Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Beatrice L. O. O. Dear

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Beatrice L. O. Whitelight

Mieszkaniec Doliny
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 160cm
C. szczególne : Czarne oczy, przenikliwe spojrzenie, blizny na dłoniach, ukryte po metamorfomagią, tatuaż na łopatkach (kuferek), obrączka z białego złota na palcu serdecznym lewej dłoni
Dodatkowo : metamorfomagia
Galeony : 1647
  Liczba postów : 1760
https://www.czarodzieje.org/t14885-beatrice-l-o-o-dear
https://www.czarodzieje.org/t14920-poczta-beatrice-l-o-o-dear#397481
https://www.czarodzieje.org/t14916-are-you-afraid-of-blood
https://www.czarodzieje.org/t14915-beatrice-l-o-o-dear
https://www.czarodzieje.org/t18356-beatrice-l-o-o-dear-dziennik
Beatrice L. O. O. Dear QzgSDG8
Gracz
Beatrice L. O. O. Dear Empty


PisanieBeatrice L. O. O. Dear Empty Beatrice L. O. O. Dear  Beatrice L. O. O. Dear EmptyWto 8 Sie - 15:24;


Beatrice Layla Olivia Odette Dear

DATA URODZENIA30 grudnia 1995r.
CZYSTOŚĆ KRWI 100%
MIEJSCE URODZENIABrighton, Anglia
MIEJSCE ZAMIESZKANIABrighton, Anglia
UKOŃCZONA SZKOŁA Hogwart
WYBRANA POSADA DO OBJĘCIAPracuje w sklepie rodziców z eliksirami w Dolinie Godryka
PRZEPRACOWANY CZAS W POWYŻSZEJ PRACYOkoło rok
WYBRANY WIZERUNEKCamila Mendes i Margot Robbie


Wyglad

WZROST 160cm
BUDOWA CIAŁA Szczupłej budowy ciała
KOLOR OCZU Czarne
KOLOR WŁOSÓW Czarne
ZNAKI SZCZEGÓLNE Ma wytatuowanego na plecach smoka. Rodzice nic nie wiedzą na ten temat, bo w innym wypadku mogłaby przestać być ich ukochaną córką.
PREFEROWANE UBRANIA Raczej eleganckie, rzadko kiedy zdarza jej się założyć coś, co byłoby bardziej ekstrawaganckie i młodzieżowe. Gustuje w ciemnych kolorach, jej ulubionym jest czerń i fiolet. Bardzo swobodnie czuje się w mugolskich ubraniach, jednak nie wzbrania się przed noszeniem tradycyjnych szat czarodziejów.


Charakter


Ile ludzie, tyle opinii na temat jej i jej charakteru. Jedni mówią, że to aniołek, drudzy sądzą wręcz przeciwnie, że diabeł zesłał ją na ziemię. We wszystkich stwierdzeniach ukrywa się ziarnko prawdy. Sama Beatrice lubi mówić o sobie, jako o królowej lodu, której to nawet największy upał nie jest straszny. Potrafi być bardzo zaborcza jeśli chodzi o kontakty międzyludzkie, jak i w sprawach związanych z pracą. Ma skłonności do bardzo egoistycznego zachowania. Stara się nad tym panować, ale nie zawsze to wychodzi. Potrafi być zaskakująca i nieprzewidywalna. Niekiedy wręcz agresywna. Zawsze dąży do wyznaczonych sobie celów. Ciężko ją wyprowadzić z równowagi bądź zmusić do tego, aby okazała swoją słabość. Nie ma oporów do tego, aby w razie konieczności nawet przekupić innych, aby zachowywali się w sposób jej odpowiadający. Prezentuje się jako wredna i zła, ale tak naprawdę jest osobą która potrzebuje wiele troski i uczucia. W niektórych sytuacjach potrafi okazać wiele wrażliwości i wyrozumiałości względem innych. Niestety, zdarza się to bardzo rzadko. Życie nauczyło ją tego, że łatwiej jest zasłonić swoje prawdziwe uczucia maską obojętności i złośliwości, niż pokazać komuś co tak naprawdę się czuje. Wtedy przecież można człowieka zranić. Często unika kontaktu z innymi ludźmi. Ktoś mógłby ją nazwać wyrafinowaną suką, która nie liczy się ze zdaniem innych. Prawda jest natomiast taka, że Beatrice po prostu jest introwertykiem, który nie wymaga zbyt dużych kontaktów międzyludzkich. Zamiast tego, woli posiedzieć czytając jakąś książkę, bądź warząc kolejne porcje ulubionych eliksirów.


Historia


Narodziny Beatrice nie były żadnym nadzwyczajnym wydarzeniem. Były jednak bardzo oczekiwane. Państwo Dear posiadali już dwóch synów, a mała Bea miała stać się ich małą księżniczką. W końcu była pierwszą córką w rodzie. Życie miało zweryfikować późniejsze wydarzenia.
Na początku wszystko wyglądało wspaniale. Victoria upodobała sobie małą Beatrice szczególnie mocno z pośród całego rodzeństwa. Nikt o tym nie wiedział, ale w momencie gdy inne dzieci się bawiły, matka samodzielnie nauczała Beatrice tak, aby jak najwięcej w życiu osiągnęła. Ale dziewczynce mającej sześć lat bardziej w głowie siedziały lalki i misie niż podstawowa nauka transmutacji. Nie mogła jednak zbyt wiele na to poradzić.
Z czasem dziewczynka nauczyła się, że musi dobrze się uczyć i być odpowiednim członkiem swojego rodu. Od samego początku miała wpajane zasady, które mówiły jasno, że czysta krew jest najważniejsza i rodzina musi trzymać się razem. A do tego najlepiej jakby ktoś taki, jak Beatrice pracował w Ministerstwie Magii. W międzyczasie, dziewczynka starała się wciąż rozwijać swoje zdolności metamorfomaga. Było to czymś wyjątkowym, nawet wśród czarodziejów i nie zamierzała tego zmarnować.
Gdy poszła do hogwartu, dostała się do Slytherinu. Nie było to szczególnie wielkim zaskoczeniem, ale zostało odpowiednio uczczone w gronie rodzinnym. Rodzice cieszyli się, że poszła w ślady Doriena, nie Liama. Będąc w szkole, szczególnie mocno upodobała sobie transmutacje i eliksiry. Transmutacji chciała się doskonale nauczyć ze względu na swój dar, natomiast do eliksirów po prostu ją ciągnęło. Uwielbiała patrzeć na burzącą się pianę na powierzchni eliksiru, czy siekać korzonki i liście niezbędne do kolejnych wywarów.
Gdy miała szesnaście lat, związała się z Maximilianem Lamberdem. Dziewczyna była nim bardzo zauroczona. Jednak w pewnym momencie stwierdziła, że chłopak jest zbyt dziecinny jak dla niej. W końcu to ona była tą starszą osobą w ich związku, a podobnież dziewczynki szybciej rozwijają się mentalnie niż chłopcy. Dlatego związek ten rozpadł się po około roku od daty rozpoczęcia. Mimo to, Beatrice nie darzyła chłopaka żadnymi chłodnymi uczuciami.
Po skończeniu Hogwartu, Beatrice rozpoczęła studia magiczne, które po paru latach udało jej się skończyć z bardzo pozytywnymi wynikami. Od tego momentu była prawdziwą czarownicą.
Wiele osób wróżyło jej świetlaną karierę u boku ojca w Ministerstwie Magii, ale to w ogóle nie pociągało dziewczyny. Zamiast tego, wolała pójść w ślady matki. Zaczęła pracować w jednym ze sklepów z eliksirami, które od dawien dawna należały do ich rodziny. Uwielbiała tą pracę. Dawała jej wiele satysfakcji i rozwijała jej i tak już duży zasób wiedzy na temat eliksirów. Dzięki temu Beatrice stawała się jeszcze lepsza.
W chwili obecnej jest zaręczona ze swoim dawnym chłopakiem. Co będzie dalej? Nie wiadomo jak los się potoczy.

Rodzina


♣ Rodzice:
-Jacob George Dear - czarodziej, z którego społeczność powinna brać przykład. Pracownik Ministerstwa Magii. A przynajmniej na pierwszy rzut oka. Z córką ma raczej dobry kontakt, chociaż Beatrice niejednokrotnie zastanawiała się nad tym, na ile jego uczucia względem niej są prawdziwe, a na ile wystudiowane niczym pozy i gesty, którymi posługuje się przed członkami czarodziejskiego świata.

- Victoria Suzanne Dear – Prowadzi własną sieć sklepów z eliksirami. W ramach posagu postanowiła jeden z nich podarować na własność najstarszej córce. Beatrice przez długi czas mogła chwalić się "zaszczytnym mianem" ulubionego dziecka. Beatrice podejrzewa, że to przez jej umiejętność metamorfomagii jest to spowodowane.

♣ Rodzeństwo:
- Liam S. Dear - najstarszy z pośród szóstki dzieci państwa Dear. Zakała rodziny. Odwrócił się od rodzinnych tradycji i poszedł własną ścieżką, co niekoniecznie spodobało się rodzicom. Sam fakt, że nie był w Slytherinie już od samego początku mówił, że coś jest z nim nie tak.

- Dorien E. A. Dear - kolejny ze starszych braci. Wymarzony członek rodu. Dokładnie taki, jakim rodzice chcieli go uczynić. Ma bardzo podobny charakter do Beatrice. Liam go otwarcie nienawidzi. Pracuje w Ministerstwie Magii.

- Calum O. L. Dear - młodszy brat Beatrice. Spokojny i cichy, nie wychyla się w trakcie jakichkolwiek rodzinnych spięć czy wojen. Studiuje. Z Beatrice nigdy nie miał najlepszych kontaktów, zresztą, chyba szybciej będzie wymienić z kim Beatrice miała dobry kontakt, niż tych, za którymi nie przepadała.

Vivien i Victor Dear - bliźniaki, najmłodsze dzieci państwa Dear. Radosne, optymistyczne i zupełnie nie pasujące do stonowanych i czasem wręcz wrednych członków rodziny.  Victor lubi mugoli, a Vivien to urodzona artystka. No cóż. W każdej rodzinie pojawiają się jakieś wadliwe egzemplarze.

Istnieje jeszcze bliższa i dalsza rodzina.


Ciekawostki


♣ Chorobliwie boi się żab
♣ Na SUMach miała trzy wybitne oceny: z eliksirów, transmutacji oraz z zielarstwa.
♣ Swojego czasu była chorobliwie wręcz zazdrosna o najmłodszą siostrę, jednak teraz jej to zupełnie przeszło.
♣ Jest metamorfomagiem, geny najprawdopodobniej odziedziczyła po babce ze strony matki.
♣ W dzieciństwie uwielbiała pływać. Teraz, z racji mniejszej ilości czasu, robi to rzadziej.
♣ Unika kontaktu z mugolami jak tylko może. Swoją drogą,  mugolakami również.Ostatnio zmieniony przez Beatrice L. O. O. Dear dnia Nie 13 Sie - 12:57, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Calum O. L. Dear

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 24
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 192cm
Galeony : 822
  Liczba postów : 1276
http://czarodzieje.forumpolish.com/t14113-calum-isaac-dear#372995
http://czarodzieje.forumpolish.com/t14192-calum-isaac-dear#374288
http://czarodzieje.forumpolish.com/t14140-golum#373559
http://czarodzieje.forumpolish.com/t14139-calum-dear
Beatrice L. O. O. Dear QzgSDG8
Gracz
Beatrice L. O. O. Dear Empty


PisanieBeatrice L. O. O. Dear Empty Re: Beatrice L. O. O. Dear  Beatrice L. O. O. Dear EmptyNie 13 Sie - 14:31;DOROSŁY!

Witamy Cię na Czarodziejach! Twoja karta zostaje zaakceptowana, dostajesz więc uprawnienia do gry. Poniżej znajdziesz przydatne w dalszych krokach na forum linki, z którymi warto abyś się zapoznał!

zdobądź posadę
utwórz kuferek
stwórz pocztę
załóż relacje
zacznij grę
kup dom


Życzymy

miłej gry!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Beatrice L. O. O. Dear

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Beatrice L. O. O. Dear QCuY7ok :: 
karty postaci
 :: 
karty doroslych
-