holden - Chcesz coś na zasadzie FrEnemy? W sensie, że mimo potyczek słownych w jakiś sposób będą się lubić?^^ Czy tylko enemy, a ona ma się wściekać jak tylko go widzi?

Melusine - Ojej, urocze! brzmi ciekawie, chociaż Ness nie była łatwa do znoszenia i do tego z domu Węża. Mogą się kumplować, Ness może lubić z nią gadać i nawet wykazywać jakiś instynkt opiekuńczy ukryty pod warstwą wredoty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Holden A. Thatcher II

Mieszkaniec Hogsmeade
Rok Nauki : IX
Wiek : 22
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 175
C. szczególne : anorektycznie chudy, ma kilka tatuaży i kolczyków, naderwane ucho, blizny na twarzy, rękach i plecach, bardzo widoczne cienie pod oczami
Dodatkowo : Wilkołak
Galeony : 296
  Liczba postów : 1006
https://www.czarodzieje.org/t15930-holden-a-thatcher-ii#430782
https://www.czarodzieje.org/t15933-pluszak#430790
https://www.czarodzieje.org/t15932-wiec-chodz-zbuduje-ci-trumne#430785
https://www.czarodzieje.org/t15929-holden-a-thatcher#430780
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty07.04.18 13:45;

Powiem Ci, że mam dylemat, bo chyba się lubię z Twoją kuzynką, ale ona jest Dearem, a Dearowie to jedyny bogaty ród, który da się przeżyć 8D Jesteś Lanceleyem, za Lanceleyami nie przepadam, ale może jakiś mały zalążek sympatii i nierobienia krzywdy się we mnie narodzi ze względu na Fire. Będę Cię po prostu denerwować głupimi odzywkami, a zobaczy się w fabule, co z tego wyniknie :pingwin:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Nessa M. Lanceley

Nauczyciel
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 159
Dodatkowo : animag, magia bezróżdżkowa
Galeony : 1519
  Liczba postów : 3856
https://www.czarodzieje.org/t15974-nessa-m-lanceley
https://www.czarodzieje.org/t15976-freya-i-korespondencja-dla-panny-lanceley#434018
https://www.czarodzieje.org/t15977-czerwone-nici-nessy#434024
https://www.czarodzieje.org/t15975-nessa-m-lanceley#433995
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty07.04.18 15:39;

~~ Dodane!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Celine O. O. Lanceley

Mieszkaniec Doliny
Wiek : 33
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 190
  Liczba postów : 83
http://czarodzieje.forumpolish.com/t14985-celine-o-o-lanceley
http://czarodzieje.forumpolish.com/t14986-poczta-celine-o-o-lanceley
http://czarodzieje.forumpolish.com/t14987-celine-o-o-lanceley
http://czarodzieje.forumpolish.com/t14989-celine-o-o-lanceley
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty07.04.18 16:08;

nowy Lanceley? Witam w rodzinie <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Nessa M. Lanceley

Nauczyciel
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 159
Dodatkowo : animag, magia bezróżdżkowa
Galeony : 1519
  Liczba postów : 3856
https://www.czarodzieje.org/t15974-nessa-m-lanceley
https://www.czarodzieje.org/t15976-freya-i-korespondencja-dla-panny-lanceley#434018
https://www.czarodzieje.org/t15977-czerwone-nici-nessy#434024
https://www.czarodzieje.org/t15975-nessa-m-lanceley#433995
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty07.04.18 16:19;

O! Miło mi! <3 Nowa, z wczoraj! Co nasz łączy?:D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Theodore Thìdley

Student Ravenclaw
Rok Nauki : IX
Wiek : 24
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : jasnowidzenie
Galeony : 169
  Liczba postów : 260
https://www.czarodzieje.org/t15846-theodore-thidley
https://www.czarodzieje.org/t15871-poczta-theo#428756
https://www.czarodzieje.org/t15869-theodore-thidley#428720
https://www.czarodzieje.org/t15868-theodore-thidley
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty07.04.18 18:44;

Mogę mieć z rudą koleżanką jakieś fajne relacje?  heart
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Li Na

Student Hufflepuff
Rok Nauki : IX
Wiek : 23
Czystość Krwi : 0%
Wzrost : 165cm
C. szczególne : Zadrapania na policzku.
Dodatkowo : animagia (wiewiórka)
Galeony : 317
  Liczba postów : 786
https://www.czarodzieje.org/t11900-li-na
https://www.czarodzieje.org/t11912-poczta-li#319860
https://www.czarodzieje.org/t11911-li#319859
https://www.czarodzieje.org/t12044-li-na
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty08.04.18 2:12;

Z Li chciałbym jakiś negatyw.
@Benjamin Ash Benoui?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Nessa M. Lanceley

Nauczyciel
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 159
Dodatkowo : animag, magia bezróżdżkowa
Galeony : 1519
  Liczba postów : 3856
https://www.czarodzieje.org/t15974-nessa-m-lanceley
https://www.czarodzieje.org/t15976-freya-i-korespondencja-dla-panny-lanceley#434018
https://www.czarodzieje.org/t15977-czerwone-nici-nessy#434024
https://www.czarodzieje.org/t15975-nessa-m-lanceley#433995
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty08.04.18 9:54;

Theodore Thìdley - pewnie, jesteś krukonem więc zakładam, że mogli mieć okazję spotkać się w bibliotece czy coś. Ness może się nie irytować i mogą być kumplami czy coś, chociaż zaakceptuję każdy pomysł ^ ^

Li Na - Okej, możemy być enemy xD A Benjamin z domu węża, na pewno mieli ze sobą styczność. Chcesz relację taką bardziej zaczepną/złośliwą czy milsze kumplowanie się?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Li Na

Student Hufflepuff
Rok Nauki : IX
Wiek : 23
Czystość Krwi : 0%
Wzrost : 165cm
C. szczególne : Zadrapania na policzku.
Dodatkowo : animagia (wiewiórka)
Galeony : 317
  Liczba postów : 786
https://www.czarodzieje.org/t11900-li-na
https://www.czarodzieje.org/t11912-poczta-li#319860
https://www.czarodzieje.org/t11911-li#319859
https://www.czarodzieje.org/t12044-li-na
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty08.04.18 10:12;

Myślę że mogliby się kumplowac.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Nessa M. Lanceley

Nauczyciel
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 159
Dodatkowo : animag, magia bezróżdżkowa
Galeony : 1519
  Liczba postów : 3856
https://www.czarodzieje.org/t15974-nessa-m-lanceley
https://www.czarodzieje.org/t15976-freya-i-korespondencja-dla-panny-lanceley#434018
https://www.czarodzieje.org/t15977-czerwone-nici-nessy#434024
https://www.czarodzieje.org/t15975-nessa-m-lanceley#433995
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty08.04.18 10:14;

Okej, zjem śniadanie i powpisuje, sprawdzisz sobie czy Ci odpowiada ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Doris O. L. Lanceley

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 22
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 156
  Liczba postów : 47
https://www.czarodzieje.org/t15011-doris-o-l-lanceley
https://www.czarodzieje.org/t15027-poczta-doll#399889
https://www.czarodzieje.org/t15028-znajomi-doll#399892
https://www.czarodzieje.org/t15026-doris-o-l-lanceley#399886
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty08.04.18 11:03;

My musimy coś mieć. Nazwisko zobowiązuje. I jeszcze ten Slytherin. <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Nessa M. Lanceley

Nauczyciel
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 159
Dodatkowo : animag, magia bezróżdżkowa
Galeony : 1519
  Liczba postów : 3856
https://www.czarodzieje.org/t15974-nessa-m-lanceley
https://www.czarodzieje.org/t15976-freya-i-korespondencja-dla-panny-lanceley#434018
https://www.czarodzieje.org/t15977-czerwone-nici-nessy#434024
https://www.czarodzieje.org/t15975-nessa-m-lanceley#433995
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty08.04.18 11:19;

Jak najbardziej! <3 Jesteśmy kim dla siebie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Theodore Thìdley

Student Ravenclaw
Rok Nauki : IX
Wiek : 24
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : jasnowidzenie
Galeony : 169
  Liczba postów : 260
https://www.czarodzieje.org/t15846-theodore-thidley
https://www.czarodzieje.org/t15871-poczta-theo#428756
https://www.czarodzieje.org/t15869-theodore-thidley#428720
https://www.czarodzieje.org/t15868-theodore-thidley
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty08.04.18 11:48;

ty jesteś dość blisko z Fire, ja także znam ją od dzieciństwa, więc mogliśmy się poznać przez ten pryzmat. Theo ogólnie otacza się osobami każdego sortu, bo jest chłopakiem do którego trudno mieć jakieś większe zastrzeżenia  8)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Mallory Colquhoun

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 23
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 243
  Liczba postów : 249
https://www.czarodzieje.org/t15706-mallory-colquhoun
https://www.czarodzieje.org/t15725-poczta-poczta#423973
https://www.czarodzieje.org/t15718-mal-wal-jakas-fajna-relke-zaprasza
https://www.czarodzieje.org/t15716-mallory-colquhoun
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty08.04.18 12:14;

Musimy się znać, bo jesteśmy na tym samym roku i w tym samym domu i w ogóle jesteś taka ładna, że musimy no heart
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Nessa M. Lanceley

Nauczyciel
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 159
Dodatkowo : animag, magia bezróżdżkowa
Galeony : 1519
  Liczba postów : 3856
https://www.czarodzieje.org/t15974-nessa-m-lanceley
https://www.czarodzieje.org/t15976-freya-i-korespondencja-dla-panny-lanceley#434018
https://www.czarodzieje.org/t15977-czerwone-nici-nessy#434024
https://www.czarodzieje.org/t15975-nessa-m-lanceley#433995
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty08.04.18 12:15;

Faktycznie musimy. Rozumiem, że pozytywna relacja czy wolisz złośliwsze frenemy?^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Mallory Colquhoun

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 23
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 243
  Liczba postów : 249
https://www.czarodzieje.org/t15706-mallory-colquhoun
https://www.czarodzieje.org/t15725-poczta-poczta#423973
https://www.czarodzieje.org/t15718-mal-wal-jakas-fajna-relke-zaprasza
https://www.czarodzieje.org/t15716-mallory-colquhoun
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty08.04.18 12:36;

Myślę, że mogły się na początku nie lubić, z racji tego, że Mall ogólnie nie lubiła ludzi ze swojego domu, dodatkowo nie przepada za kuzynką Nessy -Luthien, co za tym idzie, podchodziła z dystansem do ludzi z tym nazwiskiem. Jednak teraz zaczyna się przekonywać do Ślizgonów (chociaż nadal ma chyba więcej wrogów niż przyjaciół 8D), dlatego również mogłaby przekonać się do Nessy i stwierdzić, że w zasadzie nie jest taka zła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Nessa M. Lanceley

Nauczyciel
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 159
Dodatkowo : animag, magia bezróżdżkowa
Galeony : 1519
  Liczba postów : 3856
https://www.czarodzieje.org/t15974-nessa-m-lanceley
https://www.czarodzieje.org/t15976-freya-i-korespondencja-dla-panny-lanceley#434018
https://www.czarodzieje.org/t15977-czerwone-nici-nessy#434024
https://www.czarodzieje.org/t15975-nessa-m-lanceley#433995
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty08.04.18 12:55;

Pasuje czy chcesz od razu w pozytyw? Pomyślałam, że tak będzie fajnie rozegrać ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Daisy Manese

Student Slytherin
Rok Nauki : IX
Wiek : 24
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : pałkarz
Galeony : 1
  Liczba postów : 1801
http://czarodzieje.forumpolish.com/t11001-daisy
http://czarodzieje.forumpolish.com/t11249-listy-do-daisy#303189
http://czarodzieje.forumpolish.com/t11218-stokrotka
http://czarodzieje.forumpolish.com/t11219-daisy-manese
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty12.04.18 13:53;

Przybywam 8D. Jestem w Hogwarcie od niedawna (2 albo 3 lat, już mi się myli) i z początku byłam przyjezdną odcinająca się od hogwartczyków, ale jak trafiłam do Slytherinu to zaczęłam całkiem dogadywać się ze ślizgonami. Nawet lubimy się z Mallory i imprezujemy razem 8). Chyba mogłybyśmy się dogadać, też lubię gadać o innych, no i czasem mogłabym próbować wyciągać cię na imprezy, ale nie wiem co ty na to 8D.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Nessa M. Lanceley

Nauczyciel
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 159
Dodatkowo : animag, magia bezróżdżkowa
Galeony : 1519
  Liczba postów : 3856
https://www.czarodzieje.org/t15974-nessa-m-lanceley
https://www.czarodzieje.org/t15976-freya-i-korespondencja-dla-panny-lanceley#434018
https://www.czarodzieje.org/t15977-czerwone-nici-nessy#434024
https://www.czarodzieje.org/t15975-nessa-m-lanceley#433995
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty24.04.18 11:48;

Dodana <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Edmund Cormac

Student Gryffindor
Rok Nauki : IX
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 58
  Liczba postów : 457
https://www.czarodzieje.org/t12605-edmund-cormac#340723
https://www.czarodzieje.org/t12608-azmond
https://www.czarodzieje.org/t12609-relacje-edka#340738
https://www.czarodzieje.org/t12610-edmund-cormac#340742
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty24.04.18 12:10;

Ej, ruda, lubimy się czy nie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Nessa M. Lanceley

Nauczyciel
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 159
Dodatkowo : animag, magia bezróżdżkowa
Galeony : 1519
  Liczba postów : 3856
https://www.czarodzieje.org/t15974-nessa-m-lanceley
https://www.czarodzieje.org/t15976-freya-i-korespondencja-dla-panny-lanceley#434018
https://www.czarodzieje.org/t15977-czerwone-nici-nessy#434024
https://www.czarodzieje.org/t15975-nessa-m-lanceley#433995
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty24.04.18 13:56;

Edku sprawdźmy to na fabule po Oasis :D :>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Celine O. O. Lanceley

Mieszkaniec Doliny
Wiek : 33
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 190
  Liczba postów : 83
http://czarodzieje.forumpolish.com/t14985-celine-o-o-lanceley
http://czarodzieje.forumpolish.com/t14986-poczta-celine-o-o-lanceley
http://czarodzieje.forumpolish.com/t14987-celine-o-o-lanceley
http://czarodzieje.forumpolish.com/t14989-celine-o-o-lanceley
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty21.05.18 19:11;

relka dla ciotuni raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Nessa M. Lanceley

Nauczyciel
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 159
Dodatkowo : animag, magia bezróżdżkowa
Galeony : 1519
  Liczba postów : 3856
https://www.czarodzieje.org/t15974-nessa-m-lanceley
https://www.czarodzieje.org/t15976-freya-i-korespondencja-dla-panny-lanceley#434018
https://www.czarodzieje.org/t15977-czerwone-nici-nessy#434024
https://www.czarodzieje.org/t15975-nessa-m-lanceley#433995
Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Gracz
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty21.05.18 19:38;

Pozytywna będzie! Ulubiona cioteczka Nessiątka?:>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Czerwone nici Nessy QzgSDG8
Czerwone nici Nessy Empty


PisanieCzerwone nici Nessy Empty Re: Czerwone nici Nessy  Czerwone nici Nessy Empty;

Powrót do góry Go down
 

Czerwone nici Nessy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Strona 1 z 2 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Czerwone nici Nessy QCuY7ok :: 
akcesoria postaci
 :: 
powiazania postaci
-