Czarodzieje - forum rpg typu PBF Play By Forum. Zostań czarodziejem niczym Harry Potter, dla którego nasz Hogwart stanie się drugim domem.

IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share

Wrzeszcząca Chata

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next
AutorWiadomość

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Wrzeszcząca Chata - Page 6 QzgSDG8

Gracz

Wrzeszcząca Chata - Page 6 Empty

PisanieTemat: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptyPią Cze 11 2010, 23:07

First topic message reminder :

Wrzeszcząca Chata
Jest to stary, ponury i od dawna opuszczony dom, znajdujący się na wzgórzu. Okna w nim są zabite deskami, a zarośnięty ogród otacza drewniany płot. Uczniowie nie zapuszczają się w jego kierunku, każdy dobrze wie, że to najbardziej nawiedzony dom w całej Anglii, a historie na jego temat krążą po całym kraju. Przerażające odgłosy wydobywające się z chaty od dawna napawały strachem mieszkańców okolicy, zwiedzających, a nawet duchy zamieszkujące Hogwart omijają ten dom. Jeśli wierzyć plotkom, w czasie pełni noc spędzają tu wilkołaki, zamieszkujące pobliskie tereny.

Ostatnio zmieniony przez Rose Stuner dnia Wto Wrz 21 2010, 15:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Galeony : 165
  Liczba postów : 177

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptyWto Lis 02 2010, 07:01

Podrapała się po lekko różowym policzku nadal stojąc na środku salonu. Było ciemno i brudno. Clau nawet się nie spodziewała, że przychodzi tu tak wielu uczniów...Przecież nawet duchy z Hogwartu bały się tu przychodzić. Pewnie to miejsce jest przereklamowane. Dziewczyna westchnęła słysząc głos Henrego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Gryffindor
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 94
Dodatkowo : teleportacja
  Liczba postów : 267

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptyWto Lis 02 2010, 12:22

A Henry śmiał się głośno ciągnąc za sobą Puchona. Coś mu mówiło, że ma iść właśnie tam! Właściwie stamtąd dochodził głos więc to zrozumiałe... W końcu zatrzymał się w niedużej odległości od Clau i spoważniał. Momentalnie puścił Colina i czym prędzej, z rozłożonymi ramionami rzucił się by wyściskać Ślizgonkę.
- Jesteś tutaj i zobacz kogo spotykasz, swoją PRZYJACIÓŁKĘ! - ostatnie słowo dziwnie podkreślił... Jeszcze chwilę tulił się do dziewczyny, po czym puścił ją wreszcie i przystanął obok patrząc to na Ślizgonkę to na Puchona.
- Co tu robisz Clau?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Slytherin

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptyWto Lis 02 2010, 20:16

Wyściskała mocno przyjaciela i się od niego oderwała. Zmierzyła go wzrokiem uśmiechając się szeroko.
- Cześć Henry...Co ja tu robię? Zawsze chciałam odwiedzić to miejsce, bo podobno jest takie straszne ale widzę, że tłok tu jak w centrum handlowym - Powiedziała z nutką rozbawienia w głosie. Dopiero teraz dostrzegła drugiego chłopaka. Spojrzała na Ślizgona z miną w stylu " Kim ten obok jest?".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Colin Fitzgerald

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Galeony : 31
Dodatkowo : Teleportacja
  Liczba postów : 440
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1248-colin-fitzgerald#33270

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptyPią Lis 05 2010, 15:42

No tak, czyli to jednak nie wilkołaki! Niemalże podskoczył z radości, opanował jednak to jakże fanastyczne uczucie i poprzestał na westchnieniu z ulgą. Przyjrzał się dziewczynie i stwierdził, że niestety jej nie zna. Chwilę milczał, pozwalając się im wyściskać (świetny zwyczaj! dlaczego jednak nikt się nie cieszył kiedy to on rzucał się do uścisku na powitanie?).
- Czeeeeeść, jestem Colin, chyba się jeszcze nie znamy! - stwierdził odkrywczo, ściskając dłoń dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Gryffindor

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptyNie Lis 07 2010, 11:56

Póki co dziewczyna go nie wydała, więc wyszczerzył zęby w uśmiechu.
- To jest... - zaczął, jednak nie było dane mu dokończyć, gdyż Puchon przedstawił się sam.
- No właśnie to jest Colin. A to jest Clau. - pokiwał głową zerkając to na jedno to na drugie. Ostatecznie zatrzymał spojrzenie na Ślizgonce.
- Też przyszliśmy, żeby spotkać coś strasznego, ale nic tu nie ma. To co wszyscy mówią to jakieś bzdury, najstraszniejsze co nas spotkało to szczur biegający po całej chacie. Porażka... - westchnął spuszczając spojrzenie i wbijając je w podłogę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Slytherin

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptyNie Lis 07 2010, 14:00

-Emm..miło mi - Mruknęła do Colina. Dobrze, że nie wiedziała z jakiego chłopak jest domu. Przeniosła wzrok na Henrego i poczochrała mu włosy.
-Uśmiechnij się, Młody. - Powiedziała z błyskiem rozbawienie w oku. Jej przyjaciel był uroczy gdy miał taką minę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Colin Fitzgerald

Uczeń Hufflepuff

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptyCzw Lis 11 2010, 16:11

- Mi też, Clau! - odparł z entuzjazmem i naprawdę szczerze, początkowo nie zrażając się nieco wymuszoną postawą dziewczyny. Potem jednak, po słowach skierowanych w stronę Henry'ego (dlaczego ona zwraca się do niej per "Młody" a nie "Młoda"? hm, może się przejęzyczyła?) zapadła głucha cisza. Colin stwierdził, że może nie jest tu mile widziany i postanowił się usunąć. To znaczy, nie tak od razu! Za bardzo polubił Henry, żeby teraz ją zostawiać.
- Eee... to może ja już pójdę, chciałybyście zostać same... i w ogóle - zaproponował nieskładnie. Nie będzie się narzucał (!!!), broń boże.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Gryffindor

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptySob Lis 13 2010, 10:07

Poprawił fryzurę, po czym wyszczerzył się do Ślizgonki, kiedy jednak zwróciła się do niego "Młody" zerknął nieco nerwowo, przygryzając dolną wargę, na Colina. Ten sprawiał jednak wrażenie, jakby nic nie zauważył, więc Henry ponownie się uśmiechnął. Już otworzył usta przy przerwać ta straszliwą ciszę, jednak Puchon znowu go uprzedził, więc chłopa tylko się w niego wpatrzył przekrzywiając nieco głowę na bok.
- Chcesz już iść? Myślałam, że... a zresztą nieważne, pójdziemy z Tobą i tak nie ma tu nic do oglądania! No chyba, że nie chcesz. - pokiwał głową ze śmiertelnie poważną miną. On natomiast postanowił się narzucać, a przynajmniej wymusić na Colinowi odprowadzenie do Hogwartu i Henrego i Clau! A co!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Colin Fitzgerald

Uczeń Hufflepuff

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptySob Lis 13 2010, 11:52

Nie no, spokojnie. Jedno takie wystąpienie z rodzajem męskim można uznać za przejęzyczenie, prawda? Tym bardziej w przypadku Colina, który, nawiasem mówiąc, do najbardziej spostrzegawczych nie należał, hm. Tak więc podejrzewamy, iż zauważenie faktu, że jego urocza towarzyszka jest facetem... trochę mu zajmie, oj, niewątpliwie.
Cóż, co tu dużo mówić, liczył na taką odpowiedź (hehe), zatem uśmiechnął się do niej (Clau zręcznie ominął wzrokiem, bo wiedział, że i tak jej uśmiech będzie wymuszony, mhm).
- Jasne, dlaczego miałbym nie chcieć? - zdziwił się - Wracamy do Hogwartu czy chcecie gdzieś wstąpić po drodze?
Bo on chętnie. Hm.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Gryffindor

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptyNie Lis 28 2010, 20:52

Zamyślił się na moment zerkając w sufit, po czym opuścił na oczy gogle i wbił spojrzenie w Colina.
- Nie obraź się Colin, ale chyba lepiej będzie jak pójdziemy od razu do szkoły... Nie wiem jak Ty, ale ja jestem zmęczona tym włóczeniem się bez celu. - pokiwał głową, po czym chwycił Colina pod rękę i wszyscy wyszli z chaty, by udać się prosto do szkoły. Po drodze Henry częstował ich cukierkami, a kiedy doszli do zamku rozeszli się każdy w swoją stronę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Slytherin
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -34
  Liczba postów : 1457

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptySro Gru 22 2010, 19:34

Dobrze, że jednak udało jej się wywalczyć to, aby spotkanie odbyło się we wrzeszczącej chacie. Może i miała grać posłuszną, uczyć się magii udając, że na prawdę szanuje tego oto mini Lorda Voldemorta, jak to go w myśli nazwała.
Jeśli sama chce kiedyś siać zło, musi się kształcić. Ale to nie oznacza, że nie będzie miała wpływu na to, gdzie i kiedy będą odbywały się spotkania. Zresztą, pewnie Brian by się z nią zgodził. Tutaj jest bezpieczniej niż w gospodzie, ze względu na ilość podejrzanych osób oraz na to, że "piorun nie trafia w to samo miejsce". Teorytycznie drugi raz by tutaj nie przyszli.
Poinformowała ukochanego, gdzie się ma spotkać z Michael'em, a później się rozstali. To też nie była pewna, czy chłopak bezpiecznie tu dotrze.
W chacie było dosyć ciemno. Oh gdyby miała różdżkę! Wyczarowałaby sobie chociaż nikłe światło. A tak? Pozbawiona została wielu rzeczy w jednej chwili. Nawet sprzątać musiała już teraz sama. To bardzo utrudniało egzystencję.
Kucnęła na piętrze, gdzie wdrapała się po skrzypiących i zakurzonych schodach. Czekała na swojego "guru".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Go??

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptySro Gru 22 2010, 19:40

Aportował się w chacie.Myślał, że nikogo w niej nie zastanie lecz mylił się. Connie już tam była.
- Witam. Musimy zaczekać jeszcze chwilę, bo umówiłem się z pewną osobą. Usiadł na wielkim lożu i zaczął pykać fajkę w milczeniu czekając.
Powrót do góry Go down

Uczeń Slytherin

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptySro Gru 22 2010, 19:44

Spojrzała na niego niechętnie, kiedy począł bawić się swoją fajką (Nie, żebym miała skojarzenia), ale nic nie powiedziała. Nie warto było rozpoczynać kłótni z mistrzuniem.
- Z kim mianowicie? - Spytała, odrzucając jakże uroczo włosy do tyłu. Wpatrywała się w mężczyznę z odrobiną zaciekawienia na twarzy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Mieszkaniec Londynu
Galeony : 61
  Liczba postów : 66

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptySro Gru 22 2010, 19:48

Dotarł do wrzeszczącej chaty, również korzystając z teleportacji. Na miejscu zastał znajomego czarodzieja i jakąś młodą niewiastę. Tak jak się spodziewał, Michael nie zaciągnął żadnej poważnej osoby, tylko smarkacza z Hogwartu. Zapewne toto chce być wielkim geniuszem zła w wieku lat kilkunastu. Pewnie nawet nigdy nie rzuciła zaklęcia niewybaczalnego. Nieważne, podstawa to zdobyć jak największe poparcie, zajmiemy się cechą ilościową naszej populacji, nie jakościową.
- Witam Michaelu, czemu zaciągnąłeś mnie do tego paskudnego miejsca? I kim jest ta wyjątkowo młoda osoba? Spodziewałem się kogoś bardziej doświadczonego - Blake nie starał się być miły, zresztą nawet specjalnie nie znał tego uczucia. Miał wrażenie, że jego znajomy chce cały misterny plan wypaplać temu podlotkowi, co byłoby wyjątkowo niepoważne. Nie krył swojego niezadowolenia. Cały czas powtarzał sobie jednak, że jakoś trzeba zacząć. Tylko czemu od tzw. dupy strony?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Go??

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptySro Gru 22 2010, 19:53

- Witaj Casprze. Powiedział i wstał. - To jest moja uczennica Connie Tenebres. Przedstawił dziewczynę.- Otóż chciałem się tu z tobą spotkać, aby omówić z tobą sprawę naszego dalszego postępowania. Wyszczególnił swoją sprawę. - Przy okazji może pomożesz mi w lekcji co? Spytał Caspra i schował fajkę do kieszeni szaty.
Powrót do góry Go down

Uczeń Slytherin

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptySro Gru 22 2010, 19:55

- Spotykasz się z pracownikiem ministerstwa? - Słyszała trochę o tym facecie, nawet go widziała raz czy dwa w Hogwarcie. Z tego co jej wiadomo nie spodobały mu się standardy jakie panowały w jej ukochanej szkole. W słowa "ukochanej" nie było ani odrobiny przesady. Czuła się tam wspaniale, odkąd poznała Namidę, Briana i kilkoro innych osób.
Uniosła brew spoglądając na pana Blake. Młoda? Niedoświadczona? Może i tak, ale co to ma do rzeczy? Mimo wszystko może być niebezpieczna.
- Widzę, że bardzo łatwo jest stworzyć pozory będąc w odpowiednim wieku - Mruknęła cynicznie.
-"No i będąc tak uroczą osóbką" - Dopowiedziała sobie w myślach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Mieszkaniec Londynu

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptySro Gru 22 2010, 20:01

- Słuchaj panno, nie jestem tutaj, aby uczyć ciebie dobrych manier. Chyba, że o taką lekcję chodzi Michaelowi. To że jesteś pyskata, nie oznacza, że cokolwiek potrafisz. To dziwne zresztą, że do znanego czarodzieja o niezłych umiejętnościach mówisz "per ty"- Co prawda nie uważał Michaela za taką osobę.
Casper nie lubił młodych ludzi, uważał ich za zbyt niedoświadczonych, aby rozmawiać z nimi na poważnie. Do tego nienawidził pięknych, młodych kobiet. Zazdrość?
- Drogi Michaelu, dwa krótkie pytania: czy nie pomyliłeś się dobierając współpracowników i w jakiej nauce mam Ci ewentualnie pomóc?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Go??

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptySro Gru 22 2010, 20:05

Patrzył na tę wymianę zdań, by po chwili odpowiedzieć Casprowi. - Otóż nie pomyliłem się i dobrze wiedziałem co robię, a po drugie to chciałem abyś mi pomógł pouczyć ją trochę magii i tego co uważasz w tej sytuacji za stosowne. Odpowiedział grzecznie, po czym spojrzał ostro na Connie.
Powrót do góry Go down

Uczeń Slytherin

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptySro Gru 22 2010, 20:07

- To uznał pan za... Pyskowanie? Zwykłe stwierdzenie na dodatek nie do końca do ciebie skierowane - Na jej twarzy zakwitł sarkastyczny uśmiech. Założyła ręce na piersiach i oparła się o ścianę krzyżując nogi. Była to jedna z jej ulubionych pozycji, często tak stała.
- Wiem też, że to nie świadczy o moich umiejętnościach. Pokazałabym ci je, jednak w tajemniczych okolicznościach moja różdżka znalazła się w rękach dyrektora - Powiedziała, może odrobinę dumna z siebie. W końcu to znaczyło, że robi coś złego, a nie tylko udaje i rozmyśla na te tematy.
Kiedy zobaczyła ostry wzrok mężczyzny umilkła i odwróciła, chcąc go uniknąć. Przydałby jej się teraz Brian.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Mieszkaniec Londynu

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptySro Gru 22 2010, 20:13

- Panno Tenebres, nie życzę sobie, aby mówiła do mnie panna "per ty". Nie jestem panny kolegą. To bardzo niedobrze, że straciła panna różdżkę, świadczy to o panny braku odpowiedzialności. Prawdziwy czarodziej nigdy nie powinien tracić swojego drugiego co do ważności atrybutu. Dla panny wiadomości, podstawowym atrybutem czarodzieja jest jego rozum. Nie wiem, czy panna o tym słyszała. - po tych słowach z lekka rozwścieczony Blake zwrócił się do czarodzieja.
- Michaelu, mam ważniejsze sprawy niż uczenie podlotków zaklęć. Myślałem, że takimi prozaicznymi sprawami zajmujesz się ty osobiście. Gdyby to było moim powołaniem to zostałbym nauczycielem w Hogwarcie. - Blake był niezadowolony z Michaela. Nie rozumiał, po co jego znajomy ściągał go tutaj. Jeśli to ma jakikolwiek związek z ich planem, to był to związek bardzo daleki i niegodny jego uwagi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Go??

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptySro Gru 22 2010, 20:17

- Słuchaj! Powiedział i podszedł do Caspra. - Ona może nam się przydać w hogwarcie. może namawiać innych uczniów do przejścia na naszą stronę, więc bądź tak dobry i pomóż mi. To jest ważne. Powiedział to tak aby Connie tego niedosłyszała.
Powrót do góry Go down

Uczeń Slytherin

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptySro Gru 22 2010, 20:20

Nie powiedziała już nic. Blake miał swoje zdanie, którego nie zamierzała komentować, bo nie wyglądał na człowieka, który w razie czego potrafiłby się opanować i nie strzelić w nią zaklęciem. Zresztą, nie ufała mu na tyle, żeby o czymkolwiek związanego z nią rozmawiać.
- Jeśli mogę spytać, o jakim planie ciągle słyszę? - Spytała swojego mistrza, skinając przy tym lekko głową w geście sztucznego szacunku. Niech się nacieszy władzą nad nią, do czasu aż dziewczyna sama wysunie się na szczyt hierarchii.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Mieszkaniec Londynu

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptySro Gru 22 2010, 20:54

- Hmmm, o planie, którego Ty prawdopodobnie będziesz ogniwem, droga panno. Widzisz, Michael jako zdolny czarodziej nauczy Cię jak obsługiwać różdżkę. A ja Cię nauczę, jak posługiwać się rozumem. Kiedy załatwię wszystkie sprawy w ministerstwie to poinformuję Cię o Twojej części planu. A na razie niech zajmie się Tobą Michael, życzę miłej nauki. Właściwie to wszystko, co mam do powiedzenia. Nie mam zamiaru tutaj tracić reszty dnia. Do widzenia - Casper nie czekał na odpowiedź, wyszedł z chaty i wkrótce teleportował się do ministerstwa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Go??

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptySro Gru 22 2010, 20:58

- Connie. Spotkajmy się tu jutro o tej samej porze oczekuję również Briana. Kiedy będziecie oboje nauczę was kilku dobrych i przydatnych sztuczek. Po chwili wyszedł z chaty i w tym samym miejscu co Casper deportował się.

z.t
Powrót do góry Go down

Uczeń Slytherin

Gracz

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 EmptySro Gru 22 2010, 21:00

- Ogniwo... - Powtórzyła, zastanawiając się nad tym.
Nauka posługiwania się rozumem? Zdecydowanie tego nie potrzebowała. Najwyraźniej Michael na prawdę miał problem z doborem swoich współpracowników - Zdaniem Connie Blake się po prostu do tego nie nadawał. Ale nie będzie się sprzeciwiać, chyba, że plan okaże się być lekkomyślny lub bezsensowny.
- Niezbyt pogodny człowiek - Skomentowała krótko.
Kiwnęła głową do swojego obecnego pana i klapnęła, wyczekując czy Brian się tutaj jednak pojawi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wrzeszcząca Chata   Wrzeszcząca Chata - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down

Wrzeszcząca Chata

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next