Czarodzieje - forum rpg typu PBF Play By Forum. Zostań czarodziejem niczym Harry Potter, dla którego nasz Hogwart stanie się drugim domem.

IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .

Korespondencja nr 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Galeony : 3343
  Liczba postów : 2641

Specjalny

PisanieTemat: Korespondencja nr 3   Pią Sie 15 2014, 14:40

Korespondencja nr 3

Jedna z magicznych skrzynek, które pozwalają na wysyłanie i otrzymywanie listów bez zdradzania tożsamości żadnej z osób biorących udział w zabawie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Specjalny

PisanieTemat: Re: Korespondencja nr 3   Pią Lut 10 2017, 00:58

Szanowny Mr&Mrs Smith@

Cześć. Nigdy się nie poznamy. Jest to bardzo przyjemne, można wyrzucić z soebie różne sekrety, będąc pewien, że nie wyjdą na światło dzienne. Przynajmniej nie pod naszym nazwiskiem. Ale jakoś trzeba zacząć list! Ładna dziś pogoda, prawda?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Specjalny

PisanieTemat: Re: Korespondencja nr 3   Sob Lut 11 2017, 00:26

Ty tam,

Niezbyt. Zimno i mokro, bo śnieg się roztopił. Przynajmniej drzewa ładnie wyglądają. Ogólnie od zimy wolę inne pory roku.
Ogólnie to z buta wjeżdżam i od razu informuję o pewnych kwestiach, mój nieznajomy, moja nieznajoma. Nie zdziwię się, jeśli zaraz po przeczytaniu tego listu zdecydujesz się porzucić tę zabawę w tajemnicze korespondencje. Albo poprosić o zmianę partnera do pisania.
Cóż, źle trafiłeś, łagodnie mówiąc. Nie jestem osobą, która będzie dla ciebie miła ani taką, która postawi sobie za cel zdobycie twojej sympatii podczas naszej wymiany listów. Mówiąc absolutnie szczerze (w tym listach nigdy nie będę kłamać, tak dla odmiany) nic mnie nie obchodzisz. Nie chcę znać ani twojego nazwiska ani wiedzieć, jak wyglądasz... Mimo wszystko zgadzam się na pisanie. Nawet chętnie wysłucham zwierzeń, nawet jeśli będą one dotyczyć takich głupotek, jak na przykład miłość, ale to nie znaczy, że będzie mi na nich zależeć.
Bo mam ochotę cię wypróbować i sprawdzić, czy zaliczysz test.
Twoja decyzja - wchodzisz czy tchórzysz?

Dla mnie to wszystko jest zabawą.
Mrs. Martin
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Specjalny

PisanieTemat: Re: Korespondencja nr 3   Sob Lut 11 2017, 18:20

Mrs. Martin

Tak się szczęśliwie składa, że ty również mnie nie interesujesz kochana. I miło, że się zgadzasz na pisanie, przecież to taki... wyczyn! Tak, tego słowa mi brakowało. Miłość? Oh, źle trafiłaś. Chciałbym porozmawiać o czymś ciekawszym? Zapodasz tematem?

Oh, oczywiście, że nie stchórzę.
Mr. Smith
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Specjalny

PisanieTemat: Re: Korespondencja nr 3   Sro Lut 15 2017, 14:46

Mr. Smith

Na razie cię nie interesuję, a poczekaj trochę, popiszemy więcej listów i zobaczysz. Nie będziesz mógł żyć beze mnie, zapach Wizz-Wizzów na zawsze będzie kojarzyć ci się z moimi listami (palę, gdy piszę, może nie powinnam), a nocami będziesz tylko czekać na sowę, nie mogąc zasnąć. Będziesz próbować sobie ze słów skleić moją twarz i w końcu napomkniesz coś w post scriptum o spotkaniu. Tak będzie!
I to jest wyczyn. Ty często robisz takie rzeczy? Zupełnie, jakby ludzie nie byli dosyć irytujący to jeszcze zgadzasz się na rozmowy, które będą się pewnie długo ciągnąć.
A miłość to był jedynie przykład. Celowałam w coś najbardziej popularnego. Od czego jestem, żeby jeszcze rzucać ci tematem, leniu? Ale niech będzie, raz będę wspaniałomyślna.
Możesz opowiedzieć mi o tym, za czym tęsknisz.
Mrs. Anderson
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Specjalny

PisanieTemat: Re: Korespondencja nr 3   Sob Sie 11 2018, 13:01

Edycja 2018
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Specjalny

PisanieTemat: Re: Korespondencja nr 3   Sob Sie 11 2018, 15:55

Mój najdroższy odbiorco,

Co zrobisz, jeśli okaże się, że jestem twym zaciekłym wrogiem, wypluwającym na Ciebie pokłady sfrustrowanego jadu? A jeśli jestem przegrywem z pierwszej ławki, podglądającym dziewczyny wychodzące z łazienki?
Jaki jest twój ulubiony kolor?

Ważne sekrety o mnie:
- Kiedyś chciałem zostać hodowcą skrzatów domowych, skrybą i goblinem z banku
- Lubię jagody i kolor niebieski
- Moje pierwsze wspomnienie dotyczy rozbitego nosa u mych dziadków
Twój ukochany nadawca
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Specjalny

PisanieTemat: Re: Korespondencja nr 3   Nie Sie 12 2018, 10:54

Nadawco,

jeśli okażesz się mym wrogiem, niestety, twoje dni są od momentu wysłania mojego listu policzone.
Gdyby w grę wchodziła opcja numer dwa, będziemy mogli zbić sobie piątki... Wiedziałeś, że najczęściej można spotkać roznegliżowane ślizgonki? Czasem są w stanie im dorównać panny z domu Roweny, chociaż ja osobiście uważam, że najlepsze są w Gryffindorze, hihi.
Kogo ostatnio podglądałeś?

Mój ulubiony kolor to czarny... A twój?

Ważne sekrety o mnie:
- mam Abraksana
- jestem uzależniona od zajadania się dyniowymi pasztecikami
- nie potrafię powstrzymać się przed kłamstwem  

Myślisz, że próbowałem cię oszukać?

Tajemniczy

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Specjalny

PisanieTemat: Re: Korespondencja nr 3   Pon Sie 13 2018, 10:26

Tajemniczy-a,

Gorzej, jeśli będę twoim wrogiem, a mimo wszystko po tych listach uznasz, że jestem ok. Masz wielu wrogów? Jacy są?

Problem ze ślizgonkami jest taki, że wszystkie mają minę, jakby nieustannie pod nos podtykał im ktoś łajno hipogryfa do wąchania.  
Jesteś ze Slytherinu?

Czarny jak twoja dusza?
Niebieski!

- Trzymasz abraksana na Hogwarckich błoniach? Czy jesteś naszym gajowym???

Myślę, że mnie okłamujesz, albo masz problemy ze zdefiniowaniem własnej płci.

Zdezorientowany
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Specjalny

PisanieTemat: Re: Korespondencja nr 3   Wto Sie 14 2018, 20:42

Partnerze,

nie mam wrogów, co może wydawać się dziwne. Nie lubię marnować czasu na niesnaski.

Proszę mnie nie obrażać! Mam tyle wspólnego ze Slytherinem, co gumochłony z rozumowaniem prostych komend. Niemniej, nie... Nic nie łączy mnie z domem węża; tak szczerze, byłoby to dla mnie uwłaczające, rzecz jasna - z szacunkiem do ślizgonów.

Jesteś z Ravenclaw?

Chciałabym być gajowym, wiesz? Pracowałbym ze zwierzakami, raz po raz je dokarmiał, tresował i uciekał hen-hen daleko, gdybym miała już dość obecności ludzi.
Wbrew pozorom często mam dość.

Nie oszukuję ze wszystkim.

Wolałbyś żebym była chłopcem czy dziewczynką?

ona, może on
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Specjalny

PisanieTemat: Re: Korespondencja nr 3   Czw Sie 16 2018, 16:22

Ono,

O wyczuwam, że coś nas łączy, też zupełnie nie tracę czasu na posiadanie wrogów!

A z jakim domem masz najwięcej wspólnego? Myślisz, że to, że w wieku 11 lat pasowałaś do danego znaczy, że teraz też do niego pasujesz? O ile oczywiście nadal nie masz jedenastu lat. Ta tiara jest trochę naciągana, albo posiada właściwości wróżbiarskie.

Lubię niebieski, ale nie gustuję w krawatach o tym kolorze.

Tylko, że kręciłaby się koło Ciebie grupa dzieciaków, przypominając o tym, że ty młodość i należenie do nich, masz już dawno za sobą. Wolałbym być badaczem zwierząt, niż Hogwarckim gajowym.

Jeszcze nie wiem, to zależy czy planujesz się ze mną spotkać, czy chcesz zostać na wieki moim tajemniczym przyjacielem. Jako przyjaciela wolę chłopca, a jak na spotkanie - to jasne, że dziewczynę.

on!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Specjalny

PisanieTemat: Re: Korespondencja nr 3   Yesterday at 22:54

Ciekawskie z ciebie stworzenie,

Nie jestem pewna czy zostałam dobrze dopasowana; przyznam i nie będę oszukiwać – jestem dziewczyną; niemniej, trafiłam do Hogwartu przypadkiem, nie planowałam tego, a co za tym idzie, nie jestem w stanie odpowiedzieć zgodnie z prawdą na twoje pytanie. Ty natomiast pasujesz (zapewne) do Hufflepuffu, prawda? Wydajesz się niezwykle pozytywnie zakręcony.

Chcesz badać zwierzęta? Ciekawe czy już po wymianie listów polubimy się, jeśli tak, chciałabym cię o coś poprosić, coś co jest typowe, ale mnie onieśmiela. Jeżeli lubisz zwierzęta – możesz być jednym z lepszych obiektów do tego, by faktycznie zaangażować cię w swój pomysł.

Wolisz dziewczyny? Muszę zatem zapytać.
Jesteś stuprocentowym przedstawicielem brzydszej rasy czy może jednak panienką o skłonnościach i zamiłowaniu do istot tej samej płci?
Zdradź rąbka tajemnicy!

Koleżanka
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Korespondencja nr 3   

Powrót do góry Go down

Korespondencja nr 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1