Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Sklep Scrivenshafta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 1 z 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyPią Cze 11 2010, 22:40;

First topic message reminder :


Sklep Scrivenshafta

To jeden z częściej odwiedzanych sklepów w Hogsmeade przez uczniów, a to za sprawą tego, że sprzedają wszelakie artykuły papiernicze. Można tu dostać pergaminy we wszelakich kolorach, pióra o wybranych grubościach i długościach, a nawet te samopiszące. Po za tym mają szeroki wybór wszelakich notatników i zeszytów. Od niedawna można tam także zakupić niektóre miotły.

Dostępny asortyment:

Rozliczeń dokonuj w tym temacie.

Kostki na przedmioty trudne do zdobycia:
Uwaga! Przedmiotów trudno dostępnych nie można kupować listownie!
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Arthur Uther
avatar

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Galeony : 239
  Liczba postów : 242
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyNie Cze 20 2010, 21:22;

Arthur spojrzał na dziewczynę i potem w niebo. Robiło się mokro, a on nie wziął parasola. Super. Wzruszył ramionami i analizował każde słowo dziewczyny:
- Masz racje.. warunki nie najlepsze..... Proponuję więc powrót do zamku....-powiedział i westchnął głęboko:
-Nie lubię deszczu....
Powrót do góry Go down


Ann Brown
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 151
  Liczba postów : 151
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyNie Cze 20 2010, 21:22;

- Mi on w ogóle nie przeszkadza - stwierdziła, choć mimowolnie zaczęła mocniej przyciskać do ciała marynarkę. - Po za tym lubię kiedy bębni w szyby, a ja leże w ciepłym łóżku i czytam jakąś dobrą książkę.
Właśnie miała jedną w dormitorium. Nie zaczęła jej jeszcze czytać, ponieważ wiedziała, że jeżeli zacznie to nie ruszy się z zamku, a zakupy były jej potrzebne.
Przyspieszyła kroku w drodze do Hogwartu. Deszcz zaczynał coraz mocniej dawać o sobie znać.
Powrót do góry Go down


Arthur Uther
avatar

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Galeony : 239
  Liczba postów : 242
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyNie Cze 20 2010, 21:22;

Arthur nie zastanawiał się zbytnio:
-A masz lepszy pomysł? Muszę wrócić do dormitorium, chce jeszcze potrenować...
Powiedział po czym przyspieszył kroku. Zatrzymał się nagle:
-Może Ci pomóc?-spytał patrząc się na dziewczynę.
Powrót do góry Go down


Ann Brown
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 151
  Liczba postów : 151
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyNie Cze 20 2010, 21:22;

- W czym? - zapytała zdezorientowana. - Och.... - no tak zakupy.
Przez cały czas miała je pod marynarką. Już nawet zapomniała, że coś kupowała.
- Nie, nie trzeba...
Jak dobrze, że nie założyła dzisiaj okularów. Przez ten deszcz zupełnie nic by nie widziała.
Powrót do góry Go down


Arthur Uther
avatar

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Galeony : 239
  Liczba postów : 242
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyNie Cze 20 2010, 21:23;

Arthur stał i spojrzał na nią nagle. "Co z nią? Wygląda na zmieszaną" pomyślał w duchu. Z nosa kapnęła mu kropla wody. Robiło się paskudnie. Zwrócił wzrok w stronę dziewczyny i powiedział:
-Posłuchaj... chodźmy już, dobrze? ja nie mam parasola.. a w zamku będzie dużo cieplej. zgoda?
Powrót do góry Go down


Ann Brown
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 151
  Liczba postów : 151
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyNie Cze 20 2010, 21:23;

- Dobrze - odparła nieco zirytowana, sama dokładnie nie wiedziała czemu.
Ruszyła szybkim krokiem w stronę zamku. Czuła jak przednia część marynarki i spodnie mokną jej doszczętnie pod wpływem coraz większych kropli deszczu. Nie miała już nawet siły na rozmowę. Wszystko przez to, że deszcz z minuty na minute stawał się bardziej uciążliwy.
Powrót do góry Go down


Selena Russo
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 163
  Liczba postów : 246
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptySob Lip 03 2010, 14:04;

Weszła do sklepu i swoim miłym głosem mówi - Kupuję 10 arkuszy pergaminu, Samopiszące pióro, Notatnik i niebieski atrament.- Płaci 47k, 24s i 6g. Mówi - Do widzenia.- i wychodzi ze sklepu.
Powrót do góry Go down


David Willey
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 114
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptySro Lip 28 2010, 11:40;

David lubił kupować różne magiczne przedmioty tylko nie starczyło mu pieniędzy na ekstra bajery . Dlatego tylko kupił : 10 arkuszy papieru , pióro , atrament i zeszyt. Przeliczył pieniądze i zapłacił : 0g 29s 35k . Odszedł od kasy i wrócił do domu wuja .

Co mówiłam o kropkach i przecinkach? Przed nimi nie stawiamy spacji, natomiast po nich - tak.
Powrót do góry Go down


Adrian Mole
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 183
  Liczba postów : 189
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptySro Sie 04 2010, 15:29;

Wszedł do sklepu i zaczął się rozglądać.
Potrzebował tylko nowego notatnika.
Gdy już go znalazł, nigdzie nie było ekspedientki, wiec oparł się o ścianę i czekał.
Powrót do góry Go down


Simon Phoenix
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 29
Galeony : 43
  Liczba postów : 45
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyCzw Paź 14 2010, 13:54;

Wszedł do sklepu widocznie podekscytowany tym, że nareszcie znalazł się w Hogsmade. - Widzisz Tom! Na to czekałem! Powiedział wzniośle pokazując na regał z miotłami wziął całe swoje pieniądze jakie tylko miał, aby dzisiaj kupić miotłę. Przedostatni rok w Hogwarcie i przyjęli go do drużyny z czego był naprawdę szczęśliwy i musiał teraz się przyłożyć. - To jak Tom? Kupujemy miotły średniej klasy czy lecimy na całość?
Powrót do góry Go down


Tommy Blake
avatar

Galeony : 81
  Liczba postów : 84
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyCzw Paź 14 2010, 14:09;

- Hehe! Idziemy na całość ziomek. Pa, Nimbus 2000 - powiedziałęm z lekką fascynacją w głosie. Dlatego iż no cóż... nie sądziłem, żę mnie stać na takie coś "[color=gold]Hehe. Jestem niezły. 100g rlz, no nie..? Mniejsza.. mogę ruszać ręką! Mam kości! Wychodowałem kości w 7 dni! To świństwo walone pomogło! Oł jee...[/color=gold]" - powiedziałęm z euforią w moim umyśle. Czekałem na reakcje Simona.
Powrót do góry Go down


Nathalie Wright
avatar

Nauczyciel
Wiek : 35
Galeony : 51
  Liczba postów : 50
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyCzw Paź 14 2010, 14:58;

Nath szybkim krokiem weszła do sklepu. Ubrana była w obcisłą sukienkę, szpilki i czarny płaszcz. Musiała w ekspresowym czasie kupić samopiszące pióro, ostatnie bowiem zniszczyła. Zaczęła rozglądać się po regałach kiedy nagle zobaczyła Tommy'ego i Simona - uczniów z Hogwartu i zarazem jej dobrych znajomych.
Uśmiechnęła się pod nosem i podeszła do nich. Mimo iż była nauczycielką, starała się zachować dobre kontakty ze znajomymi ze szkolnych lat, którzy jeszcze nie ukończyli Hogwartu.
- Cześć chłopacy. - powiedziała kobieta, po czym poprawiła swój płaszcz.
Powrót do góry Go down


Simon Phoenix
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 29
Galeony : 43
  Liczba postów : 45
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyCzw Paź 14 2010, 15:28;

Oderwał wzrok od regału z miotłami, aby powrócić do rzeczywistości:
- A no witam Nathe. Widzę że nieźle Ci się ułożyło po szkole. - powiedział mierząc ją wzrokiem.
- Masz pecha. Będziesz nas uczyć run Pani Profesor. Powiedział z niebywałym szyderczym naciskiem na ostatnie dwa słowa. Nie liczył na ulgę, lecz jak dla niej powinna się dwa razy zastanowić, czy na pewno chce tak "zdolnych" uczniów pod swoją opiekę.
Powrót do góry Go down


Tommy Blake
avatar

Galeony : 81
  Liczba postów : 84
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyCzw Paź 14 2010, 15:40;

- SIemka pani profesor. - poweidziałem całkowicie z uśmiechem na ustach, gdyż to była moja dobra kumpela sprzed roku. Nie sądziłem, zę się zmieniła odkąd została nauczcielem:
- Eee to ty uczysz run? Zapisując się na to nie wiedziałem. - po tych słowach schowałem ręce w kieszeń, po czym w trosce o dawną przyjaciółkę kontynuowałem:
- Jak tam bycie naucielką. Nieźle cisną uczniowie?
Powrót do góry Go down


Nathalie Wright
avatar

Nauczyciel
Wiek : 35
Galeony : 51
  Liczba postów : 50
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyCzw Paź 14 2010, 15:48;

- W sumie to jeszcze nie wiem, niedawno zaczęłam i nie miałam jeszcze okazji prowadzić lekcji, ale już nie długo. - kobieta spojrzała na dwójkę chłopców. Nic się nie zmienili. Ten sam nieznikający uśmiech z twarzy, takie samo poczucie humoru.
- Oj Simon, Simon, bo polecą ujemne punkty. - zażartowała, a kąciki jej ust uniosły się lekko.
Przyjrzała się ręce Tommy'ego. Dziwnie wyglądała, jakby chłopak coś z nią miał. Nath zawsze lubiła zaklęcia i pamiętała skutki każdego z nich, a to jej wyglądało na zaklęcie pozbawiające kości. Widać, że kość już odrosła, jednak ktoś z bystrym okiem zawsze zauważy, że kończyna wygląda inaczej.
- Co ci się stało w rękę? - spytała zaciekawiona.
Powrót do góry Go down


Simon Phoenix
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 29
Galeony : 43
  Liczba postów : 45
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyCzw Paź 14 2010, 15:52;

- Nie dobijaj nas jeśli o punkty chodzi... Chyba gorzej być nie mogło. - powiedział jakoś nie specjalnie smutniejąc.
- Jak skończę Hogwart to może też zacznę zabawiać się w nauczyciela. To wszystko musi być przyjemne chodziarz sprawdzanie kartkówek oraz prac semestralnych nie jest chyba takie cudne. A w sumie to co tutaj robisz? - wytknął jej, gdyż co może robić nauczycielka run w sklepie z miotłami (Simon nie zobaczył artykułów papierniczych).
Powrót do góry Go down


Tommy Blake
avatar

Galeony : 81
  Liczba postów : 84
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyCzw Paź 14 2010, 16:00;

- Z ręką? A, mały incydent na balu. - powiedziałem lekko uśmiechając się. No fakt faktem ręka cała jeszcze nie wyzdrowiała, ale jest nawet dobra. Przynajmniej ma kości! Mniejsza... dalej poleciały słowa dotyczące punktów, na które też dodałem:
- Heh... mogli odjąć więcej Davidowi zawsze hehe - stukałem Simona łokciem mówiąc to. Miałem taką śmieszną minę. Nie wiedziałem co sie zapytać więc zwyczajnie po tym myślałem nad czymś.
Powrót do góry Go down


Nathalie Wright
avatar

Nauczyciel
Wiek : 35
Galeony : 51
  Liczba postów : 50
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyCzw Paź 14 2010, 16:12;

- Kupuję pióro. - powiedziała Nath beznamiętnym tonem.
Tak, słyszała coś o Davidzie, z Hufflepuffu bodajże, który często robił problemy w szkole. Nie lubiła takich uczniów, wyglądało to tak, jakby desperacko chcieli zabłysnąć w szkole.
Kobieta rozejrzała się po sklepie. Były tutaj również miotły, pewnie po to chłopacy przyszli do sklepu. No cóż, musiała się już zbierać, w końcu czasu na pogaduszki nie miała za dużo.
- Miło było porozmawiać, ja będę wracać do Hogwartu. - powiedziała. - I nie siedźcie w Hogsmeade za długo. - teatralnie pogroziła im palcem, uśmiechnęła się i skierowała w stronę drzwi.
Zauważyła w minie Tommy'ego, że zauważył on, że Nath nie jest już tą samą osobą. Wcześniej była uczennicą, teraz jest nauczycielką. Chciałaby dalej porozmawiać na luzie z uczniami i móc i pomagać w najróżniejszych sytuacjach, czasem nawet przypominała sobie chwile, kiedy to ona robiła różne psikusy w szkole, ze swoją paczką.
To co było już nie wróci.
Pomyślała i wyszła ze sklepu.
Powrót do góry Go down


Simon Phoenix
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 29
Galeony : 43
  Liczba postów : 45
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyCzw Paź 14 2010, 16:27;

- Do zobaczenia. Rzucił obserwując iście kobiecy chód w wykonaniu jej dawnej koleżanki.
- To co było już nie wróci co nie Tom? - powiedział jakby znając myśli dawnej uczennicy, a dziś nauczycielki Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart.
- Dobra trza kupić te miotły. Upatrzyłeś sobie jakiś model? Wiesz zawsze możesz mi pożyczyć trochę kasy to kupię sobie nowszą jak ty na rezerwie siedzisz... - powiedziałem z uśmiechem. Fakt, lekko szydziłem z sytuacji kumpla jednak było to tylko w żarcie i miałem nadzieję że nie będzie miał mi tego za złe.
Powrót do góry Go down


David Thomson
David Thomson

Nauczyciel
Wiek : 34
Galeony : 212
  Liczba postów : 438
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyCzw Paź 14 2010, 17:25;

Wszedł do sklepu szukając tylko jednego, zestawu do czyszczenia mioteł.
Zobaczył Simsona i Tommiego.
-No no kogo tu mamy? Miotły kupujecie? To wy gracie w drużynie?
Mówił szybko.
-Ja gram jak wy też , to wiecie nie che być waszym boiskowym wrogiem.
W ogóle nie che być waszym wrogiem, tylko tamta sytuacja, chyba do końca życia mi tego nie będziecie wypominać?
Szukał zestawu obok półki z miotłami.
-Jeżeli mogę spytać jaką miotłę kupujecie, aha i zależy na jaką pozycje.
Znał się troche na grze magicznej jednak grał w drużynie trochę więc wiedział co i jak.
-Tom jak ręka?
Złapał chorą rękę Tommiego i przyjrzał się jej, nawet nawet ci ją poskładali, najgorsze jest te lekarstwo obrzydliwe.
Powrót do góry Go down


Tommy Blake
avatar

Galeony : 81
  Liczba postów : 84
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyCzw Paź 14 2010, 17:34;

- Taa.. nie wróci. - powiedziałem lekko ze smutkiem. Następnie na aluzję Simona uśmiechnałem sie szyderczo, po czym wyciągnąłem ze swojej sakiewki 50g, i mu dałem:
- Dajesz... Kup sobie błyskawice. - mówiąc to sporjzałem na najtańszą miotłe, po czym pomyślałem "Eee... nie, to nie dla mnie..." - następnie zauważyłem Davida. "A ten tu czego..." - po tej myśli przywitałem się z moim "kumplem"
- Cześć David. Simon właśnie kupuje błyskawice, a z moją ręką, spoko jak widzisz... - mówiłem lekko chamskim głosem, ale kit.
Powrót do góry Go down


David Thomson
David Thomson

Nauczyciel
Wiek : 34
Galeony : 212
  Liczba postów : 438
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyCzw Paź 14 2010, 17:40;

-To dobrze, też mam błyskawice hehe najlepsza jest.
-Cholera nie ma rzeczy której szukam ale kit.
-Nie długo ma być pierwszy mecz Huffu kontra ktoś. Może punkty sobie nabijemy.
Uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down


Simon Phoenix
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 29
Galeony : 43
  Liczba postów : 45
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyCzw Paź 14 2010, 19:48;

Zrobiłem praktycznie wytrzeszcz widząc sakiewkę z 50 g aż się uśmiechnąłem.
-Dzięki stary! Obiecuję że oddam! Powiedziałem po czym podszedłem do lady prosząc o błyskawice. Sprzedawca podał mi i zapakował. Ja uśmiechnięty wróciłem do Tom'a, który był z David'em. Zdecydowanie spoważniałem.
- Cześć. Powiedziałem powoli.
- Dobra idziemy? Trzeba wypróbować tą miotełkę. Powiedziałem dając do zrozumienia że w ten sposób uwolnimy się od David'a i wrócimy do Hogwartu i może wstąpimy na boisko do Quiddicha.
Powrót do góry Go down


Tommy Blake
avatar

Galeony : 81
  Liczba postów : 84
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyCzw Paź 14 2010, 19:56;

- Może, o ile się z kimś nie pobijesz - powiedziałem do Davida lekko aroganckim głosem. Następnie, gdy Simon kupił to co miał kupić i poweidział mi, że diziemy na boisko, ja najpierw wyszedłem z nim na zewnątrz, a później dodałem:
- Ziomek, sam idź, ja potem do Ciebie dołącze, ok? Muszę jeszcze wpaść zobaczyć się z Angie, wiesz... wyjaśnić tą sytuację. - po tych słowach przybliłem z kolegą żółwika i udałem się gdzie mnie stopy powiozły.

z/t
Powrót do góry Go down


Simon Phoenix
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 29
Galeony : 43
  Liczba postów : 45
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyCzw Paź 14 2010, 20:01;

Wyszedł tuż za Tom'em mając zawinięty swój najnowszy dobytek.
- Spoko. Rozumiem. - powiedział żegnając się z kumplem i udając się w drogę powrotną do Hogwartu. Układał w głowie już taktyki, plany na przyszłość, przebiegi meczy. Jego życie było wręcz zapełnione Quiddichem. David napomknął coś o jakimś meczu. Też jest w drużynie? Cholera... Ważne że wie iż trzeba się doskonalić ponieważ pierwszy mecz niedługo.
Powrót do góry Go down


David Thomson
David Thomson

Nauczyciel
Wiek : 34
Galeony : 212
  Liczba postów : 438
Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 EmptyPią Paź 15 2010, 16:15;

Wyszedł z pustymi rękoma co za pech.
-Dobra trzymaj się Simson.
Poklepał chłopaka po barku.
-Trenuj ale na trening użyj jakiejś starej miotły szkolnej bo jeszcze się rozbijesz.
Uśmiechnął się.
-Teraz mokro i deszcz pada to ślizga miotła jest.
Simson nie odpowiedział gdyż Davida już nie było użył zdolności teleportacji by być jak najbliżej Hogwartu, czyli na drodze prowadzącej do Hogs. Nie wrócił z Simsonem bo nie znał go tak dobrze i Simson traktował mnie jak wroga więc nie miałem innego wyboru.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Sklep Scrivenshafta - Page 2 QzgSDG8








Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty


PisanieSklep Scrivenshafta - Page 2 Empty Re: Sklep Scrivenshafta  Sklep Scrivenshafta - Page 2 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Sklep Scrivenshafta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 10Strona 1 z 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Sklep Scrivenshafta - Page 2 JHTDsR7 :: 
hogsmeade
-