Czarodzieje - forum rpg typu PBF Play By Forum. Zostań czarodziejem niczym Harry Potter, dla którego nasz Hogwart stanie się drugim domem.

 
IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share
 

 Skalna Grań

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość


Aleksander Brendan

Nauczyciel
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 2963
Dodatkowo : Hipnoza, zaklęcia bezróżdżkowe
  Liczba postów : 1179
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1905-aleksander-brendan
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1910-znajomoci-aleksandra
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1903-aleksander-brendan
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7261-aleksander-brendan#205316
Skalna Grań - Page 4 QzgSDG8
Gracz
Skalna Grań - Page 4 Empty


PisanieTemat: Skalna Grań   Skalna Grań - Page 4 EmptyPią 17 Cze - 22:16

First topic message reminder :


Skalna Grań

Szeroka i skalista, ozdobiona strzelistymi skałami pokryta śniegiem pozostałym z zimy, zmierzająca w kierunku szczytu ukrytego w chmurach, stroma jednak nie pozbawiona półek na których można rozbić małe obozowisko. Nie jest miejscem łatwo dostępnym, a tym bardziej przyjemnym, jednak wytrwałym zapewni widok jakich mało na świecie, a tym poszukującym wyzwań zapewni satysfakcje jeśli ją zdobędą.

UWAGA: Aby wejść obowiązkowo należy rzucić kostką w pierwszym poście.
2, 3 – udaje Ci się wejść
1, 4, 5, 6 – niestety nie udaje Ci się wejść.
Jeśli już raz odkryjesz lokację możesz odwiedzać ją bez ponownego rzucania kością. Zezwala się zdradzić lokalizację tematu dwóm osobom towarzyszącym.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość


Thomen J. Wessberg

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 19
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 196
  Liczba postów : 324
http://www.czarodzieje.org/t16460-thomen-j-wessberg
http://www.czarodzieje.org/t16484-skoro-musisz#452915
http://www.czarodzieje.org/t16485-grozny#452917
http://www.czarodzieje.org/t16467-thomen-j-wessberg
Skalna Grań - Page 4 QzgSDG8
Gracz
Skalna Grań - Page 4 Empty


PisanieTemat: Re: Skalna Grań   Skalna Grań - Page 4 EmptySro 5 Gru - 21:36

3

Nie potrafił usiedzieć w miejscu, dlatego postanowił wybrać się dzisiaj na wyprawę. Zawsze lepiej mu się myślało kiedy znajdował się na świeżym powietrzu, dlatego zabrał wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy (a wiedział, że nie szedł na spacer po polance), trochę jedzenie i cieplejsze ubrania. Przynajmniej to wydawało mu się rzeczami najważniejszymi. Nie wiedział kiedy wróci i gdzie dokładnie się uda... Zobaczy jak go nogi poniosą. Tak bywało w większości przypadków, niestety bądź stety. Zapukał do drzwi dormitorium swojej siostry, jednak jak się okazało... Nie było jej.
Coś dziwnego przeszło mu przez myśl, jakoby miała w tym momencie siedzieć wraz z jednym z Gryfonów przy stole w Wielkiej Sali. Pięści powoli się zacisnęły, a widok uśmiechniętej triumfalnie gęby Jerrego nie mogła opuścić jego myśli. Aż go w żołądku skręcało, dlatego postanowił szybko wycofać się z lochów i nawet nie zaglądać do innych pomieszczeń. Mógłby jeszcze dojrzeć coś, co strasznie by mu się nie podobało.
Godzinami krążył wokół wioski, coraz bardziej się od niej oddalając. Kiedy wychodził ze szkoły było naprawdę wcześnie, teraz uznał, że minęło południe. Jednak kiedy jego wzrok dostrzegł skalną grań wiedział, że będzie to jego zadanie na dzień dzisiejszy. Jakby w tyle jego głowy powstał cel, który koniecznie musiał osiągnąć... Inaczej nie spojrzy sobie w twarz. A przynajmniej nie będzie próbował.
Wsunął ręce w rękawiczki, które zabrał ze sobą. Jakaś dziwna moc musiała mu podpowiedzieć, że mu się zdecydowanie przydadzą. Nasunął na uszy czapkę, które wcześniej ich nie przysłaniała podwinięta do góry. Rozpoczął wspinaczkę, a przy pierwszym postoju myślał, że zaraz wyjdzie z siebie. Mięśnie go piekły, chociaż wiedział, że to dnia jutrzejszego będzie zdecydowanie gorzej. Kiedy obudzi się zmęczony dniem poprzednim. Usiadł na półce i wyjął kanapkę, którą niemal natychmiast wpakował sobie do buzi. Widok nie oszałamiał, bo był dosyć zamazany. Musiał znaleźć się wyżej aby zabrać mu dech z piersi. Podniósł się więc ze swoich czterech liter i rozpoczął ponownie swoją wspinaczkę. Im dalej, tym było coraz gorzej. Kilka razy noga ześlizgnęła się w dół, jednak to jakby jeszcze bardziej go nakręcało. Cudownie.
Dopiero na samej górze, oparł zdyszany ręce na biodrach i wyprostował się, wdychając głęboko powietrze, które na tej wysokości smakowało zupełnie inaczej. Było... Nawet on potrafił docenić pewne rzeczy, ta była jedną z nich. Uśmiechnął się do siebie, szeroko, gdyby mógł, gdyby gula w gardle mu nie przeszkadza, zacząłby krzyczeć.
Kiedy słońce niebezpiecznie się zniżało... Postanowił zejść, nie chciał zginąć w ten sposób. Tak idiotyczny. Po wszystkim wrócił do zamku.

/zt
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 30279
  Liczba postów : 49670
http://www.czarodzieje.org/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Skalna Grań - Page 4 QzgSDG8
Specjalny
Skalna Grań - Page 4 Empty


PisanieTemat: Re: Skalna Grań   Skalna Grań - Page 4 EmptyCzw 21 Mar - 22:36
Pojedynek 1
poziom: łatwy
próg: 7pkt.

@Aleksander Cortez x @Aurora TherrathiélNajważniejsze zasady


Cały regulamin nielegalnych pojedynków czarodziei dostępny jest w tym miejscu. Tutaj zostają zawarte najważniejsze zasady, o których Twoja postać musi bezwzględnie pamiętać!

 • Sekundanci to NPC, zamaskowani, nie do rozpoznania przez nikogo. Zajmują się zdejmowaniem rzuconych przez uczestników pojedynków klątw, pilnowaniem przestrzegania ustalonych zasad, ect.
 • Wszyscy stają do pojedynku zamaskowani przez co nie ma możliwości, aby jeden uczestnik pojedynku rozpoznał drugiego, nawet jeśli jest to jego bliski znajomy. Maski nakładane przez postacie na czas pojedynku, modulują głos, skutecznie zasłaniają całą twarz. Dopiero w momencie pozbycia postaci maski, można odgadnąć z kim się pojedynkuje.
 • W czasie trwania pojedynku, po każdej zakończonej turze, będzie się pojawiał post od Mistrza Gry. Ten ma za zadanie podsumować dotychczasowe wydarzenia, dodać "urozmaicenia", coby pojedynki nie opierały się wyłącznie na rzucaniu kostek, ect.
 • Gracze mają 48h od momentu pojawienia się posta MG na przeprowadzenie całej tury. Jeśli nie wyrobią się w tym czasie, przegrywa ten, który zastopował kolejkę. Wyjątek stanowi zgłoszona w odpowiednim temacie nieobecność, bądź zasygnalizowany brak możliwości zrobienia odpisu w danym czasie przez gracza, do MG prowadzącego.Atak


Atakująca postać rzuca dwoma kostkami. Jeżeli suma kostek będzie wyższa bądź równa progowi, atak uznaje się za skuteczny, zaś przeciwnik może się przed nim bronić. Wynik rzutu na atak można zmodyfikować poprzez:

 • Wykonanie dodatkowego rzutu na koncentrację
 • Wykorzystanie przerzutów (1 przerzut = zmiana wyniku jednej kości)

Jeśli atak się powiódł (suma punktów zdobytych w rzutach kośćmi przekroczyła próg), przeciwnik musi spróbować się bronić. W innym wypadku, od razu przechodzi do kontrataku. Bez względu na wynik, gracz ma obowiązek na końcu, bądź początku swojego posta zamieścić poniższy kod:
Kod:

<tkod>Pojedynek (wpisz turę pojedynku)</tkod>
<div class="kod"><og>Zaklecie:</og> wpisz rzucone zaklęcie
<og>Atak:</og> wpisz wyrzucone kostki
<og>Koncentracja:</og> wpisz, jeśli losujesz kostkę
<og>czy odnosi skutek?:</og> [color=#66ff66]TAK[/color]/[color=#ff3333]NIE[/color]


Obrona


Broniąca się postać rzuca dwoma kostkami. Jeżeli suma kostek będzie wyższa bądź równa progowi, obronę uznaje się skuteczną i można przystąpić do kontrataku. Wyniki rzutu na obronę można zmodyfikować poprzez:

 • Wykonanie dodatkowego rzutu na koncentrację
 • Wykorzystanie przerzutów (1 przerzut = zmiana wyniku jednej kości)

W przypadku udanej, bądź nie udanej obrony, również należy użyć odpowiedniego kodu na początku, bądź na końcu posta:
Kod:

<tkod>Pojedynek (wpisz turę pojedynku)</tkod>
<div class="kod"><og>Zaklecie:</og> wpisz rzucone zaklęcie
<og>Atak:</og> wpisz wyrzucone kostki
<og>Koncentracja:</og> wpisz, jeśli losujesz kostkę
<og>czy odnosi skutek?:</og> [color=#66ff66]TAK[/color]/[color=#ff3333]NIE[/color]</div>


Koncentracja


Koncentracja nie jest obowiązkowym rzutem, ale już wyrzucona kostka musi być wliczona do tury. Rzuca się nią razem z kośćmi na atak/obronę.

Wartości Koncentracji zostały opisane poniżej w zależności od rzutu kostek:

 • kostka 1 = koncentracja: +1
 • kostka 2 = koncentracja: –2
 • kostka 3 = koncentracja: +3
 • kostka 4 = koncentracja: –3
 • kostka 5 = koncentracja: +2
 • kostka 6 = koncentracja: –1Wygrana tura


Tura zostaje zakończona w momencie gdy:

 • Zostanie przekroczony limit czasowy tury.
 • Tura zostaje wygrana przez jednego z graczy (osiągnięcie większej ilości punktów)Organizacja


Za nadzór tego pojedynku odpowiedzialna jest @Beatrice L. O. O. Dear. Wszelkie pytania, wątpliwości, skargi należy kierować właśnie do niej. Również ona rozstrzyga wszelkie kwestie sporne, w razie gdyby jakieś się pojawiły.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 30279
  Liczba postów : 49670
http://www.czarodzieje.org/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Skalna Grań - Page 4 QzgSDG8
Specjalny
Skalna Grań - Page 4 Empty


PisanieTemat: Re: Skalna Grań   Skalna Grań - Page 4 EmptyCzw 21 Mar - 22:37

Warunki pogodowe wokół was zdecydowanie sprzyjały myśleniu. Wieczór nastał dosyć szybko, co pozwoliło wam wcześniej skryć się w jego objęciach i dotrzeć na miejsce pojedynku niezauważonym przez nikogo. Czy aby na pewno? To miało się okazać w najbliższym czasie. Pewne było jedno:  każde z was ostrzyło sobie zęby na wygraną i zapewne żadne nie zamierzało ustąpić.
Sekundancji wręczyli wam maski, które miały skutecznie skryć waszą tożsamość. Dokonali tego nim mieliście możliwość spojrzeć na swojego przeciwnika. Teraz stajecie naprzeciw siebie, twarzą w twarz (czy może raczej maską w maskę).

Bardzo proszę, aby w pierwszym poście zaznaczyć posiadanie przedmiotów dodających punkty do odpowiednich kategorii!

Aleksander Cortez:
ILOŚĆ PUNKTÓW KUFERKOWYCH Z ZAKLĘĆ I OPCM: 13
ILOŚĆ PUNKTÓW KUFERKOWYCH Z CZARNEJ MAGII: 36
ILOŚĆ PUNKTÓW KUFERKOWYCH Z TRANSMUTACJI: 20
Liczba możliwych przerzutów (tylko punkty): 6

Aurora Therrathiél:
ILOŚĆ PUNKTÓW KUFERKOWYCH Z ZAKLĘĆ I OPCM: 21
ILOŚĆ PUNKTÓW KUFERKOWYCH Z CZARNEJ MAGII: 30
ILOŚĆ PUNKTÓW KUFERKOWYCH Z TRANSMUTACJI:15
Liczba możliwych przerzutów (tylko punkty): 6


Rzut kością decydującą o rozpoczęciu pojedynku:
Nieparzyste – rozpoczyna Aleksander Cortez
Parzyste – rozpoczyna Aurora Therrathiél
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 30279
  Liczba postów : 49670
http://www.czarodzieje.org/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Skalna Grań - Page 4 QzgSDG8
Specjalny
Skalna Grań - Page 4 Empty


PisanieTemat: Re: Skalna Grań   Skalna Grań - Page 4 EmptyCzw 21 Mar - 22:37

The member 'Mistrz Gry' has done the following action : Rzut kośćmi


'Kostki' :
Skalna Grań - Page 4 H8x0AQ0
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Aleksander Cortez

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 194
Galeony : 188
  Liczba postów : 655
http://www.czarodzieje.org/t13688-aleksander-cortez
http://www.czarodzieje.org/t13705-anty-temat-z-relacjami
http://www.czarodzieje.org/t13741-cortez-aleksander-korespondencja
http://www.czarodzieje.org/t13704-aleksander-cortez
Skalna Grań - Page 4 QzgSDG8
Gracz
Skalna Grań - Page 4 Empty


PisanieTemat: Re: Skalna Grań   Skalna Grań - Page 4 EmptySob 23 Mar - 16:11

Długo wyczekiwał wiadomości o terminie i lokalizacji gdzie miał się pojedynkować. Więc kiedy ją dostał nie czekał długo i ubierając się w wygodne ubrania teleportował się wysoko w szczytach górskich. Wędrował po nich chwilę zanim wypatrzyli go sekundanci. Wręczyli mu maskę którą bardzo chętnie nałożył. Zawsze podobał mu się ten element.
- Rozumiem, że po walce mogę zatrzymać maskę? - zagadnął sekundantów słysząc nie swój głos wydobywający się z maski.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Aurora Therrathiel

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 170
C. szczególne : Znamię w kształcie listka na barku, tęczówki zlewające się ze źrenicami
Galeony : 659
Dodatkowo : Oklumencja
  Liczba postów : 669
http://www.czarodzieje.org/t15543-aurora-therrathiel#417307
http://www.czarodzieje.org/t15572-relacje-aurory
http://www.czarodzieje.org/t15571-necessitas#418867
http://www.czarodzieje.org/t15522-aurora-hestia-therrathiel#416768
Skalna Grań - Page 4 QzgSDG8
Moderator
Skalna Grań - Page 4 Empty


PisanieTemat: Re: Skalna Grań   Skalna Grań - Page 4 EmptyNie 24 Mar - 1:32

Ciekawość i pragnienie ćwiczenia były silniejsze od mojej zwyczajnej zachowawczości. Na co dzień, mimo dość specyficznej profesji dość mocno unikałam ryzyka, a udział w nielegalnym pojedynku był lekko mówiąc cholernie ryzykowny, szczególnie biorąc pod uwagę opinię rodziny Therrathiel oraz moje wysokopiastowane stanowisku w Minsiterstwie.
A jednak stałam tu i odziana w odpowiednie ciuchy zapewniające anonimowość celowałam różdżkę w równie nieodgadniają postać naprzeciwko mnie. Musiałam się słuchać zasad wyznaczonych przez sekundantów, miałam jednak przeczucie, że podczas tej zabawy łatwo będzie stracić nad tym kontrolę.
- Cistam Dolorum - wyszeptałam niemal bezgłośnie, licząc, że zaklęcie dosięgnie mojego przeciwnika.

Pojedynek (I)
Zaklecie: Cistam Dolorum
Atak: 2 ->6, 6 (Pierwszy przerzut)
Koncentracja: -
czy odnosi skutek?: TAK

Mam przy sobie Ostrze Karona (+10 cm)

______________________

Aurora Therrathiél
We keep this love in a photograph, we made these memories for ourselves. Where our eyes are never closing...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Aleksander Cortez

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 194
Galeony : 188
  Liczba postów : 655
http://www.czarodzieje.org/t13688-aleksander-cortez
http://www.czarodzieje.org/t13705-anty-temat-z-relacjami
http://www.czarodzieje.org/t13741-cortez-aleksander-korespondencja
http://www.czarodzieje.org/t13704-aleksander-cortez
Skalna Grań - Page 4 QzgSDG8
Gracz
Skalna Grań - Page 4 Empty


PisanieTemat: Re: Skalna Grań   Skalna Grań - Page 4 EmptyNie 24 Mar - 18:01

Jego przeciwnik lub przeciwniczka długo kazał na siebie czekać. Patrząc jednak na wysokość, budowę ciała i grację z jaką się poruszała, domyślał się, że była to raczej kobieta. Nie zastanawiał się dalej kim mogła być, bo nie to było teraz najważniejsze.
Wyciągnął swoją różdżkę i wciągnął mocno chłodne powietrze, orzeźwiająco działające zarówno na umysł jak i ciało. 
Pojedynek przynajmniej zaczął się szybko. Przeciwnik zaatakował jako pierwszy. Znał to zaklęcie i był przekonany, że rzucając je jedynie się rozgrzewała. 
- Protego Maxima! - wypowiedział kontr zaklęcie, nie starając się nawet by tarcza odbiła czar w jego właścicielkę, lecz zupełnie w bok. Skupiając się tylko na obronie.

Pojedynek (I tura)
Zaklecie: Protego Maxima
Obrona:6, 2->1->2 (2 przerzuty)
Koncentracja: -
czy odnosi skutek?: TAKPo tym wykonał szybki ruch nadgarstkiem i wypowiedział formułkę zaklęcia:
- Fractum Phalanges! - wypowiedział za metalicznym głosem. On również nie zamierzał startować mocniejszymi zaklęciami.


Pojedynek I tura
Zaklecie:  Fractum Phalanges
Atak: 5,2
Koncentracja: -
czy odnosi skutek?: TAK
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Aurora Therrathiel

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 170
C. szczególne : Znamię w kształcie listka na barku, tęczówki zlewające się ze źrenicami
Galeony : 659
Dodatkowo : Oklumencja
  Liczba postów : 669
http://www.czarodzieje.org/t15543-aurora-therrathiel#417307
http://www.czarodzieje.org/t15572-relacje-aurory
http://www.czarodzieje.org/t15571-necessitas#418867
http://www.czarodzieje.org/t15522-aurora-hestia-therrathiel#416768
Skalna Grań - Page 4 QzgSDG8
Moderator
Skalna Grań - Page 4 Empty


PisanieTemat: Re: Skalna Grań   Skalna Grań - Page 4 EmptyPon 25 Mar - 13:46

Musiałam przyznać, że mój przeciwnik miał naprawdę dużą sprawność magiczną - tyle lat doświadczenia nauczyło mnie, że wyczarowanie dobrej tarczy to naprawdę rzadka umiejętność, nawet wśród mocnych przeciwników. Wiedziałam, że nie mogę go lekceważyć i że może naprawdę mnie zaskoczyć. Skoro już tu byłam i zależało mi na wygranej, to zdecydowanie musiałam docenić człowieka stojącego po drugiej stronie.
Nie miałam jednak zbyt wiele czasu na skomplikowane planowanie taktyki, bo mężczyzna (a przynajmniej tak przypuszczałam?) przystąpił do ataku. Miałam świadomość, że tak jak ja rozpoczyna pojedynek od delikatniejszych zaklęć, żeby nie pokazywać na samym początku ile potrafi. Nie myśląc zbyt wiele niewerbalnie wyczarowałam tarczę, która okazała się skuteczna.

Pojedynek (I)
Zaklecie: Protego Maxima
Obrona: 5,2
Koncentracja: -
czy odnosi skutek?: TAK

______________________

Aurora Therrathiél
We keep this love in a photograph, we made these memories for ourselves. Where our eyes are never closing...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 30279
  Liczba postów : 49670
http://www.czarodzieje.org/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Skalna Grań - Page 4 QzgSDG8
Specjalny
Skalna Grań - Page 4 Empty


PisanieTemat: Re: Skalna Grań   Skalna Grań - Page 4 EmptyPon 25 Mar - 22:47

Sekundant raczej nie spodziewał się, że uczestnik pojedynku postanowi nawiązać z nim jakąś rozmowę. Raczej do tego nie przywykł. Gdyby nie fakt, że jego twarz również była dobrze ukryta za czarną maską, dało by się zauważyć wysoko uniesioną brew.
-Są numerowane. Wracają do mnie. - magicznie wzmocniony głos oraz różdżka w dłoni upewniły chłopaka w przekonaniu, że nie ma co dyskutować na ten temat.
Na szczęście nie miał za dużo do roboty. Trafiło mu się pilnowanie dwóch naprawdę dobrych zawodników, którzy ewidentnie nie po raz pierwszy w swoim życiu dzierżyli w dłoniach różdżki. Tylko że nikt, nawet on sam, nie mógł przewidzieć tego, że skalna grań nie jest jednak idealnym miejscem do prowadzenia pojedynków. Na wskutek rzucanych zaklęć, jedna ze skał osunęła się niebezpiecznie w kierunku kobiety oraz mężczyzny i gdyby nie szybka reakcja sekundanta, zapewne raniłaby ich dotkliwie. Choć w sumie... czy powinien się tym przejmować? On miał tylko pilnować, aby się tutaj nie pozabijali...

Aleksander Cortez:
Liczba możliwych przerzutów (tylko punkty): 6
Dodatkowe przerzuty wynikające z posiadania przedmiotów punktowych: 0
Całkowita ilość przerzutów: 4/6

Aurora Therrathiél:
Liczba możliwych przerzutów (tylko punkty): 6
Dodatkowe przerzuty wynikające z posiadania przedmiotów punktowych: 1
Całkowita ilość przerzutów: 6/7

Punkty:
Aleksander 15:19 Aurora

Tym samym tura 1 kończy się wynikiem:
Aleksander 0:1 Aurora

Dodatkowo:
Ze względu na osunięcie się skały, oboje zostajecie delikatnie tym faktem rozproszeni. W kolejnej rundzie wasza koncentracja ma poziom -1 na obronę i -2 na atak (Nie ma możliwości zmienienia jej poprzez rzut kością na koncentrację). Należy uważać pod nogi. Kawałki rozbitej skały mogą dosyć boleśnie poranić stopy.

Ponadto:
Bardzo proszę, abyście w tej turze wyrobili się w czasie 48h. W kolejnej zasady odnośnie czasu odpisu zostaną delikatnie zmienione, ale do końca 2 tury jeszcze trwają stare.

Rozpoczyna Aleksander
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Aleksander Cortez

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 194
Galeony : 188
  Liczba postów : 655
http://www.czarodzieje.org/t13688-aleksander-cortez
http://www.czarodzieje.org/t13705-anty-temat-z-relacjami
http://www.czarodzieje.org/t13741-cortez-aleksander-korespondencja
http://www.czarodzieje.org/t13704-aleksander-cortez
Skalna Grań - Page 4 QzgSDG8
Gracz
Skalna Grań - Page 4 Empty


PisanieTemat: Re: Skalna Grań   Skalna Grań - Page 4 EmptySro 27 Mar - 15:37

Ponumerowane - to słowo mu najbardziej utkwiło w pamięci, odbijało się echem. Ciekawy pomysł, doprawdy ciekawy. Żadnych imion, nazwisk, nawet pseudonimów. Musieli przecież jakoś powiadomić organizatorów o tym kto zwyciężył. Kto miał przejść dalej. I wyobrażał sobie, że w tej wiadomości nie było nic poza jednej zapisanej cyfry. Dla jednych nie znaczącej zupełnie nic, mogącej znaczyć w zasadzie wszystko. A dla organizatorów jasny komunikat która osoba wygrała.
Przytaknął jedynie głową na znak, że zrozumiał i przyjął odmowę do świadomości.

Jego przeciwniczka również sprawnie się obroniła i to w dodatku niewerbalnym zaklęciem. Domyślał się, że byle kto nie pcha się na pojedynki, ale jemu trafił się dobry przeciwnik. 
Wtedy nad ich głowami coś trzasnęło i eksplodowało. Nie do końca wiedział co właśnie zaszło bo był skupiony na kobiecie naprzeciwko niego.
Ale ostre kamienie wystarczająco go rozproszyły przez co jego atak wcale nie należał do tych silnych. Rzucił je jednak niewerbalnie by przeciwnik nie wiedział czego ma się spodziewać.


Pojedynek II tura
Zaklecie:  STRIDENS CLAMOREM
Atak: 5, 1 -> 4 (Jeden przerzut)
Koncentracja: -2 (utrudnienia w walce)
czy odnosi skutek?: TAKPo tym od razu przeszedł do defensywy mając w głowie wybrane już zaklęcie obronne.

Pojedynek II tura
Zaklecie: Protego Maxima
Obrona:  3-> 4, 3-> 6 (dwa przerzuty) 
Koncentracja: -1 (utrudnienia w walce)
czy odnosi skutek?: TAKWybaczcie dziewczyny, że dopiero teraz ale nie widziałem powiadomienia, że już w poniedziałek pojawił się post MG :<
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Aurora Therrathiel

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 170
C. szczególne : Znamię w kształcie listka na barku, tęczówki zlewające się ze źrenicami
Galeony : 659
Dodatkowo : Oklumencja
  Liczba postów : 669
http://www.czarodzieje.org/t15543-aurora-therrathiel#417307
http://www.czarodzieje.org/t15572-relacje-aurory
http://www.czarodzieje.org/t15571-necessitas#418867
http://www.czarodzieje.org/t15522-aurora-hestia-therrathiel#416768
Skalna Grań - Page 4 QzgSDG8
Moderator
Skalna Grań - Page 4 Empty


PisanieTemat: Re: Skalna Grań   Skalna Grań - Page 4 EmptyCzw 28 Mar - 12:05

Osunięcie się skały mogło nas delikatnie rozproszyć, niemniej jednak w tym momencie nie istnialo nic co mogłoby przerwać nasz pojedynek. Wola walki, ale również naprawdę świetny poziom naszej potyczki sprawiała, że nie chcieliśmy nawet na moment zrezygnować z wymiany ognia. Odparłam zaklęcie mężczyzny, choć dezorientacja sprawiła, że przyniosło mi to naprawdę sporo trudu. Widząc jak zdolny jest mój przeciwnik zrozumiałam, że muszę sięgną po większy kaliber zaklęć.
- Ivokaris - powiedziałam celując różdżkę w mężczyźne. Już po chwili żałowałam donośności mojego głosu, bo mężczyźnie udało się obronić.

Pojedynek (II)
Zaklecie:Protego Maxima
Obrona: 4,5
Koncentracja: -1
czy odnosi skutek?: TAK


Pojedynek (II)
Zaklecie: Ivokaris
Atak: 2>4>6, 5
Koncentracja: -2
czy odnosi skutek?: TAK______________________

Aurora Therrathiél
We keep this love in a photograph, we made these memories for ourselves. Where our eyes are never closing...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 30279
  Liczba postów : 49670
http://www.czarodzieje.org/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Skalna Grań - Page 4 QzgSDG8
Specjalny
Skalna Grań - Page 4 Empty


PisanieTemat: Re: Skalna Grań   Skalna Grań - Page 4 EmptySro 3 Kwi - 0:04

Ta runda poszła obojgu zdecydowanie lepiej, co od razu Sekundant zauważył. Niewielkie różnice pomiędzy poszczególnymi zaklęciami tak naprawdę zadecydowały o wygranej kobiety. Z niewielkimi wątpliwościami wskazał więc na nią, jako na zwyciężczynię pojedynku.

Aleksander Cortez:
Liczba możliwych przerzutów (tylko punkty): 6
Dodatkowe przerzuty wynikające z posiadania przedmiotów punktowych: 0
Całkowita ilość przerzutów: 1/6

Aurora Therrathiél:
Liczba możliwych przerzutów (tylko punkty): 6
Dodatkowe przerzuty wynikające z posiadania przedmiotów punktowych: 1
Całkowita ilość przerzutów: 4/7Tym samym tura 2 kończy się wynikiem:
Aleksander 0:2 Aurora

Dodatkowo:
Brak dodatkowych efektów.

Ponadto:
Od teraz każdy z was ma 24h na dokonanie odpisu od momentu pojawienia się ostatniego posta

Rozpoczyna Aurora
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Aurora Therrathiel

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 170
C. szczególne : Znamię w kształcie listka na barku, tęczówki zlewające się ze źrenicami
Galeony : 659
Dodatkowo : Oklumencja
  Liczba postów : 669
http://www.czarodzieje.org/t15543-aurora-therrathiel#417307
http://www.czarodzieje.org/t15572-relacje-aurory
http://www.czarodzieje.org/t15571-necessitas#418867
http://www.czarodzieje.org/t15522-aurora-hestia-therrathiel#416768
Skalna Grań - Page 4 QzgSDG8
Moderator
Skalna Grań - Page 4 Empty


PisanieTemat: Re: Skalna Grań   Skalna Grań - Page 4 EmptyCzw 4 Kwi - 14:30

Delikatna przewaga w drugiej rundzie dała mi wyraźny znak, że muszę postarać się bardziej, żeby wygrać - przeciwnik mnie doganiał, deptał mi po piętach i bez wątpienia prezentował naprawdę wysoki poziom. Dzięki temu walka była wartościowa i bardziej interesująca, ale również dużo niebezpieczniejsza. Jeden błąd mógł zniszczyć wszystko. Starając się wprowadzić element zaskoczenia chwilę przetrzymałam mężczyznę, a następnie rzuciłam zaklęcie niewerbalne - wiedząc, ze z tym przeciwnikiem mogę sobie pozwolić na więcej siegnęłam po Sectumsemprę.

Pojedynek (III)
Zaklecie: Sectumsempra
Atak: 1>4,1>5 (2 przerzuty)
Koncentracja: -
czy odnosi skutek?: TAK

______________________

Aurora Therrathiél
We keep this love in a photograph, we made these memories for ourselves. Where our eyes are never closing...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Aleksander Cortez

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 194
Galeony : 188
  Liczba postów : 655
http://www.czarodzieje.org/t13688-aleksander-cortez
http://www.czarodzieje.org/t13705-anty-temat-z-relacjami
http://www.czarodzieje.org/t13741-cortez-aleksander-korespondencja
http://www.czarodzieje.org/t13704-aleksander-cortez
Skalna Grań - Page 4 QzgSDG8
Gracz
Skalna Grań - Page 4 Empty


PisanieTemat: Re: Skalna Grań   Skalna Grań - Page 4 EmptyPią 5 Kwi - 18:40

Nie rozumiał do końca w jaki sposób oceniał ich pojedynek sekundant. Zakończając już drugą rundę. Bo jak dla niego to walka pomiędzy nimi nie wytypowała pewnego zwycięzce choćby pierwszej rundy. Być może bał się, że mogliby tak przez cały dzień, noc i jeszcze kolejny dzień wymieniać się zaklęciami, a nie wyłoniłoby to zwycięzcy? Ponieważ widząc jak przeciwniczka znów atakuje niewerbalnym zaklęciem, ponownie postawił sprawdzoną już w dzisiejszym pojedynku tarczę.
Pojedynek II tura
Zaklecie: Protego Maxima
Obrona:  [url=http://www.czarodzieje.org/t11259p975-kostki-pojedynki]4,6[/url] 
Koncentracja:  -
czy odnosi skutek?: TAKPojedynek II tura
Zaklecie:  SOLVITOMNIA
Atak: [url=http://www.czarodzieje.org/t11259p975-kostki-pojedynki]4,4[/url]
Koncentracja: -
czy odnosi skutek?: TAKNie zamierzał czekać kobiecie, rzucił jedno z tych zaklęć, które sprawiało, że pomoc sekundanta na niewiele się zdawała. Który to miał zdejmować z nich zaklęcia które ich dosięgnęły. Tak w przypadku tego zaklęcia jego przeciwniczka i tak miałaby odczuć w pełni zaklęcie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Aurora Therrathiel

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 170
C. szczególne : Znamię w kształcie listka na barku, tęczówki zlewające się ze źrenicami
Galeony : 659
Dodatkowo : Oklumencja
  Liczba postów : 669
http://www.czarodzieje.org/t15543-aurora-therrathiel#417307
http://www.czarodzieje.org/t15572-relacje-aurory
http://www.czarodzieje.org/t15571-necessitas#418867
http://www.czarodzieje.org/t15522-aurora-hestia-therrathiel#416768
Skalna Grań - Page 4 QzgSDG8
Moderator
Skalna Grań - Page 4 Empty


PisanieTemat: Re: Skalna Grań   Skalna Grań - Page 4 EmptySob 6 Kwi - 23:34

Wiedziałam, że od moich obecnych decyzji zależy cały los pojedynku - odpowiednio dobrane zaklęcie i szybkość reakcji były konieczne, aby już teraz zakończyć tę zabawę (czy to aby na pewno dobre słowo?) i wygrać. Nie chciałam ciągnąć tego dłużej, ryzykować utraty zdrowia, czy problemów z władzą, dlatego zależało mi aby skończyć dosyć szybko.
Udało mi się wyczarować naprawdę skuteczną tarczę, choć w obliczu rzuconego przez przeciwnika zaklęcia było dość ciężką ją utrzymać. Odparłam czar, lecz teraz pozostało czekać na werdykt - czy mieliśmy walczyć dalej?

Pojedynek (III)
Zaklecie: Protego maxima
Atak:6,3>1>5 (2 ostatnie przerzuty)
Koncentracja: -
czy odnosi skutek?: TAK

______________________

Aurora Therrathiél
We keep this love in a photograph, we made these memories for ourselves. Where our eyes are never closing...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 30279
  Liczba postów : 49670
http://www.czarodzieje.org/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Skalna Grań - Page 4 QzgSDG8
Specjalny
Skalna Grań - Page 4 Empty


PisanieTemat: Re: Skalna Grań   Skalna Grań - Page 4 EmptySro 10 Kwi - 21:44

Bardzo skuteczne zaklęcie tarczy rzucone przez kobietę nawet na sekundancie zrobiło wrażenie. Jego moc była na tyle duża, że odrzuciła jej przeciwnika do tyłu. Słychać było jakieś nieprzyjemne chrupnięcie. Zapewne wszyscy sądzili, że sekundant od razu rzuci się na pomoc poszkodowanemu, ale niestety, uczestnicy pojedynku mogli tylko usłyszeć głośny trzask, który obwieścił ucieczkę sekundanta. Cóż, nie każdy musiał być tak odważni jak tych dwoje...

Aleksander Cortez:
Liczba możliwych przerzutów (tylko punkty): 6
Dodatkowe przerzuty wynikające z posiadania przedmiotów punktowych: 0
Całkowita ilość przerzutów: 1/6

Aurora Therrathiél:
Liczba możliwych przerzutów (tylko punkty): 6
Dodatkowe przerzuty wynikające z posiadania przedmiotów punktowych: 1
Całkowita ilość przerzutów: 0/7

Punktacja:
Aleksander 18:20 Aurora

Tym samym tura 3 kończy się wynikiem:
Aleksander 0:3 Aurora

Dodatkowo:
W związku z rzuconym przez Aurorę zaklęciem, Aleksander ma złamaną nogę. Musi napisać minimum 1 post w Mungu, gdzie poskładają go do kupy.

Wygrywa Aurora! Gratulacje!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Skalna Grań - Page 4 QzgSDG8
Skalna Grań - Page 4 Empty


PisanieTemat: Re: Skalna Grań   Skalna Grań - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 

Skalna Grań

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Skalna Grań - Page 4 JHTDsR7 :: 
hogsmeade
 :: 
Okolice Hogsmeade
-