Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Dziedziniec

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 6 z 39 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Next
AutorWiadomość


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyPią Cze 11 2010, 02:49;

First topic message reminder :


Dziedziniec

Po środku szkoły znajduje się sporych rozmiarów dziedziniec z równo przystrzyżoną trawą. Z każdej strony otaczają go mury zamku. Na samym środku stoi natomiast duża fontanna, zawsze zbierająca wokół siebie chcących odpocząć po lekcjach, uczniów.



Ostatnio zmieniony przez Bell Rodwick dnia Sob Wrz 06 2014, 18:06, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Nathaniel Flynn
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 25
Galeony : 306
  Liczba postów : 299
http://www.sophiejones.blog.onet.pl
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyPią Cze 25 2010, 19:31;

- Cóż puchoni... oni to chyba są inteligentni.
Spojrzał na nią niepewnie.
- wiesz... Ze mną to chyba w takim razie nie masz wiele wspólnego.
Zaśmiał się cicho i dał jej delikatnego kuksańca w brzuch.
- Ja jestem w Gryffindorze i nie masz gwarancji, że jestem rozumny. Oczywiście odważny i szlachetny.
Spojrzał na nią łobuzersko
- to fakt... ale daleko mi żeby przyodziewać Nathaniela Flynna w miano inteligentnego.
Wywrócił ramionami i spojrzał na nią z uśmiechem przywodzącym na myśl łobuzerskiego amorka. Zacmokał z aprobatą- Przynajmniej nie skłamał. Nie jest znowu jakimś wybitnym kretynem, ale nikt nigdy nie powiedział mu, że jest inteligentny czy błyskotliwy. W chwilach ryzyka potrafił zachować zimną krew, czy bez skrępowania wypowiedzieć się na jakiś temat w obecności perfidnych przeciwników jego idei... ale to nie utwierdzało nikogo w założeniu, że jest rozważny czy odpowiedzialny.
HA! Tsaa, Odpowiedzialny.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8








Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyPią Cze 25 2010, 19:47;

Ona i inteligenta? Nie pasowało to, do tej małej dziewczynki, którą na szczęście jeszcze była. Może i zajmowała się szkołą, ale nie miała dobrych ocen, a nawet uwielbiała się kłócić z profesorami. Otóż, o to jej chodziło mówiąc do różnych osób, że szkoła jest dla niej ważna. Gdy chłopak lekko ją uderzył w brzuch warknęła w jego stronę obnażając tym samym swoje wybitnie białe uzębienie.
-Według mnie jesteś inteligenty, ale boisz się to okazywać.-Wypowiedziawszy to spojrzała na niego śmiejąc się w głos, po czym jak mała dziewczynka wzięła go pod ramię i ruszyła w stronę wejścia do budynku szkoły, gdzie miała zamiar zabrać Nathaniela na ruchome schody.
-Lubisz się bawić jak trzylatki?-Spytała śmiejąc się cicho. Póki mogła napawała się jeszcze powietrzem z dworu.
Powrót do góry Go down


Kimberly Treese
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 120
  Liczba postów : 122
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptySob Cze 26 2010, 22:45;

Zfochowana przyszła na dziedziniec, by powymyślać sposoby na zabicie Aarona. I wodorostu.
Było dosyć ciepło, a Kim na swoje nieszczęście nie mogła przyjść w krótkich spodenkach. Przez tą przeklętą wysypkę. Była więc skazana na rurki lub legginsy; wybrała te pierwsze.
Oparła się rękoma o murek fontanny i spojrzała na wodę. Skrzywiła się nieznacznie; już robiło się jej od tego niedobrze. Chyba będzie musiała zmienić swój żywioł ulubiony, niestety.
Powrót do góry Go down


Luke Scott
Luke Scott

Nauczyciel
Wiek : 31
Galeony : 169
  Liczba postów : 169
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 10:41;

Przeszedł przez dziedziniec aż do fontanny i przy niej właśnie się zatrzymał. Stała już przy niej pewna dziewczyna, którą kojarzył tylko z widzenia. Zaskoczyło go to, że choć słońce dawało się we znaki, ta miała na sobie długie spodnie i to jeszcze rurki. Usiadł na murku i zaczął bawić się ręką w wodzie.
- My się chyba nie znamy. Jestem Luke - przedstawił się i podał jej dłoń Trzeba nawiązywać znajomości, nieprawdaż? pomyślał i przyjrzał się dziewczynie.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8








Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 10:45;

Wyszedl przed dziedziniec
Rozejrzal sie i zobaczyl fontanne z chlopakiem i dziewczyna podszedl blizej i zobaczyl ze chlopak bawi sie reka w wodzie
-Czesc jestem nowy w Hogwarcie a nie znam tu nikogo moze wy bedziecie moimi pierwszymi przyjaciolmi??
Gdy to powiedzial kucnol i zawiozal sobie buta.

Powrót do góry Go down


Kimberly Treese
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 120
  Liczba postów : 122
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 10:53;

Ktoś przeszkodził jej w wymyślaniu. Zaskoczona odwróciła się w stronę tej osoby. Ujrzała chłopaka, wyższego od niej, no i zapewne starszego. Ale pozory mogą mylić.
- Kimberly - uścisnęła dłoń Luke'a zaszczycając go delikatnym uśmiechem. Co tego dnia było prawdziwym cudem!
Coś ostatnio poznawała samych chłopaków,. Nimi też niedługo będzie wymiotować. Póki co, jeszcze tak nie było, ale Kim głowę miała zajętą wodorostami. I duszeniem nimi Aarona.
Powrót do góry Go down


Luke Scott
Luke Scott

Nauczyciel
Wiek : 31
Galeony : 169
  Liczba postów : 169
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 10:56;

- Widzę, jesteś trochę zamyślona... - powiedział niepewnie. Prawa brew uniosła się ku górze, nadając mu zabawny wygląd. - To może, nie będę ci przeszkadzał...
Tylko to powiedział i już miał powoli ruszyć gdzie indziej, ale postanowił że poczeka na reakcję Kimberly. Na jego twarzy zagościł szelmowski uśmiech.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8








Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 11:06;

-Halo ktos mnie widzi w tej szkole ??
-Nikt nie rozmawia ze mna chce poznak kogos nowego
Powiedzial Tom zawiedzionym tonem
Tom pomyslal ze wejdzie im w slowa
-Ej jestem Tom Rik
-A wy?? Jestem nowy w szkole i szukam kolegow/kolezanek
Od tych slow Tom zdenerwowal sie i zaczol sie drapac po rece gdzie ostatnio ugryzl go komar.

Powrót do góry Go down


Kimberly Treese
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 120
  Liczba postów : 122
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 11:11;

- Ej no, nie przeszkadzasz mi - zapewniła - I tak moje rozmyślania nie mają najmniejszego sensu.
Słysząc głos kogoś innego, złapała się za głowę, zupełnie jak postacie na pewnych obrazkach.
- Nie ku*wa, nikt cię nie widzi - wycedziła. Kim uwielbiała pokazywać wszystkie swoje oblicza.
Z powrotem odwróciła się do Luke'a.
- Więc.. Więc w której jesteś klasie? - zapytała - Bo chyba jesteś ode mnie nieco starszy. I wyższy.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8








Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 11:15;

Tom zdenerwowany zasmial sie
-Haha bawisz sie reka w wodzie pff... ale dziecinada
Powiedzial Tom
-A ty
Zwrocil sie do dziewczyny
-Nie chcialem ci przerywac rozmowy z twoim chlopaczkiem
Usmiechnol sie drwiaco
-Sorry ponioslo mnie no ale moglabys mnie inaczej splawic
Powiedzial smiejac sie w duchu
Usmiechnol sie szeroko oparl sie o fontanne i wsluchiwal sie w rozmowe chlopaka z dziewczyna
Powrót do góry Go down


Luke Scott
Luke Scott

Nauczyciel
Wiek : 31
Galeony : 169
  Liczba postów : 169
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 11:20;

Parsknął śmiechem na odpowiedź Kim. Zerknął szybko na 'Toma' i zaśmiał się ponownie.
- W siódmej. - odpowiedział i uśmiechnął się szeroko, po czym wyprostował chcą w pełni ukazać swój wzrost. - Są wyżsi ode mnie. - dodał cicho.
- A ty? - spytał. - Wolę nie strzelać, gdyż nie potrafię oceniać czyjegoś wieku. - dodał jeszcze, uśmiechając się przepraszająco.
- Jesteś z Hufflepuff'u, prawda? Widziałem cię często przy ich stole, tak więc wnioskuję że jesteś Puchonem.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8








Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 11:31;

-No no Luke
-Jestem wyzszy
A zarazem mlodszy
Usmiechnol sie do Luka
-Luke moze ty??
Tom wyciagnol dlon w kierunku Luka
Chcesz byc moim kumplem?

Upomnienie 1/5 - posty fabularne możesz zacząć pisać dopiero, gdy administrator zaakceptuje Twoją kartę postaci. Za poprzednie posty upomnienia Ci już odpuszczę.
Powrót do góry Go down


Kimberly Treese
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 120
  Liczba postów : 122
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 11:34;

Pokazała Tomusiowi środkowy palec, o ile rozumiał, co to znaczy.
- Jeżeli nie rozumiesz to wyjaśnię ci: wypier*alaj - wysyczała - Chyba, że chcesz, żebym użyła siły.
Powróciła do rozmowy.
- Ja jestem z piątej - uśmiechnęła się ponownie - Tak, Hufflepuff. A ty może z Gryffindoru?
Zastanowiła się.
- Tak, na pewno. Kilka razy chyba cię też widziałam przy ich stole. - stwierdziła - Nie szkoda Ci będzie opuszczać Hogwart?

Powrót do góry Go down


Luke Scott
Luke Scott

Nauczyciel
Wiek : 31
Galeony : 169
  Liczba postów : 169
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 11:39;

Ponownie parsknął śmiechem i poklepał Toma po ramieniu.
- Gościu, poszukaj sobie innych koleżków. - powiedział rozbawiony. Specjalnie tak seplenił? Nie, pewnie se robi żarty. pomyślał i odwrócił się do Kim.
- Tak, Gryffindor. - zapewnił. Gdy usłyszał jej pytanie, zamyślił się głęboko.
- Wiesz... - powiedział i zamilkł na chwilę - Zastanawiałem się nad posadą nauczyciela. Bardzo przywiązałem się do Hogwartu i faktycznie, byłoby mi szkoda. - na potwierdzenie zrobił smutną minkę i zaraz wybuchnął śmiechem.
- Chodzisz na jakieś zajęcia? - spytał.
Powrót do góry Go down


Kimberly Treese
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 120
  Liczba postów : 122
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 13:17;

- Błe, ja bym nie ryzykowała - zaśmiała się - Pozostanę wierna smokom. Tak jak mój brat. No może ewentualnie zielarstwo wchodziło by w grę, ale to też mało możliwe.
Zawsze kochała smoki i rośliny. W zasadzie perspektywa nauczania o kwiatkach nie była aż tak straszna. Żałowała, że teraz nie ma nauczyciela tego przedmiotu.
- Chodzę na zaklęcia i wróżbiarstwo - odpowiedziała - A ty?
Na jej twarzy jeszcze raz zagościł uśmiech.
Powrót do góry Go down


Luke Scott
Luke Scott

Nauczyciel
Wiek : 31
Galeony : 169
  Liczba postów : 169
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 14:32;

- Smoki, powiadasz... - powiedział i udał zamyślenie. - Interesujące.
Po czym przyjrzał się Kimberly jakby była jakimś obiektem badań.
- Na OPCM. Ale być może zapiszę się na Zaklęcia. - dodał z uśmiechem. - A ... lubisz Astronomię?
W jego głosie zabrzmiała nutka nadziei, zwiastująca coś niepokojącego.
Powrót do góry Go down


Kimberly Treese
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 120
  Liczba postów : 122
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 14:42;

- Smoki są fajne.
Odgarnęła grzywkę, która niespodziewanie przysłoniła jej twarz. Zaczynała ją już denerwować, ale Kim za nic w świecie jej nie zetnie.
- E, Zaklęcia też są fajne - powiedziała - Ale nie będę opisywać szczegółów, sam byś się przekonał.
Uniosła brew.
- Astronomia...? A ja wiem... - wzruszyła ramionami - Nie mam zdania.
Powrót do góry Go down


Luke Scott
Luke Scott

Nauczyciel
Wiek : 31
Galeony : 169
  Liczba postów : 169
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 15:03;

Widząc, że Kim odgarnia włosy sprzed twarzy, potrząsnął zabawnie grzywką.
- To zacznę chodzić. - powiedział i uśmiechnął się pogodnie.
Wysłuchał jej odpowiedzi, po czym sam się odezwał.
- To właśnie jej bym mógł uczyć. I to z wielką chęcią. Fascynuje mnie wszystko związane z Astronomią. - powiedział głosem pełnym zachwytu, co dziwnie wyglądało, bo jego twarz praktycznie nie zdradzała uczuć (co też było dziwne). - Ale to tak na marginesie.
Po czym zaśmiał się gardłowo.
Powrót do góry Go down


Kimberly Treese
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 120
  Liczba postów : 122
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 15:10;

- E, Astronomia dla mojej głowy jest zbyt skomplikowana - zaśmiała się.
Zawsze preferowała przedmioty wymagające więcej praktyki, a do nich Astronomia raczej nie należała. Kim wolała rzucać zaklęcia niż ślęczeć na książką. Owszem, lubiła czytać, ale nie podręczniki. To nie dla niej.
Nagle zaczęła chodzić w kółko, zupełnie bez celu. To takie dziwactwo Kimi. Zapewne wzięło się od latania w kółko w postaci ptaka. Ale nigdy się nad tym nie zastanawiała.
- Umiesz się teleportować? - zapytała niespodziewanie. Sama tego jak na razie nie potrafiła, ale obiecała sobie, że za niecały rok się nauczy.
Powrót do góry Go down


Luke Scott
Luke Scott

Nauczyciel
Wiek : 31
Galeony : 169
  Liczba postów : 169
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 15:13;

- Yhym. - mruknął potwierdzająco. - Nauczyłem się w poprzedniej klasie.
Nagle do głowy przyszło mu wspomnienie, tego że jest animagiem. Hym... A co, jakby tak...
- Co sądzisz o animagach i ich zdolnościach? - spytał nie kryjąc swojego zainteresowania jej odpowiedzią.
Powrót do góry Go down


Kimberly Treese
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 120
  Liczba postów : 122
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 15:16;

- Ech, dobrze Ci - spojrzała w niebo - Ja dopiero za rok będę mogła się nauczyć.
Wiedziała. Wiedziała, że w rozmowie będzie temat animagów. Wiedziała o nich baardzo dużo, w końcu sama nim była. Ale jakoś często nie dzieliła się wiedzą o tej zdolności.
- Animagowie mają fajnie, bo mogą poznawać świat z zupełnie innej perspektywy. Niektórzy mogą nawet latać - westchnęła. Miała farta, że zamieniała się w harpię.
Powrót do góry Go down


Luke Scott
Luke Scott

Nauczyciel
Wiek : 31
Galeony : 169
  Liczba postów : 169
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 15:43;

- Yhym. - ponownie odpowiedział mruknięciem. Tym razem, był to raczej pomruk rozmarzenia. - To wspaniałe być aniamagiem.
Westchnął smutno, na myśl, że nie może latać. Odleciałby sobie do Francji albo do Włoch. Na takie myśli, zarechotał ze śmiechu.
- Chyba będę się zbierać - z tymi słowami zszedł z murku. - Zrobiłem się trochę głodny i wyznam szczerze, że z przyjemnością odwiedzę Wielką Salę. Idziesz ze mną?
Zapytał uśmiechając się przyjaźnie.
Powrót do góry Go down


Kimberly Treese
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 120
  Liczba postów : 122
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyNie Cze 27 2010, 16:35;

- Masz na myśli, że jesteś animagiem? - uniosła prawą brew. Jego stwierdzenie na to wskazywało. Ale Kim nie zdradziłaby swej tajemnicy pierwszej, lepszej osobie.
Uśmiechnęła się.
- W zasadzie też bym coś zjadła, więc z tobą pójdę - powiedziała - Chodź!
Wyprostowała się i poszła do drzwi prowadzących do środka. Zanim weszła, odwróciła głowę czekając na Luke'a.

[napisz już w WS]
Powrót do góry Go down


Victorie Gray
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 139
  Liczba postów : 164
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyPon Cze 28 2010, 20:36;

Victorie po dosyć frustrującym spotkaniu z Frances miała podły humor. Chociaż w zasadzie ona zawsze miała podły humor, więc to nic nowego. Jedno ją cieszyło. jej siostra, teraz już wie, że nie radzi sobie przy niej z emocjami. A to było choć trochę zadowalające. Wkroczyła na dziedziniec szukając jakiegoś miejsca dla siebie. W końcu przysiadła nieopodal fontanny. Przyglądała się tryskającej wodzie.
Powrót do góry Go down


Lily Wright
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 68
  Liczba postów : 58
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyWto Cze 29 2010, 09:51;

Lilyanne wyszła szybkim krokiem z zamku i skierowała się w stronę dziedzińca. Zdjęła sandały i boso przeszła przez trawę, jeszcze morką od porannej rosy. Kroki kierowała w stronę dużej fontanny. Zatrzymała się przy miej i usiadła na murku.
Powrót do góry Go down


Victorie Gray
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 139
  Liczba postów : 164
Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 EmptyWto Cze 29 2010, 09:56;

Taak, rześkie powietrze to był dobry wybór. Aż miała ochotę zdjąć buty i położyć się na trawie zapewne pokrytej rosą. To właśnie najbardziej lubiła w ciepłych porach roku.
Gdy tak rozkoszowała się samotnością w końcu usłyszała ciche kroki. Przed oczami mignęła jej krukonka, na szczęście nie jej siostra. Usiadła niedaleko niej.
Vicotrie uniosła brwi do góry. Ciekawe, czy odważy się zacząć rozmowę. Pomyślała z lekkim rozbawieniem.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Dziedziniec - Page 7 QzgSDG8








Dziedziniec - Page 7 Empty


PisanieDziedziniec - Page 7 Empty Re: Dziedziniec  Dziedziniec - Page 7 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Dziedziniec

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 39Strona 6 z 39 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Dziedziniec - Page 7 JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Parter
 :: 
dziedziniec
-