Czarodzieje - forum rpg typu PBF Play By Forum. Zostań czarodziejem niczym Harry Potter, dla którego nasz Hogwart stanie się drugim domem.

IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share

Klepanka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorWiadomość

Emerson Berkley

Student Ravenclaw
Galeony : -17
  Liczba postów : 398
Klepanka - Page 14 QzgSDG8

Gracz

Klepanka - Page 14 Empty

PisanieTemat: Klepanka   Klepanka - Page 14 EmptyPon Cze 28 2010, 08:40

First topic message reminder :

Wymyślamy trzy pytania, a następnie wybieramy osobę która ma na nie odpowiedzieć.
Jeżeli gra będzie "stała" to rzecz jasna ktoś inny może odpowiedzieć na pytania.

A więc... klepię pierwsza osobę, która to przeczyta.

1. Czy twoim zdaniem forum pracuje lepiej niż na tamtym serwerze?
2. Jesteś zadowolony z tego jak prowadzisz swoją postać? Czy nie jest ona dla ciebie nudna, uciążliwa?
3. Wolisz brunetki czy blondynki? Uzasadnij. :D

Klepanka - Page 14 11
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość

Pandora J. Doux
Pandora J. Doux

Student Hufflepuff
Rok Nauki : VIII
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 161
C. szczególne : Piegi, wyraźne kości policzkowe, błędy językowe i silny akcent
Galeony : 162
  Liczba postów : 220
http://www.czarodzieje.org/t17523-pandora-jarmila-doux#491657
http://www.czarodzieje.org/t17529-czy-odwazysz-sie-otworzyc-puszke-pandory#491719
http://www.czarodzieje.org/t17528-puszka-pandory#491717
http://www.czarodzieje.org/t17524-pandora-j-doux#491653

Gracz

Klepanka - Page 14 Empty

PisanieTemat: Re: Klepanka   Klepanka - Page 14 EmptyNie Wrz 22 2019, 11:04

1. Która postać na pewno znalazłaby u Ciebie zainteresowanie miłosne i dlaczego? Jakie cechy charakteru najbardziej Ci w niej odpowiadają? Jakie zaś jesteś w stanie wymienić wady? Nie musi to być prawdziwa miłość. Możesz wymienić potencjalne osoby, w któryś byłbyś zauroczony.
O nieeee, to trudne, bo w świecie czarodziejów nie ma informatyków. xD Łatwiej byłoby mi wyznaczyć usera, w którym bym się zakochała (Ty już wiesz, że mówię o Tobie, perwercie), gdybym była wolna, niż wybrać jakąś postać, bo nie znam ich jeszcze wystarczająco. Hmm, lubię silne kobiety, więc duża szansa, że śliniłabym się do @Blaithin ''Fire'' A. Dear, ale na pewno nie miałabym odwagi do niej podbić. Gdyby jednak ona podbijała do mnie (a wiemy, że Fire nie chodzi na podryw), to na pewno nie umiałabym odmówić. Nie znam wystarczająco postaci @Emily Rowle ale myślę, że jest dosyć zabawna i wesoła, więc tutaj już bym podbiła. Ing face I szybciutko póki narzeczony nie widzi, wymieniam @Elijah J. Swansea, bo totalnie by mnie oczarował swoją rycerskością, ale musiałby mieć jednak trochę więcej zwyrola Nejta w sobie.

2. Skoro proste pytania są też fajne; jak myślisz, przez jaką różdżkę zostałbyś wybrany i dlaczego? Jakie drewno, jaki rdzeń, jaka długość? Jakie predyspozycje, jakie cechy charakteru zadecydowałyby o ostatecznym kształcie drewnianego patyczka?
Włos z ogona jednorożca –  wierna, najmniej odpowiednia do czarnej magii, nie podlega wahaniom i blokadom, niska wytrzymałość. Brzmi jak coś dla mnie.
Elastyczna, ale DŁUGOŚĆ NIE MA ZNACZENIA, phi
Jarzębina- właściwości ochronne. “Powszechnie twierdzi się, że żadna czarownica, czy czarodziej parający się czarną magią nie posiadał jarzębinowej różdżki, a i ja nie mogę przypomnieć sobie, by którakolwiek z wykonanych przeze mnie, została użyta do czynienia zła. Jarzębinowe różdżki lubią towarzystwo osób trzeźwo myślących i o czystym sercu.” aww No brzmi to pięknie i bardzo chciałabym być taką osobą, więc staram się żyć tak, aby zasłużyć na taką różdżkę.

3. Które z postaci stałyby się Twoimi wrogami oraz byłbyś skłonny do magicznego pojedynku? Z jakiego powodu (zakładając, że wiesz o nich tyle, ile wiadomo z wyglądu, Karty Postaci oraz widocznych umiejętności)?
Ciężko mi wyobrazić sobie siebie podczas magicznego pojedynku, no ale okej, zastanówmy się. W prawdziwym życiu mam tylko jednego “wroga” i jest on stosunkowo świeży. Zawsze się kłóciliśmy, jednocześnie pozostając w dobrych stosunkach, ale pokłóciliśmy się tak porządnie dopiero przez to, że szkalował mniejszości, więc… myślę, że byłabym skłonna do pojedynku z każdą postacią, która jest wrogo nastawiona do mugoli i czarodziejów z rodzin mugolskich, ale nie sądzę, żeby faktycznie do jakiegoś doszło. W prawdziwym życiu utrzymuje kontakt z ludźmi, którzy np. są homofobami, rasistami, seksistami i staram się po prostu powoli zmieniać ich zdanie, choćby to miało trwać lata.

Kopiuję pytanie o różdżkę, bo mi się bardzo podoba. :3

1. “Skoro proste pytania są też fajne; jak myślisz, przez jaką różdżkę zostałbyś wybrany i dlaczego? Jakie drewno, jaki rdzeń, jaka długość? Jakie predyspozycje, jakie cechy charakteru zadecydowałyby o ostatecznym kształcie drewnianego patyczka?”

2. Z których przedmiotów w Hogwarcie byłbyś najlepszy; z jakich byłbyś słaby, ale wciąż by Ci się podobały; a jakich byś nienawidził?

3. Wymień 3 osoby z forum, które chciałbyś, aby mieszkały w tym samym mieście co Ty. Uzasadnienie mile widziane.

Klepię @Perry T.H.E. Platypus
Powrót do góry Go down

Perry T.H.E. Platypus
Perry T.H.E. Platypus

Mieszkaniec Londynu
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 178
C. szczególne : nieodłączony kapelusz, rozkojarzone spojrzenie, pierścień z godłem szkoły
Galeony : 330
Dodatkowo : animag (dziobak)
  Liczba postów : 44
http://www.czarodzieje.org/t17568-perry-t-h-e-platypus#492619
http://www.czarodzieje.org/t17630-perry-t-h-e-platypus#494851
http://www.czarodzieje.org/t17629-poczta-dziobaka#494850
http://www.czarodzieje.org/t17574-perry-t-h-e-platypus#492817

Gracz

Klepanka - Page 14 Empty

PisanieTemat: Re: Klepanka   Klepanka - Page 14 EmptyPią Wrz 27 2019, 01:28

1. “Skoro proste pytania są też fajne; jak myślisz, przez jaką różdżkę zostałbyś wybrany i dlaczego? Jakie drewno, jaki rdzeń, jaka długość? Jakie predyspozycje, jakie cechy charakteru zadecydowałyby o ostatecznym kształcie drewnianego patyczka?”

"Dereń - różdżki wykonane z tego drewna mają ekscentryczną i figlarną naturę. Najlepiej pasują do czarodziejów, którzy są w stanie zapewnić im spory zakres emocji i zabawy. W połączeniu z odpowiednim czarodziejem jest sprytna, pomysłowa i zdolna do wykonywania niemal wszystkich zaklęć. Najczęściej jednak odmawiają wykonywania zaklęć niewerbalnych i są dość hałaśliwe."

Muszę przyznać, że ten opis całkiem nieźle mnie opisuje i wydaje mi się, że całkiem nieźle byśmy się dogadali. No chyba, że nie liczymy ekscentrycznych sucharów jako figlarnej natury.

"Szpon hipogryfa – różdżka o tym rdzeniu jest wierna swojemu właścicielowi. Zdarza się jednak, że płata figle. Podobnie jak zwierzęta, do których należały szpony bywa zdystansowana i nie do końca można przewidzieć co się wydarzy. Czarodziej naprawdę musi chcieć rzucić urok, zaklęcie czy klątwę by to miało swoją prawdziwą siłę, w przeciwnym razie wszystko zakończy się fiaskiem."

Wydaje mi się, że taki rdzeń całkiem nieźle pasowałby do mojego charakteru wraz z dereniem. Śmieszkujący ja i rożdżka, połączenie idealne! Jak nic zostalibyśmy przyjaciółmi.

W kwestii giętkości to mam pewną tendencję do psucia rzeczy, więc najchętniej widziałbym tutaj różdżkę giętką, ewentualnie dość sztywną. Całkowicie sztywną jak nic bym zepsuł, a bardziej giętka też jakoś nie trafia w moje gusta. Jeśli chodzi o długość to nie widzę wielkiej różnicy.

2. Z których przedmiotów w Hogwarcie byłbyś najlepszy; z jakich byłbyś słaby, ale wciąż by Ci się podobały; a jakich byś nienawidził?
Hm, ciekawe i w sumie wcale nie takie oczywiste pytanie. Pójdę może w takiej kolejności, jaką mi wyznaczyłaś.

Nie wiem, czy byłbym znowu najlepszy, ale z pewnością pasjonowałyby mnie przedmioty... ścisłe? Jeśli mogę tak to powiedzieć. Podczas edukacji szkolnej zawsze fascynowało i wciągało mnie bez reszty robienie zadań matematycznych. No i lubię niekiedy porobić jakieś monotonne czynności.

Wydaje mi się, że do pierwszej kategorii zaliczałyby się Eliksiry. Mozolne mieszanie odwarów, spora precyzja w odmierzaniu, czego ile i kiedy dodać. Brzmi jak wciągająca robota! Podobnie ma się sprawa z Astronomią. Ślęczenie całą noc na murach zamku i wpatrywanie się w niebo. Brzmi przyjemnie. Podłapałbym pod to również Zielarstwo i Opiekę Nad Magicznymi Stworzeniami. Lubię przyrodę, a także spędzanie czasu w jej otoczeniu, zarówno fauny jak i flory. Chyba nie muszę dodawać wiele więcej. Nie jestem pewny, czy byłbym znowu taki najlepszy z Zaklęć czy Obrony Przed Czarną Magią, ale na pewno starałbym się je opanować i sprawiałyby mi sporo frajdy. Sporo teorii i praktyki, a oba bardzo ciekawe! Dodam tutaj też Mugoloznawstwo, ale dlatego, że ustawiłem siebie w wizji, gdzie jestem mugolakiem, więc z faktu pochodzenia ogarniałbym temat, a i pójście na takie zajęcia pomogłoby mi lepiej zrozumieć perspektywę czarodziejów na mój rodzimy świat.

Co do drugiej kategorii to zaliczyłbym do tego na pewno Miotlarstwo i Działalność Artystyczną. Co do tego pierwszego. Brzmi wspaniale, ale jestem trochę niepewny i nie przepadam za wysokimi punktami, więc byłbym trochę po środku. Co do drugiego. Lubię działalność artystyczną, ale nigdy nie byłem z niej najlepszy. W sumie tyle. Z innych. Transmutacja brzmi wspaniale, ale jest dość trudna i stresująca, a nie jestem najlepszy w działaniu w nerwach, więc moje wyniki raczej nie byłby najlepsze. Historia Magii w dobrych rękach zapewne byłaby fascynująca, ale nigdy nie byłem wielkim fanem zapamiętywania miliona dat i wydarzeń z przeszłości. Jeśli zaś chodzi o Starożytne Runy to zapewne by mnie ciekawiły i wciągały, ale coś czuję, że nie dogadalibyśmy się najlepiej patrząc po moim doświadczeniu z językami.

Jeśli zaś chodzi o trzecią kategorię to widzę trzy opcje. Zarówno Wróżbiarstwo jak i Numerologia totalnie do mnie nie przemawiają. czytanie przyszłości, szukanie ukrytego znaczenia w kubku mokrych fusów albo liczbach/snach... nie, zdecydowanie nie. Prędzej miałbym z tego niezłą bekę niźli podszedłbym do tego na poważnie.

3. Wymień 3 osoby z forum, które chciałbyś, aby mieszkały w tym samym mieście co Ty. Uzasadnienie mile widziane.

Hmmm. Teraz to dostałem zagwozdkę. I całkiem długo nad tym myślałem. W sumie to ogromną ilość osób z forum z chęcią poznałbym lepiej, bardziej i na żywo, ale dostałem limit. Mam nadzieję, że nie urażę nikogo pominięciem, a jeśli tak to trzymajcie z automatu dziobakowego przytulasa! Klepanka - Page 14 1072908598

Wydaje mi się, że pierwszą z takich osób byłaby moja ziombela @Blaithin ''Fire'' A. Dear. Miła, sympatyczna, bardzo lubię z nią pogadać i pośmieszkować. Przy okazji jednak potrafi też surowo ocenić, a także celnie doradzić w trudnej sytuacji. Nie jestem pewny, czy przy spotkaniu na żywo nie umarłbym ze stresu i przez to był sztywny jak słup soli, ale zdecydowanie fajnie byłoby pośmiać się razem na żywo. Albo zagrać jakąś sesję RPGie, bo bardzo przyjemnie się z nią gra!

Jako drugą osobę chyba dałbym @Killa Ó Ceithearnaigh. Zdecydowanie nie zawsze się dogadywaliśmy, a początek znajomości był po prawdzie dość burzliwy, ale przy bliższym poznaniu okazuje się bardzo fajna. W sumie to ma podobne poczucie humoru co ja, co działa na zdecydowany plus. Fajnie porzucać w końcu żarty, na które większość ludzi czują konsternację, a tutaj reakcją jest śmiech. No i bardzo fajnie jest się z nią wyzywać muszę przyznać. Zarówno w rozmowach normalnych jak i na sesjach. xD

Co do pozycji trzeciej to troszkę oszukam i dam dwie osoby. @Nathaniel Bloodworth oraz tę, która zmusiła mnie do napisania tego wszystkiego, @Pandora J. Doux. Obie wydają mi się ogromnie ciekawe i przesympatyczne i z chęcią bym spotkał na żywo, gdyby była taka okazja. Najchętniej bym je wyprzytulał, ale może lepiej nie będę tego mówił na głos, bo jeszcze się przestraszą i uciekną. Co prawda nie znam się jakoś wybitnie, a jedynie trochę, ale mam nadzieję, że uda się to zmienić.

Nie będę już oszukiwał z większą liczbą osób, ale to zdecydowanie nie wszyscy, których chciałbym spotkać na żywo! Idźcie w pokoju dziobaków. Klepanka - Page 14 1072908598

1. Którą z postaci forumowych uważasz za najlepiej i najciekawiej rozwiniętą w fabule?

2. Jakie własne wątki na forum uważasz za najlepsze i jak wspominasz je po czasie?

3. Przy okazji zostawania animagiem (przynajmniej wedle forum) spory wpływ na zwierzę, w które się przemienisz ma Twój charakter i osobowość. Jak myślisz, w jakie zwierzę byś się przemieniła i dlaczego? Możesz dodać w bonusie, jak szłaby Ci całość nauki tej sztuki.

Klepię @Killa Ó Ceithearnaigh
Powrót do góry Go down

Procrastination McGregor
Procrastination McGregor

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VIII
Czystość Krwi : 50%
C. szczególne : rude włosy, sporo piegów, szeroki uśmiech
Galeony : 111
  Liczba postów : 164
http://www.czarodzieje.org/t16531-procrastination-mcgregor
http://www.czarodzieje.org/t16533-rude-lenistwo
http://www.czarodzieje.org/t16541-pro#455740
http://www.czarodzieje.org/t16532-procrastination-mcgregor#455210

Gracz

Klepanka - Page 14 Empty

PisanieTemat: Re: Klepanka   Klepanka - Page 14 EmptyNie Lis 24 2019, 19:07

Raz dwa trzy. Klepię teraz kogoś innego kolego.

@Liam A. Rivai Patrz na trzy powyższe pytania i odpowiadaj. :3 A gdybyś nie chciał daj znać. Trzeba będzie znaleźć kogoś jeszcze innego. :c
Powrót do góry Go down

Sponsored content

Klepanka - Page 14 Empty

PisanieTemat: Re: Klepanka   Klepanka - Page 14 Empty

Powrót do góry Go down

Klepanka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 14 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14